Ks. Adam Lenik – Rekolekcje zamknięte dla księży diecezjalnych i zakonnych na temat duchowości Maryjnej wg Jana Pawła II

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Redakcji Waszego portalu proponuję podanie informacji następującej treści:
Rekolekcje zamknięte dla księży diecezjalnych i zakonnych na temat duchowości Maryjnej wg Jana Pawła II odbędą się w Ołtarzewie k/Warszawy w domu zakonnym księży pallotynów w dn. 19 – 21 listopada br. Początek (poniedz.) godz. 15:00 a zakończenie o godz. 13:00 (środa).
Inicjatorem jest grupa „Totus Tuus” powstała z inspiracji oddolnej; pod patronatem śp. ks. prof. Foryckiego – pallotyna. A obecnie ks. prof. Parzyszka, też pallotyna. Szczegóły przez kontakt z w/w: dom prowincjalny w Warszawie: 22/ 818-27-51; czp.@pallotyni.pl.
Wiadomość pochodzi od współpracownika w/w, ks. Ryszarda Kubasiaka proboszcza w parafii Radziechowy k/Żywca, tel. 33/867 60 21.

Z góry Bóg zapłać za pozytywne ustosunkowanie się do propozycji, w działalności Szczęść Boże.
ks. Adam Lenik, Kraków, tel. 12/ 654 72 97 w. 114

Od Adminów:
Bóg zapłać ks. Adamowi Lenikowi za tę wiadomość i obdarzenie nas zaufaniem, propozycja zamieszczenia takiej informacji od Kapłana z Kapłańskiego Ruchu Maryjnego (od ks. Gobbiego) to dla nas wielki zaszczyt.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Ks. Adam Lenik – Rekolekcje zamknięte dla księży diecezjalnych i zakonnych na temat duchowości Maryjnej wg Jana Pawła II

 1. Benka pisze:

  Rozesłałam , gdzie tylko mogłam.

 2. Magdalena-Zofia pisze:

  I ja wyczytałam i dzielę sie informacją:

  http://www.ojciecjohnbashobora.pl/?rekolekcje,5

  „O.John Bashobora będzie w Polsce w październiku:
  Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona 27 października 2012 o godz. 16.00
  Miejsce: Kazimierz Biskupi, Hala Sportowa, ul. Węglewska 12
  Informacje na stronie: http://www.kazimierzklasztor.pl

 3. Magdalena-Zofia pisze:

  Popatrzcie, ale heca 🙂
  „Mieczysława Kordas
  Panie Jezu – znasz mój ból. Przypuszczam, że nie pytali Ciebie o zgodę lecz demona,
  więc dwom bogom służą. I jeszcze nazwali jak na ironię:
  ” BEZCENNA WIEDZA ” NA STRONIE – “DZIECKO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY”.

  Czy możesz Panie Jezu – KRÓLU mój pomóc mi przebaczyć im?

  Pan Jezus:

  ” Tak, wszystkim powiem, że jest Mi bardzo przykro, że ludzie występują przeciw Bożym ludziom. Gdyby nawet wystąpili przeciw Moim wrogom, którzy przedstawiają Mnie hańbiąc, jak wasza amerykańska piosenkarka, to też bym ich upomniał.
  MIŁOŚCI I SZACUNKU wymagam od człowieka, a ci co tak czynią, przepełnieni są nienawiścią do Boga i człowieka. Tym bardziej wszyscy ubolewamy, że takie oszczercze słowa i rysunki nie powinny nigdy powstać w normalnej głowie. Skoro powstają, to jest to nienormalna głowa i nigdy nie powinny się znaleźć pomysły ludzi nienormalnych na żadnych stronach internetowych a już absolutnie na tych, które właściciele założyli na Boże potrzeby.
  Tacy ludzie natychmiast powinni być ekskomunikowani, ponieważ już nie są Moimi i powinni zamknąć tę stronę ze wstydu, jeśli go mają.
  Na nic się zda przepraszanie, gdyż poszło to w świat.
  Dlatego wszystkich proszę – uważajcie co mówicie i uważajcie co robicie, aby wasze uczynki nie stały się dowodem przeciwko wam. Ludzie powinni upominać innych. W tym przypadku, ponieważ ci normalni ludzie pozwalają z nienormalnymi znieważać innych ludzi, to cały świat stanie się nienormalny.
  To dla kogo Ja cierpiałem i pozwoliłem się zabić?

  Pamiętajcie: JAM ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT I ZWYCIĘŻĘ A GRZECHY WASZE BĘDĄ ŚWIADCZYŁY PRZECIWKO WAM W WASZYM DNIU
  I OD WAS SAMYCH ZALEŻY, CZY TEN MOMENT BĘDZIE SZCZĘŚLIWY ZE SPOTKANIA ZE SPRAWIEDLIWOŚCIĄ, CZY NIESZCZĘŚLIWY.

  Wasz Sędzia Sprawiedliwy “.

  • Terra pisze:

   A co to ma wspólnego z rekolekcjami dla księży??

   • niezpaominajka pisze:

    Z rekolekcjami jeszcze nic ale księża popierają Adama Człowieka a tu jest pierwszy wpis to ludzie się dowiedzą bo atak idzie przez to na tę stronę na Adama Człowieka i na dzieła Boże
    Dlatego dla zwycięstwa spraw Bożych proszę aby te komentarze tu zostawić.
    Kłócą się diabły miedzy sobą ale między ciosami uderzają w prawdziwy Kościół
    Sama to samo wkleiłam pod Gietrzwałdem. Wykpienie tych idiotyzmów to też obrona Wiary i Maryjności.

    oto komentarz wołający o pomstę po nieba
    Dzieckonmp powiedział/a
    06/09/2012 @ 11:37 am

    Rate This

    Ja nie chcę wydawać wyroków , które objawienia są prawdziwe a które nie. Wstawiłem to abyście sami sobie wyrobili zdanie. Myślę ze jest to znakomity dowód dlatego wpis wstawiłem. Treść i tak za niedługo by tu w komentarzach doszła. Nadal sadu nie wydaję , ale myślę ze wielu pomogłem poznać trochę metody układania orędzi.Dlatego jak się słyszy Żywy Płomien to napisał, Adma człowiek to a Mieczysława stwierdziła to, zawsze musicie wiedzieć że to nie ma znaczenia co oni napisali, bo jak mówił mi mój znajomy ks.prof. Ludzie mają na punkcie psychicznym urojenia często.:

    • borówka pisze:

     To niech ten znajomy ksiądz profesor zajmie się jego stroną.
     Przyniesie to zwielokrotniony pożytek.
     Może mu błędy poprawi Nie adma tylko Adam!
     I nie wymyślacz z urojeniami psychicznymi. Diabły wcielone kłócą się miedzy sobą i nie się kłócą a my się módlmy

    • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

     „Dlatego jak się słyszy Żywy Płomien to napisał, Adma człowiek to a Mieczysława stwierdziła to, zawsze musicie wiedzieć że to nie ma znaczenia co oni napisali, bo jak mówił mi mój znajomy ks.prof. Ludzie mają na punkcie psychicznym urojenia często.:”

     Jakoś dzieckonmp nie dopisał do wyżej wymienionych współczesnych wizjonerów
     swojej ulubionej „wizjonerki” Mery z zielonej wyspy, ciekawe dlaczego taka popularna a nie znalazła się na liście, czyżby dziecko nie uważał jej za wizjonerkę hmm.

     I jeszcze jedno stawiać Adama Człowieka którego orędzia popierane są przez Kościół na równi z Żywym Płomieniem i Mieczysławą Kordas to wjątkowy brak elementarnej wiedzy i ducha rozeznania na temat orędzi i treści w nich rozposzechnianych.

    • Magdalena-Zofia pisze:

     „I jeszcze jedno stawiać Adama Człowieka którego orędzia popierane są przez Kościół na równi z Żywym Płomieniem i Mieczysławą Kordas to wjątkowy brak elementarnej wiedzy”

     – absolutna racja, na to samo zwróciłam uwagę. Myślę, że to działanie celowe – zakręcić, zamotać, wymieszać ludziom w głowach.
     A już „podpierać” się autorytetem księdza i żeby nie było – profesora, który w taki sposób wypowiada się o bliźnich, cytat: „Ludzie mają na punkcie psychicznym urojenia często” dla mnie, to byłby wstyd.

    • wobroniewiary pisze:

     NIGDY NIE POPIERALIŚMY I NIE BĘDZIEMY POPIERAĆ MIECZYSŁAWY
     NIGDY NIE MIELIŚMY – WBREW NIELUDZKIM ZARZUTOM DZIECKA KOMP – NIC WSPÓLNEGO ANI ZE STRONĄ MIECZYSŁAWY, ANI ZE STRONĄ „CENNEJWIEDZY”, OSOBIŚCIE TE DZIAŁANIA POTĘPILIŚMY – I NIE CHCEMY ANI JEDNYCH ANI DRUGICH
     NIECH SAMI ZE SOBĄ WALCZĄ
     MY MOŻEMY TYLKO MODLIĆ SIĘ ZA NICH

    • Magdalena-Zofia pisze:

     Jest takie powiedzenie: „powtarzaj kłamstwo dotąd, aż ludzie zaczną w nie wierzyć”

     ale jest i takie i ja tego nie wymyśliłam:
     „Powtarzane kłamstwo nigdy nie stanie się prawdą, to człowiek, który je powtarza staje się łajzą.”

     Ja natomiast wiem, że KŁAMSTWO NIGDY NIE STANiE SIĘ PRAWDĄ.

   • Patriota i katolik pisze:

    Nie mam nic przeciwko aby maryjni kapłani na rekolekcjach związanych z duchowością Jana Pawła II zabrali głos w sprawie fałszywych wizjonerów podkopujących Kościół i żeby się wypowiedzieli o MKordas i o stronie dzieckonmp

    • Terra pisze:

     Wszystko się zgadza, ale mnie się wydawało, że właśnie dla takich tematów powstała podstrona Herezje……., żeby nie robić misz maszu tutaj, bo będzie znów tak, jak niedawno, że pod każdym praktycznie nowym postem o całkowicie odmiennej tematyce kwitłą dyskusja o MBM.

 4. Adminka pisze:

  1. Rekolekcje kapłańskie: każdy Czytelnik mógłby przekazać tę informację swojemu ks. proboszczowi lub innemu znajomemu księdzu 😉

  2. komentarze na temat najnowszego wpisu na wiadomej stronie. To nikt inny tylko sam Pan Jezus w Ewangelii mówił, że „Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje a dom na dom się wali” (Łk 11,17)

  On jednak, znając ich myśli, rzekł do nich: „Każde królestwo wewnętrznie skłócone pustoszeje i dom na dom się wali. – „Złośliwe zarzuty” -mądry tytuł 😉
  http://www.nonpossumus.pl/ps/Lk/11.php

  I na nic się zdadzą wymysły „tomaszów i innych ktosiów” że to ja jestem temu winna i mój pełen pychy blog. Bóg zna prawdę, ksiądz też wie kto taką stronę stworzył i na ołtarzu mogłabym przysięgać że nie mam z tym nic wspólnego tylko co to da?

  Czy człowiek zniewolony nienawiścią do nas uwierzy?
  Dopiero jak mu Bóg otworzy oczy. Oby nie było za późno.

  Róbmy swoje. Ewangelizujmy zgodnie z nauczaniem kościoła (wtedy nie pobłądzimy i nie będziemy musieli odwracać się nagle od „proroków” bo coś na nas nagadali. Jak Pan Jezus coś na nas powie, to od razu przyjmiemy to z pokorą i się zastosujemy, o ile będzie to Pan Jezus a nie mieciowa zjawa czy Mery widzimisię

  • sowa pisze:

   kto mieczem wojuje – od mieci ginie

   O stronie dzieckonmp: „Tacy ludzie natychmiast powinni być ekskomunikowani, ponieważ już nie są Moimi i powinni zamknąć tę stronę ze wstydu, jeśli go mają.”

 5. Monika pisze:

  Patrzcie, patrzcie….
  Mieczysława Kordas wsadzała do piekła kogo tylko można.
  Ojców Paulinów, ostatnio Redemptorystów, bł. papieża Jana XXIII i Sługę Bożego kardynała Augusta Hlonda a także śp. bpa Życińskiego.
  Nic nie pomagało żadne tłumaczenia.
  Dopiero jak Bronka ruszyła to wtedy ruszyło pospolite ruszenie, że to fałszywa prorokini
  Ten to dopiero moc…. 🙂

  Współczuję im wszystkim tzn. „wyznawcom dziecka i MBM zawsze niemiłosiernej i modlę się za nich ale w sumie mają to na co zasłużyli, bo jak napisała sowa „kto mieczem wojuje – od mieci ginie”.
  A to wszystko dlatego że popierają herezje. Diabeł jak już nie może innych ruszać to wsadza kij we własne mrowisko. Mają co chcieli – wg życzenia.

 6. sowa pisze:

  Panią ktosia Koźmińską powinniście podać do sądu
  za ten chociażby wpis ona pisze a pan H wymieniony przez księdza z nazwiska wpuszcza takie komenty

  „Ktoś powiedział/a
  06/09/2012 @ 5:03 pm

  Wiele zła narobiła Mieczysławie “promyczek” – była jej adminką, a zło wyrzadzane przez “promyczka” wszyscy już poznali. Wiele razy Mieczysława mówila mi, ze nie jest swiadoma tego, czy tamtego, slepo ufała osobie której powierzyła blog, zbyt ślepo. Mieczysława bardzo mało zna się na komputerze. Jak jest teraz nie wiem? [….] Wiele razy diabeł-zło podszywał się i siał zgrszenie, a to wykradając informacje z cudzej poczty i umieszczając ją na tym blogu, a to przez podszywanie się pod różne osoby, a to wmawiając napaść na ulicy….sami wiecie, że przykładów można podawac bez końca. Sam blog Adama-człowieka juz dawno nie jest tym blogiem który kiedyś był…”

  • wobroniewiary pisze:

   Po ludzku pani Barbara K powinna dostać:
   1) po gębie
   2) 5 lat bez zawieszenia i nakaz publikowania sprostowań i przeprosin W KAŻDEJ GAZECIE KATOLICKIEJ i na KAŻDEJ STRONIE KATOLICKIEJ
   3) wyrok za podszywanie się pod ludzi i okradanie ich na ciągłą pomoc bez odprowadzania podatków itp. itd….

   Po Bożemu – Bóg ją osądzi!

   Ksiądz już wyjaśnił – ostrzega przed stroną dzieckonmp, Miecią i jej zwolennikami.
   Jak zwykle winny promyczek czyli Adminka, bo walkę z herezjami zaczęła tam
   A ADMINKĄ MIECZYSŁAWY NIGDY NIE BYŁAM!!!
   i NIE BĘDĘ!!!

   NA KONIEC PANI BARBARA K powinna publicznie przeprosić księdza Adama za to że mu w odpowiedzi napisała, że jest szmatą promyczkiem a nie księdzem (kilka miesięcy temu gdy jej odpowiedział na prośbę o modlitwę) wmawiając sobie, że rzeczywiście podaję się za księdza

 7. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  @ktoś:
  „Wiele zła narobiła Mieczysławie “promyczek” – była jej adminką, a zło wyrzadzane przez “promyczka” wszyscy już poznali.”

  Czy ta pani „ktoś” kiedykolwiek przestanie kłamać?

  • Adminka pisze:

   Po Ostrzeżeniu???
   Albo podczas egzorcyzmu, który mi i księdzu Adamowi sama proponowała.

   Ps. Nigdy nie byłam adminką MK – co znaczy czytanie bez zrozumienia na poziomie jakiegoś upośledzenia umysłowego stopnia co najmniej średniego. Wiele razy pisałam świadectwo, że MKordas to fałszywa wizjonerka, która w 2010 roku pytała mnie w mailu czy jako dziennikarka nie chciałabym prowadzić jej strony ale po jej śmierci bo „Pan Jezus” jej powiedział, że ją zabiera do siebie.
   Wtedy napisałam jej, że to kpina z Pana Boga i nasze drogi się rozeszły

   Ale Bronisław H stworzył kłamstwo niczym Żydzi, którzy rozpowiadają jak to Uczniowie za kasę wykradli ciało Pana Jezusa a ta plotka pokutuje do dziś….

   To już koniec wyjaśnień z mojej strony. Resztę osądzi Bóg

 8. Janek pisze:

  Dobra, poskładajmy sobie ładnie panią Miecię i co my tu mamy:
  1.Kardynał Hlond w piekle. Przecież jaki inny może być wyrok dla niego skoro liczne ofiary przewyższyły dobre uczynki?
  2.Wsadzanie kogo popadnie do piekła, biskupów, całego Episkopatu, bp. Życińskiego. Czekajcie WOWiTy – pani Miecia zaraz się wami zajmie – kwestia czasu ;).
  3.Paulini, Dominikanie i inni zakonnicy – CZARNE DIABŁY NA ZIEMI według pani Kordas.
  4.Podważanie niepodważalnych słów Pana Jezusa, które wyrzekł w Wieczerniku: „Pijcie z niego wszy­scy, bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów”.
  5.Pani Miecia otrzymała informację od Anny Dąbskiej (2009r.), gdy ta umarła dwa lata wcześniej (2007r.) Potem ta informacja zniknęła. I co? Otrzymała tą informację czy nie otrzymała?
  6.Obieg niektórych treści pani Mieci: Pisanie tekstu -> Klikanie „Wyślij” -> Czytanie tekstu -> Następują reakcje: „ale ładne!” ale WOWiTy od razu wyłapują herezje -> Szybkie usunięcie tekstu -> „Ej no, gdzie to uciekło!”.
  7.Ohydne kpiny z Baranka Bożego.
  8.Szereg herezji, błędów teologicznych, podważania dogmatów wiary itp.
  9.I tu moje spostrzeżenie: jak taki ateista wejdzie na stronę pani Mieci to jeszcze bardziej znienawidzi Kościół i zacznie go silniej atakować. I jak to pokaże swoim kolegom-ateistom a ci dalej to w końcu przy atakach na Kościół będą używali pani Mieci.

  Jak po takim czymś ludzie mogą myśleć, że to prawda?

  • Janek pisze:

   10.Jeszcze zachowanie zwolenników pozostawia wiele do życzenia: powyższe kłamstwa na temat pani Adminki wołają o pomstę do nieba. Lecz jeśli Bóg z nami któż przeciwko nam :). Z Adminką duchowo się łączę i obiecuję modlitwę w jej intencji i w intencji jej wrogów :).

 9. Magdalena-Zofia pisze:

  Jeżeli na stronie „Dziecka”, co pewien czas publikowane są oszczerstwa pod adresem Admina innego bloga – w tym przypadku Ewy, to należy się zastanowić, jaki jest w tym cel ?
  Należy również się zastanowić, czy takie zachowanie jest godne osoby, która mówi o sobie, że jest wierząca – wierząca w Boga i czy strona „Dziecka”, jest stroną katolicką ?
  Wszyscy doskonale wiedzą, że Ewa, od samego początku wykazywała herezje p. MK i pisała o tym na stronie „Dziecka” – więc pytam się: jak Ewa mogła być Adminką strony p. Kordas ?, gdzie tu logika ?
  Najobrzydliwsze jest jednak to, że wie i wiedział o tym p. Bronek, a mimo to, nie sprostował kłamstwa p. Barbary (@Ktosia) !!!, tylko pozwolił, aby ono się rozprzestrzeniało !!! – ja się pytam, czy takie zachowanie jest uczciwe ?

  • Małgosia pisze:

   Takie zachowanie jest obrzydliwe i faryzejskie jak mawia mój znajomy ksiądz. On też przestrzega przed stroną dziecka dlatego jestem tutaj

  • brygadzista pisze:

   Katolickie to na pewno nie jest. Chociażby pojawiające się stwierdzenia, że publikowane są różne orędzia, aby czytelnicy sami dokonali oceny… To z pewnością nie ma nawet cienia katolickości. Albo tak-tak, albo nie-nie, a wszystko inne od diabła pochodzi.
   W następstwie widać obłąkanie umysłu: tolerowanie wszystkiego, co tylko ma posmak sensacyjności, w tym p. MK, BMW — do czasu, jak widać.Z drugiej strony oczernianie wszystkiego, co nie zgadza się z przewodnią ideą Kierownictwa bloga.
   Ot i cała tajemnica.

 10. darekk pisze:

  „Wiadomość pochodzi od współpracownika w/w, ks. Ryszarda Kubasiaka proboszcza w parafii Radziechowy k/Żywca, tel. 33/867 60 21.”
  Tak przy okazji Radziechowy słynna wieś z Drogą Krzyżową…”Golgota beskidów”

 11. Grzegorz Ch pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Mieszkam w Lublinie, wiem o rekolekcjach Totus Tuus w Ołtarzewie u pallotynów.
  Cieszę się że takie rekolekcje będą, ale chociaż nie jestem księdzem
  to jednak bardzo bym pragną aby były takie rekolekcje kapłańskiego Ruchu Maryjnego
  księdza Gobbi. Czy są jacyś kapłani w Polsce którzy do tego ruchu należeli albo należą?
  Chciałbym z nimi nawiązać kontakt albo nawet się z nimi spotkać.
  Będę wdzięczny za opublikowanie listu na waszej stronie, a księżom którzy coś na ten temat
  wiedzą za informacje.

  • ks. Adam Marianus Lenik pisze:

   Kraków 18.09.2012r.

   To ja właśnie, podający informację o rekolekcjach grupy Totus Tuus,
   jestem także zainteresowany i Kapłańskim Ruchem Ks. St. Gobbiego.
   Może nawet jeszcze bardziej. Cieszę się, że jest jeszcze ktoś wśród laikatu,
   może liczni, którzy chcą sprawę podjąć.

   Spodziewam się, że na tym forum, lub na jakimś innym portalu,
   będą nam udostępnione wiadomości ze strony księży, którzy niegdyś do tego Ruchu
   należeli, lub teraz gdzieś przynależą.

   Spodziewam się, że na tych rekolekcjach w Ołtarzewie dowiem się coś
   i na ten temat.

   ks. Adam Marianus Lenik

   P.S.
   Dysponuję pocztą elektroniczną.

   Oto jej dane: b.golebica@wp.pl

   http://www.wobroniewiaryitradycji.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s