Oświadczenie ks. Adama Skwarczyńskiego – jako autor pieśni Krucjaty Różańcowej „Różaniec na szaniec” nie życzę sobie, by ….

O Ś W I A D C Z E N I E

     Oświadczam, że jako autor pieśni „Różaniec na szaniec” nie życzę sobie, by była ona zamieszczana w takich miejscach, jak pełna błędów, herezji i nienawiści strona p. Bronisława H. o mylącym tytule „dzieckonmp”, także mnie szkalująca. Zły duch małpuje dobro i pod nie się podszywa, jak to wyraźnie widać i w tym wypadku.

     Oto pieśń Krucjaty Różańcowej, zaakceptowana przez ks. abpa Andrzeja Dzięgę, duchowego opiekuna Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (na którego prośbę napisałem w b.r. ostatnią zwrotkę) została przez „dzieckonmp” użyta do złego celu, w ramach niecnej działalności o podłożu heretyckim, w mylący sposób nazywanej „krucjatą”.
                                                                                                         ks. Adam Skwarczyński

Oświadczamy, że ani nasza strona “W obronie Wiary i Tradycji”, ani ksiądz Adam Skwarczyński, autor pieśni Krucjaty Różańcowej pt. “Zwyciężyłaś – zwyciężaj”, nie mamy nic wspólnego z sektą o nazwie “Hetmanka”, która bezprawnie wykorzystuje wpomniany utwór ks. Adama Skwarczyńskiego i pod płaszczykiem skojarzeń z Krucjatą Różańcową oraz z osobami związanymi z tą Krucjatą szerzy swoje herezje, łowiąc coraz więcej zwiedzionych dusz„.
                                                                                           Admini i ks. Adam Skwarczyński

W odpowiedzi na zarzuty sekty „Hetmanka” i pani Magdaleny T. (tłumaczka Mery-Irlandki) – Marek Zielmachowicz :
Oświadczam, że jako członek Kapłańskiego Ruchu Maryjnego, w trakcie przygotowywania do druku przez Ruch niebieskiej książeczki św. Ludwika Grigniona de Montfort „O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” osobiście spowodowałem dołączenie do niej tekstu swojej pieśni „Różaniec na szaniec”.
                                                                                                            ks. Adam Skwarczyński                                                                                                        

Od Adminów:
Zachęcamy odsłuchać zwłaszcza od 1 min 19 sek. – (ten sam filmik i treść były swego czasu zamieszczane na tamtej stronie i nie można tłumaczyć się niewiedząDołączamy się do oświadczenia ks. Adama. Takich wpisów i działań nie pochwalamy. Przykro nam było czytać maila na ten temat.

Opis pod filmem :
MODLITWA ZA OJCZYZNĘ – GŁOS Z JASNEJ GÓRY
Podejmując prośbę Księży biskupów diecezjalnych z dnia 25 sierpnia b.r., aby nowa inicjatywa modlitewna podejmowana przez wiernych Kościoła katolickiego w Polsce w ramach tzw. „Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę”, była poddana pod duchową opiekę Ojców Paulinów z Jasnej Góry, którzy prowadzą już — potwierdzone przez Jana Pawła II — Dzieło Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, z inicjatywy członków Krucjaty odbyło się dnia 25 września 2011 r. na Jasnej Górze kolejne modlitewne Spotkanie członków Krucjaty, połączone ze Spotkaniem organizacyjnym u Ojców Paulinów. W ramach tego Spotkania potwierdzono oraz ustalono, co następuje:

1. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę jest wielkodusznym darem duchowym wiernych, którzy z Maryją, Królową Polski, modlą się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów naszego Narodu. Osoby te czynią to dobrowolnie, zobowiązując się do codziennego rozważania i odmawiania w tych intencjach przynamniej jednej z tajemnic Różańca Świętego, z nadzieją, iż jeśli tę modlitwę podejmie co najmniej dziesięć procent Narodu, pozyskamy wtedy głębszą duchową moc do właściwego poprowadzenia spraw naszej Ojczyzny – Polski.

2. Modlitwę tę publicznie ogłoszono po raz pierwszy w połowie czerwca tego roku. Miesiąc później, dnia 14 lipca, pierwsi zaangażowani w tę modlitwę, tak świeccy i duchowni, spotkali się za zgodą Ojców Paulinów na Jasnej Górze. Uczestnikiem tego Spotkania był m. in. Dyrektor Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej. Spotkanie to ukazało szczerość intencji uczestników oraz ich autentyczną troskę i duchowe zaangażowanie w sprawy Ojczyzny.

3. Na gorącą i pełna nadziei prośbę osób świeckich, które jako pierwsze podjęły tę modlitwę, a spotkały się z zainteresowaniem i zaangażowaniem wzrastającej liczby kolejnych osób, także Księża Biskupi diecezjalni w czasie swojej Konferencji na Jasnej Górze w dniu 25 sierpnia odnieśli się do tej inicjatywy, przekazując duchową opiekę nad tym Dziełem w ręce Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej.

4. Zgłoszenia listowne o przystąpieniu do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, indywidualne oraz grupowe, można — podobnie jak dotychczas — wysyłać na adres: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, Sekretariat, skr.poczt.nr 6, 96-515 Teresin, pod którym korespondencja jest odbierana przez osoby upoważnione do tego przez Ojców Paulinów. Dane z tej korespondencji będą przekazywane regularnie na Jasną Górę. Można też wysyłać zgłoszenia bezpośrednio na Jasną Górę, z dopiskiem na kopercie: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.

5. W dniu wczorajszym potwierdzonych było już 11 342 uczestników Krucjaty. Ojcowie Paulini z Jasnej Góry, podejmując głos Księży Biskupów, gorąco zachęcają wszystkich wiernych do włączenia się w tę wielką Modlitwę Różańcową za Ojczyznę, a uczestników tego Dzieła wspierają swoją modlitwą u tronu Jasnogórskiej Królowej Polski.
o. Zachariasz Jabłoński, definitor Zakonu Paulinów i ojcowie Paulini
Jasna Góra, 25 września 2011.
Deklaracje gotowe do wypełnienia pod linkiem:
http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/deklaracja/
Abp Dzięga zachęca nas do nauczenia się i śpiewu pieśni autorstwa x. Adama:

Zwyciężyłaś, zwyciężaj

Ref. Zwyciężyłaś, zwyciężaj
Straszny jest szczęk oręża
Już różaniec, różaniec, różaniec
Wytaczają żołnierze na szaniec

Gdzie ojczyzna twa, niebios Wybranko
W bliznach twarz Twoja nasza Hetmanko
W pobojowisk Ci w dymie ściemniała
Kiedy w Polski obronie stawałaś

Twoje ucho na głos czułe bitwy
Która wre tam gdzie szczere modlitwy
Gdzie pokuta gdzie w górę dążenie
Tam gdzie czyste za drugich cierpienie

Smok czerwony tak niszczy to plemię,
tyle gwiazd już strąconych na ziemię,
straszną rzekę wypuścił z gardzieli,
w alkoholu Polacy tonęli.

O niewiasto Ty z Apokalipsy
Twymi dziećmi jesteśmy tu wszyscy
Leć na skrzydłach dwóch — Orła Polskiego
Obroń resztę potomstwa swojego

Szatan widzi, że czasu ma mało
Atakuje więc ziemię już całą
Pieczętuje swe sługi na czołach
I zasiada na wielu już tronach

Bój to jest nasz ostatni, Królowo
Wkrótce świat się narodzi na nowo
Wielki ogień tę ziemię przepali
Raj zakwitnie dla tych co zostali

Gdy w Gietrzwałdzie po polsku mówiłaś
Że w różańcu, w trzeźwości jest siła
Sto lat przeszło nam w tylu już klęskach
Wstań narodzie, masz szansę zwycięstwa!

Splećmy łańcuch różańców przez Polskę
Jubileusz uczyni nas wojskiem
Niech zakwitną krokusy trzeźwości
Wtedy wzejdzie jutrzenka wolności

Niech Krucjata ogarnie miliony,
wtedy będzie kraj ocalony.
każdy wytrwa bez przeszkód przy Bogu,
jak przyrzekliśmy w Ślubach Narodu
autor: x. Adam

Wpis z 10 lutego – Niech Krucjata ogarnie miliony … link

Z wielką przyjemnością informujemy, że ks. dr Adam Skwarczyński pozytywnie i z radością odniósł się do prośby arcybiskupa Andrzeja Dzięgi i napisał jeszcze jedną zwrotkę do pieśni Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę – Różaniec na szaniec.  

Zwrotka ta była już śpiewana na ostatnim spotkaniu Krucjaty – w Jasnogórskiej Kaplicy na spotkaniu ogólnopolskim Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę 27 stycznia 2012 roku 🙂

Niech Krucjata ogarnie miliony,
wtedy będzie kraj ocalony.
każdy wytrwa bez przeszkód przy Bogu,
jak przyrzekliśmy w Ślubach Narodu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

117 odpowiedzi na „Oświadczenie ks. Adama Skwarczyńskiego – jako autor pieśni Krucjaty Różańcowej „Różaniec na szaniec” nie życzę sobie, by ….

 1. mat pisze:

  Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy i nie zdziwi. Jak widać okres „urlopowy” – czytaj szkoleniowy dla kilku adminów kilku „poczytnych” blogów przyniósł kolejne owoce typu „zaszachujemy” ale Pan Bóg przez osobę ks. Adama zamatował 🙂
  szach-mat.!
  Bóg zapłać za to oświadczenie księże Adamie!
  Jezus jest Panem!

 2. borówka pisze:

  Jestem po prostu w szoku. Do czego zło jest zdolne.
  Tu krucjata tam krucjatka tu pieśń ks. Adama a tam nieznanego autora. Kiedyś był nieznany ale nie teraz. Sama czytałam na stronie dziecka o tym w komentarzach bo byłam ciekawa jak wygląda ks. Adam. I tam zobaczyłam już dawno po tym właśnie filmiku.
  Brak słów.

 3. Czytelniczka pisze:

  Dołączam do słów oburzenia. To tylko kolejny dowód na złą wolę zwolenników orędzi Marii MBM i na podszywanie się pod dzieło Krucjaty Różańcowej. Dobrze byłoby, aby ks. abp Dzięga czy ks. Adam wypowiedzieli się głośno na temat tych afer na Jasnej Górze podczas kolejnego czuwania krucjaty!
  Dosyć ogłupiania katolików. Pora na Prawdę i na jej obronę!
  Jezus jest Panem

 4. Apage Satana pisze:

  Popieram całym sercem.
  Watykan już powiedział stop takim akcjom, i tygodnik niemiecki musiał wycofać swoje kpiny z Papieża Benedykta XVI (kpiny pt. „kolejny przeciek”)
  Tu też już chyba pora na sąd
  Decyzja oczywiście należy do ks. Adama ale ja bym nie zwlekał. za dużo twego wszystkiego wokół tej Irlandki. A jak nie sąd to przynajmniej głośny głos z Jasnej Góry.

 5. Piotr z południa pisze:

  Wklejać tam nie ma sensu. Po prostu ostrzegać na innych stronach. Tym bardziej, że ks. Adam przed nimi przestrzegał.
  Ale i ja się czegoś takiego nie spodziewałem.
  Chwała Panu za tę stronę i za dążenie do Prawdy.

 6. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  No jak można tak piękną pieśń, pieśń Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę mieszać z jakimiś „krucjatkami mbm” i jeszcze pisać „autor nie znany” toż od dawna wszyscy należący do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę wiedzą iż autorem tej Pieśni jest Ks. Adam Skwarczyński.
  Mnie to wygląda na zorganizowane działania prowokacyjne mające na celu wywołanie jakiejś wojny międzyblogowej albo co gorsza ośmieszenie prawdziwej i jedynej Krucjaty za Ojczyznę.
  Jaki jest cel wmieszania pieśni i samego Ks. Adama do „akcji modlitewnej mbm” nie trudno zgadnąć, ja widzę dwa zasadnicze cele:
  1. zniszczenie dobrego imienia Ks. Adama
  2. lub podniesienie nadwątlonej wiarygodności „krucjatek mbm”

  PS. Admini, to już nie przelewki tym razem gra idzie już nie tylko o Was i Waszą stronę
  ale o sprawy znacznie ważniejsze, ale o tym nie na stronie (odbierzcie pocztę)

  Jezus jest Panem.

  • M Magdalena pisze:

   No to nie dziwi atak Mieczysławy Kordas na banery Krucjaty Różańcowej na Jasnej Górze.
   Jednym diabłem wszystko podszyte. Dziękuję Panu Bogu z całego serca, że uwolniłam się od obydwu i od stron typu zmiany na ziemi. Im się świat wali a ja zaczynam żyć.
   Jezus jest Panem!

  • wobroniewiary pisze:

   Dziękujemy za maila. Przekażemy co trzeba ks. Adamowi. A i z pewnością ks. abp A. Dziędze też 🙂
   Jezus jest Panem!

 7. joaneczka pisze:

  Zastanawiam sie co napisac ale rece mi opadaja, brak słów….

 8. joaneczka pisze:

  To są juz naprawde bardzo powazne objawy choroby duchowej zwanej „zwiedzenie” przez Marysie z Irlandii. Bardzo bardzo mi przykro z powodu tego zlego dzialania i ciesze sie, ze ks.Adam broni sie gdy trzeba a my go w tym wspierajmy modlitwa i czynem!!!!

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!!!

 9. joaneczka pisze:

  I jak tu nie wolać MARANA THA!!!!!!!!!

 10. Apage Satana pisze:

  Admin weź skopiuj co trzeba bo zawsze może się to ks. Adamowi przydać.
  Zanim nie zniknie na dobre i na złe.

  Jezus jest Panem!

  • borówka pisze:

   Zniknąć powinno ale z wielkimi przeprosinami.
   A to ci bęcwały ta cała grupa -zespół tłumaczy i pomagaczy.
   A potem usłyszą „nie znam cię” Ale jak to? przecież krucjatki klepałem całe 66 dziennie!

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Te 65, czy 66, to jeszcze nie koniec.
    – tak myślę, bo przecież on nie odpuści – robi co może, póki może, a szaleje bo czasu ma już mało 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Podczas ostatniej mszy św. uwolnieniowej ks. egzorcysta Jan Pęzioł użył tych samych słów „diabeł się śpieszy i szaleje, bo wie, że mu zostało mało czasu”.
     Dlatego w spamie coraz więcej inwektyw na Adminkę jak zwykle zalecenia udania się do psychiatry i tym podobne ;)(

    • Magdalena-Zofia pisze:

     Szkoda mi tych ludzi 😦
     To za nich Pan Jezus i Najświętsza Maryja Panna – PROSILI (nie kazali), się modlić.

  • Styrlitz pisze:

   Agape, coż to za Santana śpiewa u Ciebie w tle?
   Po co Ci to?

 11. wobroniewiary pisze:

  Wysłaliśmy maila z treścią tego wpisu do niejakiego mzielmachowicz@gmail.com , który nawet na stronie Mery zamieścił ogłoszenie o powstaniu jakiejś „pseudogrupy Hetmanka” co to sobie wybrali hymn Krucjaty jako nieznanego autora (chcieli się podeprzeć autorytetem ks. Adama)+ takie oto zadania:
  – codzienne czytanie wszystkich Modlitw Krucjaty
  – codzienne odmawianie Różańca Św. – staramy się odmówić wszystkie Tajemnice, jako jedną modlitwę
  – codzienne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego
  – posiadanie w domu wydrukowanej Pieczęci Boga Żywego – (33) Modlitwy Krucjaty

  SZOK TO ZA MAŁO – aby opisać stan w jakim jesteśmy. Diabeł jest obrzydliwy i bezczelny ale już niedługo!

  Admini – Ewa R-S i Kazimierz

  • Magdalena-Zofia pisze:

   „Jakaś Hetmanka”, a to ciekawe, bo Hetmanką narodu polskiego, jest nikt inny, jak Najświętsza Maryja Panna !!! – czy znowu ktoś przywłaszczył sobie tytuł, który do niego nie należy ?

 12. wobroniewiary pisze:

  Jeden wpis:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/01/22/rozaniec-na-szaniec-piesn-krucjaty-rozancowej-za-ojczyzne/

  Drugi: z 10 lutego!
  Niech Krucjata ogarnie miliony …
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/02/10/niech-krucjata-ogarnie-miliony/

  Z wielką przyjemnością informujemy, że ks. dr Adam Skwarczyński pozytywnie i z radością odniósł się do prośby arcybiskupa Andrzeja Dzięgi i napisał jeszcze jedną zwrotkę do pieśni Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę – Różaniec na szaniec.  

  Zwrotka ta była już śpiewana na ostatnim spotkaniu Krucjaty – w Jasnogórskiej Kaplicy na spotkaniu ogólnopolskim Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę 27 stycznia 2012 roku 🙂

  Niech Krucjata ogarnie miliony,
  wtedy będzie kraj ocalony.
  każdy wytrwa bez przeszkód przy Bogu,
  jak przyrzekliśmy w Ślubach Narodu.

  Oto całość:

  tekst piosenki
  słowa: ks. Adam Skwarczyński
  muzyka: ks. Adam Skwarczyński

  REFREN:

  Zwyciężyłaś, zwyciężaj!
  Straszny jest szczęk oręża!
  Już Różaniec, Różaniec, Różaniec
  wytaczają żołnierze na szaniec.

  Gdzie Ojczyzna Twa, niebios Wybranko,
  w bliznach twarz Twoja, nasza Hetmanko,
  w pobojowisk Ci dymie ściemniała,
  kiedy w Polski obronie stawałaś.

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Twoje ucho na głos czułe bitwy,
  która wre tam, gdzie szczere modlitwy.
  Gdzie pokuta, gdzie w górę dążenie,
  tam gdzie czyste za drugich cierpienie.

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Smok czerwony tak niszczy to plemię!
  Tyle gwiazd już strąconych na ziemię!
  Straszną rzekę wypuścił z gardzieli,
  w alkoholu Polacy tonęli.

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  O niewiasto Ty z Apokalipsy,
  Twymi dziećmi jesteśmy tu wszyscy!
  Leć na skrzydłach dwóch Orła Polskiego,
  obroń resztę potomstwa swojego.

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Szatan widzi, że czasu ma mało.
  Atakuje więc ziemię już całą.
  Pieczętuje swe sługi na czołach
  i zasiada na wielu już tronach.

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Bój to jest nasz ostatni, Królowo!
  Wkrótce świat się narodzi na nowo.
  Wielki ogień tę ziemię przepali.
  Raj zakwitnie dla tych, co zostali.

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Ty w Gietrzwałdzie po polsku mówiłaś,
  że w Różańcu, w trzeźwości jest siła.
  Sto lat przeszło nam w tylu już klęskach.
  Wstań Narodzie, masz szansę zwycięstwa!

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Splećmy łańcuch Różańców przez Polskę.
  Niech Królowa dowodzi swym wojskiem.
  Niech zakwitną krokusy trzeźwości
  – wtedy wzejdzie jutrzenka wolności!

  REFREN:
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj…

  Niech Krucjata ogarnie miliony,
  wtedy będzie kraj ocalony.
  każdy wytrwa bez przeszkód przy Bogu,
  jak przyrzekliśmy w Ślubach Narodu.

  • wobroniewiary pisze:

   Tak jest!
   Mamy zakładkę ks. Adam Skwarczyński – wszędzie tę pieśń zamieszczaliśmy gdzie się da!

   Ks. Adam przysłał nam plik mp3 a Admin Kazimierz zgrał tę pieśń i zamieścił na kanale you tube

 13. wobroniewiary pisze:

  Przy okazji:
  W tym poniższym wpisie jest też Akt Oddania się Niepokalanej autorstwa ks. Adama, który to przypisuje sobie na dawnej stronie….Mieczysława Kordas. Ma nawet pdf z tym aktem i podpisem Mieczysława. Jak widać wspólny to ojciec- ojciec kłamstwa

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/01/22/rozaniec-na-szaniec-piesn-krucjaty-rozancowej-za-ojczyzne/

  Autor pieśni jest również autorem poniższego Aktu oddania się Niepokalanej. „W szkole Krzyża” T. 1 str. 155, ks. Adam Skwarczyński

  AKT OSOBISTEGO POŚWIĘCENIA SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

    O Maryjo, w Twoim Niepokalanym Sercu każde stworzenie ma swoje miejsce, a niebo i ziemia podziwiają Twoje cnoty i napełniają się ich wonią. I ja z podziwem i czcią, wchodzę dzisiaj i to już na zawsze, do rajskiego Ogrodu Twojego Niepokalanego Serca, gdyż sama mnie do tego zachęcasz w tych najbardziej niebezpiecznych dla świata chwilach.

              Jestem CAŁY TWÓJ – i dzisiaj, i do końca moich dni, i przez całą wieczność. Możesz obchodzić się ze mną jak ze wszystkimi kwiatami Twego Ogrodu: zabrać mnie stąd, choćby i dziś, i przesadzić w inne miejsce; podlewać wodą pociech lub dotknąć suszą oschłości i trudu, otoczyć pięknymi kwiatami ludzi bliskich i przyjaznych lub cierniami niechętnych i wrogich. Możesz dać mi obfitość pokarmu lub jałową glebę głodu, braków i niepowodzeń, a nawet odciąć mnie od korzenia życia i zdrowia, bo wiem, że w Twoich rękach będzie mi najlepiej.

  Chcę we wszystkim podobać się tylko Tobie, o Różo mistyczna, Różo męki i chwały, najpiękniejszy Kwiecie nieba i ziemi.

  Czyń ze mną, co tylko chcesz. Od tej chwili uznaję, że wszystko co mnie spotka, będzie z Twojej ręki, o Maryjo. Będę Ci za wszystko dziękował, nawet gdyby nieraz bolało i choćbym nie rozumiał, dlaczego mnie to spotyka. Nawet po śmierci chcę na wieki być w Raju Twego Niepokalanego Serca i tylko w Nim wielbić Boga, a nie w jakiś inny sposób.

  Weź mnie takim, jakim dzisiaj jestem i uczyń mnie takim, jakim chcesz mnie mieć, ku chwale Boga, teraz i przez wszystkie wieki wieków.

  Amen.

  • Magdalena-Zofia pisze:

   To jest przykład na „prorokowanie” m.in. p. MK:
   – „Ctrl+C i Ctrl+V” + troszkę poczytać, + swoje dopowiedzieć – wszysko wymieszać i „bigos” gotowy 😦
   I co najgorsze, najohydniejsze, to, to, że p. Kordas, wmawia ludziom, że to mówi Pan Jezus !!! – ale chyba mało kto, już w to wierzy.

 14. wobroniewiary pisze:

  Toż to mail pani Magdaleny z USA, wieloletniej tłumaczki która szuka tych co załatwią ks. Adama!!!!!!!!!!!!
  Zna Go osobiście i aż nadto wie, że to ks. Adam jest autorem tej pieśni. Chamstwo bez granic.
  Nie dość że nazywa księdza Adama Judaszem, każe mu milczeć i natychmiast rehabilitować Mery to jeszcze szuka tych co uciszą księdza bo przeszkadza im i każe robić międzynarodowe egzorcyzmy nad księdzem Adamem

  Zaiste wielkie to bagno ….

 15. joaneczka pisze:

  Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów,
  Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie – brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!

 16. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwościom i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromi, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen

 17. Antoni z Canady pisze:

  Panie Boże przebacz.
  Wstyd mi za niektórych z naszej Polonii.
  Smutno mi Boże.
  Niektórym tu za oceanem od dobrobytu w głowie się przewraca.

 18. Apage Satana pisze:

  Co tu wymagać od wielbicieli satanistycznej Mery, wystarczy wejść na stronki z ich orędzionkami i zobaczyć chociażby to z 15.07.2012, 17:45 a tam prawda z małej litery za to bestia z wielkiej.
  I wszystko jasne kogo i co się czci.
  Po owocach ich poznacie a te dla wyznawców „Marii od pieczęci” są zaiste wielkie!

 19. Ewelina pisze:

  Nie wchodzę na stronę dziecka, ani też od dawna na stronę z „orędziami”. Dobrze, że jesteście, bo nawet nie wiedziałabym co się wyrabia !
  Mateńko Niebieska chroń nas. Proszę o wszelkie potrzebne łaski do dalszej posługi kapłańskiej dla Ks. Adama

 20. babcia pisze:

  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego…

  • brygadzista pisze:

   a to przepraszam, o. Dominic La Fleur pobłogosławił te pieczęcie na odległość? Bo nie rozumiem. Znając gorliwość czcicieli BMW pewnie pobłogosławił jeszcze te nie wydrukowane.

   • sowa pisze:

    Oczywiście, że tak. Pobłogosławione te co jeszcze matrycy drukarskiej nie widziały a do tego egzorcyzm nad ks. Adamem na odległość zrobiony i jakiś nieudany bo jak na razie to ks. Adam demaskuje „owoce czytania Mery od pieczęci” i działania pani MT

    Na dzisiejszym deonie piszą, jak to żyd spalił NT w Knesecie.
    Pismo Św. NT zniszczone przez deputowanego
    „Kościół w Ziemi Świętej potępił gest izraelskiego parlamentarzysty, który podarł na kawałki tekst Nowego Testamentu i wrzucił go do kosza. Michael Ben-Ari jest członkiem religijnej prawicowej partii HaIhud HaLeumim (Unia Narodowa). Prowokacyjna scena została sfotografowana w siedzibie Knesetu, izraelskiego parlamentu i jest porównywana ze spaleniem Koranu przez amerykańskiego pastora

    Komisja Dialogu Międzyreligijnego przy Konferencji Ordynariuszy Katolickich Ziemi Świętej potępiła skandaliczną reakcję izraelskiego deputowanego niszczącego Nowy Testament i wyrażającego publicznie pogardę dla wiary chrześcijańskiej. Komisja jednocześnie wyraziła ubolewanie z powodu prowadzonej przez Izraelskie Stowarzyszenie Biblijne akcji rozsyłania pocztą egzemplarzy Nowego Testamentu. „Taka forma nie wyraża szacunku dla Słowa Bożego ani dla tych, którzy nie podzielają tej samej wiary. Dialog międzyreligijny – czytamy w komunikacie – może być owocny tylko dzięki słowom i czynom wyrażającym wzajemne poszanowanie”…..

    http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,10851,pismo-sw-nt-zniszczone-przez-deputowanego.html

    Jak widać każdemu przeszkadza Nowy Testament. Jedni palą a inni księgę z Kells tworzą – i wszystko jakieś takie nieznane. Ani księga ani autor ich „hymnu”
    A dziś to nawet mają modlitwę dla ateistów. Ręce opadają.
    Rozumiem modlitwę za ateistów ale dla???

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Brygadzista, jesteś moim ulubieńcem 🙂 🙂 🙂

 21. wobroniewiary pisze:

  Transmisja ze spotkania otwartego – Mszy św. o uzdrowienie duszy i ciała z o. Danielem Czatachowa 21.07.2012

  W sobotę 21.07.2012 kolejne spotkanie otwarte oraz transmisja internetowa na żywo! Transmitujemy spotkanie na falach radia internetowego
  OPOKA.FM.
  By nas posłuchać można uruchomić radio klikając link poniżej

  Opoka FM
  Radio Opoka FM lub: WMP
  lub wchodząc na stronę radia OPOKA.FM i tam uruchamiając radio.

  Spotkanie rozpoczynamy ok. godziny 1800
  http://czatachowa.pl/

  Jeżeli chcecie się włączyć w śpiew to TUTAJ znajdziecie pieśni na Mszę Świętą.

  Warto przypomnieć jedno z kazań Ojca Daniela:

 22. Starszy Jerzy pisze:

  Mt 12, 14-21 Jezus cichy i pokorny sercem

  Słowa Ewangelii według świętego Mateusza na dzień dzisiejszy
  Faryzeusze wyszli i odbyli naradę przeciw Jezusowi, w jaki sposób Go zgładzić.
  Gdy Jezus dowiedział się o tym, oddalił się stamtąd. A wielu poszło za Nim i uzdrowił ich wszystkich. Lecz im surowo zabronił, żeby Go nie ujawniali. Tak miało się spełnić słowo proroka Izajasza:
  «Oto mój Sługa, którego wybrałem, umiłowany mój, w którym moje serce ma upodobanie. Położę ducha mojego na Nim, a On zapowie prawo narodom. Nie będzie się spierał ani krzyczał, i nikt nie usłyszy na ulicach Jego głosu. Trzciny zgniecionej nie złamie ani knota tlejącego nie dogasi, aż zwycięsko sąd przeprowadzi. W Jego imieniu narody nadzieję pokładać będą».
  Oto słowo Pańskie.

  Jezus jest Panem!
  Idźmy wszyscy z Maryją spokojnie Jego śladem !

 23. wobroniewiary pisze:

  „Oświadczamy, że ani nasza strona “W obronie Wiary i Tradycji”, ani ksiądz Adam Skwarczyński, autor pieśni Krucjaty Różańcowej pt. “Zwyciężyłaś – zwyciężaj”, nie mamy nic wspólnego z sektą o nazwie “Hetmanka”, która bezprawnie wykorzystuje wpomniany utwór ks. Adama Skwarczyńskiego i pod płaszczykiem skojarzeń z Krucjatą Różańcową oraz z osobami związanymi z tą Krucjatą szerzy swoje herezje, łowiąc coraz więcej zwiedzionych dusz”.
                                                                         Admini i ks. Adam Skwarczyński

  • borówka pisze:

   I kto tu komu zarzucał sekciarstwo i podszywanie się pod Księdza Adama?

  • Anna pisze:

   Szczęść Boże
   proszę napisać co się dzieje ..czy strona z orędziami jest fałszywa ?i wszystkie te modlitwy?sama to czytam i podsuwam jeszcze dziecku…Bardzo proszę o uczciwą odpowiedź Anna

   • wobroniewiary pisze:

    Zależy z którymi orędziami, ale MBM i Mieczysława Kordas to na pewno!

    Jeśli chodzi o Marię od niemiłosierdzia, to jest to szataństwo w czystej postaci.
    Proszę poczytać wpisy na czarnej zakładce „Wiosna Kościoła” ks. Adam Skwarczyński, ks. Małkowski, ks. egzorcysta Jan Pęzioł, herezje, forum o orędziach itp., itd

    Istniejemy od 9 stycznia i walczymy z tym diabelstwem na wszystkich frontach, gdzie 95 % treści jest OK a reszta to szatańska trucizna, bo w taki sposób działa dziś diabeł!

    Ps. Strony (chyba już 5) Mieczysławy Kordas to też diabelstwo tyle, że do treści typu „Wy Paulini zgnijecie w piekle jak bł. Jan XXIII czy kard. Hlond” dochodzą wierszyki a’la rymy częstochowskie będące wytworem wyobraźni poetek ludowych a przypisywanych Panu Jezusowi

    Wczoraj np. przeczytałam, że „Pan Jezus” podyktował Mieczysławie modlitwę…zaczynającą się od słów modlitwy Anioła z Fatimy.
    skandal, wstyd i szok…

 24. Wiosna Kościoła pisze:

  Nie dziwi mnie fakt, że w tej wielkiej bitwie o Polskę i Polskość szatan teraz będzie próbował odwracać uwagę od rzeczy tak bardzo istotnej, jaką jest Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. Gdy się wczytacie w tekst wstępnej deklaracji, zauważycie, że „promotorzy” nie będą wdawać się w dyskusje i poszukują kapłana. To znaczy, że jednak mają coś do ukrycia.

  Jest to ignorancja wobec tych wszystkich, którzy zaangażowali się w Krucjatę, jak również wobec Arcybiskupa Dzięgi. Jest także policzkiem dla obrońców Krzyża. Wiadomo też, kim jest duch podziału, bo przecież takie działania nie służą jedności a rozbijaniu. Wykorzystanie pieśni ks. Adama „Zwyciężyłaś, zwyciężaj”, jest oczywiście nadużyciem, gdyż wykorzystane bez zgody Autora.

  Nie mam złudzeń, że grupa prowadzona przez pana (H)retmanka jest wymierzona przeciwko Maryjnej Polsce, no bo w jaki sposób wytłumaczyć pomieszanie „krucjatek” z prawdziwą modlitwą narodową, jaką jest Krucjata i spotkania w Częstochowie na Jasnej Górze?

  Maryja – jak pisał św. Maksymilian Kolbe – jest pogromczynią wszelkich herezji. W Niej pokładajmy naszą nadzieję. Szatan musi się wyszumieć, musi się wykrzyczeć w swoich ostatnich godzinach. Wiemy, że jest to decydująca bitwa także w sprawach naszej ojczyzny. Tym bardziej powinniśmy z podniesionym czołem i z pieśnią „zwyciężałaś, zwyciężaj” na ustach podjąć modlitwę różańcową.

  Żadne krucjatki, żadne pieczęcie, nie uratują naszej Ojczyzny, lecz świadectwo wiary i wytrwałości.. Szatanowi zależy na zniszczeniu i pogrążeniu Polski – to jego zamierzony cel i dlatego wprowadza ducha podziału, któremu ulegają i który promują ci, którzy wielce krzyczeli o budowaniu jedności. Przewrotność . p (H)etmana jest wręcz oszałamiająca. Niestety i w takim przypadku ośmielam się nazwać rzeczy po imieniu i stwierdzić, że takie działania są duchową zdradą Ojczyzny, gdyż to, co jest ratunkiem dla naszej Ojczyzny wywodzi się z narodowej Tradycji, o której tak często wspominał bł. Jan Paweł II. Myślę,. że nie nadużyję słowa patriotyzm, gdy powołam się na znane wszystkim słowa Pana Jezusa do s. Faustyny, że Polska została szczególnie przez Niego umiłowana. Jak widzicie, małpowanie diabła jest perfekcyjne, gdyż nasi (h)etmani zpomnieli już o sprawie intronizacji, która jest RATUNKIEM dla Polski, a nie „krucjatki”. Jak łatwo można porzucić ideały, gdy jest się zwiedzonym!

  WK

  • Patriota pisze:

   Dziś z Radiu Maryja usłyszałam pewną kobietę, która w Monachium spotkała grupę ludzi przy autokarze. Autokar miał napis: „Przygotowujemy świat na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa”, a u góry Kościół Nowego Światowego Porządku.

   Z Panem Bogiem

  • Diakon pisze:

   +
   Maryja

   Zwodzicielom i propagatorom Hetmanki należy przypomnieć, że ich kolejna manipulacja jest nie tylko akcją przeciwko Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę, ale celową i świadomą ignorancją wobec zatwierdzonych orędzi Pana Jezusa do s. Faustyny. To nie p. Maria Irlandka ma przygotować świat (Polskę) na powtórne przyjście Pana Jezusa, lecz według obietnicy danej przez Pana Jezusa, to Z POLSKI MA WYJŚĆ ISKRA, KTÓRA PRZYGOTUJE ŚWIAT NA JEGO POWTÓRNE PRZYJŚCIE.

   Widać, że ich działanie szkodzi w sposób oczywisty. Polska otrzymała misję wobec innych narodów. Tak faktycznie zachowują się zdrajcy!

   Czyżby „patrioci” zapomnieli tak ważne słowa Jana Pawła II podczas konsekracji Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie: „Dlatego dziś w tym sanktuarium chcę dokonać uroczystego aktu zawierzenia świata Bożemu miłosierdziu. Czynię to z gorącym pragnieniem, aby orędzie o miłosiernej miłości Boga, które tutaj zostało ogłoszone za pośrednictwem Siostry Faustyny, dotarło do wszystkich mieszkańców ziemi i napełniało ich serca nadzieją. Niech to przesłanie rozchodzi się z tego miejsca na całą naszą umiłowaną Ojczyznę i na cały świat. Niech się spełnia zobowiązująca obietnica Pana Jezusa, że stąd ma wyjść «iskra, która przygotuje świat na ostateczne Jego przyjście» (por. Dzienniczek, 1732).

   TO ISKRA MA WYJŚĆ Z POLSKI A NIE Z IRLANDII!

 25. borówka pisze:

  Mieczysława Kordas
  „Pan Jezus”:

  ” Mieczysławo, powiedz swoim przyjaciołom, że prawie wszyscy biskupi w Episkopacie służą w większej części Mojemu wrogowi a przeciw Mnie bluźnią, bo na pewno nie służą. Teraz powiem wam, że konsekracja podczas Mszy Świętej uczyniona przez Moich wrogów nie jest prawidłowa i dlatego nie ma Mnie tam. Oni prawą ręką służą szatanowi a lewą Mnie, a więc co czynią prawą ręką, nic nie jest uczynione godnie. Gdyby Mój Ojciec pozwolił na Moje cierpienie podczas konsekracji, to już dawno nie byłoby ZIEMI. Cały czas liczę i czekam na ich nawrócenie i powrót na Moje Ołtarze. Ale ja mam też warunki: MSZA ŚW. W RYCIE PRZEDSOBOROWYM, POWRÓT MOJEGO DOMU DO CENTRUM KOŚCIOŁA I PRZYWRÓCENIE GODNOŚCI BOGU NALEŻNEJ. TAK SAMO BISKUPI SKWORC I BUDZIK NIE SĄ MOIMI KAPŁANAMI I CO NAŁOŻĄ NA SWOJE RAMIONA, TO JEST WBREW MOJEJ WOLI. U Boga nie liczą się ornaty, dekoracje, czy tytuły. U Boga liczy się serce i uczynki człowieka. Więc ci dwaj dołączyli do Moich wrogów wyżej postawionych. Dla Mnie nie ma znaczenia, co otrzymają od papieża – są Moimi wrogami. Moimi i wszystkich, bo prześladują Mnie i zmieniają PRAWO w Kościele już ustalone. Mieczysławo i tak w tych kilku zdaniach nie zamieścisz wszystkich błędów w Kościele katolickim, choć w dużej mierze już wrogim. Jestem hańbiony, opluwany, deptany, przeklinany, miażdżony przez ludzi nie zawsze katolików przy aprobacie biskupów, bo wiedzą o wszystkim. Żal Mi ich, ach żal, bo znam ich zdziwienie w momencie wyboru wiecznej drogi. A wieczność dla każdego taka będzie jaką sobie sami wybierają. Amen.
  Jezus Chrystus – Sędzia Sprawiedliwy “.

  Ta baba jest albo psychiczna albo opętana tak jak wyznawcy Mery

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Panie Boże Wszechmogący !!! – zlituj się !!!

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Pani Kordas, jakiś czas temu pisała na swojej stronie, że opiekuje się starszą osobą, w ten sposób zarabia na życie. W taki sposób wyraziła się o swojej podopiecznej w „dzienniczku”, który obecnie jest już wykasowany:

   „Ogólnie mówiąc jest podła i bardzo złośliwa.”
   – Jak widać nie tylko duchowieństwa p. MK nie lubi.
   Swoją drogą, ja bym takiej osobie nie powierzyła opieki nad nikim.

 26. Benka pisze:

  Witajcie wszyscy przyjaciele tej strony.
  Witam po dłuższej nieobecności.
  Wróciłam z Podklasztorza -dawna siedziba o.o.cystersów.
  Zobaczyłam klasztor z 1100r. Uczestniczyłam w Mszach Św. jakie jeszcze są tam sprawowane.
  „Nasączyłam” się taką ukrytą ,ale odczuwalną atmosferą tego kościółka. Cudo.
  W ciszy przebywania tam ,odczuwałam jak wiele pokoleń omodliło ten kościółek.
  Wyciszyłam się trochę od zgiełku i szumu tej „walki szczurów”. Bogu za to wielkie dzięki.
  No … ale… cóż. …. ?
  Na zewnątrz nic się nie zmieniło. Czuję ,że zanosi się na jeszcze gorzej.
  Przeczytałam wszystkie wpisy zaległe.
  Zatrważające jest ,to co czytam o stronie DzNMP.
  Nie widzę innego wyjścia jak prosić wszystkich księży ,tych których znamy i innych chętnych,
  o stały egzorcyzm.
  A my wszyscy musimy włączać sie z Modlitwą Błagalną ,do Matki Najświętszej, o Jej ochronę.
  Trzeba tez zadziałać w jakiś sposób oficjalnie ,aby uprzedzac kapłanów i innych ludzi przed tym draństwem.
  Trzeba też powiadomić sekretariat Krucjaty Różańcowej o tym draństwie.
  Przykre to ,że dzieci narodu polskiego idą na takie draństwo i chamstwo ,którego by sam szatan nie wymyślił. Widocznie „nauka nie poszła w las”.
  Biedni nie wiedzą ,że czas takich działań jest już dawno policzony, trzeba tylko czekać.
  Śpieszą się , bo i czas przyśpiesza.
  Boże zachowaj nas w swoim Miłosierdziu.

 27. Benka pisze:

  Dobra robota!!!

 28. Pawel W pisze:

  Witam, mam pytanie z jakiego źródła została zaczerpnięta powyższa pieczęć gdyż jakiś czas temu bardzo wiernie śledziłem stronę dziec….. i nie przypominam sobie aby była tam przedstawiana, jedynie była mowa o jakiejś „modlitwie pieczęć Boga żywego”. A odnośnie tamtej strony to sam zorientowałem się, że orędzia tam przedstawiane powodował bardzo mocny niepokój w moim sercu, aż pewnego dnia odłożyłem pismo Święte i zauważyłem bardzo wyraźny- odmienny charakter wypowiedzi Bożych w objawieniach publicznych, a w powyższych orędziach MBM. Orędzia MBM posługują się językiem nienawiści. Najdziwniejsze jest to że są tam również przytaczane orędzia z Ontario i nikt nie odnosi się do oczywistych sprzeczności pomiędzy nim, według co nie pasuje do układanki to tego niema. Przedstawiane były również zdjęcia bardzo szykanujące autora tamtego forum jako źródło – dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się że było podane wobriniewiary….. co bardzo mnie zniechęcało do przeglądania tej strony. Proponuje modlitwę aby osoby czytające tamto forum przejrzały na oczy.

  Ps. szukam odpowiedzi jak mam żyć dążąc do królestwa Bożego po moim przebudzeniu, ponieważ zgodnie z wypowiedziami Pan Jezusa wiara bez uczynków jest jak dom na piasku. Co mam czynić?

  • Adminka Ewa pisze:

   Paweł czyń to co my. Apostołuj, módl się, uświadamiaj. Pomóż sąsiadce zanieść zakupy, uśmiechnij się do sąsiada. Oddaj coś komuś bardziej potrzebującemu. Po prostu żyj po Bożemu. Módl się (ale nie na „śmierć” typu 66 krucjatek)
   Resztę Duch św. podpowie.
   Mi podpowiedział założyć stronę. Ty możesz info stąd rozsyłać innym
   A może jeszcze coś innego. … 🙂
   Najważniejsze – zaglądaj na naszą drugą stronę – z codziennymi czytaniami z Pisma Świętego – http://ewangeliadlanas.wordpress.com/ a dziś słuchaj http://www.czatachowa.pl – i radio Opoka.fm -msza św. z Ojcem Danielem o uzdrowienie duszy i ciała. Na sam koniec (tuż przed północą) – wylanie Ducha Św. na pewno otrzymasz jakiś charyzmat ;)))

  • Admin pisze:

   @Paweł
   „Przedstawiane były również zdjęcia bardzo szykanujące autora tamtego forum jako źródło – dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się że było podane wobriniewiary….. co bardzo mnie zniechęcało do przeglądania tej strony.”

   To oszczerstwa za które Bronisław H odpowie przed samym Bogiem, on myśli, że wszyscy kto się z nim nie zgadza to nasza Adminka. Nie zdziw się jak przeczytasz, że ty też jesteś Adminką a nazwę Paweł W ona sobie sama wymyśliła 😉

   No cóż, zniewolenie ma swoją moc i siłę…

 29. Adminka Ewa pisze:

  Ten komentarz piszę ze łzami wzruszenia w oczach.
  Dziękuję Bogu i Najświętszej Maryi Pannie a Was drodzy Czytelnicy proszę o modlitwę za mnie i za księdza egzorcystę (znam kilku a ze względu na bezpieczeństwo przed sekciarzami – jego dane do czasu zjazdu egzorcystów zachowamy z Adminem w swoim sercu i tylko do wiadomości księdza Adama)

  Otóż ten ksiądz egzorcysta podziękował mi za wszystko, co zrobiłam do tej pory i OBIECAŁ MI, ŻE PO OTRZYMANIU LISTU W FORMIE PAPIEROWEJ ZABIERZE GO NA JASNĄ GÓRĘ I NA COROCZNYM SPOTKANIU EGZORCYSTÓW NA JASNEJ GÓRZE ZAJMIE SIĘ TĄ SPRAWĄ SEKTY „HETMANKA”, NADUŻYWANIA AUTORYTETU KSIĘŻY (ks. Adama i ks. Jana Pęzioła (Księga Łask z Wąwolnicy, podpinanie pod nią krucjatek itp. itd.) oraz zjawiskiem „prorokini” – niemiłosiernej Mery z Zielonej Wyspy”

  CHWAŁA PANU!
  Proszę jednak o modlitwę za mnie i za tego egzorcystę, bo diabeł się wścieka za tę akcję

  • joaneczka pisze:

   No widzisz Ewa – wszystko idzie dobrze, poprzez cierpienia, ofiary ale do przodu!!!! CALE NIEBO JEST Z TOBA!!!! Za rada ks.Adama usmiechaj sie do zlego – ALLELUJA I DO PRZODU!!!!!!!

   TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 30. Yoko pisze:

  ,,Zwyciężyłaś ,zwyciężaj…
  Twymi dziećmi jesteśmy tu wszyscy”
  przed wielu, wielu laty( czy to możliwe, że przed 28 ?)śpiewałam tę pieśń podczas Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę po raz pierwszy, a dzisiaj dalej prosimy:,, Zwyciężyłaś, zwyciężaj…”

 31. Magdalena-Zofia pisze:

  Droga siostro Ewelino-Anno, nie dziwię się, że Twój komentarz, na wspomnianą stronę nie wszedł – tam nie ma miejsca na prawdę i argumenty – te drugie, im bardziej precyzyjne, tym większej podlegają cenzurze – no, ale to nie nowość przecież – i nie jest , to tylko moje zdanie (stali czytelnicy wiedzą o tym doskonale, ba … przekonali się na włąsnej skórze).
  TYLKO JEZUS JEST PANEM

 32. Zwróćcie uwagę na oczernianie Kapłana przez bandę merymatów-orędziomatów pieczęciowych:

  „Nastepnie poslanie te sa umieszczane na blogu “W obronie Wiary….” gdzie znowu, ks. Adam S., pod kolejnym juz pseudonimem, jak sam mi powiedzial, podpowiedzianym mu przez “Adama’Czlowieka”

  Ksiądz Adam akurat pracuje nad nowym listem – posłaniem do mediów i uczciwych dziennikarzy stąd taki atak piekła na niego! I to nie od ateistów ale od nibykatolików, którzy przy okazji ośmieszają Medziugorje, ks. Małkowskiego oraz abpa Dzięgę no i Krucjatę Różańcową. Wiadomo, że diabły wcielone chcą na siłę poznać Adama-Człowieka kto to jest bo jakby stanął obok ks. Adama to wsio jasne ale Adam-Człowiek pozostaje w ukryciu bo słucha Nieba a nie żądań ludzi opętanych – swego czasu byli tacy, co krzyczeli do Pana Jezusa „zejdź z krzyża, to ci uwierzymy” Ale Pan Jezus pełnił wolę Ojca!

  Panie Boże błagam Cię przyjdź i ukaż wszystkim Prawdę.

 33. Niezapominajka pisze:

  Przecież nawet średnio inteligentne dziecko się zorientuje że to szmaciany diabelski atak na Krucjatę Różańcową i na tych co z nią związani.
  Nowe orędzionko każe mieć wodę święconą i krzyż Benedykta (OK) plus zawieszoną pieczęć dyplomik szatański Ich pogięło jak stąd na Syberię i z powrotem.
  Debilizm wtórny na który tylko wiadro wody egzorcyzmowanej przy odrobinie dobrej wolnej woli.

  Jakiś opętany serce pisze, że krucjaty jeszcze nie cofnięto i modlitwy mogą być obydwie. Przecież jedna drugą wyklucza. do tego kpiny z księdza Skwarczyńskiego

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Nie potrzeba nowych orędzionek, do tego aby mieć wodę święconą i Krzyż św. Benedykta. Ja bym dodała jeszcze: Gromnicę, egzorcyzmowany olej, sól i oczywiście rzecz NAJWAŻNIEJSZA – UFNOŚĆ W BOŻE MIŁOSIERDZIE !!!

   JEZU UFAM TOBIE

   • Benka pisze:

    @Magdaleno-Zofio
    Poczekajmy , oni się jeszcze nie zmęczyli, chociaż już widać ,że koncept im się wyczerpuje.
    Włączają już „ryż mydło i powidło”. Po to ,aby zamieszać.
    Nie podpowiadajmy , bo zaraz się pojawi konieczność włączenia do „krucjatki”,
    gromicy , oleju i soli.
    Gdyby tak dołączyli „olej do głowy” – nie musi być egzorcyzmowany- może by był efekt
    pozytywny.
    Zobaczymy?

 34. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  A tego „kfiatka” czytaliście?

  „Moja córko, musisz teraz iść i upewnić się, że Księga Prawdy zostanie opublikowana najszybciej jak to możliwe. Ważne jest, aby otrzymały ją te dusze, które nie mają dostępu do komputera.”

  A co to takiego ta „księga prawdy” ? mnie się wydaje że to coś jak kiedyś było rozdawane do czytania a nazywało się chyba „dzieła lenina zebrane” czy coś w tym rodzaju, jak zwał tak zwał ja tego czegoś nie dostanę bo dzięki Bogu mam internet 🙂

  • mat pisze:

   Ano jakaś taka jakaś ni jewropejska ni jewrejska. Anna H kiedyś pisał, aby admin BH zebrał kasę od naiwnych czytelników i on to weźmie na swoją chwałę i będą wrzucać do skrzynek,siostra Albunia obiecała wycierać nimi kurze na parapetach.
   Aha, jewrej to żyd ale inaczej 😉
   szach-mat
   A i tak Jezus jest tylko Panem!

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   „Okulary gratis,”
   to te takie 3D jak do nowych telewizorów, żeby literki były bardziej kształtne bo cały Tusz poszedł na pieczątki.

  • Benka pisze:

   @Tadeusz
   Najważniejsze ,że masz w sercu Boga.
   Bo to właśnie pomaga rozpoznać wszystkie idiotyzmy.

 35. ks. Adam Skwarczyński pisze:

  Oświadczam, że jako członek Kapłańskiego Ruchu Maryjnego, w trakcie przygotowywania do druku przez Ruch niebieskiej książeczki św. Ludwika Grigniona de Montfort „O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” osobiście spowodowałem dołączenie do niej tekstu swojej pieśni „Różaniec na szaniec”.
  ks. Adam Skwarczyński

 36. Magdalena-Zofia pisze:

  Sprawa ta, a właściwie czyn, jest niezwykle bulwersujący i niegodny prawego człowieka – niegodny dziecka Bożego !

  Pomijając nawet samą moralność chrześcijańską (sumienie), która rzecz jasna, dla każdego Katolika powinna być sprawą NADRZĘDNĄ, pozostaje jeszcze kwestia prawna, a ta, absolutnie nie jest sprzeczna z nauką Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Czytając św. Mateusza, dowiadujemy się, że mamy oddać cesarzowi co cesarskie, a Bogu, co boskie. W odniesieniu do współczesności, mamy do czynienia mówiąc wprost, z kradzieżą praw autorskich ! – Na to, są paragrafy.

  • wobroniewiary pisze:

   Oczywiście, że są. Ale co głupiemu po rozumie, jak korzystać z niego nie umie (to o MT). Czy ksiądz będzie ciągać po sądach chorą psychicznie babę, która mu wypisuje po 20 maili, że jest jego matką a on Judaszem i ma milczeć i jej słuchać albo odszczekać oszczerstwa przeciw Mery i ją zrehabilitować, inaczej sam Anatol Kaszczuk księdza załatwi na amen? A inni zwiedzeni jej wierzą … 😀 i guru Hetmankę z niej robią.
   Ot jedna pisze dzienniczek a druga Hetmanką jest w tej (H)ameryce. Naprawdę za oceanem odbija niektórym szybciej

   • Styrlitz pisze:

    Może tam taki klimat i inne bogatsze powietrze i taka moda na sukces że każda chce być gwiazdą. 😉

    • borówka pisze:

     No chyba tak – guru sekty w goglach:
     Bazarynka – Darmowe Ogłoszenia Polonijne – New York i okolice. Klimaty prawie chicagowskie 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Ale nie można uogólniać.
     Jest tylu kochanych Patriotów, że tylko uczyć się nam od Polonii 🙂
     Poza oczywiście skrajnie ciężkimi przypadkami typu MK czy MT

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Rozumiem, że wszelkie instytucje sądowe odpadają w konfrontacji z Sądem Najwyższym – tym gdzie Sędzią jest BÓG !!!

 37. Magdalena-Zofia pisze:

  Święty Michale Archaniele,
  broń nas w walce. Przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną.
  Niech go Bóg poskromi, pokornie błagamy,
  a Ty, Książę Zastępów niebieskich mocą
  Bożą strąć do piekła szatana
  i inne duchy złe, które na zgubę
  dusz krążą po świecie.
  Amen.

  Święty Michale Archaniele,
  który wraz z Aniołami
  zwyciężyłeś szatana w niebie,
  dopomóż nam zwyciężyć go na ziemi.

 38. Maksymilian pisze:

  To dobrze, że ks Skwarczyński spowodował osobiście dodanie swojej pieśni do niebieskiej książeczki św. Ludwika Grigniona de Montfort “O doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”. Jakoś bez tego Nabożeństwo wydawało się jakby mniej doskonałe. Proponowałbym nawet skrócenie tekstu św. Ludwika, a nawet usunięcie.i zmianę tytułu.

  • wobroniewiary pisze:

   Rozumiemy aluzję ale jej nie popieramy!
   Nie ten adres. Miłej nocy!
   Jezus jest Panem!

   • Maksymilian pisze:

    Nie, nie zrozumieliście! Chodzi o to, że wielu czytelników kupuje św. Ludwika dla duchowości zawartej w jego Nabożeństwie doskonałym. Duchowość Różańca na szaniec jest zupełnie inna. To nie kwestia popierania, tylko szacunku dla czytelnika.
    Jezus jest Panem… Pan Jezus jest więcej niż królem, jest Prawdą. Warto, w imię prawdy zaznaczyć uzupełnienia, by czytelnik miał świadomość, co kupuje. Piszę to jako edytor. Wierzcie mi, tak jest uczciwiej. I tradycyjniej. I zgodniej z wiarą.

 39. niespotykanie spokojny człowiek pisze:

  Czytam tę stronę i po raz pierwszy jestem wkurzony na maxa na sekciarzy.
  To się normalnemu człowiekowi w głowie nie mieści, Żeby przez jakichś nawiedzonych baranów ksiądz musiał pisać oświadczenia i tłumaczyć się, że Jego pieśń jest Jego pieśnią. Normalnie po ludzku to krew może zalać człowieka.
  Jak arcybiskup Dzięga prosił księdza Skwarczyńskiego, żeby dopisał zwrotkę, to też sobie wyssał z palca, że z autorem rozmawia?
  Ja jakbym znał tamtych osobiście to po ludzku jak św. Piotr w Getsemani obciął ucho to bym w gębę z liścia strzelił aż by dudniło. Wstyd i hańba dla takich zdrajców co Polskę na druga Irlandię zamieniają i z Krucjaty Różańcowej robią kpiny na krucjatki ją zamieniają.

  [… edytował Admin]
  Zapraszam na http – tam się dowiecie kto to Królowa P [… edytował Admin]

  • Maksymilian pisze:

   No, dobrze! Wszedłem na podaną stronkę, ale nie dowiedziałem się kto to Królowa P. Nawet nie wiem, czy chodzi o Królową Polski, czy Królową Pokoju, a może w ogóle jeszcze o coś innego. Jest natomiast tekst o wjechaniu w drzwi do garażu przez nieznanego sprawcę. To jakiś żart?

   • wobroniewiary pisze:

    Nas tamte klimaty nie interesują + nas interesuje obrona Wiary, Tradycji, Ewangelii przed zrzutami z Kells .
    Prosimz o wycofanie się z rozmów na tematy interpersonalne. Nie ten blog.

  • brygadzista pisze:

   Zenobiuszu@ mam coraz mniej wątpliwości, że są to celowe działania wymierzone przeciwko Polsce. Już niedługo usłyszymy pewnie peany ze stron służalczych MBM, które będą gratulować w Polsce takich inicjatyw, jaki to jest zorganizowany i zdyscyplinowany front. Już chyba były gratulacje, że najwięcej ludzi z Polski odpowiedziało na apel krucjatkowy. Pewnie i na te zaszczytne gratulacje czekają nasi „patrioci”.

 40. joaneczka pisze:

  No i teraz widac jak bardzo ta strona byla potrzebna!!! Ta strona, ktora opiekuje sie KROLOWA POKOJU NAPRAWDE a nie na „niby w nibylandii” tak jak u dzieckanmp. Wszystko zaczynalo sie tak niewinniea teraz to juz nie sa zarty!!!! Maryjo – najwieksza pogromczyni zlego – pomoz ks.Adamowi wraz z pomocnikami rozbroic ta wielka demoniczno – sekciarska armie!!!

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 41. brygadzista pisze:

  zgodnie z maksymą: „tylko głupcy wierzą głupcom” – nie można dać się podpuścić, ponieważ prowokacja polega na wyśledzeniu kim jest Adam-Człowiek. Dlatego są prowadzone te podchody.

 42. wobroniewiary pisze:

  Ks. Małkowski już się wypowiedział na temat Mery of Satan i zaleca śmiać się z jej głupot bo śmiech to zdrowie. Pan profesor nas czyta i jeśli zechce, głos zabierze.
  Ksiądz Małkowski jako przyjaciel bł. ks. Jerzego Popiełuszki miał szczęście usłyszeć Go i przekazać światu to przesłanie. Kto mądry pojmie w lot ich podłą manipulację albo trzeba czekać do zjazdu egzorcystów chyba że – za babcią – Pan przyjdzie wcześniej i zrobi porządek!
  W obliczu Boga Żywego nie będą ludzi związanych z kościołem, naszej strony i księży nazywać sektą okultystyczną – każdy się dowie jakie jego imię i co sobą reprezentuje (tam majątek i stan konta nie będzie grać roli)

  • brygadzista pisze:

   Uczą się od swojego mistrza. Taktyka szatana nie polega przecież tylko na kłamstwie, lecz na propagowaniu prawdy z domieszką kłamstwa., aby wyłoniło się pytanie :A cóż to jest prawda”, a potem w imię wolności tłumaczy każdemu na zasadzie róbta co chceta, że każdy ma swobodę przekonań, myśli i wierzyć w co chce. W ten sposób zatraca się poczucie dyscypliny wiary.

 43. Jest coś, co powinnam napisać tylko w małej części (wszystkiego nie mogę, bo bym mocno oberwała od ks. Adama).
  Jako „prawa ręka” – taka sekretarka ks. Adama w necie (bo na miejscu to pani Helenka, z którą się zaprzyjaźniłyśmy) wiem nieco więcej niż inni o księdzu. Mam dokumenty, które mogę opublikować, przekazać Kościołowi itp. itd. po śmierci księdza Adama.

  Ja tylko mogę dziękować Bogu, że mam możliwość pracy w Winnicy Pana z takim Kapłanem, który jest prawdziwym Opiekunem i Przewodnikiem. Nie ja nim rządzę jak piszą oszczercy, ale to ks. Adam poucza mnie, prowadzi jak trzeba upomni, jakiś błąd wypomni pouczy i palcem pokiwa, że np. brak przebaczenia zamyka mi furtkę do Nieba a tak trudno wybaczyć z serca oprawcom i ciągle mnie atakującym (ksiądz wie doskonale jakie myśli mam i komu najtrudniej mi wybaczyć ale prowadzi mnie po tych trudnych ścieżkach ku Bogu).
  Tu nie ma „kółka wzajemnej adoracji” tylko wzrastanie duchowe pod przewodem takiego Kapłana. To WIELKA ŁASKA DLA MNIE, za którą bardzo bardzo dziękuję Bogu
  Jednocześnie…bardzo współczuję oprawcom i prześladowcom oraz prześmiewcom tego Kapłana, który jest tak dobry że tylko się uśmiecha i dziękuje Bogu za kolejne razy zbierane, bo Pan Jezus też cierpiał…
  Nigdy nie przestanę dziękować Bogu, że stoję po tej stronie i proszę o modlitwę, bym na tej drodze wytrwała
  Ewa R-S (niezasłużona adminka tej strony)

  • joaneczka pisze:

   Ewa, dziekuje za to swiadectwo. Ja juz na początku zobaczylam w Tobie kochana duszyczke, wrazliwa na potrzeby innych. Widac dobre owoce upomnien ks.Adama;-). Ja sie ciesze, ze jestem z Wami tutaj i szczesliwa, ze poznalam ks.Adama:-). Od spotkania z nim moje zycie duchowe zakwitlo na nowo:-)
   TYLKO JEZUS JEST PANEM!

 44. szulamitka pisze:

  Słucham kazań w internecie i wypowiedzi różnych księży i dziękuję Bogu,że nam dał ich tak gorliwych i wspaniałych.I każdy inny.Ks.Natanek rąbie celnie siekierką,ks.Skwarczyński jest jak zapach rumianku…Chwała Panu!

  panie

  • wobroniewiary pisze:

   zrobić dyplomik to za mało – trza go oprawić powiesić w ramce na ścianie. jak mi to w mailu nadesłali z wiadomej strony to mało się nie … no sami wiecie, myślałam czy pampersa nie będę potrzebować.
   Niedługo specjalne gwoździe będą sprzedawać do tego dyplomiku albo młotki żeby go sobie wbić do głowy
   Nie myślałam że wśród pielgrzymów Medziugorskich znajdę tylu sekciarzy. Ale diabeł zbiera żniwo….

   • brygadzista pisze:

    przeglądając strony znalazłem takie pouczenie:”- Ciekawość dąży do życia własnym życiem, która zbija to co „Twoje”.
    – Ciekawość nieopanowana czyni z serca i pamięci śmietnik osób, wydarzeń, spraw, skandali, plotek. Na śmietniku zaczyna się proces fermentacji i ciągłego rozgrzebywania tego co było.
    – Ciekawość jest jak kamień rzucony w głębię serca, burzy odbicie Jezusa w duszy i wzburza całą powierzchnię życia czyniąc ją ciągle niespokojną. Uzewnętrznia też niepokój serca.
    – Opanowanie niezdrowej ciekawości jest warunkiem życia łaską Ducha. Ciekawość wykrzywia zdolność mądrego osądzania i powoduje zaślepienie ducha. Delikatne poruszenia Ducha Świętego są tłumione falą wywołaną przez grzech ciekawości.”

    Czyli wszystko jasne — wejdź na stronę, a my cię prześwietlimy i zbadamy twoje IP

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Z chwilą gdy zostałam wyrzucona ze strony KP, wysłałam e-maila do p. Bronka, z prośbą o wykasowanie ze swojej bazy mojego adresu e-mail. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam informacji (tzw. ostatniego e-maila) z informacją, że dane zostały usunięte.

 45. joaneczka pisze:

  Nie wiem dlaczego ale od razu przyszlo mi do glowy skojarzenie z salatka do jedzenia. Mozna ja zjesc pod warunkiem, ze wyrzuci sie z niej niedobre, zepsute skladniki. Trzeba nauczyc sie rozpoznawac, ktore to skladniki zeby sie nie zatruc.

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 46. brygadzista pisze:

  pomyślcie, moi drodzy, czy jest to logiczne, że na stronie paruzji ukazała się informacja, że w pieczątce zostały poprawione błędy i teraz można już ściągać w nowej wersji.

  Poprawki poprawek, gdyby coś takiego zdarzyło się na innych stronach, jakie byłoby halo. A tak spokojnie można spokojnie manipulować! Co za hipokryzja w czystej postaci.

  „Patrioci”, którzy za nic mają plany Pana Jezusa związane z Polską – chcą ją po prostu sprzedać duchowo. Pokazali oblicze, jak bardzo „zależy” im na przyszłości Polski, zdradzić ją za kawałek papieru, który ma dać schronienie i dostatek. Gdzieś mają obronę krzyża i jego obronę. Ważniejsza pieczątka. To zdrada ojczyzny w myśl słów Jana Pawła II: „Dlatego Polska woła dzisiaj nade wszystko o ludzi sumienia! Być człowiekiem sumienia, to znaczy przede wszystkim w każdej sytuacji swojego sumienia słuchać i jego głosu w sobie nie zagłuszać, choć jest on nieraz trudny i wymagający; to znaczy angażować się w dobro i pomnażać je w sobie i wokół siebie, a także nie godzić się nigdy na zło, w myśl słów św. Pawła: „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!” (Rz 12, 21). Być człowiekiem sumienia, to znaczy wymagać od siebie, podnosić się z własnych upadków, ciągle na nowo się nawracać. Być człowiekiem sumienia, to znaczy angażować się w budowanie królestwa Bożego: królestwa prawdy i życia, sprawiedliwości, miłości i pokoju, w naszych rodzinach, w społecznościach, w których żyjemy i w całej Ojczyźnie; to znaczy także podejmować odważnie odpowiedzialność za sprawy publiczne; troszczyć się o dobro wspólne, nie zamykać oczu na biedy i potrzeby bliźnich, w duchu ewangelicznej solidarności: „Jeden drugiego brzemiona noście” (Ga 6, 2).” ale „Hetmanom” komentować tego nie wolno. Nie wolno wdawać się w niepotrzebne dyskusje, bo wolą służyć swojemu panu i swojej pieczęci.

  • wobroniewiary pisze:

   Dziś słuchaliśmy mszy św. z Jasnej Góry. Piękne kazanie… aż się łezka w oku zakręciła. A jak się msza św. zakończyła „Hetmanką” – prawdziwą, naszą, Niebieską, Prawdziwą Matką Zbawiciela, Sercem Niepokalanym – to serce podwójnie z radości ścisnęło ;))))

   Jasnogórska Pani, Tyś naszą Hetmanką,
   Polski Tyś Królową i najlepszą Matką.
   1. Spójrz na polskie domy, na miasta i wioski!
   Niech z miłości Twojej słynie Naród polski.
   Jasnogórska Pani …
   2. Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki,
   By się nie wyrzekły swej niebieskiej Matki.
   Jasnogórska Pani …
   3. Niech i Kościół święty, dzieło Twego Syna,
   U Bożego tronu wspiera Twa przyczyna.
   Jasnogórska Pani …
   4. Pomocników rzesze racz powołać Pani,
   Niech w służbie Kościoła będą Ci oddani.
   Jasnogórska Pani …
   5. Człowiek Twoim dzieckiem, a w nim Chrystus gości,
   Naucz nas o Matko służyć Mu z miłości.
   Jasnogórska Pani …
   6. Bądź pociechą Matko dla wszystkich cierpiących
   I nadziei gwiazdą dla umierających.
   Jasnogórska Pani …
   7. Pozwól Matko droga kochać Ciebie szczerze
   I do śmierci wytrwać w świętej naszej wierze.
   Jasnogórska Pani …

 47. brygadzista pisze:

  – codzienne czytanie wszystkich Modlitw Krucjaty
  – codzienne odmawianie Różańca Św. – staramy się odmówić wszystkie Tajemnice, jako jedną modlitwę
  – codzienne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego
  – posiadanie w domu wydrukowanej Pieczęci Boga Żywego – (33) Modlitwy Krucjaty

  czyli zamodlić się na śmierć z pieczęcią boga (już nie nawyższego, ale żywego – Duch Święty musiał się poprawić pod wpływem krytyki). Ale najbardziej zabawna jest modlitwa dla ateistów na czas ostrzeżenia, którą powinni odmówić. Boki zrywam. Jezusowi wystarczyło zawołanie Dobrego Łotra: „Panie, wspomnij na mnie”, a ateiści będą musicieli odmówić krucjatkę, żeby się zbawić, bo jak nie….. to nie będzie rosła zielona trawa wokół ich domów w nowym raju na ziemi.

  • brygadzista pisze:

   no chyba alba@ będzie mogła to wszystko odmówić, bo Dziecko nie da rady, amortyzatory, budowa domu, szkolenia….administowanie….

   • Admin pisze:

    Żaden problem „expressivo” i można iść z domu zająć się czymś pożytecznym program na kompie z pewnością przeczyta wszystkie „krucjatki” a to że nikt nie będzie słuchał to i lepiej 😉

  • Niezapominajka pisze:

   Jak to czytanie modlitw?
   Modlitwy się odmawia a nie czyta!
   Ot co!

   • brygadzista pisze:

    a figa! Krucjaty się czyta!

    • brygadzista pisze:

     a w domach zamiast krzyża na ścianie, czy domowego ołtarzyka trzyma się pieczęć…nie wiedziałaś niezapominajko@?

    • brygadzista pisze:

     tak właśnie żył Shrek, miał domek w nowym raju, zieloną trawkę…ożenił się z Fioną i było im zielono! (Jak w Irlandii)

  • Magdalena-Zofia pisze:

   „modlitwa dla ateistów” – DLA ATEISTÓW, mnie też mocno rozbawiła. 🙂

 48. wobroniewiary pisze:

  Orędzie z Ontario

  22/07/2012

  Spotkacie wszystkie dusze, którym pomożecie wejść do Nieba
  Dzieci miłości.
  Błogosławię was. Kocham was odwieczną miłością. Ja Jestem, jest zadowolony z czynionych przez was postępów.
  Ja jestem – Alfa i Omega, raduje się. Jestem Który Jestem, raduje się waszą wiernością. Otwórzcie teraz serca. Raz jeszcze całkowicie Mi się oddajcie.
  Dajcie Mi zgodę, bym przemienił was dla Mojej Chwały. Moje Maleństwa, podwójcie proszę swój czas spędzany każdego dnia na modlitwie.
  Potrzebuję waszych wstawienniczych modlitw, albowiem pragnę uratować tak wiele Moich Dzieci, jak to jest tylko możliwe. Proszę, uczyńcie to
  Obiecuję wasze starania nagrodzić, gdy wstąpicie w duchową rzeczywistość.
  Obiecuję, że spotkacie wszystkie dusze, którym pomożecie wejść do nieba.
  Bądźcie Mi wierni. Wytrwajcie w miłości. Pozostawiam wam Mój pocałunek pokoju. Shalom

  Tłumaczyła: Kasia (Kayo)

 49. wobroniewiary pisze:

  Oredzie z Ontario

  21/07/2012

  Idźcie ze Mną drobnymi/dziecięcymi kroczkami
  Dzieci Mojego Boskiego Serca.
  Jam Jest Alfa i Omega. […] Umiłowani, wzywam was do świętości. Wzywam was do życia modlitwą, które to wielu odrzuca. Potrzebuję wojowników modlitwy. Obecnie wydarzenia na ziemi się nasilają, a Ja Jestem, przyspiesza czas, aby ratować tak wiele dusz jak to jest możliwe.
  Wielu odwróci się ode Mnie. Wielu, w ciągu najbliższych miesięcy postanowi oddać cześć szatanowi, albowiem nie zgodzą się cierpieć, nie zechcą być cierpliwi, i nie będą chcieli przestrzegać Mojego Najświętszego Prawa.
  Dzieci, to nie jest zabawa. Traktujcie to poważnie! Wielu zostanie obdarowanych piekłem, albowiem takie mają życzenie.
  Z chwilą wejścia do tego miejsca, będą krzyczeć wzywając Mojego Miłosierdzia, a Ja na ich udręczenie, zamknę Moje uszy.
  Poznają czym jest wieczność w mękach, ponieważ wybrali nieposłuszeństwo, ponad wieczną szczęśliwość.
  Mój Niebieski Dwór jest nagrodą sprawiedliwych. Dobrze zrobilibyście pamiętając o tym.
  Nikt nie wejdzie do Królestwa Miłości bez uprzedniego oczyszczenia się ze wszystkich grzechów, i wszelkiej skazy.
  Przede Mną stają jedynie święci, otrzymując Wieniec Chwały. Moje Dzieciny, nie uważajcie siebie za niegodnych takiej nagrody …
  Moja Łaska obfituje, i udzielana jest wszystkim, którzy o Nią proszą. Nie ustawajcie w miłości. Nie lękajcie się.
  Będę z wami, umieszczę wokół was Aniołów, i na każdym kroku wam pomogę. Wasze duchowe pielgrzymowanie ma sprawić wasz duchowy wzrost.
  Nie odwracajcie się ode Mnie. Zgódźcie się iść ze Mną dziecięcymi kroczkami. Wynagrodzę wasz trud.
  Dopóki będziecie się starać, będę zadowolony, i radować się będę z czynionych przez was postępów.
  Módlcie się. Módlcie się, Moi Kochani. Codziennie, wielu wpada do ogni piekielnych.
  Módlcie się, aby Moi Synowie i Moje Córki powrócili do Mnie, zanim zaczerpną swój ostatni oddech. Kocham was. Dziękuję za wszystko co czynicie w miłości. Dziękuję, że wszędzie na świecie jesteście Moimi Ambasadorami. Promieniujcie Moją Światłością dla wszystkich, których umieszczam na waszej drodze.
  Bądźcie cierpliwi. Bądźcie pełni radości. Pozostawiam wam Mój pocałunek pokoju. Shalom

  Tłumaczyła: Kasia (Kayo)

  • sowa pisze:

   Mnie ujęły te słowa: „Wielu odwróci się ode Mnie. Wielu, w ciągu najbliższych miesięcy postanowi oddać cześć szatanowi, albowiem nie zgodzą się cierpieć, nie zechcą być cierpliwi, i nie będą chcieli przestrzegać Mojego Najświętszego Prawa.”

   Mi to przypomina tych zdrajców duchowych którzy za pieczęć i ciepełko oddadzą się złemu panu.Którzy tak jak Tomasz nazywają księdza czarownikiem i sekciarzem stosującym czary mary po których jego qmpel ma jeszcze większe pragnienie grzechu nieczystości [… Admin] i jeszcze jeden szef nazywający tę stronę stroną sekty pysznych, bo przecież najważniejszy brzuch lodówka i bunkier pełen zapasów

 50. BARBARA MARIA pisze:

  JEZU RATUJ !!!
  MATKO PROWADŻ!!!

 51. Ewelina pisze:

  “Wielu odwróci się ode Mnie. Wielu, w ciągu najbliższych miesięcy postanowi oddać cześć szatanowi, albowiem nie zgodzą się cierpieć, nie zechcą być cierpliwi, i nie będą chcieli przestrzegać Mojego Najświętszego Prawa.”
  Natomiast mi te słowa mówią, że czasu bardzo mało….

  PANIE JEZU, TY WSZYSTKO MOŻESZ – błagam, ratuj dusze, błagam o nawrócenie dla wszystkich grzeszników
  Jezu ufam Tobie

 52. joaneczka pisze:

  „W ciagu najblizszych miesiecy…” to dla Boga moze znaczyc caly najblizszy rok a moze i dluzej, ile bedzie chcial!!!! Nie obliczajmy sobie tak wszystkiego po ludzku. Pamietam jedno z oredzi z lutego tego roku – tam Jezus mowi, ze „w ciagu najblizszych miesiecy zginie wiele narodow” – to moze byc ten rok, kolejny….Bog liczy inaczej niz czlowiek;-)

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

  • joaneczka pisze:

   To prawda, przekazy sa naprawde wyjatkowe ale boje sie tak po ludzku liczyc bo plany boze sa nieodgadnione. Choc sama mam nadzieje, ze to juz naprawde blisko:-)!

   TYLKO JESUZ JEST PANEM!

 53. wobroniewiary pisze:

  Nie wiem czy będą tam sprzedawać ale będą pokrętnie omijać prawo jak „serce333, który na „pewnej” stronie napisał, że ksiądz Pęzioł powiedział mu „rób dalej swoje” i że to niby błogosławieństwo na rozprowadzanie orędzionek Mery od niemiłosiernej pieczęci.

  My na maila dostaliśmy od niego taką informację (!!!) – swoją drogą już 5 stron założył a na każdej odwołanie do tej trucizny pod płaszczykiem porad do Nieba i do Ksiąg Kościelnych np Księgi Łask…
  „..te wycofam jak mi mój kapłan zakaże a nie inny , obcy dla mnie>
  Tak więc ks. Pęzioł jest już obcy, bo z innej diecezji

  Ale na szczęście zjazd egzorcystów o orędzionkach zostanie powiadomiony tak jak i o sekcie „Hetmanka”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s