Przesłanie dla Pelianito z 6 stycznia 2013 – „Czyż nie jest aktem miłosierdzia zakończyć ten czas nieprawości?”

Z listu do Rzymian  1:18 „Albowiem gniew Boży z nieba objawia się przeciwko wszelkiej bezbożności i nieprawości ludzi, którzy przez nieprawość tłumią prawdę.”

Dziecko! Czyż nie jest aktem miłosierdzia zakończyć ten czas nieprawości? Moja litość zawsze pełna jest miłości, ale nadchodzi czas, kiedy zapłata za grzech musi zostać odebrana. Niewinni cierpią teraz jak nigdy przedtem, a wkrótce ich cierpienia mają się spotęgować. Módlcie się, Moje dzieci. Niebo płacze! Módlcie się jak nigdy jeszcze się nie modliliście!

Od Pelianito: Ostatnio na Adoracji poczułam, że Pan poprosił mnie o powtórzenie 150 razy modlitwy:Jezu, Maryjo, Józefie, kocham Was. Ratujcie dusze!”. Wyjęłam swój różaniec i skorzystałam z niego podczas tej modlitwy. Czułam, że po każdej dziesiątce mam powiedzieć „Chwała Ojcu…” i wiedziałam, że to podobało się Panu; poczułam również, że mam przekazać tę prośbę także Wam, drodzy Bracia i Siostry. Jezu, ufamy Tobie!
http://pelianito.stblogs.com/
Tłumaczyła Ania (Terra)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „Przesłanie dla Pelianito z 6 stycznia 2013 – „Czyż nie jest aktem miłosierdzia zakończyć ten czas nieprawości?”

 1. kropelka pisze:

  Panie przyjdź. Każda chwila przybliża nas do ukazania się Twojej chwały. Nie ustawajmy w modlitwach.

 2. Czekajacy pisze:

  Moja dusza woła kolejny raz:

  „Jezu, Maryjo, Józefie, kocham Was. Ratujcie dusze!”
  http://malenkadroga.pl/

  • Terra pisze:

   Przypomniałeś mi :)! Tłumaczyłam to przesłanie i miałam wrażenie, że skądś znam tę modlitwę, o którą prosił Jezus, a to przecież słowa, jakimi często modliła się św.Tereska od Dzieciątka Jezus. Od jakiegoś czasu codziennie zaglądam do „Dziejów Duszy” jej autorstwa i znajduje tam prawdziwą mądrość i oświecenie.
   Mały fragment:
   „Ach! Panie, ja wiem, że Ty nie nakazujesz rzeczy niemożliwych, znasz lepiej ode mnie moją słabość, moją niedoskonałość, wiesz dobrze, że nigdy nie mogłabym kochać mych sióstr tak, jak Ty je kochasz, jeżeli Ty sam, o mój Jezu, nie będziesz ich kochał we mnie. Chcąc mi udzielić tej łaski, dałeś przykazanie nowe. O! jakże jest mi ono drogie, ponieważ daje mi pewność, że chcesz kochać we mnie tych wszystkich, których rozkazałeś mi miłować” (…..)
   ” Kiedy chcę spotęgować w sobie tę miłość, a szatan usiłuje podsunąć mi przed oczy duszy błędy tej lub tamtej siostry, dla mnie mniej sympatycznej, spieszę, by wynaleźć jej cnoty i dobre pragnienia; mówię sobie, że zobaczyłam tylko jeden jej upadek, a może odniosła ona wiele zwycięstw, które przez pokorę ukryła i że to, co zdaje się być błędem, może ze względu na intencje być aktem cnoty. Nietrudno mi siebie o tym przekonać, bo sama na sobie doświadczyłam, jak to nigdy nie można sądzić.”
   Całość – http://www.voxdomini.com.pl/duch/mistyka/tl/spis.htm

 3. Franek pisze:

  Chrześcijanka zamordowana w Iraku !
  Chrześcijańska nauczycielka została bestialsko zamordowana przez nieznanych sprawców w Mosulu w północnym Iraku. Jest to kolejny przypadek zabójstwa wyznawców Chrystusa w tym azjatyckim kraju.
  Całość tu: http://www.naszdziennik.pl/wiara-przesladowania/20295,chrzescijanka-zamordowana-w-iraku.html

 4. wobroniewiary pisze:

  Rosnąca liczba zniewoleń
  O problemach ze zwiększającą się liczbą zniewoleń duchowych i szukaniem tylko doraźnej pomocy w takich przypadkach oraz o przygotowaniu świeckich do udziału w modlitwie wstawienniczej rozmawiali księża egzorcyści z diecezji płockiej podczas spotkania z bp. Piotrem Liberą. Przypomniano również o Mszy św. w intencji osób zniewolonych, które odbywają się raz w miesiącu w płockiej katedrze.
  W Płocku odbyło się kolejne spotkanie formacyjne kapłanów zaangażowanych w posługę egzorcyzmowania. W kaplicy domu biskupiego wspólną modlitwę poprowadził bp Piotr Libera. W słowie do księży egzorcystów stwierdził, że problem zniewoleń dosięga coraz więcej osób ochrzczonych w Kościele.

  „Rozpoczęty Rok Wiary każe nam szukać korzeni niewiary. Jeszcze 20-30 lat temu nikt nie mówił o egzorcyzmach i o ich potrzebie dla opętanych. Jest to niewątpliwie znak czasu i nie wolno go nam ignorować. Zniewolenia i opętania demoniczne biorą się stąd, że wiele osób wchodzi w `przestrzenie złego` poprzez praktyki stojące w sprzeczności z pierwszym przykazaniem Bożym. Z różnego rodzaju zniewoleniami mamy do czynienia zwłaszcza u osób, które uprawiają magię, spirytyzm i okultyzm” – wymieniał hierarcha.

  Podkreślał też, że Kościół ciągle przypomina o obecności osobowego zła. Wspomniał o nowym miesięczniku „Egzorcysta”, który może być pomocny w pracy z osobami zniewolonymi. Przekonywał zebranych, że szatan powraca na „miejsca bezwodne” – takim miejscem jest pustynia duchowa. `Diabolus fabricator fragmentorum` potrafi człowiekowi wmówić, że `część jest całością`. Diabeł wmawia na przykład współczesnym ludziom, że mają tylko ciało i nie posiadają sfery duchowej. Ponadto ludzie tracą z pola widzenia Kościół jako całość, koncentrują się na przykład tylko na grzechu, nie widząc dobra, które jest obok” – podkreślał bp Libera.

  W czasie dyskusji o problemach zniewoleń duchowych i opętań egzorcyści zwracali uwagę na fakt, że wiele osób zniewolonych, które zgłaszają się po pomoc, nie chce podjąć pracy nad sobą, szukając jedynie szybkiej ulgi i natychmiastowego rozwiązania problemu. Z tego powodu biorą udział w różnego rodzaju spotkaniach charyzmatycznych, ale nie podejmują regularnego życia duchowego, sakramentalnego, nie stosują się do zaleceń egzorcystów. „W takich przypadkach sam egzorcyzm czy posługa modlitwy o uwolnienie może okazać się nieskuteczna. Potrzeba tu posłuszeństwa i pokory z ufnym powierzeniem się Jezusowi Chrystusowi, także powierzenia Mu swoich cierpień” – stwierdzali księża egzorcyści.
  Źródło: http://signum-dei.blogspot.com/2013/01/rosnaca-liczba-zniewolen.html

 5. ewa pisze:

  WITAM mam male pytanie i prosbe. Otoz obecnie mieszkam w stolicy i poszukuje tutaj i okolicach KSIEDZA KTORY SPOWIADA SPOWIEDZIA FURTKOWA. otoz pytalam juz paru księzy oto, ale za bardzo nie wiedzieli o czym mowie… Szukalam tez na necie, ale jakos ciezko mi znalezc takiego ksiedza. Czy ktos z Was moglby mi ksiadza takiego polecic, ktory czyni taka posluge?

 6. Sebro pisze:

  Zaczęło się od przyzwolenia mediów i sporej części opinii publicznej na szaleństwa motłochu, bluźniącego przeciw krzyżowi na Krakowskim Przedmieściu i obrażającego modlących się tam ludzi. Skończyło się (?) bezprecedensową profanacją Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, do którego Polacy mają nabożeństwo od wieków. Oto zapis dwóch lat walki z Kościołem i katolicyzmem w Polsce.

  • 6 sierpnia 2010 – na Krakowskie Przedmieście wylega motłoch szydzący z krzyża i wiary katolickiej
  • 8 sierpnia 2010 – profanacja kościoła Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi
  • 13 sierpnia 2010 – „nieznani sprawcy” podpalają krzyż, który stanął w 2000 r. na brzegu Brdy w Bydgoszczy
  • 23 sierpnia 2010 – zniszczenie drewnianego krzyża na Wzgórzu Trzech Krzyży w Przemyślu
  • 10 września 2010 – dziennikarze stacji radiowej Eska Rock przeprowadzają ośmieszający „wywiad z krzyżem”
  • 15 października 2010 – profanacja wizerunku Matki Bożej na okładce tygodnika „Nie”
  • 18 stycznia 2011 – „nieznani sprawcy” dewastują Krzyż Milenijny ustawiony przy wjeździe do Jeleniej Góry od strony Wrocławia
  • 16 marca 2011 – krzyż okazuje się przeszkodą w wystąpieniu minister edukacji Katarzyny Hall, która odwiedza Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku. Krzyż zostaje zasłonięty przez pracownika ministerstwa na czas jej przemówienia
  • 11 czerwca 2011 – Nasz rząd (…) nie będzie klękał przed księdzem – deklaruje premier Donald Tusk podczas konwencji PO w Gdańsku
  • 18 sierpnia 2011 – Sąd Rejonowy w Gdyni stwierdza, iż Adam Darski, ps. Nergal bezczeszcząc Biblię nie znieważył uczuć religijnych. Po procesie Darski z satysfakcją oświadczył, że szatan znowu wygrał
   15 września 2011 – prokuratura umarza śledztwo w sprawie znieważenia uczuć religijnych przez twórców krzyża z puszek po piwie
  • 10 września 2011 – Telewizja Polska decyduje o zatrudnieniu satanisty Adama Darskiego, ps. Nergal
  • 16 września 2011 – profanacja figury Chrystusa w Krośnie
  • 22 października 2011 – świeżo upieczony szef Klubu Ruchu Palikota zapowiada walkę z krzyżem wiszącym na sejmowej ścianie
  • 16 listopada 2011 – działacz Ruchu Palikota kieruje do Trybunału w Strasburgu skargę w sprawie krzyży w świnoujskim magistracie
  • grudzień 2012 – wystawa „dzieł” Katarzyny Kozyry w Muzeum Narodowym w Krakowie zawierająca m.in. sprofanowany krzyż
  • 5 stycznia 2012 – Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji decyduje o nieprzyznaniu koncesji katolickiej TV TRWAM
  • 24 stycznia 2012 – Ruch Palikota żąda usunięcia z Kodeksu Karnego art. 196, który mówi o sankcjach karnych za obrazę uczuć religijnych
  • 5 lutego 2012 – linie lotnicze LOT przedstawiają projekt nowego regulaminu, zakazującego noszenia przez personel symboli religijnych w widocznym miejscu (przepis ten – po protestach katolików – usunięto)
  • 4 kwietnia 2012 – podpalenie krzyża w warszawskiej parafii przy ul. Lindleya
  • 26 kwietnia 2012 – profanacja krzyża wieńczącego pomnik harcerzy poległych i pomordowanych podczas II wojny światowej w Pruszkowie
  • 9 maja 2012 – świętokradczy atak na Najświętszy Sakrament w kościele pw. Ducha Świętego w Płocku
  • 14 maja 2012 – zbezczeszczenie pomnika bł. Jana Pawła II w Żdżarach w diecezji kaliskiej
  • sierpień 2012 – bluźnierczy koncert piosenkarki o pseudonimie twórczym Madonna na Stadionie Narodowym
  • październik 2012 – minister Boni zapowiada zmiany w funkcjonowaniu Funduszu Kościelnego
  • 11 października 2012 – sataniści profanują kościół w Zalesiu Dolnym
  • 25 października 2012 – zniszczenie około pięćdziesięciu krzyży na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie
  • 16 listopada 2012 – rektor Uniwersytetu w Bydgoszczy nakazuje zdjęcie krzyży ze ścian sali senatu i swojego gabinetu
  • 15 listopada 2012 – policja nęka proboszcza parafii Sadowo ks. Tomasza Duszkiewicza za wygłoszenie patriotycznego kazania
  • 16 listopada 2012 – bluźniercza wystawa Maurizio Cattelana pt. „Amen” w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
  • 22 listopada 2012 – minister Michał Boni poucza biskupów, że Kościół powinien zaangażować się w walkę z „mową nienawiści”
  • 9 grudnia 2012 – 58-letni mieszkaniec Świdnicy dopuszcza się profanacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w sanktuarium na Jasnej Górze

  http://www.pch24.pl/kronika-nienawisci,11433,i.html#ixzz2HSjgCdlY

 7. gumisia pisze:

  Przyjdź Panie Jezu, okaż miłosierdzie Swe i przyjdź, błagamy…

 8. Maggie pisze:

  PANIE przymnoz nam wiary: ratuj bo giniemy, kroluj nam Chryste i uczyn serca nasze wedlug Serca Twego i badz nasza miloscia teraz i zawsze i na wieki wiekow , AMEN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s