Przesłanie dla Pelianito z 21 kwietnia – „Nadchodzi czas kiedy cała ludzkość będzie musiała wybrać – czy jest ze Mną, czy przeciw Mnie.”

Apokalipsa 1:16 „W prawej dłoni swojej trzymał siedem gwiazd, a z ust jego wychodził obosieczny ostry miecz, a oblicze jego jaśniało jak słońce w pełnym swoim blasku….”

Ukochani, chwała Boga jest niewyobrażalna, Oblicze Jego bardziej promienne od wszystkich gwiazd razem zebranych. Chwały Jego nie da się zmierzyć. Jego moc nieskończona – jedno słowo z Jego ust może dać życie, a także je odebrać. Jak długo jeszcze będę musiał znosić ludzi, którzy ciągle kwestionują Mój autorytet, wyśmiewają wszechmoc Boga – Tego, Który Jest? Pytacie: jak długo? Ja również pytam! Godzina Miłosierdzia została przedłużona ze względu na grzeszników, lecz nie będzie trwała wiecznie. W istocie właśnie dobiega końca. Teraz jest czas, byście podwoili swój wysiłek w modlitwie i uświęceniu. Nadchodzi czas kiedy cała ludzkość będzie musiała wybrać – czy jest ze Mną, czy przeciw Mnie. Módlcie się, Moje dzieci! Ten dzień będzie piękny ale i straszny. Gdybyście wiedziały, nie przestawałybyście się modlić. Dajcie Mi dusze! Pragnę!
Za:
http://pelianito.stblogs.com/
Tłum. Terra

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia, Pomoc duchowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Przesłanie dla Pelianito z 21 kwietnia – „Nadchodzi czas kiedy cała ludzkość będzie musiała wybrać – czy jest ze Mną, czy przeciw Mnie.”

 1. malina pisze:

  poniedziałek, 22 kwietnia 2013Tysiące wiernych zgromadzonych na modlitwie w Rho (Włochy)
  W niedzielę, 21 kwietnia, tysiące Włochów uczestniczyło w spotkaniu modlitewnym w Rho. Według różnych źródeł zgromadziło się na modlitwie od 10 do 20 tysięcy wiernych. Organizatorem było stowarzyszenie „Mir i dobro” (Pokój i dobro) z Chorwacji. Spotkanie odbywało się pod hasłem „Tylko w wierze i poprzez modlitwę wasza dusza odnajdzie pokój” (inspiracją było orędzie, które Matka Boża dała w Medziugorje 25 sierpnia 2002 roku) Modlitwę prowadził dobrze znany pielgrzymom o. Liubo Kurtović. Z trwającymi na modlitwie łączył się również o. Jozo Zovko. Swoim świadectwem podzielił się włoski dziennikarz, autor licznych książek i publicysta katolicki – Antonio Socci, którego córka Katarzyna po cudownym wybudzeniu ze śpiączki, stopniowo powraca do zdrowia.
  Msza św. była koncelebrowana przez 50 kapłanów. Po zakończonej Eucharystii nastąpiła modlitwa o uzdrowienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Widzący Marija i Jakov mówili o 32 latach objawień Matki Bożej. Zebrani mogli również posłuchać występu Jakova.
  Jak wiemy widząca Marija do dnia dzisiejszego ma codziennie objawienia Matki Bożej. Tego dnia tysiące ludzi było obecnych i trwało w absolutnej ciszy w tym czasie łaski, kiedy Najświętsza Maryja Panna objawiła się widzącej Marii.
  http://medziugorje.blogspot.com/2013/04/tysiace-wiernych-zgromadzonych-na.html

 2. Miecz Prawdy pisze:

  Zapowiedź powtórnego przyjścia

  16 Jeszcze chwila, a nie będziecie Mnie widzieć, i znowu chwila, a ujrzycie Mnie». 17 Wówczas niektórzy z Jego uczniów mówili między sobą: «Cóż to znaczy, co nam mówi: „Chwila, a nie będziecie Mnie widzieć, i znowu chwila, a ujrzycie Mnie”; oraz: „Idę do Ojca”?» 18 Mówili więc: «Cóż znaczy ta chwila, o której mówi? Nie rozumiemy tego, co powiada». 19 Jezus poznał, że chcieli Go pytać, i rzekł do nich: «Pytacie się jeden drugiego o to, że powiedziałem: „Chwila, a nie będziecie Mnie widzieć, i znowu chwila, a ujrzycie Mnie?” 20 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Wy będziecie płakać i zawodzić, a świat się będzie weselił. Wy będziecie się smucić, ale smutek wasz przemieni się w radość. 21 Kobieta, gdy rodzi, doznaje smutku, bo przyszła jej godzina. Gdy jednak urodzi dziecię, już nie pamięta o bólu – z powodu radości, że się człowiek na świat narodził. 22 Także i wy teraz doznajecie smutku. Znowu jednak was zobaczę i rozraduje się serce wasze, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać. 23 W owym zaś dniu o nic nie będziecie Mnie pytać. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: o cokolwiek byście prosili Ojca, da wam w imię moje. 24 Do tej pory o nic nie prosiliście w imię moje: proście, a otrzymacie, aby radość wasza była pełna.
  25 Mówiłem wam o tych sprawach w przypowieściach. Nadchodzi godzina, kiedy już nie będę wam mówił w przypowieściach, ale całkiem otwarcie oznajmię wam o Ojcu. 26 W owym dniu będziecie prosić w imię moje, i nie mówię wam, że Ja będę musiał prosić Ojca za wami. 27 Albowiem Ojciec sam was miłuje, bo wyście Mnie umiłowali i uwierzyli, że wyszedłem od Boga. 28 Wyszedłem od Ojca i przyszedłem na świat; znowu opuszczam świat i idę do Ojca». 29 Rzekli uczniowie Jego: «Oto teraz mówisz otwarcie i nie opowiadasz żadnej przypowieści. 30 Teraz wiemy, że wszystko wiesz i nie potrzeba, aby Cię kto pytał. Dlatego wierzymy, że od Boga wyszedłeś». 31 Odpowiedział im Jezus: «Teraz wierzycie? 32 Oto nadchodzi godzina, a nawet już nadeszła, że się rozproszycie – każdy w swoją stronę, a Mnie zostawicie samego. Ale Ja nie jestem sam, bo Ojciec jest ze Mną. 33 To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale odwagi! Ja zwyciężyłem świat».

 3. szulamitka pisze:

  Panie Jezu,rozciągasz tę ostatnią godzinę Miłosierdzia,bo kochasz nas i nie chcesz naszej śmierci.Czekasz na nawrócenie sie grzeszników,czekasz…czekasz…I na mnie długo czekałeś.Panie dziękuje Ci za Twoją niezmierną cierpliwośc.Dziękuję,że mnie ocaliłeśkocham Cię Panie mój!!!!!!!!!!

 4. Pingback: Nigdy nie baw się wahadełkiem ,to grzech okultyzmu | Biały, bardzo biały

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s