Widząca Mirjana z Medziugorje: „Papież Franciszek jest to papież, którego nam teraz potrzeba…Trzeba dużo modlić się za niego, ponieważ czeka go bardzo trudna droga”

24 marca, we włoskim dzienniku Rai 1 o godz. 8,00 rano został wyemitowany reportaż o Medziugorju.
Na nagraniu mogliśmy zobaczyć widzącą Mirjanę Dragicević-Soldo. Mirjana w czasie spotkania z pielgrzymami nawiązując do wyboru nowego Ojca Świętego powiedziała, że ​​Papież Franciszek od razu ujął wszystkich za serca i że jest to papież,  którego nam teraz potrzeba.
Ponadto widząca wezwała, by dużo modlić się za niego, ponieważ czeka go bardzo trudna droga, będzie miał wiele do zrobienia…
Za: http://medziugorje.blogspot.com

**********************
Czy dalej wrogowie Kościoła Katolickiego będą wsadzać do jednego worka wszystkich wizjonerów i wmawiać nam, że orędzia z Medziugorje czy orędzia Vassuli lub sami wizjonerzy mówią to samo co szatańska „Maria z Irlandii”, która w naszym kochanym Ojcu Świętym Franciszku widzi antypapieża i fałszywego proroka, a każdy kto ma czelność powiedzieć „non possumus” traktowany jest jak morderca, psychopata, oszust i nie wiadomo kto jeszcze???
„Po owocach ich poznacie”!

Matka Elvira i cała Wspólnota Cenacolo:

Wesołych Świąt  
dla was wszystkich, udanej drogi, udanego „przechodzenia”
z ciemności do Światła, 
 
od dąsania się do uśmiechu, od smutku do radości,  
od nienawiści do miłości, od śmierci do życia!
 
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Papież Franciszek, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Widząca Mirjana z Medziugorje: „Papież Franciszek jest to papież, którego nam teraz potrzeba…Trzeba dużo modlić się za niego, ponieważ czeka go bardzo trudna droga”

 1. Dziecko Medziugorje pisze:

  Może Matka Elvira ze Wspólnotą Cenacolo nie zostanie uznana przez dznmp i jego kompanów zwłaszcza Józefa Piotra, Tomasza i Krzysztofa za wariatkę, bo też tak jak inni katolicy mówi radosne TAK dla Papieża Franciszka 🙂

 2. Franek pisze:

  Maria z Irlandii nadal usiłuje dzielić Święty Kościół poprzez wbijanie swojego heretyckiego klina zobaczcie tytuł jednego z ostatnich tzw. orędzi.

  „Wkrótce Mój Umiłowany Papież Benedykt pokieruje Bożymi dziećmi ze swojego miejsca wygnania”

  • Admin pisze:

   Tzn. że Mirjana się też myli? Przecież dziecko Królowej Pokoju to dziecko Królowej z Medziugorja!

   No to znamy przyczyny zamknięcia bloga, bo nie da się dwóm panom służyć. Trzeba słuchać albo Marii z Irlandii albo tego co mówią wizjonerzy z Medziugorje. A że ktoś chciał „Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek” to znalazł sobie worek treningowy w postaci naszej Adminki.

 3. czekajacy pisze:

  >> „Papież Franciszek jest to papież, którego nam teraz potrzeba…Trzeba dużo modlić się za niego, ponieważ czeka go bardzo trudna droga”

  Już Benedykt XVI dał nam przykład – jak między innymi wspierać nowego papieża 🙂

  Ojcze Św. Franciszku – jesteś obecny w naszych modlitwach, w których łączymy się z Twoim poprzednikiem 🙂

 4. AnnaMaria pisze:

  Św. Piotr Chryzolog (ok. 406-450), biskup Rawenny, doktor Kościoła
  Kazanie 76,2-3

  „Idźcie i oznajmijcie moim braciom… tam Mnie zobaczą”
  Anioł powiedział kobietom: „Idźcie szybko i powiedzcie Jego uczniom: ‚Powstał z martwych i oto udaje się przed wami do Galilei. Tam Go ujrzycie’”(Mt 28,7). Mówiąc to, anioł nie zwracał się do Marii Magdaleny i do drugiej Marii, ale w tych dwóch niewiastach to Kościół został wysłany na misję, to Oblubienicę anioł wysyłał do Oblubieńca.

  Podczas gdy odchodzą, Pan przybywa im na spotkanie i pozdrawia je mówiąc: „Witajcie, weselcie się” (grecki)… Powiedział swoim uczniom: „Nikogo w drodze nie pozdrawiajcie” (Łk 10,4); ale jak to się dzieje, że w drodze wybiega na spotkanie kobiet i je tak radośnie pozdrawia? Nie czeka, aż Go rozpoznają, nie zależy Mu, aby go zidentyfikować, nie pozwala sobie zadawać pytania, ale śpieszy się, pełen zapału, na to spotkanie. Oto co czyni moc miłości, jest silniejsza niż wszystko inne, przekracza wszystko. Pozdrawiając Kościół, to siebie samego pozdrawia Chrystus, ponieważ uczynił go swoim, stał się on Jego ciałem, jak świadczy apostoł Paweł: „I On jest Głową Ciała – Kościoła” (Kol 1,18). Tak, te dwie kobiety uosabiają Kościół w swojej pełni…

  Uważa, że te kobiety już doszły do dojrzałej wiary, przezwyciężyły własną słabość i śpieszą się w stronę tajemnicy, szukają Pana z całym żarem ich wiary. To dlatego zasługują na to, żeby dał się cały, kiedy wychodzi im na spotkanie, mówiąc: „Witajcie, radujcie się”. Nie tylko pozwala im się dotknąć, ale i pochwycić Go w miarę ich miłości… Te kobiety są w Kościele wzorem posłanników Dobrej Nowiny.

  http://www.evangelizo.org/

 5. Anna pisze:

  I to ma być antypapież?
  Dla zniewolonych, opętanych i świadomych wyznawców diabła, bo diabeł nienawidzi kolan!

 6. Pati pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
  Drodzy bracia powiem wam świadectwo od kilkunastu miesięcy czytałam blog królowej pokoju i wszystkie orędzia Mari od Bożego Miłosierdzia , byłam zafascynowana , obliczałam dni kiedy ma nastąpić Ostrzeżenie ale czułam też lęk itp. Znalazłam wasz blog i od tamtej chwili toczyłam bitwę bo nie wiedziałam która ze stron ma racje, ale dzisiaj przekonałam się że są to fałszywe orędzia gdyż weszłam na blog królowej pokoju i wkleiłam informacje odnośnie mirjany i jej opini o Papieżu Franciszku…złożyłam też adminowi wszystkiego dobrego bo pisał że z stron Glorii ludzie namierzają go i ma teraz kłopoty takie tam…ale nie mineło 10 min jak admin usunął mego posta , więc wkleiłam znowu pisząć prawdę i znów usunął..wkurzyłam sie i zamknełam stronę…
  Bardzo proszę was nie krytykujcie mnie i nie odrzucajcie to świadectwo.. Bardzo dziękuję i proszę o wsparcie dla mnie bo jest wiele orędzi które są ze sobą sprzeczne a ja mam mentlik teraz w głowie…Bóg zapłać !

  • Sebro pisze:

   Dlaczego mielibyśmy krytykować kogoś, komu dana została łaska ocknięcia się? Raczej spotkasz się z radosnym okrzykiem „Chwała Panu” 😉
   Jeśli masz w domu jakieś wydruki tych orędzi czy nawet tę pieczęć to spal to wszystko, niech nie ciąży na Tobie i Twoim domu. Eucharystia, Różaniec i Pismo Święte w zupełności wystarczą – krucjatki zostaw w spokoju.
   Mętlik jeszcze trochę pozostanie, diabeł może się nawet mścić ale nie bój się, bo Bóg swych dzieci nie opuszcza 🙂
   Jezus jest Panem

  • wobroniewiary pisze:

   Chrystus Zmartwychwstał, Prawdziwie Zmartwychwstał ALLELUJA
   Witaj Pati jeśli przynosisz Pokój i Dobro nikt na pewno stąd Cię nie wyrzuci 🙂
   Nie słuchaj tego co wypisuje o nas o Admince Admin dznmp nikt od nas jego ani nikogo z jego otoczenia nie śledzi ani nie namierza ani mu niczym nie grozi.
   Jego chorobliwa nienawiść do promyczka zaowocowała Wielkosobotnim wpisem jakoby promyczek go zamordowała
   z całego tego jego wpisu jest tylko dwie prawdy
   1) Ewa studiowała w Moskwie – Język Rosyjski
   2) Ks. Adam jest księdzem
   Reszta to same kłamstwa, co do tego że nie wpuszcza słów Mirjany to powiem że on nie wpuszcza kogokolwiek kto wyraża się krytycznie o MBM, to tylko tak dla małego wyjaśnienia zapraszamy do czytania i komentowania na stronie oraz do codziennej lektury tego duchowego pokarmu jakim jest Pismo Święte http://ewangeliadlanas.wordpress.com/.
   Pozdrawiam, Kazimierz
   Ps. Masz moją modlitwę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s