Ks. Marek Bałwas – Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii

Różaniec w dłoń, częsta, z wiarą przeżywana Ofiara Mszy świętej, czyste serce, stan łaski uświęcającej, komunia święta jak najczęściej, to najpewniejsza droga do zbawienia.
Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii. Na początku było to darmowe forum a dzisiaj jest profesjonalna strona, widać, ktoś w to inwestuje i wcale się nie dziwię, że mówi się o tej pani bizneswomen… diabeł potrafi inwestować, by w konsekwencji  zniszczyć.

Witam wszystkich, jestem księdzem katolickim z diecezji włocławskiej, można mnie znaleźć w Internecie. Przyznaję, że przez krótki czas czytałem owe ”objawienia”  te z Irlandii, na początku to było kilka lat wstecz. Po krótkim czasie przestałem czytać stwierdzając ich niezgodność z nauką Kościoła rzymsko-katolickiego.
Nie wchodzę tam już od długiego czasu, jednak widzę, że treści te są coraz bardziej upowszechniane. Wiemy, że w czasach ostatecznych powstanie wielu fałszywych proroków, te czasy już się zaczęły więc i fałszywi prorocy się pojawili. Nie biegnijcie za nimi nie słuchajcie ich, bowiem zakażone słowa zniszczą waszą wiarę.
Trwajcie w nauce Pisma Świętego, trwajcie ze świętymi na te czasy ostateczne, trwajcie ze świętą Faustyną, trwajcie z nauczaniu Papieża Benedykta XVI. Czasy panowania i pojawienia się Antychrysta są bliskie, znaki czasu na to wskazują, jednym z nich jest duża ilość fałszywych “objawień”, między innymi do takich zaliczam objawienia tej pani z Irlandii….
Różaniec w dłoń, częsta, z wiarą przeżywana Ofiara Mszy świętej, czyste serce, stan łaski uświęcającej, komunia święta jak najczęściej, to najpewniejsza droga do zbawienia.
Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii. Na początku było to darmowe forum a dzisiaj jest profesjonalna strona, widać, ktoś w to inwestuje i wcale się nie dziwię, że mówi się o tej pani bizneswomen… diabeł potrafi inwestować, by w konsekwencji  zniszczyć. Nie pozwólmy zniszczyć naszej wiary fałszywymi “objawieniami” z Irlandii!
„Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć”. (1P 5,8)
Pozdrawiam administratorów i obrońców wiary i tradycji z serca błogosławię+

A tu ks. Marek 🙂

****************************
A tu wypowiedź ks. Stanisława Małkowskiego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

64 odpowiedzi na „Ks. Marek Bałwas – Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii

 1. Franek pisze:

  Bóg zapłać księże Marku za kolejny ważny i cenny głos co do tych „objawień”.

  „Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii.”

 2. Magda pisze:

  Bóg zapłać księże Marku
  Za naukę i wyjaśnienie wielu wątpliwości.
  Również za błogosławieństwo, bo jak czytam dotyczy ono administratorów i wszystkich obrońców wiary 😉

  Niech i księdzu Bóg błogosławi!

  • muszelka pisze:

   Nie pozwólmy zniszczyć naszej wiary fałszywymi “objawieniami” z Irlandii!
   Bóg zapłać!

   Najgorsze, że niektórzy twierdzą, że te pseudoorędzia rozpalają w nich wiarę, ale chyba w przeżycie i dostanie się do raju na ziemi, tylko zastanawiam się, czy to Jezus ich ochroni czy ta pieczęć na papierku

 3. AA pisze:

  Ja sobie księdza wydrukuję i będę rozdawać zamiast orędzionek Mary
  A na czerwono dam te słowa:

  Czasy panowania i pojawienia się Antychrysta są bliskie, znaki czasu na to wskazują, jednym z nich jest duża ilość fałszywych “objawień”, między innymi do takich zaliczam objawienia tej pani z Irlandii….

  • wobroniewiary pisze:

   Ks. Marek jako kapłan katolicki zna słowa Św. Brygidy Szwedzkiej że zanim pojawi się Antychryst, pojawią się „chrześcijanie lubujący się w herezjach” 😀

   Tu: specjalne podziękowania dla Sebro za powiadomienie że na fb działa ks. Marek, my konta na fb nie mamy ale od czego są przyjaciele i od czego jest ruch obrońców wiary 😀

   Jak słusznie zauważa Magda, ks. Marek błogosławi wszystkim obrońcom wiary i tradycji a więc wam i nam wszystkim, którzy bronimy wiary na prawo i na lewo (od fałszywych wizjonerów i od zagrożeń duchowych -energii, magii, kryształów i innych głupot, którymi mami Szatan)

 4. wobroniewiary pisze:

  Pierwsza sobota miesiąca

  De Maria numquam satis
  O Maryi nigdy dosyć

  Objawienia fatimskie są prawdziwe. Zasługują zatem na to, aby je traktować poważnie. Jeśli mówi Matka Boża, która jest zatroskana o zbawienie każdego człowieka i o pokój na świecie, czy można ten głos zignorować, przemilczeć, pominąć?
  Matka Boża nie zostawia nam modnych dzisiaj ogólnikowych i niezobowiązujących sformułowań typu „Bóg kocha nas takimi, jakimi jesteśmy”. Przeciwnie! Wzywa nas do nawrócenia, do modlitwy i do pokuty. Wzywa nas do codziennego odmawiania Różańca. To jest głos poważny! To jest głos będący wyrazem poważnego potraktowania słuchaczy, odbiorców – nas! Istotnym elementem naglącego przesłania z Fatimy jest nabożeństwo pięciu pierwszych sobót podejmowane z intencją wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.
  A oto cztery warunki nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca:
  1. W pierwsze soboty miesiąca przystąpić do spowiedzi z intencją wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. Można także skorzystać z łaski sakramentu pojednania wcześniej, byleby w tym dniu być w stanie łaski uświęcającej, bez grzechu ciężkiego.
  2. Przyjąć Komunię Świętą w pięć pierwszych sobót miesiąca w powyższej intencji.
  3. Odmówić pięć tajemnic różańcowych. Po każdej dziesiątce odmawiamy: „O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, doprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia”.
  4. Przez piętnaście minut rozważać jedną lub więcej tajemnic różańcowych, ofiarując tę medytację w intencji wynagradzającej. Niezbędnym warunkiem dobrego odprawienia nabożeństwa jest nastawienie, z jakim te praktyki wypełniamy: intencja wynagrodzenia za grzechy popełniane przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.
  Więcej szczegółowych podstawowych informacji znajdziemy
  TUTAJ
  oraz
  * materiały na stronie Sekretariatu Fatimskiego
  * materiały do pobrania
  Poważne potraktowanie naglącego wołania naszej Matki i Królowej będzie wyrazem naszej delikatnej miłości wobec Jej Niepokalanego Serca oraz troski o zbawienie naszych bliźnich i o pokój na świecie. Odwagi! Ocalamy dusze od piekła. Prowadzimy dusze do Nieba. Wypraszamy światu drogocenny dar pokoju.
  Budzimy się! Jeśli ktoś z Szanownych Czytelników jeszcze nie rozpoczął praktyki pięciu pierwszych sobót, niechże zacznie już od tej soboty. Biegnijmy do spowiedzi. Spełnijmy starannie cztery warunki, o które prosi zatroskana o los nasz i całego świata nasza Matka i Królowa. To jest prośba serdeczna – prośba Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

  Sprawy pilne! Przekażmy dalej!
  * * *
  Jeżeli nie klękniemy przed Panem Bogiem,
  Rok Wiary będzie mnożeniem słów i oklasków.
  * * *
  Po Soborze Watykańskim II Pan Bóg nie zmienił poglądów.

  Źródło: sacerdoshyacinthus.wordpress.com

 5. wobroniewiary pisze:

  BĄDŹMY RAZEM W PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA DZIĘKI TRANSMISJI NABOŻEŃSTWA (od. godz. 18.25) Z SANKTUARIUM NA KRZEPTÓWKACH W RADIU ALEX !!!

  RADIO ALEKS- http://87.98.186.209:8000/listen.pls


  Medytację pierwszosobotnią można również wysłuchać w:
  Radiu Maryja: http://www.radiomaryja.pl/
  i Radiu Warszawa: http://radiowarszawa.com.pl/

  Czy pamiętasz warunki nabożeństwa wynagradzającego, o które prosi Matka Boża?

  Do warunków nabożeństwa w Pierwsze Soboty należy:
  1. przystąpienie do spowiedzi św. i przyjęcie komunii św.,
  2. odmówienie jednej części różańca,
  3. odprawienie piętnastominutowej medytacji,
  4. a wszystkie warunki odprawiamy w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi.

  Siostra Łucja przypomina, iż wskazana intencja wynagradzająca jest najistotniejszym warunkiem nabożeństwa.

  Bądźmy razem przy Niepokalanym Sercu w Pierwsze Soboty, by pocieszyć zbolałe Serce Maryi!
  http://www.sekretariatfatimski.pl/pierwsze-soboty-miesica

  Więcej informacji: http://www.sekretariatfatimski.pl/pierwsze-soboty-miesica/375-transmisje-pierwszych-sobot

 6. Patriota i katolik pisze:

  Czuwajcie i módlcie się, nie dajcie zwieść i nabrać na puste słowa fałszywych objawień z Irlandii. Na początku było to darmowe forum a dzisiaj jest profesjonalna strona, widać, ktoś w to inwestuje i wcale się nie dziwię, że mówi się o tej pani bizneswomen… diabeł potrafi inwestować, by w konsekwencji zniszczyć

  Nic dodać, nic ująć 😉

  • Nowa pisze:

   Cieszy mnie głos kolejnego księdza katolickiego i to w dniu Maryi, w sobotę, w I sobotę.
   W Dniu Matki Bożej, Matki od Miłosierdzia, bo wydając na świat Zbawiciela, okazała nam grzesznikom Miłosierdzie.
   Jakby nie urodziła Zbawiciela, kto by nas zbawił i kto by nam okazał Miłosierdzie?
   Mary ze swoja pieczątką?
   „Aniołki” narysowane w chmurkach?
   Bogu niech będą dzięki!

   • Franek pisze:

    Otóż to!
    Jak widać, kolejny ksiądz, z imienia i z nazwiska ostrzega przed Mary i błogosławi obrońcom wiary.
    Czyli wbrew życzeniom nieżyczliwych jesteśmy wszyscy na dobrej drodze 🙂

 7. anonim pisze:

  Zwróćcie uwagę na to że o tych orędziach krytycznie wypowiada się nie jakiś ktoś tylko kapłan który je wcześniej czytał i był im przychylny.

 8. Franek pisze:

  Widzę, że jakiś PawełW wpuścił fragment tego wpisu z ks. na dziecku ale tylko malutki fragmencik 😉
  pewnie nazwa naszej strony nie przeszła 😉

 9. M pisze:

  Inwestycje finansowe przeciwników KK są potężne. Pamiętacie fragment wypowiedzi Ani Golędzinowskiej? (Mam nadzieję, że nie zniekształciłam nazwiska). Dostała propozycję ogromnego domu z ogrodem i dopłat finansowych, jako miejsca ruchu oazowego. Nawet sześć osób ,,konsekrowanych” miało w tym domu przebywać. Tylko trzeźwość umysłu Ani i znak ,,organizacji” jaki zobaczyła powstrzymał ją przed przyjęciem kuszącej propozycji.
  A pieniądze idą i to pewnie niemałe, sądząc z wypowiedzi Ani. Ale nie dajmy się zwieść; rozróżnimy gdzie Bóg, a gdzie mamona.

  • AA pisze:

   Nazwiska nie pomyliłaś, napisałaś samą prawdę.
   Za ciemnymi energiami i za ciemnymi objawieniami zawsze stoi zło i demon bożka kasy

   • Maria pisze:

    Jedno małe sprostowanie do tego, co powyżej: Ruch czystych serc, o którym mówi p. Ania, to nie to samo co ruch oazowy 🙂 I w tym domu miały być „siostry zakonne za klauzurą” (właśnie ponownie posłuchałam rozmowy p. Ani z Robertem Tekieli) A poza tym wszystko prawda.

 10. wobroniewiary pisze:

  A te słowa z wypowiedzi księdza katolickiego – ks. Marka dedykujemy Zenobiuszowi, który pisze czcionką rozmiaru xxl, że ośmieszamy Kościół katolicki pisząc, że Antychryst ma się objawić


  „Czasy panowania i pojawienia się Antychrysta są bliskie, znaki czasu na to wskazują, jednym z nich jest duża ilość fałszywych “objawień”, między innymi do takich zaliczam objawienia tej pani z Irlandii….”

 11. uważny czytelnik pisze:

  Ks. Stanisław Małkowski o objawieniach prywatnych i o współczesnych herezjach

 12. Franek pisze:

  A wiecie, że dzieckonmp uważa, że to Adminka podszyła się pod księdza Marka Bałwasa?

  • wobroniewiary pisze:

   Czemu nas to nie dziwi?
   Przecież ks. Marek ma swoja stronę na fb, działa w necie, i ks. Marek ma pisać do dzieckanmp ? Litości niech dzieciak wejdzie na fb i napisze do Księdza.
   Wóz do konia czy koń do woza?
   Za kogo on się ma?

 13. Ewangelia wg św. Łukasza 2,22-40. 
  Gdy upłynęły dni oczyszczenia Maryi według Prawa Mojżeszowego, Rodzice przynieśli Jezusa do Jerozolimy, aby Go przedstawić Panu. Tak bowiem jest napisane w Prawie Pańskim: „Każde pierworodne dziecko płci męskiej będzie poświęcone Panu”.
  Mieli również złożyć w ofierze parę synogarlic albo dwa młode gołębie, zgodnie z przepisem Prawa Pańskiego.
  A żył w Jerozolimie człowiek, imieniem Symeon. Był to człowiek prawy i pobożny, wyczekiwał pociechy Izraela, a Duch Święty spoczywał na nim. Jemu Duch Święty objawił, że nie ujrzy śmierci, aż zobaczy Mesjasza Pańskiego.
  Za natchnieniem więc Ducha przyszedł do świątyni. A gdy Rodzice wnosili Dzieciątko Jezus, aby postąpić z Nim według zwyczaju Prawa, on wziął Je w objęcia, błogosławił Boga i mówił:
  «Teraz, o Władco, pozwól odejść słudze Twemu w pokoju, według Twojego słowa.
  Bo moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, któreś przygotował wobec wszystkich narodów:
  światło na oświecenie pogan i chwałę ludu Twego, Izraela». A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: «Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu».
  Była tam również prorokini Anna, córka Fanuela z pokolenia Asera, bardzo podeszła w latach. Od swego panieństwa siedem lat żyła z mężem i pozostała wdową. Liczyła już osiemdziesiąty czwarty rok życia. Nie rozstawała się ze świątynią, służąc Bogu w postach i modlitwach dniem i nocą.
  Przyszedłszy w tej właśnie chwili, sławiła Boga i mówiła o Nim wszystkim, którzy oczekiwali wyzwolenia Jerozolimy. A gdy wypełnili wszystko według Prawa Pańskiego, wrócili do Galilei, do swego miasta Nazaret.
  Dziecię zaś rosło i nabierało mocy, napełniając się mądrością, a łaska Boża spoczywała na Nim.
  Komentarz do Ewangelii
  Św. Bernard z Clairvaux (1091-1153), mnich cysterski i doktor Kościoła
  Kazanie na Ofiarowanie, §2

  „Rodzice Jezusa przynieśli Go do Jerozolimy, aby Je przedstawić Panu”

  http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2013/02/01/2-lutego-2012-swieto-ofiarowania-panskiego/

 14. wobroniewiary pisze:

  Dziś nie ma Różańca z Placu Św. Piotra (od poniedziałku do piątku) ale teraz i o 18-00 jest z Groty w Lourdes 😉

  http://fr.lourdes-france.org/tv-lourdes/

  • Tuptusia pisze:

   NOWENNA PRZED ŚWIĘTEM NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
   Z LOURDES I ŚWIATOWYM DNIEM CHOREGO (2 II do 10 II)

   DZIEŃ I
   2 LUTEGO

   Na każdy dzień nowenny:
   Modlitwa Jana Pawła II za chorych i umierających.

   Wszechmogący i wieczny Boże, Ojcze ubogich, Pocieszycielu chorych, Nadziejo umierających, Twoja miłość kieruje każdą chwilą naszego życia. Wznosimy na modlitwie do Ciebie nasze serca i umysły. Sławimy Cię za dar ludzkiego życia, a szczególności za obietnicę życia wiecznego. Wiemy, że zawsze jesteś blisko pogrążonych w smutku i ubogich oraz wszystkich tych, którzy są bezbronni i którzy cierpią.
   O Boże łagodności i współczucia, przyjmij modlitwy, które zanosimy w imieniu naszych chorych braci i sióstr. Wzmocnij ich wiarę i zaufanie do Ciebie. Pociesz ich swoją pełną miłości obecnością i – jeśli taka jest Twoja wola – przywróć ich zdrowie, daj nowe siły ich ciałom i duszom.
   O miłościwy Ojcze, pobłogosław tych, którzy umierają, pobłogosław tych wszystkich, którzy wkrótce staną z Tobą twarzą w twarz. Wierzymy, że uczyniłeś ze śmierci drzwi do życia wiecznego. Podtrzymuj w imię Twoje naszych braci i siostry, którzy są u kresu swego życia, i zaprowadź ich bezpiecznie do domu życia wiecznego z Tobą.
   O Boże, Źródło wszelkiej mocy, broń i chroń tych, którzy opiekują się chorymi i troszczą się o umierających. Obdarz ich duchem odwagi i życzliwości. Wspieraj ich w wysiłkach na rzecz niesienia pocieszenia i ulgi. Uczyń z nich jeszcze bardziej promieniujący znak Twojej przemieniającej miłości.
   Panie życia i Opoko naszej nadziei, obdarz swym obfitym błogosławieństwem tych wszystkich, którzy żyją, pracują i umierają. Napełnij ich swoim pokojem i swoją łaską. Ukaż im, że jesteś kochającym Ojcem, Bogiem miłosierdzia i współczucia. Amen.
   Jan Paweł II
   3 lutego 1986

   Lektura na I dzień nowenny:

   „Z okazji Światowego Dnia Chorego, który przypada w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, z radością kieruję do was wszystkich serdeczne pozdrowienie. Ten dzień prowadzi nas w duchu przed grotę Massabielle, byśmy zatrzymując się tam, na modlitwie powierzyli macierzyńskiej opiece Maryi wszystkich chorych, szczególnie tych najciężej doświadczonych cierpieniem na ciele i umyśle.
   Również choroba jest wezwaniem do nawrócenia i do całkowitego zawierzenia Chrystusowi, który jest jedynym źródłem zbawienia dla wszystkich ludzi i dla całego człowieka. Niech Matka Boża wyprosi dla każdego z was, drodzy bracia i siostry, pociechę duchową i cielesną. ” – Jan Paweł II, Z przemówienia do chorych i ich opiekunów, 11 lutego 1997

   Modlitwa na I dzień nowenny:

   O Pani nasza z Lourdes, która wzywana jesteś z wielką ufnością i raczysz zjawiać się z uśmiechem na ustach, jako słodka Pośredniczka łask i miłosierdzia, błagam Cię, uproś mi wszystkie łaski, których potrzebuję dla mego uzdrowienia; wyjednaj mi także cierpliwość w chorobie i, jeśli tak się Bogu podoba, powrót do zdrowia.

   Zdrowaś Maryjo… (3 razy)

   Nasza Pani z Lourdes, módl się za mną.
   Święta Bernadetto, módl się za mną.

   źródło: na podstawie http://www.laudate.pl

 15. joanka pisze:

  witam Was 🙂
  czlowiek straszny blad robi jak wpada w te oredzia… oj ja tez taki zrobilam… zwlaszcza zgubne jest dla takich swiezynek, ktore chca sie wrocic do Boga… powiem tylko tyle, ze nawet jak sie z tego ktos wyplacze to potem to w glowie siedzi, jak pijawka i meczy czlowieka.. Bog na szczescie byl tak dobry dla mnie, ze dal mi poznac, ze to szatanska sprawa i jestem mu za to bardzo bardzo wdzieczna… Bardzo Was prosze o modlitwe za mnie poniewaz potrzebuje jej teraz jak nigdy jeszcze 😦

  • wobroniewiary pisze:

   WŁĄCZ teraz http://fr.lourdes-france.org/tv-lourdes/
   dziś rozpoczyna się Nowenna przed 11 lutego -MB z Lourdes i właśnie z Lourdes teraz transmitowany jest Różaniec 🙂

  • M pisze:

   Joanko, żadna pijawka nie będzie Cię ssać! Ja też czytałam orędzia, bo z natury jestem poszukiwaczką Prawdy i szukam Jej na różnych drogach. Niby wszystko wiem. Jestem zdeklarowaną katoliczką, ale nie ustaję w drodze pielgrzyma. Po przeczytaniu pewnej liczby orędzi i stwierdzeniu ich sprzeczności z Biblią ostrzegłam innych czytelników i odeszłam z tamtego blogu. Co Ci mogę doradzić? Przede wszystkim materiał źródłowy naszej wiary katolickiej; czytanie Pisma Świętego. To nie jest takie straszne. Stary Testament; jego czytanie trochę przypomina podróż w wehikule czasu, z optymistycznym akcentem, że czytamy Prawdę , Której Jezus nie zdementował, przebywając na ziemi. A Nowy Testament- na bieżąco słuchasz podczas Mszy Świętych.
   A jeśli jesteś początkującą katoliczką, mnie na początku drogi bardzo pomogły ,,Listy Nikodema”-powieść, Dzienniczek Siostry Faustyny, wizje-sny św. Jana Bosko i inne katolickie lektury. Zdaj się na Anioła Stróża; niech Cię poprowadzi. I nie bój się pijawek. Bardo polecałabym przystąpienie do Róży Różańcowej z osobistą intencją, jaką wybierzesz. Szczegóły poda Ci Adminka.

 16. Franek pisze:

  Oto jeden z komentarzy na stronie zwolenników Mery, ja zdecydowanie wolę wierzyć Papieżowi i ks. Markowi a nie Mery.

  „Od kiedy to ksieza maja “dar” nieomylnosci? Nawet papiezowi juz nie wierza, ze jest nieomylny…”

 17. Paul pisze:

  Mi dzieciak napisał że nie życzy sobie bym się wypowiadał na jego blogu.Sieje propagandę.Moje komentarze także skopiowany post wypowiedź ks Marka i film ks. Stanisława Małkowskiego usunął.Sieje tam propagandę i dba o to by ludzie nie dowiedzieli się prawdy.

  • wobroniewiary pisze:

   A z Pawła W., który zacytował jedno zdanie księdza Marka, zrobił „mendę” podszywającą się pod księdza, teraz robi „śledztwo” wywala dane, nazwisko Pawła i jego wszelkie komentarze np. Jestem chemikiem” to kpi – chemik czy ksiądz, mam żonę – żonaty czy ksiądz.

   Taki tępy że nie wie co to cytat. Pan Paweł pisał u nas z 5 razy kilka miesięcy temu, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy wywalać jego dane. Tak potrafią tylko słudzy diabła, dawać cudze nazwiska, ci od Mery i od ciemnych energii, ale Bóg im podziękuje odpowiednio w odpowiednim czasie.

   Jak brak im argumentów to zaczyna się odwracanie kota ogonem z zastosowaniem danych osobowych – czyste diabelstwo!
   Egzorcyści ostrzegają przed odpromiennikami, energiami, kryształami – atak na nas.
   Księża w tym egzorcyści ostrzegają przed Mary – atak na nas!

   • PawelW pisze:

    Witam

    Co jakiś czas umieszczam tam jakiś tekst dla opamiętania, bo wiem jak można być zaślepionym przez te orędzia. Te dane osobowe i zwrot o ciężkim grzechu. Źródła nie podałem bo WWiT nie przechodzi. Jeżeli choć jedna osoba zaczęła się zastanawiać to warto było.

    Shalom

    • wobroniewiary pisze:

     Bóg Ci to wynagrodzi.
     Dziś kolejnych kilka(dziesiąt) osób ujrzało obłudę zarządzającego tamtą heretycką stroną.
     Dziś kpiąc z Ciebie zakpił też z księdza a „cokolwiek uczyniliście jednemu …”

    • Anna pisze:

     Niee przejmuj się. To chora zamknięta na prawdę sekta.
     Módlmy się za nich

 18. zuzia pisze:

  Ks Marek jest wspaniałym księdzem , warto posłuchać jego „kwadrans z dobrym przesłaniem”.Pozdrawiam ks.Marka i wszystkich tu zaglądających:)

 19. Paul pisze:

  Nie robią tylko dzieciak robi a reszta jest przez niego manipulowana.Zachowuje się jak jakiś guru.
  Ja nie wiem czy ci ludzie nie maja mózgów i nie widzą tego.Dają się tak przez niego mamić.

  • Monika pisze:

   Niejedna osoba pisząca tutaj wie już, bo zdążyła na sobie doświadczyć i wyrobić opinię, że ten dzieciak – guru nieźle wyszkolił się w sztuce manipulacji i wygląda na to, że chyba niczym innym się nie zajmuje. Jest odporny na wszelką prawdę i zdecydowanie jej nie trawi. Próby przemycania wyjaśnień, sprostowań czy strzępków prawdy na niewiele się zda. Zająłby się wreszcie ten dzieciak czymś pożytecznym a nie marnował życia swojego i innych.
   Popieranie i propagowanie fałszywych „orędzi”, niezgodnych z nauczaniem Kościoła, nie można zaliczyć do czynów chwalebnych, godnych naśladowania. Nie ma się więc czym szczycić. Na taką postawę to nawet dialog jest już bezowocny.

 20. Franek pisze:

  Nareszcie ktoś zauważył jak jest naprawdę
  Veroniko ode mnie plusik za słówko prawdy 🙂
  ale jak widzę już komentarz Veroniki poleciał w kosmos jak inne próby wyjaśnień.

  Veronika powiedział/a
  2 Luty 2013 @ 19:48
  1 0
  Thank You
  Wiesia, czy nie widzisz, ze Pawel nie podszywa sie pod ksiedza? Tekst, ktory wkleil jest umieszczony w miedzy slowiu, a na dole jest podane imie i nazwisko ksiedza, ktorego mozna znalesc na FB?, czy naprawde jestescie tacy slepi? czy tylko udajecie slepych? Wiecie jak konczy sie historia kiedy slepy slepego prowadzi?

  • Admin pisze:

   Admin dznmp vel „Ostrzeżenie” kpi w ten sposób nie tylko z Pawła, który jedynie zacytował słowa ks. Marka, ale także z samego niepełnosprawnego księdza Marka bo odważył się krytycznie wypowiedzieć o orędziach Mery z Irlandii.
   Tu mi się przypomina historia pewnej „dziennikarki” która kpiła z choroby Madzi Buczek, ten i tamten przypadek budzą podobny niesmak i obrzydzenie.

   • wobroniewiary pisze:

    Jego taktyka jest taka sama jak specjalistów MAK wszystko zamotać, na innych winę zrzucić

    Dam przykład z tłumaczenia które teraz robię z pytań otwartych dla MAK-u – ten sam styl matactwa! Ohydny!

    „Jak wynika z treści niniejszego fragmentu, ten dialog odbywa się w momencie przelotu trawersu KTA. Na przedstawionej przez was trajektorii lotu polskiego samolotu (patrz Rys. Ostatecznego sprawozdania MAK str.156) nie ma ani jednego punktu między drugim i trzecim zakrętem, który byłby oddalony od KTA o 5 mil. Dlaczego narysowaliście trajektorię, nie odpowiadającą rzeczywistości?)

 21. Admin pisze:

  Nogami Nie Można Się Zbawić – ks. Marek Bałwas

  Ks. Marek w Rzymie (zdjęcie ze strony księdza na fb.)

 22. wobroniewiary pisze:

  Zdarza się, że zdjęcia płodu wyglądają bardzo zabawnie! Maluszki mają do przekazania swoim rodzicom rozmaite rzeczy!

  Ciąża Laury Turner z Wielkiej Brytanii nie należała do najłatwiejszych. Kiedy więc na zdjęciu USG swojego malucha dostrzegła zarys postaci Chrystusa – wiedziała, że Ten czuwa nad dzieckiem i ciąża zakończy się pomyślnym finałem.

  są tez gorsze zdjęcia
  http://www.papilot.pl/dziecko/13468/3/Slodkie-zdjecia-z-badan-USG-Urocze-gesty-nietypowe-symbole-a-nawet-objawienia.html#galleryimage

 23. AA pisze:

  Tu jest prawdziwy powód takich działań sekciarzy i innych wrogów Kościoła
  http://www.naszdziennik.pl/wiara/22811,trwa-skoordynowana-kampania-przeciwko-kosciolowi.html

  Trwa skoordynowana kampania przeciwko Kościołowi
  Przewodniczący watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary, niemiecki ks. abp Gerhard Ludwig Mueller, skrytykował prowadzoną w USA i Europie skoordynowaną kampanię dyskredytacji Kościoła katolickiego, która polega na otwartych atakach na księży.

  W wywiadzie opublikowanym przez niemiecki dziennik „Die Welt” ks. abp Gerhard Ludwig Mueller porównał tę postawę wobec Kościoła z pogromami Żydów w Europie.

  Powiedział, że obecnie szermuje się przeciwko chrześcijaństwu argumentami w rodzaju tych, jakimi posługiwały się reżimy totalitarne, takie jak nazistowskie oraz komunistyczne.

 24. wobroniewiary pisze:

  Bitwa sceptyków z okultystami o Homeopatię w NFZ
  „Popierać „sceptyków” czy okultystów? Można by powiedzieć że i tak źle i tak niedobrze. Pod nazwą „sceptycy” nieraz rozumie się grupy atakujące wszelkiego rodzaju „wiarę”, a więc środowisku Frondy najczęściej daleko do „sceptyków”. Niemniej nie wykluczone, że tym razem należy ich poprzeć w bitwie z okultystami-homeopatami. Zatem proponuję rzut oka na to pole bitwy”
  „Anegdotycznym zbiegiem okoliczności jest fakt, że „stuk-puk laskę” dzierży pierwsza dama medycyny alternatywnej (podkreślenie od fronda.pl), która — promując homeopatię — rozporządziła, żeby poważnie chorym ludziom podawać wysoko-rozcieńczone „leki” homeopatyczne (na receptę!)”

  „Godna podziwu jest Jej wiara, że „NIC” może działać na „COŚ”, a jeśli tego „NICZEGO” jest coraz mniej, to zmniejszające się „NIC” działa na to „COŚ” coraz skuteczniej, w sposób wprost proporcjonalny do ubytku „NICZEGO”. To samo twierdzą fani ruchu New Age, którym Aquarius wskazał drogę do zbawienia holistycznego.”
  Całość: http://www.fronda.pl/a/bitwa-sceptykow-z-okultystami-o-homeopatie-w-nfz,25903.html

 25. M pisze:

  Przeczytałam artykuł http://www.fronda, który też do przeczytania polecam. Nie wiedziałam, że Pani marszałek sejmu jest zwolenniczką homeopatii, ale mnie osobiście jej wiara w NIC szczególnie nie dziwi. Co do przeforsowania refundacji ,,leków” homeopatycznych przez NFZ… bardzo prawdopodobne. A idąc dalej; czemu nie refundować bioenergoterapii, metod relaksacyjnych, pobierania energii z kosmosu itp? Wszak dyskutanci wysuwają ,, niepodważalny” argument: mnie pomogło, a składki płacę, jak inni, więc refundacja należy mi się, jak psu zupa. Jeden z dowcipnych dyskutantów wyraził opinię: ,,mnie pomaga wypicie burgunda przy chorobie, a więc też powinien on być refundowany”. Idąc szlakiem dowcipnego może i ja powinnam powiedzieć: ,,właśnie wykurowałam się z grypy. Nie brałam żadnych leków, bo jako wtajemniczona w meritum sprawy wiem, że wszystkie leki mają uboczne działania i przy infekcjach wirusowych są zbędne. Ale poleżałam w łóżku i pościel uległa przepoceniu. No, nie będę od NFZ domagać się zakupu nowego łóżka, ale straty na zdrowie poniosłam; trzeba zrobić pranie. Więc skoro moja metoda jest skuteczna to też mi się należy refundacja, choćby za proszek do prania. (Proszę mi wybaczyć te żarty. Na starość człowiek robi się zgryźliwy).
  A tak odbiegając od tematu: wiecie, że w programie informatycznym NFZ, tzw medice są znaki okultystyczne? Niby drobiazgi; złamana błyskawica. Kto wie, że to okultystyczny symbol szatana? Albo oko… No cóż na razie niewinne oczko. Ale tylko patrzeć, jak zostanie nakreślone w piramidce, albo zostanie dorysowana ,,łezka Horusa”?

  • wobroniewiary pisze:

   O znaku pioruna wiedziałam już dawno z nazwy zespołu AC?DC – zamiast kreski ów piorun, błyskawica

   Co do metody leczenia grypy – widzę, że mamy identyczną „wyleżeć, wypocić się” no ale ja oprócz proszku do prania, łóżka i pościeli- poproszę o refundację spirytusu -do nacierania + nalewka z bursztynu (naturalnego jak mawia św. Hildegarda, bez żadnych opiłków, antenek i programowanych energii) a i sporo cytryn używam wówczas i czosnku 😀

   • M pisze:

    Ba, żeby jeszcze moi i nie tylko moi pacjenci mieli takie podejście do chorób wirusowych… Nie byłoby epidemii i powikłań. Niestety, jak już przyjdą do przychodni i posiedzą w grupie 20-30 osób przez pewien czas, to nawzajem przekażą sobie wszystko co posiadają. Przychodzą tylko z grypą. A wychodzą będąc posiadaczami w swoim organizmie wszystkiego co możliwe; wirusów grypy, czy paragrypy, bakterii, w tym niezwykle groźnych mykoplazm i chlamydii i wszystkiego innego, z czym przyszli inni chorzy. Niestety, tych chorych nie da się potraktować objawowo. Już próbowałam. Za dzień, czy dwa wracali z ciężkim zapaleniem płuc, albo jeszcze czymś gorszym.

   • Maria z Warszawy pisze:

    Kochani
    oprócz tego proponujęjeszcze refundację ziół oraz miodu- zaręczam, ze są bardzo pomocne a podobno unia chce zakazać leczenia lekami naturalnymi – tymi z BOŻEJ APTEKI
    pozdrawiam Maria z Warszawy

    • wobroniewiary pisze:

     Co do miodku to polecam jak najbardziej np. zamiast cukru do kawy lub w jakichś grypkach, przeziębieniach z cytryną i sokiem malinowym lub z czarnej porzeczki wypróbowałem na sobie 😉 a smaku i zapachu świeżego miodku przy miodobraniu nie zapomnę nigdy 🙂

 26. wobroniewiary pisze:

  Kolumbia: zabito księdza
  Drugi już kapłan w ciągu ostatnich dni został zamordowany w Kolumbii. Ks. Luis Alfredo Suárez Salazar zginął zastrzelony z broni maszynowej.
  Jak informuje Radio Watykańskie, nieznani sprawcy zaatakowali go, kiedy wyszedł z kościoła po odprawieniu Mszy Świętej. Mimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala rannego nie udało się uratować.
  Ks. Suárez Salazar pracował w archidiecezji Villavicencio. Zginął w Ocaña, gdzie pojechał na krótki odpoczynek. Policja prowadzi w tej sprawie śledztwo. Agencje przypominają, że Kolumbia jest jednym z najbardziej niebezpiecznych krajów dla duchownych.
  Źródło: http://www.naszdziennik.pl/wiara/22841,kolumbia-zabito-ksiedza.html

 27. Ks. Marek Bałwas pisze:

  Napisałem komentarz i nie spodziewałem się takiej jazdy 🙂 ale widzę, że dla oszustów nie jestem wiarygodny, podałem imię i nazwisko, i tyle inteligentnemu człowiekowi wystarczy, by sprawdzić czy taki człowiek istnieje.w wyszukiwarce wyskoczy ponad 400 stron na mój temat. Nie muszę podawać w 10 miejscach tej samej informacji, nie muszę tego pisać na swoim fb, no ludzie wyluzujcie. Jak można być tak tępym, by administratorkę tego forum posądzać, że się pode mnie podszyła i jeszcze posługuje się moimi prawdziwymi danymi. To serio, jest diabelskie zaślepienie i uparte trwanie i życie w zakłamaniu.Pozdrawiam obrońców prawdziwej wiary katolickiej. Z serca błogosławię+ tym, którzy pragną tego kapłańskiego błogosławieństwa.

  • wobroniewiary pisze:

   Bóg zapłać za błogosławieństwo, też szukałem informacji w necie o księdzu bo już kiedyś słyszałem nazwisko i okazało się że widziałem kiedyś w TV program z ks. udziałem.
   Sprawa wygląda tak że PawełW skopiował fragment komentarza księdza i wkleił jak należy w cudzysłowie na stronie „dznmp” i nie wiedzieć czemu Admin „dznmp” odczytał ten cytat jako manipulację i podszywanie się pod księdza, natomiast posądzanie naszej Adminki o podszywanie się pod księży przez Admina „dznmp” to stały temat od ponad roku więc jesteśmy już przyzwyczajeni do tego typu „opowiastek” 🙂
   Pozdrawiam też admin Kazimierz. 🙂

  • Adminka pisze:

   Bóg zapłać!
   Wróciłam z kościoła a tu taka jazda. Jestem w przelocie, zaraz szykowanie się do wyjazdu, Mamy trudną sytuację, badania prenatalne, zagrożona ciąża, podejrzenie ciężkiej choroby lekarze i życzliwi z radą „pozbyć się jakby co kłopotu”
   Na litość Boską, czy w obliczu takich problemów nie mam co robić tylko podawać się jak nie za jednego księdza to za drugiego? Albo może miałam wszem i wobec ogłaszać, że ks. Jan swego czasu był bardzo chory i tylko raz w miesiącu dowożono go na nabożeństwa, bo sam był jedną noga u św. Piotra. Ale jak widać Matka Boża Kębelska z Wąwolnicy czuwa.
   Czy to, że nie napisaliśmy o ciężkiej chorobie ks. Jana to tez jesteśmy oszczercy???
   Pamiętam jak napisałam, że proszę o modlitwę w intencji pewnego kapłana – bez podawania szczegółów. To też mało? 😦
   Pan Bóg zna nasze czyny i zamysły serc.
   Proszę o modlitwę za moją synową, dzieciątko, o te badania i za mnie też. Jutro coś bardzo ważnego zdecyduje o całej mojej przyszłości zdrowotnej, życiowej i innej.
   To tyle.
   mam teraz ważniejsze sprawy na głowie jak utarczki z biednym i wykorzystywanym dzieckiem nmp.
   Mam też siebie i własne dzieci – nie będzie mnie dni kilka
   Z Panem Bogiem!

   • Starszy Jerzy pisze:

    Polecam Panu w modlitwie.

   • Maggie pisze:

    W cudach JPII na Internecie jest informacja o malutkiej Glorii Marii, dziecku, ktore mialo byc „usuniete” gdyz ultrasondy wykazywaly iz nie ma pluc ani nerek i „zyje na organach matki”, ktora sie nie zgadzala na aborcje. Modlila sie ta matka goraco za wstawiennictwem juz sp JPII i kiedy musiano zrobic „cesarke” …dziecko w inkubatorze zaskoczylo lekarzy etc …bo nie tylko nie umarlo ale zaczelo oddychac samo i uronilo kropelke moczu. Stal sie cud i to malenstwo jest ZDROWIE i normalne jest filmik pokazujacy chodza juz dziewczynke – zyje zdrowa wbrew wszystkim prenatalnym badaniom. Oby Milosierny Pan Bog zadzialal cudem…MODLMY SIE GORACO I Z CALEGO SERCA.

 28. ewa pisze:

  wszystkim z warszawy i okolic polecam GOROCO UCZESTNISTWO WE MSZY SWIETEJ TRYDENCKIEJ, KTORA JEST W KAZDA NIEDZIELE O GODZ.14.00 W KOSCIELE SW.KLEMENSA – UL.KAROLKOWA 49 :). http://www.sw-klemens.pl/parafia.html

 29. Μαράνα θά pisze:

  szanujmy kapłanów kimkolwiek są i jak się zachowują. Kapłaństwo jest darem i odpowiedzialnością.

 30. Maggie pisze:

  Ci ktorzy nie szanuja Bozego Imienia nie beda szanowac kaplanow.

  Chcialam tu zwrocic uwage na to jak czesto ludzie bez potrzeby uzywaja Imienia Bozego i szargaja Nim.
  W przypadku gdy chodzi o brak szacunku do Namiestnika Chrystusowego w Rzymie czy kaplana, rzeczywistosc jest nad wyraz smutna…zwlaszcza ze oszczerstwa niszcza jak bron obosieczna.

  Sa ludzie, ktorzy nie zdaja sobie sprawy jaka moc ma BLOGOSLAWIENSTWO ze znakiem Krzyza… i ze Kaplan ma wielka moc nie tylko w konfesjonale”….

 31. Pingback: Ks. Marek Bałwas na Facebooku: groźby sms-owe szatana “Sam od siebie nie napisałby tej treści, został do tego przymuszony przez Maryję”. | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 32. Pingback: Ks. Marek Bałwas na Facebooku: groźby sms-owe szatana “Sam od siebie nie napisałby tej treści, został do tego przymuszony przez Maryję”. « Państwo podziemne

 33. Pingback: Serce, nogi i zbawienie – ks. Marek Bałwas. | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s