Przesłanie dla Pelianito z 3 marca – „Nie dajcie się wciągnąć we wszelkiego rodzaju obce nauki. Przylgnijcie do Kościoła.”

List do Efezjan 5:6 „Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowami, bo przez to  nadchodzi gniew Boży na buntowników”

Dzieci Mojego Serca, jaka jest wasza wiedza? Wiecie, że cała Prawda powinna być poszukiwana w Piśmie Świętym, jak naucza Mój Kościół Święty. Dlatego nie dajcie się zwodzić, ale badajcie wszystko, co słyszycie. Jeśli źródeł słów, które słyszycie, nie znajdujecie w Biblii ani w Tradycji – odrzućcie je. Dałem wam Kościół Święty by was chronić i bramy piekielne Go nie przemogą. Czy będzie cierpiał? Będzie podążał za Chrystusem we wszystkim. Lecz Ciało Chrystusa na ziemi nie może przestać być Ciałem Chrystusa. Ciało nie może wyprzeć się samo siebie. Chwyćcie się Skały, moje dzieci. Pozostańcie niezłomne. Wiele wydarzy się wkrótce. Nie dajcie się wciągnąć we wszelkiego rodzaju obce nauki. Przylgnijcie do Kościoła. On jest waszą bezpieczną zatoką. Proście Moją Mamę by była z wami. Moje dzieci, kroczcie ostrożnie i nie zbaczajcie ze ścieżki. Jestem z wami. Podążajcie za mną.

Modlitwa Pelianito: O, Jezu, jesteśmy otoczeni przez wilki! Uchowaj nas od błędu i nie pozwól, by nasza wiara załamała się w chwili próby. Jezu, ufamy Tobie! Matko, pomóż nam! Amen.
http://pelianito.stblogs.com/
Tłumaczyła Ania (Terra)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Przesłanie dla Pelianito z 3 marca – „Nie dajcie się wciągnąć we wszelkiego rodzaju obce nauki. Przylgnijcie do Kościoła.”

 1. wobroniewiary pisze:

  O 15-00 jest bezpośrednia video-transmisja Godziny Miłosierdzia i Koronki z Kaplicy Bożego Miłosierdzia 😉
  http://faustyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=520&Itemid=520

  Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj
  się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je;
  wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie
  dla biednych grzeszników (Dz. 1572).

 2. Anonim pisze:

  „Dałem wam Kościół Święty by was chronić i bramy piekielne Go nie przemogą. Czy będzie cierpiał? Będzie podążał za Chrystusem we wszystkim. Lecz Ciało Chrystusa na ziemi nie może przestać być Ciałem Chrystusa. Ciało nie może wyprzeć się samo siebie. Chwyćcie się Skały, moje dzieci”

  I wszystko jasne 😉

 3. Anonim pisze:

  Siostra zakonna zamordowana na Madagaskarze
  Siostra Emmanuelle, która od początku lat 70. wspierała swą posługą misyjną ludność Madagaskaru, została brutalnie zamordowana. Okoliczności morderstwa bada miejscowa policja.

  O śmierci 82-letniej francuskiej siostry zakonnej poinformowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych Francji. Radio Watykańskie podaje, że prawdopodobnie siostra jest ofiarą napadu rabunkowego. Sprawcy zbrodni zabrali jej równowartość 170 euro. W trakcie dotychczasowego śledztwa zatrzymano trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży i zabójstwa
  http://www.naszdziennik.pl/wiara-przesladowania/25731,siostra-zakonna-zamordowana-na-madagaskarze.html

 4. Anonim pisze:

  Co wy na to? Do czego są zdolni?
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/03/04/magdalena-gornik-mistyczka-i-stygmatyczka/#comment-130955

  26.02.2013, 22:00 – Jeden z innych przywódców politycznych, o których wspominałem jakiś czas temu, wkrótce zostanie zamordowany
  Moja szczerze umiłowana córko, jeden z innych przywódców politycznych, o których wspominałem jakiś czas temu, wkrótce zostanie zamordowany.
  Pragnę ujawnić wam wszystkim, kim jest ten człowiek, aby potem, przez ten dowód, który daję wam i innym, więcej ludzi zaakceptowało Prawdę tych Orędzi.

  Aby uwierzyć w prawdę „orędzi” nawet przed tym się nie cofną?????

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Jestem w szoku !!!, aby uwiarygodnić swoje przekazy, są zdolni zabić człowieka ??????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • wobroniewiary pisze:

    Chyba tak…. strach się bać …ale strach pochodzi od złego. Ja myślę, że każdy normalny katolik powinien powiadamiać swoich proboszczów o takich sekciarzach gotowych na wszystko abyśmy nie mieli grzechu zaniedbania przed Panem Bogiem!

 5. wobroniewiary pisze:

  Wybór papieża – o wszystkim decyduje Duch Święty
  Przepisy regulujące wybór Następcy św. Piotra szczegółowo reguluje Konstytucja Apostolska Jana Pawła II „Universi Dominici gregis” z 22 lutego 1996 r. Modyfikacje wniósł do niej 11 czerwca 2007 roku oraz 22 lutego 2013 roku Benedykt XVI. W dokumentach tych zwrócono szczególną uwagę na swobodę wyboru Następcy św. Piotra w odniesieniu do ewentualnych presji zewnętrznych jak i zachowanie pełnej tajemnicy tego, co dzieje się podczas konklawe oraz poprzedzających je kongregacji ogólnych kardynałów.
  Kto może wybierać papieża? Jan Paweł II w Konstytucji Apostolskiej „Universi Dominici gregis” z 22 lutego 1996 roku jasno stwierdził, że „prawo wyboru Biskupa Rzymskiego przysługuje jedynie kardynałom … z wyjątkiem tych, którzy przed dniem…, w którym nastąpił wakat Stolicy Apostolskiej, ukończyli już osiemdziesiąty rok życia”. Dodał, że żaden kardynał-elektor nie może być z jakiegokolwiek powodu ani pod żadnym pretekstem wykluczony z wyboru tak czynnego, jak biernego. Troszcząc się o zapewnienie wszystkim uprawnionym możliwości uczestniczenia w konklawe w dokumencie tym Ojciec Święty postanowił, że od chwili nastania sede vacante „obecni kardynałowie-elektorzy powinni poczekać piętnaście pełnych dni na nieobecnych kardynałów; pozostawił jednak Kolegium Kardynałów prawo odłożenia, jeśli są poważne motywy, początku wyboru na kilka dalszych dni. Ale po upływie maksymalnie dwudziestu dni od rozpoczęcia wakatu Stolicy Apostolskiej wszyscy obecni Kardynałowie elektorzy są zobowiązani przystąpić do wyboru”. Benedykt XVI 22 lutego bieżącego roku dodał, że Kolegium Kardynałów ma również prawo przyspieszyć początek konklawe, jeśli stwierdzono obecność wszystkich kardynałów-elektorów.
  Całość: http://www.pch24.pl/wybor-papieza—o-wszystkim-decyduje-duch-swiety,12975,i.html#ixzz2MaVPlKG1

 6. Tadeusz pisze:

  Panie Anonimie! Heretyk na wszystko znajdzie odpowiedź. Jeśli nie wypełniło się proroctwo o zabójstwie przywódców politycznych w zapowiadanym czasie, to można ogłosić, że „moc modlitw krucjatowych” je przesunięta. Po mojemu to wszystko ma podłoże diabelskie. Czy Bóg zabija, morduje? Czy zapowiada takie wydarzenia? Diabeł jest zabójcą! I jemu została dana moc, aby wypełnił swoje „proroctwa”. To, że zginie jakiś przywódca, nie jest dowodem prawdziwości orędzi, lecz raczej świadczy o diabelskiej sile. A gdy to się nie uda, no cóż pozostanie znowu przekonanie, że modlitwy krucjaty pomogły.

 7. Agnieszka pisze:

  Przepiękne orędzie pelianto najprawdziwsza prawda – tylko pismo święte dane nam od Boga. tak jak mówi Matka Boża w orędzie Adama-Człowieka „niema nic zakrytego co by nie było ujawnione” – (wszystko nam będzie ujawnione) więc warto oddać się Bogu i to wystarczy do zbawienia. nie musimy przecież wierzyć w orędzia ja nie wierzę w te które [poprawione :)] mówią o złych czasach tak jak irlandka budzi strach tylko w te które przemawiają piękne nam słowa aby pobudzić nam ducha pokory.

 8. Agnieszka pisze:

  przeraszam za błąd w pisowni nie zauwazyłam „nie wierzę w te które mówią o złych czasach”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s