O. Jerzy Garda sprzed KRRiT – o obronie TV Trwam, modlitwie za Papieża, za wrogów Polski i Kościoła. Ostrzeżenie przed fałszywymi prorokami i błogosławieństwo dla nas

26 lutego 2013 roku, godz. 12-20 (tuż przed rozpoczęciem modlitwy różańcowej w łączności z Radiem Maryja)

O. Jerzy Garda sprzed KRRiT – o obronie TV Trwam, modlitwie za Papieża, za wrogów Polski i Kościoła. Ostrzeżenie przed fałszywymi prorokami i błogosławieństwo dla wiernych dzieci Kościoła.
Pod koniec rozmowy błogosławieństwo dla wszystkich Czytelników „W obronie Wiary i Tradycji” oraz zachęta do łączności duchowej wraz z modlącymi się i pikietującymi przed siedzibą KRRiT w Warszawie.

…W Warszawie pod Pałacem Namiestnikowskim zdobyłem pierwsze szlify w obronie Krzyża, teraz w obronie TV TRWAM…
…Za Benedykta XVI modliliśmy się zawsze ale teraz szczególnie modlimy się i za TV TRWAM i za wybór nowego Papieża, aby Duch Święty oświecił kolegium kardynalskie, wszystkich kardynałów, aby wybrali najlepszego z tych kandydatów na sternika Łodzi Piotrowej. w naszych bardzo niespokojnych i trudnych czasach, bo można powiedzieć, że na jakimś zakręcie dziejowym znajduje się i Polska, i Europa, ale także i cały świat. Ale nie martwy się o nic,  Pan Jezus powiedział „Ufajcie Mi, jam zwyciężył świat”.

Pan Jezus tak samo powiedział, że przyjdzie czas, kiedy pojawi się wielu fałszywych proroków, którzy zechcą  zwieść nawet i wybranych,  nie obawiajmy się tego a niestety jak grzyby po deszczu w tej chwili pojawiają się tacy fałszywi prorocy, oczywiście w cudzysłowie „prorocy”, którzy – można tak powiedzieć – jakieś swoje wypociny przedstawiają jako prawdy rzekomo przez niebiosa objawione. Pan Jezus mówi „NIE SŁUCHAJCIE ICH!!!  NIE IDŹCIE ZA NIMI!!!
I to samo mogę i ja tutaj powtórzyć tym, którzy będą wchodzić na WOWiT –  „NIE SŁUCHAJCIE ICH!!!  NIE IDŹCIE ZA NIMI!!!

TAM GDZIE PIOTR-TAM KOŚCIÓŁ!!!
TAM GDZIE PAPIEŻ, NASTĘPCA ŚWIĘTEGO PIOTRA I WSZYSCY BISKUPI W ŁĄCZNOŚCI Z NIM – TAM JEST PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ!
NIE MA PRAWDZIWEGO AUTENTYCZNEGO KOŚCIOŁA BEZ ŁĄCZNOŚCI Z PAPIEŻEM, Z BISKUPEM, KTÓRY JEST W ŁĄCZNOŚCI Z PAPIEŻEM I Z KAPŁANEM, KTÓRY JEST W ŁĄCZNOŚCI ZE SWOIM BISKUPEM….

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „O. Jerzy Garda sprzed KRRiT – o obronie TV Trwam, modlitwie za Papieża, za wrogów Polski i Kościoła. Ostrzeżenie przed fałszywymi prorokami i błogosławieństwo dla nas

 1. Agnieszka pisze:

  MODLITWA O WSTAWIENNICTWO JANA PAWŁA II

  Janie Pawle II nasz święty orędowniku,
  Wspomożycielu w trudnych sprawach
  Ty, który swoim życiem świadczyłeś
  wielką miłość do Boga i ludzi
  Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi
  w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym.
  Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich,
  co dzień zbliżałeś się do świętości.
  Pragnę prosić Cię o wstawiennictwo w mojej sprawie, nowego następcę tronu św. Piotra
  Wierząc, że przez Twoją wiarę,
  modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do Boga
  Z ufnością w miłosierdzie Boże i moc Twej papieskiej modlitwy.
  Pragnę przez Jezusa i Maryję
  Za Twoim przykładem zbliżać się do Boga.

  Ojcze nasz…
  Zdrowaś Maryjo…
  Chwała Ojcu…

  http://biblijni.pl/modlitwy/61,modlitwa_o_wstawiennictwo_jana_pawla_ii.html

 2. Anonim pisze:

  Chcę zwrócić uwagę na taką oto rzecz. Ojciec Jerzy mówi o wierności Papieżowi i tym biskupom, którzy są w jedności z Papieżem!
  Tak mało a tak wiele.
  Po pierwsze Ojciec Jerzy zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy są w jedności ale podkreśla, że Papieża zawsze prowadzi Duch Święty i że nie ma autentycznego Kościoła bez Następcy Św. Piotra czyli Papieża.
  To ważne słowa i wiem z wizji ks. Jana Bosko, że papież dobije do II kolumn Papież a nie Mary czy jakiś Mały albo Wielki Kamyk 🙂

  Ja naprawdę dziękuję za te ważne słowa
  Za słowa Pana Jezusa „Ufajcie, nie lękajcie się, Jam zwyciężył świat”
  Chwała Panu!

 3. Franek pisze:

  Ciekawi mnie zdanie ks. Adama na ten temat
  http://www.fronda.pl/a/objawienia-o-gen-nilu-anny-dambskiej-egzorcysta-to-forma-spirytyzmu,26499.html

  Egzorcysta: To forma spirytyzmu

  Pytany o objawienia pani Anny Dąbskiej ks. Andrzej Grefkowicz, egzorcysta archidiecezji warszawskiej mówi krótko: -Trzeba traktować to jako formę spirytyzmu. Tak wyglądała cała ta działalność. Próbowaliśmy nawet interweniować, ale nie wszystkie środowiska byliśmy w stanie przekonać – mówi kapłan. Egzorcysta potwierdza również, że dla katolika objawienia pani, nie są żadnym wiarygodnym źródłem i lepiej trzymać się od nich z daleka.

  „katolikowi imprimatur niepotrzebny”

  Objawienia mistyczki Anny Dąmbskiej są rozrzucona na wielu stronach internetu. Jej książki wydawało nawet jezuickie Wydawnictwo Apostolatu Modlitwy (WAM) w Krakowie. „Niestety nie wszystko co dobre, dobrze się kończy – wydawnictwu cofnięto imprimatur – prawdopodobnie dlatego, że Ojciec za bardzo narzekał na niewierność swych synów księży. Oczywiście prawdziwemu katolikowi imprimatur nie jest potrzebny” – czytamy na stronie z jej objawieniami. Taka argumentacja przekreśla, poważne traktowanie tych objawień przez katolika.

  Siłą Kościoła jest modlitwa i pokora, a przede wszystkim ewangelia Pana Jezusa, która jest fundamentem nauczania Kościoła. Katolik powinien kierować się tym, co dla Kościoła dobre, co w swej mądrości sprawdził i zatwierdził. Objawienia pani Anny, nie mają dziś jego akceptacji. Dlatego nie polecamy jej pseudo proroctw ani czytać ani rozpowszechniać.

  • wobroniewiary pisze:

   Ks. Adam przygotowuje wpis na ten temat ale powiem jednym zdaniem – jego zdanie jest tożsame ze zdaniem ks. egzorcysty. Zawsze każdemu odradzał lekturę książek pani Dąmbskiej i przestrzegał.

 4. AA pisze:

  Wiecie co? Wy tu o wyższych sprawach duchowych a ludziska w necie robią listy co zbierać, przechowywać, bo kometa za rok walnie i to taka wielka na 500km dziure zrobi
  macie przykładową wypowiedź 😀

  „ja już nie pije, nie podnieca mnie to ale jak kto woli . Polecam oprócz żywności zapałki, piecyk żeliwny, papier toaletowy ( nienadarmo powstało hasło ” królestwo za papier toal-wy.” koce, ciepłe buty , rękawiczki, czapki, itd.)

  • Admin pisze:

   A węgiel do tego piecyka? dziecinada.

  • Maria z Warszawy pisze:

   To że 3 lutego znaleziono nową kometę to nie znaczy,że rąbnie w ziemię, Jeżeli już to jak mówią bardziej prawdopodobne jest,że uderzy w Marsa (jeżeli uderzy)

   • wobroniewiary pisze:

    Ale niektórzy jak dzieci, nie odróżniają Ziemi od Marsa 😀

    Byle sensacja 😀

   • Maria z Warszawy pisze:

    Do admina być może będzie to własnie zderzenie 2 ciał niebieskich, o których pisał ktoś po uderzeniu meteorytu w Czelabińsku? Może być większe widowisko niż kiedyś w latach 90, gdy kometa uderzyła bodajże w Jowisza.

 5. Franek pisze:

  Tak, papier najważniejszym bo można narobić ze strachu,
  Tylko nie mów, że to z portalu dla dzieci 🙂

 6. Franek pisze:

  A teraz na poważnie!
  Śmiertelnie niebezpieczna substancja skradziona z Politechniki Łódzkiej
  700 g azotanu rtęci zniknęło z laboratoriów Instytutu Chemii Organicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej – donosi „Express Ilustrowany”. Policja i prokuratura w Łodzi prowadzą śledztwo w tej sprawie. Ze względu na to, że substancja jest silnie toksyczna, zawiadomiono policję, wzmożono czujność w łódzkich zakładach wodociągów i kanalizacji.

 7. Patriota i katolik pisze:

  Chcą usunięcia ks. Longchamps de Berier z grona wykładowców!
  Poseł Armand Ryfiński z Ruchu Palikota chce usunięcia z grona wykładowców ks. Franciszka Longchamps de Berier. Czym zawinił? Skrytykował in vitro.

  http://www.fronda.pl/a/chca-usuniecia-ks-longchamps-de-berier-z-grona-wykladowcow,26498.html

 8. Prosto z Syrii pisze:

  O To Syria …O to Syryjskie dziecko i to do czego doprowadzil swiat swoim brakiem reakcji …Sprawiedliwe?Udostępnisz? czy należysz do reszty ludzi ,którzy wola zamknąć oczy i udawać, że przecież nic nie można zrobić…

  • Tamiel pisze:

   udostępniłem, nie bezpośrednio – gdyż ojciec i ja jesteśmy po przeciwnej stronie barykady zwanej teo, ale i mnie i ojca poruszyło to i wciąż rusza.
   posiada ojciec jakieś źródło tego zdjęcia – gdzie można znaleźć całą galerię? bo mało kogo to interesuje, więc może turpizmem i szokiem da się poruszyć szarą masę?

 9. Uważny czytelnik pisze:

  Z ostatniego artykułu Frondy :

  „Z papieżem przeciw homoherezji”, czyli znakomity tekst ks. Dariusza Oko z 63 numeru kwartalnika Fronda zdobywa amerykańskie portale katolickie. Już teraz opublikowano go w LifeSiteNews i CatholicNewsLife, CatholicCanada i kilku innych. I wywołuje szeroką dyskusje.
  Niemal całkowicie przemilczany w Polsce (choć szeroko komentowany na rozmaitych spotkaniach) tekst ks. Oko jest bardzo szeroko komentowany i dyskutowany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. I wielu z katolickich publicystów, a także duchownych dziękuje za niego, wskazując, że jest on znakomitym podsumowaniem sytuacji, a także daje mocne wskazówki, jak walczyć z homoherezją.

 10. wobroniewiary pisze:

  Papież Benedykt XVI podczas ostatniej audiencji prosi o modlitwę za siebie i za następcę.
  Aby Duch Św. prowadził, kolejnego papieża, prosi o nasze modlitwy i zapewnia o swojej modlitwie
  Mamy odnowić całkowite zaufanie Panu, który niezmiennie prowadzi Kościół.
  Za nowego Papieża – Aby Pan towarzyszył mu światłem i swoją siłą ducha….

  Jak to ma się do bzdur i wypocin o antypapieżu, głoszonych przez opętaną mary i opętanych jej czcicieli???

  Teraz rozumiecie że musimy i ile musimy wołać Non Possumus!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s