Ks. Adam Skwarczyński – Dziękujmy Bogu za kolejny opis „Ostrzeżenia” i… wyciągnijmy wnioski dla swojego życia!

       Dziękujmy Bogu za kolejny opis „Ostrzeżenia” i… wyciągnijmy wnioski dla swojego życia! Żadne „środki ochronne” nie osłonią nas przed widokiem Króla-Sędziego, w oczach którego liczy się tylko czystość serca i miłość!
         Tekst nie pozostawia nam cienia wątpliwości: w tym dniu dla trzeciej kategorii dusz będzie już za późno na nawrócenie i pokutę! To pozwala nam lepiej zrozumieć, do czego potrzebni są Bogu „ziemscy aniołowie krawędzi”, powołani do ratowania tych dusz już teraz wszystkimi dostępnymi środkami. My już teraz żyjemy „na krawędzi”!
ks. Adam Skwarczyński

       5.11.2006, C. nad Wisłą
       Widziałam kulę ziemską. Jedna część globu była ciemna, druga jasna. Na tej ciemnej ukazała się ogromna złota jasność, która oświetliła cały nasz glob. Obie części lśniły złocistym kolorem. Po chwili usłyszałam muzykę. Grały jakby wszystkie instrumenty jednocześnie. Ta potężna muzyka trwała przez krótką chwilę. Odczułam, że oznajmia ziemi coś bardzo ważnego.
Ukazało się wielu Aniołów, ubranych w lśniąco-białe szaty, o złocistych włosach i bosych stopach. Pierwsi trzymali potężne trąby, stojący dalej – trąby coraz mniejsze. Inni trzymali światło podobne do pochodni jakie znamy, jeszcze inni sypali kwiaty. Całe Niebiosa wypełnione Aniołami śpiewały Bogu chwałę, oddawały pokłon, podtrzymując zasłony Królestwa Bożego.
Pośrodku na niebie ukazał się nasz Pan, Chrystus Król. Jezus objawił się po królewsku: na głowie złota korona ozdobiona drogocennymi kamieniami, purpurowy płaszcz ze złotymi oblamówkami i złotą stójką pod szyją, z lekkim rozcięciem na przedzie. Na płaszczu krótka złota pelerynka. W lewej ręce trzymał berło, prawa ręka była podniesiona do błogosławieństwa. Sama miłość, piękno – prawdziwy cud!
Dziwne uczucie ogarnęło duszę moją. Trudno przekazać, co się ze mną działo. Ciało pękało z radości, dygotało, w końcu dziwny stan ogarnął mnie całą. W tej chwili szczęścia odczułam, w jakim stanie jest dusza moja!
Wszystkie moje słabości i grzechy przesunęły się przede mną jak na filmie. Bardzo wyraźnie odczułam, czym zraniłam mojego Pana, Króla Niebios. Jestem pewna, że Jezus udzielił mi na tę chwilę szczególnej łaski, bo inaczej nie przeżyłabym. Zrozumiałam, gdzie jest moje miejsce. Panie mój, zrozumiałam, że muszę mieć duszę czystą, niczym nie splamioną, abym mogła biec do Twej cudownej Miłości, jaka ukazała się nam na Niebie!
Moją duszę ogarnął żal, smutek rozdzierał moje serce. Tak obolała, nie mogłam nic powiedzieć ani zrobić najmniejszego kroku, na mojego Pana skierowany był tylko mój wzrok. Jemu też było ciężko, kiedy widział, jak mało dusz wyszło Mu na spotkanie. Ogromna rzesza dusz tak jak ja uginała się od bólu i cierpienia…
To była chwila krótka dla jednych – dla tych, którzy byli przygotowani. Dla tych, co byli zaskoczeni, trwała długo – była jak agonia, brakowało im powietrza, dusili się!
Patrząc [na zachowanie ludzi], zrozumiałam tę chwilę cudu. Wszyscy, którzy mieli serca wypełnione miłością, wyszli Miłości na spotkanie; przecież miłość i Miłość są zawsze razem, miłość Miłości nie lęka się – więc ci podeszli do Bożego Tronu. Ci, którzy mieli serca wypełnione tylko po części miłością Bożą, zmagali się z cierpieniem (agonią!) tak jak ja. A co z tymi, którzy w ogóle nie mieli miłości, których serca były puste…? Ciężar bólu przygniótł ich i o śmierć przyprawił!

Ksiądz Adam dopisał w komentarzu:
Pod kątem zbliżającego się „Ostrzeżenia” odczytajmy orędzie Matki Bożej dla Mirjany z 2 września b.r.:
„Drogie dzieci. Podczas gdy moje oczy patrzą na was, moja dusza szuka dusz, z którymi pragnie być jedno. Dusz, które zrozumiały znaczenie modlitwy za te moje dzieci, które nie poznały miłości Ojca Niebieskiego. Wzywam was, bo was potrzebuję. Zaakceptujcie misję i nie bójcie się, umocnię was. Napełnię was swoimi łaskami. Swoją miłością ochronię was od złego ducha. Będę z wami. Swoją obecnością będę was pocieszać w ciężkich chwilach. Dziękuję wam za otwarte serca. Módlcie się za kapłanów. Módlcie się, by jedność między moim Synem a nimi była tak silna, aby byli jedno. Dziękuję wam”.

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI
Mimo plotek rozsyłanych przez ludzi ze strony dzieckonmp.wordpress. com (w mailach i w komentarzach np „Gwiazdka”) – ks. Adam Skwarczyński ma się dobrze, żyje, odprawił dziś mszę św. w intencji Dusz-ofiar, nie zginął w żadnym wypadku samochodowym i nie podszywamy się pod nieżyjącego kapłana

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Ks. Adam Skwarczyński – Dziękujmy Bogu za kolejny opis „Ostrzeżenia” i… wyciągnijmy wnioski dla swojego życia!

 1. ks. Adam Skwarczyński pisze:

  Pod kątem zbliżającego się „Ostrzeżenia” odczytajmy orędzie Matki Bożej dla Mirjany z 2 września b.r.:
  „Drogie dzieci. Podczas gdy moje oczy patrzą na was, moja dusza szuka dusz, z którymi pragnie być jedno. Dusz, które zrozumiały znaczenie modlitwy za te moje dzieci, które nie poznały miłości Ojca Niebieskiego. Wzywam was, bo was potrzebuję. Zaakceptujcie misję i nie bójcie się, umocnię was. Napełnię was swoimi łaskami. Swoją miłością ochronię was od złego ducha. Będę z wami. Swoją obecnością będę was pocieszać w ciężkich chwilach. Dziękuję wam za otwarte serca. Módlcie się za kapłanów. Módlcie się, by jedność między moim Synem a nimi była tak silna, aby byli jedno. Dziękuję wam”.

 2. sowa pisze:

  Parafrazując księdza Bałembę i jego ostatni wpis http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com/2012/09/13/kosciele-przyjmij-wyrzucony-krzyz/
  a zwłaszcza słowa:
  Diabeł siedzi mocno na posoborowym stole i pilnuje, aby na centralne miejsce nie wrócił Krzyż. Diabeł rozsiadł się bezczelnie na posoborowym stole. Nie robi miejsca Krzyżowi. Diabeł lubi atmosferę antropocentryczną: „Ty jesteś bogiem. Ty jesteś ważny. Klimat wspólnotowy jest ważny. Nasz krąg jest ważny. Krzyż przeszkadza. Krzyż zasłania. Krzyż odgradza. Musicie siebie nawzajem widzieć. Musicie na siebie spoglądać. Poklaszczcie sobie!”. Diabeł lubi rewię samouwielbienia przed ołtarzem Pańskim. Ciepło, miło, niebo, raj… Pomylony kierunek. Pomylone priorytety

  chce się napisać:
  Diabeł siedzi mocno na stronie dzieckonmp stole i pilnuje, aby na centralne miejsce nie wróciło nauczanie Papieża. Diabeł rozsiadł się bezczelnie na na stronie dzieckonmp. Nie robi miejsca nauczaniu Papieża. Diabeł lubi atmosferę antropocentryczną: „Ty jesteś bogiem. Ty jesteś ważny. Klimat wspólnotowy jest ważny. Nasz krąg jest ważny. Nauczanie Papieża (anty MBM) przeszkadza. Strona dzieckonmp Prawdę zasłania. Prawdę odgradza. Prawdy nie wpuszcza Musicie siebie nawzajem widzieć. Musicie na siebie spoglądać. Poklaszczcie sobie!”. Diabeł lubi rewię samouwielbienia przed ołtarzem Pańskim. Ciepło, miło, niebo, raj… Pomylony kierunek. Pomylone priorytety

  I zapytać:
  Czy może na pielgrzymce w Medziugorje zapewne zawiśnie billboard „Uwaga nadciąga ostrzeżenie wg Mery od niemiłosierdzia, i padnie propozycja „ale możecie się uratować – wystarczy klepać krucjatki i kupić pieczęcie ‘bożka nieżywego”?.

  Do tego stos ulotek za kasę od naiwnych i mamy rewię samouwielbienia + zwrot kosztów pseudofilantropii.

  Prawda moi Państwo za nic się tam nie przebije. BH dyskutuje sam ze sobą kpiąc z przesłań Adama Człowieka, bo Anioł Ave powiedział o obronie Prawdy, Tradycji i Ewangelii. A wiec znów wg nich to diabeł bo broni obrońców wiary.
  Ich kryterium prawdy – zgnoić Promyczka i jej stronę bo śmiała zaprosić tam księża a ksiądz śmiał mieć swoje zdanie i nie być klakierem BH a on nie mógł na tym zarobić (tak jak na ulotkach)
  A biznes kwitnie…. z biletem w jedną stronę…. do piekła

  Nie ukaże się nawet wypowiedź Papieża – sama czysta wypowiedź z you tube. Cenzura czuwa, diabelska cenzura .Nie Boża. Diabelska!!!

  Anioł Ave, Maryja w Medziugorje mówią o modlitwie za kapłanów, o wierności Ewangelii – Gospa też jest wymysłem bo obrońcy ją propagują???
  Maryja mówi: „Swoją miłością ochronię was od złego ducha. Będę z wami. Swoją obecnością będę was pocieszać w ciężkich chwilach.” Nie mówi, ochroni was jakaś pieczęć sprzedawana na allegro. Mówi „ja was ochronię, Moje Niepokalane Serce jest waszą ucieczką” a nie jakiś schron z konserwami i pieczęcią powieszoną na gwoździu w skale!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Tam się nawet drwi ze Świętych, co przed chwilą udowodnił, tu Pan Leszek, tam będący Krzysztofem, a na Glorii, Leospokiem :). Ale za to, nie zostanie zablokowany przez p. Bronka, o nie, nie.

 3. Paweł pisze:

  Ponownie proszę o podawanie źródeł. Skąd to jest: „5.11.2006, C. nad Wisłą. Widziałam kulę ziemską…”? W kwestii źródeł pozostanę nieustępliwy, nawet jeśli chodzi o osobę Czcigodnego Księdza Adama.

 4. Paweł pisze:

  Ręce opadają… Proszę o źródło, a tu cenzura. Co to za metody?

  • wobroniewiary pisze:

   Ksiądz zechce to powie, nie zechce to nie powie
   Nie nam na niego naciskać bo Pawełek pisze maile i komentarze i ma być po jego myśli, a będzie jak ksiądz zechce

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   @Paweł
   Nie ufasz księdzu w prawdziwość źródła czyżbyś podejrzewał ks. Adma że kłamie lub zmyśla? bo jak inaczej Twoje pytanie i wątpliwości tłumaczyć? komu więc zaufasz?
   A może to Twój dyżur by wyłapywać wszystkie wpisy bez linku i czepiać się, co? panie czepialski ?
   A podaj no pan jakiś materiał obalający powyższy opis ostrzeżenia tyyylko z linkiem proszę i to z wiarygodnego źródła.
   I podaj kto bo nie ważne co tylko kto pamiętaj to najważniejsze.

   • Paweł pisze:

    @Tadeusz, nie chodzi o brak zaufania tylko o rzetelność. To buduje wiarygodność wobec nieprzekonanych. Tyle na ten temat. Jeżeli admin to puści, bo jak na razie obraził mnie, nie puścił odpowiedzi i nie przeprosił.

    • wobroniewiary pisze:

     Napisaliśmy maila, tu oględniej dla wszystkich!

     Pawle, nikt nie każe wierzyć, to nie Biblia i nie główne prawdy wiary!
     Za niewiarę w to nikt cię heretykiem nie nazwie, gorzej jeśli uwierzyć heretykom jak MBM

     Nikt cię nie obraził, napisaliśmy prawdę, że ksiądz nie musi podawać danych a odpowiedź daliśmy w mailu
     Nie pomyślałeś, że ksiądz jeśli nie podaje danych to nie może, (nie wiemy, może go obowiązuje tajemnica spowiedzi, może ta osoba mówiła o tym podczas spowiedzi a jej opiekun duchowy nie pozwolił się ujawniać, a może to jakaś zakonnica która musi pozostać w ukryciu a nigdy w necie nie publikowała!!!)
     W życiu nie przyszłoby nam do głowy pytać KTO, bo tu ważne jest co innego

     NIE KTO a CO

     To nie ta strona, która prowadzi śledztwa i wywleka dane.

    • wobroniewiary pisze:

     Proszę tę sugestię przesłać bezpośrednio do ks. Adama (adres pani zna i nie jednokrotnie pisała gdy miała taką potrzebę) my nie zmieniamy nic i nie korygujemy tekstów ks. Adama jeżeli nie dopisał że sprawdzał tekst wynika z tego jasno że nie musiał, a my powinniśmy to zrozumieć, widać nie wszyscy.
     Ta podejrzliwość co do autentyczności tekstów przesyłanych przez ks. Adama jest po prostu śmieszna. Czy teolog puściłby nie sprawdzony przez siebie tekst ?! LUDZIE MYŚLCIE !
     Admin.

    • wobroniewiary pisze:

     Nie panie Pawle to pan nie rozumie
     Nie rozumie pan jednej podstawowej a bardzo prostej rzeczy
     jest to tak proste że aż śmieszne takie zadawanie pytań o linki i autentyczność.
     Zatem powtarzam jeszcze raz już ostatni
     Każdy tekst wysyłany przez ks Adama jest przez Niego samego czytany, sprawdzany teologicznie, adjustowany czy jakby to jeszcze nie nazwać. (chyba wie co wysyła)
     Nie ma więc potrzeby sprawdzać tegoż tekstu z jakimiś linkami jeżeli takowe są, a skąd pewność czy pod tymi linkami teksty
     są autentyczne i sprawdzone przez teologów ?
     Tu jest tekst przysłany przez ks. Teologa i mamy 100% pewność że był przez Niego sprawdzony.

 5. wobroniewiary pisze:

  Ps. Swoją drogą ciekawy spam i maile dziś po wpisie naszym mamy
  Oto najnowszy, gdzie się pisze, że Ks. Skwarczyński nie żyje a my się posługujemy jego nazwiskiem
  Co jeszcze heretycy i hetmani wymyślą????

  Pani Beata

  „Wasza strona internetowa W obronie wiary zaprzecza waszej nazwie wy wszystko robicie zeby odwrocic sie i innych od najwazniejszych proroctw czasow ostatecznych kto mieczem walczy ten od miecza ginie!!!
  Jezusa tez oskarzali ze wyrzuca zle duchy moca belzebuba,tak nie wolno postepowac Katolikowi, dla Boga nie ma rzeczy niemozliwych ,zly duch jest zwodzicielem i kaplanow tez zwodzi…
  Przeczytaj dokladnie te proroctwa,tam nic nie zaprzecza prawdzie naszej Katolickiej wiary,przeciez Apokalipsa tez byla napisana porzez Proroctwo,Ksiega Daniela tez byla napisana przez Proroka .
  Ja Jeszcze czegos nierozumiem przeciez Ks.Skwarczynski zgina w wypadku samochodowym a wy do dzisiaj sie poslugujecie jego opiniami? Czy Ks.Skwarczynski przewidzial taka smierc chyba nie lecz jako meczennik jak pamietam z Jego wypowiedzi!”

 6. wobroniewiary pisze:

  Mimo plotek rozsyłanych przez ludzi ze strony dzieckonmp.wordpress. com (w mailach i w komentarzach np „Gwiazdka”) – ks. Adam Skwarczyński ma się dobrze, żyje, odprawił dziś mszę św. w intencji Dusz-ofiar, nie zginął w żadnym wypadku samochodowym i nie podszywamy się pod nieżyjącego kapłana

 7. wobroniewiary pisze:

  I co robią ploty?
  Po sieci chodzą sms i są rozsyłane intencje za ks. Adama, pogrzebanego za życia

  Normalnie dzieci jeden bąka puści a smród na całą piaskownicę. Zamiast własnymi babkami się zając to rozwalają cudze bo im psują szyki

 8. Niezapominajka pisze:

  MK daje do pieca
  najnowszy przekaz:
  Baranku Boży – ( Mój Syn jest BOGIEM – nie barankiem )
  KLIKNIJ W LINK – PRZEMYŚL – ZROZUM – ZMIEŃ SWOJĄ MODLITWĘ!

  I nagranie you tube ale nie będę linkować autor „wicher jezuska”

 9. Niezapominajka pisze:

  A tle pieśni ks. St. Ceberka wicherek jezuska nakręcił „objawienie Ducha Świętego”:
  który Sam o Sobie mówi zechciejcie pracować dla Ducha Świętego
  Hi hi hi DŚ mówi o sobie w 3 osobie .
  Link zawsze mogę podać jak chce Paweł ale czy warto?
  Link tu nie pomoże jak się kpi z samego Ducha Świętego!

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Wypadało by aby ks. Ceberek wiedział o tym i odpowiednio zareagował.
   Takie wykorzystywanie pieśni ks. Ceberka w celu propagowania wytworów swojej chorej wyobraźni jest po prostu draństwem !

  • Sebro pisze:

   @Niezapominajko – ja poproszę o linka do tego materiału, w którym wykorzystano utwór ks. Ceberka. Będę miał z nim kontakt to opowiem co i jak. Nie chcę tu na forum podawać maila więc jak byś mogła drogą okrężną przez adminów przekazać to byłbym wdzięczny.

   • Niezapominajka pisze:

    Proszę link. Proszę zwrócić uwagę na opis, „najlepszy” 😀
    Muzyka: Ks. Stefan Ceberek
    Słowa : Duch Święty
    Przekaz: Mieczysława Kordas.

    Jeśli Admini postanowią usunąć link to mogą usunąć ostatnią literę duże E

 10. mc2 pisze:

  Trochę nie na temat , ale ważne w obliczu wydarzeń spowodowanych przez kontrowersyjny film o proroku Mahomedzie. Otóż wg. najnowszych doniesień reżyserem tego filmu jest ( niedługo pewnie ,, był ” czas przeszły ) 65-letni Alan Roberts, specjalizujący się w produkcjach… pornograficznych, zaś producentem jest Sam Bacile, znany również jako Nakoula Basseley .
  Nakoula Basseley to amerykanin pochodzenia koptyjsko-egipskiego który wg. wikipedii ma kryminalną przeszłość , był notowany i skazywany za przestępstwa wyłudzenia kredytów, niepłacenia podatków a w 1997 roku skazany na więzienie za produkcję metamfeiny.
  Ktoś może pomyśleć po co on to robi , przecież cierpią inni koptowie w Egipcie. Odpowiedz jest prosta on chce zamieszania na świecie i wojny która przewróci wszystko do góry nogami aby koptowie jako prawowici spadkobiercy mogli utworzyć własne państwo w Egipcie. BO… dzisiejszy Egipcjanie są mieszanką różnych ludów : egipskich, arabskich , beduinów itp , natomiast koptowie to rdzenni potomkowie Egipcjan z delty Nilu którzy trwali przy chrześcijaństwie przyjętym na początku wieku naszej ery i nie mieszali się dobrowolnie z najeźdzcami-koczownikami arabskimi wyznającymi religię Mahometa .

 11. Pingback: Orędzia mistyczki Marii ze Wspólnoty Królowej Pokoju (Wspólnota Dusz Najmniejszych) w Czerwińsku nad Wisłą | W obronie Wiary i Tradycji

 12. Pingback: Orędzia mistyczki Marii ze Wspólnoty Królowej Pokoju (Wspólnota Dusz Najmniejszych) w Czerwińsku nad Wisłą « Państwo podziemne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s