Orędzie dla E. z Wybrzeża z 26 stycznia 2013 – chcę być czczony w Moim Sakramencie Miłości, lecz opary demona przeniknęły do Mojej Świątyni

Orędzie Nr 3/2013

PAN JEZUS DO E. Z WYBRZEŻA 28 STYCZNIA 2013 ROKU

       Podałem im rękę – daremnie. Wzywam ich całą siłą Miłości – daremnie. Po jednej stronie stają Moje pokorne dzieci, po drugiej – pyszni, którzy nie chcą się poddać Miłości.
A Miłość żebrze, a Miłość żali się, a Miłosierdzie czeka daremnie, a Święta Sprawiedliwość szykuje się, by uderzyć. Tylko na Jej głos zareagują, bo przed prawdziwą Miłością zamykają swe serca. Nierozumni! Tak, są nierozumni, ślepe i nieszczęśliwe dzieci. A Bóg czeka, aż im się raczy spodobać [przyjść do Niego]. Dlaczego muszę ich tak bardzo kochać?
Pewność Mojej Miłości i zapewnienie Mego Miłosierdzia niechaj jednak uspokoją zalęknione serca Moich biednych małych dusz, bo Ja je uratuję i żadna z nich nie zginie, gdyż na Moje wezwanie odpowiedziały i Bóg w nich znajduje swoją pociechę.
Lecz ten czas, w którym Bóg się uniża z powodu Jego wielkiej Miłości, będzie miał swój kres, bo upór wasz nie zna kresu. Gdy jestem Ojcem, jestem też i Bogiem, i jako taki chcę być czczony w Moim Sakramencie Miłości, który jest wyszydzany i wyśmiewany. Mój dom nie jest już domem modlitwy, lecz miejscem największego duchowego zamętu, gdzie panuje bluźnierczy brak czci. Bezbożność osiągnęła szczyt i bezprawie jest wielkie.
Niedługo jednak będę powstrzymywał Moją świętą Sprawiedliwość, i Dzień Mój przyjdzie – Dzień Pański, i Dzień ten będzie oglądał [pełnię] Mojej Sprawiedliwości i Mej Litości. Wkrótce dokona się ekspijacja za wasze grzechy, a Bestia oraz jej stronnictwo zostaną sparaliżowane. Będą się czołgać w prochu, ponieważ na horyzoncie ukaże się Światłość. To będzie Mój Znak. Pozostańcie więc przebudzeni, ponieważ nikt nie zna dnia ani godziny Mojego Przyjścia. Wasz Król przybędzie, i Ten, którego oczekiwaliście tak długo, nagle rozbłyśnie nad wami. Zatem odwagi, umiłowani!
Rzeczywiście opary demona przeniknęły do Mojej Świątyni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia, Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Orędzie dla E. z Wybrzeża z 26 stycznia 2013 – chcę być czczony w Moim Sakramencie Miłości, lecz opary demona przeniknęły do Mojej Świątyni

 1. wobroniewiary pisze:

  Orędzie publikujemy za wiedzą i zgodą ks. Adama Skwarczyńskiego.

 2. Magda pisze:

  BEZWZGLĘDNE PIERWSZEŃSTWO CHRYSTUSA

  Boska godność Chrystusa i Jego dzieło odkupienia
  15 On jest obrazem Boga niewidzialnego –
  Pierworodnym wobec każdego stworzenia,
  16 bo w Nim zostało wszystko stworzone:
  i to, co w niebiosach, i to, co na ziemi,
  byty widzialne i niewidzialne,
  czy Trony, czy Panowania, czy Zwierzchności, czy Władze.
  Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone.
  17 On jest przed wszystkim i wszystko w Nim ma istnienie.
  18 I On jest Głową Ciała – Kościoła.
  On jest Początkiem,
  Pierworodnym spośród umarłych,
  aby sam zyskał pierwszeństwo we wszystkim.
  19 Zechciał bowiem [Bóg], aby w Nim zamieszkała cała Pełnia,
  20 i aby przez Niego znów pojednać wszystko z sobą:
  przez Niego – i to, co na ziemi, i to, co w niebiosach,
  wprowadziwszy pokój przez krew Jego krzyża.

 3. Franek pisze:

  Czytam to orędzie i widzę że jest w nim to samo co w orędziu Adama Człowieka podobnie jak we wcześniejszym gdzie była mowa min. o „drodze do Damaszku”.
  Widać że Pan Jezus przemawia przez coraz więcej braci i sióstr.

  • AA pisze:

   Przede wszystkim jest mowa o Miłości ukrytej w Eucharystii i nadzieja dla wiernych Bogu

   :Pewność Mojej Miłości i zapewnienie Mego Miłosierdzia niechaj jednak uspokoją zalęknione serca Moich biednych małych dusz, bo Ja je uratuję i żadna z nich nie zginie, gdyż na Moje wezwanie odpowiedziały i Bóg w nich znajduje swoją pociechę”

 4. wobroniewiary pisze:

  Jawa: groźba zamknięcia szkół katolickich

  Odmowa przez szkoły katolickie w diecezji Surabaya na indonezyjskiej Jawie przyjęcia nowych dyrektyw władz lokalnych może spowodować ich zamknięcie. Przepisy te nakładają bowiem na każdą placówkę edukacyjną obowiązek prowadzenia przez wykwalifikowanych nauczycieli lekcji islamu i Koranu dla wszystkich uczącym się w nich muzułmanów.
  Jak informuje Radio Watykańskie, rozporządzenie dotyczy zarówno placówek publicznych, jak i prywatnych.

  Źródło: http://www.naszdziennik.pl/wiara-przesladowania/22383,jawa-grozba-zamkniecia-szkol-katolickich.html

 5. Maggie pisze:

  Porzekadlo mowi: gdys sie dostal miedzy wrony, musisz krakac jak i one
  Ale rowniez: chocbys stokroc uczyl czaple, jak papuga nie zapaple…a tam gdzie chodzi o wiare to mamy doczynienia z „czaplami”…
  To okropne co wyczyniaja … takie przesladowania moga pommozyc szeregi meczennikow !
  Kroluj nam zawsze i wszedzie Chryste, a Ty Matko Najswietsza bron Twe dziateczki – blagamy serdecznie

 6. wobroniewiary pisze:

  Otrzymujemy w mailach pytanie, czy dobrze czynimy publikując inne nie zatwierdzone orędzia.
  Jak dokonujemy selekcji?
  Odpowiedź jest prosta. Selekcji dokonuje ksiądz, który jest teologiem. Dopóki w orędziu nie ma błędów doktrynalnych czy herezji, Kościół ma prawo badać ale nie bronić (wszystko badajcie, co dobre zachowujcie). W przypadku pojawienia się błędów KOŚCIÓŁ MA OBOWIĄZEK OSTRZEGAĆ!!!

  Najlepiej obrazuje to odpowiedź samego ks. Adama tu na stronie dana swego czasu „ostrydze” jakim prawem ks. krytykuje Mery (już wiemy że to zmyślone imię) Irlandkę.
  Ks. Adam pisze:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/#comment-10825

  Jest Pani w błędzie, gdyż Kościół prawie nigdy nie wypowiada się pozytywnie o trwających objawieniach jako na pewno pochodzących od Boga, natomiast wypowiada się o nich – ma ten ścisły obowiązek – w sposób negatywny, gdy zostaną w nich stwierdzone błędy teologiczne lub jakieś dziwactwa niezgodne z obyczajami lub moralnością katolików. Wtedy orzeczenie brzmi: CONSTAT DE NON-SUPERNATURALITATE (stwierdza się, że te teksty-objawienia nie mają pochodzenia nadprzyrodzonego, tzn. Bożego, bo mogą pochodzić z piekła – wtedy też są “nadprzyrodzone” w złym sensie). Gdy komisja nie zauważyła żadnych błędów ani dwuznaczności, może stwierdzić: NON CONSTAT DE SUPERNATURALITATE (nie ma pewności, czy są pochodzenia nadprzyrodzonego). To drugie stwierdzenie uważa się za pozytywne i otwierające drogę do badań. Tak powinno być w wypadku Irlandki: powinna przedstawić swoje pisma kompetentnej Władzy Kościoła – chodzi tu przede wszystkim o biskupa ordynariusza swojej diecezji – i podporządkować się jej orzeczeniu. Dopóki tego nie zrobi, sumienie nakazuje mi, jako księdzu katolickiemu, otwarcie piętnować jej błędy jako z pewnością nie pochodzące od Boga i ostrzegać przed nimi innych, co też czynię. Nie trzeba mieć nawet wielkiego wykształcenia teologicznego ani światła Bożego, by te błędy dostrzec, więc dziwię się, że są jacyś katoliccy teologowie i duchowni, którzy ich nie widzą. Coraz więcej “prostaczków” zgłasza się do nas ze swoim świadectwem: czytanie pism Irlandki poraniło ich wewnętrznie, uzależniło, a gdy się od nich uwolnili, dzielą się swoją radością. Niech ich głos będzie ostrzeżeniem dla tych, którzy wciąż jeszcze mają klapki na oczach, jak kiedyś konie dorożkarskie!
  Przyjdź, Panie Jezu, i oczyść wreszcie ziemię z fałszywych proroków! Niech Twoja Prawda zajaśnieje we wszystkich umysłach i sercach. Amen.

 7. Adam pisze:

  Szanowni administratorz, orzekanie o zgodności lub niezgodności danych objawien należy w pierwszej kolejności do biskupa miejsca, ewentualnie do specjalnie powołanej przez władze kościelne do tego komisji. Znajomy wam ksiądz ma taki sam mandat do tego jak i ja, ktory też skonczyłem teologię. Czyli?

 8. szulamitka pisze:

  w tym sęk,że powołane do tego komisje,biskupi,czy kto tam jeszcze nie chcą czytać.Bogu dzięki za kapłanów którzy rozeznają orędzia!

  • czekajacy pisze:

   To chyba nie tak. Komisje można powołać, jeśli dana osoba poprosi o opiekuna duchowego, podda się biskupowi, itd.

   A Merry raczej sie chowa, ucieka, uderza z podziemia…

   • wobroniewiary pisze:

    przecież jak biskup zobaczył i powiedział , to złe nie od Boga, to wzięła nogi za pas i uciekła 😉

    Tak przynajmniej wynika z wywiadu radiowego i z komentarzy Nietypowego 😉

   • Artur pisze:

    I co Pan Czekajacy na orędzie umieszczone wyżej, dalej Pan uważa, że biskupom i kapłanom nie należy mówić o Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę ?

 9. szulamitka pisze:

  a tym niedowiarkom radzę,niech wezmą orędzia do ręki i sami spróbują coś zdziałać u kapłana albo biskupa to zobaczą jak to działa,albo niech poczekają cierpliwie sto i więcej lat na zatwierdzenie kościoła…

 10. szulamitka pisze:

  bardzo mnie ucieszył ten wpis,bo sama jestem z wybrzeża i nawet w myślach prosiłam Pana,aby raczył też spojrzeć na nas.

 11. Sebro pisze:

  „Wkrótce dokona się ekspiacja za wasze grzechy, a Bestia oraz jej stronnictwo zostaną sparaliżowane.” – to zdanie uderza. Bestia zostanie sparaliżowana – czyli tymczasowo unieruchomiona. Czyli juz taka jakby zapowiedź dalszych losów i wielkiego prześladowania.

  A tu coś o czci należnej Bogu:

  http://gazetawarszawska.com/2012/03/17/michael-voris/

 12. AA pisze:

  Kpiny w biały dzień.
  Marry, aby się przypodobać krytykującym ja katolików zachęca „aby przypominali ludziom o znaczeniu czytania Pisma Świętego, Słowa przedstawionego zgodnie z Wolą Mojego Ojca”

  Ale to zdanie powala na kolana 😀
  Niebo się raduje z powodu szybkości rozprzestrzeniania się Moich Boskich Orędzi i Modlitw po całym świecie.Jest to czas, tak dawno temu przepowiedziany, kiedy Moja Święta Ewangelia ma być głoszona po całym świecie.

  czy boskie orędzia = Ewangelia????

 13. Maggie pisze:

  Jezeli ksiadz opiekun odrzuca to bledy sa tak ewidentne, ze nie warto nawet przekazywac sprawy biskupowi. Jesli bylyby watpliwosci to oczywiscie zajal by sie „oredziami” nie tylko biskup ale i jeszcze jakas komisja.
  Sa ludzie ktorzy zbijaja majatek na horoskopach. Nie wykluczone ze moga tez byc i tacy, ktorzy na „oredziach” i do tego juz „zaplaconych przez zleceniodawcow” robia fortune i czynia zamet.

 14. Artur pisze:

  Mam nadzieję, że po Ostrzeżeniu biskupi i kapłani, docenią Krucjatę Różańcową a wypełnienie Ślubów Jasnogórskich prowadzi do Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.
  Króluj nam Chryste.

  • Maggie pisze:

   KROLUJ NAM CHRYSTE! Oby jak najszybciej zabrali sie do tego dziela, bo czas nagli.
   Dlatego tez musimy walczyc o wolne, katolickie media i miec na multipleksie TV Trwam. Prawem kaduka katolicy oplacaja swymi podatkami „libertynskie” stacje: demoralizujace i profanujace to co nam DROGIE.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s