O „orędziach” z Irlandii raz jeszcze – wszystkie razem wzięte zawierają prawie 95% prawdy właśnie po to, by zwodzić… i atakować Kościół!

Antoni pisze: 
Dane mi było przeanalizować każde orędzie. Wszystkie razem wzięte zawierają prawie 95% prawdy właśnie po to, by zwodzić.
Krytykują zło na świecie, aborcję, mówią o Prześwietleniu Sumień. O towarzyszących temu wydarzeniu kataklizmach i anomaliach pogodowych. Krytykują rząd światowy i obecną sytuację kryzysową na świecie. Stąd mają taki posłuch.
Jednak ludzie mają baczyć o zbawienie duszy, choćby ciało stracić mieli.
Ludzie mają nie dziwić się pogłoskom wojennym, prawom bezbożnym, lecz baczyć, by sami nie mieli w tym udziału.
Ludzie mają dbać o zbawienie własne, rodziny oraz bliźnich, a sprawy bytu zostawić Bogu, który troszczy się o ptaki co to nie sieją i nie orzą, a cóż dopiero o człowieka.
Sprawy duszy mają być na pierwszym miejscu.
Tymczasem orędzia irlandzkie stawiają sprawy poboczne na plan pierwszy, dzięki czemu ludzie w nie wierzą, bo to co dotyczy spraw ziemskich to prawda, wystarczy rozejrzeć się dookoła. A sprawy ocalenia duszy są na miejscu drugim, bo plan pierwszy to obalić rząd światowy i dostać się do ziemskiego raju.

To nie jest działanie nieświadome. Te orędzia mają jeden ukryty cel.
                                                              CEL
Przemycić między wierszami nienawiść do Kościoła i do wyświęconych sług. Przygotować grunt pod fałszywego proroka.
Trucizna sączyła się powoli ale ze skutkiem doskonałym. Cel został praktycznie osiągnięty.
Nie trzeba słuchać księży, choć trzeba chodzić do kościoła
, nie trzeba być im posłusznym, skoro to prawie sami masoni, którzy nie uwierzyli w największą prorokinię. Nie trzeba się ujawniać, przechodzić komisji, bo trzeba wreszcie zakwestionować słowa z Pisma Świętego „wszystko badajcie, co dobre zachowujcie”.
Nie trzeba wreszcie i samego Pisma Świętego, bo jest nowe w postaci Świętych Słów Księgi Prawdy.
Ale to Kościół jest skałą i bramy piekielne nie przemogą go
.
Amen!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Orędzia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

62 odpowiedzi na „O „orędziach” z Irlandii raz jeszcze – wszystkie razem wzięte zawierają prawie 95% prawdy właśnie po to, by zwodzić… i atakować Kościół!

 1. Sebro pisze:

  Bardzo trafne podsumowanie. Pięknie wypunktowana działalność Mery.

 2. Norbi pisze:

  Jako czytelnik tych orędzi mogę tylko Bogu dziękować za uznanie przez Pana tych 95%. W większości przypadków taki wynik uznaje się za pełny sukces! Dalsze 5% wierzę przyjdzie z czasem w Duchu Bożym i z cierpliwością daną przez Pana. 🙂 Oczywiście argumenty na nie uważam za bezzasadne. Z Bogiem!

  • wobroniewiary pisze:

   A ja Cię zapewniam,że te 5% DEMASKUJE, SKĄD ONE POCHODZĄ
   To słowa ks. egzorcysty Jana Pęzioła z dziś, z którym miałam okazję kolejny raz rozmawiać, dziś było też nabożeństwo uwolnienia i uzdrowienia duszy i ciała w Wąwolnicy 🙂

   Ks. modlił się m.in i intencji, aby ci, co zadają rany Kościołowi poprzez propagowanie złych „proroctw” nawrócili się co prędzej i wrócili na łono kościoła katolickiego. Udzielając mi dziś błogosławieństwa umocnił mnie w wierze i w trwaniu na drodze wierności Kościołowi

   Dziękuję Ci Panie Boże za to, że kolejni zwolennicy tych „orędzi” otwierają oczy 🙂
   Z Panem Bogiem!

  • Paul pisze:

   Norbi jeśli jest tylko 5 procent kłamstwa to należy takie coś wywalić do kosza.Nie stawiaj prawdy koło kłamstwa czyli szatana.Szatan jest ojcem kłamstwa i często sprytnie nam je podsyła.Tak delikatnie subtelnie.

  • Franek pisze:

   Te 5% w orędziach Mery są jak łyżka dziegciu w beczce miodu, no po prostu nie da się tego przełknąć.

  • Tytus pisze:

   5% powiadasz?
   0, 0000001% wystarczy, żeby pozbyć się tego. Przecież odrobina kwasu zakwasza całe ciasto!
   I jeszcze z Mateusza, 7,15

   Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

   A jeśli nie rozumiesz po polsku to może greka przemówi 😉

   προσεχετε δε απο των ψευδοπροφητων οιτινες ερχονται προς υμας εν ενδυμασιν προβατων εσωθεν δε εισιν λυκοι αρπαγες

  • Sebro pisze:

   Jeśli za tymi orędziami „stał” Duch Boży mówilibyśmy wtedy o 100% prawdy w nich zawartych. Gdy jednak pojawia się ułamek stanowiący fałsz, należy się tego wystrzegać, bo wyjdzie tak jak z tym chwaleniem diabła, który niby do Różańca namawia.

  • MANIUŚ pisze:

   Norbi, nie ma co liczyć w procentach, wystarczy że w całym orędziu jest jedna informacja fałszywa, nie ważne czy to data czy wydarzenie, należy takie orędzia natychmiast zdecydowanie odrzucić. A wydarzenie podane w orędziu z 31 maja 2011 roku nie spełniło się. To oznacza, że nie pochodzi z nieba. A przecież jest w nich wiele fałszywej teologii, co wielu teologów udowodniło. Ono przecież nigdy nie zostanie uznane przez kościół, bo jeszcze się nie zdarzyło żeby to co Bóg powiedział nie wypełniło się. Bóg nie kłamie i po tym poznajemy Słowo Boże.

 3. Paul pisze:

  Kłamstwo najlepiej jest przemycać miedzy prawdą bo jest nie zauważalne.Każde dziecko to wie wabiąc mamę że odrobił lekcje a nie odrobił do końca.Ale wielu dorosłych nie potrafi tego zrozumieć.

 4. Kinga pisze:

  Najlepsze podsumowanie wypocin Mery jakie czytałam. Dzięki!

 5. AA pisze:

  No kochani. skoro ponoć brygadzista z tej strony nachodził admina dznmp w pracy razem z walcem i grozili mu pobiciem to już nic mnie nie dziwi do czego obrońcy Mery się posuną Nawet takie groźby do uważnego czytelnika

  „jamek powiedział/a
  26 Styczeń 2013 @ 20:37
  Znikaj, nim na powrót zapłoną stosy!”

 6. olo13jcb pisze:

  Kochani Bracia i Siostry 🙂
  Pozwoliłem sobie zrobić na bazie tego artykułu i niektórych Waszych komentarzy odpowiednią wstawkę na Glorię http://pl.gloria.tv/?media=390882 – bo tam też jest paru napaleńców na te „orędziołka”…

  p.s. Jeśli trzeba by było coś tam jeszcze zmienić albo dodać to proszę o uwagi

  Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie i Każdego z osobna 🙂 🙂 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Olo w przypadku walczenia o Prawdę wszelkie prawa nie zastrzeżone a dozwolone kopiuj i przekazuj dalej 🙂

   Nasz news o tym, że dzieckonmp zaliczyło wpadkę z Indiami i napadami na kościoły i na chrześcijan Robert Tekieli podaje na fb i pisze, jak takie fałszywki skutecznie na przyszłość zniechęcą do organizowania akcji grupowych modlitewnych a teraz powiadamia się RM i Jasną Górę, że to fałszywy alarm, bo i oni dzięki takim info ulegli panice ;(

   Co znaczy siła fałszywego przekazu

  • olo13jcb pisze:

   Na spokojność polecam abyśmy się wyciszyli… ;D

   • wobroniewiary pisze:

    A my musimy się wyciszać?
    Ja bynajmniej jestem wyciszona 😉
    Nie biorę udziału w piekiełku i jestem szczęśliwa.
    Zaraz biorę się za część bolesną z Nowenny Pompejańskiej i Różaniec mnie wyciszy zupełnie
    , co jest niewyciszone ale niektórym to chyba kąpiel w basenie z wodą egz. by się dziś przydała, bo wpadają w jamy własnej pychy

    Niektórzy zwolennicy Marii z Irlandii czepiają się, że Adam-Człowiek jest w ukryciu
    Zależy w jakim ukryciu, bo na pewno nie przed Kościołem. Wiem, że ma być a może już była (?) komisja kościelna, że znają go konkretni kapłani z imienia i nazwiska
    Nie jest człowiekiem widmem i choć jak w przypadku Medziugorje – w miejscu jego objawień nie ma kamer i mediów, to często możemy wyczytać, frazy >przed przyjęciem Komunii Świętej, po przyjęciu… z tabernakulum wyszło światło…”
    widać, że człowiek ten żyje sakramentami Kościoła.
    A to inna sprawa 🙂

    A pieśń swoją drogą piękna 🙂
    Któż jak Bóg

   • Admin pisze:

    Usiąść na kamieniu Różaniec w rękę i można moczyć nogi 🙂

 7. Norbi pisze:

  Może tylko wyjaśnię, bo chyba zaszło pewne nieporozumienie – chodziło mi o to, że 100% jest OK, ale uznanie 95% za dobre przez przeciwnika tych orędzi traktuję jako dobry początek. 🙂 A już poważniej troszeczkę – od kilku miesięcy obserwuję jak po obu stronach „barykady” troszeczkę puszczają wszystkim nerwy. Może zamiast kolejnej namiętnej dysputy obie strony umówiły by się np, na wspólny różaniec któregoś dnia? Stawiam się tu trochę z boku, bo piszę wyłącznie we własnym imieniu. Chyba wszyscy zgodzimy się, że intencji dziś nie brakuje… A potem, oby już w Duchu Pańskim – wrócimy do przerzucania się argumentami. Jestem oderwanym od ziemi marzycielem, czy może jednak myślicie, że jest to możliwe?

 8. Karol pisze:

  Nawrócić się może każdy
  Oto dowód!
  Kat Hoess nawrócił się w Wadowicach

  65 lat temu wykonano wyrok śmierci na założycielu i pierwszym komendancie KL Auschwitz Rudolfie Hoessie. Ostatnie chwile swojego życia przed egzekucją nazista spędził w więzieniu Wadowicach. Są dowody na to, że tutaj też się nawrócił.
  W Wadowicach w archiwum prafialnym Bazyliki Ofiarowania NMP zachowały się sensacyjne dokumenty świadczące o tym, że pod koniec swojego życia zbrodniarz z największego nazistowskiego obozu śmierci dokonał konwersji.

  Przebywając w więzieniu w Wadowicach, Rudolf Hoess w liście do żony pisze:
  Wyrosły we mnie duże wątpliwości, czy również moje odwrócenie się od Boga nie wychodziło z fałszywych przesłanek. Było to ciężkie zmaganie się. Odnalazłem jednak swoją wiarę w Boga.

  http://wadowice24.pl/kultura/historia/4416-kat-hoess-nawrocil-sie-w-wadowicach

 9. wobroniewiary pisze:

  Odmówiłam Różaniec Święty, poczytałam komentarze na obydwu stronach i … uśmiałam się do łez. Walka w obronie Mery trwa w zażarte a … Biblia jest dobra dopóki jest zgodna z Marią Irlandką Inaczej Leszek – Krzysztof – Leo Spoko konkluduje 😉

  „Luter tez kierował się Biblia i co nim się stało?
  Naczytałeś się głupot u tzw. w o…… i pleciesz bez zastanowienia”.

  Tak więc moi kochani czytelnicy uważajcie, bo jak się u nas naczytacie Biblii (a zapraszamy na Ewangelię dla nas) to możecie pleść głupoty
  Co mi to przypomina? 🙂
  Aha, już wiem 😀
  Tak mówili o uczniach Pana Jezusa w dniu Zesłania Ducha Świętego, że albo się upili albo zgłupieli 😉

  Ps. Norbi, pozdrawiamy Cię w Bogu ale idź już spać dziecko 😉

  • malina pisze:

   weszłam na stronę z „orędziami” MBM i zaniemówiłam ile świadectw przeciwko dali dziś sami jej czytelnicy, starzy dobrzy czytelnicy.
   Każdy czuje lęk, niechęć do codziennych obowiązków, najdokładniej opisuje Dark, szkoda mi tylko Lifa, który napisał, że jak szukał wiary to trafił tu i wyśmiewano się z niego że nie zna polskiego a jest z zagranicy
   Czy to możliwe, że wyśmiewaliście obcokrajowca, bo nie zna polskiego?

   • wobroniewiary pisze:

    Tu masz link, możesz sprawdzić, Life całkiem dobrze rozmawiał z nami, był tylko jeden zgrzyt właśnie co do jego narodowości i języka ale to jak zwykle pan Zenobiusz przeprowadzał swoje śledztwo, na które oponowaliśmy (każdego inwigilował, księdza Wojciecha, ks. Zygmunta) innych i zawsze w zaczepnym tonie ale i przyjaznym jednocześnie, bo on już tak miał, że wszystko chciał o wszystkich wiedzieć)

    Na przykład Life dzielnie się broni przed „zenobiuszowymi czechizmami”
    1) W odpowiedzi na zenobiusz.
    Zenobiuszu ja niepisze z Pragi “Czeskiej” ani z Warszawy Polskiej…… Pisze z czech,ale skoro za granice widze. Jestem Katolikiem,ale wiesz co mie zaskoczylo? Jak admini z roznych stron bija przeciwko sobie. To straszne. Szatan robi zamieszki. Nigdzie nienapisalem, ze wierze w MBM ani w inne. W co musze wierzyc to biblia i zyc dobrym zyciem i czcic pPana Jezusa, Boga Ojca naszego i Matke nasza. Ktos ci oponuje a Ty go zaraz urazasz. Pozostaw sobie sady nad czlowiekem, jesli pisze czechizmy,albo inaczej. Jesli masz z tym problem, vyfiltruj IP adres tylko na PL a nikt inny niebedzie ciebie z czechizmem truc. Bóg ci odpusc takie vypady wobec innym. Czesc.

    Potem już :
    Zenobiusz:
    Co sprawia life@
    ,że piszesz z czeskiej krainy,na mały polski blog,podważając zdanie znanego nam kapłana.
    Mógłbyś wyjaśnić pokrótce,jakie to ,
    niepokoje miotają Tobą ???
    Life pisze:
    27 Czerwiec 2012 o 20:00 (Edytuj)
    Szukalem ciebie 🙂 a znalazlem. Dobrze tutaj sie rozmawia. Bo juz z pracy wrocilem a tam tez rozmawiamy na ten temat,ale tutaj to jakos lepsze to dlatego. Tyle moja odpowiedz. Cieszy mie, ze pamietasz.

    Masz czas, możesz przeczytać ten wątek

    https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/26/oredzie-adama-czlowieka-z-23-06-jeszcze-chwila-a-bedziecie-sie-cieszyc-objawieniem-chwaly-mojego-boskiego-syna/

    Czy więc aby na pewno Life został tu przez nas źle potraktowany? Smutne to i tyle. Historia nawet tego wpisu mówi sama za siebie

 10. uważny czytelnik pisze:

  Ostatnio chciałem podyskutować na blogu dziecko *** ale ręce mi opadły pod koniec. 😦 .
  Zostałem tam obrażony , demonizowany , zbanowany i poza tym pojawiła się osobny wpis na temat moich wypowiedzi . To co się tam wyprawia to jest makabra.
  Nigdy podczas moich wypowiedzi nikogo nie obraziłem a mnie nazwano oszustem , kazano mi spadać i wiele innych których nie powtórzę . Moin zdaniem Ci ludzie którzy wierzą w orędzia MBM pomału przechodzą w sektę . I z pewnością tak się stanie gdyż ślepo wierzą w orędzia Marii MBM .
  Nazywają ją prorokiem choć ta nazwa jest ubliżeniem dla prawdziwych proroków gdyż stawiają ją na równi z prokokami starotestamentowymi jak : Danielem , Izajaszem i innymi.
  Luydzie którzy wierzą Marii MBM s zaślepieni jej wpisami do tego stopnia że nie znajdują błędów w tych treściach . Dla przykładu gdy zauważyłem nielogiczną treść w orędziach Marii MBM Ktoś o niku Bożena sprawdził to z orginałem angielskim i wyszło na to że ten urywek był źle przetłumaczony
  ( Wpis z 20.01.2013)
  .
  Treść wpisu „W tekscie orginalnym jest “Some of those souls, who came to you since the start of this Mission, in the pretence that they were also prophets of Mine with special gifts from Me AND LIED TO YOU, are your worst enemies. “Niektóre z tych dusz, które przyszły do ciebie od początku tej Misji pod pretekstem, że one również były Moimi prorokami ze specjalnymi darami ode Mnie, (“i że należą do ciebie”- tego nie ma w oryginale, za to jest “ KŁAMALI TOBIE”) , są twoimi największymi wrogami”
  Wynika z tego że oni czytają te orędzia na „oślep” i nawet nie starają się krytycznie spojrzeć na ich treść. Myślą że słowo to pochodzi od Boga . O jak bardzo się mylą . Żal mi ich .
  Inną rzeczą która dosłownie rozłożyła mnie to wypowiedź Admina który stwierdził że zostałem przez kogoś nasłany , używam zmiennego IP (??) a poza tym osoby o niku : Walec , Brygadzista i kilku innych nachodzi go nasłali na niego kontrolę bo prowadzi sklep i w ogóle ludzie Ci nie mają sumienia , nękają go w dzień i w nocy ??!!
  Ja przez całą dyskusję nikogo nie obraziłem . Krytykowałem na podstawie treści w nich zawartych Orędzia Marii MBM ale to chyba nie obraza dla nikogo ( nikt nie na obowiązku w nie wierzyć ) . Skąd w tych ludziach tyle bezpodstawnych oskarżeń o obrazę , sianie zamętu a całkowity brak merytorycznej dyskusji . Ci ludzie którzy ślepo wierzą w te orędzia zamykają się na jakiekolwiek inne treści , na jakąkolwiek krytykę … Co Ci ludzie zrobią jak Maria MBM pokaże swoją prawdziwą twarz w treści swoich orędzi . Czy będą tak niemądrzy że ślepo za nią pójdą ?? To nie jest prosta w kierunku sekty ale już równia pochyła !!!

  • wobroniewiary pisze:

   Drogi uważny czytelniku

   Rozumiem Twoja frustrację ale zapytam :

   1) Po co poszedłeś tam dyskutować? Kijem Wisły nie zawrócisz!!!
   Wiem, że możesz mi odpisać, że ja też rok temu z nimi walczyłam. Owszem. Ale prowadząc tę stronę słucham się księży, ks. Adama i jeszcze księdza egzorcysty. Błogosławił mi wielokrotnie ale i prowadził
   Gdy nie posłuchali księdza Adama, rzucając oszczerstwa, jakobym to ja nim była – pisałam dalej. Gdy nie posłuchali słów ks. egzorcysty wypowiedzianych i w zakrystii i z nagrania w necie z kazania podczas mszy św. uwolnienia (Ks. Jan przestrzega przed pisemkami), gdy nie posłuchali ks. biskupa z Austrii który wydał na swojej stronie ostrzeżenie przed Marią z Irlandii – Myślałeś, że Ciebie posłuchają???

   Pisz o tym gdzie chcesz, ale nie tam, bo to jakbyś poszedł na kongres daltonistów i robił im wykład z rzutnika co jest czerwone a co zielone i kłócił się, że nie przyznają ci racji.
   Każdy kto tam napisze, że się nie zgadza z nimi, jest od razu moim (piekielnym wysłannikiem) z obrońców niewiary i oszczerstw. Czy śmierć Jezusa wszystkich nawróciła?
   Poczytałam wczoraj wpisy i przeciw orędziom M z Irlandii wypowiadało się z 10 albo i 15 stałych czytelników, którzy gardzą moją strona i mną. Czy ich też wysłałam?
   Jak Pan Jezus umarł i przelał krew za wielu a nie za wszystkich bo wiedział że nie wszyscy będą zbawieni i nie wszystkich mógł nawrócić tak i Ty mierz siły na zamiary, i Ty nie nawracaj tych, którzy uważają w swoim zaślepieniu że są mądrzejsi od Kościoła.

   Ja założyłam tę stronę, tu bronię nauki Kościoła, tu zamieszczam ARGUMENTY a nie konkurs inwektyw kto komu bardziej przyłoży i wyśle do piekła.
   Taki grzech – wczoraj czyniony względem ciebie – też jest na liście zagrożeń.

   Możesz pisać tutaj ale nie personalnie, bo musisz im z serca wybaczyć, wiedząc, że zabrnęli w ślepą uliczkę a możesz też … założyć swoją stronę.
   Czytałam wczoraj po powrocie wpis tamtejszy i nadziwić się nie mogłam

   Jednak wolę atmosferę pokoju duszy i serca a nie inwektywy i atmosferę nienawiści, wzajemnego nakręcania się i stawiania Mery na piedestał, bo Pismo Święte dobre jest, dopóki jest zgodne z Mery (przykład – wszystko badajcie – Mario ty nie możesz się ujawniać i nie pozwól badać przez zdradzieckie wyświecone sługi …)

   Biskup z Austrii ostrzega przed Maria Irlandką
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/12/14/biskup-z-austrii-ostrzega-przed-oredziami-ostrzezenie-marii-z-irlandii-inna-niemiecka-wizjonerka-anna-zwolenniczka-marii-z-irlandii-nazwala-papieza-antychrystem-i-heretykiem/

   PRZED ORĘDZIAMI OSTRZEŻENIE NALEŻY TYLKO OSTRZEGAĆ!!!

   Biskup pomocniczy archidiecezji Salzburg (Austria) JE dr Andreas Laun ostrzega przed absurdalnymi “orędziami ostrzeżenie”. Wypowiedział się o nich publicznie na łamach czasopisma “Kirche heute” (Kościół dzisiaj) 7/2012.
   Ksiądz Biskup stwierdził jednoznacznie, że orędzia są sprzeczne z nauką Kościoła Katolickiego na wielu płaszczyznach – nie tylko doktrynalnej, ale także obyczajowej.
   Ks. Biskup podkreślił, że nie do przyjęcia jest stawianie Boga jako dającego pieczęcie, lub zapewniającego wejście do raju. Powstaje przy tym pomieszanie z oczywistą prawdą, co wywołuje jeszcze większe zamieszanie wśród wiernych.
   Tego typu “orędzia” mogą wprowadzać w błąd i wzbudzać strach, a także tworzyć obraz Boga, który jest różny, niż On sam objawił się przez Swojego Syna Kościołowi oraz Ludowi Bożemu.

   „Wizjonerka Anna”, popierajaca przesłania „Marii z Irlandii” obraża Ojca Świętego Benedykta XVI i nazywa Go heretykiem i antychrystem

   “Wizjonerów” i fanatyków Marii z Irlandii, popierających ziemski raj ogarnia jakaś histeria .
   Kolejna “wizjonerka z Niemiec – „Anna,” popierająca „Marię z Irlandii”, zaatakowała proboszcza z telewizji K-TV (niemiecka wersja TV Trwam), a papieża nazwała Antychrystem i heretykiemlink do źródła
   Po owocach ich poznacie!!!

   • wobroniewiary pisze:

    Dodam jeszcze, że ten który założył wpis Komu się podoba wyśmiewanie objawień i wizjonerów najbardziej kpi z polskiego wizjonera Adama Człowieka, podaje jego dane na czacie, link do artykułów z jego danymi (bardzo szczegółowymi łącznie z datą urodzenia) a potem w innym wpisie robi ankietke i podaje link do zdjęcia

    Ja mu z całego serca dedykuje dzisiejszy wpis górny – rachunek sumienia i pytania furtkowe.

   • Nowa pisze:

    Archiwum bogate. Zapomniałam o tym wpisie z biskupem austriackim 😉
    Dzięki za przypomnienie

   • uważny czytelnik pisze:

    Ja nie staram się być członkiem jakieś grupy , czy to modlitewnej czy jakiejkolwiek innej . Staram się być niezależny . Drogą prawdy chcę dojść do prawdy Lubię wymienić poglądy na czacie ale w kulturalny sposób . Już od jakiegoś czasu czytam naprawdę wiele łącznie z orędziami z różnych źródeł i przede wszystkim Pismem Świętym . I myślę że pomaga mi to zrozumieć orędzia i je rozeznać . Ale to co prezentują zagorzali obrońcy Marii MBM to jest godne politowania . Ciągłe oskarżenia a najgorsze że orędzia Marii MBM traktują jako świętość i nie przyjmują jakiejkolwiek ich krytyki . Dla nich to jak płachta na byka . Poza tym to co prezentuje admin na tym blogu to czysta żenada . Nie można myśleć inaczej niż on . Jego wypowiedź o nachodzeniu go to dla mnie mania prześladowcza .
    Oni jakby wyłączają swoje myślenie . Nie wolno krytykować . Nie wolno myśleć

  • Sebro pisze:

   Ja Ci odpowiem skąd. Bo jeśli się nie ma konkretnych argumentów na odparcie zarzutów, to jedyną bronią wtedy jest zaszczucie i ośmieszenie przeciwnika (pięknie stosowana taktyka u nas w rządzie chociażby). Z takimi się już nie dyskutuje – „nie rzucaj pereł przed świnie a dobrego mięsa psom” – pozostaje jedynie modlitwa za nich, aby chociaż w kulminacyjnym momencie byli w stanie wyznać, że to Jezus jest Panem.

   • muszelka pisze:

    Brawo sebro
    Napisałeś samą prawdę.
    Czytam sobie dziś ich kolejną wymianę zdań z jakimś mc2, który wykazuje totalną głupotę czytających i niespójność orędzi. W jednym „orędziu” Irlandka mówi że zginie 1/3 ludzkości a w drugim, że „siedem miliardów ludzi stanie się świadkami Mojego Chwalebnego Powtórnego Przyjścia”. Na pytanie tegoż mc2 „Skąd się weźmie tych ponad 7 miliardów ludzi” odpowiedź jest wołaniem o pomstę do nieba „Jak tak napisano to tak będzie” Ale które będzie, pierwsze czy drugie bo wzajemnie się wykluczają.
    Zadanie takiego pytania jest już powodem do inwigilacji, wyzywania od obrońców nienawiści i do zaszczucia adwersarza 😦
    :
    Wyśmiewanie orędzi i wizjonerów jest grzechem ale wyśmiewanie się z głupot i herezji jest zdrowe i konieczne. Wyśmiewanie się z wizjonerów jest grzechem, nie pamiętam by ktoś wyśmiewał się z samej Marii co najwyżej z tego że plecie przysłowiowe trzy po trzy, stawia się na miejscu Boga i każe cierpienia ludzi łączyć ze swoimi 😉

   • uważny czytelnik pisze:

    Rzecz w tym że oni wyznają że Jezus jest Panem . Ale są całkowicie zaślepieni orędziami Marii MBM i nie potrafią spojrzeć krytycznie na to co tam jest napisane , Nawet ewidentne błędy umykają ich uwadze . Tak było w jednym z ostatnich orędzi gdzie wyszło później że ktoś pomylił się w tłumaczeniu . Ja myślę że obecnie największym zagrożeniem tych orędzi nie jest ich obecna treśc ale do czego doprowadzą w przyszłości . Bo ludzie nimi zaślepieni nie odróżnią prawdy od fałszu i ślepo podążą za Marry . A jakie herezje zacznie ona prawić w przyszłości ?
    Ludzie podążają za tymi orędziami bo bardzo dobrze one się sprzedają w umyśle nieobeznanego z Pismem Świętym Czytelnika . Bardzo dobrze trafiają do nieuważnego czytelnika . Ciągłe jakieś sensacje , ciągle coś się zdarzy już wkrótce. Poza tym nie wiem czy zauważacie ale za orędziami Marry stoją duże pieniądze .
    To najlepiej rozpowszechnione orędzia tego typu w internecie . Ci którzy w nie wierzą stają się nachalni umieszczają reklamy , roznoszą ulotki . I są święcie przekonani że Merry to prorok . To już ma znamiona sekty . Poza tym nic nie wiadomo o Marry poza kilkoma zdaniami o niej na stronie źródłowej . Gdy zaglądałem na stronę źródłową nie ma tam żadnych opinii księży katolickich . Jakże bardzo różni się to wszystko od innych stron tego typu w internecie .

    • wobroniewiary pisze:

     Jest cos jeszcze 😉
     Wywiad z Mery w którym stwierdza, że księża katoliccy jej nie rozumieją, nie zatwierdzili jej orędzi (biskup bodajże) i obraziła się na nich jak oficjalnie otrzymała zakaz ich rozpowszechniania

     A pamiętajmy co pisała św. Faustyna
     „Diabeł nadzieje płaszcz pokory, ale nigdy nie nałoży na siebie płaszcza posłuszeństwaKtoś u nas to pisał, muszę poszukać 🙂

     Muszę znaleźć później ten komentarz 🙂

    • Paul pisze:

     Ja to pisałem:))

    • Franek pisze:

     Wyznają i owszem ale wargami a na ich sercach pieczęć od Mery.

     Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. Ale czci Mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi . . . (Mk 7,6n).

 11. maybe pisze:

  @wobroniewiary
  „Jak Pan Jezus umarł i przelał krew za wielu a nie za wszystkich bo wiedział że nie wszyscy będą zbawieni ”
  jak to rozumieć?

  • wobroniewiary pisze:

   Ten fragment dłuższego wywodu niech będzie ci odpowiedzią

   Szczególny problem powstaje z powodu fałszywego tłumaczenia słów konsekracji kielicha na większość języków narodowych. Wersja łacińska brzmi prawidłowo: „Moja Krew, która za was i za wielu będzie wylana”, ale zmieniono ją na: „Moja Krew, która za was i za wszystkich będzie wylana”. To tłumaczenie jest oczywiście fałszywe. Owe „za wszystkich” nie znajduje się ani we fragmentach Pisma św. dotyczących ustanowienia Eucharystii, ani w słowach konsekracji jakiejkolwiek tradycyjnej liturgii. Zgadza się wprawdzie, że Chrystus przelał swą Krew za wszystkich ludzi – o tyle, że wszyscy ludzie mają możliwość osiągnąć zbawienie. Rozumie się przez to zaofiarowanie zbawienia. Jednak we Mszy św. chodzi o Nowe Przymierze (”To jest Kielich Krwi Mojej, Nowego i wiecznego Przymierza…”), a do tego przymierza nie należą wszyscy, lecz tylko wielu – ci mianowicie, którzy przyjmują zbawienie. We Mszy św. nie chodzi więc o zaofiarowanie zbawienia, ale o efektywne przekazywanie zbawienia.

   Jest oczywiste, że powodem tego błędnego tłumaczenia jest obecne przyjęcie teorii powszechnego zbawienia, a więc wiara, że żaden człowiek nie idzie na potępienie. Zatem mamy błąd w samych słowach przeistoczenia! Nie musi on co prawda koniecznie czynić przeistoczenie nieważnym – przynajmniej wtedy, gdy kapłan rozumie owo „za wszystkich” w prawowiernym sensie, czyli jako ofiarowanie zbawienia każdemu. Mimo to „za wszystkich” pozostaje błędne i jeśli kapłan istotnie rozumie je w sensie powszechnego zbawienia, to prawdopodobnie drugie przeistoczenie nie jest ważne.

   Jaką wagę przywiązuje się do tego błędnego tłumaczenia widać po następującym przykładzie: jeszcze kilka lat temu na Węgrzech w węgierskich tłumaczeniach mszału było prawidłowo wydrukowane „za wielu”. Po otwarciu granic wydano z tego powodu nowe mszały, w których znajduje się „za wszystkich”. Jeśli taki koszt ponosi się dla jednego słowa, to jest to dowodem, że reformatorom chodzi o coś ważnego. Oni uważają tę zmianę za niezmiernie istotną.

   *****************

   Dlaczego taka zmiana? Bo tak jest w mszale łacińskim, a on jest podstawą do tłumaczeń na języki współczesne. Ale czyżby oznaczało to, że Pan Jezus nie umarł za wszystkich, tylko za niektórych? Myślę, że dobrze będzie poznać to, co na ten temat mówi Biblia, bo to ona jest podstawą do tekstów mszalnych. Przytoczę teraz kilka cytatów biblijnych na interesujący nas temat.

   „Nazajutrz [Jan Chrzciciel] zobaczył Jezusa, nadchodzącego ku niemu, i rzekł: ‘Oto Baranek Boży, który gładzi grzech świata’” (J 1:29).

   „[Pan Jezus odpowiedział:] ‘A Ja, gdy zostanę nad ziemię wywyższony, przyciągnę wszystkich do siebie’” (J 12:32).

   „[Jezus Chrystus] bowiem jest ofiarą przebłagalną za nasze grzechy, i nie tylko nasze, lecz również za grzechy całego świata” (1 J 2:2).

   „My także widzieliśmy i świadczymy, że Ojciec zesłał Syna jako Zbawiciela świata” (1 J 4:14).

   „On bowiem [Jezus Chrystus] jest ofiarą przebłagalną za nasze grzechy, i nie tylko nasze, lecz również za grzechy całego świata” (1 J 2:2).

   „Albowiem miłość Chrystusa przynagla nas, pomnych na to, że skoro Jeden umarł za wszystkich, to wszyscy pomarli. A właśnie za wszystkich umarł Chrystus po to, aby ci, co żyją, już nie żyli dla siebie, lecz dla Tego, który za nich umarł i zmartwychwstał” (2 Kor 5:14-15).

   „[Jezus Chrystus], który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie” (1 Tm 2:6)

   „Ukazała się bowiem łaska Boga, która niesie zbawienie wszystkim ludziom” (Tt 2:11).

   Te zdania mówią o tym, że ofiara Pana Jezusa jest za wszystkich. Natomiast w Ewangelii według św. Mateusza są zapisane słowa Pana mówiące o “wielu”:

   „Następnie [Pan Jezus] wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: ‘Pijcie z niego wszyscy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów’” (Mt 26:27-28).

   „Podobnie czytamy u św. Marka: ‘I rzekł do nich: ‘To jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana’ (Mk 14:24).

   Co oznacza „wielu”? Czy jest to przeciwstawienie „wszystkim”? Nie, bo gdyby tak było, to Biblia byłaby wewnętrznie sprzeczna. Jak więc wytłumaczyć tę różnicę? Podoba mi się wyjaśnienie, które dał prelegent w czasie wspomnianego na początku spotkania. Otóż wskazał on na to, że słowa z Mt zdają się nawiązywać do proroctwa o Słudze Jahwe zapisanego u Proroka Izajasza: „Zacny mój Sługa usprawiedliwi wielu, ich nieprawości On sam dźwigać będzie. Dlatego w nagrodę przydzielę Mu tłumy, i posiądzie możnych jako zdobycz, za to, że Siebie na śmierć ofiarował i policzony został pomiędzy przestępców. A On poniósł grzechy wielu, i oręduje za przestępcami” (Iz 53:11-12). Chodzi tu nie tyle o przeciwstawienie „wszystkim”, ile raczej o wskazanie na to, że wspomniane proroctwo wypełniło się w Panu Jezusie.

   Na zakończenie zacytuję Katechizm Kościoła Katolickiego, punkt 605:

   605 Jezus w zakończeniu przypowieści o zbłąkanej owcy przypomniał, że ta miłość nie zna wyjątków: „Tak też nie jest wolą Ojca waszego, który jest w niebie, żeby zginęło jedno z tych małych” (Mt 18, 14). Jezus potwierdza, że przyszedł „dać swoje życie jako okup za wielu” (Mt 20, 28); to ostatnie pojęcie nie jest ograniczające: przeciwstawia całą ludzkość jedynej Osobie Odkupiciela, który wydaje siebie, aby ją zbawić [413]. Kościół w ślad za Apostołami [414] naucza, że Chrystus umarł za wszystkich ludzi bez wyjątku: „Nie ma, nie było i nie będzie żadnego człowieka, za którego nie cierpiałby Chrystus” [415].

   • Nowa pisze:

    Tak jest, Chrustus umarł za wszystkich, ale nie wszyscy chcą z tego skorzystać, wola „zbawienie przez pieczęć lub przez całkowite odrzucenie Pana Jezusa

 12. wobroniewiary pisze:

  Uważny czytelnik znalazłam 😀 😀 😀

  Czytałem jej wywiad radiowy, w którym określa ona jednoznacznie, że jeden z biskupów nie zaakceptował jej pism, próbowała u wielu kapłanów, którzy ją odrzucali. STĄD JEJ DYSTANS DO KOŚCIOŁA

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/30/oredzie-otrzymane-przez-adama-czlowieka-z-23-pazdziernika-2012-wizja-trab-oznacza-oczyszczenie-a-nie-zaglade/#comment-20155

  27.10 Ze względu na ich czyny, grzmoty trzęsienia ziemi oraz tsunami uderzą ziemię” – A MOŻE TAK BARDZIEJ GRZECH I ODSTĘPSTWO OD BOŻYCH PRZYKAZAŃ SĄ SKUTKAMI TYCH KATASTROF. GNOZA tej Pani JEST BARDZO WYMOWNA.

  Zrozumiałą rzeczą jest, że wojujący ateizm jest zagrożeniem dla narodów, ale nie ateizm jest sprawcą KATASTROF — lecz GRZECH!!!

  MARIA Z IRLANDII PRÓBUJE STWORZYĆ COŚ NA RODZAJ MANICHEIZMU.
  Czytałem jej wywiad radiowy, w którym określa ona jednoznacznie, że jeden z biskupów nie zaakceptował jej pism, próbowała u wielu kapłanów, którzy ją odrzucali. STĄD JEJ DYSTANS DO KOŚCIOŁA JEST UZASADNIONY, a zatem można pójść do tych, którzy zaakceptują. PIERWSZA JEJ KSIĘGA ZATYTUŁOWANA JAKO KSIĘGA KELLS ZNALAZŁA PODATNY GRUNT pośród tych, ktorzy SZUKAJĄ SENSACJI. Gdy zachwycili się rewelacjami, zaczęła dalej stosować SOLA SCRIPTURA, czyli tylko Pismo. Ludzie połknęli haczyk, bo przecież rzeczywiście jest w Biblii mowa o pieczęci, o 1000 letnim KRÓLESTWIE, zatem wszystko się zgadza – to musi być od BOGA!! I tak brnie się dalej i dalej, ciągle zaznaczając nadzwyczajność “ŚWIĘTYCH ORĘDZI” jako jedynego ratunku dla świata.

 13. ula pisze:

  Musze dokonczyc cytat, ktory mowi ze mamy wszystko badac i dobre zachowywac…. ale jak mowi dalej sw. Pawel o ile dobrze pamietam, odrzucajcie wszystko co posiada chociaz by pozor zla… a 5% to znacznie wiecej jak tylko pozor. Norbercie (Norbi) poki czas… na litosc Boska, zamknij drzwi swojej duszy szatanowi!

 14. Ewa pisze:

  Świadectwo Beaty – Jesli szatan namawia do odmawiania Rozanca to chwala mu za to
  Świadectwo Beaty – orędzia ostrzeżenie zmieniły moje zycie
  Posted by Dzieckonmp w dniu 25 Styczeń 2013
  Wyzej podalam dwa nglowki, pierwszy sfalszowany, a drugi prawdziwy.
  Beata dala piekne swiadectwo, a ktos z Waszej grupy probuje wykoslawic i obrocic swoja “wygrana”. Zmiana naglowka w celu zmylenia czytelnikow, czy to nie jest klamliwa manipulacja, czy to nie dzielo szatana. Jak mozna w perfidny sposob znieksztalcac informacje i podawac jako prawdziwe dla tych ktorym nie zalecane jest poznanie calej prawdy (czytanie na stronach Dzieckonmp).

  [reszty nie da się czytać – usunąłem, Admin]

  • uważny czytelnik pisze:

   Tak się składa że pisałem posty wtedy , gdy pojawiło się to świadectwo Beaty więc znam sprawę . Na początku tytuł był Świadectwo Beaty – Jeśli szatan namawia do odmawiania Różańca to chwała mu za to ” Później ludzie którzy byli na tym blogu podnieśli protesty o niedorzeczności takiego tytułu więc admin ze strony dziecko NMP zmienił ten tytuł . Jeśli nie wierzysz spytaj admina . Może powie Ci prawdę . Piszę „może” bo znając jego ostatnie zachowanie ( usuwanie postów które mu się nie podobają , obrażanie innych ” i jakieś oskarżenia o nachodzenie go ??!!) , wszystkiego można na się po min spodziewać

   • Anonim pisze:

    Z dedykacją dla nich i dla wszystkich, którzy nie słuchają Kościoła tylko nieznanych proroków

    Grzech przeciwko Duchowi Świętemu
    .

    Grzech przeciwko Duchowi Świętemu
    Sprzeciwiać się uznanej prawdzie chrześcijańskiej
    KS. JÓZEF STAGRACZYŃSKI
    Prawda chrześcijańska jest to nauka Wiary chrześcijańskiej i nauka obyczajów chrześcijańskich. Chrystus Pan, Apostołowie i Kościół święty nauczają nas, co mamy wierzyć i co mamy czynić dla zbawienia. „Uznana” prawda chrześcijańska znaczy te prawdy, które człowiek zna, poznaje, albo które znać powinien. Niewiadomość w religii wtedy tylko może uniewinnić, gdy człowiek nie ma czasu i sposobności poznać prawdy chrześcijańskie.
    Kto tych prawd nie uznaje, kto je zapiera, odrzuca, według nich nie żyje i innym przeszkadza do ich przyjęcia: ten się sprzeciwia Duchowi Świętemu, od którego wszelka prawda chrześcijańska pochodzi.
    Tego grzechu winnymi byli za czasów Pana Jezusa, arcykapłani, Pisma uczeni, Faryzeuszowie, i w ogóle żydzi. Nie chcieli przyjąć nauki Jezusowej, acz ją P. Jezus dostatecznie wyświadczył cudami i życiem swoim świętym. Sprzeciwiali się i Apostołom, opowiadającym tę naukę Chrystusową i zatwierdzającym ją rozmaitymi znakami i cudami.
    Tego grzechu winnymi są i dzisiaj niewierni i heretycy: Między poganami, żydami, Mahometanami i heretykami wielu jest takich, co wiedzą, albo przynajmniej powinniby wiedzieć, że wszystko, co Kościół katolicki naucza i przepisuje, jest prawdą Boską; mimo to trwają w niewierze i w herezji, a co więcej rozszerzaniu Wiary katolickiej stawiają najrozmaitsze przeszkody. Oprócz M. Lutra powstało jeszcze wiele innych heretyków, którzy nasienie fałszu rozsiali na wsze strony, i to nasienie przyjęło się i krzewi do dziś dnia bez przerwy. Wprawdzie nie można twierdzić, że wszyscy wyznawcy błędów heretyckich sprzeciwiają się uporczywie uznanej prawdzie chrześcijańskiej; albowiem wielu z nich, urodzeni i wychowani w herezji, nigdy nie przyszli do poznania wiary katolickiej, i żyją w przekonaniu, że rzeczywiście posiadają prawdziwą ewangelię Chrystusową. Takich P. Bóg będzie sądził wedle sumiennego ich przekonania, i okaże im miłosierdzie, jeżeli według sumienia swego żyją. Atoli pomiędzy heretykami wielu jest, którzy o prawdziwości wiary swojej powątpiewają, i mniej więcej fałszywość jej uznają.
    Jeżeli mimo to trwają w herezji, jeżeli nie starają się poznać prawdę Chrystusową; jeżeli nie chcą wrócić na łono Kościoła katolickiego: tedy sprzeciwiają się Duchowi Świętemu i grzeszą bardzo ciężko.
    Wielu jest takich między protestantami, którzy dobrze wiedzą, że sam tylko Kościół katolicki jest prawdziwym, od Chrystusa założonym Kościołem, że w nim przechowuje się wszystka prawda nauki Chrystusowej; jednak nie nawracają się, a to dlatego, że albo lękają się szkodę ponieść w interesach doczesnych, albo boją się języków ludzkich.
    (…) (*)
    Lecz i między katolikami niemało takich, co się uznanej prawdzie chrześcijańskiej sprzeciwiają. Są, co mówią: „Co księża nauczają, to nie wszystko prawda. Kto by tam wierzył wszystko?”. Ci grzeszą przeciwko Duchowi Świętemu, bo wiedzą, że kapłani katoliccy nie co innego, jeno szczere słowo Boże opowiadają.
    Insi znowu pisma, książki, gazety przeciwne religii, Kościołowi rozszerzają, do czytania dawają, zachęcają, a natomiast pisma katolickie tłumią. Tacy ludzie są wyraźnie nieprzyjaciółmi P. Boga, przesłańcami (a) Antychrysta.
    Są wreszcie i tacy katolicy, którzy prawdzie katolickiej nie sprzeciwiają się słowy lecz uczynkiem, bo według tej prawdy nie żyją. Do nich stosują się słowa św. Pawła apostoła: „Jeślibyśmy umyślnie grzeszyli po wziętej znajomości prawdy, już nie zostawa ofiara za grzech, lecz straszliwe jakieś oczekiwanie sądu i żarliwość ognia, która pożreć ma przeciwniki” (Hebr. 10, 26-27). Pijanica wie, co za grzech pijaństwo, a jednak pić nie przestaje. Podobnie wszetecznik, zawzięty, krzywdziciel: ci wszyscy grzeszą przeciw uznanej prawdzie chrześcijańskiej.
    (…)
    Baczcie, bracia moi, żebyście tym grzechem przeciwko Duchowi Świętemu nie obciążali sumienia swego. Prawdę Chrystusową przyjmujcie chętnym i wdzięcznym sercem i ta Prawda niech będzie prawidłem życia waszego. Módlcie się też codziennie za niewiernych, za heretyków i za grzeszników, siedzących w cieniach i w ciemnościach śmierci, aby się dali łasce Boskiej oświecić i wstąpili na ścieżkę zbawienia. Amen.
    Ks. Józef Stagraczyński
    Nauki katechizmowe o prawdach wiary i obyczajów katolickiego Kościoła. Według średniego Katechizmu Deharba. Tom III. O grzechach przeciwko Duchowi Świętemu, o grzechach wołających o pomstę do Nieba, o grzechach cudzych. O cnocie i o doskonałości chrześcijańskiej. Wydał X. J. Stagraczyński. Poznań. Nakładem Księgarni Katolickiej. 1886, ss. 12-15. (Pisownię i słownictwo nieznacznie uwspółcześniono; przypisy od red. Ultra montes).
    Pozwolenie Władzy Duchownej:
    Imprimatur.
    Pelplini, die XVIII-ma m. Decembris a. 1885.
    Episcopus Culmensis.
    † Joannes.
    G. V. 11640.
    Przypisy:
    (*) Teraz następowały przykłady z życia wzięte, które pominięto.
    (a) Przesłaniec, ten, który został wprzód posłany, herold, poprzednik, zwiastun, prekursor; posłaniec, wysłannik, poseł, delegat.
    © Ultra montes (www.ultramontes.pl)
    Kraków 2005

    • wobroniewiary pisze:

     Lecz i między katolikami niemało takich, co się uznanej prawdzie chrześcijańskiej sprzeciwiają. Są, co mówią: „Co księża nauczają, to nie wszystko prawda. Kto by tam wierzył wszystko?”. Ci grzeszą przeciwko Duchowi Świętemu, bo wiedzą, że kapłani katoliccy nie co innego, jeno szczere słowo Boże opowiadają

  • Ewa pisze:

   Cenzura nie przepuscila calosci … Metoda srodkow masowego przekazu. Mam nadzieje ze druga czesc nieopublikowana chociaz troche zmusi do przemyslenia.
   Chcialam zwrocic uwage, gdyby nie nasz Blogoslawiony Papiez Jan Pawel II, to Sw. Siostra Faustyna i jej Dzienniczek i cale Milosierdzie Boze prawdopodobnie do tej pory lezaloby gdzies gleboko ukryte.
   A wiec, opinia jednego ksiedza czy biskupa z odpowiednimi komentarzami nie ma duzego znaczenia w porownaniu z wola Boza. W Bozym czasie wszystko bedzie jasne, On jest ponad wszystkim. Najwazniejsze ze jest duzo pieknych swiadectw jak Duch Swiety dotyka ludzi i przemienia ich zycie ku dobremu.
   Naprawde warto zostawic Opatrznosci Bozej ocene tych oredzi. Te utarczki miedzy blogami sa naprawde niesmaczne. Blogoslawieni pokoj czyniacy…
   Polecam ksiazke “Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła”.
   Nasz Dobry Ojciec zna kazde serce ludzkie, odpowiedzialnosc przed Nim jest indywidualna.
   Szczesc Boze!!!

   • wobroniewiary pisze:

    (o cenzurze proszę napisać „dziecku”, który kasuje komentarze, mówiące, że łamie prawo, bo ŁAMIE!!!)
    I NIE TYLKO ART. 23 SĄ TEŻ INNE USTAWY!!!
    Od dziś mamy kopie rozmów z czata, np. ustalenia jeszcze z listopada ile czasu nie piszą o nas, a potem do ataku, żenujące ustalenia na zamkniętym forum, rozsyłanie maili z moimi danymi, stroną internetową itp.

    JA NIE MAM OBOWIĄZKU WPUSZCZAĆ KOMENTARZY ŻE HERETYCZKA MERY I JEJ ZWOLENNICY WYZYWAJĄCY PAPIEŻ AOD ANTYCHRYSTA SA OK
    Zanim coś pani napiszę, proszę poczytać argumenty a nie „ochy i achy” zwłaszcza art. jak biskup z Austrii przestrzega oraz wpis „czy szatan może namawiać do Różańca”
    I myślenia zdrowego a nie sekciarskiego życzę 🙂

 15. wobroniewiary pisze:

  Oto odpowiedź dla ciebie kto kłamie 😉
  Miłego dnia i otwarcia się na Boga w prawdzie, bo każde kłamstwo ma krótkie nogi i proszę czytać bogate archiwum łącznie z wpisem jak biskup austriacki ostrzega przez ostrzeżeniem wg Irlandki
  Niech Bóg prowadzi
  Któż jak Bóg!

  • Sebro pisze:

   trzeba było jej to mailem wysłać, bo pewnie już tu nie zajrzy zadowolona z siebie, że wytknęła nam „manipulację”.
   Tak to właśnie ślepi podążają ku przepaści. Niestety Ci co przy tych orędziach zostali to raczej już na własne życzenie, bo po tylu faktach ciężko mówić o nieświadomości kogokolwiek.

 16. uważny czytelnik pisze:

  Pod poniższym linkiem znajduje się odnośnik do krytyki orędzi Marii MBM w irlandzkim czasopiśmie katolickim ” Alive strona 10 . W tym krótkim artykule ksiądz katolicki stwierdza wyraźnie że

  Click to access alive_march_2012.pdf

  In judging private revelations, the Church rightly proceeds with great caution. If
  any “revelation” contains a
  substantive doctrinal or
  moral error it can be dismissed as being ‘not of supernatural origin’.
  Applying this standard to
  ‘Maria Divine Mercy’, we
  find a number of doctrinal errors in her writings.

  oto tłumaczenie:
  W osądzaniu prywatnych objawień Kościół zawsze podchodzi z wielką uwagą . Jeżeli jakieś objawienie zawiera merytoryczne , doktrynalne lub moralne błędy , może być odrzucone jako pochodzące z ” ponad naturalnego źródła „. Stosując te standardy do Marii Bożego Miłosierdzia
  znajdujemy pewną liczbę błędów doktrynalnych w jej pismach .

  • wobroniewiary pisze:

   A jaka jest szansa że nam to przetłumaczysz?

   • AA pisze:

    Najważniejsze 😉
    Ksiądz Owen Gorman mówi, że Maria z Irlandii głosi herezje
    bo całkowite odpuszczenie grzechów następuje w sakramencie pokuty, a nie przez odmawianie szczególnej modlitwy w ciągu 7-dni.
    Pisze, że należy jasno stwierdzić, że poglądy na stronie „ostrzeżenie” zawierają poważne błędy doktrynalne i nie stanowią wykładni wiary katolickiej

 17. Pingback: OSTRZEŻENIE przed „orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.) | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s