Przesłanie dla Pelianito z 14 stycznia 2013 – „…dni stają się coraz ciemniejsze, wasza wiara zostanie mocno poddana próbie.”

Jana  9:39 „Jezus rzekł: Przyszedłem na ten świat, aby przeprowadzić sąd; aby ci, którzy nie widzą, przejrzeli, a ci, którzy widzą stali się niewidomymi”.

Dziecko drogie Mojemu Sercu, nie myśl, że twoja wiara jest czymś oczywistym. Nie sądźcie, że kuszenie nie ma do was dostępu. Bądźcie czujni. Wiara jest płomieniem, który trzeba chronić. Jako, że dni stają się coraz ciemniejsze, wasza wiara zostanie mocno poddana próbie. Nie polegajcie wyłącznie na własnej sile, ale z całą pokorą usilnie proście o deszcz łask, by wasza wiara nie załamała się podczas dni próby. Pamiętacie, jak tylko kilka wiernych dusz znalazło się u stóp Krzyża? Módlcie się byście wy także zostali do nich zaliczeni. Dzieci, weźcie za rękę Moją Mamę. Jeśli to zrobicie Ona nie pozwoli byście doznali zawstydzenia.

Z komentarza Pelianito pod przesłaniem: „Jeden z Ojców Pustyni na pytanie, czy w czasach ostatecznych ludzie będą w stanie pościć przez tak długie okresy czasu, jak ma to miejsce podówczas (w czasach pierwszych mnichów chrześcijańskich), odpowiedział:  Nie. My walczymy z szatanem, który jest na uwięzi; oni będą walczyć z szatanem spuszczonym z łańcucha…”

http://pelianito.stblogs.com/

Tłumaczyła Ania (Terra)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Przesłanie dla Pelianito z 14 stycznia 2013 – „…dni stają się coraz ciemniejsze, wasza wiara zostanie mocno poddana próbie.”

 1. mer pisze:

  Więc naprawdę trzeba chodzić z flakonikiem wody i torebką soli egzorcyzmowanej. Na Siekierkach w Warszawie o 15.00 w środę będzie taka okazja. czy doczekamy się tego,że księża będą to robić po każdej Mszy św w każdej parafii? Pytanie retoryczne.

  • olo13jcb pisze:

   Oby z tą posługą nie zwlekali zbyt długo.
   A może wysłać zapytanie do kurii do biskupa – każdy do swojego, czy nie zalecili by takiej praktyki jak najszybciej, bo czas niestety nagli a zło przybiera na sile,
   bez broni źle się walczy wręcz…

  • Aleksander pisze:

   Dziękujemy Ci Panie Boże za Msze Św. za Ojczyznę na Siekierkach i za o.Józefa oraz za wszystkich Polaków dla których Bóg i los Ojczyzny jest ważny.
   BÓG,HONOR,OJCZYZNA

 2. czekajacy pisze:

  „będą walczyć z szatanem spuszczonym z łańcucha…”

  Nic dodać, nic ująć.
  Te słowa mam w głowie od dłuzszego czasu, z każdym dniem niestety wyraźniej to widać.

  Czekajmy w pokorze, w modlitwie…
  Pan przyjdzie!

   • czekajacy pisze:

    Mam jeszcze takie przemyślenia:

    Walczyć z szatanem – nie agresją, złością, wdawaniem się w dyskusję, używaniem jego języka. To tak jak wtedy – kiedy przychodzi do mnie pokusa złego.

    Mogę próbować wtedy z nią walczyć własnymi siłami. Kiedyś tak próbowałem. Nigdy nie wygrałem w dłuższej mierze, co najwyżej jakąś małą potyczkę (wzrost PYCHY), po której był jeszcze większy upadek (powodujący myśli zniechęcenia, dołujące – czyli ściągające w dół).

    Mogę też w POKORZE skierować się do Jezusa, Matki Bożej – zawołać, wręcz krzyknąć sercem, duszą. Poprosić o pomoc Anioła Stróża, Michała Archanioła, Świętych.

    PS:
    Mamy na półce obrazek z błogosławionym Janem Pawłem II i takim cytatem:

    „Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie czy zawód, NIECH MYŚL WASZA BIEGNIE KU CHRYSTUSOWI, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność”.

    Pamiętajmy w Roku Wiary, w kontekście tytułowego przesłania – wiara to ŁASKA, trzeba się o nią MODLIĆ zdając się na Jezusa, nie na siebie i swoje moce. Wtedy z miłością będziemy trwać w Panu wierni jego Słowom.

    MARANA THA

    • Nowa pisze:

     Nie polegajcie wyłącznie na własnej sile, ale z całą pokorą usilnie proście o deszcz łask, by wasza wiara nie załamała się podczas dni próby.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s