Jezus Chrystus moim Panem jest! Jezus Chrystus moim Królem jest!

 

                                             Modlitwa do Chrystusa Króla

Jezu, Królu i Celu serc wszystkich, przez przyjście królestwa Twego obdarz nas pokojem. Panie Jezu, Chryste, Tobie składam hołd jako Królowi świata.

Cokolwiek stworzone zostało dla Ciebie istnieje. Rozporządzaj mną jako własnością swoją. Przyrzekam Ci, że będę żył jako dobry chrześcijanin.
Boskie Serce Jezusa, przyjmuję dzień dzisiejszy jako dar miłości Twojej. Chcę podjąć stojące przede mną zadania w tej intencji, by wszystkie serca uznały Twoje święte panowanie, by w ten sposób na całym świecie nastało Królestwo Pokoju. Jezu, Królu mój, do Ciebie chcę należeć w życiu i w wieczności. Amen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Jezus Chrystus moim Panem jest! Jezus Chrystus moim Królem jest!

 1. lukasz845 pisze:

  Tylko Jezus jest Panem! 😀

 2. Wiosna Kościoła pisze:

  Szanowni Admini! Widzę, że bardzo emocjonalnie podchodzicie do oszczerstw i pomówień. Trzeba nabrać dystansu. Mnie jeszcze nikt tak nie obraził 🙂 , nazywając mnie „wizjonerem” :). Wytrwałość szlifuje się w cierpliwości. Pisuję na różnych blogach, przeglądam różne strony i zauważyłem, że w Polsce jesteście wraz z ks. Adamem jedyni, którzy tak otwarcie przeciwstawili się „prorokini” z Irlandii.
  Jak widzicie ta walka nie jest łatwa, tym bardziej, że macie do czynienia nie z jakąś tam grupką ludzi, ale wielbicielami i fanatykami, którzy nie przedstawili żadnych argumentów teologicznych, opierając się jedynie na zastraszeniu i stwierdzeniu „Pan Jezus” powiedział i basta.
  Oszczerstwa bolą, ale one prowadzą do Prawdy, którą PAN JEZUS objawi – prędzej czy później. Dobre drzewo – dobre owoce. Cierpliwość jest hartem ducha. Różnie Pan Bóg doświadcza swoje wybrane dusze. Karci Pan tych, których miłuje. Proszę pamiętać o tym, ponieważ on potrzebuje tych, ktorzy są mocni w boju.

  Proszę rozważyć słowa z Psalmu 3 — wszyscy je rozważmy:
  Nie zazdrość krzywdzicielowi,
  nie skłaniaj się ku jego drogom,
  bo Pan się brzydzi przewrotnym,
  a z wiernymi obcuje przyjaźnie.
  Przekleństwo Pańskie na domu występnego,
  On błogosławi mieszkanie uczciwych;
  On się naśmiewa z szyderców,
  a pokornym udziela swej łaski.
  Mądrzy dostąpią chwały,
  udziałem głupich jest hańba.

  Pan Bóg zna zamiary serc, Pan Bóg przenika serca. Jest przecież Sprawiedliwy.
  Upokorzenia dla duszy są potrzebne, taki przykład pozostawił min Pan Jezus s. Faustynie. Obojętnie, kto się czuje pokrzywdzony jedna, czy druga, czy trzecia strona, trzeba to ofiarować Bogu a nie wyrzucać na widok publiczny, aby to rozdziobały kruki i wrony.

  Zgadzam się z o. Jackiem, że do Medjugorje przybywają różni ludzie, o różnych poglądach i chcą się poczuć ważni. Ja także znam opinie krytyczne na temat tego miejsca. Ale trzeba jest rozważyć ten problem w szerszym znaczeniu mariologii i znaku czasu a także tryumfu Niepokalanego Serca.

  Jeśli Fatima jest zapowiedzią tego Tryumfu, to moim zdaniem Medjugorje, jest znakiem i odpowiedzią na wezwanie do pokuty! Dziwne jest właśnie to, że są ludzie, którzy nie zauważają tego, a koncentrują się na zupełnie innych wydarzeniach i sensacjach.
  Jan Paweł II modlił się: „Zawsze tak wiele mówiły mi te słowa, które Twój jedyny, rodzony Syn, Jezus Chrystus, Odkupiciel człowieka, wypowiedział z wysokości krzyża do Jana — apostoła i ewangelisty: „Oto Matka twoja”. Zawsze w słowach tych znajdowałem miejsce każdego człowieka — i moje własne miejsce.” – Właśnie, nasze miejsce przy krzyżu wraz z Maryją! Dlatego nie można stawiać w obecnym czasie żadnych innych ziemskich wydarzeń, poza spojrzeniem na Maryję, ktróra zwycięża i prowadzi do Chrystusa. Czy Maryja miała łatwo, gdy Jej Syn umarł na krzyżu. Pewnie mogła liczyć tylko na wsparcie paru niewiast i grona Apostołów. Z nimi się modliła i z nimi trwała na modlitwie w Wieczerniku.
  Pisałem wam, że należę do Kapłańskiego Ruchu Maryjnego już od dawna. Jest tam wiele obietnic danych kapłanom i świeckim i wierzę w nie całym moim sercem. Dlatego Bóg pozwala, aby pluto, poniżano, ośmieszano, a ja to przyjmuję dla Wynagrodzenia Sercu Matki i cieszę się z tego, że mogę… że zostało mi to dane. Sursum corda! Bóg jest Sędzią – nie człowiek.

 3. Joasia pisze:

  nie pytajcie mnie skad to pochodzi ale:
  To co Chrystus moze nam najlepszego dac tu na ziemii to: Udzial w swojej Męce
  Te oszczerstwa, klamstwa, pomowienia sa udzialem dzieki ktoremu mozemy sie jednoczyc w Męce Naszego Pana/ z Naszym Panem.
  A jak z Chrystusa drwili na Golgocie? Bogiem jestes i nie mozesz sie zbawic? Gdzie jest ten Twoj Bog zeby Cie wybawil?
  Ojcie Pio mowil/pisal wy nie placzcie jak ludzie wam przykrosci przysparzaja, drwia, klamia. Wy sie radujcie bo wielkie zaslugi gromadzicie w Niebie. Tak zreszta i Pismo Sw mowi.
  Trzeba dalej robic robote dla Pana i nie dac sie szatanowi zwiesc z tej drogi.
  Jezus Chrystus naszym Panem jest. :-)))

  • brygadzista pisze:

   Mnie ta cała sytuacja przypomina podpis pod zdjęciem akcji protestacyjnej w Argentynie
   Opętana lesbijska dzieciobójczyni pluje, z nienawiści w twarz odważnego chrześcijanina. To dopiero początek…
   Sądzę, że jeszcze nie raz nam na plują w twarz….

 4. benka pisze:

  Jezu, Królu Miłosierdzia,

  który powiedziałeś do św. s. Faustyny, że „Polskę szczególnie umiłowałeś”,
  stajemy dziś przed Tobą i odwołując się do tej szczególnej miłości
  wołamy o Twoje Miłosierdzie dla Ojczyzny naszej.
  Przebacz nam nasze grzechy i niewierności, pochyl się nad słabością naszą.
  Jezu, ufamy Tobie!
  Ufamy Twoim obietnicom!
  Ufamy wszechmocy Twojego Miłosierdzia!
  „Jesteśmy Twoim ludem, Panie”.
  Dlatego zjednoczeni w Twoje Imię, w tak trudnym momencie dziejów,
  wzywając orędownictwa Maryi naszej Królowej i naszych Świętych
  wołamy wraz z Janem Pawłem II
  „Niech zstąpi Duch Twój!
  Niech zstąpi Duch Twój!
  I odnowi oblicze ziemi!
  Tej ziemi!”
  Amen

  siostry-Rybno

 5. benka pisze:

  Módlmy się.
  Boże Wszechmogący, panie Zastępów, padamy do stóp Twych w dziękczynieniu, że przez wieki otaczałeś nas Swą przemożną opieką. Dziękujemy Ci, że Ojców naszych wyprowadziłeś z rąk ciemiężców, najeźdźców i nieprzyjaciół \; także za to, że po latach niewoli obdarzyłeś nas na nowo wolnością i pokojem. W tej chwili, kiedy tyle sił potrzeba naszemu Narodowi, aby zachować wolność, prosimy Cię, Boże, napełnij nas mocą Ducha Twojego. Uspokój serca, dodaj ufności w Twoją miłość, oświeć zaćmione umysły naszych braci, wzbudź w Narodzie chęć do cierpliwej walki o zachowanie pokoju i wolności. Spraw, byśmy stali się zdolni własnymi rękami i wzajemną solidarnością w służbie Twojego Krzyża zachować Twoje Królestwo w nas, w naszych rodzinach, w naszym Narodzie, jak za czasów praojców. Wybaw nas od głodu, nędzy i wojny. Obdarz nas chlebem. Błogosław naszej pracy, Panie Miłosierny, Panie Sprawiedliwy, Panie Wszechmocny.
  Boże, niech Dych Święty zmienia oblicze naszej ziemi i umacnia Twój lud. Daj nam, o Panie, abyśmy po przyjęciu w pokorze „Bierzmowania Dziejów” – udzielonego przez Ojca Świętego Jana Pawła II – Twego Ducha nigdy nie zasmucali, a przez zawierzenie Maryi, Matce Kościoła i Królowej Polski, pozostali zawsze wierni Chrystusowi i Ojczyźnie.
  Amen.

  Módlmy się, wołajmy o Miłosierdzie Boże, a Bóg ocali Ojczyznę.
  Zobaczymy jeszcze nie jeden cud Bożego Miłosierdzia.
  siostry-Rybno

 6. Joasia pisze:

  Ojciec Pio: ”Dopuki nie mozna o nas powiedziec: Ten chrzescijanin jest drugim Chrystusem – Nie zatrzymujmy sie w drodze na Kalwarie”
  Najlepszego dla Adminow, Kochani, robicie dobra robote we winnicy Pana,
  Jezeli utrudzeni jestescie to zwroccie sie/pojdzcie do Pana a ON da wam wytchnienie. :-)))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s