Niemcy i Austria: Kolejne ostrzeżenia przed MBM i „orędziami ostrzeżenie” – doktor dogmatyki i sakramentologii, katolicka strona katolish.net a także ewangelicy ostrzegają TO HEREZJE NIE POCHODZĄCE OD BOGA!

Nietypowy przesyła informacje z Niemiec:

O. Karl Wallner doktor dogmatyki, sakramentologii oraz Założyciel Wyższej Szkoły Filozoficzno-Teologicznej w Austrii, podczas swojego wystąpienia w dniu 22.maja 2012 roku zdecydowanie odrzucił orędzia MBM jako nie pochodzące od Boga.

Katolicka strona internetowa katholisch.net przestrzega przed „orędziami ostrzeżenie” jako heretyckimi.

Już nawet ewangelicy ostrzegają przed ostrzeżeniem. Przewodniczący Centrum Ideologii w Berlinie, Reinhard Hempellmann, stwierdza: „Panikmache und Endzeitspekulationen sind kein authentischer Ausdruck christlicher Zukunftshoffnung, die darauf abzielt, Menschen zu trösten und aufzurichten.“
Robienie paniki i spekulacje dotyczące czasu ostatecznego nie są autentycznym wyrazem chrześcijańskiej nadziei na przyszłość, która zmierza do tego, by ludzi pocieszać i prostować ich drogi”.

Od Adminów: To kolejny głos Kościoła ostrzegający przed zgubnym wpływem heretyckich i szatańskich „orędzi” Marii od niemiłosierdzia.

Przypomnijmy słowa naszego ks. Adama Skwarczyńskiego z dnia 3 lipca: kliknij

Stając przed Bogiem z głębokim poczuciem kapłańskiej odpowiedzialności za każde słowo bardzo wszystkich proszę, opierając się na coraz bardziej dramatycznych świadectwach ludzi oszukanych i zranionych, o nieotwieranie strony “dzieckonmp”.
Użyte na niej wabiki w postaci nazwy strony, obrazu Matki Bożej, orędzi Medziugorskich – najwyraźniej służą szatanowi do zwodzenia ludzi, natrafiających tam na teksty fałszywych “proroków”. Czytają je z ciekawości i nieświadomie karmią się trucizną w nich zawartą. Jeżeli już sami, mimo ostrzeżeń, zechcą się narażać, to ich sprawa, ale NIECH PRZYNAJMNIEJ NIE SŁUŻĄ SZATANOWI ZA NARZĘDZIE!
JEGO KŁAMSTW ORAZ PIEKIELNEGO JADU NIE ROZSZERZAJĄ WŚRÓD SWOICH  ZNAJOMYCH!
3 lipca 2012
ks. Adam Skwarczyński

KRYTYCZNA PRÓBA OCENY „ORĘDZI OSTRZEŻENIE”, PUBLIKOWANYCH PRZEZ „MARIĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA” (MBM)
Opracowanie zbiorowe pod redakcją ks. dr Adama Skwarczyńskiego – pobierz: MBM ocena obszerna, opracowanie zbiorowe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Niemcy i Austria: Kolejne ostrzeżenia przed MBM i „orędziami ostrzeżenie” – doktor dogmatyki i sakramentologii, katolicka strona katolish.net a także ewangelicy ostrzegają TO HEREZJE NIE POCHODZĄCE OD BOGA!

 1. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Dzięki za ten artykuł.
  Nietypowy długo się nie odzywał, ale jak się odezwał to tak jak należy.
  Pozdrawiamy Nietypowego 😉
  Jezus jest Panem
  a Mery szarlatanem

  Chwała Panu za ten wpis

  • malina pisze:

   i za kolejne ostrzeżenie przed „orędziami” z serii ostrzeżenie.
   Wszyscy przed nimi ostrzegają. Nawet ostatnio Maryja w Medugorje

 2. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  A tymczasem sekciarze działają w bardziej wyrafinowany sposób. Diabe zaciera łąpska aż syk słychać w Lublinie i w całej Polsce

  1) Pan Leszek pisze tam jako Krzysztof i obiecuje kasę, bagatela 1000 zł. na nowe billboardy to akcja nabiera tempa i będą powstawać nowe
  2) sekciarze chcą „Panu Bogu świeczkę a Mery of Satan ogarek” no to teraz hit jesieni 2012!

  nowy billboard ma zawierać cytat ze św. Faustyny albo tekst z Pisma Świętego a rekjamę strony ostrzeżenie. wordpress żeby nie czytać krytycznyh uwag kościoła.

  Przecież każdy wie, że Bronek czyta naszą stronę i zna stanowisko Kościoła ale w GóWnie Wybiórczym (tam też poleźli) mówią tak:

  – Billboardy są finansowane z datków ludzi z całej Polski. Naszą grupę łączy to, że wierzymy w to orędzie, które co prawda nie zostało jeszcze zaakceptowane przez Kościół, ale to tylko kwestia czasu. Wiemy przecież, że na taką akceptację często trzeba bardzo długo czekać. Nie zmienia to jednak faktu, że te wizje się sprawdzają i są jak najbardziej wiarygodne. Oprócz tego dzięki nim wielu z nas odmieniło swoje życie i stało się lepszymi, bożymi ludźmi – tłumaczy Sylwia Gumkowska, jedna z organizatorek akcji.

  Więcej… http://wyborcza.pl/1,75248,12616117,Katolicy_odpowiadaja_ateistom__Strasza_nas_apokalipsa.html#ixzz28VoxVy2u

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Normalnie łapa świerzbi

   „Naszą grupę łączy to, że wierzymy w to orędzie, które co prawda nie zostało jeszcze zaakceptowane przez Kościół, ale to tylko kwestia czasu”
   Żebym nie miał awersji to bym sam napisał do GóWna z jakim gównem mają do czynienia

   Cynizm Bronisława nie ma umiaru i granic, a wszystko podszyte Medziugorjem.
   Hanba i obraza Boga i Matki Najświętszej

   • mat pisze:

    A pani Sylwia biedne dziewczę ze wsi nie mające na lekarstwa dla ojca handlująca pieczęcią bożka piekielnego na allegro nagle okazuje się znawczynią logistyki i umiejętności dojenia kasy z naiwnych wyznawców mbm i jej krucjatek dotyczących przeżycia w bunkrach podczas narodowych egzorcyzmów 😀
    Na udzielaniu wywiadów prasie lokalnej też się zna, i to prasie lubelskiej, bo niedaleko pada jabłko od jabłoni.

    • benka pisze:

     @Mat
     lokalna prasa dobrze wie ,że to są przekręty , i własnie dlatego
     będzie adorować tą sektę , po to żeby namieszać w Kościele.
     Dziwię sie ,że jeszcze Kuria nie zabrała głosu.
     Znów będzie „poprawna cisza w Kościele”?

    • wobroniewiary pisze:

     zapraszam do najnowszego wpisu i kolejnych rewelacji

  • wobroniewiary pisze:

   Idąc za twoim linkiem już wiem skąd Bronek lubi ankietki 😀

   Dz. za maila. Jako Administrator potwierdzam, że Leszek to Krzysztof z innej strony. Pisałem już o tym jak się u nas pomylił swoim imieniuem, a jego mail w innym kodowaniu avatarów to potwierdza. Tacy sponsorzy heretyckich billboardów nie mają czego szukać na mojej stronie. Panie Leszku było miło, ale nie ma pan co u nas szukać.

   Jezus jest Panem!

  • Janek pisze:

   „Naszą grupę łączy to, że wierzymy w to orędzie, które co prawda nie zostało jeszcze zaakceptowane przez Kościół, ale to tylko kwestia czasu. Wiemy przecież, że na taką akceptację często trzeba bardzo długo czekać. Nie zmienia to jednak faktu, że te wizje się sprawdzają i są jak najbardziej wiarygodne.”
   ——————–
   Przypomnę to co już kiedyś pisałem: ciężko będzie je uznać za prawdziwe, gdyż w orędziach Ostrzeżenie znajdują się błędy teologiczne.

   • benka pisze:

    @Janek
    Ale … co namieszają ..to namieszają . Szkoda ludzi , którzy im uwierzą.
    Najgorszym draństwem jest ośmieszanie Kościoła.

 3. Sebro pisze:

  Idąc za szatańską ideologią propagowaną przez Wybiórczą, nie zdziwię się, jak staną się oni wkrótce propagatorem owych orędzi 😉 Aczkolwiek z drugiej strony to świetnie upleciona diabelska intryga, by ateistów skonfrontować z heretykami podszywającymi się pod katolików. W ten sposób jest to wielka woda na młyn dla wszelkiej maści, już nie ateistów a antyteistów.

  • borówka pisze:

   Takie coś i to w dniu święta prawdziwej głosicielki Bożego Miłosierdzia mógł wymyśleć tylko szatan a jego słudzy wciąż myślą, że wyznają wiarę w Jezusa który mówił „Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą”

   Pan Jezus nie dawał pieczęci na ochronę ciała tylko na OCHRONĘ DUSZY!

   • Sebro pisze:

    Nie tylko to, bo czas się zbiegł wręcz nieprzypadkowo. Św. Faustyny + I piątek miesiąca, dziś I sobota miesiąca a jutro Matki Bożej Różańcowej. Musimy to wykorzystać dobrze. W tych dniach wszędzie gdzie to możliwe szatan miesza – wiem coś o tym – ale my mamy się nie poddawać i nie ustawać na modlitwie.

 4. Małgosia pisze:

  A czy św. Franciszek może dawać przekazy podniesionym głosem?
  Czy te słowa pasują do świętego Franciszka?
  „” Wprost Mi wstyd za duchownych, którzy odwracają się od człowieka szydząc z niego a powinni pomagać wszystkim, bo po to są posłani. Bóg Wszechmogący wysłuchuje ich a żaden nie chce oficjalnie być twoim kierownikiem prowadzącym. To oni powinni nawet prześcigać się w świętości a nie od niej stronic.”

  • Niezapominajka pisze:

   Oj Małgosiu 🙂
   Trochę mi zeszło z szukaniem, ale to przecież Mieczysława K z Chicago, koleżanka po fachu Mery, czcicielka herezji i głupot
   Jej Franciszek wypluwa siarczystym jadem takie herezje „Niech nie śmieją się z ciebie inni, gdy piszesz, ze nie w każdej Hostii jest Jezus, bo prawdziwie nie jest. Po śmierci wielu przekona się, ze Go tam nie było przez winę duchownych”

   No i to zakończenie, Święty uniża się przed MK 😀
   Dziękuję Ci Św. Franciszku.Św. Franciszek: To ja ci dziękuję, bo nie mam sposobności mówić do ludzi.

  • mat pisze:

   I pomyśleć, że jakby nie WOWiT-y to do tych słów śpiewałby ksiądz Stefan Ceberek
   ale szach-mat i jest porządek!
   Jezus jest Panem
   Pamiętacie?

 5. wobroniewiary pisze:

  @Tadeusz gratuluję wpisu i dz za reklamę Prawdy i wpisu Nietypowego, bo ten wpis powinien dotrzeć do jak największego grona ludzi 🙂
  http://forum.dziennikwschodni.pl/religijna-wojna-na-billboardy-w-lublinie-t67400/page__st__120

  ‚To nie są katolicy tylko heretycy i sekciarze
  Katolik kocha ateistę i modli się dla niego o łaskę wiary nigdy nie kpi z ateisty. I nie dyktuje mu modlitwy.
  Matka Teresa z Kalkuty zamykała oczy w chwili śmierci Hindusom nigdy nie czyniła im znaku krzyża ani nie zmuszała ich do przyjęcia wiary tylko modliła się do Boga by ich zechciał przyjąć do siebie. Żadnego zwas nie zamierzam nawracać ale każdego szanuję
  A to warto przeczytać, bo to pseudokatolicy robią katolikom antyreklamę

  http://wobroniewiary…/#comment-17311″

 6. K z Lublina pisze:

  Dzień dobry.
  Trafiłam tu z ze strony Dziennika Wschodniego. Mieszkam pod Lublinem, pracuję blisko tego miejsca gdzie tę reklamę postawiono Po artykule z dzwsch długo siedziałam w internecie,i trzymałam się za brzuch ze śmiechu, że ludzie wierzą w takie brednie. Jednak coś nie daje spokoju. A Lublin aż huczy od plotek że to akcja pewnego pana który lubi być słynny i jak to bywa cudzym kosztem dlatego zbierała na to cała Polska ale niedługo wybory, sami rozumiecie
  Wielu Lublinian jest oburzonych że do walki z ateistami używa się jakiejś Marii z Irlandii. Jakbyśmy mieli mało swoich świętych. Ludzie pytają się co to za Maria i mówią, że w kościele o niej nie mówią to nie ma co się przejmować. To tylko miejscowy bogacz chciał zabłysnąć, bo wybory się zbliżają i pewnie będzie startować ale Lublin już miał Niesiołowskiego i Palikota i tak łatwo nie uwierzy tym co reklamują uniwersytety pomniki, a teraz jeszcze stawiają reklamy

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Dobre, w każdej plotce jest jakaś dola prawdy.
   Dobrze, że ludzie się z tego śmieją i nie lecą na hura kupować pieczęci

 7. borówka pisze:

  http://www.idea.de/detail/glaube/detail/vor-endzeitbotschaften-einer-seherin-wird-gewarnt.html

  Seit März 2011 veröffentlicht eine katholische Seherin aus Irland täglich anonym Botschaften im Internet, die sie nach eigenen Angaben direkt von Jesus Christus, Gott-Vater, dem Heiligen Geist oder Maria empfangen haben will. Vor diesen „spekulativen und unseriösen Endzeitbotschaften” warnt der Leiter der Evangelischen Zentralstelle für Weltanschauungsfragen (EZW), Reinhard Hempelmann

 8. borówka pisze:

  A tutaj o niezatwierdzonych prywatnych objawieniach, które często zaprzeczają nauczaniu Kościoła:
  http://charismatismus.wordpress.com/category/botschaften-warnung-kritik/

 9. niezapominajka pisze:

  Nawet w Irlandii piszą, że to podróbka kpiąca i ośmieszająca katolicyzm
  http://irishcatholics.proboards.com/index.cgi?board=medjugorje&action=display&thread=726

  translatorem brzmi tak:
  W tym miesiącu jest Alive! Ks. Owen Gorman ma doskonały artykuł condeming „Maria Miłosierdzia Bożego” objawienia: http://www.alive.ie/fr-owen-gorman-column.html ostrzeżenie drugie przyjście Wiele wiernych chrześcijan, w chwili obecnej, że świat ma zdobyć tak źle, że Bóg interweniuje bezpośrednio w ludzkie sprawy, aby doprowadzić nas do naszych zmysłów. Coś wielkiego się wydarzy, oni mówią, i wkrótce! Ten widok jest centralny do strony, „drugie ostrzeżenie nadchodzi”, że jest popularny wśród niektórych katolików. Jest to związane z anonimowego „Europejskiego Widzącego”, który idzie przez nazwę „Maria Miłosierdzia Bożego”. stronie internetowej twierdzi, że od listopada 2010 r., „Maria” została odbieranie wiadomości od Boga Ojca, Jezusa i Matki Bożej. Mówią o światowym ostrzeżenie od Boga, potrzebę nawrócenia i przyjściem Chrystusa, drugie. Rozstrzygając prywatnych objawień, Kościół słusznie postępuje z dużą ostrożnością. Jeśli jakakolwiek „objawienie” zawiera zasadniczą doktrynalnych lub moralny błąd może być odrzucona jako „nie nadprzyrodzonego pochodzenia”. Zastosowanie tego standardu do „Miłosierdzia Bożego Maria”, możemy znaleźć wiele błędów doktrynalnych w jej pismach. Oto przykładowe komunikaty a następnie odpowiedzi na podstawie nauczania Kościoła: (1) Wiadomość (20 maja 2011): Wiele osób uważa, że to mój drugi Wskazuje, Coming, że koniec świata nie nadejdzie. To nie jest przypadek, bo zamiast, będzie to oznaczać koniec czasów, kiedy szatan i jego zwolennicy będą się wygnany z ziemi przez 1000 lat. Odpowiedź: To „message” przeczy nauczaniu Kościoła, gdzie Second Coming rzeczywiście oznacza, że na koniec świat przyszedł. Naszego Pana Drugie Przyjście będzie sygnałem, że historia świata dobiegł końca. Ziemia i kosmos zostanie odnowiona i zła nie będzie już niszczą Boże stworzenie. „Nowe niebo i nowa ziemia” i odnowione stworzenie będzie wolna od mocy szatana nie do 1000 roku, ale zawsze. (2) wiadomości (7May 2011): My Passion Cross i zbrodni popełnionych przez człowieka w My ukrzyżowania mają nie objawił światu w sposób, w jaki miał być. Response: objawienie Jezusa pasją występuje w czterech Ewangeliach, które są inspirowane przez Boga. twierdzić, że wydarzenia wokół ukrzyżowania Jezusa nie zostały ujawnione w one miały być umniejsza biblijne objawienie. Oznacza to, że Ewangelie są uszkodzone. Ale to nie może być, sam Bóg jest autorem Pisma Świętego, która manifestuje swój umysł i wolę. Maria Miłosierdzia Bożego nie ma tego punktu w porządku. Czy ktoś wąchania herezję? (3) Wiadomość (31 stycznia 2012): Zapewniam ich [moi uczniowie] [] Odpust w celu umożliwienia im przeprowadzenia moją pochodnię ognia tak, że mogą one rozprzestrzenić się konwersji. Muszą powiedzieć tę modlitwę przez siedem kolejnych dni i będą mieć dar całkowitego rozgrzeszenia i moc Ducha Świętego. Response: objawienia prywatne często zawierają obietnice specjalnych nagród dla wiernych naśladowców. Istnieją jednak dwa duże problemy tutaj. (a) Jezus nie udziela plenarnych odpustów. On przekazał wydawania odpustów do władz kościelnych. Decydują, co pobożne praktyki zasługują na odpust i warunków. (b) całkowita odpuszczenie grzechów przychodzi w sakramencie pokuty, a nie recytować szczególną modlitwę w ciągu 7-dniowego okresu, jednak zasłużony, że modlitwa może być. Ten mały próbek komunikatów powinien jasno, że poglądy na temat „Ostrzeżenie” stronie zawierają poważne błędy doktrynalne i nie niezawodny przewodnik wiary katolickiej.

  • niezapominajka pisze:

   Inny użytkownik pisze:
   Oświadczenie, że drugie przyjście będzie obejmować czasowe wygnanie szatana, podczas gdy Jezus rządzi ziemią przez 1000 lat opiera się na interpretacji Księgi Apokalipsy zwanej premillennialism, który jest silnie związany z ewangelicznego protestantyzmu i faktycznie zostały potępione przez Kościół. Podejrzewam wpływ z literatury popularnej ewangelicznej: http://en.wikipedia.org/wiki/Premillennialism

 10. niezapominajka pisze:

  Alaisdir Ua Séaghdha pisze (WAŻNE!!!)

  Przykro mi, że nie zwracają uwagi na ten fragment na początku. Nie wiem, kto jest podpisany do „Brandsma weryfikacja” na Facebooku, ale jest rozmowa Brandsma Review (kto jest persona dla Peadar Laighléis, redaktor – Mogę powiedzieć, że Hibernicus) i Monika Renate Barget, który jest redaktorem w małej katolickiej stacji radiowej charyzmatycznej w Austrii o nazwie Radio Horeb. Frau Barget nie jest sama charyzmatyczny – ona jest konwersja z luteranizmu, który często odwiedza FSSP w Wigratzbad, który być może, jak ona doszła do wiadomości Przeglądu Brandsma. Anyway, Frau Barget zwraca uwagę na praktykę Parafii Mariackiej w Navan, aby ich Perpetual webcast Adoracja 24/7. Ta została podchwycona przez diewarnung.de stronie Marii Miłosierdzia Bożego w (przepraszam nie mam właściwego odniesienia, ale nie trzeba wiele, aby zobaczyć niemiecki Die Warnung przełożonym jako ostrzeżenie) i odpowiednio połączone – dlatego personel w stacji radiowej w alpejskiej Austrii mogą zobaczyć, co się dzieje w Meath Co. Punkt, że Frau Barget jest miejsce we jest, że jest wątpliwe, co dobre nadawanie Wieczystej Adoracji, ale to jest uzależnione od wszelkiego rodzaju potencjalnych nadużyć i fakt, że jest powiązany poprzez załogi apokalipsy Oglądaj Maria Miłosierdzia Bożego nie jest to dobra rzecz.

 11. wobroniewiary pisze:

  Przypomnę, że w języku polskim również wydano obszerną analizę błędów „orędzi MBM”
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/08/03/krytyczna-proba-oceny-oredzi-ostrzezenie-publikowanych-przez-marie-bozego-milosierdzia-mbm-opracowanie-zbiorowe-pod-redakcja-ks-dr-adama-skwarczynskiego/

  KRYTYCZNA PRÓBA OCENY „ORĘDZI OSTRZEŻENIE”, PUBLIKOWANYCH PRZEZ „MARIĘ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA” (MBM) Opracowanie zbiorowe pod redakcją ks. dr Adama Skwarczyńskiego

 12. Ewa pisze:

  Ostrzeżenie – Błędy i krytyka

  Błędy i krytyka thewarningsecondcoming.com
  Dienstag, 24. Januar 2012
  Błędy i krytyka – Second Coming Warning

  [Tekst w Deutsch: http://diewarnung.blogspot.com ]

  Jan daje nam wyraźne ostrzeżenie: „Umiłowani, nie każdemu duchowi ufać ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie.” (1 Jana 4:1). Sam Jezus powiedział: „fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy powstaną i będą wykonywać znaki i cuda, tak wielka, jak oszukać, jeśli to możliwe, także wybranych.” (Mateusz 24:24)
  UWAGA: Ta krytyka nie chce dyskredytować Garabandal. Wręcz przeciwnie, jest prawdą. Autor jest przekonany o autentyczności Garabandal, ale widzi w orędziach „Miłosierdzia Bożego Maria” fałszerstwa szkodliwe.

  Krótkie wprowadzenie

  Następujące, główne argumenty używane w celu podkreślenia rzekomej autentyczności „Second Coming Warning” wymienione są:

  Przyjmowanie sakramentów świętych jest zalecany zwłaszcza Komunia święta i czasami spowiedź.
  Nazywana jest do modlitwy, zwłaszcza Koronka do Miłosierdzia Bożego jest podświetlona.
  Ludzie odbywają się wykonywać się w miłości bliźniego, tolerancji, pokory i tak dalej.
  Palec wskazał na grzeszność naszych czasów między innymi na ohydę aborcji.

  Na początek: Autor chciałby dołączyć do tych wniosków. Godne przyjmowanie sakramentów świętych nie można przecenić jej wartości, ponieważ sam Bóg jest obecny w nich. Nasze życie w Chrystusie iz Chrystusem nie może ani sukcesu, ani ponosić żadnych owoców bez modlitwy. Jest to modlitwa, która niejako odwraca naszą wiarę w bogatych owoców łożyska gleby obejmując nasienie Boga, Jego Słowo. Koronka do Miłosierdzia Bożego jest niewymownie wielki darem dla nas. Miłość bliźniego jest po, ale obok miłości Boga, najważniejszym przykazaniem, które zostały nam przekazane przez naszego Pana, Chrystusa.

  Teraz wielu mówi: „To nie jest dzieło szatana! Są to dobre i sprawiedliwe rzeczy do zrobienia! Te wiadomości mają być prawda! ”

  Niestety autor ma odpowiedzieć: „Nie, te wiadomości są fałszywe. Wiele dobrych i prawdziwie chrześcijańską aspekty są maltretowane przez „twórców” tego „Ostrzeżenie”, w celu wyłączenia innych części wiarygodnych które są pełne nieprawidłowości i kłamstwa „. Cudowne kawałki nasze chrześcijańskie wierzą są niesłusznie uwzględnione w celu dokonania ludzi wierzy, że te wiadomości są naprawdę od Boga. Prawda jest umieścić obok kłamać, błędów i herezji są pomieszane z prawdziwą nauką Jezusa Chrystusa Te kłamstwa są podpisane przez producenta z imię Ojca i Syna, i (raz) Ducha Świętego, od czasu do czasu się z tym. Maryi, Matce Pana, Jezusa Chrystusa.

  Autor nie chce oskarżać ten „wizjoner” (w przypadku nie mamy do czynienia z redakcji) jakiegokolwiek złego zamiaru. Autor może sobie wyobrazić, że ten „wizjoner” prawdziwie pragnie przekazać prawdziwe proroctwa i depozytu wiary z jej pobożnego fałszerstwa. Dobre intencje, ona jest dodanie teorie spiskowe na dużo, ale ponadto ma tendencję do popełniania błędów i religijne błędy. Zakładając sprawę, że naprawdę jest o wizje, dochodzenie prowadzone przez egzorcystów będzie konieczne. Wymagałoby to lokalne władze kościelne do działania.

  Autor uważa również, że znaki czasu są wyraźnie mówił przeciw „pokojowego” przyszłości. Niemniej jednak, tylko sam Bóg wie, co nadchodzi i kiedy wszystko się wydarzy. W każdym razie Chrystus powiedział nam: „Czuwajcie! Powiedziałem to wszystko do ciebie wcześniej. „(Mark 13:23) Oznacza to, że o końcu czasów najpierw musimy czytać Biblię, a nie jakaś nowa wiadomość od jakiegoś wątpliwej jasnowidza. Chrystus powiedział nam wszystko wcześniej!
  Autor prosi czytelnika modlitwy, dla siebie jak i dla wizjonera, więc ten, kto jest w błędzie przyjdzie, aby zobaczyć prawdę.

  General Krytyka

  Anonimowość wizjonera – uzasadniony z ochroną sobie i swojej rodzinie – jest już wystarczający powód, aby zakwestionować autentyczność tego „Ostrzeżenie”. W całej Biblii nie znajdziesz proroka, który był mile działać anonimowo. Rzekomo, komunikaty te są sprawdzane przez „kanały” pisarskich. Na życzenie, w którym biskupi albo księża byli za ostrzeżenie nie odpowiedziano. W pewnym momencie w komunikatach mówi się, że „The Warning” nie ma wsparcia ze strony księży.

  Pokora się siebie recenzja przez Kościół jest charakterystyczną cechą prawdziwego wizjonera. Pio z Pietrelciny, pytany o występach i wizjonerów zawsze odpowiedział: „To nie moja sprawa. To do władz kościelnych, aby podjąć decyzję. „Z zachowaniem jej anonimowości to wizjoner zdaje się unikać konfrontacji z kościelnych przełożonych. Jak już wspomniano duchownych wydziały, które uważa się nadzorować wizjonera, pozostają nieznane.

  Jasnowidz chce być znany jako „Maria Miłosierdzia Bożego”. To niczego nie zmienia w jej anonimowy pobyt. W wywiadzie (na amerykańskiej stacji radiowej WTMR), wydanego w listopadzie 2011 roku twierdzi, że przebywa w Irlandii. Ponadto mówi, że arcybiskup położyła wiadomości do testu i odrzucili je. Więc jeśli tak jest (nie ma udowodnić, do dziś z powodu jej anonimowości), to jest to znak dla fałszywego proroka: nieposłuszeństwo wobec Kościoła i brak pokory, bo ceni sobie opinię i osąd bardziej wiarygodną niż arcybiskupa. (Link do wywiadu: http://www.blessedmotherschildren.com/uploads/3/0/2/8/3028145/october11mariavisionary.mp3 ) Oczywiście, prawdziwi wizjonerzy są często oskarżani o nieposłuszeństwo. Jednak te komunikaty „Ostrzeżenie” pośrednio zaprosić do nieposłuszeństwa Kościołowi i przede wszystkim kapłanów. Według „The Warning” Kościół będzie wiele, wiele lat, aby zaakceptować te wiadomości w tym kontekście wyrok z Kościoła i duchownych jest przedstawiana bez znaczenia (komunikat z dnia 9 lipca 2011 roku, szczegóły poniżej)… Kto wątpi w te wiadomości jest automatycznie złe. Nawet gdyby papież powiedział coś przeciwko niej byłby nieistotny.

  Pełniących ważne proroctwa i wiadomości prawdziwe nie zawsze się cuda, aby potwierdzić ich autentyczność. (Np. Mojżesz i wielu proroków Starego Testamentu, także w Fatimie, Akita, Lourdes … i, tak, również Medjugorje) Znowu i znowu Biblia stwierdza, że Bóg działa cuda, aby potwierdzić jego proroków. Do tej pory ani jeden cud miał miejsce w odniesieniu do „The Warning” lub „Maria Miłosierdzia Bożego”, nie mówiąc już, że każdy z jej przepowiedni się spełniło. („Przewidział” powódź we Francji nie może być traktowane jako „przepowiednia się spełni”, ponieważ statystyki pokazują, że powodzie na całym dotkniętym obszarze dzieją się w ciągu roku i kilka razy w roku).

  Wiele przegap łagodność Chrystusa i Jego Matki Maryi, która jest kolejną oznaką prawdziwych wiadomości. Pio z Pietrelciny, powiedział: „Kiedy proroctwo pochodzi od Boga, to zawsze mówi tylko o miłości i miłosierdzia.” W przeciwieństwie do tego, „Ostrzeżenie” wydaje się prowokować niepokoju w naszych duszach i ciężkiego spory interpersonalnej. Spokój duszy i umysłu lub przebudzenia owocnej, jak można je znaleźć w pismach np. Maria Valtorta, Maria Cäcilia Baij, Katharina Emmerick i innych, brakuje zupełnie.

  W komunikatach pośrednie wezwanie do nieposłuszeństwa wobec kapłanów i Kościoła jest stale stwierdził. Ludzie są zachęcani do bad orzeczeń o duchownych. Tak więc, ludzie zaczynają się coraz bardziej do krytykowania i oczerniania księży i Kościół. Zapominają o konieczności pokory i posłuszeństwa, nie idąc za przykładem Chrystusa, sam ustawić życia wśród nas. Jednak Duch Święty działa w Kościele i przez Kościół, czyli przez kapłanów: Jeżeli teraz chrześcijanie nie słuchać słów swoich księży, Szatan wygrywa po raz kolejny. Komunikaty również, papież Benedykt XVI będzie ostatnim ważne papież. W konsekwencji, wszystkie jego następców musiałby być (lub) Antychryst odpowiednio (lub) fałszywym prorokiem. (11 th i 106 th wiadomość, więcej poniżej)

  „Ostrzeżenie” oznacza doktrynę Millenarianism, zwany także chiliasm. (Np. 89 th, 124 TH, 141 wiadomości st). Błędy doktrynalne roszczenia Millenarianism na różne sposoby, że – gdy nasz Pan przyjdzie znów – nie będzie dokładnie 1000 lat pokoju zanim Chrystus powróci ponownie do Sądu Ostatecznego. Doczesne tysiącletniego imperium na Ziemi jest przewidzieć i uznać za raj na Ziemi. Ten ziemski raj uważana jest realizacja mesjańskich nadziei w świecie. Ta interpretacja Rev 20:3 został potępiony przez Kościół katolicki jako herezja. (Katechizm Kościoła Katolickiego, 676) Augustyn zauważył, że Imperium millenarian to czas między pierwszym przyjściem Chrystusa (jego dzieło zbawienia i fundament Kościoła) i zbliża się do Sądu Ostatecznego jego drugim końcu razy. Oznaczałoby to, że już żyć w „Imperium milenijną”. ‚1000 Roku ‚ma określonego czasu, ale miara numer, który wskazuje na „zakończenie” – oznaczający zakończenie Kościoła jako mistycznego Ciała Chrystusa. (Kol 1:24)

  To raj na ziemi „jest – podać kilka przykładów – obiecał w 88 w., 109 XVIII, XX, 256 111, 281 st th wiadomości. Głosi się być „nowe niebo na ziemi”. Jednakże, „prawdziwy” raj według chrześcijańskiego rozumienia nie jest na Ziemi, ale w rzeczywistości „być w Bogu”. Raj jest wewnętrzne zjednoczenie z Trójcy Świętej, a więc nie można znaleźć na Ziemi. Raj na ziemi przeczy naszemu Bóg dał istnienie, który polega na biorąc nasz krzyż, cierpienie z Chrystusem i postępując za Nim. Dopiero po Ostateczny na końcu cały czas, co cierpienie skończona. (Ap)

  W międzyczasie wiadomości odnoszą się do popularnych teorii spiskowych (takich jak New-World-Order teorii, w której papież jest czasami uważane za Antychrystem lub power-obsesję liderem na świecie). Te teorie spiskowe – nawet jeżeli część powinna odpowiadać prawdzie – są w przeważającej części nie z wiarygodnych źródeł. Przede wszystkim, to zwykle nie są oparte na wierze chrześcijańskiej i uwodzić ludzi wątpić Boga i do przeceniania siły szatana. Teorie spiskowe często kończy się w rozpaczy, nie wierząc w Boga, który kocha każdego z nas i dlatego cierpi razem z nami.

  Jeden raz, Duch Święty mówi sam, absolutna nowość. (47 th message) W wiadomości biblijnych i akceptowanym jest albo Bóg, Ojciec i Syn, który mówi Siebie. Do tej pory to był oglądany jako znak fałszywych proroków, kiedy Duch Święty mówi dosłownie zamiast ludzi jako jego organu.

  Również zauważyć, że komunikaty te wprowadzają nic nowego, ale ciepły starych przepowiedni. Oprócz Akceptacja proroctwa i uznanych wizjonerów, wysoce wątpliwe pisma od zła jasnowidzów z treści heretyckich są kopiowane i recyklingowi. (Np. fałszywe jasnowidza Nora Arthus)

  Świadkowie poinformował, że wiadomości zostały usunięte ze strony internetowej „The Second Coming Warning”. Tam również było kilka kolejnych merytoryczne zmiany na opublikowanych już wiadomości. (Np. 6 wiadomość th; temat „Book of Kells” – patrz niżej). Jest dodać, że pisownia i ortografia często pozostawia wiele do życzenia.

  W niektóre wiadomości należy podkreślić, że jest to zupełnie naturalne i normalne, że dezorientację, a raczej, że pozory mylą jasnowidza sama. (248 th wiadomość) Gdy stwierdzono, że sama miłość jest niejasna (45 th wiadomości). W klasycznym rozeznawania duchów (czy duchy i myśli pochodzą od Boga, zło lub własne), splątanie jest flaga dla złego ducha. Na przykład, Święty Ignacy Loyola pisze: „… ale jeśli w ciągu myśli, które on przynosi kończy się coś złego, o rozpraszającego tendencji, lub mniej dobrego niż dusza wcześniej zaproponował zrobić, lub jeśli Osłabia go lub disquiets lub zakłóca duszę, odbierając jej pokój, spokój i ciszę, które przedtem, jest to wyraźny znak, że to pochodzi od złego ducha, nieprzyjaciela naszego zysku i zbawienia wiecznego. „(por. Duchowe Ćwiczenia, 5 th Artykuł większego rozeznania duchów) Ponadto, wielu czytelników tych komunikatów zgłaszali podobne wskaźniki dla złego ducha. (Jak dezorientacja, horroru, niepokoju – nawet demonicznej aktywności)

  Od pewnego czasu „modlitwy o Krucjata ujawniają więc, że można modlić się na wszelkiego rodzaju rzeczy. Chrześcijanie mają do czynienia z indeksem wzorów dla wszystkich możliwych wniosków dotyczących czasów ostatecznych, siebie lub dla innych. Jednak modlitwa nie wyczerpuje w recytowaniu i powtarzanie pewnych słów i zwrotów – jak hex lub zaklęcie. To jest oddanie i miłość, że liczy, pokorny wobec Boga toczenie z sercem kochający, szczery i otwarty. Modlitwa, która nie pochodzi z wewnątrz i składa się wyłącznie w językowo zastosowanie formuły nie jest modlitwa, ale w najlepszym „zaklęcie”. Po modlitwie, Chrystus chce wejść w posiadanie naszych sercach. Chce dotknąć naszą duszę i staje się jednym z nas. Nie słowa są ważne, ale że naprawdę myśli to, co mówimy, i nie grzechocze lub bubble wzdłuż. W zaawansowanej życia modlitwy, ciszy i kontemplacji się niezbędne (por. hiszpańskiego mistyka). Konkludując, Chrystus dał nam Pater Noster (Ojcze nasz). Faktycznie, jest w niej wszystko to, co powinniśmy prosić. Tak więc biorąc pod uwagę Pater Noster Zdajemy sobie sprawę, że wszystkie te inne wzory są zbędne.
  Ogólnie rzecz biorąc, te wiadomości są zgłaszane za konieczne dla każdego chrześcijanina, który chce być zbawiony. Komunikaty te chcą być uznane za „Pisma Świętego”. (Więcej szczegółów poniżej) Jednakże Kościół stwierdza, że nawet uznane komunikaty nie należą do depozytu wiary. (Katechizm Kościoła Katolickiego, 67) Niemniej jednak, wątpliwości te wiadomości jest uznane za uwodzenie szatańska. By wątpić lub ignorowanie odpowiada ok. znieważenie Jezusa Chrystusa. Aby, że autor chce, aby odpowiedzieć za świętego Pawła: „wszystko testowy; zachować to, co jest dobre.” (1 Tes 5:21)

  Szczególna krytyka – wybrane cytaty:

  Wszystkie cytaty (wytłuszczonym drukiem) są brane z oficjalnej angielskiej stronie http://thewarningsecondcoming.com . (Stan na 31 grudnia 2012)

  1. (Jezus, dnia lis 12, 2010) „… i zostałeś wybrany do tej pracy ze mną. To zajmie Ci trzy miesiące. ”

  Ten okres trzech miesięcy wyraźnie wygasła. Jezus wydaje się być w porządku. Niektórzy twierdzą, że tylko pierwsza część („pierwsza książka”) z tych wiadomości miało. Ta interpretacja, jednak, nie ma ziemi w tekście wiadomości.

  2. (Jezus dniu lis 7, 2011) „Moja córka poczujesz samodzielnie, odrzucone, bał się i będzie cierpieć surowo w imię moje. Bez waszego poświęcenia nie mogłem spełnić moją obietnicę ocalić ludzkość, tak że każda dusza jest przyznawane możliwość korzystania z ich prawowitego dziedziczenia. ”

  Wizjoner mówi się potrzeby co-Odkupiciel. Bez niej Bóg nie byłby w stanie spełnić swoją obietnicę: zbawienie dusz. Wszechmoc Boga i naszego zbawienia przez Jezusa Chrystusa jest w wątpliwość.

  3. (Mary na 16 grudnia 2011): „Jesteś prawdziwym prorokiem czasów ostatecznych kierować Niebios, aby pomóc przekształcić świat.”

  Wizjoner dowiaduje się prawdziwy „koniec razy prorokiem” jak tam być tylko jeden „koniec razy prorokiem”. To nie może być prawda, bo przed nią były liczne proroctwa dotyczące czasów ostatecznych. A prorok Joel mówi nam: „Wtedy potem wyleję Ducha mojego na wszystkich ludzi. Twoi synowie i córki prorokować będą, starcy wasi będą śnili, a młodzieńcy wasi będą mieli widzenia. „(Joel 3:1) Tak więc, także w przyszłości, Duch Boży będzie przemawiał przez ludzi, za dar proroctwa pochodzi z Bóg.

  4. (Jezus w dniu 9 lipca 2011 r.): „To nie jest ważne, czy Kościół uwierzytelnia te wiadomości, bo czas nie jest po ich stronie. Oni, Moje Święte Słudzy, zajmie wiele, wiele lat, aby przyjąć moje wiadomości, więc po prostu iść dalej. ”

  (A.) czas ucieka? Czy nie jest On Bogiem i nie może on wydłużyć czas według Jego woli i przyjemności? Czyż On sam działa w swoim Kościele, aby mógł przyspieszyć ten proces uznawania? (Por. czas trwania procesu beatyfikacyjnego z PP. Jana Pawła II).

  (Ur.) Jednakże, można argumentować, że wiadomości są często rozpoznawane tylko wtedy, gdy objawienia lub mistyk działalność zakończyła. Z tego punktu widzenia perspektywy uznanie przez Kościół nie będzie już możliwe. Jednak tutaj Jezus rzekomo powiedział: „Nie jest ważne, czy Kościół uwierzytelnia te komunikaty.” W rzeczywistości, mówi, że wyrok Jego Kościoła stał się nieistotny. Bez względu na to, co kapłani, biskupi i papież, Magisterium Kościoła, mówią – komunikaty są uważane za prawdziwe i tak. To jest nasze, że Kościół ma Najwyższego Magisterium ponieważ Kościół jest mistycznym Ciałem Chrystusa. Chrystus założył Kościół i teraz powie, że Kościół nie jest już konieczne? Po raz kolejny te wiadomości podważenia autorytetu Kościoła i wbić klin między nas, którzy są lojalni wobec Papieża i tych, którzy wierzą w te wiadomości.

  5. (Jezus 16 listopada 2010) „Proszę was wszystkich o modlitwę za Papieża Mojej ukochanej dzielnego, ostatniego papieża prawdą.”

  6. (Jezus w dniu 7 czerwca 2011 r.) „Ważne jest, aby Moi uczniowie czuwajcie ny do nowego papieża, które mogą wejść do przodu, że nie będzie od Boga.”

  (A.) papież Benedykt XVI mówi się, że „ostatni prawdziwy papież”. Ci, którzy przyjdą po nim „nie będzie od Boga”. Więc jego następca zajmie katedrę Piotra wbrew woli Boga. Wskazywałoby to, że wszyscy następcy Benedykta XVI będzie schizmatycy lub antipopes. Więc wiadomość wzywa do nieposłuszeństwa (następne) papiestwo. Komunikat ten wyraźnie przeczy słowa Chrystusa: „Ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne nie przemogą. I tobie dam klucze do królestwa niebieskiego. Cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie „(Mt 16:18-19).

  (Ur.) Teraz rzućmy okiem na Proroctwa Papieży, przypisywane św Malachiasz, który cieszy się bardzo dużym uznaniem ze względu na jego dokładność. Istnieje Pp. Benedykt XVI wspomniał (ewentualnie) będzie przedostatnim papieżem. O ostatnim papieżem proroctwo mówi: „W skrajnym prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, nie będzie siedzieć [tzn. jako biskup] Peter Rzymianina, który będzie pastwisko owce w wielu cierpień, a gdy te rzeczy są zakończone, miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud. Koniec „. Czyli proroctwo św Malachiasz odnosi się do co najmniej jednego innego” prawdziwego Papieża „,” Piotr Roman „, który będzie pastwisko owce na końcu czasów. Czy istnieją inne papieży między PP. Benedykt XVI, a ostatni papież Piotr II proroctwo nie wyraża jasno. Jednakże, Pp. Benedykt XVI nie jest zatem „ostatni prawdziwy papież”. Ten komunikat będzie tylko ruiny zaufanie wiernych chrześcijan w następstwie ich pasterza.

  (C.) Ten rodzaj zaproszenia do nieposłuszeństwa wobec papiestwa wskazywałoby, że nie tylko interesy ludzkie są za te wiadomości. Szatański wpływ może być uwzględnione.

  7. (Jezus w dniu 6 czerwca 2011 r.) „Klucze Rzymu zostaną teraz przekazane z powrotem do Boga, Ojca Wszechmogącego”.

  (A.) Klucze Rzymu zostaną teraz przekazane z powrotem do Boga? Oznacza to, że Bóg usuwa władzy papieskiej. On robi to „teraz”. Bóg porzuca Papieża, skała, na której zbudował Kościół. (Mt 16:18) Jeśli fundamentem Kościoła, rock, jest opuszczony przez Boga, wtedy Kościół jako całość nie jest już Kościołem Chrystusowym. Chrystus mówi nam, że dom jest tylko tak dobry jak jego fundacji. (Łk 6:48-49) wraz z „kluczy Rzymu” cała władza w ręce administracji sakramentów jest zniesione. Spowiedź (Matthew 18:18) lub konsekracji eucharystycznej pozostanie nieskuteczne z „teraz”. Chrystus nie jest już w eucharystycznego chleba!

  (B.) To jest dość oczywiste, że ta wiadomość jest diabelskiej natury. Kościół jest Mistycznym Ciałem Chrystusa, którego Bóg nigdy nie będzie nigdy opuścić. Chrystus pozostaje nierozerwalnie z Jego Kościoła, ponieważ On nas kocha tak jak Jego oblubienicy. Święty Paweł mówi: „Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. Jest to wielka tajemnica, ale mówię w odniesieniu do Chrystusa i do Kościoła. „(Ef 5:31-32) Chrystus powiedział nam, że zawsze będzie z nami aż do końca czasów. (Mt 28:80)

  8. (Jezus 16 listopada 2010) „To My Kardynałów to powiedzieć. Tego co wyżyn Pan zmartwychwstał, że zapomniałeś sakramentów lub prawdy moich nauk przewodzić Moje stado. Zejdź teraz i postępuj Moje wskazówki. Nie być rozproszony przez fałszów, które chwyciły ludzkość. Nie możesz też zaprzeczyć Me „.

  Wyrok koc jest wymawiane przed wszystkimi kardynałami. Podobno wszyscy kardynałowie zapomnieli sakramentów i prawda nauki Chrystusa. Taka krytyka tylko wspiera tendencje nieposłuszeństwo we wspólnotach chrześcijańskich i nie robić nic dobrego. Teraz tak zwane „korzenie trawy” może czuć prawo powiedzieć te „wzniosłe” Floating kardynałów, gdzie Kościół ma iść i co musieliby zrobić.

  9. (Jezus dnia sie 31, 2011) „Wszystkie religie, wszystkie wyznania […] reaguje na światło prawdy teraz. Wszyscy są tak cenne w mój Wiecznego Ojca. ”

  10. (Jezus z dnia lis 21, 2010) „Dla moich kościołach na całym świecie słychać moją rozmowę. […] Wszystkie ścieżki prowadzą do Boga. ”

  11. (Jezus z dnia gru 20, 2010) „Niezależnie od którego ścieżka podążać za Bogiem lub czy wierzysz we mnie, tylko jego ukochany syn, stoją razem w jednym.”

  12. (Bóg Ojciec, 16 stycznia 2012): „Wiele z Prawdy, zignorowany przez Moich kościołów przez wieki, pojawią się ponownie.”

  „Wszystkie religie są tak cenne w oczach Ojca Przedwiecznego.” To wyraża, że Bóg Ojciec nie dba których religia należysz. Komunikat twierdzi, że nie sama wiara w Chrystusa oznacza zbawienie, ale bez ograniczenia jakąkolwiek inną ścieżkę. Kościół Chrystusa nie tylko prawdziwa religia założona przez Boga, ale tylko jeden z wielu cennych religiami. Kościół katolicki jest jednym z wielu ładnych kościołów założonych przez Boga. Oczywiście, każda dusza, niezależnie od religii, jest kochany przez Boga, a więc jest nieskończenie cenne. Osoba, która nie uznaje Jezusa, nie jest zatem automatycznie przerwane. Miłosierdzia Bożego na pewno nie kończy się na granicach Kościoła katolickiego. (Tak, St Edith Stein) Niemniej jednak, religie i wyznania, które zawrą błędy nie mogą być „równie cenny” lub „równoważne” do nazwy do Chrystusa. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przez Chrystusa, który jest jedynym sposobem. (Jana 14:6) „Wszystkie drogi i ścieżki prowadzące do Boga” jest heretycka ideologia new-age. Rzeczywiście, to ma znaczenie, w jaki sposób możemy podążać za Bogiem, w jaki sposób możemy zrobić i czy wierzymy w Syna, Jezusa Chrystusa. Święty Jan pisze: „Każdy, kto posiada Syna, ma życie, a kto nie posiada Syna Bożego, nie ma życia.” (1 Jana 5:12)

  13. (Jezus w dniu 18 marca 2011 r.) „Szacunek ten najbardziej Świętego. Bronić. ”

  14. (Mary 12 października 2011) „Never obronić najbardziej Święte Słowo, On nie chce, aby to zrobić.”

  15. (Jezus 13 października 2011): „Muszę poinformować o konieczności powstrzymania się od obrony Moje Najświętsze Słowo. […] Proszę, nie musisz mnie bronić, jak to jest konieczne. ”

  16. (Bóg Ojciec, Listopad 15, 2011) „[…] bronić Mojego Świętego słowo tak, że ludzie mogą być zbawieni.”

  Oczywiście, nie mamy jakiś „niespójność”. Wspólna strategia – bronić czy nie bronić Święte Słowo – nie udało się ustalić.

  17. (Jezus 13 października 2011): „Muszę poinformować o konieczności powstrzymania się od obrony Moje Najświętsze Słowo. […] Proszę, nie musisz mnie bronić, jak to jest konieczne. ”

  Co męczennik, np. św Stephen (Dz 6-7), powiedzmy, który bronił naszego Pana i Jego słowo do jego śmierci? Zginęli na próżno? Czy rzeczywiście być lepiej trzymać gębę na kłódkę? Który wyraźnie przeczy błogosławieństw: „Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladują was, i wypowiem wszelkiego rodzaju złe na was (fałszywie), bo o mnie. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. „(Mateusza 5:11-12) Oczywiście, ktoś, kto milczy i nie stanąć do Chrystusa będzie trudno być prześladowani za to.

  18. (Jezus z dnia gru 20, 2010) „To wydarzenie (wielki ucisk) rozpocznie się od końca 2012 …”

  19. (Jezus 18 sierpnia 2011): „Nikt nie będzie mogło datę (drugie przyjście Chrystusa) ani aniołowie w niebie, czy Moja ukochana matka. Ale to mogę ujawnić. Ucisk zaczął jakiś czas temu. Wielki Ucisk rozpocznie się pod koniec 2012 roku. ”

  Data jest ustawiona („end of 2012”). Wielki Ucisk bezpośrednio poprzedza drugie przyjście Pana. Wszystkie wiadomości, że w tym zakresie wskazują, daty, godziny i chwile, są błędne. Zmartwychwstały Jezus mówi: „Nie wasza to rzecz znać czasy i chwile, które Ojciec ustanowionych przez własną władzę.” (Dz 1:7) Zwracaj uwagę, że Chrystus nie tylko zabrania deklaracji dat i godzin, ale także o „seasons”. W dodatku on nie ogranicza jego oświadczenie do czasów i terminów dotyczących jego drugie przyjście ale ogólnie odnosi się do apokaliptyczny wydarzeń. (Tj. daty lub pory w odniesieniu do Ostrzeżenie, Wielki Ucisk lub pojawienie się Antychrysta, nie zostaną podane w prawdziwych wiadomości)

  20. (Jezus w dniu 31 maja 2011 r.): „Przygotuj się na to wydarzenie (Ostrzeżenie) do masz tylko kilka miesięcy pozostało przygotować swoje dusze.”

  Cóż … „kilka miesięcy” jest circumscribable ilość czasu. „Kilka miesięcy” oznacza mniej niż rok (por. Orędzie z dnia 1 lipca 2011 r.), a nawet raczej mniej niż pół roku. Teraz, bardziej niż pół roku minęło i nic się nie stało.

  21. (Jezus, dnia lis 12, 2010) „Musisz całą swoją energię, aby napisać książkę. [Książka, o której mówię, jest Pismo Święte i jest częścią planu, który został objawiony w „Book of Kells”.] Ta książka zmieni życie, zbawienia dusz i zostało przepowiedziane. Tak, książka jest, co zostało przepowiedziane. Jesteś pisarzem. Jestem autorem. ”

  (A.) zdanie w nawiasie dotyczy „Book of Kells” zostało usunięte z tej strony wokół lipiec 2011 krytyka pojawiły. Tłumaczenie nadal zawierający zdanie. „Book of Kells” został napisany w średniowieczu przez irlandzkich mnichów. Składa się tylko z czterech Ewangelii i odbiegają w kilku punktach drobnych z Wulgaty (Biblia łacińska wersja z St Hieronima). Że ponieważ części „Book of Kells” prawdopodobnie były zapisane w pamięci. Jak to się stało, że ta szczególna wersja z czterech Ewangelii powinny być istotne nie może być wysłuchana. Oczywiście wizjoner uświadomił sobie, że odniesienie do „Book of Kells” nie służą jej przyczyny i bez zbędnych ceregieli usunięto go z angielskiej strony.

  (B.) Jak powiedział, „Book of Kells” odnosi się tylko do czterech Ewangelii. Twierdzi się, że w tych czterech Ewangeliach gdzieś proroctwo stało, co oznacza, że nowa książka będzie napisane na czasy ostateczne, książkę, która zmieni życie i zbawienie dusz. Uważny czytelnik z czterech Ewangelii będzie łatwo zobaczyć, że „nowa” książka nie została przewidziana.

  (C.) Kościół uważa Biblię i Ap się być kompletna. Nie jest możliwe, aby napisać nową książkę i dodać go do Biblii lub twierdzić, że byłoby to konieczne do zbawienia. (Więcej poniżej)

  22. (Jezus, dnia lis 12, 2010): „Chcę, aby opublikować go na całym świecie. To musi być duży, silny i poszukiwany przez miliony, tak jak Pismo Święte. ”

  23. (Jezus w dniu 18 marca 2011 r.) „Szacunek ten najbardziej Pisma Świętego.”

  24. (Jezus 13 października 2011): „Muszę poinformować o konieczności powstrzymania się od obrony Moje Najświętsze Słowo.”

  Na tej samej wartości, co Pismo Święte, pisma „The Warning”, uznaje się na tym samym poziomie z „słowa Przenajświętszej”. Zakłada się, że te wiadomości są ważne, niezbędny dodatek do Biblii. Innymi słowy, bez wiedzy tych komunikatów jesteśmy zagubieni i tak. Jednak Kościół wyraźnie stwierdza, że Biblia i Objawienie się zostało zakończone z Objawienia Jana (Katechizm Kościoła Katolickiego, 66). Twierdzenie, że te wiadomości są tak samo ważne jak w Biblii, jest nonsensem. Kościół określa, że nawet uznane prywatne objawienie nie należą do depozytu wiary (Katechizm Kościoła Katolickiego, 67). Tekst „musi być poszukiwany przez miliony” zdaje się wskazywać na dochodowy obrotu tych wiadomości. Z drugiej strony może to być kolejny znak dla interesów demonicznych manipulacji wiarę chrześcijańską. (Por. Orędzie 6 lutego 2011, w którym te wiadomości są określane jako „Pisma Świętego”.)

  25. (Jezus dnia paź 7, 2011) „Wiele z moich dzieci nie czytali Pismo Święte, ani nie są świadomi wszystkich Moich nauk.”

  26. (Jezus dnia paź 8, 2011) „(w odniesieniu do fałszywych proroctw) Dla gdzieś w was, że moje nauki i prawdy zawarte w Biblii Przenajświętszej zostały naruszone. Tak subtelne są te nieprawdy, że tylko ci z prawdziwą znajomością Pisma Świętego będą w stanie je dostrzec. ”

  (A.) To prawda, trzeba poświęcić więcej czasu na czytanie Biblii, ale: Od kiedy są tam kilka „nauki”? Lub kilku „Pismo Święte”? Chrystus głosił tylko jedną doktrynę, ponieważ jest tylko jeden. Chrystus pozostawił nam jedno i proste przykazanie: „Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją istotą, całą swoją mocą i całym swoim umysłem, a bliźniego swego jak siebie samego.” (Łk 10:27) Jeśli ktoś, przyciągani przez miłość Pana, zaczyna żyć w tej miłości i poświęca swoje życie dla Chrystusa, to Chrystus powie to wszystko, co dusza niezbędne – nawet w przypadku nie znamy Biblię wystarczająco. Dzięki pracy Ducha Świętego dusza będzie rozpoznać, co ma robić, czy nie robić. Rzeczywiście, nie jest to konieczne, aby wiedzieć, Pismo Święte w najmniejszych szczegółach, bo wtedy nikt nie będzie miał szansę wejść do Nieba. Praktycznie nie jedna osoba może ubiegać się wiedzieć wszystko i zrozumieć wszystko, co Bóg ustanowionych w Biblii.

  (B.) początek ten cytat brzmi: „… gdzieś w zasięgu okaże się, że Moja nauka zostały naruszone.” Koniec notowań stwierdza: „Tak subtelne są te nieprawdy, że tylko ci z prawdziwą znajomością Pisma Świętego będzie w stanie je dostrzec. „Tutaj istnieje sprzeczność w warunkach. Albo wszyscy zauważą, że Jego nauki są hartowane lub zaraz niektórych ekspertów w egzegetyka.

  (C.) Po raz kolejny musimy postawić pytanie: Tu odbywają się znać Pismo Święte w szczegółach. Jak wspomniano powyżej, wiadomości same są również określane jako „Pisma Świętego” i „Pisma Świętego”. Jest wiedza o wymaganych wiadomości, bez których dusza jest stracone? Z kolei, to byłby nonsens.

  27. (Mary dnia 6 września 2011) „Zawsze słuchaj swojego serca. Wtedy poznasz prawdę. ”

  Piotr raz po emocje jego sercu. Kochał Jezusa i tak chciał odwieść Jezusa od cierpienia i śmierci przez ukrzyżowanie. Odpowiedź Jezusa: „Zejdź Mi z oczu, szatanie. Nie myślisz, co Boże, ale co ludzkie. „(Mk 8:33) Piotr nie mówię to dlatego, że chciał uwieść Jezusa. Kochał swojego mistrza, chciał powstrzymać ból od niego i mieć go z nimi już Słuchał swego serca. Tak więc staje się jasne, że każde ludzkie serce, nawet serce „wizjoner”, ma skłonność do złego inspiracji. To nie może być uznany za wiarygodnego kryterium decyzji. Jako chrześcijanie możemy liczyć na wskazówki od Ducha Świętego i biblijnych słów Jezusa. Gdy Chrystus mieszka w naszych sercach, to będziemy znaleźć właściwą drogę. To nie jest nasze serce, ale raczej, kto prowadzi.

  28. (Mary lis 8, 2010): „Moje dziecko masz odpowiedzialne zadanie do wykonania i nie musisz nikomu zatrzymać.”

  „Ty nie musisz nikomu zatrzymać.” Sugeruje, że nie należy pozwolić jej spowiednikiem, księży, biskupów, a nawet papież ją powstrzymać. Tutaj Maryja wzywa do nieposłuszeństwa wobec kleru. Prawda jest taka, że Maryja prowadzi bieżącą posłuszeństwa i pokorą. Matka Boża nigdy nie zadzwonić do nieposłuszeństwa wobec kapłanów. Biorąc pod uwagę prawdziwych wizjonerów, Jezus i Maryja zawsze domagał widzących posłuszeństwa (lokalne) księży i biskupów – nawet wtedy, gdy te chciały zapobiec publikacji tych wiadomości. Na przykład w Garabandal było główną troską Maryi z prośbą o posłuszeństwo kapłanów.

  29. (Maria lis 8, 2010): „Idź teraz, moje dziecko do pracy z wykorzystaniem wszystkich dostępnych narzędzi do Ciebie w tym najważniejszym w historii ludzkości”.

  (A.) Podobno wcielenie Chrystusa nie jest już najważniejszy czas w historii ludzkości. Jeśli Chrystus nie stał się człowiekiem i gdyby nie umarł za nas, wtedy nie musielibyśmy się ostrzeżenie, ponieważ nie byłoby zbawienie tak. Zatem najważniejszy czas w historii ludzkości jest wcielenie Chrystusa, Jego śmierć i zmartwychwstanie. Wcielenie Chrystusa jest kluczowa dla zbawienia upadłej ludzkości przez grzech pierworodny.

  (Ur.) Oczywiście, „w tej chwili najważniejsze” może również znaczyć „do tego czasu niezwykle ważnym”. Tutaj istnieje inny problem. Chrystus kocha wszystkich ludzi wszystkich pokoleń, w każdym czasie. To nie jest jak nasz czas było ważniejsze niż innych pokoleń. Nawet jeśli nasz czas był „czasy ostateczne”, to nie będzie ważniejsza niż kiedykolwiek. Najważniejszy czas jest mianowicie nasze „osobiste czasy ostateczne” od teraz aż do śmierci. Miejmy poświęcamy się Niepokalanemu Sercu Maryi do Jezusa, tak że nie stracić nasze własne „czasów ostatecznych”, podczas gdy patrząc na „koniec świata”.

  30. (Jezus w dniu 8 lipca 2011 r.) „Zaplanuj swoje zapasy żywności teraz. Rosnąć i kupić nasiona, które można zachować przy życiu. Kupić monety srebro lub złoto, tak że można kupić to, co jest konieczne. ”

  31. (Jezus z dnia lis 26, 2010) „Zacznij zbierać jedzenie i sadzenie własnych. Stanie się tak, jak gdyby wojna nadchodzi. Ci, którzy nie będą w porządku. ”

  32. (Jezus z dnia lis 23, 2010) „Kup nasiona, które nie będą dostępne w sprzedaży w przyszłości teraz. To będzie karmić swoje rodziny jako globalny głód ma miejsce. ”

  33. (Jezus w dniu 8 lipca 2011 r.): „Kup kuchenki gazowe, koce, suszone i konserwy, tabletki do oczyszczania wody, świece wraz z obrazów religijnych, aby utrzymać was i wasze rodziny podczas wielkiej kary, które będzie ostrzeżenie.”

  Te wybrane cytaty wyjaśnić, że te komunikaty nalegać na podejmowanie środków ostrożności dotyczących jedzenia, schronienia, zdrowia, itp. To jest podstawowym motywem niemal wszystkich złych wiadomości z ostatnich dekad. Jezus powiedział: „Dlatego powiadam wam, nie martwcie się o swoje życie i to, co macie jeść, ani o swoje ciało i to, co będziesz nosić.” (Łk 12:22) Chrystus nigdy nie powie nam kupować, zbierać i zaopatrzyć się na przyszłość. Zamiast tego, pochwalił zachowanie biednej wdowy, która oddała swoje ostatnie życie w świątyni: „Prawdziwie powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła więcej niż cała reszta, bo tamci wszyscy się ofiary z ich bogactwa nadwyżkowej, ale ona zaś ze swego niedostatku, zaoferowała całe jej utrzymanie „. (Łk 21:3-4) Istotnie, kto przechowuje złoto, srebro, nasion lub jak będzie trudno coś z lewej strony na pomoc bliźniemu.

  34. (Jezus dnia paź 7, 2011): „Och, jak głupie są (kapłani), aby wierzyć, że człowiek może umacniać swoją wiarę bez wiedzy i zrozumienia prawdy Złego władzy.”

  Nie ulega wątpliwości, szatan istnieje, ale od kiedy potrzebujemy wiedzy szatana i jego mocy, aby wzmocnić naszą wiarę? No do tego! Tylko Chrystus jest niezbędne dla nas. Na przykład, Paweł powiedział, że postanowił nie wiedzą nic innego niż Jezusa Chrystusa. (1 Kor 2:2) Co więcej, to, co moc diabła „? Szatan został wypędzony ze świata przez śmierć Chrystusa. On nie ma mocy i nie może nic zrobić, jeśli Bóg na to nie pozwala. (Jan 12:31, 16:11) To zawsze dzieje się, oczywiście, kiedy w naszej wolnej woli Boga danym zdecydują się otworzyć drzwi dla Szatana ponownie. Jednak w końcu Najświętsza Maryja Panna, „Maid of the Lord”, który został koronowany Królową Nieba i Ziemi, zmiażdży głowę węża na dobre.

  35. (Jezus 13 grudnia 2011): „Nie mogę znieść myśli, że dusze, które będą wyciągane ze mnie krzykiem i kopiąc w proteście, gdy on i jego sługusy przeciągnąć je w głąb piekła.”

  (A.) Oto nasza wiedza o piekle jest do góry nogami. Czym jest niebo? Niebo jest miejscem, w którym Bóg jest i oznacza intymną komunię z Bogiem. Dzięki pracy Ducha Świętego stajemy się jedno z Bogiem Syn i dzieci Boga Ojca w Chrystusie. Niebo jest bycie z Bogiem, oznacza bycie w Bogu. Piekło jest więc miejsce, w którym Bóg nie jest. To znaczy, nie do pokonania dystans lub usunięcia z Bogiem. Bóg nie stworzył piekła, bo jest wszechobecny, nie chce wieczną śmierć grzeszników i nie cieszy się z ludzkiego cierpienia. Więc, gdzie to może być miejsce, gdzie On, nasz ultimate zmielony, nie jest? Piekło jest swego rodzaju paradoksem, ponieważ istnieje natomiast nie powinien i to jest tam, gdzie Bóg – wszechobecny – nie jest. Mianowicie Piekło jest poza Bogiem, ale w rzeczywistości nic nie może być poza Bogiem, który jest Stwórcą wszystkich rzeczy. Piekło oznacza alienacji duszy jego znaczenia i celu. Bóg stworzył ludzi, aby być z Nim, ponieważ On nas kocha. Naszym celem jest więc miłość do Niego, co oznacza, że celem naszego istnienia leży w jedności z Nim. Oczywiście, Piekło jest konieczne, aby zapewnić naszej wolnej woli. Dla tych, którzy nie chcą być w Bogu, którzy nie chcą wierzyć w Chrystusa i – ponad wszystko – który raczej chce się kochać siebie lub jakiś posążek void od Boga Stwórcy, dla tych możliwości ma do piekła istnieje. Innymi słowy: kto wierzy w Chrystusa i chce być z Chrystusem, na pewno się do niego, choć nie sam, ale dzięki pracy Boga w nas. (Np. John 11:25, Dz 13:39, Rzymian)

  (B.) Tutaj, w tej wiadomości naprzeciwko jest określany. Wbrew woli tych dusz, a wbrew woli Jezusa są odsunął i zaciągnął do piekła? Niemożliwe! Prawda jest taka, że potępiamy siebie. To jest zawsze i wyłącznie własne, wolne i dobrowolna decyzja. Słudzy szatana i sam diabeł nie może w ogóle chodzić do Chrystusa i porywać dusze. Oni są w piekle i nie może w żadnym wypadku osiągnąć Boga. (Łk 16:26) dla szatana nie jest możliwe, aby tam, gdzie jest Chrystus. Innymi słowy: tylko dusza, która dobrowolnie usunąć się od Chrystusa, może stać się ofiarą szatana. Wszystkie inne działania wojenne szatana nie może wyrządzić żadnej szkody dla kogoś, kto wierzy w Boga.

  36. (Jezus dnia sie 31, 2011): „Ponieważ jest bezsilny w swych próbach wprowadzających wątpliwości w umysłach Moja Faithfull będzie przełączyć swoją uwagę na słabych grzeszników.”

  Szatan nigdy nie przestanie próbować szerzyć wątpliwości i zamieszanie. Pomysł, że będzie ograniczał się do uwodzenia biednych grzeszników jest śmieszne. Święci (np. Ojca Pio, Teresy z Avila, Święty kapłan z Ars …) musiał znosić najwięcej wrogości szatana. Szatan nie dba o biednych grzeszników, którzy nie pokutowali i zatem dokonać żadnego oporu. Szatan zawsze chce doprowadzić do upadku „dobry”, którzy stawiają opór.

  37. (Jezus dnia lis 6, 2011) „Pomyśl o szatana i dzieł jego zło jako choroby zakaźnej. Podjąć wszelkie środki ostrożności, aby uniknąć kontaktu z tymi, którzy nosicielami choroby. Należy wiedzieć, że nie masz wyboru, a następnie uzbroić się wodą święconą, krucyfiks Najświętszym i medal benedyktyńskiego św. Będą trzymać te demony na dystans. ”

  (A.) Takie przesłanie wyrównuje demony i „skażone” dusze. „Nowe trędowaci”, które nie powinny dostać się w kontakcie z i do której muszą się uzbroić są grzesznikami w ogóle. Są one zakażone przez chorobę, która jest sam szatan. Jezus jednak dał nam następujący przykład: „Podczas gdy on był przy stole w jego domu, wielu celników i grzeszników przyszedł i usiadł z Jezusem i Jego uczniami.” (Mateusza 9:10) Nie tylko Jezus, nasz Pan, jadł z grzesznikami, ale również jego uczniów.

  (Ur.) Nawet jeśli ta wiadomość tylko chce zwrócić się do dusz, które są opanowane przez demony jest problem: Chrystus nie ukrywał przed nimi, ale on wypędził demony. Jezus nakazał swoim uczniom, aby wypędzić demony, a nie z dala od opętany. (Por. Mk 1:34.39, 6:13) Ponadto, Chrystus mówi: „Te znaki będą towarzyszyć tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim będą wypędzać demony …” (Mark 16:17) To znaczy, że się bać i unikać opętany może być fundamentalnie złego postawa – bo to oznaczałoby deficyt wiary.

  38. (Jezus dnia paź 7, 2011) „Przez odmawianie koronki do Miłosierdzia Bożego codziennie godzina piętnasta będę interweniować w chwili śmierci w waszym imieniu bez względu na to jak wiele z grzesznika jesteś i pokazać wam moje miłosierdzie”.

  Gdzieś w tym cytatem jest ziarno prawdy, ale jedno należy zauważyć: koronki do Miłosierdzia Bożego nie jest bezpłatny bilet do nieba. Oczywiście, grzesznicy (ale nie tylko tych) powinny regularnie modlić koronki do Miłosierdzia Bożego, ale bez prawdziwej skruchy temat swoich grzechów jest bezużyteczne. Skrucha, również, jest darem od Boga. Ponadto, co wydaje się być problematyczne w tym kontekście jest to, że ta łaska jest obiecane tym, którzy rozpowszechnili te wiadomości jako nagrodę za ich kłopoty. (Por. Orędzie z 07 października 2011) Królestwo niebieskie nie mogą być uzyskane i jest zawsze niezasłużony dar. (Łk 17:10)

  39. (Jezus w dniu 21 grudnia 2011) „Nie trzeba mnie poznać, aby mnie kochać dzieci. By Twoje prace, Twoja miłość od siebie, życzliwość i hojność pokazać innym pokazujesz swoją miłość do mnie nie wiedząc o tym. ”

  Tutaj, kochając bliźniego jest odłączona od miłości Boga. Miłość Boga to już nie na pierwszym miejscu. Miłość do bliźniego nie ma już swoje korzenie w Bogu samym. , A od kiedy można kochać kogoś nie znając go? Musimy dążyć do poznania Chrystusa, który może być dokonana jedynie na modlitwie i czytaniu tekstów biblijnych. Każdy zna odpowiedź na katechetyczną pytanie: „Dlaczego tu jesteśmy? Dlaczego istniejemy? – Żyjemy znać, kochać i służyć Bogu „(Katechizm Kościoła Katolickiego, 358; YouCat, 1) Oznacza to, że wiedza Boga jest konieczne do nas.. (Por. Jan 17:3)

  40. (Jezus dniu paź 20, 2011) „śmierci syna Muammara Kaddafiego …”

  Kto jest Synem Bożym? Tylko Jezus Chrystus, ale poprzez niego także ci wszyscy, którzy zostali ochrzczeni w wodzie i ducha i tak stają się dziećmi Bożymi. Dzieci Boga są ci, którzy są prowadzeni przez Ducha Bożego. (Rz 8,14-15) Teraz przynajmniej niewielkich wątpliwości czai się wokół, czy to stwierdzenie na Kaddafiego mogą być nieprawidłowe. (Mt 25:11-12) Zrozumiałe jest, że wielu (np. ofiary Kaddafiego) czują się wyobcowani przez Jezusa, który podobno nazywa „syn” Kadafiego.

  41. (Jezus 13 grudnia 2011): „Czy nie wiedzą, że bogactwo, sława i uwodzicielski materializm utworzy jasną ścieżkę prosto w ramiona złego?”

  Bogactwo i sława są jasne droga prosto do piekła? Czy bogactwo i bogactwo boli St Łazarz z Betanii, który wskrzesił z martwych przez Jezusa? I sława boli Matkę Teresę z Kalkuty? Bóg nie czyni jego wyroki takie proste. Pieniądze, władza i sława nie potępiam siebie, ale sposób, w jaki na nich operować.

  42. (Bóg Ojciec, 11 grudnia 2011): „Moje dzieci, uroczyste obietnica jest taka, że wszyscy z was, którzy wzywają Mnie w imieniu mojego ukochanego Syna Jezusa Chrystusa, aby uratować swoich braci i siostry, że zostaną przyznane natychmiastowe zwolnienie. […] Oto co mam zwrócić ci powiedzieć: [… Krucjata Modlitwy no.13] ”

  43. (Jezus w dniu 18 grudnia 2011): „Każdy wysiłek musi być wykonane przez Moich wyznawców szerzyć moją modlitwę do Ciebie, aby dany Mój Ojcze Przedwieczny prosząc o zwolnienie za ich dusze: [… Krucjata Modlitwy no.13]”

  Zamiast przywołujący znaczenia Pater Noster i Ave Maria cała nowa modlitwa jest uznany za najważniejszą modlitwą. Jeśli odmawiają Pater Noster, Modlitwa Pańska, lub przywitać Maryję Anielskiego Powitanie – dobrze, „Odporność na dusz” nie zostanie przyznana. Przy okazji, co to „odporność dla dusz” oznacza? Czy to oznacza, że można grzeszyć ile chce i jeszcze wejść do Nieba? Gdyby to było tak proste, jak opisano powyżej, to wtedy recytować „Krucjaty Modlitwy punkty nr 13”, chyba tylko raz dla wszystkich ludzi i każdy z nas jest odporny na Boga. Odporny na sprawiedliwego Boga? Odporni na jego judgeing ręką? I to nazywa się „miłość Boga?” Odporność Boga nie ma nic wspólnego z miłością i zaufaniem Bogu. Wydaje się, że szatan stara się projektować własne modlitwy.

  44. (Jezus dnia sty 1, 2011) „Moja ukochana Matko, anioła światłości …”

  Maryja, „anioła światłości”? W angielsko-, jak również w krajach niemieckojęzycznych „Angel of light” jest bardziej znany jako Lucyfer (Szatan). Sformułowanie wydaje się dość dziwne. Ponadto nie wiadomo, źródła kościelne odnoszące się do Maryi jako „anioła światłości”. Maryjo, Matko Boża, nie jest aniołem, ale kobieta. Ona została stworzona przez Boga Ojca, jako istoty najbardziej piękne i nieskazitelne w celu poczęcia Syna Bożego, Jezusa Chrystusa.

  45. (Jezus dnia paź 7, 2011) „To jest trochę jak z rodziców dziecka, któremu zepsuło, bo kochają to dziecko tak bardzo. Jeżeli rodzic w ciągu karmi dziecko następnie zdrowia dziecka będzie cierpieć. Jednak rodzic ciągle podając dziecku jedzenie, które dziecko już przyzwyczaić się do fałszywą miłością. To może prowadzić do zdrowia dziecka się pogarsza. To dziecko z kolei staje się ignorantem, co zdrowej żywności do jedzenia, bo nie o nich wiedzieć. Nigdy nie zostało powiedziane. ”

  (A.) Jezus mówi: „To jest trochę jak …” Czy Chrystus rozpoczyna przypowieść z „To trochę jak …”? Kto odważy się twierdzić, że, odwiecznej mądrości, nie byłby w stanie sformułować przyzwoity przypowieść, a zatem uniknąć tego żenujące „coś-jak-that’ wersja? No do tego! Chrystus zawsze wiem zupełnie prawdziwą przypowieść, która pasuje idealnie! Chrystus jest Prawdą, a nie „jakoś-i-być może-pół-prawdy”.

  (B.) porównanie, że kochasz dziecko za dużo i w konsekwencji popsują to jest dość dziwne. Paweł pisze exacte przeciwnego: „Dla kogo Bóg kocha, dyscypliny, On chłoszcze każdego syna, on uznaje.” (Hebrajczyków 12:6) Ponadto, „zepsute” dzieci są zazwyczaj wynikiem rodziców, którzy nigdy nie mają czasu dla swoich dzieci i zastąpić ich obecność namacalnych przedmiotów. W rzeczywistości ci rodzice zwykle nie kochają swoich dzieci, bo wszystko inne jest ważniejsze. Porównanie w wiadomości kuleje.

  46. (Jezus w dniu 18 marca 2011 r.): „Ty, Moja córka będzie silniejsza, jeśli otrzymały wsparcie duchowe, co potrzebne od księdza. Niestety nikt z nich nie będzie się Mój kielich prawidłowo – fakt, który uważam za głęboko obraźliwe „.

  Cóż, przynajmniej komunikat daje wyjaśnienie, które kapłani powodu nie stoją za tymi „ostrzeżenia” i jak się stało, że Kościół nie jest gotów ich rozpoznać. Z drugiej strony jest to kolejny przypadek „wyroku koc” wszystkich kapłanów, co zachęca ludzi do ich nieufność.

  47. (Jezus dniu lis 7, 2011) „Wzywam Moich świętych sług chronić ci moją córkę będzie to ich święty obowiązek. Z czasem zrozumieją, jaka jest ich rola. Tymczasem wzywam wszystkich Moich wyznawców szlachetnych modlić dla ochrony przed złymi mocami, które są prowadzone przez szatana, który chce zniszczyć świat dla własnych korzyści. ”

  Kult jednostki zdaje się rozwijać wokół wizjonera. Lubię wspomniano, że jest konieczne „co-Odkupiciel” i „prawdziwym prorokiem czasów ostatecznych”. Tutaj kapłani powiedzieli, że to ich „święty obowiązek” chronić „wizjonera”. Kazano im odwrócić ich uwagę od ich innych jagniąt i przede wszystkim wspierać jedynego ważną osobą w tym dramacie – wizjoner. Dopóki nie – Jego święte sługi – się zawiesić, że my – czytelnicy – powinien modlić się za nią. Autor uważa, że jest to doskonały pomysł. Ona – jak każdy z nas – potrzebuje modlitwy.

  48. (Jezus 28 listopada 2011): „Na pewno już ty i wszyscy Moi drodzy żołnierze, którzy przyjmują Moje najświętsze wskazówki poprzez te wiadomości muszą wiedzieć, że to ja, który idzie po twojej stronie.”

  Jezus jest prawdziwym Synem Bożym. On jest wszechwiedzący i zna każdego z nas lepiej niż my sami siebie. Jezus mówi nam w Księdze Apokalipsy: „Znam twoje czyny, Twoja miłość, wiara, obsługa i wytrzymałość …” (Ap 2:19) cytowane zdanie: „Na pewno już wiesz, że … że to ja, który idzie przez Twoja strona. „nie” wiedza „Express, ale spekulacji. Jezus nigdy nie powiedziałby czegoś takiego, bo dobrze wie, co się dzieje w „jego ukochana żołnierzy”. Nie będzie trzeba uczynić założenia.

  49. (Jezus dniu cze 6, 2011): „Jestem pouczając cię, po raz kolejny, nie angażować się z tymi ludźmi, wierzący z kopalni, którzy kwestionują, analizy lub dziury w Moim Świętym Słowie. Do ani ty, ani te dusze ma prawo to zrobić. ”

  W rzeczywistości istnieje ziarno prawdy w tym. Autor tej krytyki nie ma uprawnień do „dziury w Jego Świętym Słowie”. Tak – to jest naprawdę „Jego Święte Słowo”? Dlatego autor powołuje Pierwszego Listu do Tesaloniczan: „Nie wzgardzi prorocze wypowiedzi. Wszystko test;. Zachować to, co dobre „(1 Tes 5:20-21) Autor uważa, że zbadała te wiadomości z czystym sumieniem i zgodnie z jego najlepszą wiedzą. Wiele prawdy jest w tam, ale niestety obok niezliczonych błędów i nauk heretykiem. Wykaz wszystkich błędów, wykraczałoby poza zakres tej krytyce.

  50. (Jezus w dniu 18 marca 2011 r.) „Szacunek ten najbardziej Świętego. Bronić. Zaakceptuj zostanie zaatakowany i rozdarty assunder zwłaszcza przez tych, którzy mienią się być ekspertami, którzy będą starać się sekcje, które mówią, sprzeczne moich nauk. Tylko sprzecznością będzie ich własna błędna interpretacja moich nauk. To tam mają skręcone i błędnie Moje Święte Słowo, ponieważ pasuje im, aby to zrobić. ”
  Cytat ten został dodany ze względu na uczciwość. Autor nie twierdzi, że jest ekspertem. Ta krytyka jest jego osobista opinia, który założył rozmowie z innymi chrześcijanami, porównując wiadomości z Biblii, czytanie literatury, np. świętych i – last but not least – modli. Oczywiście, krytyka ta została sprawdzona przez przynajmniej jednego księdza. Zapytaj o autorze „. Jeśli skręcony lub błędnie zinterpretował słowa Pana mi naprawdę przykro i proszę o waszą modlitwę, abym mógł zobaczyć, że błądzą”

  Obraz Jezusa Miłosiernego Jezusa

  Wszędzie w kontekście z „Ostrzeżenie” Obraz Jezusa Miłosiernego Jezusa jest używany, który został namalowany w 1931 roku przez SR. Faustyna Kowalska. Jezus polecił ją tymi słowami: „Wymaluj obraz według rysunku, który widzisz, z podpisem: Jezu, ufam Tobie Pragnę, aby ten obraz czczono najpierw w kaplicy waszej i na całym świecie.”. To stwierdzenie Jezusa „… z podpisem: Jezu, ufam Tobie”. jest rażąco naruszone w związku z podziałem tych wiadomości. Zamiast wszędzie podpis: „ostrzeżenie” jest drukowany na obrazie Jezusa zdanie:. „Jezu, ufam Tobie”, jednak jest pomijany.

  Chrystus jednak dał ten plik do nas, aby wzmocnić naszą ufność w Niego; Mu Bożego Miłosierdzia. Kiedy patrzymy na obraz, będziemy rozpoznawać w czci miłości do Niego, że są napisane w ręku, że kocha każdego z nas i jest w stanie uratować wszystkich, którzy wierzy i umieszcza swoje nadzieje z Nim.
  Wiadomości te jednak powiedzieć wyraźnie, że zaufanie i wiara i miłość do Chrystusa są raczej drugorzędne. Przede wszystkim one pomieścić do aktów zewnętrznych i formuł. Obraz Jezusa jest nadużywana do „ostrzec”. Miły i kochający „Jezus” – w którym możemy ufać – nie obsługuje ostrzeżenie o „boga prawa i zemsty”. Jest on używany do produkcji lęku i strachu, tak aby pokutowali ludzie. Oczywiście nasze społeczeństwo musi pokutować. Dlatego więc, obraz ten nie została nam.

  Okładka angielskiego książki: thewarningsecondcoming.com / book-now-available

  Powyższe punkty mają być poważne, dobrze wyważoną krytykę. Dodaje się punkt nie może być, że poważne, ponieważ może to być przypadkowe i być produktem przypadek.

  Poniższy obraz jest drukowany na angielskim wydaniu „The Warning”. Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej angielskiego na http://www.thewarningsecondcoming.com/book-now-available . Po lewej stronie, widać nieprzetworzony, oficjalny obraz. Porównując ją z przetworzonego obrazu na prawo można określić podpis niezadowolenia na oryginale: ‚666 ‚. (YouTube video: http://www.youtube.com/watch?v=n0R8Zspqu0o )

  Obraz na oficjalnej stronie niemieckiej: diewarnung.net

  To jest obraz, który pojawia się po wywołaniu oficjalną niemiecką stronę ( http://www.diewarnung.net ). Po raz kolejny, inspekcji zakrzywiony oblicze podpisania ujawnia liczbę ‚666 ‚.

  Wygląda to tak, jakby projektant wizerunku ukrył liczby ‚666 ‚w czcionce. (Liczba bestii – zasugerował w prawym zdjęciu). Być może jest to czysty zbieg okoliczności. Autor prosi, aby nie brać tego zbyt poważnie. (YouTube video: http://www.youtube.com/watch?v=sF0UZT7-6Oo )

  Napis (taki sam font z numerem ‚666 ‚ukryte w nim) znajduje się na niemieckich książek (np. http://diewarnung.net/Titel_jesus_1.jpg ) i na języku angielskim i niemieckim (biznes) cards Patrząc na obraz, na holenderskiej stronie internetowej ( http://www.dewaarschuwing.nl ) można znaleźć ‚666 ‚, ale nie tak łatwo. (Dość odległość między dwa pierwsze i trzecie 6 „)

  Webmaster z niemieckiej strony internetowej (diewarnung.net) skomentował, że:

  „Bardzo pobożna kobieta, którą znam od lat i który pomógł mi w innych apostolstwa zaprojektował tę pokrywę i wybrał zakrzywiony twarz bo wygląda ładnie. ‚666 ‚, Że nie uważają zdalnie. Ja też nie, oczywiście. Ale ktoś, kto chce się dowiedzieć czegoś wbrew „Ostrzeżenie” znajdzie coś nawet jeśli był to nonsens. ”
  Cóż, być może (czysto spekulacyjny!) Duch Święty poprowadził rękę tej kobiety, aby dać nam wskazówkę, gdzie wiadomości te pochodzą.

  Konkluzja

  Istnieje wiele innych błędne fragmenty i referencje, które mogą być wymieniane. Wiele błędów są sprytnie ukryte, a nie na wszystkich oczywiste. Kapłani są kategorycznie krytykowane (np. 37 th, 38 th, 108 th, 156 th, 192 nd, 215 th, 234 th wiadomość, itp.), tak, że wierzący w zaufanie tych, którzy zostali powołani przez Boga, musi być rozbita. Następnie Chrystus nie może działać poprzez swoich wybranych synów, ponieważ każdy katolik wie wszystko lepiej tak. Jednakże Chrystus chce działać poprzez swoich kapłanów, których wybrał i powołuje, aby głosili królestwo Boże i uzdrawiali ludzi, zwłaszcza ich dusz. (Łk 9:2)

  Autor jest przekonany o autentyczności Garabandal, gdzie „Ostrzeżenie” pierwotnie ogłoszonego przez Maryję, Matkę naszego Pana. To ostrzeżenie będzie poprzedzać ostateczny wyrok Boga, który jest opisany w Objawieniu Jana. Komunikaty tego „jasnowidza nieznany” próbować zdyskredytować raz jeszcze „prawdziwego” ostrzeżenia i komunikaty o Garabandal przez wyolbrzymianie i mylące.
  Wielokrotnie, apeluje o naprawdę dobrych rzeczy są podane, np. modlitwy, spowiedzi, komunii, chrztu, itp. Niestety, komunikaty całkowicie zapomnieć wewnętrznego życia ludzi. Nie wzrost miłości, która wyraża się w pokorze i posłuszeństwie wobec Boga i Jego Słowo wskazuje się, lecz jedynie działania zewnętrzne i głównie „nowiutki” modlitwy. Wierzący slide na katolicyzm czysto formalny i położyć większy nacisk na formalności zewnętrznych niż na życiu wewnętrznym (jak jest to opisane np. przez św Teresy z Avila). Recytacja z partii wstępnie sformułowane modlitwy mówi się, że ważniejsze od naszego wewnętrznego wzrostu w wierze, nadziei i miłości. Nadal, modlitwa bez serca ma modlitwy …

  „Na liście przynosi śmierć, lecz Duch daje życie.” (2 Kor 3:6)

  Na krytykę, wnioski i sugestie lub żądania plików PDF przez e-mail:

  schear-jaschub@web.de

  Pobierz (Aktualizacja) krytykę jako plik PDF pod adresem:

  https://sites.google.com/site/criticismonthewarning/

  Ten criticis m oddano online dla po raz pierwszy 11.08.2011 i przeszedł wiele zmian (głównie dodatki) od tamtego czasu. Tłumaczenie na angielski został zakończony 24/01/2012.

  Niemiecki tekst można znaleźć pod adresem:

  http://diewarnung.blogspot.com /

 13. wobroniewiary pisze:

  Polecam ten fragment na zakonczenie opracowwania pod redakcją ks. Adama

  „Pieczęć” w formie dyplomu i modlitwy jest formą zwodzenia, przebiegłą, ale w gruncie rzeczy prymitywną. Jakie to mało skomplikowane: odmawiajcie sobie Różaniec (dla uwiarygodnienia!), odmówcie modlitwę, która jest „jedynym i ostatecznym ratunkiem” (zresztą sam tekst modlitwy jest wątpliwy), a wtedy dostaniecie „pieczęć” z „podpisem samego Boga” i wejdziecie sobie do raju, będziecie uratowani. Czy o takiej postawie mówił Pan Jezus w swojej Ewangelii?
  Jest jeszcze jedna ważna rzecz, jeśli chodzi o znak Bestii. To dla wytrawniejszych poszukujących. W języku greckim, jak również w polskim tłumaczeniu jest napisane: „otrzymali znamię na prawą rękę lub czoło”. Ewidentnie użyte jest greckie słowo epi czyli „na”, a nie „w” (w rękę). Zatem wszczepianie „czipów” pod skórę nie należy odczytywać jako tego jedynego znaku Bestii. Przeciwnie – należy się tego wystrzegać, bo jak pisałem wcześniej, jest on związany bardziej z kontrolą, a nie z potępieniem. Należy także zwrócić uwagę na zasadniczą różnicę pomiędzy „opieczętowaniem” a „przyjęciem pieczęci”. Przyjęcie pieczęci jest aktem poddania, podobnie jak w Apokalipsie przyjęcie znamienia Bestii!

  Zwolennicy „wizjonerki” z Irlandii doszli już do hipokryzji, sprzedając „Pieczęć” na aukcji internetowej, co świadczy o zysku materialnym, a nie o duchowej trosce. Wszystko, co do tej pory zostało napisane, posiada cechy fałszywego, zwodzącego „orędzia”, które prowadzi do zachowań sekciarskich.
  Według ks. Władysława Nowaka sekty charakteryzują się:
  a) — misjonarską gorliwością. Członkowie zastępu fałszywej „prorokini” bardzo gorliwie rozpowszechniają swoje koncepcje. Wierzą przy tym, że tylko oni są w posiadaniu prawdy o Bogu i że ich zadaniem jest nieść to posłanie całemu światu, który bez niego jest skazany na potępienie;

  b) — charyzmatycznym przywódcą. Przywódca jest uważany za osobę o wyjątkowej mocy, za kogoś więcej niż zwykłego śmiertelnika;

  c) — wyłącznością prawdy. Wierzą, że jako jedyni posiadają naukę potrzebną do zbawienia. Zbawienie można osiągnąć tylko przyłączając się do nich, akceptując ich wierzenia, przyjmując praktyki lub używając zalecanych przez nich technik;

  d) — nadrzędnością grupy. Wiara w posiadanie jedynej prawdy prowadzi do przekonania, że sekta stanowi grupę elitarną. Członkowie, posiadając wiedzę uzyskaną w sekcie, są przekonani o swojej wyższości nad tymi, którzy nie należą do ich grupy;

  e) — ścisłą dyscypliną. Wszystkie dziedziny życia członków sekty są ściśle podporządkowane działalności w sekcie. Dyscyplina taka przybiera formę ścisłej kontroli;

  f) — dławieniem indywidualności. W sektach nie ma miejsca dla wolnomyślicieli. Wszelkie objawy swobodnej interpretacji, czy niezależności w postępowaniu, sązawczasu dławione. Nowicjusze są tak kształceni, by wyrzec się odpowiedzialności osobistej i oddać się całkowicie pod kierownictwo swoich przełożonych;

  g)— odchyleniem doktrynalnym.

  Podsumujmy w zastosowaniu do fanów Irlandki:

  ad a) gorliwość apostolską poznaliśmy na allegro;

  ad b) największą „prorokinię” także poznaliśmy – ma więcej do powiedzenia, niż całe Magisterium Kościoła razem wzięte;

  ad c) mi uciekło, ale odpowiedź nie wymaga większego wysiłku intelektualnego;

  ad d) wiadomo, że tylko ci co mają „pieczęć”, mają klucz do „Raju na ziemi”;
  ad e) tu występuje raczej samokontrola poprzez „krucjatki”;

  ad f) biada tym, którzy spróbują się wychylić i mieć inne zdanie ;

  ad g) jest ich tak wiele, że za jednym razem nie da się wymienić.

  Mamy do czynienia na gruncie tych „orędzi” z falsyfikacją całej tradycji Kościoła katolickiego. Co więcej – już kilka wieków temu tak samo sądził Luter: po co pośrednictwo Kościoła? Po co kapłaństwo, po co śluby zakonne i posłuszeństwo? Wystarczy prosta wiara, wystarczy, że każdy w głębi swojej duszy będzie mówił do Boga i Bóg będzie mu odpowiadał bezpośrednio. W istocie mamy do czynienia z inicjacjami duchowymi raczej z gruntu fałszywej mistyki neopogańskiej na zasadzie duchowego zwodzenia. Bezpośrednio Bóg się nie objawia ot tak sobie, a jeżeli to czyni (jak w wypadku Mojżesza, czy tak jak przez pośrednictwo Matki Bożej w Fatimie czy w Lourdes) – to zawsze jest to w ukryciu. Natomiast fałszywy wizjoner sugeruje, że już nie jest potrzebny rozum i wiedza, niepotrzebna jest też mediacja Kościoła. Istotą tego zwodzenia jest droga na skróty – wychowanie i wzrastanie w wierze już nie jest potrzebne… Wystarczy tylko zrobić dobrą minę i wzbudzić jakąś nieokreśloną postawę otwarcia pozarozumowego – otwarcia bardzo dwuznacznego, ponieważ nieokreślonego i wybiórczego.

  JAKO CHRZEŚCIJANIE, KATOLICY, MAMY OBOWIĄZEK PRZYPOMINANIA NASZYM WSPÓŁBRACIOM O POWROCIE PANA JEZUSA, LECZ BIADA NAM, „GDYBYŚMY GŁOSILI NAUKĘ INNĄ OD TEJ, KTÓRĄ USŁYSZELIŚMY” (oczywiście
  z Prawdziwego Źródła, a nie z zafałszowanego i zatrutego).

  • Janek pisze:

   W ogóle dziwne jest to, że w orędzionkach Mery zakazane jest badać te orędzia. Czyli Magisterium nie może ich badać, bo one bez badania muszą być prawdziwe?

   • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

    tych pseudoorędzi nie wolno badać, bo Prawda wyszłaby na jaw, lepiej zastraszać i obiecywać gruszki na wierzbie czyli wieczny raj na ziemi z usługującymi nam aniołami, no bo przecież człowiek ma być w centrum a „jezus” ma in powiedzieć „przyszedłem wam służyć”.

    Dziecko średniointeligentne to pojmie w lot a tu jest potrzebny młot ale z końcówką od egzorcysty czyli z krzyżem św. Benedykta zasilkany hektolitrami wody święconej

  • joaneczka pisze:

   Bog zaplac ksiedzu Adamowi! Te argumenty przeciw oredziom Mery sa tak jasne i zrozumiale !!! Mi wystarczylo tylo raz powiedziec, ze sa zle. Uzaleznienie od przekazow Mery to choroba, zniewolenie i sama nie wiem co jeszcze. Tu trzeba ogromnej modlitwy i laski bozej z Nieba!!! MARANA THA!!!
   TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 14. pewien znajomy pisze:

  Z nanowszego przekazu nowego bożka Bronka uśmiałem się po pachy
  sam szef Mery mówi, że jak bedą wierzyć w te przekazy pisane z wielkiej litery to będą mieć udręki duszy 😀
  Szkoda tylko że dznmp pod przykrywką Kościoła rozkręca swój biznes skoro tak naprawdę to pod szyldem allegro i handlu

  • borówka pisze:

   Taaaaaaaak 🙂
   A zaraz dalej: „Wielu będzie się radować czytając Moje Święte Słowo i przyjmie je jako cud” – to kpiny z Bożych cudów?
   Albo
   „Inni również zaakceptują Moje Orędzia, ale w niektóre dni będą rozdarci na dwoje wątpliwościami” to znaczy w które dni? koszerne czy niekoszerne? w szabat czy w zwykły dzień? niech nasza mowa będzie Tak-Tak, Nie-Nie!
   albo w coś wierzymy albo jesteśmy rozdarci i „drzemy się jak stare przerścieradła” 😀

  • benka pisze:

   @pewien znajomy
   Na „styropianie” już się ten pan nie prześpi , bo nie ten czas ,i to już było.
   Ci , co wykorzystywali Kościół do swoich interesów , dzisiaj wyrzucają Krzyże.
   Więc i metody dobierają inne. Pewnie ktoś na to kasę daje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s