„Módlcie się podczas tego czasu łaski!” – orędzia Matki Bożej z Medziugorja przekazane na spotkaniach modlitewnych, z udziałem widzącego Ivana Dragićevića

Wrzesień 2012 – orędzia Matki Bożej  z Medziugorja przekazane na spotkaniach modlitewnych, z udziałem widzącego  Ivana Dragićevića

   Widzący Ivan zaproszony został do kilku miejscowości we Włoszech i do Wiednia. Uczestniczył tam w spotkaniach  modlitewnych, dzielił się swoim świadectwem. Matka Boża objawiała się mu o  zwykłej godzinie codziennych objawień, to jest o 18.40. Dawała orędzia, które  Ivan przekazywał wszystkim zgromadzonym.

  Słowa przesłania Matki Bożej z  tych objawień stanowią wezwanie w pierwszej kolejności dla osób obecnych na  spotkaniach modlitewnych, dla ich rodzin i wspólnot. Niemniej, dla wszystkich  innych wiernych i dla całego świata są cennym dopełnieniem podstawowych orędzi  dawanych przez Matkę Boża każdego dwudziestego piątego dnia miesiąca.

  W orędziach Maryja wzywała  przede wszystkim do modlitwy o pokój, modlitwy w Jej intencjach oraz za  rządzących i za młodych.

Orędzie dla Ivana z 16.09.2012 ze spotkania modlitewnego w Rivioli – Włochy

„Drogie dzieci, także tego wieczoru chcę wam pomóc. Módlcie się o pokój. Módlcie się wraz ze Mną o pokój w świecie. Pokój, drogie dzieci!, tylko pokój! Ja modlę się z wami o pokój w świecie. Dlatego mówię wam: bądźcie zjednoczeni na modlitwie drogie dzieci! Dziękuję, drogie dzieci, ponieważ także dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Orędzie dla Ivana z 19.09.2012 ze spotkania modlitewnego w Villa d’Adige – Włochy

„Drogie dzieci, także dzisiaj w szczególny sposób pragnę zaprosić was do modlitwy za wszystkich rządzących, aby z mocą, którą Bóg im dał, szerzyli pokój, aby pracowali dla dobra człowieka. Pragnę, drogie dzieci, aby również oni byli instrumentami w moich rękach. Drogie dzieci, módlcie się szczególnie o życie. Dziękuję, drogie dzieci, że także dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Orędzie dla Ivana z 20.09.2012 ze spotkania modlitewnego w Laigueglia – Włochy

„Drogie dzieci, także dzisiaj, tego wieczoru w sposób szczególny, módlcie się! Módlcie się w tym czasie łaski. Szczególnie módlcie się w moich intencjach! Módlcie się o pokój. Matka modli się się z wami. Wstawia się przed swym Synem za każdym z was. Drogie dzieci to jest czas modlitwy. Dziękuję, drogie dzieci, bo także dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Orędzie dla Ivana z 21.09.2012 ze spotkania modlitewnego w Porto Potenza Picena – Włochy.

„Drogie dzieci, także tego wieczoru w szczególny sposób wzywam was: módlmy się za wszystkie moje dzieci, które są z dala od swoich własnych rodziców. Za wszystkie moje dzieci, które się oddaliły od mojego Syna Jezusa. Drogie dzieci módlcie się także wy, aby powrócili do mojego Syna Jezusa, aby odnaleźli się w swoich rodzinach i powrócili do mojego Kościoła. Ja modlę się za wszystkich was i wstawiam się przed moim Synem za każdym z was. Dziękuję drogie dzieci, bo także dzisiaj odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Módlcie się podczas tego czasu łaski!” – orędzia Matki Bożej z Medziugorja przekazane na spotkaniach modlitewnych, z udziałem widzącego Ivana Dragićevića

 1. wobroniewiary pisze:

  11 października odbędzie się spotkanie z o. Brankiem Radošem OFM
  (proboszczem parafii św. Jakuba w Medziugorju w latach 2001 – 2006).

  Miejsce spotkania: Kraków – Łagiewniki: Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Millana 13, Kraków
  (ok. 500 metrów od Bazyliki Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach)

  Program spotkania:

  17.30 – Różaniec
  18.00 – Msza święta z kazaniem o. Branka Radoša OFM, Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, Adoracja Najświętszego Sakramentu

  Oprawa muzyczna: Zespół, który nagrał pierwszą płytę w języku polskim z Pieśniami z Medziugoria.
  Organizator: Polskie Centrum Informacyjne „MIR” Medjugorje. Wstęp wolny.

  Zapraszamy również grupy zorganizowane. Obok parafii znajduje się duży parking dla autokarów.

  Prosimy organizatorów grup o zgłaszanie się do naszego centrum na adres e-mail: info@centrummedjugorje.pl, oraz telefonicznie 12 3454691 pon. – pt. 9-15

  W czasie spotkania będą rozprowadzane książki i płyty przygotowane przez Polskie Centrum Informacyjne.

  O. Branko Radoš OFM

  ur. 28.03.1967 r. w Crvenici, gmina Tomislavgrad. Wychowanie katolickie i modlitwa wpłynęły na późniejszy wybór powołania. Klasyczne gimnazjum ukończył w Visoko. Habit franciszkański przywdział w Humacu (Ljubuški) 1986 r. Teologię studiował w Sarajewie, Zagrzebiu i Grazu (Austria). Na kapłana został wyświęcony 10.07.1994 r. Przez cztery lata służył jako wikariusz w parafii w Śirokim Brijegu. Od sierpnia 1998 r. pracował jako wikariusz w Medziugorju. W czerwcu 2001 r. został wybrany do definitorium Franciszkańskiej Prowincji Wniebowzięcia NMP w Hercegowinie. Od września 2001 proboszcz w Medziugorju do 2006 roku. Obecnie proboszcz chorwackiej misji katolickiej w Szwajcarii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s