Orędzie dla E. z wybrzeża 1 lutego 2013 – „Przyjdę do was w Blasku i Chwale i Duch Prawdy zostanie objawiony w was”

Orędzie Nr 4/2013

PAN JEZUS DO E. Z WYBRZEŻA 1 LUTEGO 2013 ROKU

Mój powrót jest bardzo bliski i Moje Oblicze zostanie objawione z Nieba wszelkiej bezbożności świata. Bądźcie więc przygotowani.
Ci wszyscy, którzy okazali się kłamcami, zobaczą, jakie okrutne rany zadali swoim duszom.
Przyjdę do was w Blasku i Chwale i Duch Prawdy zostanie objawiony w was, aby oczyścić wasze dusze. Zobaczycie Mnie twarzą w twarz i ujrzycie w pełni samych siebie tak, jak jesteście poznani.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Orędzie dla E. z wybrzeża 1 lutego 2013 – „Przyjdę do was w Blasku i Chwale i Duch Prawdy zostanie objawiony w was”

 1. wobroniewiary pisze:

  70 lat temu na Wołyniu nacjonaliści ukraińscy z Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii rozpoczęli ludobójcze akcje w stosunku do ludności polskiej. W styczniu 1943 r. doszło do co najmniej 30 napadów, w których zamordowano łącznie ok. 100 osób. Pierwszy masowy mord został dokonany w kolonii Parośla 9 lutego 1943 r. przez sotnię UPA Hryhorija Perehijniaka „Dowbeszki-Korobki”. Podstępnie zostało zarąbanych toporami i siekierami co najmniej 159 Polaków – od niemowląt po starców. W tym samym miesiącu atakowano Polaków w 48 miejscowościach, mordując w poszczególnych napadach od jednej do kilkunastu osób. Łącznie w lutym 1943 r. na Wołyniu zginęło co najmniej 310 Polaków.
  Ewa Siemaszko – dla Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

  http://www.ksd.media.pl/aktualnoci/958-70-lat-temu-na-wolyniu-styczen-luty

  • rybka pisze:

   Mam dziecko w podybnym wieku jak to na obrazku i nie mogę na to spokojnie patrzeć. Jak człowiek człowiekowi może zrobić coś takiego? I to jeszcze takiemu maleńkiemu? O zdjęciach abortowanych dzieci już nawet nie wspominam. Na takich przykładach właśnie widać jak zły i okropny jest szatan, nawet jak działa przez innego człowieka. W odpowiedzi do głowy pszyszedł mi cytat z Dzienniczka S. Faustyny:
   ” Jezu, nie patrz na grzechy nasze, ale spójrz się na łzy dzieci małych, na głód i zimno, jakie cierpią. Jezu, dla tych niewiniątek, udziel mi łaski, o którą Cię proszę dla Ojczyzny mojej. W tej chwili ujrzałam Pana Jezusa, który miał oczy zaszłe łzami – i rzekł do mnie: Widzisz, córko Moja, jak bardzo Mi ich żal, wiedz o tym, że one utrzymują świat.”

 2. Franek pisze:

  A chciałem zapytać, co znaczy „kilku kapłanów pozostało przy życiu” z wcześniejszego przesłania?

  • wobroniewiary pisze:

   Już wyjaśnialiśmy. Ksiądz prowadzący tę osobę wyjaśnił nam, że Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem. Chodzi o to, że tylko garstka kapłanów trwa przy Jezusie, kryzys duchowieństwa osiągnął swoiste apogeum.
   Traktowanie tych słów dosłownie świadczy o miałkości intelektualnej ludzi zaślepionych demonem kłamstwa

   • Franek pisze:

    A mnie się wydawało że “kilku kapłanów pozostało przy życiu” to znaczy że w planach Bożych kilku księży miało ponieść ofiarę ale dzięki naszym modlitwom i prośbom za nich Bóg Miłosierny ulitował się i pozostawił ich jeszcze z nami.
    Nawet by mi nie przyszło do głowy że „tylko kilku kapłanów żyje a reszta nie” to jakiś pomysł z księżyca.

 3. Karol pisze:

  Już pora żeby Pan Jezus przyszedł
  Czytajcie co podało Radio Merkury
  W Poznaniu są odprawiane katolickie msze dla gejów, lesbijek i transseksu­ali­stów. Gdzie i kto je odprawia, to tajemnica – donosi Radio Merkury.
  http://gloria.tv/?media=393509

  • Karol pisze:

   W Poznaniu są odprawiane katolickie msze dla gejów, lesbijek i transseksu­ali­stów. Gdzie i kto je odprawia, to tajemnica – donosi Radio Merkury.
   Paulina Dolatowska z Chrześcijańskiej Wspólnoty LGBT „Wiara i tęcza” mówi, że nazwisko duchownego, dla jego bezpieczeństwa, jest znane tylko niewielkiej grupie osób. Odmówiła wskazania kapłana, aby nie poniósł konsekwencji ze strony przełożonych.
   Twierdzi, że uczestnicy nabożeństwa są spowiadani i przyjmują komunię.

   Informacją o mszach dla mniejszości seksualnych zupełnie zaskoczony jest kanclerz poznańskiej kurii Ireneusz Gosz. Wyjaśnia, że do arcybiskupa o zgodę nie wystąpił żaden duchowny, choć powinien to zrobić.

   Autor: AJ
   IAR/Merkury/Poznan/KSadowski/PŚ/hk/dw/magos
   http://stooq.com/n/?f=698816&c=0&p=0

 4. ula pisze:

  Nawiazujac do tej garstki kaplanow… niedawno w Medjugorie Maryja prosila by modlic sie za kaplanow, nie oceniac ich i pamietac, ze Jej Syn ich wybral… pamietajcie o tym….

 5. MANIUŚ pisze:

  Tak, za kapłanów trzeba się modlić i to zawsze i jak najwięcej. W mojej parafii, w związku z rokiem wiary, był omawiany dekalog. Przy omawianiu dziewiątego przykazania, nie pożądaj… proboszcz zadał pytanie, czy można pożądać rzeczy materialnych. I zaraz sam odpowiedział: Tak, można jak najbardziej, bo to jest cnotą roztropności.
  Przecież pożądliwość nie jest wcale cnotą, tylko raczej kojarzy się chciwością, chytrością, a poza tym nie jest to zgodne z nauką Chrystusa.
  Poza tym wiadomo, że szatan odwiódł najwięcej ludzi od kościoła i od wiary poprzez materializm.
  Nasz kościół cały wymalowany jest krzyżami celtyckimi, jest również masońskie wszechwidzące oko i jeden znak satanistyczny pod nazwą „Gwiazda poranna lucyfera i królowa księżyca Diana”.
  Wszyscy na to się patrzą i nikomu to nie przeszkadza, a ja nie mogę się już patrzeć.

 6. andrzej sadczuk pisze:

  Szczęść Boże, jaki związek ma pierwszy komentarz adminów do orędzia Pani E. z wybrzeża? Oczywiste jest, że trzeba wspominać, przypominać i pamiętać dramatyczne wydarzenia z historii, ale czemu ma służyć przedstawienie tego rysunku tak dramatycznego w swoim wyrazie?? To na pewno nie służy gojeniu się ran i przebaczeniu. Przy aborcji, gdy to jest sprawa aktualna, takie dramatyczne zdjęcia należy pokazywać, ale w odniesieniu do tak dawnych czasów nie powinno się czegoś takiego obrazować tak dosłownie. Andrzej Sadczuk

 7. wobroniewiary pisze:

  W trosce o dobro tej strony wszystkie komentarze ad persona zostały usunięte.
  Mamy iść za Chrystusem a nie szukać swego „ja”.
  Admin.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s