Ostatni list ks. Adama Skwarczyńskiego do Łukasza Ł., propagatora “Marii z Irlandii” udającego polskiego wizjonera oraz do jego środowiska internetowego

To mój ostatni list do Pana. Ja niczego nie ukrywam, a Pan czegoś się wstydzi… Nazwiska Pana nie ujawniłem, więc czego Pan się wstydzi?

A z listów nawet prywatnych, których nadawców nie ujawniam, mam prawo korzystać w ramach poradni przez siebie prowadzonej. Zwykle tak robię: odpowiadam jednej osobie z myślą o innych, którzy będą czytać. Użyłem formy „my”, by podkreślić, że tu chodzi nie o moje prywatne poglądy, lecz wspólne stanowisko prowadzących stronę i dyskutantów, a nawet Kościoła katolickiego, który reprezentuję – w odróżnieniu od Pana, który reprezentuje poglądy protestantów i jehowitów.

Listem księdza z zagranicy proszę się nie podpierać z dwóch głównie powodów: pisał go na początku roku czy wiosną, kiedy jeszcze błędy w pseudo-orędziach nie były tak rażące, a poza tym jako pochodzący z Garabandal połknął haczyk, który był ukryty w przynęcie – we wzmiankach o Garabandal, i stał się ślepy na błędy i herezje zawarte w tekstach. Podobny haczyk połknęli ci, którzy zaczęli twierdzić, że teksty muszą być „z nieba, skoro są w nich zachęty do Różańca i Koronki do Miłosierdzia Bożego. Dopiero teraz perfidia tego fałszu-haczyka staje się coraz bardziej widoczna. Zły duch, ta małpa Boga, umie takie haki wykorzystać.

Trudno księdzu, który przez 11 lat studiował teologię (od seminarium po doktorat), dyskutować z ludźmi, którzy teologię Kościoła katolickiego znają na poziomie przedszkolnym. Dlatego więcej odpowiadać Panu nie będę. Odsyłam do KKK (Katechizmu K-ła Katol.). WSZYSCY RAZEM BROŃMY PRAWDY BOŻEJ  i nie pozwólmy Zwodzicielowi grać nam na nosie. Niech Pana Bóg oświeci i wyzwoli z tych błędów. Amen. Także Pana środowisko internetowe. Amen.

Mam nadzieję, że spotkamy się z Panem nie w „1000-letnim królestwie na ziemi”, bo takiego nie będzie, lecz w NIEBIE, W WIECZNYM SZCZĘSCIU. A tam już żadnego zła ani błędów wspominać nie będziemy. Niech więc nas łączy DROGA DO WIECZNEGO CELU!

ks. Adam Skwarczyński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Ostatni list ks. Adama Skwarczyńskiego do Łukasza Ł., propagatora “Marii z Irlandii” udającego polskiego wizjonera oraz do jego środowiska internetowego

 1. kapsułka pisze:

  Bolą mnie podziały. Chciałabym aby doszło do spotkania księdza z adminem dznmp u księdza egzorcysty. Niech się spotkają i wyjaśnią. Ksiądz zaproponował takie spotkanie, ale admin dznmp milczy. Proponuję modlitwę w tej intencji.

  • wobroniewiary pisze:

   Proszę to napisać na blogu dzieckonmp my zamieściliśmy propozycję Ks. Adama co do spotkania.

  • benka pisze:

   @kapsułka
   Niech Cię podziały nie bolą.
   Jeżeli są i będą , to tylko takie , do jakich Bóg dopuści.
   Czy uważasz ,że na spotkaniu ks.Adam ma …niby co ?…udowadniać ,że nie jest wielbłądem.?
   A może ma przepraszać …za coś ?
   Nie szafuj też modlitwą……. na lewo i prawo …w szpitalach są dzieci , cierpiące i umierające na raka …. czekają na tą modlitwę………… a doba ma tylko 24 godziny.
   Modlitwę trzeba szanować …to jest Dar…. w stosowne miejsce .
   Odpowiem ci tekstem z Apokalipsy:

   Apokalipsa – 22,10-12
   «Nie kładź pieczęci na słowa proroctwa tej księgi, bo chwila jest bliska.
   Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi,
   i plugawy niech się jeszcze splugawi,
   a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość,
   a święty niechaj się jeszcze uświęci!
   Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną,
   by tak każdemu odpłacić,
   jaka jest jego praca» .

   • wobroniewiary pisze:

    Zgadzamy się
    Ksiadz wystawił wezwanie, odpisywał na ich listy, oni dwoją się i troją, aby mu „dokopać”
    Ksiadz postępował i postępuje ewangelicznie, upominał w 4 oczy, potem w mailach grupowo potem wspólnotowo i tak..”wkoło Macieju Wojtek”
    Co ksiądz mu teraz powie?
    Zapewni że go nie ukrzyżuje, pan B. bo już robi z siebie ofiarę, że za wiarę ten „ksiądz go krzyżuje” i że pluje na niego stojącego pod krzyżem!

    • benka pisze:

     Dajcie już spokój , z tym kajaniem się .
     Miejcie wzgląd na wiek , dorobek i cześć stanu kapłańskiego ks.Adama / i innych duchownych/.
     Co miał napisać -napisał.
     Co miał powiedzieć – powiedział .
     Mądry -zrozumie ,że ks. Adam jest upadlany .
     O głupiego – nie warto zabiegać , bo tylko szkody przynosi.
     To jest tylko pożywka , dla nakarmienia pustoty ,głupoty i podłości.
     Czy to są przymioty , ktore trzeba „dokarmiać”?

 2. kapsułka pisze:

  Nie wiem co napisać, to samo napisałam na drugiej stronie. Komentarz nie wszedł.
  Napisałam na czacie , ale były tylko dwie osoby. Do nikogo to nie dotrze.
  Ja będę się modlić za wszystkich , nie zgadzam sie z panią Benko.
  Dopóki człowiek żyje, ma prawo się nawrócić i jak pisze ksiądz spotkać w Królestwie Niebieskim.
  Z Panem Bogiem

  • benka pisze:

   @kapsułka
   Bóg niech będzie z Tobą na modlitwie , za admina strony o której piszesz.
   Ja , modlić się za niego nie będę.
   Na mnie czeka ojczyzna , chorzy , biedni , rozwiedzeni , głodni ,cierpiący , maltretowane dzieci i kobiety , młodzi w stanie delirium , zgwałcone dziewczyny , bezrobotni i ci co są bliscy samobójstwa , bo nie ma co dzieciom do talerza włożyć , umierający bez pomocy medycznej , ludzie bez nadzieji na lepsze jutro.
   To,……….. jest @kapsułko………. moja ojczyzna …i tu czasu na modlitwę mało.

 3. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  A ja zawitałem na strone Chicago i mogę napisać, że tam rządzi ten sam duch nienawiści do kapłanów co wszędzie, gdzie brak jedności z Kościołem
  Mała próbka tej odgrzewanej i podgrzewanej nienawiści przez MKm, bądź co bądź idolkę pewnych stron, z dziś, 7 listopada

  Panie Jezus – ludzie modlą się o beatyfikację kard. Hlonda, czy powinni, skoro powiedziałeś, że on jest potępiony?
  Pan Jezus:

  ” Dzieci, czy to takie dziwne, że on jest potępiony?

  To samo czeka wszystkich, którzy uciekają przed odpowiedzialnością, przede Mną. Przede Mną nikt się nie schowa a uciekanie będzie jeszcze gorzej potraktowane, niż obojętność wobec Mnie.

  Do kogo mam mówić, jeśli duchowni są powołani do pośredniczenia między Bogiem a ludźmi? Jeżeli wybrałem apostołów z ludu Bożego a oni mówią do Mnie – „NIE BĘDĘ CI SŁUŻYŁ”. JEŚLI NIE MNIE, TO KOMU? PRZECIEŻ NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI – ALBO BÓG, ALBO SZATAN.

  Ludzie – dalej Mnie nie słuchacie i dalej uparcie zmuszacie Mnie do ciągłego ujawniania waszych grzechów. Czy nie wstydzicie się zmuszać Mnie do czynów przeciw SPRAWIEDLIWOŚCI ? Ile razy mam wam tłumaczyć ? Ostatnio coraz częściej to czynię. Już kilka lat temu powiedziałem przez Mieczysławę, że WIĘKSZOŚĆ BISKUPÓW NIE SĄ MOIMI – to gdzie będą w wieczności? Przecież nie w Niebie, skoro nie chcą Mnie wywyższyć
  Pójdziecie tam, gdzie jest wasz Hlond, Życiński, Jan XXIII i im podobni. Jak wam nie wstyd przed ludźmi- zmuszać Mnie do kłamstw?
  Dwa tysiące lat was nauczam a wy dalej głupi jesteście, bo wybraliście za panów demonów

  Yo tylko mały fragment tych wypocin. Jezus mówi przez nią, jeszcze do niej to tak, ale przez nią? Medium? 😀

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   A to zdanie jest ciekawe i gramatycznie i semantycznie 😀

   CO SIEJECIE, TO I RZĄDŹ BĘDZIECIE 😀

   • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

    NIE BRONICIE ŻYCIA I SPRAWIEDLIWOŚCI,

    – TO SPRAWIEDLIWOŚĆ BĘDZIE SPRAWIEDLIWA

    A potem coś mówi Pan Jezus i na koniec
    Pan Jezus:
    „Smutne jest Moje Oblicze, aż do skończenia świata i Sądu ostatecznego.
    Moi wierni – nie ulegajcie pokusie. Módlcie się w każdej wolnej chwili, bo u Mnie nic nie ginie. Jezus gotowy na rozliczenie dusz”.

    teraz Dosia – włóz te filmy. narazie koniec.zmam jeszcze słowa PJ ale tak”

 4. malina pisze:

  Rzadko kiedy cytuję wpisy pani Mieczysławy ale ten fragment to normalnie mnie rozłożył na łopatki. czy jej się nie da jakoś zamknąć medialnie?

  „To teraz widzicie, kim są osoby pełniące wysokie stanowiska w rządzie i w Kościele katolickim.
  Sami widzicie i napewno dziwicie się, że ci co odebrali Mi władzę ubierają się pięknie w złoto, purpurę i używają pięknych tytułów a które Mnie odebrali – Najjaśniejszy, Najczcigodniejszy. Sami siebie wychwalają a Mnie pozostawili na Krzyżu nagiego i zbolałego. Jedyną ich „zasługą” jest to, że na Krzyżu oglądają Mnie umytego i czystego – co już jest kłamstwem. A przecież dopiero po zdjęciu Mnie z Krzyża kobiety umyły Mnie i czystego położyły do grobu. To widzisz odkąd hierarhowie kościelni klamią? I was tymi kłamstwami karmią. Jezus KRÓL”.”

 5. wobroniewiary pisze:

  Dlaczego TVP cenzuruje słowa Ojca Świętego Benedykta XVI?
  Poseł na Sejm RP
  Anna Elżbieta Sobecka

  Prezes Zarządu TVP
  Sz.P. Juliusz Braun
  ul. Jana Pawła Woronicza 17
  00-999 Warszawa

  Dlaczego TVP cenzuruje słowa Ojca Świętego Benedykta XVI?!

  Szanowny Panie Prezesie!

  Wielkim skandalem było ocenzurowanie przez główne wydanie „Wiadomości” TVP1, „Panoramy” TVP2 oraz inne programy informacyjne TVP wiadomości o pielgrzymce Polaków do Ojca Świętego Benedykta XVI do Stolicy Apostolskiej, która odbyła się 7.11.2012 r.
  Tymczasem już o godz. 12.05 Polska Agencja Prasowa podała, że „liczna pielgrzymka Rodziny Radia Maryja wzięła udział w środowej audiencji generalnej Benedykta XVI w Watykanie”. (…) Zwracając się po polsku Papież powiedział: >Serdecznie pozdrawiam polskich pielgrzymów, a szczególnie Rodzinę Radia Maryja, z biskupami. (…) Każdy człowiek niesie w sobie tajemniczą tęsknotę za Bogiem. Pragnienie spotkania z Nim jest zaczynem wiary, wewnętrznym impulsem do szukania Go<. (…) Rano mszę dla pielgrzymki Radia Maryja odprawił w bazylice świętego Piotra watykański sekretarz stanu kardynał Tarcisio Bertone (PAP)”.
  Niestety, Telewizja Polska o tych ważnych dla Polaków informacjach nie wspomniała ani słowem. Ocenzurowała depesze i uniemożliwiła zapoznanie się opinii publicznej ze słowami wypowiedzianymi przez Ojca Świętego Benedykta XVI oraz sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej księdza kardynała Tarcisio Bertonego, którzy zwrócili się do Polaków, do wielomilionowej Rodziny Radia Maryja starającej się o miejsce na multipleksie cyfrowym dla katolickiej Telewizji Trwam.
  Jako utrzymujący Telewizję Polską mamy prawo żądać rzetelnej informacji i respektowania wartości chrześcijańskich. W związku z tym protestujemy przeciwko permanentnej cenzurze dotyczącej życia Kościoła w programach informacyjnych TVP. To niepokojące zjawisko powtarza się regularnie. Żądamy oficjalnych przeprosin oraz dymisji osób odpowiedzialnych za wycięcie z anteny tak ważnych informacji. To niedopuszczalne w demokratycznym państwie. To nie jest PRL. Żądamy natychmiastowej Pana reakcji.

  Z poważaniem
  Anna Sobecka
  poseł RP
  członek Rady Programowej TVP i sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s