Przesłanie dla Pelianito 26/08/2012 – „Tylko w zaciszu Mojego Serca znajdziecie pokój, jako że dni stają się coraz bardziej pogrążone w chaosie…”

(Sof. 2:3) Szukajcie Pana, wszyscy pokorni ziemi, którzy pełniliście Jego nakazy; szukajcie sprawiedliwości, szukajcie pokory; może zostaniecie ochronieni w dzień gniewu Bożego.

   Kochane dzieci, stawajcie się wciąż mniejsze i pokorniejsze. Nie chowajcie urazy ale kontemplujcie Moją pokorę z jaką odpowiedziałem na ataki złych ludzi. Tylko ci, którzy potrafią się uniżyć znajdą schronienie w Moim Sercu, pyszni nie potrafią skłonić się tak nisko, by tam wejść. Tylko w zaciszu Mojego Serca znajdziecie pokój, jako że dni stają się coraz bardziej pogrążone w chaosie. Pomyślcie o dziecku w łonie swej matki; pozostaje spokojne niezależnie od tego, co dzieje się na zewnątrz; nie wie co to znaczy czuć niepokój czy obawę. Jest słabe i zależne, a mimo to nie poświęca ani jednej myśli swojej słabości, a całą ufność pokłada w tej, która go delikatnie nosi pod sercem. Tak samo musi się stać z wami. Niech nawałnica szaleje, wy jednak musicie kontemplować waszego Umiłowanego i pokładać w Nim wszelką ufność. Pewnego dnia zostaniecie narodzeni dla Nieba wiecznego pokoju i wasza radość nie skończy się nigdy.

Modlitwa Pelianito: Jezu, Umiłowany, wchodzę do Twego pełnego pokoju Serca. Nie pozwól, by troski tego świata zakłócały mój pokój, który płynie ze świadomości, że wszystko jest w Twoich świętych, kochających rękach – łącznie ze mną. Jezu, ufam Tobie. Amen
http://pelianito.stblogs.com/

Tłumaczyła Terra

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s