Agnieszka po spowiedzi wygrała z demonem Marii MBM. Ksiądz polecił jej lekturę „Pismo Święte przeczy nauce Świadków Jehowy”

Agnieszka pisze:
Dobry wieczór
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
Dziękuję wszystkim.
Jestem po spowiedzi. orędzia MBM i pieczęć przed chwilą spaliłam i czuję wielki spokój. ksiądz dał małą butelkę wody egzorcyzmowanej. mam skropić mieszkanie, poduszkę i pić przed snem. księża wiedzą o orędziach Marii z Irlandii. jak powiedziałam o lękach i o czytaniu orędzi to było pytanie o pieczęć o Marię z Irlandii i polecił mi książkę „Pismo Święte przeczy nauce Świadków Jehowy”
Nie wiem czemu ale po niej mam zrozumieć więcej. Może ktoś z was ma w wersji internetowej :)
Jezus jest Panem

Od Adminów:
Orędzia MBM to mieszanka nauk protestanckich, nauk Świadków Jehowy i innych wrogów Kościoła Katolickiego.

My również polecamy tę książkę, tym bardziej, że zwolennicy teorii jehowickich od dzieckanmp rozmawiają tak:

Garabandal Polska (zwolennik MBM) pisze:
27 Październik 2012 o 22:02 (Edytuj)
MDM Jest prawdą.Sam Jezus mnie przekonuje.Dziwię się waszemu rozeznaniu nt.orędzi MDM.JEZUS JEST PANEM !Głoście póki czas.Z Bogiem

Franek pisze
27 Październik 2012 o 22:20 (Edytuj)
Jaką MDM jest prawdą, jak jej słowa przeczą Pismu Świętemu?

Szejk
powiedział ( zwolennik MBM) pisze:
27/10/2012 @ 9:43 pm
nikt na świecie (oprócz mistyków) Bibli nie rozszyfruje ,do tej pory uczeni badają Biblię pod każdym kątem i wiele jest do zbadania , także nie opieraj się na Bibli co do oredzi .

Módlmy sie i czytajmy właściwe lektury!!!

Z Listu do Galatów:
PRAWDZIWOŚĆ GŁOSZONEJ PRZEZ ŚW. PAWŁA EWANGELII
Prawdziwa Ewangelia
Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą od nas otrzymaliście – niech będzie przeklęty!  (Ga 1, 6-9)

Z II Listu do Tymoteusza:
Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań – ponieważ ich uszy świerzbią – będą sobie mnożyli nauczycieli. Będą się odwracali od słuchania prawdy, a obrócą się ku zmyślonym opowiadaniom. (2Tm  4, 3-4)

                                                                     Wstęp
[..] Do pracy tej zostaliśmy pobudzeni pragnieniem obrony wiary świętej przed nawałą błędnych nauk. a w szczególności nauki świadków Jehowy, która przyjmuje się dzięki nieświadomości katolików, wypływającej z niedoceniania potrzeby pogłębienia znajomości Pisma św.

[…] Niech Pismo św. Starego i Nowego Testamentu będzie świadec­twem, że prawda o Bóstwie Chrystusa, o tym, że Chrystus zmartwychwstał ciałem, o Trójcy Świętej i o Boskim Macierzyństwie Maryi, a także wiele innych głoszonych prawd, nie jest wymysłem księży katolickich, lecz tkwi korzeniami w samym sercu Pisma świętego. Uważnie czytającemu. Pismo św. samo da możność porównać naukę dwóch kategorii nauczycieli: kapłanów Kościoła Katolickiego oraz „Starszych Braci” z Organizacji Świadków Jehowy i dopomoże do wyciągnięcia wniosków, którzy z nich głoszą prawdziwą naukę Chrystusa.

Fragment:
[…] Stąd wniosek, że dzisiejsi głosiciele „nowego świata” uważają, iż są więksi od Chrystusa, gdyż mówią: że kto ich nie słucha i nie uwierzy — nie zmartwychwstanie, do życia w „nowym świecie”.

[…]  … Zaprawdę powiadam tobie, dziś ze mną będziesz w raju” (Łk. 23:43).
Świadkowie Jehowy przekręcają treść tego wersetu jak wiele innych. Tłumaczą go na swój sposób, że przecinek jest postawiony nie na właściwym  miejscu i werset ten powinien brzmieć:
„Zaprawdę powiadam tobie dziś, będziesz ze mną w raju”. Innymi słowy: „Zaprawdę powiadam tobie dziś — będziesz ze mną w raju (za dwa tysiące lat w „nowym świecie”).

[…]  Świadkowie Jehowy śmiejąc się mówią: Jak mógł łotr być z Chrystusem tego samego dnia w raju, czy nawet w niebie — jak to katolicy nazywają — kiedy sam Chrystus wstąpił do nieba dopiero czterdzieści dni po swym zmartwychwstaniu.
Nie chcą zrozumieć, że raj to nic innego jak po śmierci zjednoczenie duszy z Bogiem. Dusza łotra po śmierci wyzwolona z ciała została zjedno­czona z Chrystusem-Bogiem i uczestniczy w pełni szczęścia, określoną przez ludzi ziemskim językiem jako raj. O tym, że dusza po śmierci zaraz łączy się z Bogiem mówi również Apostoł Paweł w swym liście do Filipian: „Bo dla mnie życiem jest Chrystus, A ŚMIERĆ JEST MI ZYSKIEM, i jeśli właśnie życie w ciele ma przynieść owoc mojej pracy, tedy sam nie wiem, co bym miał obrać. Z dwóch tedy stron ściśniony jestem: PRAGNĘ ROZSTAĆ SIĘ Z TYM ŻYCIEM. A BYĆ Z CHRYSTUSEM, bo to daleko lepsze, ale i pozostać w ciele, bo to potrzebniejsze dla was” (Filip. 1:21-24).

[…]  Nagroda w niebie jest dla tych, którzy na nią za życia zasłużą. Owszem, świadkowie Jehowy zgadzają się z tym, że będzie życie w niebie — z tą tylko różnicą, iż przeznaczone do niego jest „małe stadko wybranych”, liczące sto czterdzieści cztery tysiące. Reszta wybranych przez Boga Jehowę będzie żyć wiecznie po Armagedonie na ziemi, jako wybrana klasa ziemska w „nowym świecie”.
W broszurce pt. „Upewniajcie się o wszystkich rzeczach” część III na str. 296 w podtytule „Życie” świadkowie Jehowy podają: „Życie boskie: życie najwyższego rzędu, podobne do życia Istoty Boskiej, czyli samego Jehowy Boga. Przewidziane tylko dla Chrystusa Jezusa i 144.000 tych, którzy panują razem z nim w Królestwie”. A na stronie 299 tej samej broszury podają: „Oprócz Boga i Chrystusa życie nieśmiertelne ograniczone do  144.000 osób.  dostępne tylko osobom niebiańskim, boskim   Boską naturę” otrzymuje w niebie Chrystus i 144.000 członków jego ciała”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

52 odpowiedzi na „Agnieszka po spowiedzi wygrała z demonem Marii MBM. Ksiądz polecił jej lekturę „Pismo Święte przeczy nauce Świadków Jehowy”

 1. emigrant pisze:

  W okresie ostatnich 2 miesiecy stalem sie ofiara nocnego dreczenia szatanskiego , nasilajacego sie z czasem. Wyrzucilem kopie ” pieczeci ” i inna rzecz sciagnieta z „dzieckanmp ” , pokropilem pokoj woda egzorcyzmowana i modle sie w intencji uwolnienia od atakow zlego , zrywajac jednoczesnie z wizytami na stronie ” dzieckonmp „. Progres jest bardzo widoczny ! Na slowa, Zdrowas Marjo Laskis Pelna … straszenie ustaje natychmiast ! Oto moja historia.
  Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus!

  • wobroniewiary pisze:

   Witam,
   Czy mógłbyś swoje przeżycia związane z „orędziami” MBM opisać dokładniej w e-mailu do Ks. Adama na adres: jutrzenka2012@gmail.com

  • borówka pisze:

   Na wieki wieków. Amen!

  • do emigranta pisze:

   Bardzo prosimy o zgodę aby umieścić Pana świadectwo z maila na stronie ku upomnieniu i nawróceniu innych

   To ważne, Ono jest bardzo ostre jak chociażby ten fragment „W jakis czas pozniej zaczelo mnie straszyc po nocach. Musze tu nadmienic , ze nie uzywam narkotykow nie pije alkoholu a jezeli to rzadko , jak i nie biore lekow psychotropowych. Pierwszego razu obudzilem sie w srodku nocy i ujrzalem powstajaca jakby z czerwonych ognikow morde szatanska . Wpadlem w takie przerazenie i panike , ze nie potrafilem wypowiedziec najbardziej znanych modlitw”

   Wierzymy, że po opublikowaniu tego świadectwa zły czmychnie na zawsze! Sam widzi, ile dusz przez to traci!

   Jezus jest Panem!

  • wrogi.walec pisze:

   witamy nowy „doświadczony” żołnierzu;)
   w niedługim czasie stanie się dla ciebie jasne, że łaska którą otrzymałeś zobligowuje…
   ktoś powie, że mogę szerzyć herezje tym co zaraz powiem:
   Jesteś STRASZLIWYM szczęściarzem, poznasz to niedługo. nie każdy ma to „szczęście” poznać świat niewidzialny, defakto lepiej gdy wiedza o nim wynika tylko z mocnej wiary, niżeli doświadcza.
   teraz tylko twoja szansa to przylgnąć do Kościoła i sakramentów.
   w innym wypadku nie chciałbym być na twoim miejscu.
   coś mi się wydaje, że Twoja tolerancja na błąd w każdej kwesti, tyczącej nawet prozaicznych czynności jest znacznie, znacznie zmniejszona. z początku uważaj bardzo na wszystko co świadomie czynisz. później działanie wchodzi w krew. nie wpadaj w panikę, bo ta jazda na krawędzi przyniesie dużo pozytywnych skutków, a nawet swojego rodzaju satysfakcji.

   pozdrawiam
   JEZUS jest Panem.!!

   • wrogi.walec pisze:

    a na koniec podziele się „ciekawym”snem. coprawda pamiętam część ale co tam;)

    sen sobie leci bla bla bla… jest dość realistyczny. (…)
    w związku z tym co było w (…) idę zabić kilka osób… chyba ze trzy lub cztery. mam jakieś narzędzie. nie pamiętam jakie ale jest nieistotne. ogólnie klimat mówiący o czasach apokaliptycznych … wszyscy biegają i są dla siebie niemili (bardzo niemili)
    toteż idzie sobie taki walec.bardzo tym razem wrogi i idzie z wiadomym celem.

    teraz kluczowa scena, jedyna godna przytoczenia.
    idę z nastawieniem X spoglądam w prawą stronę widzę kościół. pierwsza myś nie do końca pamiętam była negatywna… na zasadzie idź dalej, wrócisz tu jak skończysz. spoglądam drugi raz. 3 księży uwija w świetle są sami… nagła myśl TERAZ albo nigdy.
    kieruję tam swoje kroki. (już narzędzia nie posiadam wypadło mi samo z ręki). księża wychodzą jeden mija mnie idzie dalej, drugi wyciąga komunię i chce mi ją podać. ja na to, że jak to tak bez spowiedzi?????? przecież teraz po moim nastawieniu na mord (ps wcześcniej w (…) już komuś kark skręciłem, tak mi się wydaje) nie mogę tak sobie przyjąć Boga. ksiądz coś się uśmiecha i idzie dalej olewając mnie. podchodzi ostatni i też próbuje mi wcisnąć na odczepnego. ja uparcie, że tak nie mogę. tu akurat miał bochenek chleba mówi no dobra… wyrzuca ot tak kawałek tego chleba…. dziwie się co jest grane?? pytam czy był konsekrowany… nic nie odpowiedział. tylko dziwinie patrzył….zgodził się mnie wyspowiadać…
    co dalej i wcześniej nieistotne.
    moje wnioski.

    w momencie myśli TERAZ niezależnie jakie grzechy… całe nastawienie się zmienia. wystarczy chcieć i dążyć wtedy do spowiedzi. miałem odczucie ochrony już od tego momentu. wiedziałem jednak, że NAJPIERW spowiedź i myśl najważniejsza…. mimo, „parszywego”, niegodnego w moim mniemaniu zachowaniu owych duchownych… tylko i wyłącznie oni są zastępcami Boga na ziemi, tylko oni mogą nas przywrócić do spożywania Boga.

    ufff to tyle;)

 2. antyparuzja.info pisze:

  „Jako największy naród na świecie, głoszący wolność poprzez demokrację, wkrótce zostaniecie pozbawieni prawa do bycia krajem chrześcijańskim”
  KOLEJNA ODSŁONA PRAWDY, JAK BARDZO MARIA Z IRLANDII JEST POPRAWNA POLITYCZNIE. Cały katolicki świat z utęsknieniem wyczekuje Królestwa Chrystusowego i Jego Panowania, a MARIA WYCHWALA DEMOKRACJĘ W STYLU AMERYKAŃSKIM. Przecież ten kraj już od dawna nie jest wyznaniowo chrześcijański – nie wspominając o wolności (JAKIEJ?)
  TAK WŁAŚNIE POSTRZEGAJĄ MORMONII i INNI BAPTYŚCI WOLNOŚĆ. CZY MARIA Z IRLANDII proponuje nam model amerykańskiej wolności.
  „Naród głoszący wolność przez demokrację” ????? w słynnym symbolu Statuy Wolności, która jest darem narodu francuskiego dla amerykańskiego.Lady Liberty kryje wiele tajemnic takich, jak choćby skute łańcuchem stopy, które rozrywają wiążące je pęta. Ten łańcuch kołyszący się u nóg (jak z przejmującej pieśni śpiewanej kiedyś przez Kaczmarskiego) można zobaczyć jedynie z powietrza. Ogień jej pochodni pokryty jest 24 karatowym złotem, a jej miedziana konstrukcja zrobiona jest z blachy nie grubszej, niż dwie złożone razem ze sobą jednocentówki. Jest powszechnie uznawana z symbol amerykańskich ideałów i jest strzeżona 24/7 przez specjalną jednostkę Marines.Bartholdi zaprojektował posąg w sensie artystycznym, to nie mógłby on powstać gdyby nie talent Gustava Eiffela, który zaprojektował odpowiednią konstrukcję nośną dla pomnika. Stworzył on żelazny szkielet, który nigdy nie miał być pokazywany publicznie. Był on zbliżony do konstrukcji słynnej wieży (Eiffela) w Paryżu, która była w owym czasie najwyższą budowlą Europy. Frederic Bartholdi był Wolnomularzem, Richard Hunt także był Wolnomularzem.Ludzie, którzy zaprojektowali i stworzyli Statuę byli więc zapewne Iluminatami – należącymi do być może najtajniejszej organizacji na świecie, która ma swoje źródła w ruchu masońskim mimo, że sami masoni zaprzeczają jakichkolwiek kontaktów z Iluminatami. Iluminaci zdołali zakonspirować swoją organizację w sposób tak doskonały, że niektórzy kwestionują w ogóle jej istnienie.Statua Wolności wznosi się nad Zatokę Nowojorską na wysokość 151 stóp i jednego cala. Ten jeden cal jest symboliczny. Jeśli cokolwiek było budowane przez Iluminatów to nie ulega wątpliwości, że liczby miały dla nich pierwszorzędne znaczenie. I dlatego ten jeden odstający cal jest wbrew pozorom niezwykle ważny. Jest to ślad, który wiedzie do odkrycia ukrytej wiadomości. 151.1 stopy to 1812 cale + 1 dodatkowy cal daje 1813 cali. Jeśli podzielić tą liczbę przez 7 mamy wynik 259. Numerologicznie będzie to więc 2+5+9=16. 1+6=7. Tak więc bez tego dodatkowego cala, liczba nie będzie podzielna przez 7 i nie da numerologicznej siódemki. Dlaczego liczna 7 jest tu taka ważna? Bo Statua Wolności jest świątynią liczby 7. Głowa Lady Liberty otoczona jest siedmioma promieniami. W jej koronie umieszczono 25 okien. 2+5=7. W cokole Statui ustawiono 4 greckie kolumny w każdym z jego 4 boków co daje liczbę 16. 1+6=7. Na obrębie pochodni, którą Lady Liberty trzyma w dłoni znajduje się 16 ozdobnych liści. 1+6…… Rachunek znów =7. Trzech mężczyzn którzy zbudowali Statuę Wolności było członkami tajnej organizacji, wiec siłą rzeczy ma ona symboliczne i tajne znaczenie. A sama siódemka jest liczbą świętą i boską zarazem.Iluminaci niewątpliwie chcą przejąć kontrolę nad światem i rządzić nim żelazną ręką. Cały Nowy Jork jest usiany ich symboliką. Niezwykle realnym symbolem Rządu Światowego jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, której siedziba znajduje się w Nowym Jorku. Ziemię pod tą budowlę oddał za darmo sam Rockefeller. W swoim pamiętniku napisał, że: jego i jego rodzinę często oskarża się o chęć stworzenie Nowego Światowego Porządku. Po czym dodał: „Przyznaję się do tego i jestem z tego dumny”. Rockefeller niewątpliwie jest Iluminatem. Na słynnej Rockefeller Plaza, tam gdzie każdego roku ustawia się piękną choinkę, znajduje się rzeźba Prometeusza. On również trzyma pochodnię – podobnie jak Statua Wolności – i reprezentuje sobą samego Lucyfera skąpanego w złocie. Dookoła pomnika rozpościera się krąg złożony z flag, przypominający sobą podobny przy budynku ONZ. Świat leży u stóp Prometeusza/Lucyfera a on sam czeka na stosowny moment by ogłosić nadejście swoich rządów i Nowego Światowego Porządku.
  SKORO MARIA Z IRLANDII WYCHWALA TAKĄ WOLNOŚĆ NARODU, to nic dziwnego, że interesuje ją synkretyzm pod płaszczem strachu przed ostrzeżeniem.

  • antyparuzja.info pisze:

   Demokracja jest najgorszym z możliwych ustrojów bowiem są to rządy hien nad osłami.” Arystoteles
   KATOLICY. MY WALCZYMY O BUDOWANIE KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO. NIE MOŻNA BYĆ WYZNAWCĄ MARII Z IRLANDII I JEDNOCZEŚNIE KATOLIKIEM!!!! NO CHYBA, ŻE CHCE POZOSTAĆ OSŁEM I BYĆ UJADANYM PRZEZ HIENY……….

 3. antyparuzja.info pisze:

  WSZYSTKIM MOIM OPONENTOM PRZYPOMNĘ, ŻE TEKSTY ZAMIESZCZAM ZE STRON „ŹRODŁOWYCH” paruzja.info, dzieckonmp, ostrzeżenie.wordpress. NIE ZAGLĄDAM DO ORYGINAŁÓW, GDYŻ OPIERAM SIĘ NA TYM, W JAKI SPOSÓB KARMI SIĘ KIEPSKIMI TŁUMACZENIAMI KATOLIKÓW – WYZNAWCY CZYTAJĄ W POLSCE PO POLSKU, jakby ktoś zapomniał o takim „szczególe”. W pośpiechu realizacji planu „zbawienia” według Marii nawet nie liczy się troska o dobre tłumaczenie. Słabi są ci znawcy języka a o komentatorach -„teologach” już nie warto pisać.

  • antyparuzja.info pisze:

   DZIAŁANIE SEKT polega min na agresywnym zachowaniu WOBEC ADWERSARZY. WYPRÓBOWAĆ MOŻNA NA ŚWIADKACH J. Z początku dyskusji są mili i uprzejmi,ale jak im się nadepnie na odcisk!!!! TO SAMO JEST Z WYZNAWCAMI MARII Z IRLANDII – AGRESJĄ WYŁADOWUJĄ SWOJĄ NIEWIEDZĘ I BRAK ARGUMENTÓW. Komentatorzy nie znają podstaw religii, udają pobożnych, lecz są zainfekowani wirusem.

 4. antyparuzja.info pisze:

  NIE WIEM CO MYŚLĄ ŚWIADKOWIE J NA SWOICH SPOTKANIACH W ZBORACH omawiając problemy misyjne pośród Katolików, ale z pewnością uważający się za „katolików” komentują słabnący brak zainteresowania MARIĄ Z IRLANDII W TEN SPOSÓB:
  „25/10/2012 @ 8:44 pm 0 3 Rate This
  Można wyłączyć komentarze niech ich ten jad spieniony obślizły szatański zostanie na klawiaturze komputera i monitora, szkoda że zawieszasz publikowanie tych orędzi. Publikuj ” Ostrzeżenia” i olej ich komentarze, JA BYM DORADZIŁ WYŁĄCZYĆ NA OKRES PRÓBNY KOMENTARZE, niech się pieklą przed własnymi monitorami I niech zdechną ze zgryzoty jaki to był by miły widok, jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.”
  A PODOBNO MIŁOSIERNI MIŁOSIERDZIA DOSTĄPIĄ!!!

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Za rezygnacją z publikacji „orędzi” MBM na stronie dznmp stoi …KASA.
   Nie publikują na stronie, bo tam były za darmo a od grudnia będą do kupienia po polsku
   Biznes to biznes.
   Teraz wiecie czemu „czasem warto zrobić krok do tyłu” ]
   [… edytował Admin] zniewoloni demonem kasy!!!

   • antyparuzja.info pisze:

    TO ŻADNA SENSACJA!!! Ten SYSTEM tak po prostu działa!!!! SWIADKOWIE MAJĄ SWOJE INSTRUKCJE W Strażnicy, Ewangelicy mają wydawnictwo AUGUSTIANA lub Zwiastun Ewangelicki. SĄ ZARZĄDY, SĄ FUNDUSZE…..

    • antyparuzja.info pisze:

     DO CELU DOCHODZI SIĘ PO TRUPACH, BYLE GO OSIĄGNĄĆ

    • antyparuzja.info pisze:

     PEWNIE MARZY SIĘ KSIĘGARNIA WYSYŁKOWA — to najprostszy sposób!!!!!

    • borówka pisze:

     „PEWNIE MARZY SIĘ KSIĘGARNIA WYSYŁKOWA — to najprostszy sposób!!!!!”

     Taka jak w Deutschland taki kath.shop, koledzy po fachu z Niemiec by pomogli ale w sumie jest ALLEGRO 🙂

    • brygadzista pisze:

     12 przyszłych przywódców pewnie zadba o fundusze

    • brygadzista pisze:

     ciekawe czy będzie kolorowa okładka i papier kredowy 🙂
     a tak swoją drogą, taka decyzja bez ankietki! Dziwne rozdwojenie jaźni. Już głos ludu się nie liczy?

    • wobroniewiary pisze:

     dopóki mordy szatańskiej nie zobaczą jak emigrant …
     ale wtedy będą wiać i ze strachu tymi funduszami się wycierać,
     Admin

    • antyparuzja.info pisze:

     TAK KATOLIK NIE REAGUJE, BO MIŁOSIERDZIE BOŻE JEST NIEZGŁĘBIONE I DOPÓKI JESTESMY TUTAJ NA ZIEMI, KAŻDY MA SZANSĘ POWROTU. NIE ZAMYKAJMY BRAM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO DLA NIKOGO!!!!

    • wobroniewiary pisze:

     A kto im zamyka bramy?
     Może właśnie dopiero jak zobaczą te szatańskie gęby to się przestraszą i uciekną do Pana Jezusa Miłosiernego.
     Ja przynajmniej mam taką nadzieję i mam odwagę napisać co myślę.
     Lepiej, żeby te gęby szatańskie zobaczyli na ziemi i za życia a nie po śmierci i na całą wieczność wokół siebie
     Admin

    • antyparuzja.info pisze:

     TO TAJEMNICA BEZBOŻNOŚCI I GRZECH PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIETEMU, GDY KTOŚ SAM ZATRZASKUJE SOBIE BRAMĘ MIŁOSIERDZIA!
     Nie zabraniajcie dzieciom przychodzić do MNIE – powiedział JEZUS.
     NAUCZMY SIĘ MIEĆ RÓZNICĘ POGLĄDÓW, BO RÓŻNICE NAS HARTUJĄ, LECZ NIE GNIEWAJMY SIĘ DO ZACHODU SŁOŃCA!!!!!
     LECZ BROŃMY PRAWDY NIEUGIĘCIE I Z CAŁĄ MOCĄ!!!!

    • antyparuzja.info pisze:

     DLA RUCHÓW SEKCIARSKICH, CHOCBY SAM ANIOŁ SIĘ OBJAWIŁ … to niczego nie zmieni Najważniejszy jest guru i to , co ON powie jest najistotniejsze. GDY W DUSZACH RODZI SIĘ NIEPOKÓJ I ZWĄTPIENIE, POWINNY UDAĆ SIĘ DO SAKRAMENTU POKUTY, by tam się oczyścić! TO NAJPIEWNIEJSZY SPOSÓB DOTKNIECIA I SPOTKANIA ŁASKI, a obrzucanie się diabłami, wzmaga tylko AGRESJĘ!!!!!

    • antyparuzja.info pisze:

     BÓG WIE< W JAKI SPOSÓB I PRZEZ JAKIE WYDARZENIA MA SIĘ GRZESZNIK NAWRÓCIĆ, i nie narzucajmy BOGU SPOSOBU CO< GDZIE I JAK!!!

    • antyparuzja.info pisze:

     PRZECIEŻ SĄ TACY, KTÓRZY ZACHWYCAJĄ SIĘ CZYNAMI ANTYCHRYSTA, a mimo tego, nie odwrócili się od swoich haniebnych czynów!!!

    • antyparuzja.info pisze:

     JA TEŻ MAM TAKĄ NADZIEJĘ< LECZ RÓŻNE SĄ DROGI ŁASKI I RÓŻNE SĄ ŚWIADECTWA!!! ŚWIADECTWO ŻYCIA jest świadectwem TRWAŁYM, wynikającym z NAWRÓCENIA!!!

    • brygadzista pisze:

     antyświadectwa opuszczających Kościół Katolicki a „nawracających się” na Kalwinizm, Luteranizm i Protestantyzm też można znaleźć na odpowiedniej stronie 🙂

   • Wanda pisze:

    W Bożych a nie w „bożych”
    Proszę nie patrzeć, że to przymiotnik tylko, że to PRZYMIOT BOŻY

 5. czekajacy pisze:

  To co wyczynia MBM – jak już X. Adam napisał – to czysta KPINA z Bożego Miłosierdzia. Pozwólcie, że zacytuję “Godzinę Szatana”:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/25/godzina-szatana-livio-fanzaga-diego-manetti-o-pysze-duchowej-o-ratunku-pod-plaszczem-niepokalanej-i-nie-tylko/

  “[…] chciałbym wskazać, że zaufanie miłosierdziu Bożemu stanowi możliwość daną nam wyłącznie w życiu ziemskim, może nawet w ostatnim jego momencie, ALE NIE PO ŚMIERCI. Mimo to wyznawcy niektórych doktryn niezgodnych z Magisterium Kościoła, twierdzą, że o przebaczenie możemy prosić nie tylko w tym życiu”

  “[…] Wracając do wściekłości Szatana, o której mówi siostra Faustyna, pamiętajmy o tym, co mówi Katechizm Piusa X: Diabeł kusi człowieka powodowany nienawiścią do Boga, z zawiści, ponieważ każdy człowiek jest przeznaczony do życia wiecznego, czyli do radowania się przez całe wieki tą przyjaźnią z Bogiem, którą Lucyfer odrzucił. Szatan chce więc wydzierać dusze Bogu i czynić z nich własne królestwo – królestwo potępionych.”

  Agnieszko,
  możesz być pewna, że wraz z Twoim postępem duchowym – będziesz ponownie kuszona.
  Twoje najsłabsze punkty będą atakowane. Przeczytaj książkę poleconą przez Kapłana. Poczytaj o kuszeniu, atakowaniu Ojca Pio przez złego. Czytaj Pismo Św. codziennie!

  Powtarzaj w duszy JEZU UFAM TOBIE! Czyń często znak Krzyża Św.!
  Odmawiaj Różaniec oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia!
  Spowiedź, Msza Św., Komunia!

  I pamiętaj – na końcu ZATRIUMFUJE Niepokalane Serce, żeby nie wiem co innego głosiła MBM.

  Tylko Jezus jest Panem!

 6. antyparuzja.info pisze:

  24. Okt. 2012
  Tłumaczenie w miarę literalne dla oddania charakteru przez tłumacza przysięgłego jęz. angielskiego z zaznaczeniem praw do tego tłumaczenia)

  My dearly beloved daughter, it is important that you do not listen to those who attack My Holy Word. (Moja droga umiłowana córko, to ważne, abyś nie słuchała tych, którzy atakują Moje Święte Słowo)
  Block your ears to attempts, which will now be made, especially, those by those who claim to be Catholic theologians, to reject My most Holy Messages. (Zatkaj twoje uszy na ataki, które teraz nastaną, szczególnie przez tych, którzy twierdzą, że są Katolickimi teologami, by odrzucić Moje Najświętsze orędzia)
  As I have told you, the greatest attacks will be from those in the Catholic Church who claim to know Me, but who do not understand the Book of Revelation, nor the secrets contained therein. (Jak wam powiedziałem, największe ataki przyjdą od tych z Kościoła Katolickiego, którzy twierdzą, że Mnie znają, lecz nie znają Księgi Objawienia [Apokalipsy] i tajemnic w niej zawartych)
  They cannot know these, for I, the Lamb of God, have not revealed them all yet. (Nie mogą ich znać, ponieważ Ja, Baranek Boży, nie objawiłem ich jeszcze wszystkich)
  How they frustrate Me. How they hurt Me. For every cruel jib they inflict on My Messages, they plunge another nail into My Body. (Jak oni mnie irytują [denerwują] Jakże Mnie ranią. Gdyż każde okrutne uderzenie, które zadają Moim orędziom, zanurzają kolejny gwóźdź w Moje Ciało)
  For every instruction I give, for the good of all souls, which they reject vehemently, they crucify Me again. ( Ponieważ [gdyż] każda wskazówka, którą daję dla dobra wszystkich dusz, a którą oni drastycznie odrzucają, krzyżują Mnie na nowo.)
  Yet it does not matter how they hurt Me, for I would die a thousand deaths, were it just to save another soul. Teraz to nie ma znaczenia, jak bardzo Mnie ranią, gdyż umarłym po tysiąckroć, gdyby to zbawiło kolejną duszę)
  They may dismiss My Messages; ridicule you, My daughter, and reject Me, but they will not prevent the Will of My Father from being finally brought to completion. Mogą zlekceważyć Moje Orędzia, wyśmiać cię, Moja córko i odrzucić Mnie, lecz nie zatrzymają Woli Mojego Ojca, by doprowadzić ją do ostatecznego wypełnienia.)
  These poor souls believe, at times, that they are behaving responsibly by telling people not to accept My Messages. (Te biedne dusze wierzą, w tej chwili, że mają odpowiedzialność, by mówić ludziom, aby nie akceptowali MMoich Orędzi)
  What they are doing is preventing the Word of God from being presented to God’s children. Should they continue to do this they will be silenced by the Hand of My Father. (Co oni czynią to zatrzymywanie Woli Boga przedstawianej Bożym dzieciom. Jeśli nadal będą to czynić, zostaną uciszeni przez Rękę Mojego Ojca)
  No man will stop Me in My quest to save souls. (Żaden człowiek nie zatrzyma Mnie w Moim wysiłku [pogoni], by ratować dusze.)
  To those sacred servants who persist in blocking My Word from being listened to, know this.(Ci poświęceni słudzy, którzy upierają się w blokowaniu słuchania Moich Słów wiedzcie to)
  Your constant words and your blasphemous accusations will strip you of the graces accorded to you in your vocation. Unless you call on Me, through prayer, for the answers you need, I cannot help you. (Wasze ciągłe słowa i bluźniercze oskarżenia odetrą was z łask, które zostały wam udzielone w waszym powołaniu)
  You must never reject private revelations without the qualifications, or the humility required. Even then, you can never judge such claims. Be silent. (Nigdy nie możecie odrzucać prywatnych objawień bez kompetencji bądź wymaganej pokory. Nawet wtedy nigdy nie możecie osądzać takich stwierdzeń. Bądźcie cicho)
  Pray for the gift of discernment at all times. Otherwise you will be found guilty of the worst crime in My Father’s Eyes – the crime of preventing Him from saving souls, through the Holy Word of His Son. (Módlcie się zawsze o dar roztropności [rozeznania]. Inaczej staniecie się winnymi wielkiej zbrodni w Oczach Mojego Ojca – zbrodni zatrzymania go w ratowaniu dusz poprzez Święte Słowa Jego Syna.
  Your Jesus (wasz [niewiadomo kto])

  PANI MARIA Z IRLANDII coraz bardziej pokazuje pazurki. KATOLICY pomyślcie, czy to PRAWDZIWY JEZUS MÓWI W TYCH WSKAZÓWKACH? CZY JEZUS MOŻE ODRZUCIĆ SWOJE SŁOWA ZAWARTE W EWANGELII?
  „Zatkaj twoje uszy na ataki, które teraz nastaną, szczególnie przez tych, którzy twierdzą, że są Katolickimi teologami, by odrzucić Moje Najświętsze orędzia. Jak wam powiedziałem, największe ataki przyjdą od tych z Kościoła Katolickiego, którzy twierdzą, że Mnie znają, lecz nie znają Księgi Objawienia [Apokalipsy] i tajemnic w niej zawartych”
  PRZECIEŻ TO WYRAŹNA WSKAZÓWKA DLA 12 PRZYWÓDCÓW I ICH PODDANYCH, ABY NIE SŁUCHAĆ SZCZEGÓLNIE KATOLICKICH TEOLOGÓW.
  Nawet gdyby wszyscy twierdzili, że Maria głosi herezję nawet sam papież, to przecież nie należy im wierzyć. SZCZEGÓLNIE TYM KATOLICKIM!!!! Inni się nie wtrącają, bo być może jest im na rękę taka krytyka i takie niszczenie KATOLICKIEJ TEOLOGII I EGZEGEZY!!!
  OTO WYZNANIA KALWINISTY

  SOLA SCRIPTURA
  Gary DeMar

  Wychowałem się w rodzinie rzymskokatolickiej. Uczęszczałem do katolickiej szkoły podstawowej, a jako nastolatek byłem ministrantem. Łacina była pierwszym obcym językiem, z którym się zaznajomiłem. Do dziś cenię wiele elementów mojego katolickiego wychowania, takich jak fundamentalne doktryny zawarte w Apostolskim Wyznaniu Wiary. Zasady moralne wpojone w katolickiej szkole pomogły mi w miarę spokojnie przetrwać okres buntu. Poczucie winy i strach przed karą powstrzymują młodych ludzi przed niemoralnym zachowaniem. Oczywiście, wiele osób wychowanych w rodzinach protestanckich może powiedzieć to samo, zatem moje doświadczenia nie są szczególnie katolickie.

  Katolicyzm zawiera wiele biblijnych elementów. Jednym ze znaków rozpoznawczych sekt jest zaprzeczenie boskości Jezusa Chrystusa. Katolicyzm tego nie czyni, gdyż trzyma się Apostolskiego Wyznania Wiary. Z tego też powodu Lutra i Kalwina nazywamy reformatorami, dążyli oni bowiem do zreformowania istniejącego kościoła, a nie do założenia nowego. Obaj uznali, że nie wszystko w katolicyzmie jest błędem. Z drugiej strony, to samo można powiedzieć o judaizmie. Również judaizm zawiera elementy prawdy, ponieważ odwołuje się do księgi, którą chrześcijanie uznają za Stary Testament Pisma Świętego. Jednak jako systemy teologiczne zarówno judaizm, jak i katolicyzm zawierają poważne błędy. Judaizm nie uznaje autorytetu Nowego Testamentu jako Bożego objawienia, a katolicyzm zrównuje autorytet Tradycji z autorytetem Pisma Świętego.”

  CZY JESZCZE NIE WIDZICIE< JAK MARIA WPUSZCZA DYM DO WASZYCH UMYSŁÓW?????
  W JEJ ISTRUKCJACH, porównując z innymi mistykami rzymsko-katolickimi- DZIWI I ZAPIERA DECH W PIERSIACH WYPOWIEDŹ JEZUSA O SWOIM WŁASNYM KOŚCIELE!!!! MIŁOŚĆ TO CZY NIENAWIŚĆ W SŁOWACH Bądźcie cicho!!!! A zatem 12 przywódców szykuje atak – uciszyć Katolickich teologów, uciszyć Kościół Katolicki.
  JAK PISAŁEM, jestem przekonany, że dym szatana wdarł się do Kościoła, jestem przekonany o grzechach kapłanów — ALE STAWIAĆ jakieś „Święte Słowa” NIEWIADOMEGO POCHODZENIA PONAD EWANGELIĘ, to gruba przesada. KATOLICY, JEŚLI MACIE WATPLIWOŚCI, pokażcie te instrukcje Marii z Irlandii waszemu proboszczowi lub kapłanowi na spowiedzi, nie musi być wielkim TEOLOGIEM, a on Wam odpowie, co ma cie czynić.
  Zwolennicy nauki Lutra, Kalwina, Zwinglego domagali się Kościoła taniego, demokratycznego. To w części się udało z tą demokracją. Ale teraz trzeba do tego planu przekonać jeszcze KATOLIKÓW, którzy sami nie zgadzają się z taką demokratyzacją Kościoła, więc najlepiej PODRZUCIĆ IM „ORĘDZIA”
  Ponieważ diabeł jest wściekły, że są KATOLICCY TEOLOGOWIE, to chce zbuntować "wiernych" przeciwko nim i całemu Kościołowi. Ten stary wąż jest zły, ale wkrótce na pocieszenie MARIA napisze, jak wiele owoców i korzyści przynosi jej misja — to pewnik!!!!!

 7. antyparuzja.info pisze:

  KATOLIKU TO SĄ SŁOWA DLA CIEBIE:
  Powtarzaj w duszy JEZU UFAM TOBIE! Czyń często znak Krzyża Św.!
  Odmawiaj Różaniec oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia!
  Spowiedź, Msza Św., Komunia!

  A NIE:”Mogą zlekceważyć Moje Orędzia, wyśmiać cię, Moja córko i odrzucić Mnie, lecz nie zatrzymają Woli Mojego Ojca, by doprowadzić jej do ostatecznego wypełnienia.”

  • antyparuzja.info pisze:

   NIEPOKALANE SERCE MARYI ZATRYUMFUJE!!!
   Publikatorom nowin z Irlandii puszczają nerwy, bo sami nie wiedzą co publikują i manipulują treściami, obwiniając o to innych. WSTYD czy CELOWE ZACHOWANIE, by wprowadzić dezorientację?????

   • antyparuzja.info pisze:

    Domniemany “Jezus” Marii z Irlandii jest wkurzony na obecnych teologów katolickich. Owszem są teologowie, „teolodzy” i „świeccy teologowie komentujący domniemane proroctwa z Irlandii. WYSTARCZY JEDNAK PRZECZYTAĆ TO ZDANIE, BY WIEDZIEĆ Z KIM MAMY DO CZYNIENIA: „Módlcie się zawsze o dar roztropności [rozeznania]. Inaczej staniecie się winnymi wielkiej zbrodni w Oczach Mojego Ojca – zbrodni zatrzymania go w ratowaniu dusz poprzez Święte Słowa Jego Syna.” ZGADZAM SIĘ, ZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEST WIELKA, DLATEGO NIE WOLNO NAM MILCZEĆ. LECZ heretyckie podejście treści tych pism wskazuje:
    1. PISMA MARII SĄ WAŻNIEJSZE OD PISMA ŚWIĘTEGO. ICH TREŚĆ, KTÓRA ZAWIERA TAK RAŻĄCE BŁĘDY JAK MILLENARYZM, DUALIZM, SYNKRETYZM, RAJ NA ZIEMI Z JEZUSEM ITD. , A KTÓRE ZOSTAŁY ODRZUCONE PRZEZ TAK WIELKICH TEOLOGÓW JAK AUGUSTYN, TOMASZ Z AKWINU itd., OZNACZAŁOBY, ŻE CI KATOLICCY TEOLOGOWIE SĄ W WIELKIM BŁĘDZIE!!!!
    2. CO Z TYMI TEOLOGAMI KATOLICKIMI< KTÓRZY WALCZYLI W CZASIE REFORMACJI PRZECIWKO TAKIM WROGOM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO JAK LUTER, KALWIN?
    ONI WSZYSCY WKURZYLI JEZUSA?????
    APOKALIPSA JEST KSIĘGĄ, KTÓRĄ OTWIERA TYLKO BARANEK, A NIKT INNY. GDYBY TAK BYŁO, to dlaczego JAN się rozpłakał, gdy zobaczył, że nikt nie jest godzien otworzyć pieczęci??????
    Ja, Jan, ujrzałem na prawej ręce Zasiadającego na tronie księgę zapisaną wewnątrz i na odwrocie zapieczętowaną na siedem pieczęci.
    I ujrzałem potężnego anioła, obwieszczającego głosem donośnym: «Kto godzien jest otworzyć księgę i złamać jej pieczęcie?» A nie mógł nikt na niebie ani na ziemi, ani pod ziemią otworzyć księgi ani na nią patrzeć. A ja bardzo płakałem, że nikt nie znalazł się godzien, by księgę otworzyć ani na nią patrzeć.
    I mówi do mnie jeden ze Starców: «Przestań płakać: Oto zwyciężył Lew z pokolenia Judy, Odrośl Dawida, by otworzyć księgę i siedem jej pieczęci».
    I ujrzałem między tronem z czworgiem Zwierząt a kręgiem Starców stojącego Baranka jakby zabitego, a miał siedem rogów i siedmioro oczu, którymi jest Siedem Duchów Boga wysłanych na całą ziemię. I poszedł, i z prawicy Zasiadającego na tronie wziął księgę. A kiedy wziął księgę, czworo Zwierząt i dwudziestu czterech Starców upadło przed Barankiem, każdy mając harfę i złote czasze pełne kadzideł, którymi są modlitwy świętych. I taką nową pieśń śpiewają: «Godzien jesteś wziąć księgę i jej pieczęcie otworzyć, bo zostałeś zabity i nabyłeś Bogu krwią Twoją ludzi z każdego pokolenia, języka, ludu i narodu i uczyniłeś ich Bogu naszemu królestwem i kapłanami, a będą królować na ziemi».
    CHYBA, ŻE MARIA Z IRLANDII OGŁOSI ŚWIATU, ŻE JAKO OSTATNI PROROK JEST WCIELENIEM JANA I MA JEGO DUCHA, BĄDŹ JEJ DOMNIEMANY JEZUS ZMIENIŁ ZDANIE I JEDNAK ZNALAZŁ SIĘ KTOŚ GODZIEN, BY OTWORZYĆ ZAPIECZĘTOWANĄ KSIĘGĘ!!!!!!

   • Admin pisze:

    Zniewolenie to co najmniej ale chyba i opętanie, zwłaszcza po tym jak przeczytałem maila „emigranta”

    Fragment
    „Po przeczytaniu prawie wszystkich publikacji ksiedza na blogu W Obronie… , wyrzucilem kopie “ pieczeci” do smietnika. W jakis czas pozniej zaczelo mnie straszyc po nocach. Musze tu nadmienic , ze nie uzywam narkotykow nie pije alkoholu a jezeli to rzadko , jak i nie biore lekow psychotropowych. Pierwszego razu obudzilem sie w srodku nocy i ujrzalem powstajaca jakby z czerwonych ognikow morde szatanska . Wpadlem w takie przerazenie i panike , ze nie potrafilem wypowiedziec najbardziej znanych modlitw” … Ku mojemu zdziweniu morda szatanska pojawila sie ponownie , tyle ze paskudniejsza , z zebiskami jak u rekina. Jednego sie nauczylem, ze na slowa Zdrowas Marjo… paskudztwo znikalo natychmiast

    A to tylko fragment. Czekam na zezwolenie pełnej publikacji jego świadectwa. Tam diabeł nęka go mocno i człowiek widzi tę szatańską gębę, bo wyrzucił do kosza dyplomik z pieczęcią. Może powinien był spalić a nie wyrzucać? Tu musi się wypowiedzieć ksiądz i najlepiej egzorcysta, ale czekam na Adminkę

 8. antyparuzja.info pisze:

  KATOLICY!! PRZECZYTAJCIE KU PRZESTRODZE:
  Luter sam pisze w liście z Wartburga: „Siedzę tu cały dzień próżnując i pijąc”, a 19 marca 1522 r. zaznacza „piszę to trzeźwy”. Aleander mówi o Lutrze, że jest bardzo oddany pijaństwu (28). Stąd sąd Döllinger’a może być słuszny. Całe potoki swej złości wylewał na tych, których nienawidził, a nienawiścią dyszał. Skutki swej nauki widział już. W Wittemberdze taki upadek moralności nastał, że Luter raczej żebrać chciał, niż w tej Sodomie żyć. Rozdwojenie pomiędzy jego wyznawcami rosło, bo każdy chciał sięgać po wawrzyny reformatora. Książęta, szlachta, mieszczanie i chłopi obłowili się dobrami duchownych, a w nagrodę za to lekceważyli swoich predykantów. Luter upadał pod brzemieniem wewnętrznych trosk i wyrzutów sumienia. Głuszył to winem lub wybuchami gniewu na swych przeciwników. Żydów nazywa diabłami od urodzenia, innych do diabła wysyła. 19 stycznia 1545 r. rzuca pioruny na Uniwersytet Paryski, to znów śmierci pragnie. A ta szła ku temu, który rzucił ją w umysły i serca ludzkie. Udał się do hrabstwa Mansfeld, by uspokoić nieporozumienia pomiędzy ludem a hrabią. Po drodze spotkawszy mnichów w habitach dziwił się z ambony, że mogą jego ziomkowie cierpieć jeszcze „wszawych mnichów”. Dotarł do swego miejsca urodzenia i tu burzliwy żywot zakończył.

  Halucynacje, jakie miewał często, wizje szatanów, nie opuściły go i przed śmiercią. Sam zaznaczał często, że diabły go nawiedzają, których przez okno nawet w postaci psów w Wartburgu wyrzucał; cierpiał nad tym okrutnie, więc chciał tym cierpieniem obdarzyć innych, wysyłając ich często do diabła. Lekarz Ratzeberger, leczący Lutra w ostatnich chwilach, opowiada, że szatan w nieprzyzwoity sposób okazał swą pogardę Lutrowi, gdy ten w oknie podczas modlitwy siedział. Wreszcie z 17 na 18 stycznia 1546 r. znaleziono Lutra umarłym. Tenże sam lekarz opowiada, że na ścianie przy łożu śmiertelnym Lutra widniał napis jego ręką napisany: „Pestis eram vivens, moriens ero mors tua Papa”.

  O śmierci Lutra rozniosły się różne opowiadania; mówiono także, że Luter sam targnął się na własne życie. Historycznie nie da się utrzymać to zdanie (29). Justus Jonas i Michał Coelius w mowach pogrzebowych zachwycali się nowym prorokiem, równym Eliaszowi, zapowiadali upadek Kościoła, głosili o boskości nauki Lutra. Kościół katolicki tymczasem przeprowadzał prawdziwą reformę w Trydencie. Luter wiele ran zadał Kościołowi, ale go nie zniszczył. Rozpętał tylko ludzkie namiętności, które szukały ujścia w mordach i krwi przelewie podczas wojen Sickingena – chłopskiej, Szmalkaldzkiej, a potem 30-letniej. Obniżył kulturę, cofnął cywilizację, zrównał z ziemią tysiące zabytków architektonicznych, uświęcił rozpustę, rzucił ziarna przyszłego liberalizmu. Jeśli zło sprawione przez Lutra Kościołowi można nazwać reformą to wielkim był reformatorem. Luter był głęboko religijną naturą, ale dzięki okolicznościom i wewnętrznemu nastrojowi zeszedł na manowce. Głębokie przekonanie o własnej wielkości, pragnienie w egzegezie Pisma św. stworzyć coś nowego, powierzchowna znajomość i lekceważenie scholastyki, opuszczenie się w modlitwie (30), potem wyśmianie jej (31) a wreszcie zaniedbanie (32), skrupuły i smutne doświadczenie w upadkach, walka przeciwko prawdziwym i urojonym nadużyciom, wpływ zepsutej scholastyki, młodego Humanizmu i rewolucyjnego rycerstwa były największymi przyczynami jego upadku. Była to osobistość bogato uposażona przez naturę. Porywający profesor, wymowny kaznodzieja ludowy, z rozwiniętą fantazją (Dr. hyperbolicus) i silną wolą, łamiącą przeszkody. Pracowity, gdy chodziło o przeprowadzenie własnych zapatrywań, płodny pisarz. Pragnienie zwycięstwa posuwało go do ostrych i często sprzecznych wyrażeń (33). Namiętna natura brała górę, gdy stawał do polemiki. Z przyjaciółmi wesół, miły, układny, dowcipny; z przeciwnikami ostry, nieprzystępny, brutalny. Mógł być najpiękniejszą postacią w historii Kościoła, stał się okropną; mógł posunąć naukę Kościoła naprzód, stanął jej jednak w poprzek z własną.

 9. joaneczka pisze:

  Gratuluje Agnieszce z calego serca – kolejna duszyczka zwiedziona przez MBM i zlowiona w siec Jezusowa:-))). Alez sie ciesze, to wspaniala wiadomosc:-). Oby Was bylo wiecej i wiecej….:-)!!!
  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 10. Admin pisze:

  Adminka dostała dziś maila od „Jezusa” z możliwością uleczenia przez osobę świecką i obietnicę spotkania z „Panem” w spktakularny sposób i złość, że odmówiła 😀

  fragmenty:
  1) … zaproszenie do uzdrawiania. Mozemy to zrobić o 15.30? Zależy mi abyś doswiadczyła bezpośredniego działania Pana. To bedzie spektakularne doświadczenie bo odczujesz je w ciele materialnym. Znajdź ustronne, ciche miejsce w mieszkaniu (bez telefonu) i połóż się, zrelaksuj, poproś Pana. ZAUFAJ!

  Adminka: Nie nie zgadzam się. Pan posługuje się kapłanem albo sam przychodzi bez świeckich pośredników. Amen!

  2) „świecka egzorcystka” Masz w sobie mnóstwo lęku i uprzedzeń. Myślisz, ze współcześnie Bóg posługuje się tylko kapłanami? Marny miałby z nich pożytek. Właśnie Pan chciał Ci się przedstawić. Może pokazać się człowiekowi tylko w okreslonych warunkach, wyłącznie wtedy, gdy człowiek podniesie swoją wibrację, bo Jemu bardzo trudno jest obniżyć swoją.

  Przy okazji słowa do ks. Adama i inne „cuda niebiańskie”. Juz sami pukają…. tak łatwo paść ich ofiarą. Diabeł po świadectwie Agnieszki i Emigranta chciał jej zrobić spektrularne widowisko. Wibracje byłynby niezapomniane

  Proszę o modlitwę za ks. Adama i za Ewę

  • Adminka pisze:

   Ksiądz mi powiedział: „ale miałaby Pani widowisko, zaiste spektakularne” 😀 😀 😀

   Jaka jestem podła, „Pan” chciał mi się przedstawić a ja odmówiłam. 😀 😀
   Wystarczy, że się emigrantowi przedstawił 😀

   A na poważnie, proszę o modlitwę,
   15-30 jeszcze nie wybiła 🙂

   • Franek pisze:

    Adminko, żyjesz?
    Swoja drogą, co to jest że do jednych przychodzi bez pytania a do ciebie to się zapowiedział i obiecał ci spektakularne doświadczenia.

    • Adminka pisze:

     Doświadczenie to on chyba miał a nie ja. Dobrze wiedział, że tu nic nie wskóra, więc na pewno oberwał za swoje od szefa i jeszcze się drapie po … jak siedzi teraz w kotle i się smaży na tym, na czym się siedzi 🙂
     Ja zawczasu wyznałam kto jest moim Panem i dom dostał kilka ożywczych kropli wody egzorcyzmowanej.

     Dziwi ciebie, czemu do innych wchodzi a mnie pyta?
     MNIE TO NIE DZIWI.
     JA MAM ZAMKNIĘTE FURTKI, WIĘC „ŁASKAWIE” PYTAŁ O PRZYZWOLENIE.
     EMIGRANT CZY AGNIESZKA MIELI POOTWIERANE FURTKI TO IM WŁAZIŁ KIEDY I JAK CHCIAŁ.

     Tu pod pozorem łaskawości i troski o moje „pomniejszone ja” chciał, żebym mu otworzyła furtkę ale oberwał parzącą go świeconą wodą i wyznaniem wiary.
     Ot i cała tajemnica.

 11. Janek pisze:

  „Zatkajcie uszy na próby, które będą teraz dokonywane, zwłaszcza przez tych, którzy twierdzą, że są teologami katolickimi, aby odrzucić Moje Przenajświętsze orędzia.” – Przenajświętsze orędzia? 😀

 12. joaneczka pisze:

  Po tych ostatnich komentarzach to naprawde ciarki mnie przechodza. Wielu z Was cytuje fragmenty MBM, ja nawet tam nie zagladam od dawien dawna! Wystarczy co to sie pisze na jej temat. Na naszych oczach falszywy prorok zwodzi i zniewala ludzi!!!! Ale…..nie pojdzie mu tak latwo;-)..hi hi hi
  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!!!

 13. „„Pismo Święte przeczy nauce Świadków Jehowy”
  . Może ktoś z was ma w wersji internetowej

  Odpowiadam:
  Ta książka jest w każdej (lepszej) księgarni katolickiej – bardzo dobra ! Jeśli ludzie nie mogą znaleźć, niech piszą do mnie: dakowy@o2.pl Znajdę – poślę (chyba po 12 zł!).
  Więcej o sektach i Świadkach u mnie : http://www.Dakowski.pl
  Dla wszystkich dręczonych „argumentami” przez jehowitów, też dla ogólnej wiedzy..
  z Panem Bogiem

  M. Dakowski

 14. antyparuzja.info pisze:

  NIE TRZEBA BYŁO BYĆ PROROKIEM, BY PRZEWIDZIEĆ, JAK SUGEROWAŁEM. Już 25.10 MARIA Z IRLANDII otrzymuje „pocieszenie” — „Moje dziecko, więcej i więcej ludzi niż do tej pory zostaną pociągnięci do tych świętych orędzi dla całego świata. WIelu nie rozumienie prawdziwego celu orędzi. Co muszą wiedzieć to to, że są one podarunkiem dla ludzkości, by sprowadzić nawrócenie.” Żródło tym razem inne od wymienionych wyżej. A potem już ciągle to samo o wejściu do Nowego Raju i aby nie wpadać w zwątpienie itd. CHARAKTERYSTYCZNA RZECZ DLA SEKT, to ZDYSCYPLINOWANIE. NIE CHODZI O NADZIEJĘ, LECZ< ŻEBY NIGDY NIE POWATPIEWAĆ. CIEKAWE ZDANIE JEST W TEJ INSTRUKCJI MÓWIĄCE O TYM, ŹE "JEZUS" SIĘ DOBRZE PRZYGOTOWAŁ, BY WYPEŁNIĆ WSZYSTKO PRZEZ TE ŚWIĘTE ORĘDZIA. A także następne zdanie, że ZE WZGLĘDU NA OWOCE TYCH ORĘDZI, BĘDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ WIARĘ DZIECI BOŻYCH!!!!???
  Prześciganie się w świadectwach, nie należy do kompetencji świeckich, lecz do OCENY KOŚCIOŁA. Świadectwo świadectwu NIE RÓWNE:
  Oto przykład świadectwa "nawróconych" kapłanów na protestantyzm:
  Nietrudno dostrzec watek biegnacy przez doswiadczenia tych blisko szescdziesieciu byłych ksiezy: Kierowało nami silne pragnienie dróznienia sie od otoczenia. Chcielismy byc czystsi, blizsi Bogu, miec przed Nim nieskalane sumienie. Wybralismy kapłanstwo, liczac, iz pozwoli nam to krok po kroku udzielac zbawienia bliznim. Fascynowały nas szacunek społeczny i romantyzm tego powołania; znani nam ksieza cieszyli sie powazaniem i szczególnymi przywilejami. Wysłuchiwanie spowiedzi, odpuszczanie grzechów, sprowadzanie na ołtarz Chrystusa, niezwykłosc roli "zastepcy Chrystusa" to nas pociagało. Mówiac słowami Grahama Greena z jego powiesci poswieconej tej tematyce, pociagała nas "moc i chwała". Nasze doznania zwiazane z pełnieniem roli kapłana sa róznorakie, lecz główny watek jest wspólny. Dobrze oddaje go Jose Fernandez: "Chwała kapłanskiego zycia, tajemniczosc klasztoru i roztaczana przede mna perspektywa zbawienia duszy przytłumiły naturalny smutek,
  jaki budził sie w sercu na mysli o opuszczeniu rodziny i dziecinnego domu". Celso Muniz wspomina:
  Od dziecinstwa głeboko pragnałem tego, co rzeczywiste i pewne. Jako młody chłopak doszedłem do wniosku, ze kapłanstwo to najlepszy sposób, aby doswiadczyc prawdy i uzyskac zbawienie duszy. Nauczyciel w szkole powiedział mi kiedys: "Predzej kamien pływałby po powierzchni wody, niz ksiadz miałby znalezc sie w piekle"
  Decyzja o kapłanstwie wiazała sie tez z przywilejami przynaleznymi ksiedzu rzymskokatolickiemu z nadzieja na "moc i chwałe" systemu sakramentalnego, którego najoczywistszym szafarzem jest własnie kapłan miejscowej parafii. Jako dzieci i nastoletni chłopcy, a nawet
  juz jako młodzi kapłani, nie zastanawialismy sie natomiast nad pewnymi podstawowymi tezami, których nikt nigdy nie wyjasniał, ale i nikt nigdy nie kwestionował. A były to tezy nastepujace:
  1. W Nowym Testamencie istnieje taki własnie urzad kapłana składajacego ofiary,
  2. Zycie kapłana obraca sie wokół sakramentów,
  3. Jestesmy godni tego zaszczytu.
  Mocno trudzilismy sie, aby byc "swietymi" totez uznajemy, ze zasłuzylismy sobie na nasz niepodwazalny status przed Bogiem.

  Click to access daleko_od_rzymu.pdf

  CZY PRAWDZIWE ŚWIADECTWO TO NAWRÓCENIE NA OBJAWIENIA, CZY AUTENTYCZNY POWRÓT DO ŻRÓDŁA JAKIM JEST CHRYSTUS W SWOIM KOŚCIELE RZYMSKO-KATOLICKIM?

  • antyparuzja.info pisze:

   PISAŁEM DZISIAJ o 5.15 „Ten stary wąż jest zły, ale wkrótce na pocieszenie MARIA napisze, jak wiele owoców i korzyści przynosi jej misja — to pewnik!!!!!” TO SĄ SCHEMATY, PO KTÓRYCH MOŻNA POZNAĆ CZARCIĄ ROBOTĘ. BOŻE DROGI SĄ INNE, gdyż Bóg jest suwerenny, natomiast diabeł NIE JEST KREATYWNY CHOĆ BARDZO PRZEBIEGŁY!!!!

 15. Alicja pisze:

  Ewo-Adminko, dopiero teraz weszlam na strone i jestem przerazona, nie bo to by oznaczalo, ze sie boje, ja jestem zbulwersowana, poczynaniami tych ludzi ale glowa do gory, my mamy przeciez Rozaniec, Koronke do Milosierdzia Bozego zeslane z Nieba a nie krucjatki z Irlandi. Zapewniam o codziennej modlitwie za Ciebie, ks.Adama i za cala ta strone. ( Nie zapominam w modlitwie o Babci!).

 16. Pingback: Świadectwo Anny: jak dzięki łasce Bożej i o. Janowi Pawłowi zerwałam ze Świadkami Jehowy i zostałam katoliczką | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 17. Pingback: OSTRZEŻENIE przed „orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.) | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s