Antyparuzja.info pisze do „Międzynarodowej Grupy Modlitewnej” Irlandii odpowiedź na skargę na nas od polskiej „Hetmanki” skupionej wokół dznmp

Wyznawcy Marii z Irlandii wciąż szukają usprawiedliwienia dla swej heretyckiej działalnosci. Logo „pieczęci boga żywego” podciagnęli pod logo Światowych Dni  Młodzieży w Madrycie, dedykując nam katolikom fragmenty z Marii Valtorty o kłamstwie, jakoby jesteśmy oszczercami a ks. Adam wykazuje działania sekciarskie. Skupiona wokół bloga dznmp, grupa Hetmanka wykorzystująca bezprawnie pieśń ks. Adama „Zwyciężyłaś, zwyciężaj” działa w najlepsze i szuka pomocy u „międzynarodowej grupy modlitewnej ” wysyłając jednocześnie listy do polskich księży agitując ich do życia „orędziami” Mery Irlandki. Już nawet sami czytelnicy dznmp piszą u niego na stronie, że „powoływanie się w takiej sprawie na autorytet Papieża, gdzie ani nie był on osobą decydującą o logo, ani nie jest ono związane z symboliką św. Heleny,  jest delikatnie mówiąc nadużyciem”.

Na „wyjaśnienia” dotyczące tej diabelskiej pieczęci zareagował antyparuzja.info:

Szkoda, że polska „Hetmanka” nie podeszła z takim spokojem do rozmowy na temat, gdyż z jej strony cały cytat z Marii Valtorty można z czystym sumieniem przesłać do przemyślenia drugiej stronie. Cieszę się jednak, że Międzynarodowa Grupa Modlitewna podjęła temat, chociaż brak mu merytorycznej odpowiedzi – a szkoda, skoro znajdują się w tej grupie Katoliccy Kapłani. Zasada przyjęta, także w rozstrzyganiu sporów teologicznych, polega na używaniu argumentów, a nie na niszczeniu czy inwigilowaniu niewygodnych.

            Bardzo chciałbym przeczytać więcej argumentacji na temat pieczęci wynikających nie tylko z faktu „orędzi”, lecz Tradycji Kościoła. Uważam, że moja argumentacja, jak również wielu innych ma swoje uzasadnienie, które starałem się popierać Katechizmem Kościoła Katolickiego oraz doświadczeniem związanym z wiedzą o protestantyzmie

            Nie dziwi mnie zażalenie, że z polskiego środowiska wyszedł „opór”, gdyż (być może) zaślepienie innych nie pozwala dojrzeć zagrożeń związanych z wpływem orędzi na umysły. To tylko moja hipoteza.

            Nie widzę związku z logo Światowego dnia młodzieży z prezentowaną „pieczęcią Boga”. Pod symbolem krzyża znajduje się korona ułożona z symbolicznych postaci młodych ludzi trzymających się za ręce.

Dla mnie bynajmniej bardzo abstrakcyjne porównanie z symbolem „pieczęci”. Sądzę, że nawet dziecko potrafi odnaleźć różnice.

Dziwne, że Międzynarodowa Grupa Modlitewna, tutaj cytuję: „Sama graficzna reprezentacja Pieczęci została opracowana na podstawie znanej od dobrze ponad 1500 lat w naszym kościele historii odnalezienia Krzyża Świętego naszego Pana Jezusa Chrystusa przez Świętą Helenę, matkę Konstantyna Wielkiego.”, a zatem należy przypuszczać, że jest pochodzenia ludzkiego, a nie z „orędzi”. To dziwny przypadek interwencji w treść.!!!! W symbolice hagiograficznej św. Heleny rzeczywiście atrybutem Cesarzowej jest krzyż, ale równie dobrze ten znak zbawienia jest symbolem św. Barbary, św. Andrzeja, św. Bernard z Clairvaux, św. Franciszka, św. Jana Nepomucena.

I chociaż w liście pojawia się wezwanie do Różańca i Koronki do Miłosierdzia Bożego, to cały czas przejawia się ton modlitw krucjaty. Intencje jak również deklaracje Grupy są zapewne szlachetne,  gdyż dzisiaj świat potrzebuje nie tylko modlitwy, ale również pokuty i zadośćuczynienia Bogu.

Ponieważ Grupa „Hetmanka” zapewne poskarżyła się grupie Internet-Gebetskreis („doszło to do jej uszu”), a ta wystosowała list (co uważam, za dobre), pragnę zadać pytania, aby móc rozwiać moje wątpliwości, gdyż porównanie logo ŚDM w Madrycie z „pieczęcią”, nie przekonało mnie ani teologicznie, ani merytorycznie, a tym bardziej emocjonalnie.

 1. Czemu ma służyć „pieczęć”? Czy jest to literalne pojęcie „opieczętowania”, czy też symbol odnoszący się do Chrztu św. i Bierzmowania?

a)     jeśli symbol, to dlaczego nie wystarczy sama modlitwa, a deklaracja posiadania jej w formie druku?

2. Czy odmawianie modlitw krucjaty jest warunkiem do zapewnienia sobie wejścia do 1000-letniego Raju na ziemi.

Proszę redakcję w Obronie wiary i Tradycji o przesłanie mojego listu na adres: internetgebetskreis@gmx.net

 Gdyby Internet-Gebetskreis był łaskaw odpowiedzieć na moje pytanie, będę bardzo zobowiązany.

Skoro polska grupa „Hetmanka” używa inwektyw, wręcz demonicznej wrogości do ks. dr. Adama Skwarczyńskiego, posądzając o choroby psychiczne, jaką mamy gwarancję (przepraszam za tę konkluzję), że wzmiankowani przez Międzynarodową Grupę Modlitewną katoliccy kapłani są w jedności z Kościołem Katolickim? W Niemczech nie brakuje apostatów.
Antyparuzja.info

PS. A tak swoją drogą należy zapytać Międzynarodową Grupę Modlitewną czy popiera albo zachęca metody stosowane przez Hetmankę jak szpiegostwo, inwigilację i publikowanie danych osobowych?

Więcej o symbolice logo ŚDM tutaj: http://www.madryt2011.pl/madryt.php?i=1&j=100

Przypomnijmy:  ostrzeżenie

Kard Ryłko: „Znajdujemy się w momencie, w którym rozstrzygają się losy naszej cywilizacji: czy będzie to cywilizacja życia, czy też cywilizacja śmierci”

Masońska „Pieczęć nibyboga” Marii niemiłosierdzia z Irlandii

Opublikowana na tej stronie „pieczęć Boga” nie dawała mi spokoju przez cały dzień. Zauważyłem, że pieczęć zawiera symbol krzyża z koroną. Skontaktowałem się z moim przyjacielem, który przekazał mi informacje, że ten znak jest staromasońskim symbolem rycerzy templariuszy:

Jego znaczenie wyjaśnia mason Ray Denslow. Jest on używany przez Towarzystwo Biblijne Strażnica. „Krzyż i korona można powiedzieć, że ograniczają się niemal wyłącznie do historycznych stopni w masonerii, czego przykładem było rycerstwo szkockich rytuałów. W Galii można znaleźć krzyż, który był symbol słońca o równych ramionach i kątach; dla Fenicjan, że był symbolem ofiary do ich Boga, Baala a dla Egipcjan, był symbolem życia wiecznego „. (Ray V. Denslow, masońskie Portrety, Transakcje tys Missouri Loży Research, vol. # 29,. S.7– podkreślenie w oryginale)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „Antyparuzja.info pisze do „Międzynarodowej Grupy Modlitewnej” Irlandii odpowiedź na skargę na nas od polskiej „Hetmanki” skupionej wokół dznmp

 1. wobroniewiary pisze:

  Dostaliśmy komentarz oraz zdjecie na maila.
  Niech to zdjęcie będzie komentarzem i pilnym wezwaniem do modlitwy, bo jak widać są tacy, którzy czczą każdy krzyż, ten do góry nogami też!!!

 2. kapsułka pisze:

  Ten pan jest bardzo zagubiony weszłam na czat odpisał mi że kontaktował się z księdzem ale ks. mu nie odpowiedział i on nie wie kiedy miałby jechać na spotkanie bo druga strona milczy
  Odważyłam się napisać, że to nieprawda, że ksiądz przecież go wezwał a pan milczy i wtedy nagle zaczął pisać że kłamię i oczerniam ja tylko zapytałam w co on gra i czemu okłamuje ludzi i księdza.
  Zostałam wyzywana od oszczerców a odchodząc zapewniłam jedynie o modlitwie.
  Mój komentarz też nie został wpuszczony to wygląda na świadome złośliwe działania.
  O co tu chodzi?
  Pozostaję za wszystkich w modlitwie.
  Będę modlić się i czytać z nadzieją na lepsze treści.

  • Niezapominajka pisze:

   Ja też się modlę za niego, chociaz z wielkim trudem, ale to co trudniejsze, to przyniesie większe owoce.

  • benka pisze:

   @kapsułka
   Może ,wczoraj zbulwersowała Cię moja wypowiedź.
   Może nie zrozumiałaś dlaczego to piszę.
   Dzisiaj , sama na sobie doświadczyłaś manipulcji i kłamstwa.
   Ale Bóg wszystko widzi , każdy włos na naszych głowach jest policzony .
   A co będzie ,ze słowami i czynami ?
   Ofiaruj swoją modlitwę ludziom potrzebującym , bo są w rozpaczy , i to z nimi jest Bóg.

 3. brygadzista pisze:

  Rzeczywiście, podobieństwo logo ŚDM do krzyża z pieczęci jest uderzająco podobne!!!!
  A skoro dla kogoś obojętne jest jaki krzyż, czy prosty, krzywy, czy do góry nogami, to skłaniam się do stwierdzenia, że ktoś taki nie wie, co to znak jego wiary.

  • Zorrro pisze:

   A co z krzyżem na którym został ukrzyżowany św Piotr …. wszak był on do góry nogami na nim zwieszono, to i krzyż musiał być do tego dostosowany – zatem odwrócony.
   pomiędzy odwróconym, krzyżem satanistów a odwróconym krzyżmem św Piotra jest ta różnica (mimo wizualnych podobieństw) że powstały z innych przyczyn. Sataniści : ze sprzeciwu, zaś Św Piotr z szacunku wobec Zbawiciela!
   Zatem badajmy zamiary i intencje a nie twórzmy samowoli interpretacyjnej z powodu nadwrażliwości jedynie wizualnych skojarzeń!!!!

   • Zorrro pisze:

    Przykre ale wszystko ze sobą poplatałeś… trzeba chyba trochę więcej modlitwy i wyciszenia. najpierw Fides a potem Ratio . Nigdy odwrotnie!!!

   • antyparuzja.info pisze:

    Zorrro. KRZYŻ jako narzędzie ZBRODNI za czasów rzymskich w Izraelu był znakiem hańby. Droga do Rzymu, czy później po powstaniu żydowskim usłana była krzyżami. ŚW. PIOTR według legendy, MIAŁ STWIERDZIĆ, ŻE NIE JEST GODZIEŃ ZGINĄĆ JAK CHRYSTUS I dlatego dał się UKRZYŻOWAĆ DO GÓRY NOGAMI. Wiadomą rzeczą jest, że krzyż, na którym byli uśmiercali skazańcy składał się z pionowej BELKI (stipes), która była wbita w ziemię, oraz pionowej (patibulum ważące zazwyczaj około 60 – 70 kg) do którego przybijano skazańca i wciągano na belkę pionową. Stopy skazanego przybijano do podpórki (suppedaneum).ZE WZGLĘDU NA CHRYSTUSA, KRZYZ stał się znakiem zwycięstwa! Sataniści wykorzystują go jako znak sprzeciwu, co nie ma nic WSPOLNEGO z ukrzyżowaniem św. Piotra do góry nogami. MÓWIMY PRZECIEŻ O SYMBOLU CHRZEŚCIJAŃSTWA.

   • antyparuzja.info pisze:

    PRZYJACIELU – KRZYŻ A KRZYŻMO, TO OGROMNA RÓŻNICA!!!

    • malina pisze:

     Krzyżmo (z łac. chrisma, gr. μύρον, myron) – mieszanina oliwy z oliwek i balsamu, używana do namaszczania przy udzielaniu sakramentów chrztu, bierzmowania, święceń kapłańskich, konsekracji biskupów oraz przy konsekracji kościołów i ołtarzy.

 4. brygadzista pisze:

  Skoro zostało napisane, że znak pieczęci został opracowany, to sugeruje to potwierdzenie teorii, że stoi za tym jakaś grupa.
  Czy ktoś otrzymał na e-mail list z Internet-Gebetskreis?

 5. Zorrro pisze:

  Głęboko współczuję tym co oba znaki z sobą utożsamiają, podobieństwo zewnętrzne jest dość naciagane ale różni je przede wszystkim semiotyka w tym inspiracje mające zdecydowanie różne źródła. Mądremu dość. Zacietrzewienie zawsze prowadzi na manowce

  • wobroniewiary pisze:

   A i owszem, że klamstwo i zacietrzewienie prowadzi na manowce.
   Przeczytaj komentarz kapsułki my mamy maile dokąd to pan dznmp pisuje ostatnimi czasy tylko do egzorcysty strach się wybrać i spojrzeć prawdzie w oczy!
   Z krzyżem do góry a nie do góry nogami!

   Ale modlitwą można wszystko u Boga wybłagać. Dlatego mamy Żywy Różaniec i Nieustającą Koronkę do Bożego Miłosierdzia na teorie jehowicko-protestanckie, a więc mające satanistyczne podłoże

   Jezus jest Panem!

   A tak w ogóle na dzień dobry to my się witamy tu po chrześcijańsku 🙂

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Zorro, to przecież dziecko utożsamia te dwa znaki ze sobą, podpierając się internetgebetkreisem 😀
   Mnie to przypomina sytuację jak się Pawlak sam z siebie śmiał się, jak se koszule sierpem poucinał, póki mu żona po łbie nie dała i oprzytomnial, że sam sobie szkodę zrobił ;D
   A Kargul garnki wybijał.
   Tak i ty z dzieckiem sobie w bramkę właśnie daliście po golu 😀

   • Zorrro pisze:

    Drogi Tadeuszu… zastanawiam się czy nic nie rozumiesz, czy udajesz, że nic nie rozumiesz… być może trzeba jakiś kurs czytania ze zrozumieniem przejść?

    • benka pisze:

     @Zorro
     Widzę ,że jesteś tu po to, aby wszystkim udowodnić swoją „nieograniczoną inteligencje”,
     i „jedynie słuszny kierunek” rozumowania.
     Cienko i żałośnie to wygląda.

  • brygadzista pisze:

   Zorrrrrrrrro, ależ to grupa gebetskrajsowa dokonała tego porównania.

  • wobroniewiary pisze:

   Ostatnie, panu już dziękujemy, ostatni komentarz – lista zasług zacnego pana….nas nie interesuje. Jego obelgi i oszczerstwa oraz ostatnie podróże i ich oszczercze cele jak też czczenie krzyża do góry nogami przewyższyły wszelkie zasługi – za niego juz tylko modlitwa.
   Jezus jest Panem!
   Przy okazji proszę spytać ksiedza czy tak spoko poświęci ci ten krzyż i pieczęć, wiedząc i widząc co święci a nie schowane w koszyczku jak podstepnie radzi „ktoś”.

   • Zorrro pisze:

    powiedziane jest: ‚… jak sądzicie, tak będziecie sądzeni…”

    • brygadzista pisze:

     zorro zrozum, że nie chodzi o sąd, czy osąd, lecz jak piszesz fides et ratio

    • brygadzista pisze:

     poprawka, ” Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą” (Mt 7, 1-2).

   • brygadzista pisze:

    gwoli sprawiedliwości, nie napisał, że czci to naditerpretacja, stwierdził, że jemu jest obojętne czy leży, stoi, czy jest do góry nogami. Krzyż pozostanie znakiem, ale tak nie może napisać Katolik, że jest mu to obojętne!

 6. Niezapominajka pisze:

  Czy ktoś może wkleić ten list z wiadomej strony, bo ja tam zaglądać nie zamierzam

  • Zorrro pisze:

   mnie wasze śmieszne wojenki nie interesują- tylko PRAWDA … widzę,że wcale jej nie szukacie, tylko pasiecie własne ętelektulane ego.. a to już destrukcja… a za nią zawsze skrywa się rogacizna

   • brygadzista pisze:

    to prawda, wolę „ętelektualne ego”, niż jego zupełny brak

    • wobroniewiary pisze:

     W jednymz z zaspamowanych komentów Zorro pisze, że atak na orędzia niemiłosiernej Mery – on chyba nie wie, że MBM to Matka Bożego Miłosierdzia, i do tego Zgromadzenia należała św. Faustyna, a chwali się codzienną bytnością w kościele, więc on pisze, że ataki na te „orędzia” to stuprocerntowy dowód ich autentyczności.

     No cóż, orędzia Mieci też atakujemy a ona wypisuje, że księża powiesili umyte ciało Chrystusa na krzyż a to kłamstwo – powinni wieszać zakrwawione? papieży wsadziła do piekła, tyle ataku to znaczy, że prawdziwe…. o dznmp też coś wypisywała, no tyle ataku co promyczek jej zadał, toć z pewnościa prawdziwe!

     Szok, szok, szok….

   • benka pisze:

    @Zorro
    Pleciesz , dla własnego animuszu.
    Stawiasz zarzuty „wytarte” i oklepane.
    Posługujesz się populizmem.
    Myślę , że twojej Prawdy ,nie chciałabym ogladać.

   • benka pisze:

    @Zorro
    Jak narazie , to z ciebie wychodzi „własne ego” , a „pasiesz się”
    szydząc z komentujących tutaj

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Na różnych blogach przetoczyła się akcja dezinformacji dotycząca Pieczęci Boga Żywego. Wyśmiewano, kpiono, dopatrywano się w niej masońskich symboli, a nawet oskarżano nas o bycie masonami. Jest to oszczerstwo. Oszczerstwo jest to bardzo szkodliwa forma kłamstwa. Polega na niezgodnym z prawdą mówieniu o kimś rzeczy złych .

   Bardzo trafnie ukazuje zło oszczerczego kłamstwa i jego najczęstsze przyczyny następujący fragment Poematu Boga-Człowieka Marii Valtorty: „Kłamca – mówię o tym, który kłamie w ważnej sprawie – jest okrutny. Zabija swoim językiem dobre imię. Nie różni się więc od zabójcy. Mówię nawet: jest gorszy niż zabójca. Ten ostatni zabija tylko ciało. Kłamca zabija również dobre imię, wspomnienie o człowieku. Jest zatem podwójnym zabójcą. To zabójca nie ukarany, gdyż nie rozlał krwi. A jednak rani honor zarówno tego, którego oczernia, jak i całej jego rodziny. A nie zatrzymuję się nawet na takim wypadku, gdy ktoś składa przysięgę i posyła na śmierć drugiego. Nad tym są już zgromadzone węgle Gehenny. Mówię tylko o tym, który przez kłamstwo podsuwa kłamliwe myśli i przekonuje innych na niekorzyść niewinnego. Dlaczego to robi? Albo z nienawiści, albo z pragnienia posiadania tego, co inny ma, lub ze strachu.

   Z nienawiści. Ten jedynie nienawidzi, kto jest przyjacielem szatana. Dobry nigdy nie nienawidzi, dla żadnego powodu. Nawet jeśli się nim pogardza, jeśli wyrządza się mu szkodę, przebacza. Nigdy nie nienawidzi. Nienawiść to świadectwo, które dusza stracona daje o samej sobie. To najpiękniejsze świadectwo, jakie może być dane niewinnemu. Nienawiść bowiem wyraża bunt zła przeciw dobru: nie wybacza się temu, kto jest dobry.

   Z chciwości. „On ma to, czego ja nie posiadam. Chcę to mieć. Tylko w ten sposób mogę zająć jego miejsce, jeśli sprawię, że będzie pogardzany. I czynię to. I kłamię. Co to ma za znaczenie! Kradnę. Co to ma za znaczenie! Mogę doprowadzić do ruiny całą rodzinę. Co to ma za znaczenie!”. Stawiając sobie różne pytania, sprytny kłamca zapomina – bo chce zapomnieć – o jednym pytaniu: „A gdybym został zdemaskowany?” Tego pytania sobie nie stawia, bo – ogarnięty pychą i chciwością – zachowuje się, jakby miał oczy zamknięte. Nie widzi niebezpieczeństwa. Jest jak człowiek pijany – upojony winem szatana. Nie zastanawia się, że Bóg jest potężniejszy niż szatan. Bierze na Siebie odpłatę za tych, którzy zostali zniesławieni. Kłamca oddał się Kłamstwu i zaufał niemądrze jego opiece.

   Ze strachu. Bardzo często ktoś oczernia, aby obronić siebie. To najczęstsza forma kłamstwa. Popełniliśmy zło. Boimy się, że nasz czyn może być odkryty i rozpoznany. Zatem – posługując się i wykorzystując szacunek, jakim darzą nas jeszcze inni – przekręcamy fakty i to, co sami uczyniliśmy, przypisujemy komuś innemu: temu, którego uczciwości się obawiamy. Działamy tak też dlatego, że czasami ten drugi człowiek był przypadkowo świadkiem jednego z naszych złych czynów. Wtedy chcemy uniknąć jego świadectwa. Oskarżamy go dla uczynienia go odrażającym, aby nikt mu nie wierzył, gdy będzie mówił. Postępujcie zatem dobrze! Czyńcie dobrze, a nie będziecie nigdy musieli kłamać.” (M. Valtorta, Poemat Boga-Człowieka, księga druga 97, Katowice 1997, wyd. Vox Domini).

   Poniżej list od przyjaciół z zagranicy dotyczący Pieczęci Boga Żywego

   Pragniemy napisać parę słów do Pana i Pana czytelników, którzy nie tylko czytają, wierzą, ale i modlą się według Woli Bożej przekazywanej nam w orędziach Mary Bożego Miłosierdzia.

   Doszło do uszu strony administracyjnej orędzi i Międzynarodowego Koła Modlitewnego, że w Polsce pojawiły się oskarżenia skierowane pod adresem Pieczęci Boga Żywego. Pragnę zaznaczyć i uświadomić polskim czytelnikom orędzi, że jest to wypadek odizolowany i pojedynczy, który wydarzył się wyłącznie na polskim gruncie. Żaden inny naród i żadna inna grupa językowa nie ma i nie miała tego problemu, a przecież jest wśród nas wielu kapłanów Kościoła Katolickiego, którzy z uwagą śledzą orędzia.

   Sama graficzna reprezentacja Pieczęci została opracowana na podstawie znanej od dobrze ponad 1500 lat w naszym kościele historii odnalezienia Krzyża Świętego naszego Pana Jezusa Chrystusa przez Świętą Helenę, matkę Konstantyna Wielkiego. Krzyż stojący prosto jak na Golgocie to krzyż zwycięstwa Jezusa, Syna Bożego, nad śmiercią, grzechem i szatanem. Otaczające go promienie to promienie chwały i zwycięstwa Naszego Zbawiciela i Odkupiciela. Krzyż znajduje się w koronie z trzema wyniesieniami symbolizującymi Trzy Osoby Boskie: Boga Ojca, Syna Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Korona św. Heleny była żelazna, jako reprezentująca moc, czyli w wypadku Trójcy Świętej jest to symbol absolutnej wszechmocy Boga w Trójcy Jedynego nad wszystkim mocami, siłami, potęgami, tronami, duchami etc. Pragnę też przypomnieć, że stała się podstawą słynnego ubiegłorocznego (sierpień 2011) logo Międzynarodowych Dni młodzieży w Madrycie. Jeżeli krzyż i korona Św. Heleny – patronki Apostolskiej Katedry Kościoła – były wystarczająco święte dla papieża Benedykta XVI, aby pod ich patronatem urządzić Światowe Dni Młodzieży, to są one wystarczająco święte, aby znalazły się w Pieczęci Boga Żywego.

   Dlatego bardzo proszę wszystkich czytelników orędzi, aby uspokoili swoje sumienia i niepokój swego serca zamienili na Boży Pokój Duszy. Nie służymy bowiem nikomu innemu jak Bogu Wszechmogącemu w Trójcy Jedynemu, naszemu Panu i Zbawcy Jezusowi Chrystusowi i Jego umiłowanej Matce, Niepokalanej Maryji zawsze Dziewicy.

   Jednak moc Pieczęci Boga Żywego to moc modlitwy. Dlatego nasz oręż na te trudne czasy to oręż modlitewny. Dziękujemy więc wszystkim, w tym Hetmance, którzy odpowiadają na wezwanie Jezusa do modlitwy, bo wówczas spętamy moc szatana jeżeli będziemy odmawiać różaniec, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, korzystać z Sakramentów Świętych i modlitw Krucjat.

   Przekazuję też wszystkim bardzo ciepłe pozdrowienia od nas wszystkich, pamiętamy i serdecznie was wspominamy.

   Międzynarodowa Grupa Modlitewna

 7. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Ale przynioszę stamtąd też inną, smutną wiadomość z Medziugorje:

  Dziś rano około godz. 4 zmarł ksiądz proboszcz parafii Medjugorje Petar Vlašić. Pogrzeb odbędzie się jutro (piątek, 09.11.) o godz. 15 w kościele parafialnym. W sierpniu tego roku ks. Vlasic stwierdził, że Rzym nie mógł zignorować Medjugorje, odnosząc się do prac obecnej Komisji Watykańskiej. W tym samym wywiadzie, powiedział objawienia Maryi Panny w parafii mogą poprzedzać powrót Chrystusa.

  Wieczny odpoczynek racz mu daj Panie .

 8. antyparuzja.info pisze:

  zorrro „pomiędzy odwróconym, krzyżem satanistów a odwróconym krzyżmem św Piotra jest ta różnica” – gdzie krzyż, gdzie krzyżmo — kogo wy tu wpuszczacie za komentatorów???????

  • benka pisze:

   Oni nie wiedzą ,że Św.Piotr sam prosił o krzyżowanie w takiej pozycji , bo uważał ,że
   Chrystusowego Krzyża nie jest godzien.
   A im jest wszystko jedno , jak jest ustawiony i czczony Krzyż Chrystusa Pana.
   Im już wszystko …”jest wszystko jedno”.
   I to robią Polacy ,dzieci narodu Maryjnego .
   Dzieci narodu , w którym Chrystus objawił Boże Miłosierdzie .
   Draństwo ,wołające do Nieba o opamiętanie.
   Ale Bóg , nie pozwoli z siebie kpić.
   Jeszcze czeka na opamiętanie.

 9. brygadzista pisze:

  skopiowane od Zenobiusza: proponuję też zapisać, bo aż się gotuje we mnie. Polowanie na A-cz jest tolerowane i popierane, ale p. B jest czysty jak łza? Ile jeszcze obłudy??
  Dzieckonmp powiedział/a
  8 Listopad 2012 @ 20:36
  „A ja apeluję nie piszcie tam bo ukażą się 2 -3 komentarze i ban na stałe, ale to o czym nie wiecie to fakt że podaliście im nr. IP . Oni te numery już wykorzystali nie jednego czytelnika i ujawnili wszystkie dane osobowe na internecie. Ja wszystkie te komentarze zapisuję w wordzie które dotyczą ujawniania danych. Kiedyś się na pewno przydadzą.”
  Tak, z pewnością się przydadzą!!!

  • brygadzista pisze:

   Wystarcz przypomnieć prowokacje na Wiosnę, A-Cz — cóż za kryształowy człowiek z tego admina? Normalnie konwulsje mnie biorą. Przepraszam 💡

   • borówka pisze:

    Nie tylko ciebie.
    Ale Pan Bóg widzi wszystko jak w zwierciadle.
    I odda wg sprawiedliwości..
    Popieram wpis niezapominajki, jutro ostateczny podział, będą się modlić w Medziugorje duchem czy świętować z Mery?
    Obłudnicy i faryzeusze jadający schaboszczaki w trasie do Medziugorje! Bo przecież przykład trza dać, jak się bawić to się bawić. Żeby dobrze wspominali i dużo komentów pisali.

 10. brygadzista pisze:

  po prostu mam ochotę ..ygać tym panem po katolicku!

 11. nokia pisze:

  Moje sumienie nie pozwala mi milczeć.
  .
  Przedstawić się mogę tylko księdzu
  Nieważne kim jestem. Ważne co napiszę
  To święta prawda
  Co wieczór na czacie pan[ @****** Admin ]wkleja zdania z tej strony i omawia
  Potem czyta orędzia Marii z Irlandii i zastanawia się co kiedy wybuchnie
  I następnie omawianie jak wam dokopać.
  On pojechał do Poznania odkrył u jakiegoś dziennikarza kto to jest Adam Człowiek. Podał linki, podał imię i nazwisko, datę urodzenia Adama Człowieka. Pół Polski wie kim jest ten człowiek.
  Co wieczór ustalają jak wam dołożyć, komu co przekazać, kto ma co pisać.
  Modlitwa jest przez pierwsze 15 minut potem takie właśnie rozmowy o Adamie Człowieku, osobiste informacje wyciągane zza pazuchy o księdzu a jak ktoś nowy wejdzie to 5 osób naraz pisze jakąś literkę lub uśmiech żeby zamazać wiersze, które były u góry.
  Zupełny matrix, tyle, że z perfidną premedytacją

  Szczęść Boże

  • wobroniewiary pisze:

   Czemu nas to nie dziwi.

   • brygadzista pisze:

    i to jest właśnie ta kryształowa uczciwość admina

    • brygadzista pisze:

     jeszcze nie wiem, jak się ….yga po katolicku, ale jakbym spotkał tego pana osobiście, to z pewnością się okaże

   • benka pisze:

    Niech sobie @zorro przeczyta ten komentarz .
    To jest obraz ich „prawdy”.

    • brygadzista pisze:

     i rozumowanie jest tak prymitywne, że szkoda pisać. ks. Adam jest nie na rękę, bo powiedział non possumus. Ks. Adam adjustuje teksty A-Cz (wcześniej były insynuacje, że ks i A-Cz to ta sama osoba), to znaczy, że trzeba zniszczyć po drodze wszystko, co jest związane z ks. Adamem, a zatem A-Cz również! Ohydne!!

  • Nowa pisze:

   Wykażmy kulturę chrześcijanina, nie osądzajmy. Trzeba przerwać tę spiralę nienawiści. Wiemy że to zniewolenie, módlmy sie i resztę zostawmy Panu Bogu

  • wobroniewiary pisze:

   Adminka te razy znosi już 10 miesięcy. Wszyscy na początku z niej kpili, uważali za oszustkę podszywającą się pod księży, potem mówili, że taka jej rola i nie powinna się żalić. Albo się jest uczniem Chrystusa albo nie. U niej nawet do parafii dotarli, wariatkę z niej próbowano robić.
   Ona uśmiecha się już przez łzy i znosi to w miarę dzielnie a jest kobietą. kobiety sa bardziej wrażliwe.
   Ile maili otrzymaliśmy, że słaby z niej żołnierz.
   Dobrze, że teraz niektórzy wreszcie zauważają, jak takie szczucie boli. Oszczerstwa na każdym kroku.
   Pisanie listów do gazet na jej temat, że jest schizo, brak pracy, można wymieniać bez końca.
   Zamiast wsparcia dostawała razy „od swoich czytelników” że albo jest dusza ofiarą albo ma się zamknąć.
   Może niektórzy wreszcie otworzą oczy na te niesprawiedliwości

   Admin

 12. Niezapominajka pisze:

  Z orędzia Adama-Człowieka:
  Jeśli pozostaniecie w prawdzie i tradycji waszych ojców, wtedy waszymi czynami dacie świadectwo prawdziwej wolności, opartej na wolności Bożej. Zniewolenie zostało wam narzucone przez wroga. Wasze świadectwo wiąże się z przyjmowaniem obelg, wyśmiania i prześladowania – lecz to właśnie jest droga Chrystusa. Każda wolność, która odrzuca tradycję i głos sumienia, staje się fałszywym pojmowaniem prawdy i prowadzi do zniewolenia

 13. Miecz Prawdy pisze:

  Nieodwołalny sąd Pański

  1 Pan jednak powiedział mi: „Nawet gdyby Mojżesz i Samuel stanęli przede Mną, serce moje nie skłoniłoby się ku temu ludowi. Wypędź ich sprzed mojego oblicza i niech odejdą! 2 A jeśli ci powiedzą: Dokąd pójdziemy? odpowiesz im: To mówi Pan:
  Kto jest przeznaczony na śmierć – na śmierć,
  kto pod miecz – pod miecz,
  kto na głód – na głód,
  a kto na wygnanie – na wygnanie.
  3 I ustanowię przeciw wam cztery rodzaje [nieszczęść] – wyrocznia Pana: miecz, aby zabijał; psy, by wywlekały; ptaki powietrzne i zwierzęta lądowe, by pożerały i wyniszczyły. 4 Uczynię ich postrachem wszystkich królestw ziemi z powodu Manassesa, syna Ezechiasza, króla judzkiego, za to, co uczynił w Jerozolimie.
  5 Któż [bowiem] ma litość nad tobą, Jerozolimo?
  Kto współczuje tobie?
  Kto zboczy z drogi, by zapytać,
  jak ci się powodzi?
  6 Tyś Mnie odrzuciła – wyrocznia Pana –
  odwróciłaś się tyłem.
  A Ja wyciągnąłem rękę nad tobą
  i zniszczyłem cię.
  Mam dość przebaczania!
  7 Oddzieliłem ich wiejadłem
  w bramach kraju,
  pozbawiłem potomstwa
  i wygubiłem swój naród,
  ale postępowania swego oni nie zmienili.
  8 Wdowy ich stały się liczniejsze
  niż nadmorski piasek.
  Sprowadziłem na matki i na młodzieńców
  niszczyciela w samo południe,
  zesłałem na nich nagle
  trwogę i poniżenie.
  9 Gaśnie matka siedmiu synów,
  oddaje swego ducha.
  Słońce jej zachodzi, nim się dzień skończył,
  ogarnął ją wstyd i zmieszanie.
  To, co z nich zostanie,
  dam na pastwę miecza,
  na łup ich nieprzyjaciół” –
  .

 14. Miecz Prawdy pisze:

  15 Mówicie wprawdzie: „Pan wzbudził nam proroków w Babilonie”. 16 Dobrze! To bowiem mówi Pan do króla zasiadającego na tronie Dawida i do całego ludu mieszkającego w tym mieście, do wszystkich braci, którzy nie poszli na wygnanie; 17 to mówi Pan Zastępów: Oto poślę między nich miecz, głód i zarazę; postąpię z nimi tak, jak z zepsutymi figami, które są tak niedobre, że się nie nadają do jedzenia. 18 Będę ich ścigał mieczem, głodem, zarazą; uczynię ich przedmiotem zgrozy dla wszystkich królestw ziemi, przedmiotem klątwy, postrachu, pośmiewiska i urągowiska między wszystkimi narodami, wśród których ich rozproszyłem, 19 za to, że nie słuchali moich słów – wyrocznia Pana – chociaż posyłałem im swoje sługi, proroków, nieustannie, a oni nie chcieli słuchać – wyrocznia Pana

 15. Pingback: OSTRZEŻENIE przed „orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.) | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s