Ostrzeżenie przed satanistycznym podłożem „orędzi” Mary z UE vel Mary z Irlandii – kompendium

Pod poniższym linkiem znajdują się aktualizowane stale informacje i wpisy na temat herezji głoszonych przez „Mary z UE vel Mary z Irlandii” – jest też kilka kompendiów, wypowiedzi różnych księży, w tym z Polski i z zagranicy (m.in. Ks. M. Bałwas, ks. L. Turek, ks. A. Skwarczyński, ks. Owen Gorman, bp. Andreas Laun, egzorcysta ks. J. Pęzioł i egz. ks. M. Rajchel)

Ostrzeżenie przed satanistycznym podłożem „oredzi” Marii z Irlandii – kompendium – kliknij

Niemiecka “KATH.NET – “absurdalne orędzia “ostrzeżenie” Marii z Irlandii, które wprost wzywają do schizmy, po wyborze Papieża – klikniij
Słowacja – oficjalne stanowisko biskupa Št. Sečka  z diecezji spiskiej:
kliknij
“Fałszywe ostrzeżenia o Irlandii” – oświadczenie arcybiskupa z Ołomuća Mons. Ján Graubner: kliknij
Czy przekazy do Marii Bożego Miłosierdzia z Irlandii rzeczywiście pochodzą z Nieba? Pobierz całość opracowania: kliknij i Maria z Irlandii – pdf

Stając przed Bogiem z głębokim poczuciem kapłańskiej odpowiedzialności za każde słowo bardzo wszystkich proszę, opierając się na coraz bardziej dramatycznych świadectwach ludzi oszukanych i zranionych, o nieotwieranie strony “dzieckonmp” – ani jej podstrony „wielkicud”.
Użyte na niej wabiki w postaci nazwy strony, obrazu Matki Bożej, orędzi Medziugorskich – najwyraźniej służą szatanowi do zwodzenia ludzi, natrafiających tam na teksty fałszywych “proroków”. Czytają je z ciekawości i nieświadomie karmią się trucizną w nich zawartą. Jeżeli już sami, mimo ostrzeżeń, zechcą się narażać, to ich sprawa, ale NIECH PRZYNAJMNIEJ NIE SŁUŻĄ SZATANOWI ZA NARZĘDZIE!
JEGO KŁAMSTW ORAZ PIEKIELNEGO JADU NIE ROZSZERZAJĄ WŚRÓD SWOICH  ZNAJOMYCH!
ks. Adam Skwarczyński

Ksiądz egzorcysta Jan Pęzioł ostrzega przed “pisemkami” rozdawanymi przed Kościołem w Wąwolnicy – “orędziami” Marii z Irlandii – kliknij

Ksiądz Martin Cross:
MDM ABSOLUTNIE FAŁSZYWA I PRZEWROTNA I JEST TO NAJWYRAŹNIEJ DZIEŁO DIABŁA!!! – kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Czytelnia, Wydarzenia, Zagrożenia duchowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

147 odpowiedzi na „Ostrzeżenie przed satanistycznym podłożem „orędzi” Mary z UE vel Mary z Irlandii – kompendium

 1. Karol pisze:

  Super sprawa ,z tym wpisem. Widziałem dziś link do tego u Piotrka Żywego Płomienia w linkach „warto wiedzieć”
  Jak dobrze, że coraz więcej osób zauważa że to jest wielkie zło i jedno wielkie bagno.
  Jezus jest Panem!

  • wobroniewiary pisze:

   Wiemy o tym, bo i m.in, Piotr nas o to prosił.
   I przy okazji – z dzisiejszej rozmowy z Piotrem

   Piotr Nie ODPRAWIA ŚWIECKICH EGZORCYZMÓW!
   On wie, że nie wolno, czyta mądre książki (m.in. z Gabrielem Amorthem), mądre strony internetowe i używa tylko modlitw egzorcyzmowych , jak i my wszyscy – Święty Michale Archaniele… Potężna Niebios Królowo…, W Imię Boga w Trójcy ….

  • Przemysław pisze:

   (…)dopuszczę, aby były zniszczone klasztory i kościoły(…)

   Wpisany przez s. Faustyna Kowalska

   poniedziałek, 01 lutego 2010 01:35

   Pod koniec drogi krzyżowej, którą odprawiałam, zaczął się skarzyć Pan Jezus na dusze zakonne i kapłańskie, na brak miłości u dusz wybranych. – dopuszczę, aby były zniszczone klasztory i kościoły. Odpowiedziałam: Jezu, przecież tyle dusz Cię wychwala w klasztorach. Odpowiedział Pan: – ta chwała rani Serce Moje, bo miłość jest wygnana z klasztorów. Dusze bez miłości i poświęcenia, dusze pełne egoizmu i samolubstwa, dusze pyszne i zarozumiałe, dusze pełne przewrotności i obłudy, dusze letnie, które mają zaledwie tyle ciepła, aby się same przy życiu utrzymać. Serce Moje znieść tego nie może. Wszystkie łaski Moje, które codziennie na nich zlewam, spływają jak po skale. Znieść ich nie mogę, bo są ani dobrzy ani źli. Na to powołałem klasztory, aby przez nie uświęcać świat, z których ma wybuchać silny plomień miłości i ofiary. A jeżeli się nie nawrócą i nie zapalą pierwotną miłością, podam ich w zagładę świata tego.

   Jakżesz zasiędą na przyobiecanej stolicy sądzenia świata, gdy winy ich cięższe są niżeli świata, ani pokuty, ani zadośćuczynienia… ach, serce, któreś Mnie przyjęło rankiem, w południe pałasz nienawiścią przeciw Mnie pod najrozmaitszymi postaciami. Ach, serce przeze mnie szczególnie wybrane, czy na to, abyś Mi więcej zadawało cierpień? – wielkie grzechy świata są zranieniem serca Mego jakby z wierzchu, ale grzechy duszy wybranej przeszywają Serce Moje na wskroś… (dz.1702)

   Kiedy chciałam się wstawiać za nimi, nic nie mogłam znaleźć na ich usprawiedliwienie, a nie mogąc nic ani pomysleć w danej chwili ku ich obronie, ból mi ścisnął serce moje i płakałam gorzko. Wtem spojrzał się łaskawie Pan i pocieszył mnie tymi słowy: – Nie płacz, jest jeszcze wielka liczba dusz, ktore mnie kochają bardzo, ale Serce moje pragnie być od wszystkich kochane, a że miłość moja jest wielka, dlatego im grożę i karzę. (dz.1703)

   • Przemysław pisze:

    Szykuje się kolejny ogólnopolski marsz w obronie TV Trwam

    (…) Znamienne jest, że właśnie w ostatnich dniach mamy do czynienia z kolejnymi atakami na o. Tadeusza Rydzyka. Na łamach „Tygodnika Powszechnego” dominikanin o. Ludwik Wiśniewski oskarża Dyrektora Radia Maryja o to, że rozbija Kościół i naród.

    Poseł Andrzej Jaworski z Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski mówi, że ten artykuł ukazał się w odpowiedzi na przebudzenie Polaków i deklarację milionów z nich, że chcą oglądać TV Trwam na multipleksie.

    – Nie ma łatwiejszego sposobu – mogliśmy to prześledzić w czasach komunistycznych – że atak wymierzony bardzo precyzyjnie w środowisko katolickie, w TV Trwam, w Dyrektora TV Trwam o. Tadeusza Rydzyka musi być także z tej strony – wydawałoby się kościelnej. Zawsze znajdzie się jakiś ksiądz – władze komunistyczne miały tzw. księży patriotów. Tutaj mamy do czynienia z dominikaninem, który działa na rzecz wrogów TV Trwam, nas wszystkich wierzących, członków Kościoła Katolickiego; który jest w stanie wszelkiego rodzaju brednie powiedzieć i napisać, żeby się tylko komuś przypodobać; przypodobać tym osobom, które chcą, żeby Kościół był słaby – powiedział poseł Andrzej Jaworski.

    W tekście o. Ludwik Wiśniewski odniósł się także m.in. do marszów w obronie TV Trwam akcentując, że są to lekcje uczące jak zniszczyć Ojczyznę i Kościół. Ta opinia jest ogromnie krzywdząca i ma na celu jedynie ośmieszyć lub zdyskredytować tę inicjatywę, na co nie można się zgodzić – mówi poseł Małgorzata Sadurska.

    – Osoby, które brały udział w tych ogromnych kilkusettysięcznych marszach w Warszawie czy w tych mniejszych marszach w miastach powiatowych widziały, że to była prawdziwa jedna wielka lekcja patriotyzmu. Te marsze były piękne. Było na ich pełno flag narodowych. Ludzie spotykali się tam z potrzeby serca, manifestowali swoje przywiązanie do Boga, Kościoła i do Polski. To się po prostu czuło, dlatego wszystkie inne opinie, które w jakiś sposób starały się zdyskredytować tą wielką inicjatywę, która się narodziła w narodzie są po prostu ogromnie krzywdzące, ogromnie niesprawiedliwe i mające tylko jedno na celu – ośmieszyć, zniesławić, oczernić. My na to nie powinniśmy w ogóle zwracać uwagi. Powinniśmy dalej robić swoje, aby ten duch w narodzie nie zginął – powiedziała poseł Małgorzata Sadurska.

    Źródło: http://www.radiomaryja.pl/informacje/szykuje-sie-kolejny-ogolnopolski-marsz-w-obronie-tv-trwam/

 2. wobroniewiary pisze:

  Jestem przerażony stratami, jakie ponoszą dusze zaniedbujące czytanie Pisma Świętego
  Ojciec Pio

  Zapraszamy codziennie na naszą drugą stronę: EWANGELIA DLA NAS
  oraz na stronę
  Katechizm Kościoła Katolickiego: http://www.katechizm.opoka.org.pl/index-2.html

 3. Anonim pisze:

  Ja polecam zwłaszcza ten wpis. Wiem czemu polecam !

  Świadectwo głębokiego dręczenia szatańskiego po lekturze “orędzi” MBM – “…morda szatanska pojawila sie ponownie, tyle ze paskudniejsza, z zebiskami jak u rekina”

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/29/swiadectwo-glebokiego-dreczenia-szatanskiego-po-lekturze-oredzi-mbm-morda-szatanska-pojawila-sie-ponownie-tyle-ze-paskudniejsza-z-zebiskami-jak-u-rekina/

  • Michał pisze:

   W takim razie szatan nie chce, abyś ich czytał. Ludzie postępujący źle, w tym okultyści są stale przez szatana zachęcani do kontynuacji swoich działań, aż dojdą do takiego momentu, w którym nie mogą się z tego uwolnić.

   Szatan nigdy nie będzie walczył sam z sobą, bo „każde królestwo wewnętrznie sprzeczne …”. Efektem ukazywania się tych gęb było odejście od lektury i zmiana podejścia o 180stopni, więc musiał to być efekt przez diabła zamierzony o ile w ogóle maczał w tym palce, a nie nałożył się lęk na zmęczenie.

   Jeśli szatan nas zwodzi, to nie ukazuje się w swojej odrażającej formie, bo to byłoby absurdem! Ukazuje się jako piękna kobieta, mężczyzna, ktoś kto nas seksualnie przyciąga i kusi. Dlatego antychryst nie będzie zewnętrznie odrażający, a wbrew przeciwnie!
   Chyba, że ktoś robi coś dobrego – wtedy zaczynają się kłopoty i uderzenie z całą mocą. Oczywiście modlitwa – szczególnie Różaniec, ale także modlitwy o wstawiennictwo i ochronę do Aniołów może działanie złego ducha osłabić. Szatan nie ma dostępu do osoby pod wpływem Ducha Świętego, która nie daje mu przyzwolenia na zbliżenie! W pewnych sytuacjach ta zgoda następuje np. w przypadku Ojca Pio, który z resztą sam powiedział, że najsilniejszą bronią przeciwko diabłu jest Różaniec.

 4. wobroniewiary pisze:

  Przeglądając i wklejając różne linki do wpisu -kompendium o Mary trafiłam na wpis -myśl ks. Adama. Rewelacyjna myśl

  „PRAWDA jest taka: te “orędzia” masońskie z Irlandii są AUTENTYCZNIE masońskie, a więc mają podłoże satanistyczne, gdyż bogiem masonów jest szatan”

 5. wobroniewiary pisze:

  Informujemy, że pod linkiem https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/

  nie ma jeszcze wszystkich podlinków, to nam zajmie jeszcze kilka godzin, ale uzupełniamy wszystko na bieżąco, zostaliśmy o to poproszeni, bo sprawę badają czynniki wyższe 🙂

 6. joanka pisze:

  gdy siedzialam wtych oredziach to mialam zle sny, raz snilo mi sie ze mialam wybierac miedzy Bogiem a szatanem a drugim razem snil mi sie plonacy krzyz i cos chcialo wyrwac mi dziecko… a co do tych modlitw krucjaty musze powiedziec, ze nie zmawialam ich prawie, ale zdazylo sie kilka razy i te kilka razy czulam sie jakby mi cos chcialo wejsc przez czolo i i bylo mi ciezko na klatce piersiowej… a fuuuuuuuuu

 7. wobroniewiary pisze:

  Joanka to jest najlepsza broń na Mary – moc Różańca Świętego 😉

  • Sebro pisze:

   Nie tyle na Mery co na jej mocodawcę 😉
   Dobrze, że powstaje ten zbiór, bo czasem w dyskusji trzeba sie podeprzeć autorytetem i teraz nie będzie trzeba całego bloga wertować.

  • joanka pisze:

   to wiem :)rozaniec to najpotezniejsza bron na swiecie na szatana 🙂 mialam raz tez sen, snil mi sie moj zmarly tato, ktory na mnie nakrzyczal i powiedzial, ze wie, ze jestem w jakiejs sekcie… od tego momentu zaczelam sie zastanawiac nad tymi oredziami i chyba Pan Bog wiedzial, ze mi jeszcze musi pomoc i postawil mi na mojej drodze calkiem obca mi osobe, ktora mi wytlumaczyla jaka szatanska moc maja te oredzia.. zwlaszcza, ze sama przez nie przeszla. Jak wiele milosci ma dla nas Bog, Chwala Najwyzszemu!!!

   • wobroniewiary pisze:

    A mogłaby ta osoba napisać tu świadectwo?

    To bardzo ważne i nie chodzi o nasze ego ale o ratowanie dusz ludzkich.
    To kompendium wiedzy i wpisów o Mary powstaje nie na darmo….

    • joanka pisze:

     ona juz tu dawno dala swiadectwo 🙂 ma nick ula 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     🙂 Dzięki 🙂
     Czyli tu pisze -rzec można- uczennica Uli 😉
     Witaj wśród byłych czytelników Mary, nie martw się, ja też czytałam, bo ks. Adam na początku błędów nie widział 🙂

     Dopiero teraz zwróciłam uwagę na ang. czcionkę
     Chyba dużo osób za Oceanem czytało a a propos zza Oceanu – co tam u was mówią o tej śnieżycy histo(histe)rycznej?

    • joanka pisze:

     Az zza takiego oceanu to ja nie pisze 🙂 pisze z Wloch 🙂 Ule poznalam tak, ze mnie dorwala na facebooku, bo kiedys dalam wpis na jedej ze stron fejsbukowych, ktore popieraja mary wlasnie o tym snie z krzyzem plonacym i ona sie do mnie odezwala i mi pomogla 🙂 wiec o sniezyce to musisz pytac Ule 🙂 A, ze jestem uczennica Uli, to mozna tak powiedziec, bo mnie baaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo nauczyla i bardzo duzo pokazala i bardzo jej jestem za to wdzieczna 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Dz za odpowiedź. Nie odpisywałam od razu, bo Koronka w RM była i zawsze jak mogę to staram się ją odmawiać, no chyba, że obowiązki stanowe.

 8. ula pisze:

  nasz Ojczulek ukochany, Najwspanialszy, Najczulszy, Naj, Naj…. to On nam zawsze poslyla ludzi, On dba by do nas dotarli tacy ktorzy nam pomoga, wspomoga, poratuja, pociesza, wyciagna i z blota jak potrzeba, a teraz od tej naszej (nie zawsze wygodnej) wolnej woli zalezy czy przyjmemy te Boze narzedzia albo czy zechcemy nimi byc. Ja dosc dawno temu oficjalnie i uroczyscie oddalam swoje wole Bozej Opatrznosci proszac by zrobil z nia co tylko chce… takze cokolwiek dobrego ode mnie pochodzi to nie ja, ale Ojciec ktory uzywa mnie, a co zlego ode mnie wylezie, to moja marna ludzka natura podatna na pyche i podszepty szatana… mnie nie ma, ja to tylko owieczka Pana wyrwana z rak szatana 🙂 a co sniezycy, to przejdzie przez wschodnie wybrzeze, Nowy York miedzy innymi, miasto przypominajace mi sodome i gomore…

  • Magda pisze:

   Nowy York miedzy innymi, miasto przypominajace mi sodome i gomore

   Hehe, nie tylko Tobie 😉
   Miło jest czytać, jak jedna wyrwana z sideł złego wyciąga inną. To budujące. Oni schody w dół a wy windę do Nieba

  • joanka pisze:

   widzisz Bog poslugujac sie toba mi pomogl 🙂 zagarnia te swoje zagubione duszyczki, coby wiecej od stada nie uciekaly 🙂

 9. ula pisze:

  Magda, reakcje lancuchowe sa najskuteczniejsze 🙂

 10. Iwona-Lucyna pisze:

  ja to w Canadzie nie slyszalam o zadnej Marii z Irlandii

 11. uważny czytelnik pisze:

  A kto to jest osoba podająca się jako wiosna Kościoła?

 12. Paul pisze:

  Ja takich cyrów nie miałem po czytaniu tych orędzi z Irlandii 😉

  • olo13jcb pisze:

   Ja też nie – widocznie Twój i mój Anioł Stróż, jak i innych, skutecznie nas chronią i nie dopuścili w tym przypadku do zniewolenia tą trucizną…
   Ale przyznam że zaczęły mnie te tekścidła powoli denerwować i wydawać głupotami,
   i rok temu w Środę Popielcową bechłem komputerem na pół roku,
   całkowicie na okres Wielkiego Postu – nie dotykałem wogóle,
   później sporadycznie raz na miesiąc, tylko przegląd poczty i paru stron
   dopiero na jesieni przysiadłem , poczytałem księży co w tym temacie piszą i polikwidowałem te sroły – pierdoły co żem wstawiał na Glorii…

   Ilu zaraziło się przeze mnie ta trucizną???? :(….. Bóg raczy wiedzieć…
   Oby Dobry Bóg Ojciec okazał się miłosierny i żebym nie miał przechlapane przy rozliczeniu faktury ze swojego życia,
   że największa suma będzie przy pozycji nr. xxxxxxx – Za zwodzenie wielu

   Dla Jego Bolesnej Męki, miej Miłosierdzie dla nas i świata całego

   • wobroniewiary pisze:

    Podejrzewam że tym świadectwem wyszedłeś jak nie na plus to chociaż na zero 😉
    Bóg jest Miłością – pamiętaj!

   • wobroniewiary pisze:

    Napiszę wam że różne świadectwa czytamy, wpisujemy, przesyłamy do księdza na poczcie (nie wszystkie ze względu na swój dramatyzm czy okoliczności) mogą być ujawnione na stronie, ale napiszę wam z ręką na sercu że dwie rzeczy za ten rok wywarły na mnie największe wrażenie

    Nadmienię krótko i zero szczegółów

    1) wpis emigranta o bestii z zębami i inny o tym jak komuś diabeł siadał na fortepianie i patrzył z ukosa….ciarki mogły przejść!!!

    2) Jak trzeba było poufnie załatwiać, dzwonić, pisać u i umówić pewnego kapłana gdzieś tam w Polsce do egzorcysty bo wpadł w łapy diabła dzięki różnym energiom.

    Stąd nasza nienawiść do ciemnych energii i do szatańskich orędzi Mary i do wszelkich form okultyzmu (nie do ludzi!!!)

    Okultyzm, walka z zagrożeniami demonicznymi, świadectwa – to nasz priorytet po modlitwie, zwłaszcza za dusze w czyśćcu, za Ojczyznę, o intronizację.

 13. Paul pisze:

  Wydaje mi się trochę dziwne ze pod wpływem samego czytania orędzi może dojść aż do takiego dręczenia demonicznego.Opętanie pod wpływem czytania orędzi to chyba zbyt trywialne moim zdaniem ale jeśli ludzie tak piszą to chyba nie zmyślają.

 14. wobroniewiary pisze:

  Przypomnę

  Świadectwo ks. Adama Skwarczyńskiego:

  We wtorek 31 lipca o godz. 10.30 zadzwoniła pewna kobieta, bardzo zaniepokojona dwoma faktami: od tygodnia, a więc od czasu, gdy zaczęła odmawiać modlitwy Mery z Irlandii i zaopatrzyła się w propagowaną przez nią pieczęć Bestii, ogarniał ją coraz większy lęk, a przy tym klienci przestali nagle przychodzić do sklepu, który prowadzi razem z mężem – zagroziło im bankructwo. Mogłem użyć egzorcyzmu, a potem mocy Bożego błogosławieństwa, gdy rozmówczyni zobowiązała się, że nie tylko sama porzuci „krucjatki” oraz pieczęć Bestii, ale ostrzegać będzie przed nimi innych, by zło naprawić dobrem. Ostrzegłem ją też przed publikacjami A.S. z Nowego Sącza, który zarzuca Polskę tekstami i modlitewkami wątpliwej wartości. Ludzie porzucają Różaniec, a klepią te modlitewki, mające rzekomo „wielką moc”… Niech uciekają od nich jak najdalej, a pamiętają, że RÓŻAŃCA NIGDY ZA DUŻO! Kto rozważy cztery jego części, a ma jeszcze chwilę czasu, niech okaże miłość i posłuszeństwo Królowej Nieba i Ziemi i… zaczyna następny Różaniec!

  Do swojego świadectwa dołączam kapłańskie błogosławieństwo dla wszystkich, którzy pójdą w ślady mojej rozmówczyni.

  Nikola pisze:
  1) JAK POWIESIŁAM PIECZĘĆ BOGA OJCA W SKLEPIE TO PRZEZ KILKA DNI UTARGI SPADŁY NAWET DO ZERA,WCZORAJ ZDJĘŁAM I WYRZUCIŁAM DO KOSZA I DZISIAJ ZARAZ LEPIEJ, NIE WIEM TYLKO CZY ODMAWIAĆ TE KRUCJATY?

  2) dzisiaj:
  BYŁAM DZISIAJ RANO U SPOWIEDZI, KSIĄDZ ZAKAZAŁ MI CZYTAĆ OSTRZEŻENIA I STRONĘ KRÓLOWEJ POKOJU.BYŁY DNI ŻE BARDZO ŹLE SIĘ CZUŁAM PO CZYTANIU TYCH ORĘDZI I TAK JAKOŚ MNIE NOSIŁO,W NOCY TO KOSZMARY.

  • Maggie pisze:

   Pare dni temu ktos przyslal mi e-mail z „linkiem” do tej strony tj Krolowej Pokoju. Weszlam na nia i …nie wiem jak to sie stalo ale poczulam niechec i..skasowalam bez czytania. Dzis widze, ze dobrze uczynilam i pewnie pomocne mi byly modlitwy, ktore „sciagnelam” z wobroniewiaryitradycji, oraz oczywiscie moj Aniol Stroz .

   Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla, jakze prawdziwe to nasze stare przyslowie.
   Radze tym, ktorzy nie czytali Mary z Irlandii aby nawet przez ciekawosc nie czytali jej..lepiej siegnac po Pismo Swiete. Otworzyc tak jak sie otworzy i czytac – juz pare razy znalazlam w ten sposob wlasciwa odpowiedz …i to nie zaden „hokus-pokus”…..

 15. polka pisze:

  Ja tez odwiedzałam rok temu regularnie stronę dzieckonmp. , ale te orędzia od razu wydały mi sie podjerzane. Nie wierzyłam im , ale na tę stronę wchodziłam czytając inne artykuły. Pomimo ,że dużo się modliwłam ( różaniec , koronka )to miałam w sobie nienawiśc do paru osób , problemy w relacjach w rodzinie .Nie mogłam sobie z tym poradzić.Od kiedy porzuciłam tę strone i odbyłam spowiedż „furtkową ” nie mam problemów z przebaczeniem i do nikogo nie żywię urazy.
  Króluj nam Chryste !!!!!!!

  • Magda pisze:

   To prawda, tam widać największą nienawiść do Adminki, do Admina już nie tak, potem do Adama-Człowieka i do ks. Adama ale też i do Zenobiusza i do wszystkich, którzy tu piszą. Czuć demona nienawiści, który tylko coraz szepce do uszka „dokop, dokop, jeszcze mocniej” no ugryź, napisz coś, nie milcz, dowal z całej siły i tka w kółko, ta nienawiść aż kipi

 16. Magdalena-Zofia pisze:

  Szok, co się dzieje ?

  „Z ostatniej chwili: Papież Benedykt XVI abdykuje” !!!

  http://www.fronda.pl/a/z-ostatniej-chwili-ansa-donosi-ze-papiez-benedykt-xvi-abdykuje,26106.html

 17. Marcin pisze:

  Proszę obejrzeć filmik sprzed dwóch miesięcy:

  [EDYCJA – U NAS NIE MA REKLAMY Z FILMIKAMI Z ORĘDZIAMI MARY!!!]

  Jakoś dziwnie daty się na siebie nakładają:
  11.02.2012 mistyczka wygłosiła że Benedykt XVI zostanie usunięty
  11.02.2013 papież ogłasza, że abdykuje.

  Jest na to jakieś racjonalne wyjaśnienie? Moje wyjaśnienia: Czy papież nie czyta takich przepowiedni, wizji, orędzi ? Skąd to możemy wiedzieć ? Równie dobrze mógł przeczytać wcześniej to orędzie z 11.02.2012 i dlatego abdykował 11.02.2013 dla dobra wiernych. Papież, a także wielu kardynałów, i być może innych osób mogli znać dokładny dzień w którym zaapeluje, że abdykuje ponad rok temu, więc skąd wiemy czy mistyczka nie miała kontaktu z żadną z tych osób?

  • wobroniewiary pisze:

   … papież nie czyta takich przepowiedni, wizji, orędzi ?

   Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce…

   Papież Mary przeczytał i postanowił abdykować…

   Rozumiem, że jej księga chce być na równi z Ewangelią ale ona sama na równi z Bogiem???????????????

  • Franek pisze:

   No tak Mery przepowiedziała papież przeczytał i abdykował
   Marcin na litość Boską… nie czytaj już tej Mery proszę Cię 😦

  • ula pisze:

   mialam cos napisac, ale tylko westchne i pokiwam glowa! sa momenty kiedy herezja siega szczytu

  • Veronika pisze:

   Mam ochote powiedziec . Puk…… sie w glowe

  • Maggie pisze:

   Moze roznica czasu jest w pewnych sprawach odpowiedzia.
   W Kanadzie byly olbrzymie wygrane w „totalizatorze sportowym” z tej racji, ze sprytni sluchali (radio)co w angielskiej lidze pilkarskiej i tu stawiali… i krociowa wygrana!. Po czasie ktos poszedl po rozum do glowy i ograniczono czas zakladow.

   Druga sprawa ze ta Mary to jak „na dwoje baba wrozyla”… cos jak poganska Pytia.
   Nie sadze, ze papiez siedzi na Internecie i szuka co mu jakas Mary doradzi „wrozac z fusow”….
   Ludzie TROSZKE wiecej umiaru! …i okreslenie „mistyczka” zmiencie na mitomanke…

   • Agnieszka pisze:

    Teraz jak już ,,wiemy”, że kolejny papież będzie fałszywy to tylko czekać aż powstanie nowy ,,prawdziwy” kościół Mery…

 18. Marek pisze:

  Orędzie nr 27 z serii Ostrzeżenie

  Otrzymano czwartek, 16 grudzień 2010, godz. 13.10

  „Napisz tak moja córko. Śmierć zadawana niewinnym ofiarom jest jednym z najcięższych grzechów, które człowiek jest w stanie wyrządzić swemu bratu. Jest to najbardziej dotkliwy grzech ciała i sprawia mi ogromny ból. Brak poszanowania, który ludzkość wykazuje dziś w stosunku do ludzkiego życia staje się coraz bardziej widoczny.

  Życie jest cennym darem Boga. Nikt, żaden człowiek nie ma prawa odbierać życia innemu człowiekowi. Nikt nie ma prawa odbierać życia dziecku, które ciągle ma przed sobą swój pierwszy oddech, który nastąpi w momencie narodzin. Ten grzech jest ohydny i niewybaczalny.”

  Mój komentarz:
  Nie jestem teologiem, ale wg mnie ostatnie zdanie jest niezgodne z Ewangelią. Jest przecież napisane: „Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone” (Mt 12,31).
  Aborcja faktycznie jest jednym z najcieższych i ohydnych grzechów, ale jeśli jest szczery żal i spowiedź, to może być odpuszczony (wybaczony). Jedyny rodzaj grzechu, który nie może być wybaczony to grzech przeciwko Duchowi Swiętemu, czyli ja to rozumiem, że w pełni świadome (mimo łaski poznania prawdy) odrzucenie Boga. Jeśli nie mam racji to niech mnie ktoś oświeci.

  • wobroniewiary pisze:

   Oczywiście!!!

   Nikt tu nie promuje aborcji ale nie jest to grzech przeciw Duchowi Świętemu

   Maria Simma „Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi”
   Coraz to nowe dusze prosiły o pomoc. Cierpienia zastępcze za aborcję i nieczystość polegały na straszliwych boleściach ciała i nudnościach. Potem wydawało się
   Marii, jakby leżała godzinami pomiędzy blokami lodu, a zimno przenikało ją aż do szpiku kości. Była to pokuta za oziębłość religijną. Po bardzo ciężkim przypadku księdza z Kolonii, dowiedziała się, że ma przyjąć jeszcze sześć dusz, które mogą zostać wybawione tylko dzięki jej dobrowolnej pokucie. Cierpienie przyjęte przez nią dobrowolnie sprawiło potem, że wiele dusz dzięki miłosierdziu Matki Jezusa zostało wyzwolonych z czyśćca

   2) https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/08/08/kolejne-ostrzezenie-przed-herezjami-mery-od-niemilosierdzia-tym-razem-odmawia-ona-milosierdzia-grzesznikom/

   Kolejne ostrzeżenie przed herezjami Mery od niemiłosierdzia – tym razem odmawia ona miłosierdzia grzesznikom

   Ku przestrodze Czytelników: rozdział 19 książki Marii Simmy “Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi” Wydawnictwo Księży Marianów MIC:

   19. WIEŚ SIĘ BURZY
   W roku 1954 pewien mężczyzna dopytywał się u mnie o dwóch zmarłych. „Jestem ciekaw, jaką dostanę odpowiedź”, powiedział. „Dlaczego?” Odrzekł, że więcej nic nie powie, wróci tylko po odpowiedź.
   Był to Rok Maryjny, więc odpowiedź dla niego dostałam szybciej niż zwykle. Już po miesiącu mogłam mu przekazać: „Pani S. jest wybawiona, a pan H. przebywa jeszcze głęboko w czyśćcu”. Pokręcił głową. „To się nie zgadza. Pani S. zmarła po zabiegu usunięcia ciąży w szpitalu, jak więc może być wybawiona? Pan H. natomiast przychodził zawsze do kościoła jako pierwszy, wychodził jako ostatni. Czy to możliwe, by pokutował jeszcze w czyśćcu?”.
   „Jest to Rok Maryjny – zaczęłam się zastanawiać – dostaję, więc czasem tak wiele odpowiedzi, że być może coś błędnie zapisałam; zapytam jeszcze raz.” Powtórzyłam moje zapytanie i usłyszałam, że moje notatki były w porządku. Tak faktycznie jest. Przekazałam mężczyźnie tę odpowiedź, ale on nie chciał uwierzyć. Pochodził z tej samej miejscowości, co pani S. i pan H. i połowa wsi była zbulwersowana odpowiedzią dotyczącą tych dwóch osób; ja jednak niczego nie mogłam tu zmienić.
   Zdarzyło się, że trafiła do mnie pewna kobieta również pochodząca z tej miejscowości, która też dobrze znała panią S. i pana H. Ona była przeciwnego zdania: „Tak bardzo oburzano się u nas odpowiedzią, którą Pani nam przekazała. Ale mnie ta właśnie wiadomość utwierdziła w wierze”. Powiedziała, że przyszła do mnie specjalnie, by mi o tym opowiedzieć, i kontynuowała: „Znałam panią S., można powiedzieć jak własną siostrę. To prawda, że miała na sumieniu grzechy obyczajowe, ale bardzo jej to ciążyło, zwłaszcza, że te skłonności były w dużej mierze dziedziczne. To prawda, zmarła na skutek aborcji, ale ksiądz, który był u niej przed śmiercią, wyznał, że sam chciałby umierać z taką skruchą jak ona. Umarła pojednana z Bogiem i otrzymała kościelny pogrzeb. Pan H. natomiast rzeczywiście był zawsze pierwszy w kościele i ostatni z niego wychodził, ale za to stale krytykował złośliwie innych ludzi. To, co mnie najbardziej zdenerwowało to fakt, że podczas pogrzebu pani S. nikt nie był tak wzburzony jak on. Chodził i powtarzał w kółko, że dla takich ladacznic nie powinno być miejsca na cmentarzu”.

   Byłam tej kobiecie wdzięczna za jej wizytę i powiedziałam: „Teraz wszystko jest już dla mnie jasne. Pan Bóg nie chce, byśmy osądzali innych. Pan H. potępił tę kobietę, więc Bóg i tak postąpił z nim miłosiernie, że w ogóle dał mu szansę wybawienia, ponieważ potępianie innych to wielkie zagrożenie”. Nie wolno nam tego robić. Patrząc z boku można powiedzieć, że dwadzieścia osób popełniło taki sam grzech, ich wina jednak może być różna; istnieje tak wiele motywów i powodów działania, jak choćby wychowanie, dziedziczenie, wiedza, zdrowie, sposób, w jaki byliśmy traktowani, środowisko, w którym żyjemy. Nigdy, więc nie wolno nam osądzać”

   Miejmy to na uwadze, błędnie mniemając o (nie)miłosierdziu na podstawie masońskich bredni czy osadzając innych nie znając wszystkich okoliczności a wypisując brednie…..

  • Bella pisze:

   Trzeba te orędzie przeczytać do końca bo piszę tam także : Proszę, zrozumcie, że eskalacja ludobójstwa na świecie została zapowiedziana. Jest to jeden z wielu znaków, które mówią o Końcu Czasów.

   Zatrzymajcie się teraz wszyscy. Słuchajcie. Morderstwo to bardzo poważne przestępstwo. Kto tego dokona, nie będzie zbawiony. Nie ma powrotu. Ci, którzy popełniliście ten okropny grzech, żałujcie. Proście teraz o wybaczenie. Ja poprzez Moje Miłosierdzie wysłucham waszej modlitwy. Możecie i będziecie zbawieni, jeżeli tylko szczerze żałujecie swojego ciężkiego grzechu. Wysłucham was. Przebaczę wam. Ale czas nie działa na waszą korzyść.

   Wierzący, módlcie się wytrwale za te Moje zagubione i oddalone dzieci, które zostały zwiedzione przez zwodziciela i jego sługi, wśród których panuje hierarchia mocy. One, Moje dzieci, potrzebują teraz waszych modlitw. Wszyscy musicie bronić prawa człowieka do życia, które to prawo nie może być zmieniane ludzką ręką w żadnych okolicznościach.

   Módlcie się do Mnie codziennie. Ofiarujcie za te niewinne ofiary jakiekolwiek cierpienie, które was dotyka.

   Wasz kochający Zbawiciel

 19. AA pisze:

  Pierwsze problemy czytelniczki orędzi MDM
  Już chyba pora by zaprzestać je czytać.

  Małgosia powiedział/a
  12 Luty 2013 @ 22:58
  „Moi kochani-bardzo prosze o modlitwe za nasza rodzine..wieczorem siedzialam z dziecmi w ich pokoju i ogladalismy rysunki szkolne,w pewnej chwili cos uslyszalam,jakby cos upadlo.Nie zwracajac uwagi kolejne minuty spedzilam z dziecmi.Nie dawalo mi jednak spokoju-weszlam do mojego pokoju i nogi mi sie ugiely-moj rozaniec,ktory lezal na meblach znalazl sie na podlodze.Nie potrafie przestac o tym myslec,no i troche sie przestraszylam…Prosze o modlitwe i bardzo Wam dziekuje.Z PANEM BOGIEM”

 20. AA pisze:

  A oto fragment z najnowszego „orędzia” MDM

  „Moje dzieci, musicie szukać pocieszenia jeden u drugiego, kiedy tak gromadzicie się w każdym zakątku ziemi, aby uformować Resztę Armii Mojego Syna.”

  Ja wolę szukać pocieszenia u Jezusa ! A wspólnot w Kościele nam nie brak.

 21. brader4 pisze:

  Witam!
  Przedwczoraj byłem na stronie dzieckoNMP (czasem tam wchodzę bo niektóre artykuły są ciekawe,orędzi Mari nawiedzonej nie czytam)
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/02/11/moj-biedny-swiety-wikariusz-papiez-benedykt-xvi-zostanie-usuniety-ze-stolicy-apostolskiej-w-rzymie-2/
  Pod tym artykułem napisałem mój komentarz,który przytaczam;

  I tutaj widać dokładnie że całe te ”proroctwa” Mery z Irlandii to wielka bzdura!
  “Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.”
  Został usunięty?
  Nie! Nie został!
  Te rzekome orędzia sieją zamęt,to jest właśnie taktyka szatana; wprowadzać zamęt i chaos!
  Sam kiedyś im uległem ale dzięki Bogu zrozumiałem że nie tędy droga!
  Tak naprawdę to nie potrzeba nam żadnych orędzi ani objawień,Bóg Ojciec dał nam jedno objawienie poprzez swojego Syna Jezusa Chrystusa,i to wystarczy!
  A jeśli ktoś się upiera że tak nie jest,że trzeba wierzyć tym orędziom pod groźbą potępienia to chyba minął się z Prawdą!
  Pieczęć Boga żywego?
  Kto ma prawo taką pieczęć rozpowszechniać? (swego czasu była do kupienia na allegro,to jakaś kpina)
  Polecam przeczytać Apokalipsę św.Jana,tam wyraźnie pisze kto będzie pieczętował sługi Boga przed końcem czasów – Aniołowie Najwyższego!
  Pozdrawiam wszystkich i proszę o zastanowienie się tych, którzy się upierają że bez tych orędzi nie ma zbawienia lub że są one ważniejsze od objawienia danego nam przez Boga Ojca!

  Niestety nie został on opublikowany,napisałem więc drugi raz dodając na początku;
  Dlaczego nie chcecie opublikować mojego komentarza?
  Boicie się prawdy?

  Mój drugi wpis również nie spotkał się z aprobatą
  Chciałem się tym podzielić a widzę że tamci słuchać nie mają ochoty tego co nie pasuje do ich ideologii!

  Pozdrawiam wszystkich obrońców wiary i tradycji Katolickiej!

  Brader4

  • Maggie pisze:

   Moze ta jej pieczec to rodzaj pierscienia atlantow? …bo z Panem Bogiem nie ma nic wspolnego.
   Rozance, medaliki i w ogole dewocjonalia swiecimy po zakupie i nie handlujemy nimi (takie swiecone mozna jedynie sprezentowac)…..

  • Maggie pisze:

   Oczywiscie ze to herezje: Ojciec Swiety to nie wikariusz…ale Namiestnik Chrystusowy!!!!!, no i nikt Go nie usunal lecz On sam usuwa sie by na uboczu Wielbic Boga…a wszystko znane Bogu i za Bozym przyzwoleniem nastapi (i w tej materii).

   Modlmy sie, a ze to juz Wielki Post mozemy wesprzec modlitwe jakims umartwieniem/pokuta.

  • Agnieszka pisze:

   Zauważ, że również kilkakrotnie czas Wikariusza w Rzymie był przedłużany, więc gdyby sam nie abdykował to pewnie znowu otrzymałby kolejną szansę.
   Kolejna krucjatka jest już tak absurdalna, że bardziej być nie może czyli: Musicie modlić się za tych, na wysokich stanowiskach aby Światło Boga uleczyło ich ślepotę i odblokowało ich serca z kamienia – to już modlitwa za grzeszników nie wystarcza? Trzeba modlić się za konkretne grupy społeczne? Wydawało mi się, że dla Pana Boga nie ma znaczenia czy ktoś jest na wysokim stanowisku czy nie bo grzesznik to grzesznik no ale jak widać im więcej krucjatek tym lepiej – jeszcze pół roku i wyznawca Mery będzie musiał zrezygnować z pracy żeby poświęcić cały dzień na wywiązanie się z krucjatkowych obowiązków.
   Co do bloga dziecka to moje ostatnie wypowiedzi zostały od razu usunięte pomimo tego, że wypowiadałam się na zupełnie inne tematy niż o Mery, jak widać jestem na czarnej liście a celem admina jest aby o przeciwnikach sekciarstwa całkowicie słuch zaginął.

  • Monika pisze:

   „Dlaczego nie chcecie opublikować mojego komentarza?
   Boicie się prawdy?”

   Brader4, zwolennicy Mary, która jest dla nich guru i wolą wierzyć jej niż Bogu samemu ostro walczą z Prawdą, nie Przyjmują Jej, odrzucają natychmiast już na wstępie wszelką nieskażoną Prawdę, szerząc w to miejsce herezje, bzdury, zabobony, manipulując wszystkimi, którzy już wsiąkli w te fałszywe orędzionka, bo Ci co przejrzeli i przylgnęli do Boga nie dadzą się już zmanipulować. Wobec Prawdy zachowują się tak, jak każdy Katolik powinien zachować się w stosunku do choćby pozorów zła, czyli: nie słuchać go, nie dyskutować z nim, nie wchodzić w żadne polemiki, odwrócić się od zła, nie podążać za nim.
   Czyli, jednym słowem: natychmiast odciąć się od Prawdy – to właśnie jest ich taktyka z pozoru skuteczna, bo Prawda w końcu i tak wyjdzie na jaw.
   I dodać należy jeszcze, że czasem silnie przestraszeni tą Prawdą, którą tak niestrudzenie zwalczają, wzywają siebie nawzajem do modlitwy za tego kto szerzy Prawdę, by się biedaczyna nawrócił, z tym, że nie jest to już modlitwa do Boga w Trójcy Świętej Jedynego, gdyż od Boga się odwrócili, odrzucając Prawdę, ale do szatana – ojca i króla kłamstwa, które tak ukochali i coraz dają temu wyraz, jasno czytelny dla innych.

   Jezus jest moim Panem!
   Jezus jest naszym Panem! Naszym, czyli Obrońców Wiary i Tradycji Katolickiej!

   • Weronika pisze:

    Jest duzo wiecej osob dla ktorych Jezus jest Panem…nie tylko dla osob z tego forum. Szczegolowo sie orientujecie w tych krucjatach, czy to dobrze tak je czytac???

    • wobroniewiary pisze:

     Księża którzy się wypowiedzieli znają je szczegółowo

     Szczerze polecamy Różaniec i Koronkę i z tego nigdy nie kpiliśmy jak sugeruje dystrybutor orędzi ale przypominamy, że i diabeł umie namawiać do Różańca

     Polecamy wykład egzorcysty ks. dr B. Jaworowskiego

     Jezus jest Panem

    • wobroniewiary pisze:

     Z najnowszego heretyckiego orędzia
     ” Za taki stan rzeczy obwiniam tych z Moich wyświęconych sług, którzy rozsiewając takie błędy przez całe dziesięciolecia, ulegali presji laickiego świata. To łgarstwo oznacza, że utracone są miliardy miliardów dusz. I chociaż dla tych dusz jest już za późno, to ciągle jest czas na to, aby ocaleni zostali ci, którzy dzisiaj są naznaczeni plamą grzechu śmiertelnego”


     „I chociaż dla tych dusz jest już za późno”,
     DOPÓKI KTO ŻYJE – NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO!!!
     To tylko jeden przykład, jak kąkol jest między ziarnem!!!

     Na deser dodam kwestionowanie przebaczania
     „Mimo że wielu zna przyczynę tego niepokoju, nie zrobią oni nic, by temu zaradzić, lecz nadal będą sobie przebaczać i usprawiedliwiać swoje grzechy”

     A przecież nie odpuści nam Ojciec, jak my nie odpuścimy!!!

 22. ula pisze:

  w jednym z tych nieszczesnych oredzi z dnia 20 pazdz. 2011 roku pisze „Smierc Mojego syna Muammara Gaddafi, za którego dusze ty i bliskie ci osoby modliły sie w ciagu ostatnich kilku miesiecy, jest jednym z pierwszych proroctw, które udowodnia swiatu autentycznosc tych przekazów. Jest to Mój znak dla ciebie Moja córko, abys pozbyła sie watpliwosci utrzymujacych sie w twoim umysle”. Nazwanie synem morderce, dyktatora i kto wie czego jeszcze… kogo Gaddafi mogl byc synem? komu sluzyl? oj slepoto, slepoto!

 23. Moherek pisze:

  O dzięki! Idę czytać:)

 24. Magdalena-Zofia pisze:

  97 krucjatek !!!

  • olo13jcb pisze:

   Dopiero tyle hmm……….. 😉
   a na setną, w promocji będzie trzeba ułożyć pięć „modlitw”
   przez „wiernych” – najlepsze będą obowiązkowe….. 😉

  • Anonim pisze:

   Czekamy na 666-tą. Wtedy oprzytomnieją!

  • Anonim pisze:

   Masz spóźnione informacje
   Jest już 99 krucjatek
   Krucjata Modlitwy (99) O uratowanie Australii i Nowej Zelandii.

   • Maggie pisze:

    Niech dodadza jeszcze „krucjatke” za Anglie…kiedy Elzbieta I skazala swa siostre Marie na smierc, zaciazylo na niej przeklenstwo Marii,ze Anglia bedzie istniec od Elzbiety do Elzbiety. Niech sie lepiej ta Mary tym zajmie, bo Irlandia sasiedzka wysepka…i wiecej na tym temacie zarobi niz na herezjach,ktorymi sie para wrozac z fusow.

 25. Anonim pisze:

  My się modlimy do Ducha Świętego o Świętego Papieża a u nich wszystko jasne

  Dzieckonmp powiedział/a
  18 Luty 2013 @ 14:28
  „Żeby orędzia Marii od Bożego Miłosierdzia się sprawdziły to powinien nastąpić fałszywy papież. Orędzia wprost mówią że Benedykt XVI jest ostatnim prawdziwym papieżem…….

  Załamać się można

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Marysie, znalazły sobie sprytny sposób na rozbijanie jedności w Kościele 😦

  • Sebro pisze:

   Co by jaki ksiądz nie mówił, to oni już mają strategie opracowaną. Odrzucić następnego papieża, bo z góry wiadomo, że to antychryst. Nie wiem czy zdają sobie z tego sprawę, ale chyba popełniają grzech przeciw Duchowi Świętemu. No bo niby się do Niego modlą o dobry wybór papieża a z drugiej strony już „wiedzą” jaki będzie wybór. Jednym słowem modlą się na „pusto”, bo nie wierzą w siłę modlitwy a w jakieś przepowiednie lichego pochodzenia.

  • Maggie pisze:

   Ach tak, to ONI juz to sprawdzili ?…. Slyszalam, ze to Pius X mial byc ostatnim.
   Ewidentna manipulacja i urabianie opinii przed faktem !
   Modlmy sie i nie ulegajmy zabobonom rozprzestrzenianym przez Mary i jej klakierow.
   Miejmy ufnosc w Bogu. Sw.Michale Archaniele wspomagaj nas w walce……
   KROLUJ NAM CHRYSTE

   • Maria z Warszawy pisze:

    Maggie.Jeżeli już to miał nim być JPII ( po Janie XXIII miało być jeszcze 3 papieży w/g niektórych przepowiedni). Jeżeli chodzi o siostrę Elżbiety I , Marię Tudor to była królową Anglii przed Elżbietą – zmarła śmiercią naturalną prawdopodobnie na raka. Jeżeli chodzi o Marię Stuart – królową Szkocji to była ona kuzynką Elżbiety. To tak gwoli uściślenia prawdy historycznej.

 26. olo13jcb pisze:

  Szczęść Boże Wszystkim !!! 🙂

  Widać Marysi skończyła się wena twórcza na „krócjatkę” to zaczęła w dziedzinie „litanii”….

  ehhhhh……….kobieta przedsiębiorcza jest…….już piąta w „użytku” 😉

  ” Litania Modlitwy „Jezus dla Ludzkości” (5) O Zbawienie tych będących w grzechu śmiertelnym…”

 27. Michał pisze:

  Obserwuję od dłuższego czasu relacje między czytającymi orędzia i sceptykami. Szatan osiągnął sukces w postaci niechęci i kiełkującej powoli nienawiści między nami – wyznawcami Jezusa. Myślę, że zgodzimy się z tym ze orędzie z Irlandii mogą nie pochodzić od człowieka. Osoby wierzące w nie, nie mogą być przez nas potępiane. Nie wolno nam ich osądzać. Obecnie na świecie jest straszny zamęt. W mętnej wodzie złemu łatwiej łowić ryby…
  Proszę, szanujmy się. Jezus nie chciałby abyśmy źle się traktowali wymawiając Jego imię.
  Co do tematyki abdykacji papieża w orędziach.
  Może być tak, że orędzia podają prawdziwe fakty.
  Zły wie, że zostanie zdemaskowany przez egzorcystów.
  Podaje więc prawdziwe informacje, aby je także odrzucono!
  Wtedy wierzący będą uparcie trwać przy antypapieżu, mimo tego, że będzie czynił źle.
  Namawiam do przemyślenia tej sytuacji.
  Wniosek jest taki, że orędzia od szatana także mogą zawierać zdarzenia prawdziwe.
  Pamiętajcie że to wąż przebiegły, bez pomocy Boga nie mamy nim szans.
  Na szczęście Matka jest z nami. Pod jej płaszczem jesteśmy bezpieczni.
  Namawiam do modlitwy, skupienia i myślenia o tym wszystkim co się dzieje.
  Decyzję o napisaniu tych słów podjąłem po dzisiejszej Komunii Świętej.
  Za dużo złych słów było kierowanych wzajemnie do siebie.
  Trzeba nam wszystkim pokory i powściągnięcia języka. Trzeba nam zgody.
  „Nie sądźmy, bo…”
  Pozdrawiam

  • wobroniewiary pisze:

   „Osoby wierzące w nie, nie mogą być przez nas potępiane.”

   Nie potępiamy osób wierzących w te orędzia ale pokazujemy im że popełniają błąd wierząc w nie ( orędzia MDM ) mimo tylu ostrzeżeń, opracowań wyjaśniających zawarte w nich niezgodności z Pismem Świętym i herezje.
   Jest naszym nie tylko prawem co obowiązkiem to czynić, po to Bóg dał nam rozum i światło Ducha Świętego byśmy je rozpoznawali, po to postawił przy nas wspaniałych Kapłanów których to co raz więcej dostrzega zagrożenia płynące z orędzi Marii z Irlandii. Nie wolno nam ot tak sobie przestać mówić o tym że są w tych orędziach błędy bo to może kogoś urazić czy ktoś może się na nas obrazić, tu nie o to chodzi, my mamy mówić prawdę, prawdę zawartą w Piśmie Świętym i w nauce Kościoła mamy mówić tą prawdę bo wiemy że w „księdze prawdy” jest zbyt wiele nie prawdy by ją przemilczać.
   Nie ma mowy o „antypapieżu” bo to by oznaczało że bramy piekielne przemogły Kościół a jak dobrze wiemy nigdy to nie nastąpi.
   BĘDZIE ANTYCHRYST I FAŁSZYWY PROROK ALE NIE NA TRONIE PIOTROWYM
   1. Absurde ‚Warnung’ vor dem nächsten Papst czyli Absurdalne Ostrzeżenie dotyczące następnego papieża
   2. Orędzia wzywają do schizmy, gdy tylko zostanie wybrany następca Benedykta XVI. W orędziu z 10. kwietnia 2012 mówi się o tym dosłowne: „Ta połowa (wierzących, przyp i tł z niem) — uwierzy z przymusu, by podążać za fałszywym prorokiem, papieżem, który nastąpi po papieżu Benedykcie XVI. Pozostali, którzy zostali napełnieni Duchem Świętym, i którym ze względu na ich pokorne dusze, otrzymali łaskę rozeznania, poznają od razu, że oszust siedzi w kościele w Rzymie”. To jest wezwanie, aby nie uznać następcy Benedykta XVI.
   3. Wyżej wymienione orędzia pozostają jednoznacznie w sprzeczności z obietnicą Chrystusa, że moce piekielne nie pokonają Kościoła (Mt 16,18). Gdyby zwolennik antychrysta zostałby papieżem, wtedy zdarzyłoby się dokładnie to.[moce pokonałyby Kościół] !!!!!!!!!!!!!!
   4. Kolejne orędzia pozostają w sprzeczności również do Mt 16,18: „Oni (“Bogu poświęceni słudzy wewnątrz Watykanu), którzy należą do wolnomularskiej „złej sekty“ przyp.) planują podmienić świętego zastępcę Chrystusa, papieża Benedykta XVI. przez „dyktatora kłamstw“. On utworzy razem z antychrystem i jego grupą nowy kościół, by świat wprowadzić w błąd.“ (Orędzie z 18. stycznia 2012) To także oznaczyłoby, że to „mocom podziemia“ udawałoby się, pokonywać i zmieniać Kościół. Bóg miałby dopuścić, że Jego Kościół utracił pomoc i asystencję Ducha Świętego, błądzi i pociąga za sobą wiele poczciwych dusz. Proroctwa jak te przynoszą dezorientacje, niepewność i podział pośród wierzących, którzy wierzą tym orędziom – mogą opuścić Kościół po Benedykcie XVI jak również zaprzeczyć obietnicom Ewangelii, i będą podążać za anonimową wizjonerką

   • Michał pisze:

    Skoro Kościół do końca będzie niepokonany. To o czym mówi III tajemnica fatimska?
    Papież nie potrzebuje sił 40 latka. Potrzebuje wiary tych, którym przewodzi.
    Być może potępienie to faktycznie zbyt duże słowo. Jednak pokoju by się przydało…

    • wobroniewiary pisze:

     III tajemnica mówi o Antychryście i o Fałszywym proroku, który będzie w Watykanie ale, nie na fotelu Piotrowym – to już nadinterpretacja tych co chcą dawać zawsze swoje na wierzchu i widzieć zło gdzie go brak

     Chyba do naszej adopcji kardynałów będziemy dorzucać gratis po jednym zwolenniku Mary i innych zwolenników teorii o antypapieżu

 28. ula pisze:

  Upomnienie blizniego nie jest jego potepieniem. Naszym obowiazkiem, z ktorego odpowiemy przed Tronem Bozym, jest glosne i odwazne upomnienie, a nawet skarcenie jezeli jestesmy do tego upowaznieni. Milczenie na zlo jest uczestniczeniem w nim. Kiedy kogos sie upomina, potepia sie jego czyny, a nie czlowieka. Propozycja milczenia jesy ukierunkowaniem w strone tolerancji, a to jest nie do zaakceptowania dla tych ktorzy nasladuja Chrystusa. Nic co pochodzi od szatana nie zawiera prawdy, jezeli gdzies podsunie fakty ktore moga miec mijesce w zadnym wypadku nie oznacza to ze mamy skupic sie na przeslaniach od niego i je rozwazac. Oredzia z irladnii sa jedynie sprytna manipulacja szatana ktora teraz probuje tych ktorzy odrzucaja te oredzia naklonic do nieslusznej skruchy i wyrzutow sumienia z powodu glosnego i stanowczego stanowiska wobec oredzi. Mowienie, ze oredzia sa diabelskie, ze doprowadzaja dusze do zguby, podawanie argumentow NIE jest osadzaniem… Oredzia z Irlandii sa szatanskie i kazdy kto w nie wierzy i wdraza je w swoje zycie narazil juz swoja dusze na potepienie.

 29. ula pisze:

  chcialam jeszcze zacytowac bardzo wazne zdanie z dzisiejszego kazania – prorokowanie to gloszenie slowa pod nadtchnieniem Bozym – nie wolno nam nazywac oredzi Mery propokowaniem!

 30. ula pisze:

  Trzecia część Tajemnicy wyjawionej 13 lipca 1917 w Cova da Iria : prorocza wizja nieuniknionej kary, ogromnej katastrofy oraz wielkiego powrotu dusz do Boga

  Piszę w duchu posłuszeństwa Tobie, mój Boże, który mi to nakazujesz poprzez Jego Ekscelencję Czcigodnego biskupa Leirii i Twoją i moją Najświętszą Matkę.

  Scena pierwsza: groźba kary, która wisi nad światem

  Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Matki Bożej nieco wyżej anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Matki Bożej w jego kierunku; anioł wskazując prawą ręką Ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta!

  Scena druga: straszliwa katastrofa, która pozostawia świat na wpół zrujnowany i powoduje ofiary we wszystkich warstwach społecznych włącznie i na czele z Ojcem Świętym

  I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: „coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim” Biskupa odzianego w biel „mieliśmy przeczucie, że jest to Ojciec Święty”. Wielu innych biskupów, kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki krzyż zbity z nieociosanych belek, jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku, w ten sam sposób zginęli jeden pod drugim biskupi, kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji.

  Scena trzecia: Wielki Powrót ludzkości do Boga

  Pod dwoma ramionami krzyża były dwa anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.
  http://www.fatima.pl/tajemnice-fatimskie

  to jest trzecia tajemnica, ta faktyczna a nie przerobiona…. nawet „miedzy wierszami” nie ma NIC o antychryscie na tronie sw Piotra! ba, nie ma NIC o antychryscie wogole!

 31. ula pisze:

  zerknelam na ostatni wymysl szatana w oredziach mery, chyba jak do tej pory jest to najobrzydliwszy atak na kosciol i nastepce Piotra. Dzis w moim amerykanskim kosciele ksiadz wyglosil piekne kazanie, zadal w nim pytanie, dlaczego jestem katolikiem. Mowil oczywiscie o Stolicy Piotrowej, o tym jak Sam Jezus wybral Piotra, oczywiscie szatan musi to z cala swoja perfidia zaatakowac to co go najbardziej boli… glowe jedynego, Jezusowego Kosciola Katolickiego.

 32. ula pisze:

  znalazlam przypadkiem 🙂 dane pana ktory prowadzi strone paruzji, ciekawi mnie jaki z niego teolog, jako ze jego dane sa publicznie dostepne pozwole sobie tutaj je podac by ktos tego pana odwiedzil i poprosil o dyplom ukonczenia teologi 🙂 http://website.informer.com/*********- [link uszkadzamy Admini]
  Address: …. [edycja Admin] podlaskie PL
  Phone: +48.79….[edycja Admin – wiemy już, że dane są publiczne, ale znając ich przewrotność…]

 33. ula pisze:

  [link usuwamy- Admini] wiec teolog czy informatyk??

 34. Mamy prośbę do naszych Czytelników o niepodawanie niczyich danych osobowych, żadnych linków prowadzących do tych osób, bo nie zawsze jesteśmy przy komputerze, a cała wina i wyzwiska idą na nas
  W tej chwili podniesiono alarm, zrobiono z nas bandytów, przestępców, oszołomów, UB-ków i nie wiadomo kogo jeszcze.
  Prosimy mieć to na uwadze.
  Dla nas nie ma żadnej różnicy, czy pan prowadzący stronę z orędziami Mary jest informatykiem czy teologiem, bo jak nawet teologiem to marnym i niebożym, popierającym herezje.
  A o walkę z herezjami a nie z ludźmi tu idzie.

  Admini i ks. Adam Skwarczyński

 35. wobroniewiary pisze:

  …Za Benedykta XVI modliliśmy się zawsze ale teraz szczególnie modlimy się i za TV TRWAM i za wybór nowego Papieża, aby Duch Święty oświecił kolegium kardynalskie, wszystkich kardynałów, aby wybrali najlepszego z tych kandydatów na sternika Łodzi Piotrowej w naszych bardzo niespokojnych i trudnych czasach, bo można powiedzieć, że na jakimś zakręcie dziejowym znajduje się i Polska, i Europa, ale także i cały świat. Ale nie martwy się o nic, Pan Jezus powiedział “Ufajcie Mi, jam zwyciężył świat”.

 36. Adi pisze:

  http://m.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130301/POWIAT16/130309936
  Proszę o modlitwę w sprawie zaginięcia 3letniej dziewczynki.

  • Maggie pisze:

   Dolaczylam sie i dotarla do mnie wiadomosc iz ona zostala odnaleziona i ze pies ogrzewal ja i w ten sposob uratowal … Ucieszylam sie tym, zwlaszcza, ze malenkie ziarenko dorzucilam do korca. Jak to dobrze, ze modlimy sie tu razem.

   Jest to kolejny dowod jak wiele mozemy osiagnac modlitwa – nie rezygnujmy z modlitwy w ZADNEJ sytuacji. Pan Bog nie opuszcza czlowieka, to czlowiek opuszcza Pana Boga – wiara czyni cuda jesli taka wola Boza.

 37. nanity pisze:

  Ja ma do was bracia pytanie :). Załóżmy HIPOTETYCZNIE, że orędzie (NIE TYLKO OD MBM!!)dotyczące tego, że zostanie wybrany antypapież, a msza święta zostanie zamieniona na jakis rytuał pogański gdzie się niby będzie czcić Boga. CZY będziecie dalej stać przy papieżu i uczestniczyć w takie „spektakle” w światynii Bożej ?? Prosze nie traktować to jako atak, ja jedynie pytam co byście zrobili, gdyby te straszne scenariusze się spełniły. Pozdrawiam was serdecznie z miłością Jezusa.

  • wobroniewiary pisze:

   Co by było gdyby?
   Pan Jezus powiedział, że bramy piekielne nie przemogą Kościoła i ze Jest z nami do końca świata ale zapewniam Cię, że przy takim przywódcy Kościoła żaden prawy katolik by nie stał
   My tez nie!
   Więc odpowiedź teoretyczną znasz 😉

   A to, że msze św. będą odprawiane po domach to wiemy, prześladowania będą – też wiemy. Św. Faustyna o tym pisała 🙂
   W jej słowa wierzymy i za nią powtarzamy Jezu ufam Tobie 😉

 38. 91 pisze:

  Chciałem zapytać- ( zaznaczam że nie jestem stałym czytelnikiem tej strony) bo przeczytałem zarzut że nie jesteście do końca wiarygodni bo obalacie orędzia te z Irlandii, a ze sami promujecie inne objawienia osoby która się podaje za Adama-Człowieka.
  macie jakąś pewność ze są prawdziwe?

  • wobroniewiary pisze:

   „macie jakąś pewność ze są prawdziwe?”
   Nie! Pewności nie mamy!

   Ale księża nie stwierdzają żadnych błędów teologicznych ani herezji, człowiek ten nie ucieka przed Kościołem, pozytywnie wypowiadają się księża w tym ks. abp A. Dzięga. Owoców złych brak, nikt z opętaniami ani zniewoleniami się nie zgłaszał, schizmy nie wprowadzają i żaden kapłan ani teolog katolicki (!!!) przed nimi nie ostrzega!

   • Maggie pisze:

    Dzisiaj 17 Marca a wiec Dzien Swietego Patryka. Polecmy Irlandke wstawiennictwu patrona Zielonej Wyspy …aby sie nawrocila. Pan Jezus odpuszczajac grzechy mowi „idz i wiecej juz nie grzesz” bo jest Niezmierzona Miloscia.

    Pseudo-przeslania, pelne sprzecznosci z nauka Kosciola, chocby tylko dlatego nie sa wiarygodne ze „nawiedzona” utrzymuje swa anonimowosc i wielokrotnie imputuje (!?!) ” wscieklosc Niebu”.

 39. Maggie pisze:

  Chce jeszcze jedno dodac. Mianowicie, jak to mozliwe aby ktos majacy objawienia, robil z tego interes, sprzedajac jakies pieczecie (podejrzanego autoramentu) etc.?

  Dzieci z Garabandal nie handlowaly przedmiotami ucalowanymi przez Matke Najswietsza!!!! Dzieci z Fatimy nie handlowaly rowniez tym co bylo im objawione. ZADNE z nich nie uzywalo pseudonimu ani bronilo przed rozmowa o tym co widzialy – jesli Matka Najswietsza dala na to przyzwolenie.

 40. Magdalena-Zofia pisze:

  krucjatek jest już 103.
  A Maryja nadal prosi o Różaniec.

  • wobroniewiary pisze:

   I „post” do Wielkiego Piątku ale tylko do 15-30 a potem??? „hulaj dusza, piekła nie ma”???

   Cały tydzień pościć aby w Wielki Piątek o 15-30 przerwać. To jest nie tylko chore ale i diabelskie 😦

 41. Magdalena-Zofia pisze:

  Heretycy z Irlandii, szczują ludzi na emerytowanego Biskupa Rzymu !!!
  – Pan Jezus, ani Maryja nigdy, ale to NIGDY, nie powiedzieli złego słowa o NIKIM !!!
  – Czy to nie obłudnicy, kłamcy, fałszerze, przebiegli słudzy szatana !!! ? – obrzydliwość.

  • WiernyTomasz pisze:

   „Heretycy z Irlandii, szczują ludzi na emerytowanego Biskupa Rzymu !!!”

   O tym, że szczują na Papieża Franciszka że to niby fałszywy i antypapież to wiem, ale że na emerytowanego czyli na Benedykta XVI pierwsze słyszę. Skąd masz takie info?
   Nawet ks. Natanek się oburzył i tych co kpią z Papieża Franciszka nazwał głąbami kapuścianymi 😀

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Przepraszam, że cytuję, ale jak inaczej:
    „czwartek, 21 marca 2013, godz. 20.00

    „Moja wielce umiłowana córko, jakże Moje Serce jest złamane z powodu smutku, jaki odczuwają dusze, które znajdują się w stanie zamętu z powodu ucieczki Mojego ostatniego papieża (…)”
    – „zament z powodu UCIECZKI” !!! – to nawet nie jest sugestia, to stwierdzenie !!!

    I to ich ulubione słowo: „musicie”, „już teraz musicie”:
    „(…) dlatego musicie odmawiać tę Krucjatę Modlitwy (mowa o 102), raz dziennie, już od teraz.”

  • Maggie pisze:

   Zabic mozna slowem, a potok zelzywych slow to jak kamienowanie. Jak ci „zielonowyspowcy” moga spojrzec spokojnie w lustro …chyba ze nie ma tam odbicia twarzy…= anonim=bez twarzy

 42. maciek pisze:

  Szczęść Boże!
  Przyszedł mi do głowy pewien pomysł – związany z przeciwdziałaniem na tzw. orędzia Mery od niemiłosierdzia. Mianowicie napisanie krótkiego, syntetycznego artykułu dla Wikipedii – takiej “encyklopedycznej definicji” autorki i oceny jej „dzieł”, z linkami, odniesieniami do obiektywnych opracowań praktyków tego typu “twórczości” – np. tego portalu, opracowania xdm, opracowania Człowieka Kościoła (antyparuzja.info) itd.
  Co Wy na to?
  Pozdrawiam i dobrej nocy

  • wobroniewiary pisze:

   Dobry pomysł u nas na stronie jest dużo materiałów i opracowań na ten temat wybieraj i może zrobisz coś takiego dla wiki. Warto bo i tam zagląda dużo osób.

   • Maggie pisze:

    Slusznie, gdyz wiele z tych osob nie zdaje sobie sprawy z zagrozen i nie ma pojecia co sie wokol dzieje. To, ze przybrawszy sie w plaszczyk wezwania do modlitwy, wprowadza sie tresci niezgodne z dogmatami wiary i otumania jest niebezpieczne…..bies tylko rechocze nabijajac ludzi w przyslowiowa butelke.

 43. Polskiej edukacji i MEN przydałyby się egzorcyzmy. Ktoś się odważy?

  http://absurdyedukacji.wordpress.com

 44. Magdalena-Zofia pisze:

  „Ja, wasz umiłowany Ojciec, ustaliłem wreszcie datę Ostrzeżenia. Datę tę znam tylko Ja”
  – „wreszcie ustaliłem” , ciekawe z kim ?

 45. Czekajacy pisze:

  Dziś się dowiedziałem, iż znajomy ksiądz został poproszony podczas wizyty duszpasterskiej o…
  UWAGA
  …pobłogosławienie pieczęci..!

  Poproszę go, że dał świadectwo u nas na portalu!

 46. anonim pisze:

  podejrzana ta Maria z Irlandii

 47. Magdalena-Zofia pisze:

  Maria z Irlandii pisze 2013.05.07:
  „Będę działała, aby przyprowadzić jak najwięcej Bożych dzieci do Nowej Ery Pokoju.”
  – przyprowadzić do Ery Pokoju ???!!!
  – nie do Boga ?, nie do Chrystusa Miłosiernego ?, nie do Niepokalanego Serca Maryi ?

  Z „Dzienniczka Siostry Faustyny:
  „Pragnę – powiedział Pan Jezus do Siostry Faustyny – abyś przez te dziewięć dni sprowadzała dusze do zdroju Mojego miłosierdzia, by zaczerpnęły siły i ochłody, i wszelkiej łaski, jakiej potrzebują na trudy życia, a szczególnie godzinie śmierci. W każdym dniu przyprowadzisz do Serca Mego odmienną grupę dusz i zanurzysz je w tym morzu miłosierdzia Mojego. A Ja te wszystkie dusze wprowadzę w dom Ojca Mojego (…). W każdym dniu prosić będziesz Ojca Mojego przez gorzką mękę Moją o łaski dla tych dusz.”
  – „sprowadzała dusze do zdroju Mojego miłosierdzia”

  Matka Boża Fatimska, 13 lipca 1917
  „Widzieliście piekło, do którego idą dusze biednych grzeszników. Bóg chce je uratować, Bóg chce rozpowszechnić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca. Jeżeli uczyni się to, co wam powiem, wielu zostanie przed piekłem uratowanych i nastanie pokój na świecie.”

  Sokółka 30.06.2012r. (za „Boży Posłaniec” – Wydawnictwo dekanatu wołomińskiego)
  „Jeżeli człowiek odrzuca Moje Przykazania i pogrąża się w grzechu, odchodząc ode Mnie, to wówczas przychodzi szatan, który zajmuje taką duszę i on ją prowadzi. Jak tragiczny jest to stan takiej duszy. Jednak Ja nie ustępuję, walczę o tę duszę do końca.”

  Święty Maksymilian pisał:
  „gdy ogień miłości się rozpali, nie może się zmieścić w granicach serca, ale
  wybucha na zewnątrz i zapala, pożera, pochłania serca innych. Zdobywa coraz
  to inne dusze dla swego ideału, dla Niepokalanej.”

 48. Magdalena-Zofia pisze:

  Nie mogę znależć zakładki „Herezje na świecie”, więc zamieszczam tutaj – proszę przenieść wg uznania.

  Pani Kordas zmieniła swoją stronę – tłumaczy, że „Z UWAGI NA CIĄGŁE ATAKI JESTEŚMY ZMUSZENI DO ZMIAN”.
  – Tak się zastanawiam, po co ta zmiana skoro na „starej” stronie , zaprasza na „nową” ?

  Ale nie to jest istotne. P. Kordas nie zaprzestała zwodzić ludzi. Po bardzo długich, zresztą bardzo pięknych wpisach (na „nowej’ stronie), które służą zwiedzeniu i uśpieniu czujności czytelnika, pojawia się walka z Bogiem! Ta kobieta próbuje wpierać ludziom, że Słowa z Pisma Świętego należy ZMIENIĆ !!!, bo są złe !!! Już jakiś czas temu walczyła z Barankiem Bożym, ale nadal się nie opamiętała i nie przestała. Popatrzcie sami do czego jest zdolna:

  Cytat ze strony p. Kordas:
  „Koniecznie usuńcie słowo „BARANKU” a zastąpcie: „PANIE JEZU CHRYSTE – SYNU BOŻY, KRÓLU NIEBA, ZIEMI I CAŁEGO WSZECHŚWIATA” – podczas unoszenia Mojego Najświętszego Ciała na Mszy Św. Słowo „BARANEK” występuje w przenośni i jest jako SYMBOL dla was katolików. (…)
  Pamiętajcie – ich też „baranek” nie zbawił i obecnie nikogo „baranek” nie zbawia.
  Przed Moim narodzeniem Bóg Ojciec kierował nimi i byli posłuszni, tak i teraz Ja kieruję wami, ale wy Mnie nie słuchacie. I przedtem był „symbol” tak i teraz jest „symbol”, a symbol nie zbawia. Czy wy tego nie rozumiecie? Szkoły wieloletnie pokończyliście a nie umiecie pojąć, co znaczy JEZUS CHRYSTUS BÓG, a co znaczy baranek? Jeśli wasze oczy widzą w baranku Boga, to i po śmierci zobaczycie baranka i nie będziecie zbawieni. Bóg Ojciec po to zesłał na ziemię Syna Człowieczego, abyście zobaczyli komu zawdzięczacie swoje życie ziemskie i wieczne. Czy wasze oczy widzą w baranku Boga?
  Te oczy, które widzą zamiast Jezusa Chrystusa – baranka – będą z nim i po śmierci.”

  Cytat z Pisma Świętego:
  „J 1, 29-34 „Jan zobaczył Jezusa, nadchodzącego ku niemu, i rzekł: „Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata. To jest Ten, o którym powiedziałem: «Po mnie przyjdzie Mąż, który mnie przewyższył godnością, gdyż był wcześniej ode mnie». Ja Go przedtem nie znałem, ale przyszedłem chrzcić wodą w tym celu, aby On się objawił Izraelowi”. Jan dał takie świadectwo: „Ujrzałem Ducha, który jak gołębica zstępował z nieba i spoczął na Nim. Ja Go przedtem nie znałem, ale Ten, który mnie posłał, abym chrzcił wodą, powiedział do mnie: «Ten, nad którym ujrzysz Ducha zstępującego i spoczywającego nad Nim, jest Tym, który chrzci Duchem Świętym». Ja to ujrzałem i daję świadectwo, że On jest Synem Bożym”.

  Polecam też wykład Ks. dr hab. Michała Bednarza, zatytułowany „Baranek Boży”:

  Click to access wyklad_18.pdf

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Święty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

 49. Minnie12 pisze:

  No, te orędzia są dziwaczne. Włączyły mi się zupełnym przypadkiem jak szukałam leków na grzybicę…i tak czytam i czytam i tak sobie myślę, ale kto to mówi, nawet ta osoba z którą niby Jezus rozmawia się nie podaje z imienia i nazwiska… zniesmaczyło mnie to, najeżdża cały czas na papieża nowego. Po prostu myślę sobie, mogę to czytać ale to nie jest zatwierdzone przez kościół, w internecie pewnie znajdę miliony takich nawiedzonych wizjonerek, nie warto na to marnować czasu. Wyłączyłam to i tyle i widzę, że miałam racę, Bóg nade mną czuwa!. Ale po co ona to robi i co jej z tego przyjdzie to ja nie wiem. Pozdrawiam was kochani.

  • wobroniewiary pisze:

   Witamy i pozdrawiamy 🙂
   Zamiast leków na grzybicę znalazłaś „chorobę” zwaną MDM
   Najbardziej cieszymy się z tego że się nie zaraziłaś tą „chorobą”
   Jezus jest Panem

  • Maggie pisze:

   A to ci checa! Grzybica i parszywe wypowiedzi na temat papieza jakos sie zbiegly.
   Jezus jest Panem!

 50. Czekajacy pisze:

  Kolejne słowa (24.05), kolejna odsłona dołu:

  „Będziecie czołgać się na brzuchu i z krzykiem Mnie wzywać […] Oczekuję wprawdzie cierpliwie na ten dzień […] Ja was powalę […] jeżeli nadal będziecie bluźnić przeciwko Mnie — […] nigdy nie zostanie wam wybaczone”

  Czołgać na brzuchu? Tak, wiemy z Ewangelii za czyją pomocą 🙂

  My przychodzimy na kolanach do konfesjonału, padamy na twarz przed Najświętszym Sakramentem!
  A jak ktoś ma problem z czołganiem – do Księdza Egzorcysty! Nie po pieczęci!

  * * *
  Na koniec jeszcze czysta kpina mająca zwodzić tych o słabej wierze:

  „którzy w gniewie wykrzykują na Moje Słowo i oświadczają, że pochodzi Ono od szatana, zamieszkają z bestią na wieczność.”

  Słowo Pana słyszymy podczas Mszy Św., czytamy w domach przed zaśnięciem na kartach Biblii.
  AMEN

 51. ula pisze:

  Tekst pochodzi z grupy „czcicieli oredzi mery”, napisany przez jednego z czlonkow: „ktoś kto odwodzi inną osobę od prawdziwych orędzi ponosi za nią odpowiedzialność, najbardziej grzeszą ludzie którzy prowadzą kampanie w internecie przeciwko tym orędziom, posługują się kłamstwem, wyszydzają te przekazy, otwarcie nazywają je szatańskimi, Ci ludzie będą ponosić odpowiedzialność za ludzi którzy przez nich zostaną odciągnięci od tych orędzi, wyobraźcie sobie że ktoś przez te kłamstwa które są rozpowszechniane odrzuci orędzia, pójdzie za antychrystem i nie zostanie zbawiony, kto po części będzie za to ponosił odpowiedzialność? posługując się środkami masowego przekazu takimi jak internet, ludzie którzy plują na te orędzia, nazywają je szatańskimi, posługują się autorytetem niektórych księży do walki z nimi, będą mieć na sumieniu tysiące dusz, ile z nich da się zwieść antychrystowi i fałszywemu prorokowi i nie zostanie zbawionych?”. Popatrzcie jak nie jest dla nich grzechem odejscie od Boga, Kosciola ale mery i jej oredzi, kiedy ci biedni ludzie zauwaza kogo czcza?

  • wobroniewiary pisze:

   To już woła o pomstę do Nieba!

   • Maggie pisze:

    Zgadzam sie….ale Pan Bog Cierpliwy i Milosierny.

    Te „ichnie” wywody swiadcza, ze to jakis sztab AntyChrystusowy z figurantka pod pseudonimem uzurpujacym sobie swietosc w tytulach (!) etc manipuluje….. Z tym, ze to co przez atak ta grupa wygraza …to wlasnie do niej samej sie odnosi..zwlaszcza, ze tu (na tej stronie) nikt na nic ani na nikogo nie pluje lecz: ODRZUCA po analizie dokonanej rowniez przez ksiezy (w tym specjalistow we walce ze ZLEM tj egzorcystow!).

    To nikt inny ale tylko ten sztab opluwa i to w niewybredny sposob m.in. papiezy (w liczbie mnogiej- ex i obecnego) i glosi nienawisc, co z pewnoscia nie jest zgodne z nauka Chrystusa.
    To ten sztab operuje „metoda przeklenstwa i zastraszania”.

    Pan Bog jest Miloscia i Milosierdziem: dlatego potrzebne ostrzezenia i wskazowki znajdziemy w nauce Chrystusowej/Pismie Swietym i X Przykazaniach…bez interpretacji anonimowych „ekspertow” poslugujacych sie pieczecia.

    Zaden swistek z bohomazami zwanymi szumnie PIECZECIA nie uchroni przed dopustami Bozymi ale wrecz przeciwnie .. i ciagnie do potepienia jako BALWOCHWALSTWO.
    Ta pieczec to taniuchna emitacja zlotego cielca – niedroga jesli chodzi o wykonanie i rozprzestrzenianie ale zaplata jest nad wyraz kosztowna: bo placi sie utrata Zbawienia ….. A ta „Ksiega madrosci anomina” to ich oferta majaca zastapic Pismo Swiete.
    Apage Satanas!

    Jezus jest Panem!
    Maryjo, Gwiazdo Ewangelizacji prowadz nas i Kosciol Swiety!

 52. Paul pisze:

  O widzę że książeczka ładna jeszcze doszła do tego wszystkiego.Cyrku ciąg dalszy.

  • wobroniewiary pisze:

   Paul obejrzyj lepiej film dzisiaj z pierwszego wpisu o cristiadzie naszych katolików za wschodnią granicą.
   To jest tak przejmujący dokument, że brak słów.

   Ci wszyscy fałszywi prorocy przy takich rzeczach nie są dziś godni nawet 1 min uwagi
   Zakładają dziesiątki nowych stron, żeby łowić nowych zwiedzionych…

   M Kordas MBM, i inni coraz nowe domeny zakładają albo wchodzą w dziwne układy i na nowych-starych domenach nauczają pod nowymi starymi nazwami….
   Ale spoko – Bóg wszystko widzi i wszystko wie i medale nie pomogą…. Bóg wszystko może odebrać w jednej chwili…

 53. malgosia pisze:

  nie moge znalezc na waszej stronie modlitwy egzorcystycznej podanej kilka dni temu byl to dosyc dlugi tekst, prosze o wskazowki gzie moge ten tekst znalezc

 54. malgosia pisze:

  Nie pamietsm dokladnie, modlitwa byla podana przez ks. Skwarczynskiego i nie zdeazylam spisac, bylo to kilka dni temu na waszej stronie, dluga modlitwa
  dziekuje za wasze starania, takie modlitwy sa nam bardzo potrzebne w ochronie przed tym wszystkim co nas otacza

  • Maggie pisze:

   Jest pare modlitw w dziale, uwodocznionym w naglowku u gory ekranu,
   „Ks.Adam Skwarczynski” (mozna tam wybrac ze spisu tresci),
   a takze w dziale „Modlitwa”.

 55. Michał pisze:

  „Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata..” Jeśli ktoś temu zaprzecza, lub wprowadza słowne zamieszanie, ten nie rozumie dzieła i misji Chrystusa na Ziemi i wypełnienia przez Niego woli Boga Ojca.
  To celowe rozgraniczenie Baranka i Chrystusa jest psychomanipulacją polegająca mniej więcej na wprowadzeniu do ludzkiej świadomości takiego myślenia, że oto był Chrystus, ale nie był Barankiem wydanym na śmierć i tym, który zgładził grzech świata.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Z wczorajszego czytania, z Listu do Galatów:
   „(…) Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą od nas otrzymaliście, niech będzie przeklęty! ”
   (Ga 1,1-2.6-10)
   „Paweł, apostoł nie z ludzkiego ustanowienia czy zlecenia, lecz z ustanowienia Jezusa Chrystusa i Boga Ojca, który Go wskrzesił z martwych, i wszyscy bracia, którzy są przy mnie, do Kościołów Galacji: Nadziwić się nie mogę, że tak szybko chcecie od tego, który was łaską Chrystusa powołał, przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma; są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy, niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą od nas otrzymaliście, niech będzie przeklęty! A zatem teraz: czy zabiegam o względy ludzi, czy raczej Boga? Czy ludziom staram się przypodobać? Gdybym jeszcze teraz ludziom chciał się przypodobać, nie byłbym sługą Chrystusa”.

 56. Emi pisze:

  To jeszcze nie czas na antychrysta (syna zatracenia,czlowieka grzechu)
  a gdy sie pojawi bedzie zaprzeczal glownym prawdom wiary czyli ze Jezus jest prawdziwym Synem Bozym,Zbawca i Panem,Chrystusem i to bedzie jednym z ostatnich etapow konca swiata.
  Zanim to nastapi musi dojsc do pewnych wydarzen
  -> nawrócenie Izraela
  -> powszechne głoszenie Ewangelii
  -> ogólne zaburzenia – wojny, kleski naturalne,ucisk chrzescijan
  -> zamieszanie i nieład w Kościele-
  Wielu ludzi odstąpi od wiary, poprzez fałszywych proroków i mesjaszy. „W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa (…), prosimy was, bracia, abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumienie, ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. Niech Was w żaden sposób nic nie zwodzi, [bo dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia.” (2 Tes 2, 1-3)
  -> pojawienie się antychrysta

 57. Anna pisze:

  Archbishop Denis J. Hart of Melbourne
  Oficjalne pismo wysłane do wszystkich parafii w Melbourne
  http://mariadivinemercytrueorfalse.blogspot.com/2013/06/official-church-condemnation-of-maria.html

 58. Magdalena-Zofia pisze:

  Trzeba nie mieć za grosz pokory, aby na swojej stronie zamieszczać o sobie pochwały, podziękowania na pół strony. Ale jeszcze większy trzeba mieć tupet, aby zakładać stronę o nazwie i z Imieniem Trójcy Świętej, chyba po to, aby móc pisać to NAJŚWIĘTSZE IMIĘ z MAŁYCH LITER !!!, tak jak uczyniła to pani Kordas. Wypadałoby to nazwisko napisać z małej litery, bo skoro Imię Trójcy Świętej, jest z małej, to tym bardziej autorka strony powinna podpisywać się z małej litery. Jestem oburzona !

  • TomaszWierny pisze:

   Jakaś nowa strona? adres by się przydał, chętnie spojrzę 😉

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Nie chcę reklamować heretyckich stron, ale podpowiem, że jak wejdziesz na starą, to w „maju”, będzie adres nowej.

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Teksty z Ewangelii, Litanie, modlitwy, podziękowania dla siebie samej, poprzeplatane wierszykami, oczernianiem i znieważaniem Episkopatu, Biskupów, Księży. Następnie wsadzanie do piekła Świętych i Błogosławionych – to wszystko na stronie p. Kordas.

 59. Magdalena-Zofia pisze:

  Strona p. Kordas, nie jest stroną katolicką !!!, to tylko pozory. Na stronie katolickiej nie zamieszcza się takich treści i filmów, które godzą w Święty Kościół Katolicki, dwa ostatnie przykłady, (a przytaczanych było juz wiele). To poleca p. Kordas:
  – „Wykłady x. Jana Jenkinsa, lefebrysty”
  – „II Sobór Watykański przeciwko Ewangelii”
  No cóż, w „Roku Wiary”, który Ojciec Świety ogłosił m.in. dla upamiętnienia 50.rocznicy rozpoczęcia Soboru Watykańskiego II – walka z Kościołam trwa 😦

  A wierszowane teksty, wkładane w Usta Pana Jezusa, Najświętszej Dziewicy i Świętych, uwłaczają całemu Niebu – opamiętania życzę.

 60. Sebro pisze:

  Z Facebooka:
  Uzdrawiająca MOC Ducha Świętego pisze:
  UWAGA!!! STRONA FACEBOOKOWA „Miłość Nadzieja i Wiara” TO SĄ ZWOLENNICY WIZJONERKI MARII OD BOŻEGO MIŁOSIERDZIA KTÓREJ KOŚCIÓŁ KATOLICKI JEDNOZNACZNIE ODRZUCIŁ RZEKOME MISTYCZNE KONTAKTY Z JEZUSEM I UZNAŁ, IŻ OSOBY PROPAGUJĄCE TREŚCI JEJ ORĘDZI POPEŁNIAJĄ GRZECH CIĘŻKI, KOCHANI NIE DAJCIE SIĘ ZŁAPAĆ NA MODLITEWKI KTÓRE UMIESZCZAJĄ I INNE TEGO TYPU RZECZY

  Jak widać i na FB powoli rozchodzi się co to za jedna ta Marysia. I dobrze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s