Zbieramy intencje modlitewne, które zostaną zawiezione do Św. Ojca Pio do San Giovanni Rotondo

Nasz Czytelnik przysłał następującego maila:
295241_404274089592544_1557337442_nMam propozycję odnośnie modlitwy
Proszę napisać krótką prośbę/ prośby/ intencje Swoje, bliskich, znajomych –  które nosicie w sercu !!!
Ja dzięki Bogu zawiozę te prośby (wydrukuję i złożę) do Ojca Pio – jadę  na Triduum Paschalne do Rzymu, ale w planach mamy San Giovani Rotondo, Asyż,  Padwę, Monte Cassino, Lanciano, (kolejność przypadkowa) no i przede wszystkim  mam nadzieję powitać nowego Ojca Świętego.
Moja ogólna intencja (oprócz prywatnych) pielgrzymki to intencja powołań do  kapłaństwa we wszystkich rolach w naszym Kościele. Zawiozę wszystkie intencje.
Przesyłam program pielgrzymki będę tam 26/27 marca więc jak najbardziej – zobowiązuję się zawieźć wszystkie intencje naszych Czytelników ale i Opiekunów myślę o opiece duchowej, ale i adminach
Pozdrawiam Mariusz

Intencje prosimy wpisywać do 22 marca w komentarze lub przesyłać na adres: wobroniewiary@gmail.com z dopiskiem „intencje do św. Ojca Pio”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

157 odpowiedzi na „Zbieramy intencje modlitewne, które zostaną zawiezione do Św. Ojca Pio do San Giovanni Rotondo

 1. olo13jcb pisze:

  Super!!! Mariuszu wielkie Bóg zapłać !!! 🙂

  • luiza pisze:

   Swietny pomysl!!!!!Niech Bog I Kochany O.PIO Ci blogoslawi…

   • Kasia z Ciechocinka pisze:

    Dziękuję Ci Mariuszu za wspaniałą inicjatywę. Będę się za Ciebie modlić w Twojej intencji oraz o bezpieczną podróż i opiekę Maryi i Św. Ojca Pio.:):)

 2. Kamil Kmieć pisze:

  Jeśli ja mogę, to chciałbym złożyć intencję o nawrócenie wszystkich, a zwłaszcza za tych którzy mimo Łaski Pana Boga nie chcą się nawrócić, o oświecenie ich serc za wstawiennictwem NMP Królowej Polski i św. Ojca Pio.

 3. gaworowska pisze:

  Proszę o sakrament Małżeństwa dla mojej córki Alicji i córki chrzestnej Katarzyny, oraz szczególną łaskę zdrowia drugiej córki ,która jest bardzo chora duchowo i fizycznie i o ich nawrócenie i łaskę ducha świętego w ich życiu.Oraz łaskę dla w wiadomej Bogu sprawie.Bóg zapłać.!!!

 4. ewa111 pisze:

  Jesli mozna, to proszę o błogosławieństwo i prowadzenie w sprawach rodzinnych oraz w intencji naszej ojczyzny, by plany złego rozbiły sie o mur wiary.

 5. Veronika pisze:

  Prosze aby Dobry Bog zechcial uzdrowic Arturka, ktory jest chory i nie moze sam chodzic ani sam funkcjonowac. Swiety Ojcze Pio miej milosierdzie dla tego chlopca. Prosze rowniez o uzdrowienie duchowe dla Virzini, Nikoli, i Orelia.

 6. Bożena pisze:

  Proszę, za wstawiennictwem Świetego Ojca Pio za naszą Ojczyznę, o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, za całą moją rodzinę i uzdrowienie syna Wojtusia, oraz w pewnej intencji. Bóg zapłać

 7. Anna pisze:

  Proszę o. Pio o modlitwę wstawienniczą za moich bliskich, o łaskę nawrócenia i Sakrament Pokuty.

 8. Aga pisze:

  Proszę Ciebie Dobry Ojcze przez wstawiennictwo Maryi i Sw. Ojca Pio o łaskę prawdziwego nawrócenia i zadośćuczynienia i pokuty za grzechy dla mnie ,mojego syna Dominika ,męża Dariusza/ który nas opuścił| \ oraz mojej mamy.Proszę o łaskę modlitwy sercem i uwolnienia ze wszystkich złych nawyków i jedność i zgodę w rodzinie.Proszę też za nauczycieli w szkołach aby Pan dał im światło Ducha św.i mądrość bożą by umieli przekazywać wiedzę tak jak tego chce Bóg,Ratuj Panie naszą biedną ojczyznę od bezbożnego życia i wydobądz z nędzy duchowej.Niech każdy człowiek doświadczy Twojej Miłości-Ojcze Nasz.Twoje dziecko

 9. luiza pisze:

  Kochany Ojcze Pio,znasz mnie wiesz wszystko,prosze tylko zerknij-wierze w Twoja pomoc,kazdy sposob dobry zeby sie do Ciebie dostac.Prosze Cie pomoz mi rozwiazac problem z praca i mieszkaniem,prosze Cie o mojego syna zeby kochal i dazyl do Boga,o uwolnienie mojej mamy od alkoholu i nienawisci,o ludzi bezdomnych szcegolnie tu w Holandii,.I w szczegolnosci prosze Cie :zostan moim Ojcem Duchowym,opiekuj sie mna,czuje sie taka zagubiona.Caluje Cie -luiza.

 10. Ty wiesz... pisze:

  DrogiOjcze niech Bog bedzie Uwielbiony …zmiluj sie nade mna,zaopiekuj sie mna,naprowadz na dobra droge,wskaz co mam robic,pomoz w tych utrapieniach i pozwol zrozumiec,boje sie…pomoz mi prosze..kocham Jezusa,ale samej truno….Patrz na Kube…

 11. ja.. pisze:

  Badz moim ojcem,przyjacielem…o nawrocenie,uwolnienie mamy Ireny blagam Cie…o zbawienie dusz w czyscu…o grzesznikow,z ktorych ja pewnie najgorsza…ludzie mlodzi bezdomni…Grazynka-o sile wiary…Prosze…o milosc do Jezusa Maryji,zeby zyc w/g przykazan..

 12. lui pisze:

  Ojcze Pio wska z mi droge…zagubilam sie…jestem sama z tym…boje sie…dziekuje ,ze moge to do Ciebie powiedziec,ja w to wierze..spotkanie z synem,praca ,dom…Opieka na zawsze duchowa….serce dla Boga,poprzez Ciebie,Twoje wskazowki..Przyjmij mnie za corke…O to prosze…Nie musze widziec by wierzyc,prosze zmiluj sie Ojcze Pio…kocham Cie.

  • Anna pisze:

   Lui napisz wszystko w jednym komentarzu albo napisz do nich maila, bo zaczyna to śmiesznie wyglądać, ten sam avatar i 10 wpisów, każdy z inną nazwą 😉

 13. lu pisze:

  Pokore,wiare,nadzieje i milosc…droge….wypelnienie Woli Jezusa..a reszte wiesz Kochany Ojcze Pio..

 14. luiza pisze:

  A jesli nie powinnam prosic…to choc pozwol mi sie uscisnac,kocham Cie Ojcze PIO i pragne byc Twoja corka duchowa…pomoz mi dojsc do Jezusa.

 15. zuzia pisze:

  Św. Ojcze Pio , proszę Cię o wstawiennictwo u naszego Ojca w Niebie o zdrowie dla moich najbliższych , łaskę nawrócenia dla męża i proszę Cię o pracę bliżej , bym codziennie mogła wracać do domu.Proszę także w intencji Intronizacji.
  Panie zmiłuj się na de mną.

 16. Iwona-Lucyna pisze:

  Prosze przyjac moja intencje o nawrocenie mojego meza Darka, aby to zlo co na niego wplywa opuscilo go na zawsze aby otworzyl serce Bogu, prosze o moje nawrocene i o wieksza pokore i milosc abym mogla dzielne niesc moj krzyz. O blogoslawienstwo dla naszych dzieci Nicole i Kevina aby laska Boza trzymala ich blisko siebie. Za mojego tate, moich tesciow a szczegolnie tesciowa aby Bog dal jej laske przebaczenia wsojemu ojcu za krzywdy jakie jej wyzadzil. O zerwanie miedzypokoleniowych grzechow. O zdrowie fizyczne i psychiczne dla nas wszystkich i dusze w czyscu cierpiace a szczegolnie za te za ktore nikt sie nie modli. Jezu Ufam Tobie

 17. Kasia z Ciechocinka pisze:

  Kochany Ojcze Pio, proszę Cię, wstaw się u naszego Ojca i Maryi, którzy zasiadają w Niebie. Proszę Cię o szczególną łaskę zdrowia dla mojego taty, który choruje od roku na zator płucny oraz dla mojego kolegi Krzysztofa i jego matki, którzy również podupadli na zdrowiu. Modlę się również za Kasię, która prosi o pomoc w rozwiązaniu jej osobistych problemów. Za tych, którzy odwrócili się od Jezusa i błądzą w ciemnościach, żeby potrafili odnaleźć drogę powrotną do Niego. Ratuj nasz Panie od zatwardziałości serc i zepsucia moralnego naszą kochaną Ojczyznę. Maryjo, Królowo Polski, otaczaj nas płaszczem i ochraniaj nasz naród od zakusów Szatana. Króluj nam Jezu Chryste i módl się za nami Maryjo.

 18. teresa pisze:

  Kochany Ojcze Pio upros dla Polski milion Rycerzy Chrystusa Krola i trzy miliony Zertw Ofiarnych jako ratunek dla Kosciola i Ojczyzny naszej

 19. Ula pisze:

  św. Ojcze Pio proszę o dar potomwstwa dla moich dzieci Magdaleny i Piotra .
  Proszę o Twoją opiekę dla moich wnuków Konradka i Arturka o Błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Swiętego dla nich.Ulecz mojego męża z alkocholizmu.Niech mateńka ma nasz zawsze w swojej opiece i Ty św Ojcze Pio.Króluj na Chryste.

 20. habrat lucyna pisze:

  Kochany Ojcze Pio.Proszę o błogosławieństwo dla mojego syna Piotra. Proszę o to by zdobył promocję do następnej klasy. By nie groził mu egzamin komisyjny. Lucyna

 21. Ala pisze:

  Proszę o dar macierzyństwa dla mojej siostry oraz o nawrócenie mojego niewierzącego męża

 22. Zojka pisze:

  Św.Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo w moich intencjach.Proszę o nawrócenie moich wnuków,córek i zięciów, o nawrócenie mego brata i jego rodziny, nawrócenie moich sióstr i ich rodzin.Proszę o uzdrowienie chorych w mojej rodzinie i uwolnienie od nałogów.

 23. Jadwiga Nowakowska pisze:

  Święty Ojcze Pio, módl się za moimi najbliższymi i we wszystkich intencjach, które noszę w sercu a które są bardzo trudne i sprawiają wiele upokorzeń.Pomóż nam.

 24. Krystyna Dźwierzyńska pisze:

  Święty Ojcze Pio, proszę Cię wstaw się do Boga za moim mężem Stanisławem, który jest bardzo chory i uproś dla niego łaskę uzdrowienia a dla mnie uwolnienie od nałogu nikotynizmu.

 25. Kazia pisze:

  Swięty Ojcze PIO proszę CIĘ wstaw się do BOGA we wszystkich moich intencjach które noszę w sercu za trudne sprawy TOBIE BOGU wiadome o zdrowie i wytrwanie w trzezwości dla męża o pracę dla mnie o zdrowie dla całej mojej rodziny Króluj nam Jezu Chryste i módl się za nami Maryjo.

 26. Adminka pisze:

  Ojcze Pio, już wiemy…. wyniki prenatalne wnuczka/wnuczki są złe, smutno nam i ciężko , Jak ciężko nosić synowej dziecko gdy wie się że jest chore i brak mu narządów. Pociesz nas…pociesz nas Ojcze Pio,
  Resztę intencji znasz
  Proszę za dzieci i ich dziecko, dla siebie o siły do niesienia krzyża…

 27. ula pisze:

  Ojcze Pio naucz nas nosic Cierpiacego Chrystusa w naszych duszach. Prosze wstaw sie o laske Swiatla Ducha Swietego wszystkim swiadomym i nie swiadomym wrogom Kosciola.

 28. Elżbieta pisze:

  Boże Ojcze w imię Twego Syna Jezusa Chrystusa przez wstawiennictwo Ojca Pio proszę o żywą i gorącą wiarę dla mego męża i mnie i dla naszych dzieci, wiarę pełną pokory i miłości,uwalniającą od zniewoleń i przekleństw, o powrót Adasia do Kościoła Świętego i sakramentów . Dziękuję.

  • Magdalena pisze:

   Panie za wstawiennictwem Ojca Pio błagam Cię o nawrócenie dla mojego męża i dzieci, zgodę i miłość w rodzinie, postępy w nauce dla syna,stałą pracę, by można było godnie żyć i o ratunek dla starszego syna alkoholika, by podjął dalsze leczenie i wyszedł ze swoich kłopotów.Panie uratuj go błagam Cię z całego serca.

 29. Joanna Smołucha-Sokół pisze:

  Kochany Ojcze Pio dziękuję za Twoją opiekę i pomoc, za zdrowie mojej córki, męża , moje. Pragnę prosić Cię Ojcze o opiekę nad całą moją rodziną, szczególnie proszę Cię Ojcze o zdrowie swoje, męża i córeczki, proszę o zdrowie dla moich rodziców, dziadzia. Proszę o pomoc dla mojej siostry, aby poukładała sobie życie. Bądź z nami Ojcze.

 30. Maggie pisze:

  Niech Tv Trwam znajdzie sie na multipleksie i sluzy Bogu w Ewangelizacji Polakow. Ojcze Pio Ty wiesz jak wazna jest wolnosc Slowa i wyznania …. niech tez wreszcie w Polsce Chrystus zostanie ogloszony i uznany Krolem Polski.

 31. Karolina pisze:

  Proszę o wiarę dla mnie i dla mojego chłopaka, o nawrócenie i przebaczenie win, także o naszą miłość która wygasła, żebyśmy darzyli się miłością i szacunkiem jak jeszcze niedawno. Panie,daj nam możliwość małżeństwa,miłości bez wątpliwości, życia, wychowania potomstwa, wspólnego życia do końca..

 32. Zosia S. pisze:

  Dziękując Ojcu Pio za opiekę i wstawiennictwo, której odczuwalnie doświadczyłam w ostatnich latach, polecam się nadal Jego modlitwie i proszę za Jego pośrednictwem Boga Wszechmogącego o łaskę trzeźwości dla mojego syna Marcina, pracę dla mnie, dla męża i syna.

 33. Janina pisze:

  Proszę o uzdrowienie małżeństwa mojej córki Agnieszki, o łaskę wiary dla jej męża, o błogosławieństwo dla ich rodziny i dobre przygotowanie się wnuczki Sary do I Komunii Sw.

 34. ELZBIETA pisze:

  Swiety Ojcze PIO prosze wstawiaj sie za cala moja rodzina niech BOG blogoslawi na kazdy dzien dla mojej rodziny dla Polski I Swiata Calego SZCZESC BOZE

 35. Ania pisze:

  Święty Ojcze Pio, proszę o modlitwę w intencji lekarzy, którzy będą operować w kwietniu moją mamę, aby ta operacja była dobrze przeprowadzona i aby moja mama szybko powróciła do zdrowia. Proszę też Ciebie, abym mogła zostać Twoją córką duchową.

 36. jan pisze:

  Panie Jezu! Królu, Synu Boga Żywego, nasz Zbawicielu i Odkupicielu. Przez Twoje Święte rany a szczególnie przez najboleściwsza ranę na Świętym Twym ramieniu, którą raczyłeś objawić Św. Bernardowi i którą naznaczyłeś także Św. Ojca Pio w jego stygmatach proszę Cię: przymnóż mi wiary, wlej nadzieje i rozpal miłość. Daj dar męstwa i ześlij na mnie moc Ducha Pocieszyciela-Ducha Prawdy! Chroń nas!

 37. Ewa pisze:

  Kochany Ojcze prosze cie o nawrocenie mojego meza i wszystkich grzesznikow oraz o swiete sakramenty dla moich corek.Badz przy mnie!

 38. czekajacy pisze:

  Bóg zapłać, mail wysłany!

  Ojcze Pio – módl się za nami!

 39. ANNA pisze:

  Św.Ojcze PIO proszę Cię wstaw się do PANA JEZUSA i MATKI NAJŚWIĘTSZEJ o ŁASKĘ zdrowia dla mojego syna

  \\

 40. Piotr pisze:

  Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o Łaski Wiary, Nadziei i Miłości oraz zdrowia dla mnie, moich najbliższych oraz tych którzy o to proszą.
  Św. Ojcze Pio – módl się za nami

 41. Justyna pisze:

  Proszę o Sakrament Małżeństwa dla siostry Ali i zdrowie dla całej rodziny.

 42. monika 0603 pisze:

  Proszę, aby ustawa o związkach partnerskich nigdy nie weszła w życie w naszym kraju, aby nasz kraj stał się święty . Aby grupa modlitewna PŻWB była taka, jaką Chrystus chciałby widzieć. Ojcze Pio módl się za nami

 43. Bobola pisze:

  O. Pio, święty Bozy, wyjednaj pokój w rodzinach, w Polsce, w świecie.

 44. Aleksandra pisze:

  Kochany św. Ojcze Pio dziękuję że wspierasz nas tutaj na ziemi. Prosze o opiekę i potrzebne łaski dla mojej rodziny oraz życie wieczne dla zmarłych moich bliskich. Prowadzi mnie właściwą drogą, bądzi przy mnie. Dziękuję. Kocham Ciebie.

 45. Córka pisze:

  Pokornie proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji mojej mamy.Ojcze wyproś u Pana Najwyższego aby wszystkie zmiany nowotworowe się cofnęły i leczenie dało dobry skutek.

 46. Renata pisze:

  Chodzę i pukam do dych drzwi, proszę o nawrócenie dla syna, brata i ojca Jego grzechy tak bolą, tyle cierpienia mam w sercu, proszę również o zdrowie dla mojej córeczki 14 miesięcznej, błogosław nam Ojcze kochamy cię.

 47. Maggie pisze:

  Prosze o uznanie lat pracy i przyznanie emerytury p.Ryszardowi oraz godziwe warunki zycia dla jego rodziny zyjacej w skrajnej nedzy.

 48. Henryk pisze:

  Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej i zachowanie przy życiu na Chwałę Bożą Krystyny.

 49. Teresa pisze:

  Swiety Ojcze Pio ,wstaw sie do Boga za mna bardzo cierpie o uleczenie z choroby .Prosze o Wiare i nawrocenie i Spowiedz Swieta dla moich dzieci Tomasza ,Barbary i Dominiki .Prosze takze Matke Boza Laskawa ,ktorej byl wierny Swiety Ojciec Pio za moim mezem Tadeuszem .Ty Matenko wszystko Wiesz ,Wstaw sie do Jezusa Twojego Syna za cala moja rodzina .Bog Zaplac.

 50. kasia pisze:

  Proszę o zdrowie dla mojej chorej na raka mamy

 51. Anna pisze:

  Swięty Ojcze Pio, błagam o łaskę powrotu do zdrowia dla Anny i męża Mieczysława. Wybłagaj potrzebne łaski dla córek Agaty i Doroty, wspieraj Marcina i wnuczka Benedykta.Bądź wolaTwoja, Panie!

 52. Malgorzata pisze:

  Swiety Ojcze Pio prosze o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla mnie i mojego meza, Bog zaplac
  Malgosia

 53. Justyna pisze:

  Proszę o dobrego męża dla Agnieszki

 54. Jarek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę, w szczególności za nasze uzdrowienie duchowe i fizyczne, uzdrowienie międzypokoleniowe, a także o opiekę nad nami w pracy i nauce. Proszę również o możliwość kupna własnego mieszkania i założenia dobrej rodziny.

 55. Izabela pisze:

  I ja proszę o modlitwę o uzdrowienie duchowe mojej rodziny – zwłaszcza mojego syna Tymka, o miłość i zgodę z moim rodzeństwem, o zachowanie pracy dla mojego męża, o nawrócenie moich rodaków, a dla mnie – o cierpliwość i wytrwałość w niesieniu codziennego krzyża.

 56. Isia pisze:

  Św. Ojcze Pio proszę Cię o łaskę powrotu mojej córki do ojca dziecka, proszę również o światło Ducha świętego dla moich dzieci, rodziców wnuka i jego rodziców chrzesnych. Proszę o przebacznie za grzechy moje, dziękuję za otrzymane łaski.

 57. Helena pisze:

  ski uzdrowienia dla Stanisławy,brata Józefa i dla siostry Weroniki.
  Za Leszka chorego na raka,Za Radosława będącego w śpiączce od 5 lat. O uleczenie Joanny i Lilianny.
  O łaskę powrotu do zdrowia , o uzdrowienie relacji z Bogiem dla Jarka,Barbary,Eli i Janiny.

 58. Helena pisze:

  O.Pio wstawiaj się za nami w następujących intencjach:
  O pojednanie w rodzinie Beaty i Tadeusza.O pomyślne zdanie matury i dalsze życie blisko Boga.
  O stałą pracę dla dzieci i wnuków.O zdrowie duszy i ciała dla całej rodziny i dla osoby znanej Panu Bogu.Za 9-letniego Józia i Dianę walczących z rakiem.Za Barbarę, o uzdrowienie duszy i ciała,o powrót do Boga,za Janinę.Za rodzinę Marii i Pawła, o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Św.w rozeznaniu woli Bożej dla Pawła.

 59. Helena pisze:

  O.Pio,prosimy Cie o wsparcie w następujących intencjach:
  O łaskę nawrócenia w rodzinie Antoniuk,o zdrowie dla Paulinki,Szymona,Marysi,Mateusza,Anety i Aliny.
  O nawrócenie Ewy z dziećmi, o łaskę zdrowia dla Agi,Beaty i Ewy.Za dwuletnią Zosię chorą na sepsę i na zapalenie opon mózgowych. O powrót do zdrowia dla Zofii i Antoniego.O uzdrowienie Ewy chorej na nowotwór,o wyzwolenie z niewoli szatana Olgi z Ukrainy, o prawidłowe relacje z uczniami.O Sakrament małżeństwa dla Moniki i Łukasza,o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinach Ewy,Mirosławy i Marii. O wyzwolenie osób zniewolonych nałogami. O powrót do zdrowia dla Ewaldyny,Krystyny,Kazimiery i Zofii.O przemianę serca syna Pawła.Za tragicznie zmarłych kapłanów ;ks.Aleksandra,Waldemara,Stefana,Pawła,Czesława,Zygmunta,Stanisława oraz Bogdana.

 60. Helena pisze:

  O.Pio prosimy,wspieraj nas w następujących intencjach:
  O Boże błogosławieństwo,światła Ducha Św. oraz łaskę zdrowia dla Ewy i jej rodziny.Za Mariusza chorego na schizofrenię,bulimię,lęki oraz za ojca chorego na raka.Za córkę Paulinę,o uwolnienie z sideł złego, o zdrowie dla syna Łukasza.
  Za kapłanów z naszej parafii,za posługujących w innych parafiach,zwł. za ks.Piotra,ks.Krzysztofa oraz za opiekuna wspólnoty modlitewnej ks.Pawła. Za ks.proboszcza z okazji urodzin,za ks.Andrzeja,ks.Marcina,ks.Pawła,ks.Krzysztofa,aby ich posługiwanie w naszej parafii wydało obfite owoce dla naszych rodzin. Za kapłanów borykających się z różnymi kryzysami. O owocne rekolekcje ,za spowiedników oraz kapłanów udzielających Sakramentów Św.. Za zmarłych z naszych rodzin,zmarłych kapłanów, za zmarłych członków wspólnoty modlitewnej.
  O święte powołania kapłańskie ,zakonne i misyjne, za alumna Łukasza,za Sebastiana,Radka,Daniela,Artura. O rozeznanie woli Bożej dla Maćka,Tobiasza,Przemysława,i Patryka. Za małżeństwa zagrożone rozpadem,za żyjących w związkach niesakramentalnych.O pojednania międzypokoleniowe. O poszanowanie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.Za matki samotnie wychowujące dzieci.

 61. Lucyna pisze:

  Św.Ojcze Pio proszę o Twoje wstawiennictwo za moją rodziną o ich nawrócenie ,proszę: o szybką Intronizację Jezusa Chrystus Króla ,o pokorę dla nas wszystkich , za wszystkimi grzesznikami ,za duszyczkami w czyśćcu cierpiącymi , o pokój na świecie , proszę wybłagaj łaski Ducha Świętego dla Papierza Franciszka oraz Benedykta XVI
  Kocham Cię i Błogosławię Ojcze Pio
  Lucyna

 62. Maria pisze:

  Ojcze Pio proszę Cię wstaw się do Pana Boga za moją rodziną: uzdrowienie duchowe oraz fizyczne mojej rodziny. Proszę o dary Ducha Św. dla dzieci, wnuczek, o otwarcie serca i dobrą spowiedź dla córki Justyny, uzdrowienie chorych kolan oraz pamięci, wzajemną miłość życie zgodnie z wolą Bożą.

 63. BARBARA pisze:

  PROSZE O UDANY PRZESZCZEP DLA 6LETNIEGO JASIA CHOREGO NA BIALACZKE ORAZ O LASKE WIARY W BOGA DLA JEGO RODZICOW

 64. BARBARA pisze:

  PROSZE OJCA PIO O WSTAWIENNICTWO U BOGA PROSZAC O LASKE NAWROCENIA DO BOGA DLA JOANNY ,EWY ,MICHALA,ANI,EMILKI,DOMINIKA,ANTKA,DARIUSZA, PAWLA.
  DLA MN IE O UMOCNIENIE WIARY I O LASKE UFNOSCI I MILOSCI DO BOGA.
  PROSZE ROWNIEZ O UZDROWIENIE RELACJI W RODZINIE NASZEJ

 65. Aga pisze:

  Proszę o łaskę dobrej spowiedzi dla mnie ,syna i męża.Panie Jezu przez wstawiennictwo Ojca Pio uzdrów mnie z pychy i egoizmu a wlej gorącą miłość w serce. Dziękuję ,że wysłuchujesz pmoich próśb.Bądz uwielbiony we wszystkim co zechcesz mi dać.Amen

 66. Urszula pisze:

  Panie Jezu, przez wstawiennictwo Ojca Pio proszę o potrzebne łaski dla cięzko chorej mojej Siostry Geni i jej Męża Kazimierza , który walczy z chorobą nowotworową. Niech dobry Bóg okaże miłosierdzie tej rodzinie…

 67. Agnieszka pisze:

  Prosba do Ojca Pio o nawrocenie mojego meza do Boga, o wyzwolenie go z niszczacych rodzine nalogow i blogoslawienstwo boze dla Sary,Benedykta,Agnieszki i Matta.

 68. black.elizz pisze:

  Panie Wszechmogący, przez wstawiennictwo NMP i św. O. Pio błagam w intencjach Krucjaty Różańcowej za Polskę oraz w intencjach Matki Najświętszej Królowej Pokoju dla Polski i świata.
  Błagam również w moich intencjach – o nawrócenie i zgodę w rodzinie, o łaskę zdrowia zarówno fizycznego jak i duchowego dla dzieci, naszych Rodziców i dla nas oraz naszych przyjaciół i o wszelkie łaski niezbędne naszej rodzinie abyśmy stali się według Woli Bożej. Szczególnie pragnę zaś prosić o uzdrowienie Teścia oraz Teściowej z nowotworu i innych chorób ciała i ducha które ich toczą. Błagam dla całej ich rodziny nich o dar rozeznania. Polecam nas Twojej Opiece.
  Króluj nam Chryste!

 69. ren pisze:

  Św. Ojcze Pio, potężny orędowniku módl się za nami. Stań przed tronem BOŻEGO MIŁOSIERDZIA i nie odchodź stamtąd dopóki nie zostaniesz wysłuchany. Tobie polecam tę ważną i pilną potrzebę pracy dla mnie, Agnieszki i Adama. Obdarz nas łaską wytrwałości, ucz nas zaufania do Boga, naucz nas przyjmować jego świętą wolę, prosimy Cię o łaskę wytrwania w czystości przedmałżeńskiej, porusz nasze sumienia. Proszę również o zdrowie dla mojego taty i kuzynki Teresy. Pobłogosław nasze rodziny, wszystkich bliskich naszemu sercu, przebacz nam nasze winy i wstawiaj się nieustannie za nami u Boga Ojca i Naszej Ukochanej Matki . Powierzamy te i wszystkie skryte w naszych sercach prośby i przebłagania. Amen.

 70. Barbara pisze:

  ŚW. OJCZE PIO-NASZ WSTAWIENNIKU W NIEBIE. PROSZĘ STAŃ PRZED TRONEM BOŻYM Z MOIMI PROŚBAMI I BĄDŻ UPARTY W BŁAGANIU.PROSZĘ W PEWNEJ INTENCJI, KTÓRĄ ZNA BÓG.PROSZĘ O NAWRÓCENIE RODZINY MOJEJ, MOJEGO MĘŻA I PIOTRA, O ŻYWĄ WIARĘ DLA MNIE I TYCH , KTÓRYCH NOSZĘ W SERCU, DLA WNUKÓW, O OBFITOŚĆ DARÓW DUCHA ŚW. DLA NAS.PRZEZ MARYJĘ MATUNIE NASZĄ UPROŚ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I POMYŚLNOŚĆ DLA TYCH, ZA KTÓRYMI PROSZĘ I ZA TYMI, KTÓRZY PROSILI MNIE O MODLITWĘ.AMEN

 71. nanity pisze:

  Proszę do modlitwe za Polskę, o Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski, o nawrócenie grzeszników, wybawiennie dusz czyścowych, za Papieża Benedykta XVI i Franciszka, oraz za wszystkich czytelników blogu „W obronie Wiary i Tradycji” oraz „Dzieckonmp”

 72. wioleta pisze:

  Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga w intencji mojej rodziny. Otocz opieką moich synów i męża. Proszę o pomyślne zdanie matury oraz wybór dalszej drogi przez Konrada. Proszę o łaskę zdrowia i nawrócenia dla ojca. Bóg zapłać

 73. Twoja córka A. pisze:

  Prosze św. Ojcze Pio o uwolnienie mnie ze złych myśli, nałogów, o siłe do zmiany swojego życia na lepsze.

 74. filip.marczak@op.pl pisze:

  proszę o zdrowie i zgodę w całej mojej rodzinie. Bóg zapłać Mariuszu!

 75. Margo pisze:

  Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Łukasza o uwolnienie go z nałogów i jego nawrócenie o nawrócenie mojego brata Bogdana i przymnożenie wiary moim bliskim, a dla mnie proszę wyproś łaskę uwolnienia mnie z bólów głowy.

 76. Łukasz pisze:

  Ojcze Pio, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji mojej żony oraz ojca, siostry i teściów – proszę Pana Boga żeby w swoim nieskończonym miłosierdziu obdarzył ich łaską wiary.
  Proszę również o modlitwę za mnie aby Pan umocnił moją wiarę i wolę walki z pokusami, które mnie gnębią.

  Ojcze Pio wspomóż proszę modlitwą Papieża Franciszka aby udało mu się poprowadzić Kościół zgodnie z wolą naszego Pana.

  Serdeczne podziękowania dla Mariusza, za tak wspaniałą inicjatywę !!!

 77. Piecia pisze:

  Proszę Cię Św. Ojcze Pio o twoją opiekę nad całym duchowieństwem świata: papieżem, kardynałami i biskupami, szczególnie z polskim, a tak że na wszystkimi zakonnikami i zakonnicami.

 78. Magda pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę szczerej spowiedzi dla mojej mamy i męża. Aby moca Ducha Swietego zorzoznali swoje grzechy i porzucili je nawróciwszy się do Jezusa. O potrzeba łaski dla mojego syna. O łaski dla wysztkich kapłanów. O nawrócenie dla masonów i zatwardziałych grzeszników.

 79. Janina pisze:

  Prosze Cię Sw. Ojcze Pio wyproś u Jezusa łaskę dla Matta by doświadczył miłości Boga, by uwierzył, że Bóg isnieje, że Jezus zyje , i że go kocha.Niech Miłość Boża uleczy wszystkie zranienia, jakich doświadczył od dzieciństwa, niech przemieni jego serce, by był kochającym mężam i ojcem odpowiedzialnym za rodzinę

 80. wojciech pisze:

  Proszę Ojca Pio o wstawiennictwo i modlitwę dla rodziny a szczególnie w intencji syna Marcina o uwolnienie z nałogu narkomanii a także o szczery żal za moje grzechy i krzywdy które uczyniłem Panu Jezusowi i bliźnim. O łaski dla kapłanów na całym świecie szczególnie dla umiłowanego papieża Franciszka. O nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników.

 81. Mariusz pisze:

  Kończę w tej chwili opracowanie intencji Waszych, dwa wnioski PIERWSZY NAJWAŻNIEJSZY – tak naprawdę inicjatorką całej akcji jest, nasza Adminka – pozdrawiam; druga sprawa – przepisałem w jeden plik wszystkie intencje, pozwoliłem sobie na poprawę błędów i stylu w niektórych intencjach, oczywisćie sens jest zachowany ( a przy okazji zapoznałem się z Waszymi prośbami), które tak jak obiecałem w Sercu i na papierze zawiozę do Ojca Pio. Z Bogiem
  Start jutro ok. 8.00

 82. Mariusz pisze:

  Modlitwa będzie co oczywiste, 12 stron drobnym drukiem wszystko jednakowo ważne.

 83. joanna pisze:

  prosze o łaskę wiary dla joanny i uzdrowienie duchowe

 84. Daniel Stadnicki pisze:

  Matko Boska proszę ciebie o opiekę mojej rodziny moje o zdrowie mojej rodziny i moje o powodzenie mojej rodziny i moje wsparcie i opiekę w interesach aby wszystkie marzenia się spełniły.Proszę o opiekę mojej firmy. Proszę o mądrość postępowaniu w życiu.

 85. Bożena Luczewska-Matejek pisze:

  Proszę o wstawiennictwo za moją 16-letnią córkę, Alicję, która uwikłała się w narkotyki. Błagam o dla niej o łaskę oczyszczenia z wpływów złego, bo ona sama teraz nie kieruje swoim życiem…

 86. anna p pisze:

  proszę o …..

  OD ADMINISTRACJI:
  PROSIMY O MODLITWĘ ZA TĘ ZNIEWOLONA KOBIETĘ (Annę P.), KTÓRA NIE UMIE PRZEBACZAĆ A PRZYSYŁA NAM DO INTENCJI PROŚBĘ O UCZUCIE GŁODU DLA KOGOŚ (z imienia i nazwiska) KTO JEJ ODMÓWIŁ JEDZENIA I …O ŚMIERĆ…

  A myślałam, że nic mnie nie zdziwi już….

 87. BOżE UZDRóW MNIE ZE SCHIZOFRENII, BULIMII, LęKóW, A MOJEGO TATę Z RAKA PROSTATY.

 88. Iza pisze:

  Św Ojcze Pio proszę o oczyszczenie mojej duszy i serca bym mogła i otrzymać całą łaskę i miłosierdzie, od Boga
  których dzisiaj tak bardzo potrzebuję.aby na nowo znaleźć swoje miejsce w Jezusie bym mogła go
  poczuć i bardziej sie zbliżyć wraz z moim sercem poszukującym prawdziwego życia. Ty jesteś życiem i TY stałeś się moim życiem. Proszę o wysłuchanie wszystkich moich intencji i próśb.

 89. iwona pisze:

  prosze omodlitwe o nawrocenie syna i uzdrowienie mojego malzenstwa

 90. Marta pisze:

  Święty Ojcze Pio,proszę o pokój w rodzinie o to by sie wszystko ułożyło.Proszę za Ciocię Ewee o przemianę jej serca i o to by stanęła w prawdzie

 91. Adrian pisze:

  Z całego serca proszę o modlitwe, abym się zakochał i znalazł żonę o taką jaką się modlę, aby wraz z nią założyć rodzinę, dokończył remont domu, nauczyć się języka angielskiego, znalazł pracę co sprawiała mi by przyjemność za normalne pieniążki i był Totus Tuus Soli Deo i zrobił coś dobrego dla mojej ojczyzny i rodziny, aby wszystko dobrze się poukładało
  Adrian

 92. Jola pisze:

  Proszę o modlitwy o wznowienie mojego postępowania sądowego niesłusznie przegranego

 93. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej cioci Marii, chorej na nowotwór. A jeśli wolą Bożą nie będzie uzdrowienie, to o zatrzymanie postępu choroby i żeby Maria mogła jeszcze długo być z nami bez cierpienia. Proszę też o jej nawrócenie.

  A także : o nawrócenie i doświadczenie żywego Boga dla całej mojej rodziny, szczególnie starszych osób, żeby nikt nie musiał odejść nie będąc pojednany z Panem i Kościołem.

  O zdrowie dla mojej mamy, która też ma wiele problemów zdrowotnych, o to, żeby Bóg pokierował diagnostyką i leczeniem albo pomógł jej swoją własną mocą.

 94. s.Janina pisze:

  Proszę stałe wsparcie modlitewne dla s.Kingi Barzowskiej i jej brata u którego wykryto 9cm.guz mózgu

 95. Jarek pisze:

  Proszę ołaskę wiary o siłę przeiwstawinia siępokusom o dar doświadczenia Boga żywego.
  Proszę o prace, która da mi satysfakcje, której nieustanie szukam o zdrowie dla moich najblizszych. Proszę również o mozliwość odnalezienia właściwej partnerki życiowej. Tak bardzo chiałbym ułożyć sobie żcyie.
  Dziękuję za całego seraca.

 96. joanna pisze:

  Proszę o modlitwę o cud w bardzo ważnej i trudnej sprawie proszę o pomyślne i sprawiedliwe rozwiązanie Bóg zapłać za modlitwę

 97. Adrian pisze:

  proszę, aby moja ukochana dziewczyna Marta zaczęła wierzyć i modlic się do Boga, abym razem z nią założył rodzinę i w tym roku wziąść z nią ślub i zamieszkała w moim domu, abyśmy dostali bogosławieńswto i Bóg nas chronił od złych rzeczy, zapewnił byt rodzinie, abysmy byli dobrymi rodzicami i wzajemnie się szanowali i kochali, dokończył remont domu i Bóg rozwiazął wszystkie moje problemy i marzenia o które się do Niego modlę

 98. Witek pisze:

  sw. o.Pio prosze Cię wstaw sie za mna u Boga w mojej intencji.

 99. ala pisze:

  O.Pio wspomnij przed tronem Boga o chorej Irence, która tak bardzo cierpi, wybłagaj potrzebne łaski dla niej, jej rodziny, nawróć serca w naszej rodzinie

 100. Asia pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie mojego ojca i spokój między moimi rodzicami .

 101. Maciek pisze:

  Proszę o modlitwę za ciocię Izę, która leży w szpitalu po bardzo ciężkich operacjach, walczy o życie. Niech Bóg czuwa nad Nią i jej rodziną. O jak najszybszy powrót do zdrowia. O siłę i Boże błogosławieństwo dla jej całej rodziny.

  Bóg zapłać!

 102. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Jarka,aby mi wybaczył i wrócił do domu,chociaż ze względu na córkę.Bardzo go kochamy i tęsknimy.

 103. Paulina pisze:

  Proszę Cię Ojcze Pio wstawiaj się u Boga za moją rodzinę, aby panowała w niej zgoda, miłość i prawda, a nasz dom był prawdziwie Bożym domem.

 104. wspólnota ewang. z Warszawy pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji: kursu Filip które odbędą się 10-12 stycznia, za przygotowania i przede wszystkim za liczne owoce tego czasu dla wszystkich uczestników. Panie daj nam swego Ducha.

 105. Leszek pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji błogosławieństwa Bożego, wielu łask Bożych oraz sił do pracy.

 106. Gabrysia pisze:

  Proszę o modlitwę za mamę Jadwigę, która znajduje się w bardzo trudnej sytuacji życiowej…

 107. A. pisze:

  Za wszystkich ksiezy by diabel nie tryjumfowal lecz laska Boska ich nie opuszczala ani na moment. Szczegolnie za wszyskich ciezko doswiadczanych w wierze ksiezy o to by Mama Najswietsza dawala im wsparcie.

 108. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysia, za uwolnienie od zniewoleń, za miłość i przyjaźń w naszym małżeństwie, za łaskę wiary i łaskę modlitwy.

 109. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o pomoc w pracy i Boże błogosławieństwo.

 110. Piotr pisze:

  Prośba o modlitwę
  Z miłości do Boga. Jesteś Panie jedyną Miłością
  Bóg zapłać

 111. pomoc pisze:

  OJCZE PIO, PROSZĘ O UZDROWIENIE MOJEGO CIAŁA ,ZWŁASZCZA BOLĄCEGO KRĘGOSŁUPA,STAWÓW,ŚCIĘGIEN ACHILLESA.BÓG ZAPŁAĆ.

 112. Dariusz pisze:

  Ojcze Pio dziękuję Ci za dar życia za rodzinę żonę synka rodziców i wszystkich których stawiasz na mej drodze. Proszę Cię błogosław na dawaj zdrowie, wlewaj w nasze życie miłość dopomagaj, błogosław i wspieraj finansowo

 113. matka pisze:

  Proszę o modlitwę o pomyślne rozwiązanie poważnych problemów moich córek : Magdaleny, której grozi utrata pracy oraz Anny , o pomyślne zakończenie trudnej i skomplikowanej sprawy.

 114. Artur pisze:

  Proszę o modlitwę w wiadomej Bogu sprawie a także o wszelkie błogosławieństwo Boże, o prowadzenie przez Boga, ochronę Aniołów i za mamę, Dorotę i Monikę. Artur

 115. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże, Ojcze Pio, za Twoim wstawiennictwem proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Proszę aby Dobry Pan Bóg wzmocnił naszą miłość, aby wlał w nasze serca gorące uczucie swojej miłości,abyśmy potrafili mu zaufać całym sobą.
  Proszę o zdrowię i radość życia dla moich rodziców, oraz nawrócenie się dla mojej teściowej.
  Bóg zapłać.

 116. Hanna Cydzik pisze:

  Intencje do Sw. Pio
  Sw. Pio prosze wstaw sie za mna u Naszego Pana.
  Panie Mój Umiłowany, proszę, błagam Ciebie o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej, proszę ześlij na mnie Ducha Świętego. Jezu, Ufam Tobie mój najdroższy Panie, prowadź mnie droga do Ciebie, przebacz mi moje grzechy, pozwól wychować me moje dzieci w wierze katolickiej, błagam Ciebie Panie o cud, proszę uzdrów mnie abym mogła służyć Tobie tutaj na ziemi, Jezu Ufam Tobie. Panno Święta, wszyscy Świeci przyjdźcie mi z pomocą Hania cydzik

 117. Zojka pisze:

  Ojcze Pio proszę, uproś u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę nawrócenia i uwolnienia od nałogów moich córek, zięciów i wnuków.Proszę o te łaski dla mojego brata i sióstr i ich rodzin.Proszę wyproś łaskę nawrócenia i uzdrowienia dla mojej mamy.

 118. ola pisze:

  Proszę o blogoslawienstwo dla calej mojej rodziny a dla nas proszę o upragnionego potomka.Badz z nami w tych chwilach;)

 119. Kolega pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe i post w intencji ks. Pawla o ktorym sie dowiedzialem ze chce zostawic kaplanstwo. wyprosmy mu wytrwanie w powolaniu a dla osoby ktora chce go wyciagnac z kaplanstwa o dary Ducha Swietego. bardzo prosze o modlitwe i post za niego. proscie tez swoich znajomych. nie dajmy zniszczyc powolania.

 120. Ania pisze:

  Proszę o pomoc modlitewną, aby Bóg wyprowadził mnie z grzechu i tej strasznej sytuacji w której tkwię. Chcę się podnieść, ale jestem za słaba, potrzebuję wsparcia. Może za mało kocham Boga, za mało w Niego wierzę, ale chce z tego wyjść. Mam nieprzepracowane zranienia, które wykorzystają demony. Jestem samotna, nie mam się do kogo zwrócić o pomoc. Proszę o ochronę przed demonami, które cały czas starają się mnie udręczyć, podkopać moja wiarę w Boga, działać na moje emocje. Bardzo proszę o modlitwę za mnie.

 121. tomasz mietz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji dostania pracy, odnowienia kontaktów z synami. tomasz

 122. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie samą w tym trudnym czasie ! Wiem Ojcze Pio że jesteś ze mną że jesteś moim przyjacielem szczerze w to wierzę dlatego proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moją osobą aby Pan Bóg mnie wysłuchał !

 123. Flora pisze:

  Ojcze Pio,za Twoim wstawiennictwem pragne podzjekowac Bogu za liczne dobro ktorym mnie obdarzyl,dziekuje za Niepokalana I mojego Aniola Stroza.Prosze o pelne uzdrowienie psychiczne fizyczne I duchowe dla moich synow,dobry wybor stanu dla nich,spelnienie sie woli Bozej w moim zyciu i najblizszych.Prosze,o przebaczenie naszych grzechow I pokoj w sercach.

 124. Barbara pisze:

  Ojcze Pio błagam o łaskę wiary i nawrócenia mojego męża i jego rodziny, a także o łaskę wiary dla moich synów. Błagam by mąż przystąpił do sakramentu pokuty, by się zmienił, by Jezus mocą swego Ducha uzdrowił nasze relacje rodzinne i małżeńskie. Prosi Barbara

 125. justyna pisze:

  Swięty Ojcze Pio proszę ciebie o pomoc w znalezieniu pracy dla mnie i mojego narzeczonego i o to żebyśmy wzięli ślub i żeby moi rodzice przestali mi utrudniać moja drogę życiową i gnebic mnie

 126. Gabriela. pisze:

  Święty Ojcze PIO proszę Cię o łaskę uzdrowienia,o szczęśliwy przebieg czekającej mnie operacji,o rozwiązanie problemów finansowych,oraz o potrzebne łaski,o Twoją opiekę i błogosławieństwo.

 127. Czesław pisze:

  Proszę Cię Ojcze PIO o łaskę uzdrowienia i wytrwania w wierze żony Marianny. Czesław

 128. Mariusz pisze:

  Matko Boza , Ojcze Świety Błagam spraw aby moja Żona Edyta wyzdrowiała , obudziła się ze śpiączki ! Prosimy o jej powrót do zdrowia !Mariusz i Dzieci

 129. Piotr pisze:

  Św Ojcze Pio proszę Cię wstawiaj się w modlitwie u Boga za moim małżeństwem.Od prawie 11lat czekamy na potomstwo
  Bóg zapłać! Pozdrawiam!

 130. maria pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie i moich najbliższych O szczęśliwe rozwiązanie wszystkich naszych trudnych spraw O spokój dla mnie i całej rodziny o opatrzność Boża nad nami i pomoc Boga naszego który jest w niebie. O zwycięstwo prawdy w sądzie i poniesienie kosztów sądowych przez Jana i Józefe żonę jego. O pomoc urzędów i instytucji w rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego która jest spółką i działki kolo domu rodzinnego i udroznienie fosy na wodę deszczowa. Proszę o środki finansowe na remonty i ogrodzenie domu. Proszę za córką Elżbietę O zamieszkanie córki w domu rodzinnym na Mszanie Górnej i uczęszczania wnuczki Aleksandry do szkoły w Mszanie Górnej.

 131. Gosia pisze:

  Cudowny Ojcze Pio. Oczyść serce, duszę, rozum i cało mamy Adriana by była milsza dla jego dziewczyny Kaliny. Odsuń od niej również przesadną zazdrość o syna. Błagam niech Adrian i Kalina mniej się kłócą, oczyść ich serca i rozpal większy płomień, Iskierkę Miłości.

 132. maria pisze:

  O pomoc Boga w bardzo bolesnych dla mnie sprawach.

 133. Ola pisze:

  Proszę o modlitwę w bardzo ważnej sprawie. Rok temu zmarł mój tatuś pozostawiając pewien majątek ( warsztat przy którym są mieszkania). W jednej posiadłości mieszkamy tak trochę wspólnie- mój brat z rodziną oraz ja ze swoja rodziną. Problem jest w tym że trzeba to jakoś rozsądnie porozdzielać. Boję się jednak aby nie doszło do konfliktu, do skłócenia rodziny. Nie chodzi też o to aby „nachapać” się jak najwięcej ale o to aby był to podział stwarzający jak największą samodzielność każdej ze stron ( tak przynajmniej my to widzimy). Niestety jak to często bywa w takich sytuacjach każdy inaczej to widzi (strona brata ma zdanie zdecydowanie odmienne w wielu kwestiach). Bardzo proszę o modlitwę, aby w tym podziale była Boża ręka, aby wszystko stało się zgodnie z Bożą wolą, bez konfliktów, z szacunkiem i zrozumieniem drugiej strony. Sprawa jest bardzo ważna, bo to co teraz ustalimy ma przecież obowiązywać już na zawsze. Nie było by fajnie gdybyśmy mieli żyć obok siebie skłóceni. Dla niektórych może pewnie wydaje się , że jest to błaha sprawa, nam jedna bardzo ciąży. Bardzo boje się , żeby nie skończyło się w sądzie. Pozdrawiam życząc Bożego błogosławieństwa. Ola

 134. Zofia pisze:

  Dziękuję za cudowną inicjatywę. Proszę zawieźć wszystkie moje modlitwy i prosby, które w sercu noszę ,a które są znane Panu Bogu.Wszystkie o które proszę a także te o które nie wiem czy mogę prosić. Proszę zawieźć także serdeczne podziękowania za wszystko dobro,opiekę i miłość. Bóg zapłać

 135. Rektor pisze:

  O łaskę nawrócenia w mojej rodzinie oraz za kapłanów, za kościół i Polskę, za dusze w czyśccu cierpiące

 136. Maggie pisze:

  ❤️ Modlimy się tutaj wzajemnie i za wszystkich i we wszystkich intencjach i we wielu miejscach, w tym tzw pielgrzymkowych, ale ten powyższy wpis dotyczy dawnego wyjazdu do św.o.Pio.

  Dla Pana Boga nie ma ograniczenia czasem ani przestrzenią, ale uważajmy na daty – tak jak w życiu, kiedy składamy podpis. ❤️

  Jezus jest Panem!

 137. Ula pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę o wstawiennictwo u Boga dla naszego syna Mikołaja proszę o pokorę serca wiarę w Boga potrzebne łaski opiekę bożą dla naszej rodziny zdrowie sakraent małżeństwa dla Karolinki.mama

 138. Halina pisze:

  O cud uzdrowienia wnuczka Antosia aby stał się dobrym, spokojnym i mądrym chłopczykiem. Panie Jezu dotknij i uzdrów go. Bóg zapłać.

 139. Ala pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie

 140. Ala pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie

 141. Ala pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie

 142. Ala pisze:

  O zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym katolikiem oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodziny

 143. Ala pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie zgodę i potrzebne laski Ali i jej rodzinie Agacie

 144. Krzysiek pisze:

  O dobrego meza Ali oraz o zdrowie zgode i potrzebne laski Ali,Agacie i ich rodzinom

 145. jola pisze:

  O poznanie Ali wartościowego kawalera katolika z którym założy szczęśliwa rodzine oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 146. Sławomir pisze:

  Proszę serdecznie o modlitwę w intencji udanej operacji mojej mamy Lidii. Pan Bóg Zapłać.

 147. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę mojego Brata Adama o zdrowie dla mnie o dobrą pracę żeby Emil był moim mężem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s