Jesteś przeciw gejom i lesbijkom – trafisz do getta. Holandia tworzy kontenerowe getta dla homofobów.

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia 2012 r. na łamy zachodnich gazet trafił temat bulwersującej ustawy władz holenderskich – budowy getta na obrzeżach miasta dla homofobów, czyli wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób okazują brak tolerancji dla gejów czy lesbijek .

Jedną z pierwszych gazet, która poinformowała o tym, była: Spiegel
Spiegel

W Polsce temat jest nadal przemilczany, być może z powodu niedowierzania.

Dziś napisał o tym jedynie „Fakt”

Władze Amsterdamu ogłosiły, że osoby znane z niechęci do gejów i lesbijek, związków homoseksualnych, a także wobec cudzoziemców będą przymusowo wygnane do specjalnego kontenerowego osiedla – getta na granicy miasta.

Przesiedlane będą nie tylko pojedyncze osoby, ale nawet całe rodziny. W tym drugim przypadku nastąpi to, gdy antygejowskimi postawami wykażą się… dzieci.

Wprowadzone przepisy stanowią, że kto uprzykrza życie homoseksualistom, stosuje wobec nich mobbing, tyranizuje ich, obraża, ten zostanie przymusowo przesiedlony. Będzie musiał opuścić swoje mieszkanie, niezależnie od tego czy jest ono jego własnością, czy je wynajmuje. – Nie będzie mógł powrócić do swojego mieszkania – podkreśla Tahira Limon z biura burmistrza Amsterdamu Eberharda van der Laana.

Zakaz powrotu i nakaz mieszkania w skromnie urządzonym kontenerowym osiedlu będzie obowiązywać przynajmniej przez pół roku. W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. “Pomogą” im w tym pracownicy urzędów socjalnych.

Do wydalenia “antygeja” do getta nie jest potrzebna wcale decyzja sądu. Wystarcza administracyjny przepis.

Ten paragraf ma zdaniem władz Amsterdamu chronić przede wszystkim prawa osób o homoseksualnych preferencjach. A co z prawami reszty ludności, na przykład członkami rodzin antygejowsko nastawionych Holendrów? Czy to nie wynaturzenie, że decyzją administracyjną wprowadza się odpowiedzialność zbiorową?

Papież Benedykt XVI :
Sprzeciw Kościoła wobec „filozofii gender”

Papież Benedykt XVI powtórzył w sobotę sprzeciw Kościoła wobec „filozofii gender”, czyli społeczno-kulturowej tożsamości płciowej. Wykluczył też możliwość współpracy dobroczynnej Watykanu z instytucjami, działającymi wbrew etyce chrześcijańskiej.

37466-382751358604042Podczas spotkania w Watykanie z uczestnikami sesji plenarnej Papieskiej Rady Cor Unum, zajmującej się działalnością charytatywną na świecie, Benedykt XVI powiedział:

– Kościół powtarza swoje wielkie tak dla godności i piękna małżeństwa jako wiernego i płodnego wyrazu sojuszu między mężczyzną a kobietą, zaś nie dla takich filozofii, jak gender, wynika z faktu, że wzajemność między kobiecością a męskością jest wyrazem piękna natury, jakiej pragnął Stwórca.

Papież podkreślił następnie: – Słuszna współpraca z międzynarodowymi instytucjami na polu rozwoju i krzewienia człowieka nie powinna nam zamykać oczu wobec groźnych ideologii. – czytaj więcej: http://niezalezna.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Jesteś przeciw gejom i lesbijkom – trafisz do getta. Holandia tworzy kontenerowe getta dla homofobów.

 1. Zaszokowany pisze:

  Katolików zepchnąć do getta, na katolików napadać
  Brutalny napad na proboszcza
  W czwartek 17 stycznia wieczorem doszło do brutalnego napadu na ks. Rafała Michalaka, proboszcza parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Sokołowie w diecezji płockiej. Trzech sprawców, prawdopodobnie ludzi młodych, dotkliwie pobiło proboszcza na plebanii, po jego powrocie ze szkolnej choinki.

  http://www.pch24.pl/brutalny-napad-na-proboszcza,11720,i.html

  • ”Katolików zepchnąć do getta, na katolików napadać”
   ”Holandia tworzy kontenerowe getta dla homofobów”

   NIEPRAWDA!!!! Fakt.pl do kosza! Internet: największy śmietnik świata.
   Tego Państwo jeszcze nie doświadczyli? Anonimowosć wypowiedzi nie usprawiedliwia braku odpowiedzialności za to co się pisze… – niestety, jest inaczej.
   Nie ma żadnego GETTO dla ”homofobów” w Amsterdamie. BZDURY!!!
   Tylko zamieszczone zdjęcia są prawdziwe. Parady gejów są eksponowane we wszystkich stolicach europejskich, w Ameryce również. A w Polsce nie?!
   Wkrótce bolesne INFO: homoseksualizm i Kościół katolicki w Holandii.
   Kto Boga skazał na ”banicję” doświadcza obecności szatana(!),
   nie tylko w sensie społecznym, ale i też osobistym.

   Niech Matka Boża prowadzi nas… nadal… i pomaga przedzierać się przez ciemności tego świata…

 2. wobroniewiary pisze:

  Na Polsce diabeł połamie sobie zęby, bo mamy być przedmurzem chrześcijaństwa, gdzie szatan się zatrzyma i Iskrą dla świata

  Dlatego proponuję zamiast biadolenia – różańce w dłoń i rogatego goń! goń! goń!

  Zwycięstwo gdy przyjdzie, to przez Maryję!

  Różaniec, Krucjata Różańcowa

  Diabeł wie, że Różaniec to łańcuch, który wiąże mu pysk, dlatego….wymyśla Mery z Irlandii i …krucjatki zamiast Krucjaty RÓŻAŃCOWEJ!!!

 3. Franek pisze:

  „W tym czasie taka antygejowsko nastawiona osoba będzie musiała zmienić swoje poglądy. “Pomogą” im w tym pracownicy urzędów socjalnych”

  Ciekawe co będzie z tymi, których nie uda się „resocjalizować”?

  • sara pisze:

   A mnie ciekawi, jak bedziemy musieli „udowadniac” gejom, ze nie zamierzamy ich przesladowac?!….bedziemu musieli moze calowac ich w reke? albo wreczac kwiaty na dzien dobry? albo zapraszac na obiad do restauracji? albo dawac im swoje dzieci na „przeszkolenie”? A jak trafi sie jakis wyjatkowo prymitywny i glupi homoseksualista (bo przeciez w KAZDEJ grupie sa madrzy i glupi, dobrzy i zli, piekni i wstretni)….to te same „dowody uznania” bede musiala im skladac??? jakie bede miala wtedy mozliwosci zaprotestowania i odgrodzenia sie od jego glupoty czy chamstwa nie narazajac sie na zarzut ANTY – homo?!……caly worek pytan do postawienia…..do kogo kierowac prosbe o odpowiedzi na te i inne pytania?!…powinien byc jakis kodeks reagowania dozwolony i zakazany!!!

  • Beata Ania pisze:

   Eutanazja?
   😦

 4. AA pisze:

  Proroctwa z Pisma Świętego wypełniają się na naszych oczach, pogłoski wojenne, działania Syna zatracenia, baczmy, aby to nie było naszym udziałem, lecz nie dziwmy się, że to jest, bo to wszystko musi się wydarzyć.
  Módlmy się

 5. Anonim pisze:

  Pełzający totalitaryzm w Ameryce
  Od 1 stycznia w USA zaczęło obowiązywać tysiące nowych ustaw ograniczających swobody obywateli. Regulują one najdrobniejsze kwestie życia codziennego. I chociaż nie jest to wyłącznie domena Ameryki – bo absurdalne prawa tworzone są w zadziwiających ilościach także w Europie – obywatele jakby przyzwyczaili się do tego, że wolność musi być ściśle ograniczana dla dobra wspólnego. Godzimy się na państwo totalitarne

  http://www.pch24.pl/pelzajacy-totalitaryzm-w-ameryce,11677,i.html

 6. wobroniewiary pisze:

  Ze względu na powagę ten sam wpis zamieściłam na glorii,
  to jeden z komentarzy:

  1) Lokalny parlament w kanadyjskim stanie Alberta przyjął ustawę nakładającą na rodziny i katolickie szkoły politpoprawne ograniczenia. „Education Act” zabrania nauczania, że homoseksualizm jest czynem grzesznym i nagannym moralnie.
  W myśl ustanowionego prawa, katolickie szkoły mają zmodyfikować swój program nauczania

  2) – Biskup Antonio Reig Pla otrzymał zakaz publicznych wystąpień podczas oficjalnych wydarzeń w hiszpańskim mieście Alcala.

  Powodem są słowa, jakie biskup wypowiedział na temat wpływowego lobby homoseksualnego i ograniczania wolności religijnej w Hiszpanii.

  3)- Chińskie małżeństwo, zostało ukarane niebotycznie wysoką karą grzywny 210 tys. dol. za to, że pozwoliło przyjść na świat swojemu dziecku

  • Maggie pisze:

   Jak tak dalej pojdzie, to ci wolno-mysli-ciele X Przykazan umieszca na indeksie.
   JPII umierajac prosil nas o wytrwanie w strasznych czasach jakie nadejda i to wkrotce.
   W tej prosbie jest Jego blogoslawienstwo i nadzieja – wiec idzmy przez Maryje do Chrystusa

 7. malina pisze:

  70 lat temu naziści zamykali Żydów w gettach, bo nie pasowali do ich wizji świata. Teraz historia się powtarza. Z tą różnicą, że teraz Żydami są tzw. „homofobowie”. Ciekawy tylko kiedy nastąpi „ostateczne rozwiązanie kwestii homofobii”…

  http://polskiepiekielko.pl/2013/01/nadszedl-czas-ostatecznego-rozwiazania-kwestii-homofobicznej.html

  • Maggie pisze:

   To wyglada jak „EWOLUCJA” od Dzieci Bozych do ……..
   Dodajmy do Rozanca modlitwe do Sw.Michala Archaniola ulozona przez Leona XIII

  • sara pisze:

   malina – brrrr…”ostateczne rozwiazanie kwestii homofobii”….brrrr….
   Ale niestety nastapi….wszystko dojrzewa ku temu…..spadaja ostatnie maski …..totalitarny waz „objawi sie” w pelni rozkwitu i potegi….wtedy to nastapi…..
   Pamietam, ze po obejrzeniu filmu Bergmana (dawno temu) pt: „Jajo weza” (o poczatkach rodzacego sie faszyzmu w Niemczech), nie moglam zrozumiec, dlaczego taki tytul:”Jajo weza”…….i wytlumaczyli mi…..bo waz wykluwa sie w przezroczystej otoczce…..WSZYSCY WIDZA, ze sie wykluwa…..i na tym etapie mozna go latwo zniszczyc, pokonac….ale kiedy sie juz wykluje, dojrzeje……za pozno na obrone! (na szczescie po ludzku tylko!!!)…..

  • Marek pisze:

   Kontrowersyjne fragmenty orędzi „DO KAPŁANÓW, UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ” przekazanych ks. Gobbi’emu:

   1975-67:
   n Będziecie też prześladowani. Nadejdzie taka chwila, kiedy pozostaniecie (Kapłański Ruch Maryjny) jedynym zapalonym światłem. Wierni Ewangelii i cierpiący, będziecie mogli wskazywać niezliczonej liczbie dusz drogę zbawienia. To światło, za Moją przyczyną, nigdy nie zgaśnie.

   1975-72:
   l Nadeszła chwila, w której niektórzy Moi synowie Kapłani przygotowują się, by publicznie przeciwstawić się Mojemu Synowi i Mnie Samej, Papieżowi i Mojemu Kościołowi.

   m Gdy to uczynią, nie będę już mogła uważać ich za Moich synów. Zstąpię z Nieba, by Sama stanąć na czele zastępu Moich umiłowanych synów, i unicestwię ich spiski.

   1975-84:
   r Wtedy Duch Święty będzie mówił w was i dzięki wam (Kapłański Ruch Maryjny) ten świat zostanie całkowicie odnowiony przez Ducha Świętego.

   1985-87:
   d Jako wasza Mama zgromadziłam was wszystkich w Swym Niepokalanym Sercu. W Nim jest wasze schronienie. Ono jest waszym ołtarzem, na którym zostaniecie ofiarowani dla zbawienia świata.

   1978-147:
   d Ciemność ogarnie Kościół i stanie się jeszcze intensywniejsza, gdy twoja Niebieska Mama przyjmie duszę Swego pierwszego umiłowanego syna, Papieża Pawła VI, który właśnie dopełnia swej ostatniej ofiary.

   e Dopóki będzie żył, dopóty będę jeszcze mogła – dzięki jego bolesnemu męczeństwu – powstrzymywać ramię Bożej sprawiedliwości. Po jego śmierci wszystko jednak się pogorszy. (wersja ang. „But after his death, all will come crashing down.”)

   1978-166:
   e Jego drugie przyjście podobne będzie do pierwszego, najmilsi synowie. Powrót Jezusa w chwale – przed Jego ostatecznym przyjściem na sąd ostateczny – podobny będzie do Jego narodzenia w tę Świętą Noc. Godzina ta należy jednak do tajemnic Ojca.

   1983-279:
   j Rozpoznajcie wśród nich głos waszej Niebieskiej Mamy i idźcie za nim. Ona na wiele sposobów i wieloma znakami powtarza wam proroczą zapowiedź i prosi: przygotowujcie się na powrót Jezusa w chwale.

   k Drugie Boże Narodzenie jest bliskie. (wersja ang. „His second birth is close at hand.”)

   1989-407:
   p 666 ukazane trzy razy, czyli przez 3, wskazuje na rok 1998. W tym okresie historycznym uda się masonerii – wspomaganej przez masonerię kościelną – zrealizować swój wielki zamiar: utworzyć bożka – fałszywego Chrystusa i fałszywy Kościół – i umieścić go na miejscu Chrystusa i Jego Kościoła. Statua wzniesiona na cześć pierwszej Bestii jest więc posągiem antychrysta. Wszyscy mieszkańcy ziemi mają oddawać pokłon temu, który naznaczy swoją pieczęcią pragnących kupić lub sprzedać.

   1990-417:
   b Jako Mama chcę was wziąć za rękę i towarzyszyć wam w czasie tego dziesięciolecia, które właśnie dziś rozpoczynacie. To jest bardzo ważne dziesięciolecie; to okres czasu szczególnie naznaczony silną obecnością Pana wśród was. W tym ostatnim dziesięcioleciu waszego wieku spełnią się wydarzenia, które wam przepowiedziałam. Jest więc konieczne, byście się wszyscy pozwolili formować Moim matczynym działaniem.

   f W tych latach przygotowuję was Moim matczynym działaniem na przyjęcie przychodzącego Pana.

   h Przygotowuję was na Jego nowe przyjście.

   1994-532:
   i Jesteście źrenicą Moich oczu, ponieważ jesteście prości, ubodzy, pokorni i kochacie Mnie z całą czystością waszych dziecięcych serc. Widziałeś, Mój mały synu, z jakim entuzjazmem kochają Mnie, proszą i wychwalają Moje meksykańskie dzieci. To dlatego stąd rozpocznie się Moje wielkie zwycięstwo nad wszystkimi siłami masońskimi i szatańskimi dla największego tryumfu Mego Syna Jezusa.

   j Potwierdzam ci, że na wielki jubileusz roku 2000 nadejdzie tryumf Mego Niepokalanego Serca, który przepowiedziałam wam w Fatimie. Nastąpi on równocześnie z powrotem Jezusa w chwale dla ustanowienia Jego Królestwa na świecie. I tak ujrzycie wreszcie na własne oczy nowe niebiosa i nową ziemię.

   źródło: http://www.catholicdoors.com/isit/isit01.htm oraz http://www.voxdomini.com.pl (tekst orędzi)

 8. wobroniewiary pisze:

  Ojciec święty Jan Paweł II mówił, że całe zło na świecie mogłoby zostać przezwyciężone poprzez ogromną moc nieustającej adoracji eucharystycznej.
  Jedną z jego pierwszych inicjatyw po zamachu w 1981 r. było ustanowienie codziennej adoracji w Bazylice św. Piotra. Za pomocą tych oto słów Cathaal Magee – świecki Irlandczyk, działający za zgodą miejscowego biskupa – nie przestaje przypominać o największym Skarbie, ukrytym w Najświętszym Sakramencie: Wielu kapłanów zaświadcza, że od kiedy tylko ustanowili w swych parafiach nieustanną adorację, to zaczęła maleć ilość przestępstw. Szatan wyrzucany jest z każdego miejsca, gdzie adoruje się nieustannie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Uwierzcie w to, że Jezus w Hostii jest Panem, który wyrzuca demony i działa z mocą oraz skutecznością nieskończenie większą, niż wszystkie siły bezpieczeństwa na ziemi. W Irlandii, w 78 parafiach, ludzie świeccy zmieniają się dzień i noc, aby nieprzerwanie adorować Najświętszy Sakrament. W ten sposób zaangażowanych jest mniej więcej 60 tys. ludzi, którzy modlą się jedną godzinę tygodniowo.
  Ruch nieustającej adoracji przez ludzi świeckich został zapoczątkowany w USA…

  CZYTAJ CAŁOŚĆ: http://adam-czlowiek.blogspot.com/2013/01/adoracja-eucharystyczna.html

  • Maggie pisze:

   U Sw.Maksymiliana Kolbe w Mississauga k/Toronto maja kaplice Wieczystej Adoracji i dyzury.
   W Poznaniu we farze tez i to od kiedy siegne pamiecia jest taka kaplica.

 9. Tuptusia pisze:

  Nabożeństwo uzdrowieniowe na żywo o godz.18-ej
  http://www.czatachowa.pl

 10. wobroniewiary pisze:

  Papież Benedykt XVI :
  Sprzeciw Kościoła wobec „filozofii gender”

  Papież Benedykt XVI powtórzył w sobotę sprzeciw Kościoła wobec „filozofii gender”, czyli społeczno-kulturowej tożsamości płciowej. Wykluczył też możliwość współpracy dobroczynnej Watykanu z instytucjami, działającymi wbrew etyce chrześcijańskiej.

  37466-382751358604042Podczas spotkania w Watykanie z uczestnikami sesji plenarnej Papieskiej Rady Cor Unum, zajmującej się działalnością charytatywną na świecie, Benedykt XVI powiedział:

  – Kościół powtarza swoje wielkie tak dla godności i piękna małżeństwa jako wiernego i płodnego wyrazu sojuszu między mężczyzną a kobietą, zaś nie dla takich filozofii, jak gender, wynika z faktu, że wzajemność między kobiecością a męskością jest wyrazem piękna natury, jakiej pragnął Stwórca.

  Papież podkreślił następnie: – Słuszna współpraca z międzynarodowymi instytucjami na polu rozwoju i krzewienia człowieka nie powinna nam zamykać oczu wobec groźnych ideologii. – czytaj więcej: http://niezalezna.pl

 11. AA pisze:

  Prefekt L’Aquili śmiała się z ofiar trzęsienia ziemi
  Falę oburzenia we Włoszech wywołał ujawniony w sobotę zapis rozmowy byłej prefekt L’Aquili, czyli szefowej władz prowincji, która śmiała się z tego, że udawała wzruszenie i łzy, kiedy oddawała hołd ofiarom trzęsienia ziemi w mieście o tej samej nazwie.

  „Prefekt śmieje się z trzęsienia ziemi w L’Aquili”, „Fałszywe łzy” – takimi tytułami największe włoskie gazety „La Repubblica” i „Corriere della Sera” opatrzyły artykuły, w których przytoczyły słowa Giovanny Marii Iurato z telefonicznej rozmowy podsłuchanej przez prokuraturę z Neapolu w ramach śledztwa korupcyjnego
  W maju 2010 roku Iurato, mianowana właśnie prefektem L’Aquili, relacjonowała przez telefon koledze swą wizytę w centrum miasta zniszczonego przez kataklizm.

  Przyznała, że posłuchała rad, by w pierwszym dniu urzędowania uczcić pamięć studentów, którzy zginęli w zburzonym akademiku, symbolu trzęsienia ziemi. – Chciałam być grzeczna – podkreśliła. Następnie opowiedziała, że złożyła wieniec i zaczęła płakać. – A gazety od razu napisały: „łzy prefekta” – powiedziała Iurato, zaśmiewając się przy tym, jak wynika z akt prokuratury ujawnionych przez dzienniki.

  Śmiał się również jej rozmówca – wysokiej rangi urzędnik, zwolniony potem z MSW – z którym dyskutowała o korzyściach, jakie może odnieść z tej nominacji

 12. Maggie pisze:

  Dzis na zerwanej kartce polskiego kalendarza mysl Arystotelesa: warunkiem istnienia demokratycznego panstwa jest wolnosc. Jesli odzegnuja sie od tych samych twierdzen z ust wierzacych …niech przyjma je z ust „klasyka”. Hej Holendrzy i Palikoty i cala UE Arystotelesa poczytac

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s