Gloria Polo o Papieżu, kapłanach i osobach konsekrowanych: „ślepo słucham ich wszystkich, gdyż takie było właśnie polecenie naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdy pozwolił mi powrócić do ziemskiego życia”

Całym sercem i całą duszą wdzięczna jestem w imieniu Jezusa Chrystusa Papieżowi, Jego zastępcy na ziemi, kapłanom i osobom konsekrowanym Kościoła Rzymskokatolickiego. Ślepo słucham ich wszystkich, gdyż takie było właśnie polecenie naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdy pozwolił mi powrócić do ziemskiego życia.
Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu – ja, niegodna i nędzna służebnica Pańska – mogę odczuwać szczęście i rozkoszować się prawdziwym pokojem oraz prawdziwą miłością stanowiącymi przedsmak Nieba.
Zapraszam serdecznie wszystkich wierzących w Jezusa Chrystusa, aby – zanim będą się źle i nienawistnie wyrażać oraz pisać o Kościele Katolickim – dokładniej i lepiej poznali ów Kościół Rzymskokatolicki, aby pojęli, że jest on ustanowionym przez Pana strażnikiem prawdziwej wiary. Zachęcam wszystkich, aby czcili naszego Pana i Boga! Ten, kto codziennie odwiedza naszego Pana Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i tym samym czci Go, nigdy nie zwątpi ani nie odejdzie od prawdziwej wiary, gdyż sam Pan Bóg wszczepia każdemu stworzeniu miłość i wdzięczność wobec Świętej Matki Kościoła, to jest Kościoła Katolickiego.
Wszystkich was kocham i pozdrawiam

w Miłości naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Gloria Polo

Pobierz : Swiadectwo_Glori_Polo[1]

lub posłuchaj
OD ZŁUDZENIA DO PRAWDY

«Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła…»

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Gloria Polo o Papieżu, kapłanach i osobach konsekrowanych: „ślepo słucham ich wszystkich, gdyż takie było właśnie polecenie naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdy pozwolił mi powrócić do ziemskiego życia”

 1. Paul pisze:

  “ślepo słucham ich wszystkich, gdyż takie było właśnie polecenie naszego Pana Jezusa Chrystusa, gdy pozwolił mi powrócić do ziemskiego życia”
  A nie tak jak Merry z Europy co kapłanów nie słucha i ma ich za nic.

  • AA pisze:

   Tam jest gorzej niż myślisz
   Oni słuchają wszystkiego co wleci. jednego dnia Glorię a drugiego Marry.
   Czy normalnie myślący człowiek, nie zniewolony może mówić np. rano kocham a wieczorem nienawidzę?
   Teraz rozumiesz?
   To zniewolenie ;(

  • anonim pisze:

   Jeden tam już wie co jest najważniejsze.

   Dawid powiedział/a
   19 Luty 2013 @ 22:06
   orędzia MBM sa najważniejsze one dosadnie to mowie nie romby nadzi sobie zludny

 2. Maximus Decimus pisze:

  Pozwolę sobie (trochę przekornie, ponieważ tak nie uważam), zacytować :
  „Warszawska kuria metropolitalna informuje, że nie zapraszała dr Glorii Polo do stolicy ani też nie udzielała aprobaty dla takiego zaproszenia. ”
  http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x18764/warszawska-kuria-informuje-ze-nie-zapraszala-glorii-polo-do-stolicy/
  co stanowi, że publikacje Glorii nie mają aprobaty Kościoła … a właściwie kurii.

  • wobroniewiary pisze:

   Pozwolę sobie przekornie napisać że książki można czytać bez specjalnych zaproszeń 😉

   • Maria z Warszawy pisze:

    A ja równie przekornie odpowiem, że jednym z głównych warunków zbawienia się biskupa, kapłana, teologa i osoby świeckiej jest posłuszeństwo Papieżowi. Istnieje olbrzymia przepaść między nauczaniem Papieży a tym, co przekazuje wiernym bardzo wielu dzisiejszych duchownych i teologów.Zapomina się, że Ewangelia jest niezmienna, bowiem Chrystus jest „ten sam wczoraj, dziś i na wieki”(Hbr 13,8).Bóg nie jest pacynką. On utworzył prawa i prawa te są wieczne. To nie duchowieństwo ustala prawa, ale Bóg(Dz.4,19;5,29). W naszych czasach, wrazie watpliwości, należy konfrontować wypowiedzi biskupów i kapłanów z nauczaniem Papieży oraz Ojców i Doktorów Kościoła Świętego. Pamietajmy nieomylny jest TYLKO PAPIEŻ, natomiast biskupi, kapłani mogą się mylić

   • Maximus Decimus pisze:

    Niestety nie tylko Papież. Dokumenty Soboru W II mówią, że papież I BISKUPI. Co znaczy , że „stary schorowany dziadek” powinien słuchać inteligentnych, młodych, wykształconych o świeżym spojrzeniu członków organów kolegialnych biskupów. Cytat:
    „Nauka społeczna nie jest jedynie owocem myśli i działania osób wykwalifikowanych, ale jest myślą Kościoła, ponieważ jest dziełem Urzędu Nauczycielskiego, który naucza na podstawie autorytetu, jakiego Chrystus udzielił Apostołom i ich następcom. Urząd ten tworzą Papież oraz trwający z nim we wspólnocie biskupi113.”
    Źródło:http://www.vatican.va/roman_curia/pontifical_councils/justpeace/documents/rc_pc_justpeace_doc_20060526_compendio-dott-soc_pl.html

  • anonim pisze:

   „25 marca ma spotkać się z warszawiakami. „Kuria Metropolitalna Warszawska informuje, że jej organizatorzy nie zwracali się do kurii z oficjalną prośbą o aprobatę w tej sprawie. Realizują ją zatem na własną odpowiedzialność” – napisał w komunikacie ks. dr Henryk Małecki, moderator Kurii.”

   Co nie oznacza że gdyby organizatorzy poprosili nie uzyskali by takiej aprobaty.
   W linku podanym przez Ciebie nie ma ani słowa o tym że Kościół nie aprobuje publikacji Glorii Polo. Nie ma tam też ani słowa by Kuria miała zabraniać spotkań z Glorią czy też czytania Jej publikacji. Dobrze by było nie nadinterpretować czytanego tekstu.

   • Maggie pisze:

    Gloria Polo doznala cudu i o tym cudzie mowi. Jest swiadkiem, o ktorego wiarygodnosci mowi domumentacja medyczna.

  • ula pisze:

   Gloria Polo ma imprimature i zupelna aprobate lokalnego biskupa. Co w zupelnosci wystarczy by spokojnie ja czytac poniewaz lokalny biskup ktory ja zna i przesluchiwal ma najlepsze rozeznanie.

 3. Monika pisze:

  Ewo i Kazimierzu, czy będzie jeszcze „Świętych obcowanie”?

 4. Michał pisze:

  Gloria otrzymała polecenie od Pana Jezusa, więc czyni to co On jej nakazał. Czy to się komuś podoba czy nie, będzie to czyniła. Jeśli ktoś nie dostrzega dzieł Ducha, to niech chociaż nie przeszkadza w dawaniu o nich świadectwa
  Przyznam, że mdli mnie, kiedy czytam niektóre opinie tych,którzy uważają się za obrońców wiary.. To ci, którzy wykorzystaliby wszystkie argumenty swego wykształcenia, aby przeszkodzić wybranej duszy, przytaczając na opak i w sposób jaki im najbardziej odpowiada swoje racje. Dla tych właśnie ich prywatnych racji nasz Pan Jezus, Król i Pan Wszechświata, miałby się nikomu ukazywać, czy powierzać misji do wykonania.

  Nasz Kościół musi szybciej dostrzegać dzieła Ducha i z otwartym sercem przyjmować te dusze wybrane, które są ustami naszego Pana. Nasz Pan brzydzi się racjonalizmem,..

 5. syriusz pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS!!!

  Uprzejmie proszę o poinformowanie o pielgrzymce przez nas organizowanej do Rzymu na ostatnią audiencję z udziałem Ojca św.Benedykta XVI.
  Jest to jedyny tego rodzaju wyjazd z Polski,i niestety nie wiadomo czy dojdzie do skutku z powodu bardzo małej ilości uczestników.Czy naprawdę nie mamy za co dziękować za Jego pontyfikat?
  Duchowym przewodnikiem pielgrzymki jest ks.Bolesław Kielan( kapłan warszawski który jest znany z popierania intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski,jak także z odprawiania Mszy św. Trydenckiej)
  Zapisy tylko do tego piątku.
  więcej szczegółów na stronie: http://www.pielgrzym-warszawski.pl

  Pozostaje w pamięci modlitewnej

  Mariusz Suczewski

  P.S.Proszę tego maila przesłać dalej.BÓG ZAPŁAĆ

 6. Maria z Warszawy pisze:

  Do Maximusa
  Dobrze napisane WE WSPÓLNOCIE a nie przeciw

 7. Michał pisze:

  Wspólnota, która słucha Pana Jezusa, żyje Jego Słowem i także świadectwem wybranych przez Niego dusz… Jak z jednej strony można walczyć z Przeciwnikiem, który jest duchem, będąc jednocześnie z drugiej strony opieszałym , czy nieczułym na dzieła naszego Pana
  Ranę aby oczyścić, trzeba najpierw otworzyć. I nikt nie powinien się obrażać. Przepraszam, jeśli za ostro..
  Zacytowałem słowa Pana Jezusa do Marii Valtorty. Jak wspólnota ma się rozwijać nie słuchając..? Wszyscy wiemy, że nie wolno tłumić dzieł Ducha Świętego.
  Mądry i pokorny zrozumie.

 8. luiza pisze:

  To bezddyskusyjna PRAWDA! ;;Jezus sila ma
  Jezus piesnia mego zycia
  Krolem Wiecznym On
  Niepojety w mocy swej
  W Nim znalazlam to,czego szukalam do dzisiaj
  Sam mi podal dlon
  By awyciezac kazdy dzien…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s