Kolejne kłamstwo Marii z Irlandii: „Matka Zbawienia, jak głosi mój ostatni tytuł z Nieba… zwrot ten istnieje od 431 roku, nadał go święty Paulin z Noli. „Objawienia” z Irlandii nie mają poparcia autorytetu Kościoła

Coraz więcej stron katolickich walczy o Prawdę. Walczy z herezjami ale i ze zwykłymi kłamstwami znanej na całym świecie, „wizjonerki MBM”http://ronconte.wordpress.com/2012/08/18/who-is-maria-divine-mercy/.

Nie dość, że porównuje ona swe przekazy do Pisma Świętego to na dodatek 23.07.2012 słyszy słowa, że NMP chce być nazywana najnowszym tytułem z Nieba „Matką Zbawienia” (23.07.2012, 16:36 – Maryja Panna: Jako Matce Zbawienia, jak głosi mój ostatni tytuł z Nieba …)

Po pierwsze Kościół czci Maryję jako Matkę Zbawiciela a po drugie, zwrot „Matka Zbawienia” istnieje już od V wieku – dokładnie od 431 roku. Użył go w swoim w Poemacie 27, n. 256 biskup  Św. Paulin z Noli .

The ‘About’ page of the website for these messages says this:

This site has been set up to publish a series of divine messages which a Roman Catholic married mother of a young family living in Europe says she has been receiving from Jesus Christ, the Holy Trinity as well as by the Virgin Mary who she says wishes to be known by a new title “Mother of Salvation”.

 This claim, that the title “Mother of Salvation” is new, is a false claim. Saint Paulinus, Bishop of Nola, gave the Blessed Virgin Mary that title in his writings (Poem 27, n. 256). Saint Paulnus died on June 22 of 431. Yes, that’s right: the year 431 A.D. in the 5th century. So the title is far from being new. But this type of false claim, that of giving the Blessed Virgin Mary a new title, is often associated with false private revelation

Pisze o tym Ronald L. Conte, teolog i tłumacz Biblii na swoim blogu, poświęconym m.in. walce z herezjami Marii z Irlandii.
Ciekawy jest też jego wpis dotyczący „pieczęci boga żywego”
kliknij

Franek pisze:
Znalezione na necie, jak widać wiele osób interesuje się tym czy Kościół popiera wizjonerkę  z Irlandii.
Margaretka powiedział/a
31 Styczeń 2013 @ 13:02
Moi drodzy! muszę wam o czymś napisać, jest to bardzo ważne […]  Był tu niedawno spór o orędzia z Irlandii, o to że Maria ma duchowe wsparcie Kościoła. Napisałam do Polskiego Duszpasterstwa w Dublinie z zapytaniem mogą udzielić mi odpowiedzi na temat tych objawień, dokładnie nie chodziło mi o opinię, tylko o to, czy Kościół w Irlandii wspiera tą widzącą. Otrzymałam wiadomość że nie. Objawienia z Irlandii nie mają poparcia autorytetu Kościoła. Napisałam też do innej parafii, jeszcze odpowiedzi nie otrzymałam.”

Niech Bóg obficie błogosławi „Margaretce” za dążenie do prawdy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Kolejne kłamstwo Marii z Irlandii: „Matka Zbawienia, jak głosi mój ostatni tytuł z Nieba… zwrot ten istnieje od 431 roku, nadał go święty Paulin z Noli. „Objawienia” z Irlandii nie mają poparcia autorytetu Kościoła

 1. olo13jcb pisze:

  Tiaaaa…….Maryśka się „rozkręca” ….. 😉

 2. Paul pisze:

  Ja już wczoraj pisałem im że o niej napisano wystarczająco dużo.Cóż każdy ma wolną wole i jak nie chce to jego sprawa.Nikogo się na siłę nie zmusi.Myślę że ona sama niedługo się tak zamota w tym że niechcący wyda się wszystko i tak to się zakończy. Sami zobaczycie.

 3. Franek pisze:

  Znalezione na necie, jak widać wiele osób interesuje się tym czy Kościół popiera wizjonerkę z Irlandii.

  „Margaretka powiedział/a
  31 Styczeń 2013 @ 13:02
  Moi drodzy! muszę wam o czymś napisać, jest to bardzo ważne, przedewszystkim liczę na pomoc admina, być może potrzebna jest dalsza weryfikacja danych jakie otrzymałam. Był tu niedawno spór o orędzia z irlandii, o to że Maria ma duchowe wsparcie Kościoła. Napisałam do Polskiego Duszpasterstwa w Dublinie z zapytaniem mogą udzielić mi odpowiedzi na temat tych objawień, dokładnie nie chodziło mi o opinię, tylko o to, czy Kościół w irlandii wspiera tą widzącą. Otrzymałam wiadomość że nie. Objawienia z irlandii nie mają poparcia autorytetu Kościoła. Napisałam też do innej parafii, jeszcze odpowiedzi nie otrzymałam.”

 4. Paul pisze:

  Franek ja już w zeszłym tygodniu pisałem ze Irlandka nie jest posłuszna kościołowi.Dawałem przykłady siostry Faustyny której Pan Jezus kazał latać po pozwolenie do księdza o to co kazał jej zrobić.A tu się okazuje ze kościół nie wspiera nawet tej dziewczyny.Diabeł nigdy nie ubierze płaszczyka posłuszeństwa.Spotkałem się jedynie z odpowiedzią ze mam argumenty na poziomie ucznia 1 podstawowej.Nas się oskarża ze jesteśmy sługami masonerii a tymczasem fani tych orędzi nie wiedzą że wpadli w perfidną pułapkę tajnych organizacji.Wiem ze to brzmi jak teoria spiskowa ale taka jest prawda.Manipuluje się ludźmi by stworzyć podziały i trzymać nas jak owce domowe.Niestety to im się udaje bo my katolicy kłócimy się między sobą przedstawiając swoje racje i w ten sposób powstał ten podział między nami.Matka Boża już w La Salette mówiła że szatan wprowadzi podziały.Nie wiem czy wiesz do końca o co mi chodzi?To bardzo smutne.

  • muszelka pisze:

   Paul, co znaczy kłócimy się między sobą? Kłótnia jeśli jest to tyczy się tylko i wyłącznie argumentów na prawdę i kłamstwo. Nie widziałam tu jakoś kłótni na to, kto mądrzejszy, ładniejszy, bogatszy, czy o cokolwiek.
   Gdzie ty tu widzisz kłótnię?
   Ja widzę obronę prawdy i wiary.
   A istnienie podziałów? Poczytaj kilka ostatnich orędzi do Adama-Człowieka, poczytaj Pismo Święte i choćby Księgę Izajasza i Ewangelie, że ludzkość będzie podzielona, samo ostrzeżenie też ma dokonać swoistego przepołowienia ludzkości.
   Podział na tych co są za Bogiem za Kościołem, założonym przez Chrystusa i przeciwko Bogu i Kościołowi.
   Nie można być za Bogiem a przeciwko Kościołowi!

   • uważny czytelnik pisze:

    Ja myślę że czasem może i ostro dyskutujemy na jakieś tematy ale nawet gdy nazwiemy to burzą mózgów to i tak prowadzi to do jakiegoś celu . Zresztą dyskusja na argumenty zawsze jest potrzebna bo wysłuchać wszystkich za i przeciw.

   • Nowa pisze:

    Brawo!
    „Podział na tych co są za Bogiem za Kościołem, założonym przez Chrystusa i przeciwko Bogu i Kościołowi.
    Nie można być za Bogiem a przeciwko Kościołowi!”

   • uważny czytelnik pisze:

    To Co mnie niepokoi .
    Wyobraźcie sobie że jest ostrzeżenie
    . Jest wielki chaos ale mija czas, rzeczy stabilizują się . Ludzie z powrotem mają dostęp do internetu i zaczynają szukać . Wpisują w google wpisują ” ostrzeżenie ” i co odnajdują ?
    Orędzia Marii MDM , gdyż są one bardzo mocno rozpowszechnione w internecie .
    Ci ludzie mogą nie nieć tyle czasu by próbować rozeznać te orędzia , zresztą mogą być osobami słabej wiary nieobeznanymi z Pismem Świętym . Po czymś tak ” szokującym ” ludzie ślepo mogą iść za kłamstwami Merry . Jakaż „armia” ludzi wtedy za nią pójdzie ? Jakież herezje wtedy zacznie głosić ? Jakież wtedy zepsute owoce mogą przynieść jej orędzia ?
    Właśnie to mnie niepokoi. I jeśli te przekazy pochodzą od szatana to myślę że właśnie taka jest jego strategia.

    • wobroniewiary pisze:

     Po Ostrzeżeniu każdy pozna Prawdę co jest Prawdą a co kłamstwem.
     Najlepiej wykazywać błędy w istniejących orędziach a „prorokowanie” co będzie zostawić na boku.
     Błędy, herezje, kłamstwa i konkretne argumenty.
     Nic ponad 😉

    • uważny czytelnik pisze:

     Jeżeli rzeczywiście fałszywe orędzia zostaną „unieszkodliwione” przez ostrzeżenie to…
     kamień spadł mi z serca .
     Oby się tak stało

    • wobroniewiary pisze:

     No przecież poznamy Prawdę i prawdę o sobie, nasze grzechy, trwanie w uporze przeciwko nauczaniu Kościoła, przeciwko Bogu, przeciwko każdemu bliźniemu.
     Nasze czyny i zamysły wyjdą nam na jaw.
     Nie będzie to Sąd Ostateczny ale sami o sobie poznamy prawdę i kto kocha Chrystusa, to odwróci się od tych jak i od wszelkich herezji i od zła

 5. Paul pisze:

  Muszelka chodzi mi o podziały u ludzi którzy są przynajmniej na papierze katolikami a nie na podziały na dobrych i złych.Na ludzi co są z szatanem lub przeciwko niemu.Diabłu to nie wystarcza bo chce zrobić podziały także miedzy tymi co są katolikami i są z Jezusem.Nawet w domach rodzinach tworzy podziały lub w społeczeństwie.To tak zwane trzymanie sztamy.Powiedzmy sobie szczerze Irlandka została kupiona by rozprowadzać te truciznę. Ciekawe ile ludzi stoi za tymi orędziami?Masz racje my bronimy wiary ale cześć katolików woli bronić tych bzdur i to właśnie ten podział.To właśnie jest smutne.Jestem tylko ciekawy jaki najważniejszy cel mają by rozprowadzać tę truciznę.Tu pewnie nie chodzi tylko o wprowadzeniu herezji ale i o co innego.Coś dużo ważniejszego.

  • Magda pisze:

   Paul czytasz Pismo Święte?
   Z Ewangelii wg św. Mateusza
   ” 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych”

   Szatan zwiedzie również i tych wybranych.
   Ktoś tu kiedyś pisał, że jakaś Święta mówiła sporo wieków temu, że zanim przyjdzie Jezus w chwale, to najpierw pokażą się chrześcijanie którzy kochają herezje. Teraz właśnie mamy ten czas, czyli już niedługo

 6. Paul pisze:

  Madziu nie wiem o co ci chodzi.Wiem o chrześcijanach co będą się w herezjach lubować i właśnie to napisałem.”Masz racje my bronimy wiary ale cześć katolików woli bronić tych bzdur „Czyli lubują się w herezjach.No i to jest właśnie smutne:(. W każdym razie nie o to mi chodzi.Zastanawiam się raczej jaki cel ma Irlandka i masoni co za tym stoją?Mam wrażenie że to jakaś gra.Zauważyliście jak szybko śpieszą się z rozprowadzaniem tych orędzi pod pretekstem tego że jest mało czasu bo zaraz wielki ucisk i prześladowanie.Chyba nie dlatego byśmy byli bezpieczni jak tw miłośnicy jej herezji i tak dalej.Tu nie chodzi tylko o biznes ale i o coś gorszego.Jeśli stoją za tym masoni tak jak mówi Ks Adam to znaczy że szykują dopiero jakąś bombę.Jakieś wielkie zwodzenie katolików itp.To mnie właśnie niepokoi ale co my możemy jak do wielu argumenty nie trafiają.Zanim przyjdzie Jezus w chwale, to najpierw pokażą się chrześcijanie którzy kochają herezje. Teraz właśnie mamy ten czas, czyli już niedługo.Masz racje i niestety zwiodą wielu chrześcijan.My się nie kłócimy ale zobacz jaka agresja na nas jest ze strony fanów orędzi z Irlandii.Boję się właśnie tego by te herezje nie weszły na jakiś niebezpieczny kurs na coś czego nawet nie przewidzieliśmy.

 7. wobroniewiary pisze:

  Za niecałe pół godziny możemy odmawiać Różaniec Spięty wraz z ludźmi z całego świata, transmitowany na żywo z Placu Św. Piotra. To nasza duchowa pielgrzymka do Rzymu w Roku Wiary.
  Wspaniałe przedsięwzięcie. Zapraszamy do nowego wpisu.
  Różaniec z Rzymem a nie „krucjatki” z nie wiadomo kim

 8. Magdalena-Zofia pisze:

  „Matka Zbawiciela” „Matka Zbawienia”, ten pierwszy tytuł jest wszystkim nam znany, są parafie pod wezwaniem NMP Matki Zbawiciela, ale „Matka Zbawienia” – z tym określeniem spotykam się po raz pierwszy. Czy św. Paulin z Noli, takiego właśnie użył zwrotu ? Chodzi mi o to, czy sekta z Irlandii, czegoś znowu nie wykombinowała. Niby to samo znaczy, ale … lepiej być czujnym.

 9. AA pisze:

  A teraz uwaga!
  Tylko nie śmiać się za głośno, mojego śmiechu i tak nic i nikt nie przebije 😀
  Po co jest Paruzja?
  Duch Święty powie każdemu kapłanowi i odwróci każdy kamień, że te ‚Święte orędzia” są święte 😀

  „Ani jeden naród nie zaniecha przyjęcia Mocy Ducha Świętego; ani jeden kamień nie pozostanie nieodwrócony; ani jeden kapłan nieświadomy Moich Orędzi”
  😀 😀 😀

  • AA pisze:

   „Radujcie się, gdyż jest to tylko dwa lata od początku tej Misji, a Moje Słowo czytane jest w ponad dwustu krajach i prawie czterdziestu językach”

   Tylko dwa lata…z trzech miesięcy… miały być trzy miesiące pani biznesłumen 😀

 10. Franek pisze:

  A co wy na to?
  Musicie wierzyć? Według Mery wiary do zbawienia nie jest konieczna 😦

  „Ja nie czynię różnicy pomiędzy osobą, która nie wierzy w Boga i tymi, którzy poświęcają swoje życie dla Mnie, ich Jezusa”

 11. Pingback: OSTRZEŻENIE przed „orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.) | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s