Jezu ufam Tobie – odpowiedź na list przerażonej Agnieszki, czytelniczki orędzi MBM. Strach u Czytelników […] jest znakiem zdenerwowania Szatana, który został uderzony egzorcyzmem

Agnieszka pisze do nas:
Mam prośbę żebyście mi coś ważnego odpowiedzieli ci, co się znają.
W najnowszym orędziu Marii z Irlandii są słowa „W ciągu pierwszych godzin po śmierci szatan wysyła swoje demony, aby kusić dusze – nawet na tym etapie”.
Czy dopiero po śmierci czy podczas konania, bo jest takie powiedzenie „pomoże jak umarłemu kadzidło”, bo najgorsze przed śmiercią.
I jeszcze bardzo proszę o odniesienie się do tych słów z orędzia. One są straszne. Na stronie, o której dużo piszecie, po wczorajszym orędziu dużo osób się boi i nawet wstrzymano publikowanie. Sporo osób się nie zgadza i nie mogło zasnąć ja też nie zmrużyłam oka. Czy miliardy dusz są w piekle co z miłosierdziem to znaczy że tylko jedna na 33 osoby będzie zbawiona? Pomóżcie proszę.
„Znajdują się tam już miliardy dusz i jest tak wiele wchodzących w każdej sekundzie, że ukazały ci się jak deszcz spadających gwiazd, jak gradowa burza, spadające do jeziora ognia”
„W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te w Niebie; trzydzieści trzy przypada na każdą pojedynczą duszę”
To nie może być prawda, to niemożliwe. całą noc nie zmrużyłam oka i nie wiedziałam czy odmawiać modlitwy krucjaty które ratują dusze. Bardzo proszę o wyjaśnienie. i nie śmiać się tylko wyjaśnić proszę. to niemożliwe, że wiele osób czuło wczoraj strach. a mnie coś ściskało za gardło i byłam taka słaba nie mogłam wstać z łóżka, żeby sobie melisy zalać. Od rana zaglądam na różne strony, ale nic już nie wiem.
Proszę o szybką odpowiedź.

Nasza odpowiedź:
Nie zajmujemy się stroną publikującą te „orędzia”, jednak nie możemy przejść obojętnie wobec osób sparaliżowanych lękiem i potrzebujących pomocy duchowej.
Agnieszko!
Po pierwsze nie bój się – wiem, że to nie łatwe, lepiej komuś radzić jak Tobie wykonać, ale dziś piątek, idź do spowiedzi, nawet nie czekaj do wieczora zadzwoń i może umów się wcześniej.
Po drugie – z książki „Godzina Szatana”, której fragmenty opublikowaliśmy dowiedz się, że „spowiedź jest największym egzorcyzmem”. Spowiedź i Komunia Święta.
I teraz po kolei na twoje pytania (ks. Stanisław Malkowski udaje się dziś na Jasną Górę, na czuwanie Krucjaty Różańcowej, będzie się modlić tam również za ofiary demonicznych przekazów.). Spotkanie Krucjaty Różancowej – nie „krucjatkowej”. Podpowiedź sama się nasuwa, że Różaniec to łańcuch, który zwiąże apokaliptycznego smoka.

1) Największe kuszenie jest podczas konania, zanim oddasz ducha. Ale kadzidło też jest potrzebne. Bo my żyjemy w czasie, ograniczeni czasem i przestrzenią a Pan Bóg przyjmuje nasze modlitwy ponad czasem: zmawiane przed, podczas i po śmierci danej osoby. Pan Jezus prosi, aby w Godzinie Miłosierdzia modlić się szczególnie za konających. To właśnie ostatnie sekundy życia decydują o zbawieniu
Zobacz wpis o spowiedzi Franka we Lwowie: kliknij
[…]Był on wielkim zbrodniarzem i przestępcą, co ujawniło się dopiero przy jego śmierci. Nawrócenie jego było dziełem miłosierdzia Matki Najświętszej. Wyprosiła je codziennym odmawianiem różańca przez sześć lat siostra szarytka Zamysłowska.
Różańca – a nie krucjatki!
[…]Mimo to Franek nie zakończył życia, ale zaczął krzyczeć, że widzi szatanów i piekło otwarte, do którego usiłują go wciągnąć przy pomocy różnych narzędzi. Równocześnie duszę jego paliły popełnione zbrodnie. Wyznawał je teraz głośno, wołając rozpaczliwie: „Księdza!!!” i zasłaniając się siostrami (które trzymał oburęcz) przed atakiem złych duchów. Przykurczył nogi pod siebie i szamotał się w okropnym przerażeniu. Zachęta do ufności w Miłosierdzie Boże i poddawane akty żalu doskonałego nie uspokajały umierającego. Sytuacja stawała się rozpaczliwa. O tej porze znaleźć księdza na terenie szpitala równało się z cudem, a ks. kapelan mieszkał na plebanii [parafii] św. Antoniego, kilometr od kliniki. Proszę Franka, żeby mnie puścił, to pójdę szukać księdza, a on na to: „Nie puszczę, bo mnie szatani porwą”. Podaję Frankowi różaniec i mówię: „Trzymaj, on cię też zasłoni od szatanów, a mnie puść”. Wyszłam zrozpaczona na korytarz, i o cudo!: korytarzem idzie ksiądz karmelita z obiadem do chorego brata zakonnego. Proszę go, aby zostawił torbę na korytarzu, a sam przyszedł na salę, aby udzielić rozgrzeszenia umierającemu, równocześnie podaję mu stułę i oleje święte. Gdy kapłan stanął na sali, piekło w tej chwili zniknęło wraz z szatanami[…]

2) Miłosierdzie Boże nie zna granic, z Dzienniczka św. Faustyny:
„Ufność moja jest bez granic w jego najmiłosierniejszym Sercu.”
DUSZA KOCHAJĄCA BOGA JEST WOLNA OD LĘKU
+ Kiedy dusza szczerze kocha Boga, to nie powinna się niczego lękać w swym życiu duchownym. Niech się podda wpływowi łaski i niech się nie ogranicza w łączeniu z Panem. (Dz 292)
Wszystko przeminie, a miłosierdziu Jego granicy, ani końca nie masz, chociaż złość dojdzie do miary, w miłosierdziu miary nie masz. (Dz 423)
Miłość i miłosierdzie Moje nie zna granic. (Dz 718)

3) „W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te w Niebie; trzydzieści trzy przypada na każdą pojedynczą duszę” – to są jawne kpiny z Miłosierdzia Bożego. Ksiądz Adam nazywa Mery niemiłosierną. Wie, co mówi i co pisze!

4) Piszesz „mnie coś ściskało za gardło i byłam taka słaba nie mogłam wstać z łóżka żeby sobie melisy zalać” – to nic innego jak zniewolenie demoniczne fałszywymi diabelskimi orędziami i stan opresji demonicznej. Spowiedź, zadośćuczynienie i modlitwa uwolnienia pomogą.

Ksiądz Adam Skwarczyński pisze:
Kuszenie szatańskie godzinami po śmierci to wyraźny błąd teologiczny – jeden z wielu, od których roi się w tekstach przypisywanych “Marii”. Od razu po śmierci dusza idzie na sąd Boży a strach u Czytelników jest wyraźnym owocem ducha złego (podobnie jak pokój jest owocem Ducha Świętego) a poza tym ten strach jest znakiem zdenerwowania Szatana, który został uderzony egzorcyzmem kilku kapłanów we wspomnienie bł. Jana Pawła II a zarazem rocznicę śmierci Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda (o godz. 21.20).

Powtarzaj często „Jezu ufam Tobie” … choćby zwątpił świat”.
Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Wszystko będzie dobrze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

68 odpowiedzi na „Jezu ufam Tobie – odpowiedź na list przerażonej Agnieszki, czytelniczki orędzi MBM. Strach u Czytelników […] jest znakiem zdenerwowania Szatana, który został uderzony egzorcyzmem

 1. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  @Agnieszka
  „to niemożliwe, że wiele osób czuło wczoraj strach. a mnie coś ściskało za gardło i byłam taka słaba nie mogłam wstać z łóżka, żeby sobie melisy zalać”

  To jest możliwe i ma tylko jedno wytłumaczenie. To jest skutek zniewolenia tymi orędziami
  A ujawnia się zbiorowo po egzorcyźmie. Egzorcyzm był nad ludźmi nad stroną i nad adminem.
  To nie były czary mary.
  Po owocach ich poznacie. A te jak widać są całkiem niezłe.

  Idź do kościoła, do spowiedzi i poczujesz ulge.
  Aha, wyrzuć pieczęcie i wszystko co cię łączy z MBM. Spal w piecu najlepiej

 2. Zenobiusz pisze:
  Małgosiu, Agnieszko nie lękaj się,to są wierutne bzdury,mające zastraszyć ludzi,a nawrócenie nie może być efektem strachu.To orędzie ,głosi nic innego jak triumf szatana nad Bogiem,i nie dziwię się,że dotychczasowi ich ,zwiedzeni zwolennicy nie mogą spać,nie lękaj się.
  Siły stojące za MBM,zdegustowane,nikłym w Polsce odzewem,na treści mające .powalić polski Katolicyzm,posuwają się do godzenia,w najgorsze lęki,jak nie będziecie zmawiać krucjaty 33 i mieć pieczęci ,traficie do piekła,jesteście wybrani,taki jest sens tego przekazu.Istnieją w teologi Kościoła ,rozważania ,czy aby piekło nie okaże się puste,
  ale obawiam się,że może to być ,zbyt daleko idąca nadzieja ,choć kto wie.
  Ilu znanych Ci ludzi Ty sama skazała byś na piekło,ja nikogo,choć wielu mnie w życiu skrzywdziło.
  Czyż Bóg ,z którego dopustu tylko działa tajemnica zła,który zna serce każdego człowieka,jest mniej miłosierny ,od nas ,którzy prochem jesteśmy ??
  To diabelskie medium ,w swej bezsilności,zaczyna w sumie głosić daremność Ofiary Chrystusa.
  Zajrzyj w swoje własne serce ,tam na dnie jest Boża iskra,
  ona ogrzeje Cię i odpowie na te lęki ,które zły chce wzbudzić.
  jeśli jednak jeszcze coś zostanie oddaj je Maryi,za nawrócenie grzeszników,i za dusze w czyśćcu za które nikt się nie modli,a przytrzesz diabłu rogi
  Nie zapominaj ….to,
  Jezus jest Panem !!!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Ten przekaz, odebrałam tak jak Zenobiusz. W tym „orędziu”, szatan pokazał swój „triumf” nad Bogiem !!! Pyszniąc się większą liczbą dusz potępionych. Powiedział tym samym (szatan) – „ja jestem lepszy”, „ja mam więcej”, „na nic się zdała Ofiara na Krzyżu”, „nie ma Miłosierdzia” – to te OHYDNE KŁAMSTWA, są w tym piekielnym orędziu przekazane i to próbuje się wmówić ludziom.
   Agnieszko, należy ufać Bożemu Miłosierdziu, a poniższe Słowa, niech będą Ci pociechą.

   „Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.” (Ewangelia Św. Jana 3,16).

   „Rzekł jej Jezus: Jam jest zmartwychwstanie i żywot; kto we mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. A kto żyje i wierzy we mnie, nie umrze na wieki. Czy wierzysz w to?” (Ewangelia Św. Jana 11:24-26)

   „Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie”. (Ewangelia Św. Jana 14:6)

   „Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony”. (Ewangelia Św. Marka 16:16)

 3. Małgosia pisze:

  Nie bój tylko ufaj i odmawiaj Różaniec.
  A jak masz blisko to pojedź dziś na Jasną Górę, na czuwanie Krucjaty Różańcowej
  Jasna Góra, 26/27 października: X Czuwanie Modlitewne Krucjaty

  Gorąco zapraszamy na dziesiąte Czuwanie Modlitewne Krucjaty Różańcowej na Jasnej Górze!

  Tradycyjnie już, wspólną modlitwę rozpoczniemy w piątek (26 września) po Apelu Jasnogórskim, a zakończymy następnego dnia nad ranem. Zachęcamy wszystkich do przybycia i modlitwy za naszą Ojczyznę!

  Prosimy o rozpowszechnianie informacji o czuwaniu w Państwa parafiach. Zamieszczamy plakat do druku oraz do rozpowszechniania w Internecie:

 4. wobroniewiary pisze:

  Tu podczas egzorcyzmu diabeł wyraźnie krzyczy „od nas nie ma powrotu”.
  Tylko proszę nie zapomnieć włączyć napisów.
  Lepiej posłuchać jak diabeł się drze tu na ziemi jak potem po śmierci słuchać ich w piekle.

 5. wobroniewiary pisze:

  Chcę poinformowac Czytelników, że dzięki waszym sugestiom, które przekazałam do redakcji Echo Medziugorje na stronie http://www.królowapokoju.com (nie mylić z podobnie brzmiącą, przed którą ks. Adam ostrzega) słowo „mądry” w stosunku do szatana zamieniono na przebiegły. Teraz nikt nic nie zarzuci.
  POST, Terra (Aniu) dziękujemy 🙂

  „Drogie dzieci! Dzisiaj wzywam was do modlitwy w moich intencjach. Odnówcie post i modlitwę, bo szatan jest przebiegły i wiele serc pociąga podstępnie do grzechu i upadku moralnego. Ja, kochane dzieci, wzywam was do świetości i życia w łasce. Adorujcie mojego Syna, aby On napełnił was swoim pokojem i miłością, za którymi tęsknicie. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”za: http://www.krolowa-pokoju.com.pl/index.php?id=514

  Jezus jest Panem!

 6. wobroniewiary pisze:

  „Powiedzcie moim drogim kapłanom,

  aby modlili się na różańcu!

  Aby każdego dnia modlili się na różańcu”

  http://www.krolowa-pokoju.com.pl/index.php?id=135

  Agnieszko – na Różańcu!
  Zapamiętaj 🙂

 7. Agnieszka pisze:

  Dziękuję
  do wieczora.
  Leżę i trzymam różaniec w ręku ale muszę go mocno ściskać aż ręka boli.
  Zbliża się 1 listopada na samą myśl że mam iść na cmentarz, słabo mi. tysiące myśli i ten lęk. Serce bije jak głupie, jakby coś miało się za chwilę wydarzyć , nie wiem czy dziś dam radę pójść do kościoła.
  może jak się prześpię

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Diabeł potrafi zrobić wiele, aby odciągnąć człowieka od Chrystusa, od Spowiedzi Św. i Komunii Św., wie że to potężna broń przeciw niemu.
   Agnieszko, Wszytkich Świętych, to wielkie święto i bardzo radosne, wbrew obiegowej opinii. Nie sądzisz chyba, że Świętym w Niebie jest smutno.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Agnieszko, poczytaj co Pan Jezus, przekazał przez Annę Dąmbską, Pan Jezus mówi też do Ciebie: „POZWÓLCIE OGARNĄĆ SIĘ MIŁOŚCI”:

   „(…) Ja pragnę pomóc każdemu z was, z każdym przebywać, rozmawiać i każdego Sobą nasycać.”

   Poza Mną nie macie nikogo, kogo by los wasz obchodził.

   Lecz różne są wasze wyobrażenia, lęki, fałszywe mniemania. I równie niewielu z was zwraca się ku Mnie. A potrzebny jestem wszystkim, bo zginiecie beze Mnie.

   Dlatego trudziłem się zdobywaniem waszej miłości, ufności i zawierzenia i tak czynię nadal. Jednak – stosownie do czasów – pomoc Moja jest różna. Teraz Sam wołam do was: Przyjaciele! przychodźcie do Mnie, Ja was uchronię, bo kocham was. Wzywam was do Przyjaźni ze Mną. Przyjdźcie do Mnie wszyscy. Nie obawiajcie się Mnie. Poznajcie Mnie. Zrozumcie Moją bezwarunkową Miłość i troskę o was. Poznajcie Moją opiekuńczą, miłosierną Naturę, Moją łagodność, cierpliwość i łaskawość dla was. Poznajcie też waszą godność i wasze wielkie uprawnienia, którymi was obdarowałem.

   Poznajcie wasze prawo do Przyjaźni ze Mną. Nie bójcie się więcej. Ja was nie sądzę, nie karzę, Ja miłuję was, którzy z Miłości mojej powstaliście i żyjecie.

   Wyciągam ku wam „Rękę” Przyjaźni. Zechciejcie przyjąć dłoń Boga i trwajmy w przyjaźni, teraz i w Domu Moim, który wam otwarłem. Pozwólcie ogarnąć się miłości. Wszyscy. Cała ludzkość. Wszystkie ukochane dzieci Moje.”

  • Magdalena-Zofia pisze:

   ANNA:
   „Wobec nieprzyjaciela, który was straszy i grozi wam, staję Ja i osłaniam was przed nim. Wszyscy jesteście zdobyci i drogo opłaceni Moją Krwią, bo umiłowałem was; i waszym prawem jest uciekanie się do Mnie i liczenie na Mnie. Nic Mnie też bardziej nie uszczęśliwia, jak wasza wola zwrócenia się do Mnie. Resztę możecie pozostawić Mnie, gdyż wierny jestem Sobie i stały.”

  • joaneczka pisze:

   Agnieszko – jestes BARDZO WAZNA DLA JEZUSA!!!!!! On wykupil Cie swoja krwia!!!!!! To znaczy, ze JEGO MILOSC I MILOSIERDZIE SA WIEKSZE od leku, ktory odczuwasz!!!!!! Porzuc te szatanskie oredzia i wszystko co z nimi zwiazane i rzuc sie w RAMIONA JEZUSA NA SPOWIEDZI I EUCHARYSTII:-)!!!!!!
   p.s.Jestem wstrzasnieta tym co czytam dzis!
   TYLKO, TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!!!!!

 8. ks. Adam Skwarczyński pisze:

  Niech Pani dopisze jeden punkt: kuszenie szatańskie godzinami po śmierci to wyraźny błąd teologiczny – jeden z wielu, od których roi się w tekstach przypisywanych „Marii”. Od razu po śmierci dusza idzie na sąd Boży a strach u Czytelników jest wyraźnym owocem ducha złego (podobnie jak pokój jest owocem Ducha Świętego) a poza tym ten strach jest znakiem zdenerwowania Szatana, który został uderzony egzorcyzmem kilku kapłanów we wspomnienie bł. Jana Pawła II a zarazem rocznicę śmierci Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda (o godz. 21.20)

 9. wobroniewiary pisze:

  Wyznanie wiary św. Atanazego
  Ktokolwiek pragnie być zbawiony, przede wszystkim winien się trzymać katolickiej wiary. Jeżeli jej w całości i bez skazy nie zachowa, z pewnością na wieki zginie. Otóż wiara katolicka wymaga, byśmy czcili jednego Boga w Trójcy, a Trójcę w jedności. Ani osób pomiędzy sobą nie mieszając, ani też nie rozdzielając istoty. Inna jest bowiem osoba Ojca, inna Syna, inna Ducha Świętego; Lecz Ojca i Syna i Ducha Świętego jedno jest bóstwo, równa chwała i współwieczny majestat. Jaki Ojciec, taki jest i Syn, taki też Duch Święty. Niestworzony Ojciec, niestworzony Syn, niestworzony Duch Święty. Niezmierny Ojciec, niezmierny Syn, niezmierny Duch Święty. Wieczny Ojciec, wieczny Syn, wieczny jest Duch Święty. A przecież nie ma trzech wiecznych, ale jeden wieczny. Jak również nie ma trzech niestworzonych, ani trzech niezmiernych, lecz jeden niestworzony i jeden niezmierny. Podobnie wszechmocny Ojciec, wszechmocny Syn, wszechmocny Duch Święty. A przecież nie ma trzech wszechmocnych, lecz jeden wszechmocny. Tak też Bogiem jest Ojciec, Bogiem jest Syn, Bogiem i Duch Święty. A przecież nie ma trzech Bogów, lecz jeden jest Bóg. Tak też Panem jest Ojciec, Panem jest Syn, Panem i Duch Święty. A przecież nie ma trzech Panów, lecz jeden jest Pan, Jak bowiem każdą osobę oddzielnie prawda katolicka Bogiem i Panem nazywać nam każe. Tak znowu trzech Bogów, albo Panów religia katolicka wyznawać zabrania. Ojciec przez nikogo nie jest uczyniony, ani stworzony, ani też zrodzony. Syn jest przez samego Ojca nie uczyniony, ani stworzony, ale zrodzony. Duch Święty jest od Ojca i Syna nie uczyniony, ani stworzony, ani zrodzony, lecz pochodzący. Więc jeden Ojciec, nie trzech Ojców j jeden Syn, nie trzech Synów; jeden jest Duch Święty, nie trzech Duchów Świętych. I nic w owej Trójcy nie jest wcześniejsze, albo późniejsze, nic większe lub mniejsze, ale wszystkie trzy osoby są sobie współwieczne i całkiem równe. Tak, iż ostatecznie, jak już powiedziano, czcić powinniśmy i jedność w Trójcy, i Trójcę w jedności. Kto zatem pragnie być zbawiony, takie o Trójcy świętej niech ma przekonanie. Lecz również niezbędne jest do wiecznego zbawienia, by także we wcielenie Pana naszego Jezusa Chrystusa wierzył należycie. Otóż wiara prawdziwa od nas się domaga, byśmy wierzyli i wyznawali, że Pan nasz Jezus Chrystus, Syn Boży, jest Bogiem i człowiekiem. Jest Bogiem z istoty Ojca przed wiekiem zrodzonym, jest człowiekiem z istoty matki narodzonym w czasie. Prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem, złożonym z duszy rozumnej i z ludzkiego ciała. Równy Ojcu pod względem bóstwa, mniejszy od Ojca wedle człowieczeństwa. Choć On atoli jest Bogiem i człowiekiem, nie dwu jest Chrystusów, ale jeden Chrystus. Jeden zaś nie dlatego, jakoby się bóstwo zmieniło w człowieka, ale dlatego, że ludzką naturę Bóg przybrał na siebie. Jeden całkowicie, nie przez zlanie się natur, ale przez jedność osoby. Albowiem jako dusza rozumna i ciało jednego tworzą człowieka, tak Bóg i człowiek jednym jest Chrystusem. On poniósł mękę za nasze zbawienie; zstąpił do otchłani; trzeciego dnia zmartwychwstał. Wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca wszechmocnego; stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych. A na Jego przyjście wszyscy ludzie w swoich ciałach mają z martwych powstać, by zdać rachunek z własnych uczynków. Ci, co dobrze czynili, wnijdą do żywota wiecznego, a którzy źle czynili, pójdą w ogień wieczny. Takie są dogmaty katolickiej religii; a kto by w nie ściśle i mocno nie wierzył, zbawić się nie może.

 10. wobroniewiary pisze:

  Za godzinę rozpocznie się Godzina Miłosierdzia.
  Mamy Radio Maryja, Radio Konsolata. Zanurzmy w Bożym Miłosierdziu wszystkich którzy kiedykolwiek czytali jakiekolwiek demoniczne orędzia, którzy żyli lub zyjąw leku. Wreszcie zanurzmy konających, aby Najdroższa Krew Zbawiciela osłoniła ich przed atakami demonów i polećmy też Bożemu Miłosierdziu dusze w czyśćcu cierpiące.
  Potem polećmy intencje naszej Pani i Królowej, następnie nasze rodziny, bliskich, krewnych i znajomych, Ojczyznę naszą a na koniec nas samych.
  Amen!

 11. dusza maleńka pisze:

  Zapraszam do radia Konsolata na Koronkę do Bożego Miłosierdzia 🙂

 12. teresa pisze:

  Agnieszko kochana twoje leki to sprawa zlego, a z kad sie wziely? z falszywych oredzi! nie znam oredzi Marii z Irlandii ale widze ze to kusy produkuje te wpisy ,kto uwierzy kusemu ten glupi Zaprzestan czytac oredzi czytaj dzienniczek siostry Faustyny Nie wierz nigdy ze Pan Bog uzalezni nasze zbawienie od jakichs tam modlitw Modlic sie trzeba ale to nie modlitwy nas zbawia tylko meka naszego Pana Jezusa Chrystusa ktory zlozyl za nas okup przed Obliczem Ojca Tylko w Chrystusie mamy zbawienie i zaden wizjoner nam tego nie da nawet najbardziej swiety Twierdzenie zas ze w piekle jest iles tam razy wiecej ludzi niz w niebie i czysccu to herezja!!!!! Czyzby pozwolil Ojciec na to by okrutna meka Jego Syna nie wydala owocow? Pomysl i przestan sie bac, a kusemu pokaz fige! Ktoz sie moze zbawic? Dla ludzi to niemozliwe! ,ale dla Boga wszysko jest mozliwe nawet nasze zbawienie !,mamy za co kochac Pana Boga Skoro pozwala nazywac sie Ojcem jesli kochamy Go jak Ojca strach przed nami pierzcha jak mydlana banka! Ty Agnieszko sie nie boj niech sie boi ten kto nie kocha Boga Nich ci Bog blogoslawi i pozwoli przejrzec bo glupia nie jestes

 13. antyparuzja.info pisze:

  NIE LĘKAJCIE SIĘ, tym bardziej jeśli ktoś na siłę narzuca herezje, które nic nie mają wspólnego z nauką Kościoła. BROŃCIE WASZEJ WIARY. BĘDĄ STARALI SIĘ OBRAŻAĆ WASZĄ WIARĘ i was. Nie dajcie się.

 14. antyparuzja.info pisze:

  STRATEGIA JEST PROSTA. Sami są zastraszeni i będą innych zastraszać. Prawdziwa wolność wyzwala. Nie lękajcie się niczego. Herezja szybko się rozprzestrzenia. MARIA Z IRLANDII to mieszanina wszystkiego, co możliwe, chociaż wypiera się New Age. Ale jej pisma są mieszanką gnozy chrześcijańskiej, która jest trudna do rozszyfrowania.
  Bądźcie czujni. KATOLICY. BĘDĄ WAS Z TEGO POWODU ZNIEWAŻAĆ i pewnie już to robią. LECZ NIE UPADAJCIE NA DUCHU.

 15. Niezapominajka pisze:

  Mnie już chyba nic nie zdziwi. Niepokoje, kęki. Może do poduszki poczytać „spowiedź heretyka”? a nad łóżkiem zawiesić zdjęcie księdza i Nergala w serdecznym uścisku?
  Brrrrrrrr

  W Krakowie trwają właśnie Targi Książki, podczas których doszło do istnego spotkania na szczycie, czyli ks. Adam Boniecki i Nergal w czułym uścisku.

  Na swoim profilu na Facebooku spotkaniem z ks. Bonieckim pochwalił się sam Adam Darski. „W drodze na Targi Ksiazki do Krakowa spotkalem…ks. Bonieckiego! Jak sie okazalo, cel naszej podrozy jest ten sam. Sprezentowalem mu „Spowiedz heretyka” i uscisnalem reke… zaskoczyl mnie proszac o dedykacje:)

  Ks. Adam Boniecki stanal w mojej obronie w niejednej debacie publicznej, narazajac sie tym samym hierarchom koscielnym. Szacunek i sympatia ponad podzialami? Jestem na TAK” – napisał Nergal. I na dowód spotkania zamieścił urocze zdjęcie przedstawiającego jego samego w czułym uścisku z ks. Bonieckim.

  Ks. Boniecki otrzymał od Nergala książkę „Spowiedź heretyka” (z autografem autora). Warto wspomnieć, co to za publikacja, choć sam tytuł już nie pozostawia wątpliwości. „Wyłaniający się z wywiadu Nergal to nie tylko skandalista i sceniczny demon, ale przede wszystkim człowiek o rozległych zainteresowaniach, niezwykle oczytany, świadomy swojej siły i siły swoich poglądów erudyta. Człowiek niezależny i tę wolność ponad wszystko kochający. Czasem wrażliwiec i romantyk” – czytamy o dziełku na stronie Empik.com.

  Warto także pamiętać, że Nergal to człowiek podejrzany o udział w zbiorowym gwałcie na jednej z fanek zespołu (zresztą, jest o tym mowa także w ofiarowanej ks. Bonieckiemu książce), była twarz reklamowa napoju energetycznego Demon i przede wszystkim lider Behemotha, który karierę zrobił na darciu Pisma św. na scenie i wykrzykiwaniu „Chwała mordercom św. Wojciecha”. Nie to, że jesteśmy przeciwnikami tak daleko idącego ekumenizmu, ale ks. Bonieckiemu życzymy udanej lektury.

  http://www.fronda.pl/a/spotkanie-na-szczycie-nergal-i-ks-boniecki-pisze,23113.html

 16. Basia565 pisze:

  Może ks. Bonieckiemu uda się „wyprostować” Nergala?
  Niezbadane są wyroki Boskie!!

 17. Basia565 pisze:

  Możecie mi nie wierzyć ale w tej znajomości ja widzę działanie Boskiej Opatrzności!
  Jezus Jest Panem!

  • wobroniewiary pisze:

   🙂

   Specyficzne poczucie humoru, które zaraz zostanie zakwalifikowane jako jad i nasza nienawiść – patrz wpis u Zenobiusza niejakiego (niejakiej) czytnika, wg którego to WOWITy są winne że oni czytaja MBM 😀

  • Basia565 pisze:

   Jezus potrafi wszystko przemienić dla Swojej Chwały.

   • Basia565 pisze:

    Trudno posądzać ks. Bonieckiego o złą wolę. 😀

   • Terra pisze:

    Zgadzam się w wypowiedzią Eweliny Anny w 100%. Ks. Boniecki wielokrotnie swoimi wystąpieniami i słowami dał dowód na dalekie odejście od wartości, które sam powinien, jako kapłan, reprezentować, a nauka Jezusa została przez niego wypaczona – stąd ten dualizm moralny, chodzenie na kompromis ze światem, chęć błyszczenia w mediach (na szczęście ukrócona przez władze kościelne). Miła powierzchowność sympatycznego i wyrozumiałego na wszystko staruszka przysparza mu sympatii, ale robi niestety kawał „dobrej”, szatańskiej roboty, bo wielu da się zwieść jego dziwnej tolerancji i ekumenizmowi. Tacy jak on i np. ks. Sowa budują fałszywy obraz wiary katolickiej w umysłach ludzi i ich odpowiedzialność jest wielka. Trzeba to głośno mówić i tępić – w obronie wiary i tradycji.

   • Basia565 pisze:

    Kochana ja ciągle wierzę w dobre intencje tego księdza.Może tak trzeba postąpić z Darskim jak ks. Boniecki?Pasterze powinni być blisko swoich owieczek .Nie osądzajmy za szybko!
    Trzeba poczekać na owoce tej kontrowersyjnej znajomości i ufać Bogu.

   • Terra pisze:

    „ja ciągle wierzę w dobre intencje tego księdza.Może tak trzeba postąpić z Darskim jak ks. Boniecki?Pasterze powinni być blisko swoich owieczek .Nie osądzajmy za szybko!
    Trzeba poczekać na owoce tej kontrowersyjnej znajomości i ufać Bogu”
    Tak postąpić z Darskim jak ks. Boniecki, czyli publicznie popierać jego twórczość satanisty i ją promować?! Naiwnością jest wierzyć w dobre intencje księdza, który jawnie sprzeciwia się Bogu, jeśli tylko naiwnością…, bo mam ochotę nazwać to dosadniej. Oczywiście, pasterze powinni być blisko swoich owieczek, by je chronić, ale naprawdę ciężko ks. Bonieckiego nazwać dobrym pasterzem, a Darskiemu jednak bliżej do wilka niż owieczki. Jeśli liczysz na to, że ks. Boniecki mógłby nawracać Darskiego to masz prawo, ale najpierw on sam musiałby znaleźć drogę do Jezusa, bo na razie to błądzi po bezdrożach.
    .

   • Basia565 pisze:

    Uczynki Darskiego mnie również napawają obrzydzeniem i je potępiam ale istnieje jeszcze jego dusza o którą trzeba mimo wszystko walczyć a Boniecki jako ksiądz powinien chociaż spróbować. Wiecie że mam dobre intencje, jeżeli się pomyliłam to będzie mi bardzo przykro, ale będę się modlić w intencji obydwu. Ufam że Bóg odmieni ich serca i wyprostuje ścieżki życia.

   • Terra pisze:

    Wiemy, że masz dobre intencje 🙂 I nie mylisz się w tym, że ks. Boniecki powinien walczyć o duszę Nergala, chodzi tylko o to, że i dusza ks. Bonieckiego jest zagrożona i w tym stanie może on co najwyżej wprowadzać zamieszanie i herezje do umysłów ludzi. Może nie znasz jego wypowiedzi i poglądów – poszukaj w necie, stoją naprawdę w sprzeczności w wiarą katolicką. Modlitwa za nich obojga jest najbardziej wartościową rzeczą jaka można zrobić, i Pan rzeczywiście ma moc dać im łaskę nawrócenia za sprawą tych modlitw. Pozdrawiam 🙂

   • wobroniewiary pisze:

    Otoczmy obydwu modlitwą i zakończmy ten temat.

   • Basia565 pisze:

    Faktycznie dziewczyny macie rację poszukałam trochę wiadomości na temat ks. B. i aż we mnie coś strzeliło. Powiedzcie mi co to dzisiaj za świat w którym nawet księdzu nie można zaufać!Człowiek od dziecka nauczony że ksiądz to KTOŚ, a tu szkoda gadać…
    Modlić się za nich i tak za nich będę
    Jezus Jest Panem!..

    • wobroniewiary pisze:

     To nic innego Basiu jak tylko zapowiedziany w Fatimie „kryzys wiary”

     ale będziemy mieć takich księży, jakich sobie wymodlimy.

     Zaraz Koronka do Bożego Miłosierdzia , za księdza Adama – i naszego i Bonieckiego 🙂

  • borówka pisze:

   czyt(el)niku widzę, że brak ci odwagi tu znów zawitać
   Specjalnie dla ciebie z dedykacją

   „Pozbądźcie się tego pragnienia skandalu. Kochani, módlcie się za tych, którzy błądzą. Dziś, wzywam was, abyście kochali bardziej niż kiedykolwiek. Nie kupujcie gazet i magazynów jeśli nie jesteście w stanie dostrzec Prawdy. Czytajcie między wierszami. Skandale nie są tym, czym się wydają. Szukajcie motywów[pobudek], którymi kierowali się dziennikarze. Nie oceniajcie innych. Nie przekazujcie waszych ocen tym, którzy znajdują się wokół was. Zamiast tego módlcie się. Módlcie się o ich nawrócenie i aby ich serca powróciły do Mnie najszybciej jak to możliwe. Nie potępiajcie czynów innych ludzi nie wiedząc co tak naprawdę noszą oni w sercu. Osądzę ich według ich czynów. Osądzę ich a Moje Miłosierdzie otrzymają ci, którzy na to zasłużyli”

   Z ostatniego orędzia z Ontario „Módlcie się za tych, którzy błądzą – orędzie z Ontario 13 października”
   Boróweczka

 18. Agnieszka pisze:

  Dobry wieczór Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Zasnęłam pod koniec koronki. obudziłam się jak msza święta się kończyła. powiedziałam dziś albo wcale. Zwlokłam się z łóżka, poczytałam jeszcze odpowiedzi do kościoła mam niecałe 5 min. Wszystko gubiłam, rajstopy się porwały drugich nie ma, klucze się zapodziały, potem obcas w bucie się odkleił.
  Poszłam dopiero na Apel Jasnogórski i porozmawiałam kilka minut z księdzem, do spowiedzi jestem umówiona teraz długi rachunek
  To będzie ciężka noc , będę dużo czytać. filmu z egzorcyzmami na razie nie obejrzę. zaczęłam i po 5 minutach jest jeszcze gorzej.
  Dziękuję za odpowiedzi. To prawda troszkę uzależniłam się od orędzi i czekałam na następne ale po tym ostatnim boję się.
  Czy to prawda, że papież Benedykt to ostatni papież a po nim zasiądzie Antychryst i nie musimy słuchać wtedy księży i następnego papieża? Proszę o odpowiedź.

 19. wobroniewiary pisze:

  O Różańcu (inaczej) z egzorcyzmu AnneLiesie

  Im Namen Jesu und im Namen Mariä befehle ich dir, die volle Wahrheit zu sagen, im Namen
  des Vaters und des Sohnes und des Heiligen Geistes. Amen.
  W Imię Jezusa i Imię Maryi rozkazuję ci, powiedzieć pełną prawdę, w Imię Ojca i Syna i
  Ducha Świętego. Amen.
  Ja, es wird schlimm werden, sehr schlimm, schlimmer als die beiden letzten!
  Tak, będzie źle, bardzo źle, gorzej niż w ostatnich dwóch!
  Wo wird es schlimm werden?
  Gdzie będzie źle?
  Hier! In Europa!
  Tutaj! W Europie!
  Wo in Europa?
  Gdzie w Europie?
  In Europa!
  W Europie!
  Wo in Europa?
  Gdzie w Europie?
  Sie Drecksau, Sie verfluchte.
  Brudna świ…, ty przeklęta.
  Ich befehle dir, die Wahrheit zu sagen, im Namen des Vaters und des Sohnes und des Heiligen
  Geistes. Amen.
  Rozkazuję ci powiedzieć prawdę, w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
  Der Scheißdreck muss gebetet werden, sonst ist es aus!
  Musi być odmawiane to gówn…., w przeciwnym razie będzie po wszystkim!
  Der Rosenkranz?
  Różaniec?
  Ja, den Rosenkranz ….
  Tak, Różaniec …

  • wobroniewiary pisze:

   Du bist ein Angeber. Du lügst ja wie gedruckt. Nicht, du lügst wie gedruckt.
   Ty jesteś podpowiadaczem. Kłamiesz jak z nut. Nie, ty kłamiesz z nut.
   Das ist ja mein Fach.
   To jest mój fach.
   Jeder der lebt, gehört dir nicht!
   Nikt kto żyje nie należy do ciebie!
   Allerdings.
   Jak najbardziej.
   Und deswegen kann man sich noch bis zur letzten Sekunde entscheiden.
   I dlatego można jeszcze do ostatniej sekundy wybrać.
   Ja!
   Tak!
   Und die Gottesmutter wird all die retten,
   I Matka Boża uratuje wszystkich.

 20. borówka pisze:

  Patrzcie co dostałam na maila to tylko fragmenty tego co pisze Ż.P.

  „Nie dekoncentruj się ani na chwilę, bo jak sam widzisz i czujesz wykorzystuje to demon, pragnie cię wyszarpnąć choć na chwilę i wyrwać z Moich objęć i opieki, aby pokonać cię choć na chwilę. Słuchaj rad innych ludzi, bo przez nich do ciebie też mówię, nie wyrywaj się do przodu bez potrzeby i nie ujawniaj się! Uległeś pułapce demonów, wdając się w dyskusję portalową (internetową), lecz tu z nimi nie masz szans na wygranie, bo demony zamąciły wielu duszom umysły, w tym umysły licznych kapłanów.
  M. z I wykazuje znów, że wiele odbiera z podświadomości, ale ty Żywy Płomieniu nie angażuj się w krytykę, ani w wydawanie jakichkolwiek swoich osądów, bo to nie twoja rola, ani misja.
  Dla wielu ludzi jestem nikim, liczni mnie nie uznają, a dość dużo osób odeszło ode mnie na wskutek działania x. A.S.
  Wiele dobra otrzymałeś na przestrzeni ostatnich prawie trzydziestu lat znajomości z x. A.S. Nie obawiaj się niczego z jego strony. Ci, których on od ciebie odwiódł, powrócą do ciebie poznawszy całą prawdę. Nie osądzaj go, ani pobudek, jakimi się on kieruje. Nie znasz wszystkich faktów i aspektów dotyczących jego osoby. Otworzył on nieświadomie za wiele furtek demonom w swojej przeszłości i nie umie ich zamknąć, ani rozpoznać zagrożenia jakie płynie z ich strony. Już niedługo pozna prawdę, bo dopiero wtedy naprawi szkody, jakie nieopatrznie uczynił na tyle, że będzie rozliczony pozytywnie i będę mógł go zabrać do siebie
  Moc twojego widzenia wewnętrznego waha się w skali od 2‰ (promili) do 2,5% (procent)
  Pan Jezus:
  Drogie dziatki, cieszę się, że tu jesteście i modlicie się czcząc Moje urodziny”

 21. Dorota-medyk pisze:

  Alkoholizm jest chorobą ( F10 wg. klasyfikacji ICD 10 }. Śmiać się z ludzi chorych jest nieprzyzwoite i żenujące.

  • wrogi.walec pisze:

   niestety. jest chorobą nieuleczalną… prawda. niemniej jednak społeczną, na która „każdy” lejąc alk. do pyska daje przyzwolenie w społeczeństwie. [„nie wylewasz za kołnierz” – edycja Admina na bardziej kulturalne powiedzenie], jesteś inny.
   myślę, droga Doroto, że jest to prowokacja. defakto drugą myśl… jak już jesteś medyk to zapytaj uzależnionych czy gdyby ktoś ich kiedyś zawczasu wyśmiał…. czy byliby w rynsztoku??? nigdy w życiu. a tak, żenujący jest fakt, że ludzie sami się upośledzają. reszta płacze nad x-holikami… ehhhhh patologią w myśleniu.
   reasumując, zadam pytanie:
   w którym miejscu konkretnie znalazło się „to” nieprzyzwoite naśmiewanie?

   Od Adminów – walcu, będziesz edytowany za każdym razem, gdyz twoje niefortunne wypowiedzi służą dzieckunmp za ataki na nas. Twój ostatni komentarz, który zedytowaliśmy po 1 minucie, trafił w pierwotnej formie nie tylko do niego na stronę, (co za szybkość kopiowania i śledzenia wpisów u nas) ale wysłał go też w oszczerczym licie do ks. Adama, że Adminka udając przyjaciela jest agentką, która chce ośmieszyć księdza i go zniszczyć, a ksiadz niby nie wie, co się dzieje na stronie. Dlatego ty zawsze poczekasz na edycję, nie pozwolimy na takie oszczercze gierki pana BH

   • wrogi.walec pisze:

    🙂 jestem jak najbardziej za. 🙂
    żartobliwie:
    bynajmniej będę miał pewność, że ktoś mi ortografię poprawi, a na dodatek przeczyta moje srebrne myśli 😉 hehehe pozdrawiam.

   • wobroniewiary pisze:

    Walec piszesz „myślę, droga Doroto, że jest to prowokacja”
    Chyba nie znasz faktów. Wczoraj u Zenobiusza próbowano jechać po borówce, że niby śmiała się z lęków Agnieszki i po Adminie oraz ogólnie po WOWITach że jesteśmy tacy źli a tylko Zeno pociągnie ten wózek. Dziś próbuje się najechać na Zenobiusza, że śmieje się z alkoholików a on tylko zastosował grafikę do tego co wymyślił sobie Żywy Płomień. Teraz to i my nie mamy wątpliwości skąd pochodzą przesłania ŻP jego urażona ambicja co do księdza Adama i inne głupoty na temat procent i promili otrzymanego światła Bożego. Jeśli dodać do tego komentarz „Tomaszka” to mamy pełny obraz dalszych oszczerczych zagrywek.
    Więc przemyśl, na drugi raz swoje wypowiedzi

    Żywy Płomień nie zechce mieć kierownika duchowego nigdy, bo oni „są za mądrzy i go krytykują”. U nas – w odróżnieniu – od innych stron – nie chcemy dyskusji o ŻP, bo znów będzie trzeba przeprowadzać egzorcyzmy!

  • wrogi.walec pisze:

   ello Zenek. więc szybkie sprostowanie.tak szybkie, że musiałem włączyć komputer;)

   ale do rzeczy. doktor ŻP i jego orędzia interesują mnie równie mocno w sensie poznawczym co orędzia „przyjaciółki satanizmu”. prosta sprawa- nie ma uwiarygodnionego kapłana prowadzącego… nie interesuję się nimi… chyba że … 😉 ktoś nam je tu przywlecze z odległych części galaktyki.
   teraz kwestia prowokacji:
   pani Dorota wrzuciła tę prowokację.
   wspomniała chorobę ( F10 wg. klasyfikacji ICD 10 )
   nie jestem tu w stanie dokładnie wam wyjaśnić specyfiki tej manipulacji. po prostu nie potrafię. hmmmm… to nawet nie jest prowokacja. w moim języku jest to manipulacja mająca na celu odwracanie uwagi od osoby o której mowa (ŻP??), wykorzystując wasze wypowiedzi tu tzw. promilowe.
   pójdźmy dalej. gdyby była tak naprawdę zatroskana o dobre imię chorych podjęłaby moje zapytanie:
   „w którym miejscu konkretnie znalazło się “to” nieprzyzwoite naśmiewanie? ”
   pytanie retoryczne na które każdy zna odpowiedź.
   naprawdę napisałem tylko po to, żeby nikt nie wycierał sobie uzależnionymi „twarzoczaszki”.

   teraz dopiero dorwałem się do kompa, bo na telefonie… ehhhhh nie za dobrze mi szło skrobanie;)

   Tylko JEZUS jest PANEM!
   do boju!!

   • wobroniewiary pisze:

    Jeśli ks. Adam zdecyduje to zostanie upubliczniony mój mail wysłany do tego „tfórcy orędzi” (kopia poszła do ks. Adama, do ks. Małkowskiego, do Wiosny Kościoła i do jednego abpa) oraz do kilku egzorcystów

    Ze mnie mogą kpić, wymyślać, że każę mu układać orędzia, że razem z nim śledziłam Bronka w Medziugorje, że jestem agentką ale nie pozwolę kpić a księdza Adama, z innych kapłanów, wizjonerów i z opieki duchowej, która dla wielu jest zbyteczna, bo „ksieża to masoni, głupcy i pyszałki z pootwieranymi furtkami demonicznymi”.
    Ja tylko mailowo pośredniczyłam w przekazaniu maili od ZP do WK i na odwrót. taka moja rola łączniczki.

    Za kpiny i za oszczerstwa rzucane na Kapłanów odpowie przed Bogiem Żywym każdy, kto teraz kpi z ks. Adama i jego furtek, demoniczności i innych przywar a Żywy Płomień też wpadnie w ręce Boga Żywego!

 22. borówka pisze:

  życzymy udanego mecenatu internetowego, i z „niecierpliwością” oczekujemy kolejnego „przesłania” byle nie o tym jak uległ łudzie i się z kimś zapomniał bo dziś i to można wyczytać.jak uległ własnej słabości o której wspominał wielokrotnie

  a jak wpisać w google translator vivi flaminis to tłumacz pokazuje że to znaczy szaman żyjący

 23. borówka pisze:

  Ważne wyznanie Alby (ale nadal wierzy ŻP) -odcięła się od ks. PN, od MBM wie, że świętokradzko przyjmowąła komunie święte
  Uwaga!!!
  Pod wpływem przekazów ŻP zwłaszcza w kwestii demonicznych objawień MK z Ch. i M. z I. ale nie tylko, wyznałam na Spowiedzi to, co wcześniej nie uznawałam tego za grzech. Spowiednik wytłumaczył mojej pustej głowie, że słuchając kazań Ks. Natanka od czasu Jego suspensy stawiłam siebie poza Kościołem, co oznacza ,że wszystkie sakramenty z jakich korzystałam były świętokradzkie., tak samo, gdy uwierzyłam w podważenie Dogmatu O Nieomylności Papieża (pod wpływem demonicznych przekazów MK).
  Dopiero przed chwilą dotarło do mnie, , że moje Spowiedzi od ponad roku są nieważne i świętokradzko przyjmowałam Komunię Św. Muszę więc odbyć Spowiedź Generalną Od tego zależy nasza wieczność. Zresztą nawet u ŻP. niedawno było objawione ,że coraz więcej osób przyjmuje Pana Jezusa świętokradzko i ci co czynią to świadomie będą mieli dramatyczną wieczność. Z początku nie odnosiłam tego do siebie, lecz teraz wiem, że to również mnie dotyczyło. Po ostatniej Spowiedzi odcięłam się od kazań ks. Natanka i przekazów MK i MB paląc i niszcząc wszystko co tego dotyczyło.
  Radzę to uczynić wszystkim, którzy podobnie jak ja pobłądzili, bo z Panem Bogiem nie ma żartów , Jest Cierpliwy, Miłosierny ale i Sprawiedliwy

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   TAK, szkoda tylko ,że Alba nie widzi demoniczności w przekazach Piotra. Nikt zdrowo myślący nie wierzy w jego orędzia, które pochodzą z dołu i z jego wyobraźni.. To praca polegająca na wklejaniu pod wpływem sugestii złego ducha różnych kawałków na miejsce innych ,stąd problem rozróżniania czasu i miejsca. 25 października on uczcił narodzenie Jezusa.
   Albo jeśli czytasz, to zachęcam cię do wyznania u kratek konfesjonału, że posiłkujesz się nie nauczaniem Kościoła, ale Żywym Płomieniem, który najpierw uprawiał publiczny masochizm a teraz publiczną spowiedź z własnych uciech.
   wszystko to jest podszyte urażoną ambicją i niespełnionymi marzeniami o wielkiej sławie wybitnego wizjonera. Ktoś kto czyta inny blog jak ja, wie, że Tadeusz dzwoni do niego i go ustawia. Wyczytałem to wyraźnie w komentarzu na wiadomej stronie. Może niemieckie pachną bo „pecunia non olet”

   • wobroniewiary pisze:

    Tadeusz doczytaj, zero o Żywym Płomieniu, i o dzieckunmp. Niech sobie czatują, wymyślają, omadlają byle nie w intencji, że nagle ŻP słyszy, że to M z I jest ok.

    Przyjęliśmy zasadę „ze złem się nie dyskutuje, zło się omadla”

 24. borówka pisze:

  „Żywy Płomieniu, chcę, abyś pomnażał w innych te cnoty”
  Następny przekonany o wielkosći swej misji.
  Jeden publikuje demoniczną Mery drugi przygotowuje do spowiedzi i urządza świeckie egzorcyzmy!

  Żywy Płomieniu, oto poddałem cię próbie. To co cię spotkało, jest z dopustu Bożego. Poznałeś dzięki temu, że jesteś słaby sam z siebie i sam sobie zagrażasz. Nie możesz sobie samemu ufać, więc oprzyj się całkiem na Mnie i wykonuj wszystko, co ci mówię. Nie rań Mnie więcej swoimi słabościami i ułomnościami, pilnuj się mocno na ile zdołasz, co ci nie dostanie, sam uzupełnię Moją Łaską.
  Nie dekoncentruj się ani na chwilę, bo jak sam widzisz i czujesz wykorzystuje to demon, pragnie cię wyszarpnąć choć na chwilę i wyrwać z Moich objęć i opieki, aby pokonać cię choć na chwilę. Słuchaj rad innych ludzi, bo przez nich do ciebie też mówię, nie wyrywaj się do przodu bez potrzeby i nie ujawniaj się! Uległeś pułapce demonów, wdając się w dyskusję portalową (internetową), lecz tu z nimi nie masz szans na wygranie, bo demony zamąciły wielu duszom umysły, w tym umysły licznych kapłanów”

  Nie widziałam, żeby Płomien gdzieś dyskutował. Widziałam jego jeden komentarz u WOWiTów a dyskusja to rozmowa co najmniej dwóch osób – na argumenty. On napisał swoje i poszedł no chyba że gdzieś dyskutował

 25. wobroniewiary pisze:

  Dyrekcja Tatrzańskiego Parku Narodowego chce usunąć krzyż z Rysów – informuje „Gazeta Polska Codziennie”.

  Dyrektor TPN Paweł Skawiński uważa, że został on ustawiony nielegalnie, bez zgody dyrekcji Parku i właściwej dla Rysów parafii św. Józefa Oblubieńca N.M.P. w Małem Cichem.

  Stalowy, dwumetrowy krzyż pojawił się na Rysach przed miesiącem. Nie wiadomo, kto go zainstalował. Stanął w miejscu innego krzyża, wzniesionego w 2009 r. i poświęconego ratownikom TOPR-u. Decyzją dyrektora TPN usunięto go jesienią 2010 r. i przeniesiono do kaplicy na Rusinowej Polanie

 26. Agnieszka pisze:

  Dobry wieczór
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus
  Dziękuję wszystkim.
  Jestem po spowiedzi. orędzia MBM i pieczęć przed chwilą spaliłam i czuję wielki spokój. ksiądz dał małą butelkę wody egzorcyzmowanej. mam skropić mieszkanie, poduszkę i pić przed snem.
  księża wiedzą o orędziach Marii z Irlandii. jak powiedziałam o lękach i o czytaniu orędzi to było pytanie o pieczęć o Marię z Irlandii i polecił mi książkę „Pismo Święte przeczy nauce Świadków Jehowy”
  Nie wiem czemu ale po niej mam zrozumieć więcej. Może ktoś z was ma w wersji internetowej 🙂
  Jezus jest Panem

 27. Franek pisze:

  Przeczytałem że ponoć piszę u Bronka
  Wypraszam sobie takie insynuacje
  Moja litera tam w życiu nie postanie.
  Jestem gorszy od Wałęsy, bo nawet nogi mu nie podam

 28. czekajacy pisze:

  To co wyczynia MBM – jak już X. Adam napisał – to czysta KPINA z Bożego Miłosierdzia. Pozwólcie, że zacytuję „Godzinę Szatana”:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/10/25/godzina-szatana-livio-fanzaga-diego-manetti-o-pysze-duchowej-o-ratunku-pod-plaszczem-niepokalanej-i-nie-tylko/

  „[…] chciałbym wskazać, że zaufanie miłosierdziu Bożemu stanowi możliwość daną nam wyłącznie w życiu ziemskim, może nawet w ostatnim jego momencie, ALE NIE PO ŚMIERCI. Mimo to wyznawcy niektórych doktryn niezgodnych z Magisterium Kościoła, twierdzą, że o przebaczenie możemy prosić nie tylko w tym życiu”

  „[…] Wracając do wściekłości Szatana, o której mówi siostra Faustyna, pamiętajmy o tym, co mówi Katechizm Piusa X: Diabeł kusi człowieka powodowany nienawiścią do Boga, z zawiści, ponieważ każdy człowiek jest przeznaczony do życia wiecznego, czyli do radowania się przez całe wieki tą przyjaźnią z Bogiem, którą Lucyfer odrzucił. Szatan chce więc wydzierać dusze Bogu i czynić z nich własne królestwo – królestwo potępionych.”

  Agnieszko,
  możesz być pewna, że wraz z Twoim postępem duchowym – będziesz ponownie kuszona.
  Twoje najsłabsze punkty będą atakowane. Przeczytaj książkę poleconą przez Kapłana. Poczytaj o kuszeniu, atakowaniu Ojca Pio przez złego. Czytaj Pismo Św. codziennie!

  Powtarzaj w duszy JEZU UFAM TOBIE! Czyń często znak Krzyża Św.!
  Odmawiaj Różaniec oraz koronkę do Bożego Miłosierdzia!
  Spowiedź, Msza Św., Komunia!

  I pamiętaj – na końcu ZATRIUMFUJE Niepokalane Serce, żeby nie wiem co innego głosiła MBM.

  Tylko Jezus jest Panem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s