Maria z Irlandii: biskupi i księża katoliccy nie akceptują moich pism i odrzucają je. I CHWAŁA PANU.

Antyparuzja pisze:
MARIA Z IRLANDII PRÓBUJE STWORZYĆ COŚ NA RODZAJ MANICHEIZMU.
Czytałem jej wywiad radiowy, w którym określa ona jednoznacznie, że jeden z biskupów nie zaakceptował jej pism, próbowała u wielu kapłanów, którzy ją odrzucali. STĄD JEJ DYSTANS DO KOŚCIOŁA JEST UZASADNIONY, a zatem można pójść do tych, którzy zaakceptują. PIERWSZA JEJ KSIĘGA ZATYTUŁOWANA JAKO KSIĘGA KELLS ZNALAZŁA PODATNY GRUNT pośród tych, którzy SZUKAJĄ SENSACJI. Gdy zachwycili się rewelacjami, zaczęła dalej stosować SOLA SCRIPTURA, czyli tylko Pismo. Ludzie połknęli haczyk, bo przecież rzeczywiście jest w Biblii mowa o pieczęci, o 1000 letnim KRÓLESTWIE, zatem wszystko się zgadza – to musi być od BOGA!! I tak brnie się dalej i dalej, ciągle zaznaczając nadzwyczajność “ŚWIĘTYCH ORĘDZI” jako jedynego ratunku dla świata.

27.10 Ze względu na ich czyny, grzmoty trzęsienia ziemi oraz tsunami uderzą ziemię”A MOŻE TAK BARDZIEJ GRZECH I ODSTĘPSTWO OD BOŻYCH PRZYKAZAŃ SĄ SKUTKAMI TYCH KATASTROF. GNOZA tej Pani JEST BARDZO WYMOWNA.
Zrozumiałą rzeczą jest, że wojujący ateizm jest zagrożeniem dla narodów, ale nie ateizm jest sprawcą KATASTROF — lecz GRZECH!!!

MARIA Z IRLANDII znowu daje o sobie znać. Tym razem w drugim :o rędziu z 25 października wzywa do modlitwy dla uczczenia i upamiętnienia rocznicy jej wyboru w dniu 9 listopada 2012, aby modlić się SZCZEGÓLNĄ MODLITWĄ KRUCJATY. Oczywiście chodzi o POSŁUSZEŃSTWO i ZWYCIĘSTWO RESZTY-KOŚCIOŁA (TO ZNACZY wybranych z wybranych).

Modlitwa brzmi jak MANIFEST: “Nigdy nie pozwól, abyśmy zawahali się bądź opóźnili w naszym marszu do zwycięstwa i w naszym planie, by ratować dusze” MANIFEST JEST KLAROWNY I WIELE MÓWIĄCY. Być może na podstawie tych słów należy przypomnieć KATOLIKOM, że właśnie 9 listopada 1846 roku Papież Pius IX ogłosił Encyklikę Qui pluribus O WSPÓŁCZESNYCH BŁĘDACH I SPOSOBACH ZAPOBIEGANIA IM.

[…] chciałem pogratulować ks. dr Adamowi Skwarczyńskiemu bardzo trafnego komentarza* jak również przypisów i jednocześnie za WASZYM POSREDNICTWEM prosić Ks. dr o króciutki komentarz do zapisków MARII Z IRLANDII z 27.10, która myli podstawowe pojęcia. Otóż  upomina ona, że ateiści są sprawcami wszelkich nieszczęść i kataklizmów. NAJWIDOCZNIEJ TA PANI NIE JEST ŚWIADOMA TEGO, CO PISZE. Gdybyśmy mieli do czynienia z ateistami, TO CHWAŁA BOGU, ale my mamy do czynienia z LUDŹMI, KTÓRZY WIERZĄ, ŻE BÓG ISTNIEJE I ŚWIADOMIE Z NIM WALCZĄ. BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA SŁOWO KS. DOKTORA.

* Chodzi o komentarz Ks. Adama do orędzia: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/30/oredzie-otrzymane-przez-adama-czlowieka-z-23-pazdziernika-2012-wizja-trab-oznacza-oczyszczenie-a-nie-zaglade/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s