Foto z Medziugorje, wykonane przez Włocha Angelo Coco w I-ym dniu Festiwalu młodych

Pani Ewa Jurasz z Echo Medziugorja napisała:

„Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Dotarł do mnie taki mail od Włocha Angelo Coco, że 1.08 2012 około 19.05, (czyli na rozpoczęcie festiwalu, wtedy była prezentazcja grup), zrobił to zdjęcie i oto co wyszło. Zdjęcie zrobił osobiście

„Ciao a tutti,
ecco il regalo della Madonna in data 01-08-2012 verso le ore 19:05 (7:05 pm) foto scattata da me.
DIFFONDETE QUESTA FOTO, LA MADONNA E’ PRESENTE QUI.
Dio vi Benedica.
Angelo Coco”

A tak było na Festiwalu 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Foto z Medziugorje, wykonane przez Włocha Angelo Coco w I-ym dniu Festiwalu młodych

 1. Monika pisze:

  AVE MARYJA! Pozdrawiam wszystkich po wakacyjnym odpoczynku, który dla mnie oznaczał wzmożoną pracę fizyczną na wsi, niosącą wiele radości, odmiany i nowych doświadczeń.

  Chciałam podzielić się kilkoma linkami, gdyż trwają przygotowania do Genfest 2012 – Święta Młodzieży w Budapeszcie, który w tym roku odbędzie się w dniach 32 .08 – 02.09.2012.
  Co to jest Genfest?
  Genfest zrodził się z inspiracji Chiary Lubich, założycielki Ruchu Focolari.
  To spotkanie młodych z całego świata, okazja do poznania się, do rozmowy. Jest zaproszeniem, by włączyć się w działanie, gdyż każdy jest bohaterem własnej historii oraz historii świata i może przyczynić się do przekroczenia bariery obojętności, uprzedzenia i egoizmu.

  „Let’s bridge – Budujmy mosty – hasło tegorocznego spotkania wyraża w pełni nasze pragnienie budowania mostów: między narodami i kulturami, między pokoleniami, w rodzinach, w ruchach i innych grupach, między chrześcijanami różnych Kościołów, między religiami, „aby wszyscy byli jedno”!”
  Młodzi z wielu krajów, z różnych grup etnicznych, kultur i religii spotkają się w Budapeszcie kierowani ideą, za którą stoi już doświadczenie życia i działań społecznych: budowanie solidarnego i zjednoczonego świata. To oni będą duszą tegorocznego „let’s bridge”, dziesiątego Genfestu: wydarzenia, które od 1973 r. przyciągnęło dziesiątki tysięcy młodych, nie licząc tych, którzy śledzili je przez mass-media.
  Będzie to nie tylko okazja do spotkań, wymiany pomysłów i poglądów na tematy takie jak: ekonomia, sztuka, problemy społeczne czy dialog między kulturami. Będzie to przede wszystkim zaproszenie do budowania, zarówno osobiście jak i wspólnie z innymi, mostów braterstwa.

  Dlatego od 31 sierpnia do 2 września 2012 stolica Węgier stanie się laboratorium jedności dla całego świata,także dzięki pracy ponad 3 tysięcy wolontariuszy, którzy już działają.

  Osobiście polecam odsłuchanie audycji „Czas Wzrastania”, nagranej na stronie Radia Maryja na temat Genfestu i ruchu Focolari. Z audycji można się dowiedzieć o niezwykłym życiu Chiary Luce Badano. Oto link:
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/czas-wzrastania-genfest-2012-swieto-mlodziezy-w-budapeszcie-budujac-mosty/

  Jak powiedział ksiądz prowadzący audycję, chodzi o jedność, o modlitwę, o jedność na świecie, o pokój, o radość, młodzieńczy entuzjazm, który powoduje, że łatwiej dialogować z innymi osobami. Jeden z uczestników audycji dodał: żeby nas coraz mniej dzieliło a coraz więcej łączyło i żebyśmy żyli w kulturze miłości, w dążeniu do Nieba. To dla tych, którzy pragną kroczyć drogą świętości.
  Focolari, to duchowość jedności.
  W 2000 roku Genfest na stadionie Flaminio w Rzymie stał się wielkim wydarzeniem Światowych Dni Młodzieży. To było okazja dania świadectwa o radykalności życia Chiary „Luce” Badano, która 25 września 2010 roku została ogłoszona błogosławioną.
  2000 – Genfest na stadionie Flaminio w Rzymie stał się wielkim wydarzeniem Światowych Dni Młodzieży.
  Po jednym ze spotkań pewien młody niewierzący tak napisał: „Czułem się skazany na życie w społeczeństwie, gdzie każdy myśli tylko o sobie, ale Genfest zapalił we mnie światło, które teraz oświeca wszystko i wszystkich wkoło mnie”.

  http://genfest2012.focolare.pl/index.php/genfest/10-krokow-przed-genfestem

 2. 45 pisze:

  Zdjęcie wygląda na fotomontaż.

  • wobroniewiary pisze:

   Być może ale najlepiej powiadomić Echo Medziugorja. My tylko zamieściliśmy wpis i poczekamy co dalej 😉
   To nie nasza kompetencja ale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie 😉

 3. J pisze:

  odnośnie zdjecia: a gdzie jest Koscioł z dwoma wiezami ? Ja mam watpliwości odnośnie tego zdjecia. Zaraz za ołtarzem festiwalowym jest Kościoł ktorego na tych zdjeciach nie widac. Zastanawia mnie jedno: Jezeli to fotomontaz to kto takie rzeczy robi i dlaczego ? i jeszcze rozsyła ? po to zeby wzbudzic w ludziach watpliwości ?
  Ja nie mam watpliwości odnośnie Mejugorie. To jest miejsce na ziemi ktore jest najblizej Nieba.

  Tylko Jezus jest Panem.

  • wobroniewiary pisze:

   Trudno nam wyrokować. ale już niedługo i my będziemy tam na miejscu – sami porównamy. Ja błam 10 lat temu, niewiele pamiętam. Wtedy byłam przejazdem i byłam „letnia” jeśli idzie o Medziugorje. Zakochałam się w Gospie pod koniec zeszłego roku i nie żałuję 😉

 4. Szymcio pisze:

  Niestety to zdjęcie może być fotomontażem. Zobaczcie, że za „Matką Boską” jest inna pora dnia, a przed „Nią” zachód słońca. Wydaje mi się, że to wystarczający dowód na nieprawdziwość tego zjawiska. Mogę się mylić, każdy może sam w tej kwestii osądzić.

 5. Styrlitz pisze:

  FOTOMONTAŻ.
  przy powiększeniu widać jak sylwetki ludzi „nachodzą” na siebie.

 6. janek pisze:

  Fotomontaż albo raczej nieudolna panorama. Wygląda jakby ktoś chciał z dwóch zdjęć zrobić jedną panoramę ale wyszło nieudolnie… (widać to jak się przybliży zdjęcie gdzie ołtarz przenika się drzewem…)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s