Oświadczenie księdza Adama Skwarczyńskiego i adminów strony w związku z nasilającymi się atakami zwolenników herezji „Marii” z Irlandii

 Oświadczenie księdza Adama Skwarczyńskiego i adminów strony w związku z nasilającymi się atakami zwolenników herezji „Marii” z Irlandii

Co do „Marii” (MBM), to pamiętając, że “odrobina kwasu zakwasza całe ciasto”, a tu kwasu więcej jak mąki, –  mamy obowiązek podporządkować się woli naszego opiekuna duchowego i od dziś wszelkie pretensje niech dzieckonmp i zwolennicy MBM kierują do księdza Adama oraz do pozostałych teologów i do księży bijących na alarm, że to są herezje.
To nie jest prywatne zdanie Adminki strony, na której swoje opinie zamieszcza opiekun duchowy ks. Adam Skwarczyński oraz inni księża z Kościoła Rzymsko-Katolickiego!!!
Od tej pory pan Bronisław H., admin strony dzieckonmp, który nas czyta i cytuje oraz wszyscy zwolennicy herezji MBM  – już wiedzą, że każdy atak na adminkę: prywatny, personalny czy jakikolwiek inny za te “orędzia” MBM to jest to ATAK NA KSIĘŻY, KTÓRYCH OPINIE ADMINKA PRZEDSTAWIA NA TEJ STRONIE!
I  niech mają oni świadomość, że wyznając i szerząc herezje, uderzają w wiarę Kościoła katolickiego w Roku Wiary.
Admini i ks. Adam Skwarczyński

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, O nas, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

67 odpowiedzi na „Oświadczenie księdza Adama Skwarczyńskiego i adminów strony w związku z nasilającymi się atakami zwolenników herezji „Marii” z Irlandii

 1. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  No to już wszystko wiedzą 🙂

  A my zajmijmy się innym kuriozum!
  Komisja Europejska promuje komunizm

  Konserwatywny brytyjski europoseł Daniel Hannan ujawnił na swoim blogu zdjęcie najnowszego plakatu promocyjnego wywieszonego w Komisji Europejskiej. Plakat, mający promować tolerancję, obok symboli chrześcijańskich, judaistycznych, islamskich i taoistycznych (sic!), przedstawia także komunistyczne symbole sierpa i młota.

  Plakat to istne kuriozum. Przedstawia gwiazdę złożoną z najrozmaitszych symboli religijnych. Pośrodku mamy symboliczne wyobrażenie taiji, znane z taoizmu, nieco wyżej żydowską gwiazdę Dawida, są też islamskie półksiężyce, chrześcijański krzyż, a także symbole znane z dźinizmu, hinduizmu i innych pozaeuropejskich systemów religijno-etycznych.

  W kilku miejscach pojawia się też jednak… sierp i młot – symbol totalitarnego systemu komunistycznego, odpowiadającego za śmierć kilkudziesięciu milionów ludzi.

  „Dla trzech pokoleń symbol sowieckiej rewolucji oznaczał nędzę, niewolę, tortury i śmierć. Ozdabiał czapki czekistów, którzy przychodzili w nocy. Otwierał i zamykał filmy propagandowe ukrywające zjawisko głodu. Pojawiał się w sądach ludowych, które skazywały ofiary czystek i procesów politycznych. Trzepotał nad obozami reedukacyjnymi i gułagami. Dla setek milionów Europejczyków był symbolem obcej okupacji” – skomentował na blogu oburzony europoseł Hamman.
  http://niezalezna.pl/34032-komisja-europejska-promuje-komunizm

  Admini wstawcie proszę zdjęcie 😉

 2. JiM pisze:

  Niezapominajka napisała, że w orędziu MBM nie było zdania o wolnej woli a potem dodano 🙂
  Nie wiem, ale nawet jak było od początku to i tak siebie tylko ośmieszają
  Bo Mery zaprzecza sama sobie
  Dziś mówi „macie wolną wolę” a setki razy mówi musicie, musicie, aż niedobrze od tego musu.

  Kilka przykładów tego schizofrenicznego rozdwojenia
  1) Wtorek, 16.10.2012, 23.30
  a) „Teraz, ponieważ przynoszę wam Dar Mojego ostatecznego zbawienia, musicie Mnie wysłuchać.”
  b) „Musicie trzymać się z dala od tych, którzy są poganami i modlić się za nich. Jeśli nie będziecie trzymać się z daleka, zostaniecie uwiedzeni przez kłamstwa i nieczyste duchy”

  2) Sobota, 13.10.2012, 16.10
  Musicie modlić się o ochronę, ale przede wszystkim musicie modlić się za te dusze. Ponieważ Mój Ojciec zamierza ich ukarać. On wybierze każdego z nich i zniszczy ich. Bez waszych modlitw będę zgubieni i zostaną wrzuceni do jeziora ognia”
  Musicie wiedzieć, że otrzymacie te Dary”

  3) Czwartek, 11.10.2012, 10.03
  a) Musicie modlić się za te słabe, zwiedzione dusze, ponieważ są one pionkami w nikczemnej grze uknutej przez tych, którzy czczą szatana
  b) Musicie zachować Moje Nauki, waszego Zbawiciela, i nigdy się Mnie nie wyprzeć
  Musicie być czujni przez cały czas. Miejcie oczy szeroko otwarte. Zawróćcie, kiedy będzie

  4) Środa, 10.10.2012, 21.50
  ijmbluźnione przeciwko Mojemu Imieniu, Mojemu Ciału, Mojemu Słowu

  5) Poniedziałek, 08.10.2012, 19.00
  Musicie pozostać silni, gdy Moje Słowo jest rozdzierane i bagatelizowane. To będzie bardzo trudne, ale musicie wytrzymać tę mękę, ponieważ jest to dopiero początek

  Ostatnie musicie jest rewelacyjne 😀

  Nie urażajcie Mojego Syna, zaniedbując słuchania. Gdy już przeczytaliście te Przekazy z Nieba, możecie je puścić mimo uszu, ale najpierw musicie ich wysłuchać”

  Jak dla mnie tych przykładów wystarczy i dziękuję wam za to co robicie

  • wobroniewiary pisze:

   Dziękujemy, to nie Niezapominajka tylko M Magdalena pisała, ale to w sumie mało ważne. Nie wplywa na istotę stwierdzenia co jest a co nie jest herezją.

   Po wejsciu na stronę http://ostrzezenie.wordpress.com/ wystarczy nacisnąć dwa przyciski „ctrl + F” i wpisać początek słowa „Musi”
   co mamy? liczba dopasowań: 70 na jednej tylko stronie z kilkoma orędziami.
   dziękuję za taką wolną wolę 🙂

   Jezus jest Panem!
   O wolnej woli pisałam kilka komentarzy ostatnio i jak widać, „tfórcy orędzionek” szybko tę myśl podchwycili

   Ot chociażby tu z 15 października.
   Dziś dotarły do mnie dwa słowa “wolna wola” każdy ją ma, i my i oni. My trzymamy sie nauki Kościoła oni MBM. Ale to ich wolna wola i ich konsekwencje. My będziemy reagować tylko na kłamliwe informacje, typu ks. Adam popiera.
   A co do reszty – ich wolna wola. Tak jak i nasza. każdy odpowie za swoje.
   Ostrzegaliśmy? ostrzegaliśmy! Reszta już nie należy do nas
   Nie bądźmy bardziej papiescy od papieża i baczmy, byśmy sami nie pobłądzili bo każdy z nas potrzebuje wyciszenia. Za dużo w nas ludzkiej nadgorliwości – w nas to znaczy we mnie też.

   Diabeł szybko tę myśl podchwycił, no cóż, diabeł umie tylko małpować.
   Módlmy się za tych, co się dają łapać w jego sieci!

 3. Piotr - Żywy Płomień. pisze:

  Całym swoim sercem popieram protest przeciw otwartej HEREZJI MBM. Mam znajomych którzy są zaślepieni tą osobą. Demon tak zadziałał, że hipnoza i znieczulenie jakiej użył demon do zwiedzenia tej osoby i jej zwolenników, odkrytą być mogła jedynie za pomocą obserwacji owoców jakie osoba i dzieło wydają. Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe dobrych, to na kartach Ewangelii powiedział pan Jezus. Schemat w jaki wpadła MBM, był już powielany przez wielu twórców Herezji. Kto tego nie zauważa, ten jest pod wielkim wpływem znieczulenia i hipnozą złego ducha. Proszę o wzmożone modlitwy za te osoby, bo droga którą obrali wiedzie ku zatraceniu. Nie mogę milczeć, gdy dobrzy ludzie dają się zwieść wielu sztuczkom demona. Nie mam daru wymowy, bo nie jest to mi widać konieczne. Wielu, wiele może mi zarzucić, no cóż, jestem tylko człowiekiem. Przyznam się do błędów, jeżeli mi ktoś go pokazuje, ale gdy go nie ma, odrzucam słowa takiej krytyki. Czy MBM stać jest na pokorę? Czy przyjmie słowa krytyki? Nie umiem prowadzić dyskusji na wysokim tonie teologicznym bo mam skończoną zwykłą zsz. Jednak kieruję się tym, co Duch Boży do mnie mówi i staram sie to wypełniać.
  Z poważaniem i modlitwą za was wszystkich.
  Piotr – Żywy Płomień.

  • Wiosna Kościoła pisze:

   Witam Piotrze 🙂

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   @Piotr
   „Schemat w jaki wpadła MBM, był już powielany przez wielu twórców Herezji. Kto tego nie zauważa, ten jest pod wielkim wpływem znieczulenia i hipnozą złego ducha. Proszę o wzmożone modlitwy za te osoby, bo droga którą obrali wiedzie ku zatraceniu”

   O tak, trzeba dużo modlitwy za zwolenników MBM i za wszystkich, którzy są na drodze zatracenia bo nie słuchają Kościoła. Po to Pan Jezus powołał Kościół i jest Jego Głową, żeby nie szukać zbawienia poza Kościołem, w jakichkolwiek odłamach czy nawet poza posłuszeństwem kierownikom duchowym.

   Kiedyś była taka sytuacja, że św. Faustyna żaliła się Panu Jezusowi, po co kazał jej się pytać o coś kierownika, skoro wiedział, że odpowiedź będzie negatywna, a Pan Jezus powiedział, że bardzo mu się podobało jej posłuszeństwo kierownikowi, choć przez to posłuszeństwo nie spełniła życzenia Pana Jezusa, a On czegoś tak bardzo pragnął.

   Ty prosisz a ja odpowiadam modlitwą. Prośba a nie rozkazy i nakazy to dobry znak na drodze do nauk Jezusa Chrystusa 🙂
   Oby błądzący fanatycy MBM to zrozumieli

  • malina pisze:

   Brawo, Piotrek
   A brakiem daru wymowy się nie przejmuj, wysławiasz się pięknie i pamietaj, że Maryja przychodziła do większych prostaczków bez zawodówki nawet np w Lourdes.

   Pytasz czy Maria MBMprzyjmie słowa krytyki, a ja zapytam czy uczynią to jej wyznawcy i pan [ @****** Admin ]
   Przecież ty też usłyszałeś, że MBM jest zwiedziona.
   A masz już kierownika duchowego 🙂
   Modlimy się tutaj za Ciebie

 4. szulamitka pisze:

  Piotr!Ja mam magisterkę a nawet w połowie nie umiem się tak wysłowić jak ty.Jaka wielka radość,że masz kierownika duchowego!Bogu niech będą dzięki!

 5. borówka pisze:

  bardzo dobrze, że to napisano.
  benka podaje, że ich ataki to uwertura do podpalania kościołów.,
  Benka też pisała na stronie dznmp i wie co to za manipulatorzy.

  A teraz zaczęła się transmisja z Czatachowej i pieśń „Jezus, tylko Jezus Panem jest”!

 6. Sebro pisze:

  Kurcze, orędzie z 16 października napawało taką nadzieją a tu figa. Przecież maryśka w przekazie kazała im wyraźnie trzymać się z dala od nieposłusznych – czyli takich jak my. Już mialem nadzieję że dadzą nam spokój. A ja tu widzę że sami są nieposłuszni swojej boskiej prorokini.

 7. Niezapominajka pisze:

  A jakie ciekawe kazanie. Kapłan ma głosić wiarę. Ma dawać objawienie, że Jest Jezus, zgodnie z Ewangelia

  Błogosławiony Jan Paweł II był wielkim świadkiem wiary, papież BXVI rozpoczął w całym Kościele ROK Wiary, jest bojownikiem obrońcą wiary. on oczyszcza wiarę.
  Ojciec Daniel zachęca do słuchania i czytania Benedykta XVI, to jeden z największych teologów a zaczął Rok Wiary bo widzi w Kościele dużo niewiary bo jest dużo ludzi, którzy wierzą wygodnie w to co im odpowiada, że nawet kapłani maja problem z wiarą, że niektózy nie wierzą w obecność Pana Jezusa w Eucharystii

  Czy Admini głoszą coś innego?
  Więc rzeczywiście można śmiało powiedzieć, że to są ataki na wiarę, na dogmaty wiary na prawdy wiary w końcu na Ewangelię i na słowa prawdziwego Jezusa, który przemawia przez Kościół, przez swoich zastępców

 8. Wiosna Kościoła pisze:

  „Współczesne czasy są zdominowane przez szatana i będą zdominowane coraz bardziej w przyszłości. Ludzie, nawet najbardziej sprytni, nie mogą wejść w równą walkę z piekłem. Jedynie Immaculata (Niepokalana) ma od Boga obietnicę zwycięstwa nad szatanem. Będąc w Niebie Matka Boża potrzebuje naszej współpracy. Poszukuje dusz, które by całkowicie poświęciły się Jej, które stałyby się w Jej rękach skutecznymi narzędziami ku porażce szatana i ku rozszerzaniu Królestwa Bożego na ziemi”
  (Św. Maksymilian Maria Kolbe)
  Taka była również myśl św. Ludwika de Monfort. Taki też jest plan ratowania ludzkości, że Maryja przy końcu czasu pokona szatana. Taki jest sens Tryumfu Niepokalanego Serca zapowiedziany w Fatimie. Takie jest przesłanie Kapłańskiego Ruchu Maryjnego. Takie było znaczenie snu św. Jana Bosko o okręcie i dwóch kolumnach (Eucharystia i Maryja).
  Każdy uważny Czytelnik, zauważy, że JPII nazywał naszą cywilizację cywilizacją śmierci, natomiast wspominał o cywilizacji miłości i tak też prosił Maryję: „Z wielką ufnością staję na tym świętym miejscu, na jasnogórskim wzgórzu, tak bliskim memu sercu, ażeby raz jeszcze zawołać: Matko Boga i nasza, dziękuję Ci, żeś jest Gwiazdą Przewodnią w budowaniu lepszej przyszłości dla świata, żeś jest Patronką w budowaniu ogólnoludzkiej cywilizacji miłości.”
  Przykre, że ktoś zdradza Maryję, odwraca się od Niej w Jej szczególnym posłannictwie w tym czasie.
  To smutne…..

 9. brygadzista pisze:

  Hetman… jak z koziej….trąbka!

  • brygadzista pisze:

   Kolejna orędzina Mery jest coraz bardziej żałosna. Już nie ma wolnej woli. Kolejne zastraszanie i kolejne instrukcje”My disciples must now begin to recite My Crusade Prayers including number (45) to save souls during the Warning, so that the renewal of the earth will be achieved according to My Most Holy Will. As soon as the Truth is revealed My Holy Messages must be spread everywhere. When this happens, many will be alerted to the deceptions which they will have to face in their countries. They will learn how to recognise the antichrist and they will be able to arm themselves against his torment.”

   Moi uczniowie MUSICIE teraz rozpocząć odmawianie moich modlitw krucjat w tym numer 45, by zbawiać dusze podczas ostrzeżenia, tak, by odnowienie ziemi dokonało się według (zgodnie z ) Mojej Woli. Jak tylko Prawda zostanie objawiona, moje święte orędzia muszą być rozpowszechnione wszędzie. Gdy to się stanie, wielu zostanie ostrzeżonych o oszustwach, którym będą musieli stawić czoło w swoich krajach. Będą uczyć się jak rozpoznać antychrysta i będą wstanie uzbroić się przeciwko jego udrękom”

   No to wszystko jasne. Z ludzkiego punktu widzenia, być i czuć się nazwanym „uczniem Chrystusa” to przecież same peany dla p. Hetmana. On przecież zawsze pierwszy! Dlatego musi odmawiać krucjatki… musi, musi, musi. To mu pasi, bo inaczej władza przejdzie koło nosa. Orędzia muszą być rozprowadzane muszą, muszą, muszą. A kto ma to zrobić jak nie grupa Hetman sp. zoo.

 10. Nowa pisze:

  Przed chwilą dostałam maila że Dziecko Królowej zaprzedało Królową Pokoju
  Czy to prawda, bo ja tam nie wejdę

  To treść maila:
  [ @****** Admin ] admin ze strony http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/10/20/dla-licznych-widzacych-i-prorokow-jest-to-czas-kiedy-jest-im-ciezko-i-czuja-sie-samotni-poniewaz-kazdy-z-nich-dziala-w-pojedynke/#comment-107061 odkrył się przeciwko Gospie Jestem w szoku, trzeba powiadomić o tym ludzi z listy medziugorskiej

  zaprzedał duszę diabłu i wybrał Marię z Irlandii.

  anna2 powiedział/a
  20/10/2012 @ 6:43 pm
  Słuchajcie moi kochani blogowicze. Ostatnim prorokiem tych ostatecznych czasów jest Najświętsza Maryja Panna , Królowa Pokoju z Medjugorie. Jej tylko słuchajcie i wypełniajcie z całego serca Jej orędzia. Cała reszta to plewy.

  Dzieckonmp powiedział/a
  20/10/2012 @ 6:46 pm
  Anno odważny osad dałaś. Jesteś przekonana że to dobrze??

  • Franek pisze:

   Ja też taki dostałem,
   kto sieje wiatr ten zbiera burze.

  • benka pisze:

   NO ..NIE…!!!!!!!!!!Trzymam się za boki , bo śmiech mnie przerasta!!!!
   Pan Bronisław zakłada ,że to źle kiedy ktoś się upomina, o poważne traktowanie
   Najświetszej Maryji Panny i Jej przekazów dla widzących w Mediugorje.
   Kochani , tam już wiadra wody egzorcyzmowanej nie pomogą.
   Tam jest już poważna „wtopa”.
   Biedni ludzie ………co wy zrobiliście???????????

  • brygadzista pisze:

   Guru odnalazł swoje kryterium odróżniania duchów. Drżyjcie kapłani, zakopcie się pod pagórki prorocy Pana, Guru Hetman nadchodzi z wielką Mery na białym koniu. Kto mówi inaczej jak ona nie jest od Boga! To jego wyrocznia!

 11. Niezapominajka pisze:

  Nie zdziwię się jak ktoś zadzowni do psychiatryka i bez pytania zamkną nam Adminkę w szpitalu
  ale będziemy wiedzieć czyja to wina
  Żywy Płomieniu jeśli to czytasz to napisz u siebie na stronie czy admninka podszyła sie pod ciebie bo tomasz normalnie zasługuje żeby mu dokopać.
  Księdza chyba nie warto fatygować do nagrania, on już się wypowiedział na you tubie, co myśli o panu Bronisławie i jego stronie

  „Tomasz powiedział/a

  20/10/2012 @ 8:01 pm 1 1 Rate This
  Najbardziej obrzydliwe jest podszywanie się pod księży i inne osoby. Wykorzystywanie często 90-letnich duchownych bez dostępu do internetu. Niedawno pisali że ŻP jest na wyjeździe i będzie w listopadzie to… dlaczego nie możnaby podszyć się pod niego z jakimś ohydnym tekstem. Przy takiej cenzurze jaka tam obowiązuje mogą się podszywać pod każdego bo każdy wpis jest monitorowany przed dopuszczeniem.

  Ciekawe kiedy ten proceder się zakończy. Ktoś powinien to ukrócić i myślę że najodpowiedniejsza byłaby karetka wyposażona w komplet kaftanów bezpieczeństwa”

  • brygadzista pisze:

   Delirium cię bierze Tomaszku?

   • brygadzista pisze:

    Właśnie dlatego zostałeś odizolowany od tego środowiska, bo jak zaczął byś pluć, to mógłbyś się własną śliną zakrztusić. Ale my cię kochamy i tak długo będziemy kochać, aż upadniesz jak Szaweł, by powstać do światłości. Effata, Tomaszku. Wiemy, że błądzisz, ale Bóg jest Miłosierny a Jego łaska sprawia, że potrafi największego heretyka przemienić. Kochamy Cię, Tomaszku bo i Ciebie Bóg kocha.

  • brygadzista pisze:

   Tomasz kontra Dziecko:
   “Tomasz powiedział/a
   Najbardziej obrzydliwe jest podszywanie się pod księży i inne osoby. Wykorzystywanie często 90-letnich duchownych bez dostępu do internetu. Niedawno pisali że ŻP jest na wyjeździe i będzie w listopadzie to… dlaczego nie możnaby podszyć się pod niego z jakimś ohydnym tekstem. Przy takiej cenzurze jaka tam obowiązuje mogą się podszywać pod każdego bo każdy wpis jest monitorowany przed dopuszczeniem.
   Dziecko??? powiedział/a
   info jest bezpośrednio od ludzi którzy mają dobre kontakty z żywym płomieniem. Sam zywy płomien to opowiedział i czuł rozterkę . Wahał się czy sprostowac czy przylgnąć do obrońców nienawiści. Ale jak mu obiecali kierownika duchowego wybrał ich licząc że będzie miał szanse wypłynąć na wysokie wody.

   No to poszyli się pod niego, czy nie?

   • wobroniewiary pisze:

    Bóg zapłać!
    Może on nie zrozumie, ale inni go popierający.
    Przecież ten wstęp wpisu to obelga dla samego księdza, który pono nie wie z kim przystaje, otacza się złymi agentami, przyklepuje Żywego Płomienia, jest magikiem od czary-mary, uprawia magię i jogę wg smutnych panów z Niemiec i z Australii (Tadzio i Marek fotograf), do tego jest psychiczny i obrońcopodobny (Leszek-Krzysztof) a na koniec rzuca klątwami.
    No ale świadectwa czytelników wnet przykryją inwektywy rzucane na księdza i próby ośmieszenia go listami w kurii a margarytka wręczona pocztowo dopełni reszty. I znów zacieranie rąk „tym razem sie udało” – Ewę zamkniemy do psychiatryka, odizolujemy to go przekonamy do Marii MBM….

    A to wszystko z czystej troski nawracania dusz wg dznmp!

 12. Admin pisze:

  Ponieważ Tomasz nigdy u nas nie pisał a sugeruje że mamy cenzurę i nie wpuszczamy jego komentarzy przytoczę jeden przykładowy jego tekst jakie zwykł publikować na stronie „dzieckonmp”
  Poniższy tekst Tomasza pozostawiam Państwa ocenie.

  Tomasz powiedział/a
  20/10/2012 @ 8:01 pm
  1 0
  Rate This
  Najbardziej obrzydliwe jest podszywanie się pod księży i inne osoby. Wykorzystywanie często 90-letnich duchownych bez dostępu do internetu. Niedawno pisali że ŻP jest na wyjeździe i będzie w listopadzie to… dlaczego nie możnaby podszyć się pod niego z jakimś ohydnym tekstem. Przy takiej cenzurze jaka tam obowiązuje mogą się podszywać pod każdego bo każdy wpis jest monitorowany przed dopuszczeniem.

  Ciekawe kiedy ten proceder się zakończy. Ktoś powinien to ukrócić i myślę że najodpowiedniejsza byłaby karetka wyposażona w komplet kaftanów bezpieczeństwa/

  • brygadzista pisze:

   Państwo kocha Tomaszka. Lubić go nie muszę, bo Pan Jezus powiedział, abyśmy kochali naszych nieprzyjaciół. Nie musimy ich lubić. Dlatego Go kocham.

  • Adminka pisze:

   A ja dziękuję Tomaszowi za natchnienia.
   Niech cie dobry Bóg błogosławi Tomaszu.
   Dla Pana Jezusa warto wycierpieć.
   Badania pokazały by prawdę, a ja nawróciłabym jeszcze kilka osób w szpitalu, tam też potrzebują słow Bożych

   Jezus jest Panem!

 13. wobroniewiary pisze:

  Żywy Płomień nie znalazł u nas kierownika duchowego.
  Wiosna Kościoła nie jest wizjonerem.
  Adminka nie jest moskiewską agentką i w Medziugorje nie była pierwszy raz

  Ksiądz nie jest…. wg nich księdzem ale ks. Adam jest księdzem Adamem! Wypowiedzi księdza są wypowiedziami księdza a wypowiedzi wspólne są wypowiedziami wspólnymi

  Współczuję Ewie co musi o sobie czytać, ale dzielnie to znosi wie że cierpi dla Chrystusa. Do tego otrzymuje codzienne błogosławieństwo ks. Adama!
  Bez tego byłoby ciężko.
  Co prawda nie stoi pod katedrą jak ci w Argentynie ale tony jadu i śliny spływają po niej równo …

  • benka pisze:

   Ludzie kochani.
   Przecież oni te idiotyczne pomawianie robią celowo.
   Liczą na zdenerwowanie .Nerwy osłabiają w działaniu.
   Nie dajcie sie zdenerwować . Radośnie …………. najlepszą zemstą jest Różaniec za nich.
   Przecież on” parzy” ….jak można się dowiedzieć od egzorcystow.

   • Ryba pisze:

    Oni już piszą że to ma być klątwa i że szykują ochronę.
    A tak z ciekawości zapytam czy ta ich „pieczęć” nie zabezpieczy przed egzorcyzmem?
    Może mbm napisze im jakąś modlitewke ochronną specjalnie na tą okazję 🙂

 14. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Właczcie radio opoka.fm, na http://www.czatachowa.pl dziś jest msza św o uwolnienie z Czatachowej. Teraz jest przerwa a od 9 nabożeństwo uzdrowienia i uwolnienia.
  Módlmy się dziś wszyscy o nawrócenie Bronka i uwolnienie Tomasza nawet jak to jedna osoba oraz o siły do niesienia krzyża dla Adminki

  Ktoś jeszcze oprócz mnie?

 15. Wiosna Kościoła pisze:

  @Zenobiusz, doprawdy ubawiłeś mnie tymi cytatami. Nie wiem, czy to zaszczyt pochlebstwo, czy może ośmieszenie być nazwanym przez Dznmp wizjonerem? Z wieloma ludźmi się spotykam, ale tak jeszcze mnie nikt nie nazwał !! Chyba zmówię z tego powodu jakąś laudacje 🙂

  • Wiosna Kościoła pisze:

   Czy p. Bronisław odebrał personalnie słowa św. Maksymiliana? Przecież tam nie ma nic o Nim. Stąd widać, że ma bardzo niespokojne sumienie.
   pozdrawiam Pana p. Bronisławie w szczerości serca, bo nie wiem, czy dzisiaj jest Pan odwzajemnić szczerość.
   „wizjoner” Wiosna Kościoła 🙂

   • brygadzista pisze:

    @Wiosno to, że p. B jest manipulatorem wiemy nie od dzisiaj. Zenobiusz reblogował wpis, ale u p. B oznacza to jednoznacznie wraz z werdyktem nieomylności, że sam poszedłeś tam wpisałeś i się reblogowałeś. Oto rzecze Saratusra!
    Napisałeś, że wielu odwraca się od Maryi – dla p. B oznacza, że nazwałeś go satanistą.
    I tak można wkoło Macieju. Masz jednak rację „proroku” 🙂 – twój komentarz go rozłościł, bo ma nieczyste sumienie. 🙂

 16. brygadzista pisze:

  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku
  Ja i moja strona Tomaszku

 17. Czytanie na jutro:

  List do Hebrajczyków 4,14-16.
  Bracia: Mając arcykapłana wielkiego, który przeszedł przez niebiosa, Jezusa, Syna Bożego, trwajmy mocno w wyznawaniu wiary.
  Nie takiego bowiem mamy arcykapłana, który by nie mógł współczuć naszym słabościom, lecz doświadczonego we wszystkim na nasze podobieństwo, z wyjątkiem grzechu.
  Przybliżmy się więc z ufnością do tronu łaski, abyśmy otrzymali miłosierdzie i znaleźli łaskę dla uzyskania pomocy w stosownej chwili.

 18. brygadzista pisze:

  ale nie pomyśleli, że gdyby Piotr zgodziłby się na ew spotkanie z Wiosną Kościoła, to mieliby go na tacy… a tak zabrakło taktyki

 19. brygadzista pisze:

  bardzo „mądry” wybór 🙂 liczy się tylko Irlandia!! Sprytne

 20. brygadzista pisze:

  Zenobiusz@ Dzwoniłeś do Piotra i naciskałeś go, a do mnie nie chcesz zadzwonić ani mnie naciskać, no wiesz?

  • wobroniewiary pisze:

   Ten komentarz zdziwi wielu…

   Byłam w Medziugorje, w tym samym czasie był @****** i Piotr ZP. Żadnego nie spotkałam. Jak Maryja umie układac ścieżki nasze. Za to dziękuję z całego serca
   Z całym szacunkiem, ale dopóki Piotr nie znajdzie sobie kierownika żadne jego orędzie nie znajdzie się na naszej stronie a do tego przepraszam, że się narażam wielu, ale nie wierzę, że w Medziugorje do Piotra mówiła Maryja.. akurat tego dnia kiedy od lat zjawia się u jednego z wizjonerów medziugorskich. Nie zaprzeczam na 100%, ale ja osobiście nie narzucając nikomu swego zdania uważam, że ten dzień i „Niebieski krzyż” czy wzgórze Podbrdo jest chyba (?) zarezerwowane dla kogo innego i to od lat…

   Piotr nie przyjął zaproszenia do rozmów z WK na stronie Jest na wyjeździe jak pisał. Gdzie to nie interesuje mnie to. Czy miał możliwość dorwania się gdzieś do netu to jego prawo i jego sprawa.
   Ja sama podczas wyjazdu dwa czy trzy razy zajrzałam do internetu na krótko.

   Ten człowiek, który to wymyśla jest bardzo biedny.
   Duchowo.
   Biedny.
   Współczuję mu.
   Po ludzku podeszłabym zrobiła znak krzyża i odeszła odmawiając dziesiątek Różańca lub Koronki Pokoju, bo włanie pokoju serca mu brak…..

   Tak, to prawda, że jest mi dziś bardzo ciężko za te zarzuty, chyba tylko nienormalny człowiek z sercem z kamienia napisałby, że mu łatwo łykać to wszystko ale łykam to w pokorze ks. Adma mi powiedział „proszę pamiętać, że cierpi pani dla Chrystusa, jest pani dusza ofiarą”
   za każde „Zdrowaś” dziękuję, bo samej trudno dźwigać krzyż z tylu oszczerstw ale Pan Jezus też był posądzany o wiele, czego nie zrobił.

 21. brygadzista pisze:

  dużo piszemy – to prawda. Nie koniecznie z sensem.
  na przykład o Medjugorje? No tak statystycznie to jest na przykład.

 22. Sebro pisze:

  Ja tu widzę, że ktoś straszną ma obsesję na swoim punkcie. Nawet jeśli o nim nie mówią, to nasze wypowiedzi układa tak, by wyglądały, że są o nim. Panie Bronku – nie jest pan pępkiem świata, żeby się panem tak namiętnie zajmować. Dla nas pępkiem wszechrzeczy jest Jezus Chrystus, któremu jesteśmy posłuszni nawet pod groźbą śmierci.
  Jezus jest Panem

 23. brygadzista pisze:

  Dziecko :” Zapamiętajcie sobie tych polskich wizjonerów ich metody działania. Kążdy wizjoner który ma orędzia przeciwko innemu wizjonerowi nawet fałszywemu ma wizje od szatana.”
  Zapamiętajcie sobie…. wizjoner czy co?

 24. lukasz845 pisze:

  Nie lepiej byłoby dać sobie spokój z tymi herezjami MBnM i Bronisławem? Totalnie ich olać, ponieważ ciągłe wymiany na słowa (na dzkp obelgi) do niczego nie prowadzą i zająć się ważniejszymi sprawami, np. Intronizacją Jezusa na króla Polski, propagowanie tego. Co Wy o tym sądzicie? 😉

 25. brygadzista pisze:

  Kocham Tomasza!!

  • brygadzista pisze:

   I coraz lepiej… Nie MUSI tutaj Tomaszek wchodzić, ani czytać. Co innego MUSI, ale trzeba okazał mu raz łaskawość i nie ZMUSZAC do czytania tego bloga!

 26. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Ale że napisał co myśli o polskich wizjonerach w tym Św. Faustynie no ciekawe, ciekawe.

  Na moją prośbę o modlitwę i linka do Czatachowej napisał że jestem „ochroniarzem” i że mu to mówiłem.
  Czyżby pan [ @****** Admin ] miał aż takie urojenia ? pamięć mam raczej dobrą i nie przypominam sobie rozmowy z Panem Bronisławem.
  Choć rad bym Go zobaczyć na chwilę rozmowy u siebie w gabinecie, ale On tak przyjedzie jak pojechał do Wąwolnicy do WK

 27. marianka pisze:

  Nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni,Bog wie wszystko, zna nasze mysli. Myslalam ze znajde tutaj jakies wartosciowe tresci aby poglebic wiare ,poczuc pokoj w sercu ..a tu caly czas o jakims panu piszecie ….niestety zawiodlam sie….

  • wobroniewiary pisze:

   Proszę zobaczyć u góry pod zdjęciem jest kilka zakładek jak np.: „Wiosna Kościoła naucza” „Ks. Adam Skwarczyński” „świadectwa” „Nie ustająca Koronka” i inne po przeczytaniu wszystkich proszę jeszcze raz odszukać ten swój komentarz i zastanowić się czy były w nim słuszne uwagi.
   Admin

 28. benka pisze:

  Celowo powiłuje się ,na jakiegoś ksiedza ,aby podnieść swój prestiż w oczach czytelników.
  No to dlaczego nie ma kierownika duchowego?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s