Redakcja portalu „Adonai.pl” również jest zaniepokojona orędziami „Marii z Irlandii”

Bardzo krótki komentarz redaktora strony „Adonai.pl” – portal Adonai to dobry katolicki portal, prowadzący do Nieba! Módlmy się, aby teraz na nich nie zaczęła się nagonka jak na redakcję „Voxdomini.pl”

Tomasz, redaktor Adonai.pl pisze:
Niestety coraz więcej otrzymujemy wiadomości na nasz e-mail o tych “objawieniach”… Jak dobrze ze mamy s. Faustynę i zatwierdzony kult Bożego Miłosierdzia.

Z Bogiem Tomek, red. adonai.pl

A my ku oprzytomnieniu wielu dajemy dwie wizje piekła dokąd prowadzi niechybnie cała „Maria z Irlandii” i jej pieczęć bożka

Św. Faustyna – wizja piekła („Dzienniczek” nr 741)  

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Redakcja portalu „Adonai.pl” również jest zaniepokojona orędziami „Marii z Irlandii”

 1. wobroniewiary pisze:

  Musimy ostrzegać przed tą Marią Irlandką bo będzie tak jak z Marcinem – https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/04/05/swiadectwo-marcina-ktory-jeszcze-niedawno-zakladal-grupe-modlitewna-mbm-i-probowal-nawracac-ksiezy-warte-uwagi/

  Zrobiłam nowy wpis z komentarza Tomka
  Ludzie myślą, że to dobre, zakładają grupy modlitewne- no przecież papież mówi, zrzeszajcie się ewangelizujcie, a potem klepanie krucjatek, pieczęci, i dręczenia diabelskie i opresje, i nagłe kłopoty finansowe i inne tarapaty….
  Jak widać grupa grupie nierówna

  Gdyby to była jakaś sekta pozakościelna, to wtedy tak, czekamy i modlimy się bo prawda sama się obroni ale ta ohyda spustoszenia wyłazi już na środek Kościoła i taki baran jeden z drugim drze się na środku kościoła, że Papież to antypapież.
  A potem chwali się tym na czacie z hałałajstwem

  Oto dowód jak ohyda spustoszenia pośrodku świątyni stała:

  https://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2013/04/baranwakcji.jpg

 2. Franek pisze:

  Tomku, oni tym diabelskim spamem bombardują wszystkich do kogo mają adresy mailowe, a katolickie redakcje takie jak Twoja Adonai tym bardziej. Mnie też ktoś przysyłał na prywatny adres a że nie można było go od tego odwieść więc musiałem zablokować jego adres takie czasy że od natrętów trudno się ognać są gorsi niż reklama w TV.

 3. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się – czasem wystarczy tylko jedno Zdrowaś

  jedno zdrowaś

  Kochajcie Maryję i starajcie się, by Ją kochano. Odmawiajcie zawsze Jej różaniec i czyńcie dobro. Dzięki tej modlitwie szatan spudłuje swe ataki i będzie pokonany, i to zawsze. Jest to modlitwa do Tej, która odnosi triumf nad wszystkim i nad wszystkimi.
  Ojciec Pio

  Żywy Różaniec Wynagradzający – kliknij

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/03/11/jedno-zdrowas/

 4. Anna pisze:

  Spowiedź a nie jakieś krucjaty o odpuszczenie grzechów

  Ksiądz Marek Bałwas – http://www.facebook.com/KsMarekBalwas pisze:
  Dziś wielkie święto wszystkich grzeszników, dlatego składam życzenia dla wszystkich wielkiej ufności w Boże Miłosierdzie, nigdy nie dajmy się nabrać na kłamstwo, by bać się spotkania z Miłością w sakramencie miłosierdzia, czyli pojednania.. Słowa, które słyszeliśmy w Ewangelii „Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane”. (Jan 20:23)Pokazują, że to Jezus, dając Ducha Świętego, daje apostołom władzę rozgrzeszania a spowiedź czyni miejscem spotkania z Miłością. Do Siostry Faustyny Pan Jezus powiedział:”Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia (Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699)” Dzisiaj poczułem się tak lekko niebiańsko, tak chciałem wszystkim Jezusa dać, tak cieszyłem się z każdej osoby, którą dzisiaj Pan dotknął słowami przez moje usta,których Jemu użyczyłem na adoracji i na mszy świętej. Chwała Ci Jezu! Bądź uwielbiony! Kto dostąpił dzisiaj zupełnego odpuszczenia win i kar, niech da temu wyraz pod tym postem w postaci krótkiego komentarza, bądź jednego słowa dziękuję, bądź radosnej 🙂 Nie wstydźmy się swojej wiary i dajmy jej świadectwo innym. Tu nie chodzi o pychę, ale o radość, że Bóg jest DOBRY AŻ TAK, dla każdego grzesznika. Dziękuję Jezu! 🙂 błogosławię+

 5. Czekajacy pisze:

  Te orędzia poprzez swoje podejście do Ojca Św. Franciszka blokują ludziom odpust związany ze Świętem Miłosierdzia. Strasznie muszą się Go bać, strasznie.

  Do tego jakiś czas temu wmawiały, że są niby ostatnim już przekazem, że Maria to jedyna wizjonerka, teraz znowu nie można krytykować innych wizjonerów…

  W jednym mają rację: „Kłamstwa [te]* mogą pochodzić tylko od szatana”.
  * mój dopisek

  • Ania pisze:

   „W jednym mają rację:….”
   Jest takie powiedzenie „jak się pomyli to prawdę powie” widać że czasem się sprawdza.

 6. AnnaMaria pisze:

  Musimy modlic sie o laske swiatla i zrozumienia kim jest Mary of Ireland i jej demoniczne dzialanie oraz o laske uwolnienia dla tych ktorzy sie dali tak latwo na to nabrac!!!
  Robicie wspaniala rzecz duzo o tym piszac i wyjasniajac jej szatanskie podloze.

  • Ania pisze:

   Oby jak najwięcej osób przekazywało te informacje dalej, swoim znajomym, krewnym, przyjaciołom osobom zwiedzionym tymi kłamstwami jakimi usiłuje karmić nas Maria od fałszywego Miłosierdzia Bożego.

   • Sebro pisze:

    W tym przekazywaniu informacji należy zachować zdrowy rozsądek, tak aby informować osoby, które miały styczność z tymi przekazami. Ludzi nie znających tych orędzi lepiej nie wtajemniczać żeby przypadkiem ich nie zainteresowały.

   • malina pisze:

    No fakt mogli by się zarazić 😦
    Choć Ania chyba miała na myśli „osoby zwiedzione”

 7. teresa pisze:

  Do Kasi i Tomka
  Czytałam o Waszym ogromnym zmartwieniu.
  W Dankowie niedaleko Częstochowy jest kaplica .Jeżeli możecie tam pojechać i prosić o dar dzieciątka za wstawiennictwem Sw. pamięci Profesora Tomasza,Marii Janowskiego to myślę,że Go otrzymacie.Z całego świata, jeszcze za jego życia ludzie przyjeżdżali .Sami przeżyliśmy podobne zmartwienie.
  Pozdrawiam T.R.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s