Prośba o intensywną modlitwę o uratowanie duszy ojca Jarosława Z., który dziś porzucił służbę kapłańską

Ojciec Jarosław Z, dominikanin porzucił służbę kapłańską. Jak pisze siostra Zofia, „Szatan sobie  zdobywa takich znaczniejszych”  – ale nie załamujmy rąk, módlmy się.

Siostra Zofia pisze:
„Jest rzeczą niezwykle tajemniczą, modlitwa i cierpienie jednej osoby mogą się przyczynić do zbawienia drugiej.” Pius XII.

Kardynał Pacelli, zanim  został powołany na stolicę Piotrową, jako protektor Zgromadzenia, skierował następujące słowa:

Czcigodna Matko!
Nie wątpię, że Najświętsze Serce Jezusa przyjmie z radością publikację tych stron, pelnych wielkiej miłości natchnionej Jego łaską. Oby słowa objawione Jego służebnicy, siostrze Józefie Menendez, przyczyniły się skutecznie do rozwinięcia w wielu duszach coraz pełniejszej i coraz bardziej miłosnej ufności w nieskończone miłosierdzie tego Boskiego Serca wobec biednych grzeszników, którymi wszyscy jesteśmy. 
Oto moje życzenia, do których dołączam błogosławieństwo dla Matki (Generalnej) i całego Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa.
                (-) E. Kard. Pacelli

             aZnał więc dobrze życie i powołanie S. Józefy Menendez, co prawdopodobnie przyczyniło się do wyrażenia myśli zacytowanej na wstępie.
„Apel Miłości”w języku francuskim znany był już w 1938r., następnie przetłumaczony na 14 języków docierał  z Orędziem Miłości i Miłosierdzia na cały świat.
Przez św. Faustynę Serce Boże przekazało „instrumenty”, narzędzia, którymi można czerpać z niezgłębionego Miłosierdzia Bożego.
Teraz przyszedł czas na dokończenie dzieła, które Boże Serce zwierzyło siostrze Józefie.

Po cierpieniach, jakimi Pan przygotowywał Józefę do przyjęcia i przekazania Orędzia, nadszedł następny etap – doświadczenie cierpienia zastępczego w otchłani piekielnej. Uprowadzana tam ponad sto razy przebywała po kilka godzin dziennie, wysłuchując jęków, bluźnierstw dusz potępionych i poznając szatańską taktykę.
Skarb jej cierpienia, całopalnej ofiary (umarła w 33-cim roku życia z wyniszczenia organizmu –  lekarze nie znaleźli żadnej choroby) jest dostępny dla naszego pokolenia, tak bardzo doświadczającego mocy ciemności. Pragniemy go wykorzystać, by ratować zabłąkanych, „nie wiedzących, co czynią” .

Zapraszamy do intensywnej modlitwy za przyczyną Służebnicy Bożej, Siostry Józefy Menendez o łaskę wiary i powrót do kapłaństwa wszystkich, którzy w tych dniach porzucają kapłaństwo i zrywają śluby złożone Bogu

Rozpoczęlibyśmy ją 4 lutego – w dniu jej urodzin i rocznicę wstąpienia do Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa, w którym Pan wyraźnie chciał ją mieć.
Ufamy, że Bóg nas wysłucha w dniu sobie wiadomym, a tak wielki znak przyczyni się do wyniesienia s. Józefy na ołtarze.
Proponujemy:
* modlitwę za jej wstawiennictwem,
* Drogę Krzyżową, którą Pan Jezus odprawił z s. Józefą, a następnie ją podyktował,
* Mękę Pańską, również podyktowaną  przez Jezusa. c

               (Wydrukowane w pozycji „Niekochana Miłość”).
Obszerne fragmenty „Wezwania do Miłości” można przeczytać na stronie http://wezwanie.blogspot.com

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które podejmą  duchową walkę.
            Zjednoczona w modlitwie s. Zofia Ziołkowska rscj

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Prośba o intensywną modlitwę o uratowanie duszy ojca Jarosława Z., który dziś porzucił służbę kapłańską

 1. piotruszka pisze:

  Mam taka propozycje:
  Utworzyc stala grupe tych ktorzy beda codziennie modlic sie w intencji kaplanow i osob konsekrowanych „Koronka Medjugorska” + „Modlitwa za Kaplanow” podyktowana S. Jozefie. Nie bedzie to typowa „Margaretka” za konkretnego Kaplana ale ogolne wspieranie modlitewne. Pan Bog wie najlepiej komu nasze modlitwy sa najbardziej potrzebne.
  Mozna by bylo stworzyc „nowy dzial” i kazdy chetny moglby sie wpisac.

  Siostro Zofio zapewniam o pamieci w moich modlitwach.
  Szczesc Boze.

 2. olo13jcb pisze:

  Ku pokrzepieniu kapłańskich serc…. i naszych też 🙂

 3. mariaP pisze:

  Z Serca Matki Kapłanὀw

  Błagam was, módlcie się za tych, których Mój Syn wybrał. Nie sądźcie, ponieważ wy wszyscy będziecie sądzeni.” 01/02/2012

  Jeszcze raz was proszę o modlitwę za tych, których Mój Syn wybrał – którzy są waszymi pasterzami.” 02/02/2012

  Módlcie się za tych, których Mój Syn wybrał, aby oni mogli zawsze żyć przez Niego i w Nim – Najwyższym Kapłanie. Dziękuję.” 03/02/2012

  Módlcie się za swoich pasterzy, aby zjednoczeni w Moim Synu zawsze radośnie głosili Słowo Boże. Dziękuję wam.” 18 marca 2012 r.

  Nie zapominajcie o waszych pasterzach. Módlcie się, aby w swoich myślach zawsze byli z Moim Synem, Który wezwał ich, aby byli Jego świadkami. Dziękuję.” 04/02/2012

  Moje dzieci, nie możecie być bez pasterzy. Niech każdego dnia będą oni [obecni] w waszych modlitwach. Dziękuję.” 05/02/2012

  Każdego dnia modlę się za Pasterzy [Kapłanów] i oczekuję tego samego od was. Ponieważ, Moje dzieci, bez ich kierownictwa oraz umocnienia przez ich błogosławieństwo – nie możecie tego robić. Dziękuję.” 06/02/2012

  Módlcie się za waszych pasterzy, tak, jak Ja to czynię. Ponownie ostrzegam was: nie sądźcie ich, ponieważ Mój Syn ich wybrał. Dziękuję.” 07/02/2012

  Módlcie się za tych, których Mój Syn wybrał do prowadzenia was po drodze ku Zbawieniu. Niech wasze usta powstrzymują się od jakiegokolwiek sądzenia. Dziękuję.” 08/02/2012

  Módlcie się za Kapłanów. Módlcie się, aby Jedność pomiędzy Moim Synem i nimi mogła być mimo wszystko silniejsza, aby mogli być Jednym. Dziękuję.” 09/02/2012

  Ponownie wzywam was i błagam was o modlitwę za tych, których Mój Syn powołał. Dziękuję.” 10/02/2012

  Módlcie się za pasterzy, bo nic z tego nie byłoby możliwe bez nich. Dziękuję.” 11/02/2012

  módlcie się za pasterzy. Niech wasze usta będą zamknięte na każde osądzenie, bo nie zapominajcie że Mój Syn ich wybrał i tylko On Ma Prawo do Sądu. Dziękuję.” 01/02/2013

  / Medjugorje

 4. wobroniewiary pisze:

  Rekolekcje “Maryja uzdrowienie chorych ” – relacja audio

  W piątek 30 listopada 2012 r. w Kaplicy Domu Pielgrzyma na Jasnej Górze odbyły się trzydniowe rekolekcje “Maryja uzdrowienie chorych” z o.Marcinem Chocianowskim OSPPE.

  Poniżej relacja audio z tego wydarzenia.
  http://bractwokrolowejpolski.pl/rekolekcje-maryja-uzdrowienie-chorych-relacja-audio/

 5. olo13jcb pisze:

  Kolejne angielskie seminarium bez tradycyjnej Mszy

  Upadek duchowieństwa postępuje co najgorsze rękami PRZEŁOŻONYCH !!!

  Seminarzyści St. Mary’s College w Birmingham zwrócili się do rektora seminarium z prośbą o regularną celebrację Mszy św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Władze seminarium odmówiły tłumacząc, że „priorytetem” jest szkolenie kleryków w zwyczajnej formie.

  W biuletynie seminaryjnym ks. Mark Crisp stwierdził, że seminarzyści mogą za to „doświadczyć” (!) takiej liturgii w… swoich rodzinnych stronach bądź na terenie archidiecezji Birmingham. Formację w seminarium odbywają klerycy z różnych diecezji, a także wokacjoniści, oratorianie oraz augustianie.

  Na co warto zwrócić uwagę, seminarzyści nie poprosili o nauczanie tego rytu, ani o umożliwienie praktyki liturgicznej według ksiąg z roku 1962, a jedynie o możliwość samego uczestnictwa w ich własnym ośrodku formacji duchowej i duszpasterskiej. Decyzja przełożonych wywołała zdecydowaną, negatywną reakcję alumnów. Równocześnie, St. Mary’s College niedawno stało się centrum kształcenia stałych diakonów.

  Rektor seminarium – jak zauważa Damian Thompson – zdecydował, że w murach jego seminarium powszechne prawo Kościoła jak i wola wyrażona przez Benedykta XVI w motu proprio „Summorum Pontificum” najzwyczajniej nie obowiązują. Angielski Kościół po raz kolejny daje dowód ignorowania papieskich postanowień dotyczących statusu tradycyjnej katolickiej liturgii.

  Tosz to SCHIZMA!!!

  źródło: telegraph.co.uk / oscott.net
  http://www.pch24.pl/kolejne-angielskie-seminarium-bez-tradycyjnej-mszy,12066,i.html#ixzz2JY81f8xt

 6. olo13jcb pisze:

  Inny „kfiatek” – Okultyzm u kapucynów!

  W poszczególnych katolickich domach rekolekcyjnych Argentyny katolicy mogą wysłuchać wykładów o… rytuałach alchemicznych i kabale. W ostatnim czasie wierni mogli w kapucyńskim centrum św. Franciszka wziąć udział w „kabalistycznym różańcu” i „alchemicznym różańcu”, dzięki czemu mieli zostać wprowadzeni w „alchemię miłości” i sekrety kultu „Wenus Afrodyty”.

  Między 24 ,a 27 stycznia w Kontemplacyjnym Domu św. Franciszka z Asyżu, prowadzonym przez kapucynów na terenie archidiecezji Buenos Aires, katolicy opłacając jedyne 420 euro mogli wziąć udział w warsztatach, praktykach i indywidualnych konsultacjach dotyczących „rytuału magii nocy”, „ubierania Afrodyty”, przejmowania kontroli nad „prądami miłości magnetycznej”.

  „Zajęcia” prowadziła adeptka magii Hania Czajkowska, która jak sama wyjaśnia, po podróżach do Brazylii, Afryki i Polinezji „poświęciła samą siebie okultystycznym tajemnicom”. Aktualnym celem jej działalności jest „uzdrowienie Ziemi”. W swojej publicznej działalności odwołuje się do ezoteryki, okultyzmu, buddyzmu jak i kabały. Praktyk prezentowane przez okultystkę odbywały się… na ołtarzu.

  W tym samym ośrodku rekolekcyjnym odbywają się dni skupienia dla diakonów z Towarzystwa Jezusowego, przygotowujących się do przyjęcia święceń kapłańskich. Ze względu na problemy z jego utrzymaniem, kapucyni wyznaczyli administratora, któremu najwyraźniej zezwolono na udostępnianie ośrodka i jego kaplicy każdemu, kto za to zapłaci.

  Podobne wydarzenia miały miejsce w katolickich ośrodkach i kaplicach jeszcze przed 2009. W tej sprawie interweniował biskup diecezji Lomas de Zamora. Po tym okultyści odnaleźli nową lokalizację dla promocji takich praktyk.

  źródło: katholisches.info
  http://www.pch24.pl/okultyzm-u-kapucynow-,12064,i.html#ixzz2JYC3b6gx

  • Maggie pisze:

   O ile sie nie myle Sw.Ojciec Pio byl kapucynem …wiec trzeba chyba sie zwrocic do Niego z ta okropna sprawa….moze w czasie pielgrzymki, ktora sie tam udaje w czerwcu?

 7. Pingback: Brat Piotr SDS z amerykańskiej Częstochowy w stanie Indiana: stwórzymy Margaretkę za cale duchowienstwo na czele z Ojcem Swietym Franciszkiem, osoby konsekrowane, ale taką nietypową … – | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 8. Izabela pisze:

  Pod Twoją obronę
  Pod Twoją obronę uciekamy się,
  święta Boża Rodzicielko,
  naszymi prośbami racz nie gardzić
  w potrzebach naszych,
  ale od wszelakich złych przygód
  racz nas zawsze wybawiać,
  Panno chwalebna i błogosławiona.
  O Pani nasza, Orędowniczko nasza,
  Pośredniczko nasza,
  Pocieszycielko nasza.
  Z Synem swoim nas pojednaj,
  Synowi swojemu nas polecaj,
  swojemu Synowi nas oddawaj.
  Amen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s