Czy „boskie orędzia Mary” = Ewangelia??? – z najnowszych herezji Marii z Irlandii…

Zapraszamy każdego do osobistej refleksji
Marry from Ireland (Mery z Irlandii) pisze:
Niebo się raduje z powodu szybkości rozprzestrzeniania się Moich Boskich Orędzi i Modlitw po całym świecie. Jest to czas, tak dawno temu przepowiedziany, kiedy Moja Święta Ewangelia ma być głoszona po całym świecie

Czy „boskie orędzia Mary” = Ewangelia???

Z Listu do Galatów:
Prawdziwa Ewangelia

6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!

Ula, jak mawia o sobie, ” owieczka Pana wyrwana z rak szatana:)”, pisze:
dla ciekawych jeszcze podam informacje z nowinek swiata biznesowego :)  poza kolosalna cena za ksiege samozwanczej prawdy placi sie duze pieniadze, ba… jest juz tom II i nawet oddzielna ksiazeczka krucjatek, ale bo tego bylo malo i oczywiscie biznes musi sie krecic jest tez aplikacja na androida z tymi wszystkimi ksiegami, no i bagatelka kosztuje tylko dwa razy tyle co chociazby Dzienniczek Siostry Faustyny, z ktorej to aplikacji dochod jest przeznaczony na klasztor siostr

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

54 odpowiedzi na „Czy „boskie orędzia Mary” = Ewangelia??? – z najnowszych herezji Marii z Irlandii…

 1. Magdalena-Zofia pisze:

  Widzę, że pojawił się odrębny wpis, zatem powtórzę:
  Orędzia pochodzące od Boga, nigdy nie są sprzeczne z Ewangelią, a przekazy z Irlandii są.

 2. AA pisze:

  Tak, czytajcie Pismo Święte=Święte przekazy a niżej
  „Moje dzieci, musicie starać się poświęcać co najmniej piętnaście minut dziennie na odmawianie Modlitw Krucjaty, ponieważ jest to bardzo ważne

  Dla niepoznaki wyżej wpis z ks. Łuczakiem, że to przyjaciel rodziny
  Obrzydzenie bierze…

  • Magda pisze:

   „Musicie znaleźć czas, aby odmawiać te modlitwy, ponieważ one zapobiegły już wielu tragediom na świecie”
   Oto mała Modlitwa Krucjaty (95) O pomoc w znalezieniu czasu na modlitwę.
   O Matko Zbawienia, przyjdź mi z pomocą, gdy walczę o znalezienie czasu na modlitwę

   My mamy Pismo Święte i Różaniec a sekta ma „Święte Orędzia” i Krucjaty
   Ale radujmy się, bo to nie o nas Pismo Święte mówi
   „Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!”
   Chwała Bogu!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   „Dla niepoznaki wyżej wpis z ks. Łuczakiem, że to przyjaciel rodziny
   Obrzydzenie bierze…”
   – To się nazywa MANIPULACJA !!! W tym konkretnym przypadku, została wykorzystana „zasada autorytetu”.

 3. myślący pisze:

  Dobrze że trąbicie!!! o tej mary która jest prawie mery, prawie ma orędzia, prawie głosi Ewangelię i prawie ma objawienia. TYLKO PRAWIE ROBI RÓŻNICĘ

 4. Patriota i katolik pisze:

  Panie Boże widzisz i nie grzmisz
  Ale mam nadzieję, że niedługo zagrzmisz!!!
  kto jeszcze jest w stanie bronić tych herezji, chyba tylko heretyk albo ktoś kto ma z tego zysk
  Trzeciej opcji nie ma!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Byłaby trzecia – bezinteresowna miłość do bliźniego, ale w tym przypadku, nie mamy z nią do czynienia. Rozpowszechnianie herezji, manipulacja czytelnikami – wykorzystywanie dla osobistych korzyści autorytetu innych osób, bez ich wiedzy, nie ma nic wspólnego z miłością.

 5. Sebro pisze:

  Wg mnie następuje swoista kulminacja. Trochę ludzi się obudziło więc aby nie stracic tych co jeszcze śpią trzeba przekonać, że te „orędzia” są naprawdę czymś ekstra. I proszę – oto produkt gotowy. Orędzia Mery to długo wyczekiwana ewangelia, która miała być głoszona po całym świecie.
  To ci dopiero ciekawostka, bo ja myślałem, że taka Ewangelia jest już nam głoszona na całym świecie i to od 2000 lat. Jakich to ciekawostek człowiek na starość się dowiaduje.
  Ale na poważnie – bardzo piękny fragment porównawczy został we wpisie dodany (list do Galatów). Myślę, że on mówi wszystko.
  Ktoś w poprzednim wątku pisał, że te orędzia mają poparcie księdza katolickiego, który działa na facebooku. Hmm, czy katolickiego to ja bym był ostrożny w takim stwierdzeniu. Ksiądz, który podpiera się w dyskusjach autorytetem pastorów protestanckich już jest podejrzany. Mało tego – ma wtyki wśród Iluminatów i głosi wielki koniec pieniądza jaki znamy wraz z końcem – uwaga – 2012roku. Coś przespałem? A no i oczywiście, kulminacyjnym końcem pieniądza będzie wprowadzenie chipów podskórnych z numerem bestii – skąd my to znamy?
  Z pewnych źródeł wynikło również, że ów „ksiądz” był wyświęcony przez suspendowanego kapłana – zatem koniec dyskusji.
  Kto ma uszy niechaj słucha, a kto chce spać niech śpi dalej. Oby tylko Bóg dał mu łaske obudzić się na czas.

  • Anonim pisze:

   Fr. Paul-Marie z La Salette?
   He he. Ksiądz widmo jak i jego nauki i Bractwo Krzyżowców z La Salette
   To ten gostek http://endtimes.cbkols.org/
   A na fb działa tu ; http://hu-hu.facebook.com/notes/frmarie-paul-ofourladyof-lasalette/response-to-fr-owen-gorman-on-the-warning-second-coming-messages/131970476928884

   • wobroniewiary pisze:

    Ksiądz O. Gorman jest swego rodzaju ikoną kościoła w Irlandii a ten wyświęcony przez suspendowanego biskupa „kapłan”… oto fragment maila od „xyz”

    …”kiedys go spytalam czy moze mi powiedziec gdzie mieszka (bo chcialam sie z nim spotkac i oddac w opieke duchowa, tak sobie pomyslalam) odpowiedzial mi, ze nie moze mi tego zdradzic. Kiedy odrzucilam oredzia i zaczelam mu zadawac niewygodne pytania wyrzucil mnie z listy swoich znajomych”

    I wszystko jasne 😉
    Dla porównania fragment komentarza „uważnego Czytelnika” o księdzu Owenie który ostrzega przed Mery, a którego ich kapłan z La Salette krytykuje

    „Dodam również że czasopismo Alive w Irlandii na łamach którego ksiądz Owen Gorman ostrzega przed herezjami zawartymi w orędziach Marii MDM jest jest jednym z najbardziej powszechnych miesięczników katolickich o nakładzie do 380000 .
    Ksiądz Owen Gorman jest znaną twarzą kościoła katolickiego w Irlandii w czasopiśmie Alive prowadzi stałą rubrykę , czasem pojawia się gościnnie w telewizji EWTN ( TV katolicka) i jest znany z przychylności do objawień w Medjugorje”

 6. Paul pisze:

  Prawdziwa obraza wywalenie z listy znajomych.Najlepsza jest krucjatka o to by ci się łaskawie zachciało modlić.Kpiny.Jednak dalej ludzie wierzą.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie tyle, by ci się zechciało, ile żeby ci niebo czas znalazło 😀 😀 😀

   • Paul pisze:

    No tak arcyksiążę łaskę w ogóle Bogu robi że otworzy do niego dzioba.Wiecznie się czasu nie ma.Najlepiej dostać w papę to od razu znajdziesz czas tak jak Ania w Medjugorie na umycie łazienek 😛

    • wobroniewiary pisze:

     Ale ją w ten sposób do pracy natchnął św. Ojciec Pio, a to był Święty katolicki a nie sekciarsko-jehowicki i raju na ziemi nie głosił

    • Paul pisze:

     Nom właśnie to te śmiechy.Krucjatka leniowi potrzebna żal.To kpiny z Boga.
     Nie chcesz się modlić to nie.Bóg nikogo na siłę nie zmusza.

 7. Magdalena-Zofia pisze:

  Jak Katolicy, mogą publikować przekazy, o których doskonale wiedzą, że są herezją ? Nie wierzę, że są ignorantami i nie czytają tego, co mówią Biskupi, co mówią księża. Nie wierzę też, że nie mają wiedzy o Ewangelii na poziomie chociażby podstawowym, bo taka wystarczy, by te błędy w przypadku Mery zobaczyć.

  • Sebro pisze:

   Słuchaj, to trochę jak z lefebrystami. Oni nie uznają praktycznie, żadnego posoborowego papieża i autorytetu Kościoła. Podobnie jest u zwolenników Mery każdej maści. Ktokolwiek krytycznie się o orędziach wypowie – chocby to był sam papież – to jest agentem zła. wszystko w temacie. Tu juz nie ma własnej wolnej woli. Wola ta została zakopana głęboko. ten kto miał nad nia jakąś kontrolę jeszcze, to się wyrwał spod irlandzkich skrzydeł. Reszta potrzebuje interwencji z góry i oby udało nam się ją wymodlić.

 8. Magda pisze:

  Powiadacie, że z pastorem współpracuje ten od herezji. To współczuję. Tacy ostatnio „odjeżdżają” i to równo 😀
  Niemiecki pastor odprawi “nabożeństwo erotyczne”.
  Kolejnym przykładem głębokiej zgnilizny zachodniego “chrześcijaństwa” jest luterański pastor z Wiesbaden, Ralph Schmidt, który wzywa zakochane pary do wzięcia udziału w “nabożeństwie erotycznym”, które ma on odprawić w “Dzień św. Walentego”, 14 lutego w “kościele” Chrystusa Zbawiciela, w wiesbadeńskim okręgu w Mainz-Kastel, pisze portal “Deutsche Welle”.

  Nabożeństwo, które pastor zamierza odprawić już drugi raz, powinno pomóc przywrócić parom “ostrość doznań zmysłowych”.
  czytajcie całość: http://polskaswiadoma.pl/pl/ps-nwo/item/24043-niemiecki-pastor-lutera%C5%84ski-znowu-odprawi-%E2%80%9Cnabo%C5%BCe%C5%84stwo-erotyczne%E2%80%9D

 9. ks. Adam Skwarczyński pisze:

  Odpowiadam na poniższego maila:
  „skąd taka nienawiść do tych orędzi i od kogo pochodzi?
  Jest tyle objawień dlaczego atak dotyczy właśnie tych.
  Ludzie którzy piszą te artykuły pienią się z nienawiści do tych przekazów, ale nie mogą powstrzymać Ducha Świętego przed ich rozpowszechnianiem i to ich najbardziej boli.
  Wiele można zrozumieć, można nie wierzyć w jakieś objawienia, ale prowadzący stronę wobronietradycji dopuszczają się bluźnierstw – „pieczęć bestii” „od niemiłosierdzi”
  ubliżają ludziom wierzącym, katolikom którzy czytają je od jehowców, sekciarzy – czy to jest postawa ludzi wierzących?

  Proszę zapytać swojego mentora ks. Skwarczyńskiego czy ludziom którzy zaufali objawieniom, może są w błędzie należy ubliżać, szydzić z nich czy się za nich modlić?

  pieczęć bestii” – jak można przekręcać tak nazwę modlitwy przekazanej przez Boga Ojca ? Z samego względu że może ona pochodzić od Boga nie powinniście tak mówić, dopuszczacie się bluźnierstwa
  za nim zaczniecie oceniać prywatne objawienia polecam najpierw zrobić rachunek sumienia i się wyspowiadać
  – czy mogę przekręcać nazwy modlitw przekazanych w jakichkolwiek objawieniach i zamieniać nazwę Boga na bluźniercze imiona
  – czy powinienem naśmiewać się z ludzi którzy zaufali prywatnym objawieniom i im ubliżać od Jehowitów, sekciarzy
  – czy wolno mi w ocenie objawień poza merytorycznymi argumentami używać szyderstw, kpin z proroka który je otrzymuje, z ludzi wierzących którzy je czytają oraz Autora którym przecież porze być Bóg

  Moja odpowiedź:
  +M

  Ma Pan rację: nikogo obrażać nie wolno, wyszydzać itp., chyba że… kochamy tych błądzących i nie widzimy innego sposobu, by otrzeźwieli i przestali czytać takie bzdury, które same w sobie już są bluźnierstwem – podszywaniem się pod Najświętszego Boga. Wzorem jest dla nas Pan Jezus, który nie cofał się przed mocnymi określeniami faryzeuszy: groby pobielane, pełne robactwa i zgnilizny, zdziercy i oszuści, ślepi itp. Oni nazywali to „ubliżaniem” i pozostali zamknięci, ale słyszeć słyszeli.

  Niech Pan poczyta ostatnie wiadomości na temat rzekomej Marii, biznesmenki z Dublina, którą zna ten (znany i szanowany w Irlandii) ksiądz i DEMASKUJE!!! Czy to jeszcze Panu nie wystarczy? Kiedy jej to wykazano, stwierdziła, że na tych „orędziach” swoich dalej będzie robić interes, w który już sporo zainwestowała… Oto ma Pan „świętą księgę”!

  Czas najwyższy samemu otworzyć oczy i przestać ogłupiać innych. Dla Pana ostatnia chwila, by upaść na kolana przed Prawdziwym Bogiem i z serca przeprosić Go za poddawanie się oszustwu, a może i propagowanie go, ale… Z MOCNYM POSTANOWIENIEM NATYCHMIASTOWEJ POPRAWY! Boże Miłosierny, zlituj się nad swoim Łukaszem K. i spraw, by dalej nie wykuwał sobie sam losu zwiedzionych! Amen.

  • wobroniewiary pisze:

   Dla przypomnienia Łukasz K. to luk1407 z glorii i innych stron, promujący Mary i jej herezje 😉

  • Magda pisze:

   Ten ksiądz jest niesamowity 😉

   „Ma Pan rację: nikogo obrażać nie wolno, wyszydzać itp., chyba że… kochamy tych błądzących i nie widzimy innego sposobu, by otrzeźwieli i przestali czytać takie bzdury, które same w sobie już są bluźnierstwem – podszywaniem się pod Najświętszego Boga”

   Kiedy jej to wykazano, stwierdziła, że na tych “orędziach” swoich dalej będzie robić interes, w który już sporo zainwestowała… Oto ma Pan “świętą księgę”!

 10. Magda pisze:

  Paul, ja znam lepsze polskie powiedzenie, za darmo i bez Irlandii 😀

  „Panie Boże, daj żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce”

 11. Paul pisze:

  trza czerpać inspiracje 😀 Ciekawe na czym się wzoruje businesswoman z Irlandii.Trzeba sobie radzić w kryzysie.
  Mój Tatuś miał kiedyś na zapalniczce napis „Bóg zapłać bo ja nie mam”:P

 12. ula pisze:

  Jednym „wiarygodnym” argumentem dla zwolennikow mery jest „ksiadz katolicki Fr. Paul Marie” ktory jest swojego rodzaju wirtulanym duchem, jak sama Mery. Ani Mery ani tego „kaplana” tozsamosci nie da sie w zaden sposob udowodnic. I niestety, ale ksiadz katolicki, ktory nie jest wirtualnym duchem, ks. O. Gorman, ale prawdziwym, rzetelnym kaplanem w/g calego swiata duchow mysli sie i rozsiewa bzdury. I niech mi ktos powie czy osoba zdrowa psychicznie moze w to wszystko wierzyc?! moze, chyba, ale musi byc naiwna go granic mozliwosci

 13. ula pisze:

  mysli sie=myli sie… jak pisalam kiedys, te sylabowki to caly moj urok osobisty 🙂

 14. ula pisze:

  dla ciekawych jeszcze podam informacje z nowinek swiata biznesowego 🙂 poza kolosalna cena za ksiege samozwanczej prawdy placi sie duze pieniadze, ba… jest juz tom II i nawet oddzielna ksiazeczka krucjatek, ale bo tego bylo malo i oczywiscie biznes musi sie krecic jest tez aplikacja na androida z tymi wszystkimi ksiegami, no i bagatlka kosztuje tylko dwa razy tyle co chociazby Dzienniczek Siostry Faustyny, z ktorej to aplikacji dochod jest przeznaczony na klasztor siostr. A wogole, to aplikacje mozna dodac darmo, jezeli wraz z nia pojda reklamy… tak to naiwnosc placi, ale najgorsze ze placi wlasna dusza, i tutaj zaczyna sie ogromny dramat czlowieka zwodzonego 😦

  • wobroniewiary pisze:

   A więc jednak biznes….

  • Nowa pisze:

   Nie wierząc gołosłownie zajrzałam, http://www.thewarningsecondcoming.com/shoppingcart/
   zobaczcie sami, tom I, „tylko” 15,99 tyle samo II i modlitewnik krucjatowy tylko 4
   Czy to coś można nazwać modlitewnikiem?

   • Nowa pisze:

    Za tyle kasy można kupić całą Marię Valtortę, co najmniej dwa Pisma Święte lub pismo Święte i Dzienniczek a nie bilet do piekła lub ciężkiego czyśćca

  • uważny czytelnik pisze:

   Rzecz w tym że ktoś zainwestował ogromne pieniądze w rozpowszechnianie tych orędzi Marii MDM i ja myślę że nie te pieniądze raczej się nie zwróciły . Na stronie źródłowej nie nie ma odnośnika „donate” znaczy wspomóż nas finansowo , Za to rzuca się w oczy że komuś niezmiernie zależy na rozpowszechnianiu tych orędzi . Jest dużo odnośników typu : wyślij wiadomość do przyjaciela , lub weź ulotkę i przekaż znajomym i przede wszystkim wiele odnośników do portali społecznościowych . Całe to „przedsiębiorstwo ” ma za główny cel rozgłaszać te orędzia po całym świecie .

   • wobroniewiary pisze:

    dokładnie, jak mówi w swoich opracowaniach ks. Adam, szatan tworzy swoja armię ze szczeblami w oderwaniu od Kościoła, bo księża są źli, no chyba, że ci co nic nie wiedzą bo …”obiadki z nimi jedzą”

 15. ula pisze:

  co tu duzo szukac… sw Krolowa Jadwiga… jej stan i blogactwa nie przeszkodzily w uswieceniu sie 🙂 a sw. Franciszek, z bogatego chlopca stal sie Biedaczyna… z tym ze z bogactwa mozna zrobic swojego bozka… wtedy to i przez szeroki most sie do Krolestwa Bozego nie wejdzie 🙂

 16. Artur pisze:

  Mam nadzieję, że po Ostrzeżeniu biskupi i kapłani, docenią Krucjatę Różańcową a wypełnienie Ślubów Jasnogórskich prowadzi do Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
  Króluj nam Chryste.

 17. AA pisze:

  Coś na wesoło od innej „zagranicznej wizjonerki”\
  podaj HASŁO 😀 🙂

  „Panie Jezu – ukochany nasz Królu na całym świecie bardzo proszę podaj HASŁO na 2013 rok”
  Komu Pan Jezus rzuca hasła? Podpowiem, że w Chicago

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Nawet podpowiedzi nie potrzeba :). Pani Mieczysława, co roku zadaje to samo pytanie, mimo że co roku Papież ogłasza pod jakim hasłem będzie dany rok liturgiczny. Pani Mieczysławie, należy przypomnieć, że rok 2013 jest ogłoszony „Rokiem Wiary”, poprzedni był pod hasłem „Kościół moim domem”. No ale Pani Mieczysławie to widocznie nie wystarcza.

 18. olo13jcb pisze:

  Miecia w akcji 😉 – Czyli podaj hasło, a my już pin WYMYŚLIMY 😉

 19. ula pisze:

  jedno z pierwszych oredzi, z przed ponad dwoch lat (12.11.2010), mowi
  „Śmiało rób to, co należy robić, aby ludzie zobaczyli i usłyszeli moje boskie orędzia.

  Ufam ci droga córko, że skorzystasz z takich środków, które zapewnią, iż ludzie przeczytają te orędzia. Musisz włożyć całą swoją siłę w pisanie tej księgi. Ta księga odmieni życie i zbawi dusze, jak to zostało zapowiedziane. Tak, ta księga jest tym, co zostało przepowiedziane. Ty jesteś pisarzem. Ja jestem Autorem.

  Nie bądź zdziwiona lub przytłoczona, bo to jest bardzo święte zadanie i zostałaś wybrana do tego, by wykonywać tę pracę ze Mną. Zabierze Ci to trzy miesiące. Chcę, żebyś opublikowała ją całemu światu. To musi być obszerne, mocne i poszukiwane przez miliony, jak Pismo Święte.

  Moja córko, możesz zatytułować ją „Rozmowa z ukrytym prorokiem”. Tak będzie dobrze. Dlaczego się boisz Moje dziecko? Jesteś kierowana z nieba. Musisz być silna. Zaufaj mi. Poddaj się. Będę prowadzić cię za rękę na każdym etapie tej drogi. Porozmawiam z tobą później.

  Twój kochający, Jezus Chrystus, Zbawiciel.” pomine fakt ze 3 miesiace sie przedluzyly, no ale jak mowia wciagnieci w machine szatana z irlandii, u Boga nie ma czasu, no, tak, a no nie ma, ale na ziemi jest i Bog ten czas stworzyl i sie nim posluguje… w kazdym badz razie, nie o to chodzi… chce Wam zwrocic uwage na zdanie kluczowe „To (dzielo – ksiega samozwanczej prawdy) musi być obszerne, mocne i poszukiwane przez miliony, jak Pismo Święte.” Ja szatan, mowi szatan, chce byc JAK BOG… „obszerne i moce” – a Jezus mowi „„Włóżcie na siebie moje jarzmo i bądźcie podobni do Mnie. Ja jestem cichy i pokornego serca.” i stawiam duza, wielka kropke!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s