Ostrzeżenie przed „Bratem Piotrem” czyli herezji o Papieżu ciag dalszy

Informacje szkalujące Papieża Franciszka rozchodzą się lotem błyskawicy.
Teraz w mailach przoduje słynny „brat Piotr” – „prorok” i autor heretyckich książek, w których opisuje widzenie jakoby św. Józef odcinał i wynosił pępowinę po narodzinach Jezusa i tym podobne bzdury. To co pisze i rozsyła w tysiącach maili na temat Papieża- woła o pomstę do Nieba!!!
(prosimy nie mylić z naszym „Piotruszką” – zakonnikiem czyli bratem Piotrem B. SDS z amerykańskiej Częstochowy w stanie Indiana, tylko dlatego, że zwracam się do niego „Bracie Piotrze”, bo to prawdziwy brat zakonny i z tym pseudoprorokiem nie ma nic wspólnego 🙂

Przed „warszawskim Bratem Piotrem”  ostrzegamy a pani B. dziękujemy za maila. Za heretyka zaś prosimy o modlitwę!!!

Jak można pisać takie wstrętne rzeczy o Papieżu, które normalnemu człowiekowi nawet na myśl by nie przeszły….
Poniżej screen maila, które Piotr K wysyła sam do siebie a do reszty osób w tzw. „ukrytych”. Odcinajmy się raz na zawsze od takich ludzi, nie chciejmy mieć nic wspólnego z nimi poza modlitwą w ich intencji
Brast Piot a'la Piotr Kawka

Ps. Naszego „Piotruszkę” przepraszamy za posądzenia innych blogerów, w tym słynnego już Z. o to, że to on jest autorem takich plugawych maili a że jest naszym polskim zakonnikiem w Ameryce, to Jego tym bardziej prosimy o modlitwę, bo widzimy jak pozory mylą, a brat Piotr bratu Piotrowi nierówny.
Jeśli „Piotruszka” pozwoli to pokażemy artykuły z jego zdjęciami i na temat jego działalności charytatywnej wśród Polonii

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Ostrzeżenie przed „Bratem Piotrem” czyli herezji o Papieżu ciag dalszy

 1. Anna pisze:

  Coraz więcej fałszywych proroków 😦

  Wspólna cecha to nienawiść do Kościoła zwłaszcza do papieża

 2. wobroniewiary pisze:

  poniedziałek, 8 kwietnia 2013
  WC.wordpress czyli owieczka Dolly kontratakuje
  nadesłane

  Przyznam, że [nadal] czytam komentarze na różnych dziwnych stronach, szczególnie tych wywołujących stany lękowe wśród wiernych odnośnie ostrzeżenia, cudu itd. Nie jest to tylko czysta ciekawość, lecz chęć pogłębienia wiedzy na temat manipulacji słabymi umysłami, które uodparniają się na Nauczanie Kościoła widząc wokoło tylko szerzące się zło.
  Znalazłem ciekawy komentarz (nick jak również nazwa strony nie wymagają ich zamieszczenia).
  „Powiedziała ” jednej rzeczy nie rozumiesz ….Z Nieba podawane są wskazówki które nalezy wykonac by nastapilo dostosowanie sie drogi świata ziemskiego do potrzeb tego co przychodzi …To jest tak jakbyś chciał dzieci beztroskie wprowadzic do miejsca bezpiecznego bo nadciąga tornado , a one cie nie słuchają i drzwi mogą dyc otwarte do pewnego czasu i kto wejdzie schowa sie ten łagodnie przejdzie przez tą burze ,a inni którzy zostaną na zewnatrz będą mieli gorzej ……..Podobnie było za Noego ,on zrobił to co Bóg mu kazal i przezył . Jak muślisz gdy zaczął padac deszcz czy nie chcieli znależ sie w arce pozostali ale nie mogli …Teraz potrzebna jest modlitwa jako zbroja przeciw szatanowi i głupotą byłoby nie uzbroić sie ..Ale kazdy ma wolną wolei robi to co chce ..Ty także możesz znalez powód dla którego odrzucisz te orędzia ale czy to zmieni przyszłośc , czy nie znajdziesz sie na boku z drzwiami zamknietymi ,i bedziesz chciał wejść tylko będzie za pózno ……..Rozważ to w sercu…..Przyjęcie pieczęci nic nie kosztuje i nie jest w sprzeczności z wiara to nie wiem nad czym sie zastanawiasz….A przynosi zabezpieczenie o wadze którego dowiesz sie gdy przyjdzie ten czas…. (tekst oryginalny)

  Całość: http://signum-dei.blogspot.com/2013/04/wcwordpress-czyli-owieczka-dolly-w.html

  • Sebro pisze:

   „Przyjęcie pieczęci nic nie kosztuje i nie jest w sprzeczności z wiara” i tu jest pies pogrzebany. Bo jeśli to nie jest sprzeczne z wiarą to tym bardziej pierścień atlantów czy inne amulety również nie są sprzeczne z wiarą.

   Warto przeczytać cały artykuł, bo autor widać, że jest mocny w wierze i konkretnie wyłapuje bzdury owej komentatorki.

   • Anonim pisze:

    Ja też polecam tę lekturę WK vs WC
    Wiosna Kościoła kontra WielkiCud czyli klon dznmp
    Zastanawiałem się czemu chwilę owieczka Dolly ale to przecież klon a i o baranach mowa 🙂

 3. Sebro pisze:

  To już są konkretne zniewolenia i to w co raz szerszym gronie. Katolik tak nie postępuje, katolik tak się nie wyraża, katolik nie zionie nienawiścią. Bóg katolika jest Bogiem miłości a nie nienawiści, Bóg katolikowi przebaczy najcięższy grzech – dlaczego zatem „katolik” nie potrafi przebaczyć drugiemu człowiekowi? „I odpuść nam nasze winy JAKO I MY ODPUSZCZAMY NASZYM WINOWAJCOM”.
  Ja pracuję na budowie, po 4 latach pracy przejąłem język budowlańców. Jednak po moim powrocie, dzięki łasce Bożej, na Jego ścieżki, porzuciłem takie słownictwo. Pracuję w branży już 10 lat i napominam każdego mojego podwładnego gdy używa przekleństw w stosunku do innej osoby czy też przedmiotu. Jak zatem „katolik” może używać takich słów do głowy Kościoła, którego dany „katolik” jest rzekomo członkiem?
  Boże zmiłuj się nad nami, bo najwyraźniej jeszcze zbyt słabo pracujemy, za mało dajemy z siebie.

 4. Anonim pisze:

  Najnowsza heretyczka Marysia czyli siostra brata Piotra

  „Ponieważ jesteś prorokiem czasów ostatecznych, do twoich wrogów będą się zaliczać nie tylko ci, którzy Mojego Syna odrzucają i Go nienawidzą, ale także ci, którzy Go kochają”

  Piotr i Marysia, ich dwoje i nasze znoje!

  • Anonim pisze:

   Matka Boża do Marysi: Zostałaś wysłana, aby przygotować drogę na Jego Powtórne Przyjście

   To są jawne kpiny Marysia uważa się za iskrę!!!

   • Sebro pisze:

    No w pewnym sensie przygotowuje. Przecież przed tym dniem miał się ujawnić fałszywy prorok? – miał. Ujawnił się? – ujawnił. Marysia w całej swej krasie, ot co.
    Temu, kto ma Boga w sercu, dba o swą dusze i Bogu oddaje całe swoje jestestwo żadna papierowa pieczęć nie jest potrzebna. Kazdy ma Prawdziwą Pieczęć daną na chrzcie i tylko tę jedyną nalezy pielęgnowac, by się nie zatarła.

   • Maria z Warszawy pisze:

    Sebro a o sakramencie bierzmowania zapomniałeś?

 5. Franek pisze:

  „Jeśli ktoś uważa inaczej – niech powie!…”

  Ja uważam inaczej i mówię!!!
  A ty „bracie Piotrze” już nie należysz do Kościoła Katolickiego po tym co napisałeś.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   A ja nie życzę sobie, aby ktoś taki jak „brat” Piotr, wypowiadał się w moim imieniu.
   Panie bracie Piotrze, skompromitował się Pan pisząc o sobie: „prawdziwie wierny katolicki Polak” – otóż prawdziwie wierny Katolik, jest WIERNY Świętemu Kościołowi Katolickiemu, na czele którego stoi Ojciec Święty – obecnie Papież Franciszek. Ktoś, kto pisze o sobie wierny, udowadniając w dalszej części swojej wypowiedzi, brak owej wierności jest kłamcą. O kulturze już nie wspomnę, ze względu na jej rażący brak. Żal mi Pana Panie Piotrze.

 6. TomaszWierny pisze:

  Jak ja nie lubię kłamstwa i manipulacji
  Jak nie fałszywy prorok to bloger kłamca i manipulant.
  Jednego ciągle napadają, zaczepiają nastoletnie córki , za straszą i okradają a ta napadnięta całymi dniami zamiast się uczyć w szkole ma tylko 15 lat, w necie od rana na monitorach i innych forach walczy z mafią szczepionkową, popiera Marysię i pieczęcie z krucjatkami i zaleca poważne lektury duchowe, które czytała już kilkanaście lat temu…. w kołysce?

  Drugi z wpisu W.K. robi Woj.Ka i mimo prośby autora na stronie kpi sobie z tego, przeinacza dane autora i oczywiście wali cały artykuł sugerując przy tym, że niejaki Woj.,Ka sam mu go nadesłał.Ludzie, więcej pokory!
  http://signum-dei.blogspot.com/2013/04/wcwordpress-czyli-owieczka-dolly-w.html zaznaczonych wyraźnie:
  „I to by było słowo na dzisiaj.
  WK
  Redakcja zastrzega sobie prawo do kopiowania tekstu we fragmentach. Jeśli już to z podaniem linka do strony. Zamierzeniem autora tekstu nie jest ironia, lecz dostosowanie intelektualne do komentowanego komentarza. (!)”

  Ps. dlaczego ja ich zachowań tak nie cierpię? I coraz mniej mogę patrzeć obojętnie na to zakłamanie

  • wobroniewiary pisze:

   Inteligentny czytelnik zrozumie
   Jest taki kawał, który mówi, że mąż spośród 10 swoich przyjaciół będzie 9 podejrzewać że są kochankami żony gdy tak naprawdę małżeństwo rozwali mu ten dziesiąty.
   Inaczej mówiąc najczęściej to sam złodziej krzyczy „łap złodzieja”
   Warto to przemyśleć w czasach ogólnego rozwalania Kościoła.

  • Karol pisze:

   Piotruszka nie jest Piotrem od herezji a ja nie jestem Karolem który pisuje u dziecka i na jego Dolly blogu czyli na WCwordpress
   Zenobij kijobij zrozumiał?
   Nie sposób wszystkich wkładać do jednego wora i walić kijem na oślep.
   Nie wolno sądzić według siebie! Tak się nie godzi.

 7. Czekajacy pisze:

  Jak Sebro napisał – to jest JĘZYK, atak, który słychać podczas… egzorcyzmów.

  Zniewolenie, poddanie – bez udawania…
  Prosto z mostu – jak podczas demonstracji gender, femen i tym podobnych klimatów…

 8. ula pisze:

  http://gazetawarszawska.com/2013/02/13/piotr-kawka-brat-piotr-nowenna-rozancowa/ o Boze miej nas w swojej opiece i chron przed wilkami w owczych skorach

  • Sebro pisze:

   Jeśli to ten sam gość to trzeba poinformować ruch intronizacyjny i krucjatę różańcową. Niech wiedzą z kim mają do czynienia.

   • ula pisze:

    moze trzeba, jak piszesz, niech sprawdza… 😦 bylo by to jednak strasznie smutne jezeli to ta sama osoba….

   • Małgosia pisze:

    To ta sama osoba mam dziesiątki maili niechcianych
    Nawiedzony co do swojej misji niby miły starszy pan który każe nazywać się bratem ale tak naprawdę zajadły wróg kościoła w osobie papieża i przekonamy o 100% boskości swojej książki o Jezusie
    Niestety powołuje się na Medziugorje, że tam go natchnął Duch Święty i w ten sposób ośmiesza tylko to miejsce.

    O intronizacji przysyła dużo np.

 9. myślący pisze:

  A mi się wydaje, że duza część tych wpisów powstaje tylko po to żeby nas katolików nakręcać (mówiąc brzydko). Moim zdaniem piszą to świadomi heretycy (jehowcy, zielonoświątkowcy itp), którzy tanimi manipulacjami chcą mącić w głowach. Dla mnie sprawa jest jasna, prowadzący stronę/bloga jeżeli ma czyste serce bez problemu ujawni z imienia i nazwiska Kapłana/kapłanów opiekujacych się nim, lub/i stroną/blogiem. Jeżeli nie chce ujawnić, lub takowego nie ma należy całość odrzucić!!!! A to że na innych stronach jest atakowana ta strona to normalne – zazdrosć zawiść złego. Tyle ode mnie!!!!!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Nie stawiałabym Świadków Jehowy obok Zielonoświątkowców, to duże nadużycie.
   Jehowi, to sekta. Z Jehowymi Ojciec Święty (Bł. Jan Paweł II) z wiadomych i oczywistych względów, nigdy nie rozmawiał, za to z protestantami, czy muzułmanami tak, i to nie jeden raz.
   Cały pontyfikat Jana Pawła II, był ukierunkowany na ekumenizm – Papież wielokrotnie to podkreślał, mówił o tym, pisał w swoich Encyklikach.
   Kościół Zielonoświątkowy, należy do odłamu protestanckiego, a więc chrześcijańskiego i nie jest sektą, jak Świadkowie Jehowi – proszę abyśmy o tym pamiętali.

 10. Karol pisze:

  Brat Piotr „autor heretyckich książek, w których opisuje widzenie jakoby św. Józef odcinał i wynosił pępowinę po narodzinach Jezusa i tym podobne bzdury”
  Najgorsze ze ta książka ma imprimatur kard. Nycza i pozytywną opinię jednego żyjącego biskupa lubelskiego. Skutki obiadków lubelskich?

  Do tego on umie dbać o swoje ja, kopiuje wpisy Adama-Człowieka, ks. Adama Skwarczyńskiego oraz te z waszej strony i nadaje nr ISBN
  Na przykład w opracowaniu którego też dostałem na maila „Reset-Przebiegunowanie ziemi” na Nr ISBN 978-83-928685-1-4 i czerpie zyski z prawami autorskimi do siebie na podstawie pracy księży, Adama-Człowieka i innych i zastrzega odszkodowania w przypadku kopiowania tego bez jego zgody

  To jest jedna mafia i tyle, a najbardziej ohydne jest to, że niby zwalczają siebie a tak naprawdę idą rączka w rączkę atakują księży, a potem podział ról i jedno płuco atakuje papieża, drugie atakuje Medziugorje, czytelnicy się nakręcają czytają i płacą jeszcze za to. A oni dalej myślą jak dorwać się do władzy i do sterowania ludźmi.

  • Karol pisze:

   To wstęp z jego opracowania

   © Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie tego materiału dozwolone jest jedynie w elektronicznej wersji wirtualnej pliku pdf bez żadnych zmian. Wszelkie publikacje w formie drukowanej, cyfrowej, audiowizualnej i tłumaczenia tekstu na inne języki wymagają pisemnej zgody autora.
   Jakiekolwiek formy wykorzystywania tego materiału dla celów komercyjnych bez pisemnej zgody autora jest prawnie zabronione.
   Kontakt z autorem/wydawcą: BratPiotr@o2.pl, tel. +48 509946708

   © All rights reserved. Only broadcasting of this material in an electronic virtual version of the whole pdf file is allowed. Any publication in a printed, digital or audio-visual form as well as translations of the text into other languages require written permission from the author. Any use of this material for commercial purposes without the written permission from the author is legally banned.
   Contact to the author/publisher: BratPiotr@o2.pl, tel. +48 509946708

   A co mamy w tym opracowaniu? Czego nie można kopiować, tłumaczyć itd.?
   Z najciekawszych:
   1) fragment herezji jego autorstwa Fragment książki „Maria, Matka Jezusa”
   2) Anioł Ave i słowa Pana Jezusa
   3) STRASZNA PRZEPOWIEDNIA … Objawienia w La Salette ze zdjęciem Maryi do …góry nogami!
   4) POWSTANIE NOWEGO ŚWIATA bzdury żę aż mdli:
   Dnia 24.12.2012 to jest w Wigilię Bożego Narodzenia ustaną już niszczące przepływy wód, wybuchy wulkanów i trzęsienia Ziemi. Pożary zaczną powoli zanikać i nastąpi ogólne ochłodzenie atmosfery….

 11. Anonim pisze:

  A zgadnijcie gdzie można znaleźć tę książkę z herezjami o pępowinie Jezusa?
  wpiszcie w gogle Piotr Kawka Maria, Matka Jezusa
  Pierwsza pozycja? Dzieckonmp.
  I wszystko jasne…

  fragment opowieści o narodzinach Jezusa
  W serce wkrada się zazdrość, a gdzie zazdrość, tam też są podszepty szatana: A widzisz, jak ci ta twoja Marysia urządziła… A taki byłeś jej wierny, taki zakochany! Opowieści jak Józef szedł 5 dni w jedną stronę z Sydonu i 5 dni w drugą po to by być tę jedną noc z Marią jak poczęła Jezusa.
  Niezłe kwiatuszki

  Do pobrania pod znanym adresem:
  zaczyna się tak:
  dzieckonmp.files.wordpress.com/2010/03/mmj i tak dalej

  • Anonim pisze:

   Tak, Maria parła aż wyginała się w luk a położna Rachela dała jej czepek żeby sobie po porodzie nie przeziębiła głowy
   „Józefie podaj nożyce i nici” „A ty Mario musisz teraz urodzić łożysko”
   Wiesz ja już muszę iść ale łożyskiem zajmie się Józef a ty tylko obejrzyj sobie czy się dobrze odkleiło
   Maria urodziła łożysko a Józef świecił lampą i je razem oglądali czy nie będzie powikłań poporodowych
   A wyrzucić łożyska nie można bo to pierwsze mieszkanie Jezusa, to trzeba rozpalić ogień i je spalić

   Swoją drogą ciekawe, czemu Zenobiusz go nie zauważył w swoich wściekłych atakach na heretyków.

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Co to za bzdury ? – skąd te cytaty !!! ???

    • wobroniewiary pisze:

     Z książki „Brata Piotra” 😀

     To jeszcze nic, MKordas to przy nim pikuś 😀

     wpisz w gogle Piotr Kawka i ten tytuł 🙂
     pobierzesz ze strony…dznmp 😀

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Widać z tego, p. M Kordas rośnie konkurencja i to mocna konkurencja 😉

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Matką Pana naszego Jezusa Chrystusa, jest Maryja, a nie Maria, tak jak pisze w swoim opowiadaniu brat Piotr.
    Katolickie Pozdrowienie Anielskie ma inną treść, niż cytowane przez autora Piotra – Piotr modli się do Marii, a my do Maryji:
    Treść Katolickiego Pozdrowienia Anielskiego jest taka:
    „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.”

    Pana Piotra podobna, a jakże INNA:
    „”Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego – Jezus. Święta Mario, Matko Boża i Matko nasza,
    módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.”

 12. Magdalena pisze:

  Ja też dostaję takie maile niestety
  W innym był mail od brata Piotra i jeszcze drugi gorszy przy okazji. I takie wieści rozchodzą się szybko, ja wiem co o tym myśleć ale nie wiem jak znalazłam się na liście mailingowej i jak się ich pozbyć, żeby nic do mnie nie wysyłali.
  Nie chcę takich listów jak ten:

  Dla katolików, którzy potrafią oderwać się od hipnozy telewizora i samodzielnie wyciągać wnioski z tego co widzą i słyszą – Franciszek jest przebierańcem
  Ważne jest przez jakie okulary patrzy się na świat.
  Potrzebna jest też podstawowa wiedza, jak działa żydomasoneria.
  Franciszek nie jest mi potrzebny do zbawienia.
  Sekta posoborowa musi zniknąć z powierzchni Ziemi.
  Franciszek prowadzi sektę Vaticanum II na rzeź… Ciekawe, że te wilki w owczych skórach tego nie widzą, upajając się swoją władzą nad ogłupionymi owieczkami (baranami) i komfortowym życiem.
  Podcinają gałąź, na której sami siedzą. To świadczy o tym, jak są zaślepieni i głupi…
  Oczywiście – są wśród nich tacy, którzy wiedzą doskonale co robią i dlaczego; weszli do Kościoła aby go zniszczyć od środka.
  Wszystko to opisała ponad sto lat temu bł. Anna Katarzyna Emmerich.

 13. wobroniewiary pisze:

  Nasz Brat Piotr jest stąd 😉
  http://www.myczestochowa.us/index.php?lang=pl

  Ten z wpisu nie jest nam znany i chwała Panu 😉
  Z takimi jak i z tymi wszystkimi, którzy tylko kłócą się, ryją, szukają kogo by jeszcze wziąć na cel -nie chcemy mieć nic a nic wspólnego

  Bóg jest miłością. tam gdzie ciągłe herezje, kłótnie, nienawiść, śledztwa, zdjęcia demonów itp. itd. -tam jest nienawiść, tam jest zło, a wiemy kto jest ojcem zła wszelkiego

 14. AA pisze:

  A mi się chce rz..ć jak Zenobiusz wybiela Brata Piotra

  „W dniu 9 kwietnia 2013 09:22 użytkownik Piotr Kawka napisał: Nie mam z tym nic współnego.Ktoś się pode mnie podszywa .
  Dziękuję za wiadomość.Miałem już maile w tej sprawie.
  Ktoś nawet fałszywą pocztę założył.”

  • Magdalena-Zofia pisze:

   O proszę, kłamca podszywa się pod kogoś, kim nie jest – to typowe zachowanie dla takich ludzi, no cóż 😦

  • wobroniewiary pisze:

   A nam się chce rz…ć jak słyszymy o tym blogerze?
   Co on? Głosem Kościoła? Wyrocznią albo jaką alfą i omegą?
   Dla nas nikim
   Mamy dość jego, dość, dość dość jego i jego szatańskich zagrywek
   Nie każdy ma dobrą pamięć ale ja tak, to dar z Nieba i aż nadto pamiętam jak jako logistyk wojskowy pisał bzdury, że ma znajomych w wojsku z racji zawodu i chciał się skontaktować z księdzem bo trzeba powiadamiać księży aby kontaktowali się z wojskowymi którzy są katolikami aby strzegli arsenałów z bronią bo co to będzie jak sataniści zaatakują. Ksiądz dał się niestety nabrać pojechał do niego na drugi koniec Polski omówić obronę Kościołów a ten powiedział tylko różaniec pomoże ale i coś jeszcze. I uraczył go jeszcze orgonitem
   Przy tym co do Różańca to się zgadzam ale po kiego tworzyć wokół siebie legendę i plany obrony kościołów – żeby rozpracować księdza?
   Rz***ć się naprawdę chce!
   Długo trwało ale ks. Adam uwolnił się wreszcie od tego, cel został rozpoznany, teraz jest obrona „braci Piotrów”
   Jeśli nawet tego maila nie pisał on – co bardzo wątpliwe – to na pewno napisał książkę w której aż roi się od herezji i którą zaraża normalnie myślących katolików.

   Dosyć o nich
   Dzielmy się Dobrą Nowiną, Ewangelią, słowami Papieża i Świętych
   A takich ludzi miejsce jest u nas tylko w koszu
   Amen!
   Tak mi dopomóż Bóg!

  • AA pisze:

   Jasne. Już nie będę.

  • Franek pisze:

   Mnie zastanawia to że ten główny śledczy analizator i tropiciel internetowy nie wspomina o jawnych herezjach jakie głosi „brat Piotr” nie wspomina też o kradzieży i handlu dobrami intelektualnymi innych osób w tym np. Adama Człowieka, za to stara się użyć wybielacza co do wspomnianego plagiatora „B.P.” no ciekawe to ciekawe czyżby jakiś wspólny interesik z „Piotrusiem”?

  • ula pisze:

   klamie jak najety, bo ten sam email byl juz ponat rok temu uzywany pod tym samym nawiskiem piotra kawki http://www.laudate.pl/index.php?….

   [Ula, psuję link tam na tej stronie sam narkotyk, jedna Marycha w kółko… 😀]

 15. Magdalena-Zofia pisze:

  Za każdym razem, kiedy chcę opublikować komentarz, wyskakuje mi taki komunikat i zamyka się strona:
  „Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!”
  – ???

 16. Magdalena-Zofia pisze:

  Do tej pory nie znałam żadnego autora książki, który o swojej publikacji, napisałby w „Informacji dla czytelników”, że jest „dziełem sztuki” – teraz już znam 😉

 17. Anonim pisze:

  Tak sobie wypisuje Zenobiusz, że Piotr Kawka i brat Piotr z Ameryki to to samo i wzywa do sądu

  W sumie sprawa jest coraz ciekawsza.Wszystko wskazuje na to,że to jednak ten Piotr Kawka jest autorem rozsyłanych maili,ale przy okazji “piotruszką” z WoWiT.Zaprzeczanie,jakie uzyskałem ,nie wyjaśnia sprawy,jedynie wystąpienie do sądu o zniesławienie ,było by dowodem na to,że nie on rozsyła te maile.
  Sprawa jest zbyt poważna…

  • TomaszWierny pisze:

   Ludzie, czy was postukało tam i ówdzie?
   Jakiś za przeproszeniem trok od kaleson chce poznać kolejne dane kolejnej osoby a wy dacie się na to nabrać?
   Przecież to agentura szyta grubymi nićmi. Kręcić, nakręcać kłamać, dokładać żeby jeszcze więcej danych wyciągnąć.
   [ edycja Admin ]
   @Piotruszka , ja mam dylemat czy w rozmowach zwracać się Piotruszka czy inaczej. Do zakonnika tak po imieniu czy po nicku niezbyt pasuje 🙂

 18. Maggie pisze:

  Nowy „prorok” Piotr=pseudo opoka, ktory Kosciol rujnuje – ciekawe jak to osoba uwazajaca sie za inteligentna moze osobe ochrzczona nazywac zydem? (i to Glowe Kosciola!!!)
  Kto jest ochrzczony jest chrzescijaninem, nawet wyznawca judaizmu jesli ochrzczony jest chrzescijaninem (odrzuconym przez swych ex-wyzanawcow).

  Juz w dniu wyboru dotarly do mnie podobnego autoramentu e-mail’e …wiec to wszystko jest ukartowane z sztanska przemyslnoscia.

  „Marysienka” ma juz swego antyChrysta objawiajacego sie jako pseudo opoka, niby brata …tylko czyjego …ot! psu na bude.

  • Maggie pisze:

   Oboje, od zarania pontyfikatu, sa kontra papiezowi Franciszkowi …. wiec sa anty …dobrana para butow tylko ze z tej samej nogi

 19. Maria pisze:

  Matka Boża na ziemiach polskich była tak bardzo czczona jako Matka Boga – Bogarodzica, że do 15-go wieku podobno w ogóle nie nazywano tym imieniem nikogo, a ostatnio i owszem, ale MARIA w odróżnieniu od MARYJA. Ja sama mam na imię Maria, ale to z tego powodu że jak miałam 2 tygodnie to nagle stałam się sina i byłam w agonii, więc mój dziadek, który razem z babcią należeli do świeckiego III Zakonu Franciszkańskiego podjął szybką decyzję o Chrzcie wodą święconą (to był rok 1958 i żadnych telefonów, ani samochodów na wsi nie było) i oddał mnie pod opiekę Maryi nadając mi imię Maria. Później po tym chrzcie z wody tata nagle sobie przypomniał, że i tak już nie ma nic straconego i dał mi porządnego klapsa – a to spowodowało odchrztuśnięcie się i wróciłam do życia, no ale dziadek już nie pozwolił mi zmienić imienia, Do dzisiejszego dnia odczuwam opiekę Matki Najświętszej, a także Miłość Pana Jezusa. Nigdy nie przestanę być Jej i Jemu wdzięczna za pomoc w tej ziemskiej pielgrzymce. AVE MARYJA !. KRÓLUJ NAM CHRYSTE !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s