PRZERAŻAJĄCE ABORNAMENTY – ozdoby choinkowe środowisk pro-aborcyjnych: np. martwy płód w koronie cierniowej z łańcucha choinkowego

Terra pisze:
Słuchajcie, ja jestem w szoku.
Środowiska pro-aborcyjne promują wstrząsający rodzaj ozdób choinowych, martwe płody (tak sami je nazywają) w różnych przebraniach. Wśród nich znalazłam także martwy płód w “koronie cierniowej” z łańcuszka, martwy płód zwisający z waginy oraz serię KISS – cztery martwe płody udające demona, kota i coś tam jeszcze. Reklamują je jako: ABORNAMENTY, a aborcję promują hasłem: “Zabierz bore ze słowa abortion”, co można przetłumaczyć, że aborcja nie jest nudna….
Nie mogę uwierzyć, że to się dzieje na naszych oczach.
Pan jest naprawdę blisko!

Linki: link 1  oraz  link 2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „PRZERAŻAJĄCE ABORNAMENTY – ozdoby choinkowe środowisk pro-aborcyjnych: np. martwy płód w koronie cierniowej z łańcucha choinkowego

 1. wobroniewiary pisze:

  Może jestem zbyt wrażliwa, ale jedyne co potrafię, to płakać nad tym

  Ks. Jan (egzorcysta) powiedział przed chwilą – teraz jest czas oddzielania ziarna od plew.
  Jesteś wrażliwa, ale nie przejmuj się. Pan zwycięży!

  I ma rację!

  • ana pisze:

   to raczej wymysł środowisk anty-aborcyjnych, rozsądny człowiek nigdy by na to nie wpadł.

   • wobroniewiary pisze:

    Bój się Boga dziewczyno!!!!

   • ks. Maciej pisze:

    JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!! JEZU MARYJO KOCHAM WAS, RATUJCIE DUSZE !!!

 2. AA pisze:

  przerażające, brak słów!
  A w Ameryce kolejna strzelanina i kolejne ofiary – USA: czterech zabitych w strzelaninie w Pensylwanii

 3. muszelka pisze:

  A ja uważam, że powinno być. Musimy wiedzieć w obliczu jakiego zdiablenia stanęliśmy i chwytać ze łzami w oczach za nasze różance i odmawiać Różaniec święty

  • sara pisze:

   Zgadzam sie z Toba! Musimy wiedziec! Zadzdroszcze JarkowiKefirowi jego dziecieco naiwnego optymizmu, ze te diabelskie syny z Polski nie wiedza co robia ich diabelskie braty z za plota!! Wiedza!! I sie juz na pewno przymierzaja do rzucenia na polski rynek tych…..Szatan przechadza sie wsrod nas z otwarta przylbica…..juz nie musi ukrywac swej podlosci i szpetoty…..I tylko to pytanie mnie dreczy: DLACZEGO jest mozliwy ten diabelski obled???!!!

 4. Nowa pisze:

  A Komorowski podpisał ustawę o nasiennictwie, która zezwala na rejestrację i obrót w Polsce nasionami zmodyfikowanymi genetycznie.

 5. wobroniewiary pisze:

  Nie ulegajcie proaborcyjnej presji

  Piątek, 21 grudnia 2012 (08:25)

  Hierarchowie irlandzkiego Kościoła zaapelowali do tamtejszych polityków, by nie ulegali oni proaborcyjnej propagandzie i presji. W tej sprawie wydali specjalne oświadczenie.

  W dokumencie irlandzki episkopat wyraził nadzieję, że w kraju tym nie dojdzie do legalizacji aborcji. Oświadczenie biskupów jest reakcją na rządowy program depenalizacji aborcji w sytuacji, gdy ciąża zagraża życiu matki, lub gdy istnieje ryzyko jej samobójstwa. Biskupi zauważają, że projekt ten jest niebezpieczny i niepotrzebny.

  Radio Watykańskie wyjaśnia, że obecnie obowiązujące prawo gwarantuje bowiem kobiecie wszelką niezbędną terapię, nawet gdyby miała ona zagrozić życiu lub zdrowiu dziecka. Nie dopuszcza ono jednak świadomego zabicia dziecka, a to właśnie miałoby się zmienić w nowym prawie.

  Hierarchowie są jednak dobrej myśli. W swoim oświadczeniu przypomnieli, że Irlandia jest pozytywnie nastawiona do życia. Jeśli więc parlamentarzyści będą mogli głosować zgodnie z sumieniem, rządowy projekt prawa nie zostanie uchwalony.

  Jak powiedział Radiu Watykańskiemu ks. bp John McAreavey, kraj musi się dziś oprzeć silnej presji z zagranicy. Jej przejawem jest wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie rzekomego prawa do aborcji. Wielkie zamieszanie wywołał też niedawny przypadek śmierci hinduskiej kobiety, której odmówiono w Irlandii aborcji, co miało spowodować jej zgon. Zarzuty te okazały się bezpodstawne.

  Biskup McAreavey uważa, że przypadek ten został jednak wykorzystany do wzmożenia na ten kraj nacisków. – Irlandzki rząd jest pod silną presją Europejskiego Trybunału. Biskupi jednak ostrzegają, że przyjęcie rządowego projektu naruszy bardzo delikatną równowagę między prawem do życia matki i dziecka, jakie istnieje w aktualnym prawodawstwie – stwierdził hierarcha. Dodał, że „zgoda na świadome uśmiercenie dziecka będzie miała poważne konsekwencje”. – Będzie to poważna zmiana w prawie, kulturze, w podejściu do nienarodzonego dziecka w Irlandii – zaznaczył ks. bp McAreavey.

  http://naszdziennik.pl/swiat/18810,nie-ulegajcie-proaborcyjnej-presji.html

 6. Kamil pisze:

  Zaprawdę blisko jest Pan Jezus!

 7. Sebro pisze:

  Niestety fakty są brutalne obecnie dla nas, ale staną się jeszcze brutalniejsze dla propagatorów tych – nie wiem jak to nazwać – morderczych zabawek, gdy staną na sądzie szczegółowym.
  Ale to nie koniec morderczych zapędów. Otóż nie wystarcza im już zabijanie nienarodzonych dzieci. Chcą zabijać dzieci narodzone. W Belgii pod dyskusję został poddany projekt ustawy rozszerzającej eutanazję również na dzieci.
  http://www.pch24.pl/belgia–eutanazja-dla-dzieci-,10948,i.html

 8. wobroniewiary pisze:

  Może dopiero takie info wstrząśnie jakimś człowiekiem!!!

 9. libro77 pisze:

  Zło się dzieje, zło rządzi. A dużo w tym naszej winy, bo brakuje nam gorliwości. Jesteśmy letni w przeważającej większości. Akceptujemy zło, bo dobro jest niepoprawne politycznie, jest niemodne. A my nie lubimy się wychylać.

 10. chiara pisze:

  Marana tha

 11. Helena pisze:

  Napiszcie, co sadzicie o książce pt. Wszystko ma nastąpić zanim będzie koniec!” w której jest w/g mnie zlepek prawdziwych i fałszywych orędzi.

  U nas w Chełmie rozprowadzana jest ta książka przez wiele osób zachęcają o prawdziwości tych przekazów.

  Zaczynam przegladac jeszcze raz ta książkę.Na pierwszej stronie akt Intronizacji z Imprimatur z Bielska Białej i poniżej taki tekst: „WSZYSTKO MA NASTĄPIĆ ZANIM BĘDZIE KONIEC!”

  KRUCJATA MODLITWY
  PRZEKAZY SIOSTRY MARYJI
  BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  I ŻYWEGO PŁOMIENIA.
  Z CHRYSTUSEM ZWYCIĘŻYMY SZATANA.

  ps.Ta ksiązka wedruje po parafiach,mnie sie omija,ale pożyczyłam na kilka dni do czytania.
  Chcę Cię Ewo poinformować, że po odprawieniu Nowenny do Św. O.PIO pragniemy modlić się również w domach zwł u osób samotnych, chorych, starszych. tworząc Domy Modlitwy Św. Ojca PIO. Mam już zgodę od ks. Moderatora.
  Proszę o modlitwę, głównie o pokorę dla mnie i o cierpliwość w przeciwnościach, które ostatnio narastają
  JEZUS JEST PANEM!!!

  • wobroniewiary pisze:

   No niezły sposób promocji
   Na pierwszej stronie akt Intronizacji z Imprimatur z Bielska Białej a dalej już nawet nie Maria tylko Maryja i Żywy Płomień

   Heleno, na litość Boską!!!
   Kto jak kto ale Ty, chyba wiesz, co to są za orędzia siostry „Maryji” – to inaczej Marii z Irlandii!!! Tej samej, której krucjaty z pieczęcią widziałaś w autobusie w drodze powrotnej z Wąwolnicy, po tym jak ks. Jan przestrzegł przed nimi (!).
   A Żywy Płomień? – pisaliśmy nieraz. Wizjoner i świecki egzorcysta, u którego demon demona pogania a kierownictwo duchowe jest mu zbyteczne, mówi samo za siebie.

  • AA pisze:

   Niezła manipulacja.
   Z imprimatur na pierwszej stronie.
   A potem „Maryja Bożego Miłosierdzia”
   Przyjdź już Panie Jezu

 12. Monika pisze:

  Witam. Napisałam ten krótki komentarz na stronie Zenobiusza ale niestety się nie ukazał:
  Zenobiuszu, czegoś tu nie rozumiem.
  Jak ktoś u Ewy wkleił ten fanatyczny list Michała Głosa to krytykujesz, że Ewa to popularyzuje. A wklejono z komentarzem, że to szok i podano link do całości.
  Ale jak Ty to wklejasz i to w głównym wpisie, to jest to uczciwe?

  Jak Sara, pomyliła imię ks. Piotra i ks. Adama i zaraz przeprosiła to też musisz to skopiować i skomentować choćby przez wytłuszczanie?
  Czy nikt nie ma prawa się pomylić, tym bardziej, jeśli zaraz potem sam zobaczy swoją pomyłkę?
  Jedyne co robisz, to zbierasz dokumentację i zachowujesz się jak jakiś śledczy.
  To jest ohydne co robisz Zenobiuszu.
  Monika, przyjaciółka Ewy.

  • libro77 pisze:

   Jak Kali komuś…

  • wobroniewiary pisze:

   Maximus, wiesz, że wizji twojej żony tu nie będziemy zamieszczać.
   Mimo tego, jak obszedł się z Tobą Zenobiusz. Wasze wizje nie zdają się pochodzić od Boga i „żaden duch Agaty Christie czy Adama Mickiewicza” tu gościł nie będzie.
   To musi rozeznać jakiś kapłan, a modlitwę w tej intencji obiecujemy.

   Jestem po rozmowie z ks. egzorcystą.
   Nie wszystko zamierzam tu pisać, ale w kwestii dotyczącej krytyki nas i śledzenia oraz „energii kosmicznych” – zachowajmy post milczenia i modlitwy.
   krótko mówiąc machnijmy ręką, szkoda czasu. Pan Bóg wszystko widzi i wszystko wie.
   Dajmy wyjść na jaw zamysłom serc wielu i róbmy swoje

 13. Franek pisze:

  Znalezione na niezależnej w komentarzach pod artykułem na temat abornamentów

  „Ogladalem dzis na TVinfo FORUM i na koncu byly zyczenia swiateczne .Wiecie czego zyczyl na Boze Narodzenie ten Ryfinski z Ruchu Paliknota ?Zyczyl polakom z okazji Swiat duzo seksu ,mniej indoktynacji koscielnej ,i wiecej odwagi w zwalczaniu kleru i kosciola …..Co tam USA skoro mamy na wlasnym podworku szambo …”

  http://niezalezna.pl/36330-obrzydliwa-akcja-srodowisk-proaborcyjnych

  • libro77 pisze:

   Bardzo ciekawie zrobiona strona,
   ja niestety takie rzeczy traktuje już w większości jako ciekawostki i pobożne życzenia
   Zalecam roztropność wszystkim jej Czytelnikom.

 14. wobroniewiary pisze:

  Dziękuję za info. Nie znam i nie mam czasu poznawać 🙂

 15. malina pisze:

  Aborcyjne „ozdoby” choinkowe http://www.planetaludzi.salon24.pl/

  Co może zrodzić proaborcyjny umysł? Wypuścić w grudniu na rynek aborcyjne „ozdoby” choinkowe zwane abornamentami.

  Ten wstrząsający rodzaj „dekoracji” przedstawia ponad 20 zrobionych z gumy dzieci (opisywane są one słowem: baby) w fazie życia płodowego w różnych „przebraniach”. Wśród nich znajdują się:

  – „dekoracja” o nazwie „Jezus martwo urodzony”, ukazująca malusieńkie dziecko w koronie cierniowej zwisające z filcowej waginy, przymocowane za pomocą różowej, cienkiej szczotki do czyszczenia fajki imitującej pępowinę (jak głosi opis- ma to być Jezus, który „zostanie reinkarnowany”)

  – dzieciątko przywiązane do krzyża,

  – pomalowane niebieską farbą dzieci, grające na złotych trąbkach (opisane jako „Baby Blues”),

  – dzieci z pomalowanymi twarzami w stylu muzyków z zespołu Kiss z długimi, czarnymi włosami.

  Wielu ludziom na usta cisną się komentarze: To koniec świata. To potwory, osoby chore umysłowo, opętane, chore na duszy… Wstrząs i oburzenie jest jak najbardziej słuszne. Wiemy jednak, że wcale nie jest to gorsze od samej aborcji (bez znaczenia na jej powód).

  Jak można wyczytać na stronie „twórczyni”, która je sprzedawała, część zarobionych w ten sposób pieniędzy przeznaczyła na wsparcie największego providera aborcji w USA: Planned Parenthood (PP).

  Lobby aborcyjne od lat wykorzystuje grudzień do zbierania funduszy na swoje cele. Przez lata PP sprzedawała w okresie świątecznym niebieskie kartki i koszulki z napisem „Choice on Earth” („Wybór na Ziemi”), kojarzącym się z biblijnym „Peace on Earth” („Pokój na Ziemi”).

  A na co my jeszcze czekamy? Czy ktoś ma wątpliwości, że warto wspierać odważną i skuteczną Fundację PRO, która pokazuje na swoich wystawach zdjęcia z aborcji? Czy jednym z naszych grudniowych zadań nie powinna być pomoc w ratowaniu dzieci przed współczesnymi Herodami?

  Źródło: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/

  Natalia Dueholm

  http://www.planetaludzi.salon24.pl

  • maxymilianin pisze:

   Kochani – kochajmy – chodźmy w światłości aby nas ciemność nie ogarnęła
   macie rację wszystko wskazuje na to że rozpoczął się czas podziąłu ale
   nie usprawiedliwa on samozadowolenia, zważcie że nawet ten z uczniów
   o którym napisano że siedział wsparty o pierś Chrystusa nie był do końca
   pewien i spytał ; Panie czy to ja? Miłość ona jest mocniejsza niż śmierć
   takie właśnie życzenia przesyłam Wam którzy czuwacie wyparując pierwszej
   gwiazdki.

   Głupia miłość

   Miłości trudna najtrudniejsza
   wbrew rozsądkowi, wbrew idei
   wbrew kłamstwu i wbrew zbrodni
   wbrew radom, tylko dla nadziei

   miłość przybita i zdradzona
   opluta zbita i wyśmiana
   miłość wbrew prawu, miłość głupia
   miłość wzgardzona łzami zlana

   nierozumiana, nielegalna
   ślepa, niemodna i do końca
   samotna, czysta i ofiarna
   nieziemska miłość barwy słońca.

 16. M pisze:

  Cóż powiedzieć? Toczy się ostra walka dobra ze złem. Walka, która zaistniała od początku; od wspaniałego dzieła Boga, który stworzył człowieka na Swój Obraz i Podobieństwo i od momentu zadziałania szatana, który wystawił na pokuszenie dzieło Boże. Walka trwa i ulega eskalacji. Przybywa wizjonerów, zapowiadających rychłą interwencję Bożą.
  O, Duchu Święty! Pomóż nam rozróżnić Twoje prawdziwe Przesłania Boga w Trójcy, od tych małpujących Boga, którzy ulegają iluzji, fałszywym wizjom, lub…- Niech Bóg zlituje się nad nimi- świadomie tworzą i publikują fałszywe orędzia z różnych powodów. (Lista zamierzeń byłaby długa).
  Produkcja zabawek , jak płód w koronie cierniowej i im podobnych, to bluźnierstwo do wymiaru niewyobrażalnego. Co nam pozostaje? Modlić się, protestować na wszelkich możliwych płaszczyznach przeciwko ustawie in vitro i innym ustawom jawnie, lub krypto- morderczym i mądrze głosować, gdy nastąpi stosowny czas.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s