Kolejne herezje Marii Irlandki – Bóg Ojciec naturalnym ojcem człowieka czyli… nasze mamusie sypiają… z …

Diakon w odpowiedzi na komentarze i na liczne maile przysyłane do nas napisał w mailu:

+Maryja
Pani Maria z Irlandii pisząc słowa” “Ja jestem waszym Bogiem, waszym Stwórcą i waszym Naturalnym Ojcem.” (zgodnie z polskim rozpowszechnionym tłumaczeniem -I Am your God, your Creator and your Natural Father.) nie jest konsekwentna, bo wcześniej pisała, że nie wolno zmieniać Pisma (chodziło chyba o Święte), to w dodatku zamiast być katoliczką serwuje fałszywą, neopogańską gnozę. Wiara katolicka daje nam prawdziwe poznanie, że Bóg jest Ojcem naszego Pana Jezusa Chrystusa a także naszym Ojcem. Wyznajemy Go jako Ojca w naszej codziennej modlitwie Ojcze Nasz i służymy Mu jako Jego dzieci, które chcą pełnić Jego Wolę, aby nadeszło Jego Królowanie.

Bóg, który jest Nieskończony z samej Swojej natury nie może być w swojej naturze w taki sam sposób płciowy, co ludzie. Gdyby tak Go pojmowano (a co sugeruje pani Maria) to powracalibyśmy do wyobrażeń pogańskich, przypisywalibyśmy Mu reprodukcję płciową. Natomiast zdrowe pojęcie Ojcostwa Bożego ma swoje źródło u stworzenia duchowego, to znaczy, że mąż i żona otrzymują od Źródła Życia zdolność przekazywania życia. Właśnie w ziemskim ojcostwie i macierzyństwie wywiązuje się istotna więź z Bogiem Ojcem jako owoc wzajemnej miłości. Proponowane przez p. Marię pojęcie Boga jako naszego naturalnego Ojca jest bezkrytycznym przenoszeniem na Boga tych sytuacji, które mają miejsce w życiu małżeńskim. Dzieci są darem Boga dla małżonków, którzy powinni sobie zdawać sprawę, że otrzymawszy ten dar, powinni ofiarować go Bogu.

Ksiądz Adam Skwarczyński:
Tylko dla jednorodzonego Syna Bożego Bóg Ojciec jest Ojcem Naturalnym a my – ludzie jesteśmy tylko Jego przybranymi dziećmi. Stawianie na równi nas ludzi z Jednorodzonym Synem Bożym co do pochodzenia  – jest herezją bliską arianizmowi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

49 odpowiedzi na „Kolejne herezje Marii Irlandki – Bóg Ojciec naturalnym ojcem człowieka czyli… nasze mamusie sypiają… z …

 1. borówka pisze:

  Sorry, ale teraz to już każde dziecko wie że Mery ma żółte papiery 😀

 2. filmyprawdy pisze:

  FILMY PRAWDY – WOJNA INFORMACYJNA

  Źródło: http://filmyprawdy.wordpress.com/

  “Wszystko to czego nie mówią Ci , którym opłacasz abonament”

  “CELNY RYK NASZYCH WROGÓW JEST NAJWIĘKSZYM SPRAWDZIANEM SŁUSZNOŚCI NASZYCH DZIAŁAŃ”

  -W Polsce ruszyła pierwsza tego typu inicjatywa-

  Polega ona na tym, iż wysyłamy bardzo ciekawe płyty z wykonanym nadrukiem w oryginalnych opakowaniach.

  Wiemy, iż płyty z opracowaną pełną grafiką szybciej rzucają się w oczy i znajdują większe zainteresowanie osoby, która je otrzyma, a siła przekazanej informacji wzrasta.

  Pragniemy podkreślić iż filmy które wysyłamy są w całości, a nie tak jak większość na youtube podzieolone na party.

  Płyty, które umieszczamy do przekazu posiadają domenę publiczną i nie pobieramy żadnych opłat za film, lecz jedynie za koszty produkcji płyt w co wchodzi: pudełko, płyta do nadruku, kartka fotograficzna A4 do okładki, tusz do nadruków.

  Jest to idealny prezent dla swojego znajomego, bądź też nauczyciela, lekarze, prawnika, polityka, profesora, księdza, sędziego i wielu innych osób, gdyż wyszkolone informacyjnie społeczeństwo stanowi siłę, zwłaszcza w czasach gdy na różne sposoby jesteśmy uczeni bierności i zrażani do działania.

  Pragniemy zaznaczyć iż filmy te w większości są dostępne w Internecie i każdy może je obejrzeć wyszukując pod daną nazwą odpowiedniego materiału.

  Płyty zawierają wiele bardzo istotnych i ważnych informacji, które powinny być znane szerokiej społeczności ludzi.

  Na płytach znajdują się również różnorodne dodatki informacyjne pozwajające głębiej zrozumieć tematy poruszane w konkretnych filmach.

  Staramy się dodawać do listów z płytami różne ciekawe dodatki w tym znaczki, bądź naklejki do rozdawania.

  ZRÓB KOPIĘ I PODAJ DALEJ

  CENNE FILMY W WYJĄTKOWEJ CENIE!!

  JAKIKOLWIEK “Dochód” ze SPRZEDARZY PŁYT PRZEZNACZAMY NA DALSZY ROZWÓJ AKCJI I TWORZENIE NOWYCH SPOSOBÓW DZIAŁANIA I INFORMOWANIA SPOŁECZEŃSTWA!

  FILMY NAGRYWANE SĄ NA PŁYTY DVD W FORMACIE AVI, DZIĘKI CZEMU MOŻNA JE ODTWORZYĆ ZARÓWNO NA KAŻDYM KOMPUTERZE JAK I ODTWARZACZU DVD PRZY TELEWIZORZE.

  —-KAŻDY FILM JEST W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ.—-

  O informacjach zawartych na płytach powinien wiedzieć każdy z nas i właśnie z tego powodu powstała ta inicjatywa.

  Poświęć choć chwilę na materiały zawarte na tych nośnikach, ponieważ być może jest to twoja jedyna okazja, aby zobaczyć i zapoznać się z informacjami, które nigdy nie zostaną wyemitowane w telewizji, radiu i prasie.

  Płyty te nie powstały po to, aby umilić nam czas, ale by móc przekazać nam coś bardzo cennego – wiedzę, która jest przed nami ukrywana przez klasy rządzące, a której brak dotyka bezpośrednio każdego z nas.

  Źródło: http://filmyprawdy.wordpress.com/

 3. Malina pisze:

  Po takim czymś to tylko zniewolony albo niespełna rozumu zechce jeszcze mniemać, że „orędzia” Marii from Irlandia mają pochodzenie z Nieba. Przecież to zalatuje siarą na odległość. Takich głupot to nawet Leahry ani Mały Kamyk nie wymyślali.

 4. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Są tacy dla których w tej herezji „każde słowo jest jak diament” 😀 🙂
  Oni przecież wiedzą lepiej od egzorcystów 🙂
  Sami siebie bogami czynią i sami sobie cześć oddają przy pomocy takich bredni ocierających się o bluźnierstwa

  Przy okazji na glorii jest film fr. Giovanni o drugiej mądrej inaczej czyli o Mieczysławie Kordas
  http://pl.gloria.tv/?media=308304
  Ciekawe jakby o Mery zrobić kilka takich filmików na pohybel jej wyznawcom odzianym w wilcze skóry

 5. sowa pisze:

  Jak można promować takie głupoty wierzyć w nie i nazywać się przy tym jeszcze katolikiem?
  Już kiedyś był taki jeden co wpiął w klatę znaczek Matki Boskiej a dziś czciciele Mery wpinają sobie w avatary obrazki z Matką Bożą.
  Boże przyjdź i pomścij kpiny z Twego Majestatu.
  Nie dozwól szydzić z Siebie, Tato Niebieski!

  • brygadzista pisze:

   Takie stwierdzenie ze strony paruzja.info: ” Gdyby ktoś chciał cytować, przesyłać innym, drukować lub umieszczać moje tłumaczenia na swojej stronie, to proszę zwrócić uwagę, że najpierw zamieszczam tzw. wersję roboczą, a potem, następnego dnia lub po kilku dniach, w zależności od tego, jak czas mi na to pozwala, wracam do tekstu, czytam ponownie i ewentualnie nanoszę niezbędne poprawki.” , jest dyskredytacją osoby tłumaczącej i publikujących. Tłumaczenie jest bardzo istotną sprawą. Tłumacz ośmiesza się sam, bo najwidoczniej nie zależy mu na jakości, lecz na ilości, to znaczy byle jak, byle szybko. Czyli jak zrobić wodę z mózgu jak najszybciej. Czytelnicy z coraz to większą niecierpliwością oczekują na nowinki. Osłabiają swoją czujność i stają się naiwni. Wtedy przyjmą każdą pieczęć, każdy papier.

   • brygadzista pisze:

    Nic dziwnego, że mamy dzisiaj biblijne pokolenia intelektualnego Onana a w parze z nim pokolenie Chama.

   • sowa pisze:

    To nie dyskredytacja ale full kompromitacja 😉
    Co to znaczy „nanoszę poprawki”- jak są wątpliwości, to coś się zmieni?
    Za dużo krytycznych komentarzy?
    Ilość nad jakość?
    Niechby to jakiś zawodowy tłumacz to przeczytał! Wyobrażacie sobie, że jakaś gazeta bo to ważne zamieszcza robocze tłumaczenie a za tydzień np. sprostowanie?
    Z Naturalnego Natural Father zrobi się nadnaturalny?
    Tego się nie da inaczej przetłumaczyć. Nadludzie też już byli a III Rzesza minęła bezpowrotnie.
    W jednym z ostatnich „orędzi” diabeł coś motał o inteligencji że ludzie nie są aż tak inteligentni. Jak ten diabeł musi się bać ludzkiej inteligencji w swojej głupocie? Już nawet prości bez teologicznego wykształcenia ale trzymający się Kościoła i Pisma Świętego ludzie widzą te coraz większe bzdury herezje i bluźnierstwa – jednym słowem diabelskie idiotyzmy na które tylko ograniczeni umysłowo dają się jeszcze nabierać

    • brygadzista pisze:

     to właśnie miałem na myśli samogwałt (Onan – od niego wzięło się słowo onanizm) na własnej inteligencji.

 6. Magda pisze:

  no dobrze, a co z tymi, ktorzy nie są wykształceni, ani inteligentni, czy ich należy zupełnie pominąć i lekceważyć?

  • wobroniewiary pisze:

   W żadnym wypadku nie można pomijać osób mniej wykształconych czy mniej inteligentnych.
   To właśnie takie osoby stanowią niezłą pożywkę dla diabła. Tu różaniec tam koronka a pośrodku modlitewka nie wiadomo skąd i o czym i dla kogo. Diabeł też wie, że zbliża się Ostrzeżenie i dlatego próbuje je ośmieszyć jak nie czczymi obietnicami wiecznego raju bez chorób z idealnymi sylwetkami to wmawiając nam, że Jezus będzie nam równy albo raczej my Jemu i będzie z nami chodzić po ziemi. Każdy będzie mieć mieszkanko a Niebo będzie nam zbyteczne, bo i po co? jak raj będzie tutaj????

   Dlatego m.in. powstała ta strona aby przy pomocy głosów bardziej inteligentnych osób i znających się na rzeczy (księży, teologów i osób mających światło Ducha Świetego) bronić wiary, pouczać mniej wiedzących i trwać nam wszystkim w Kościele Katolickim, którego „bramy piekielne nie przemogą” choć próbują cały czas a ostatnio to już na całego.
   Dlatego też powstała druga strona http://ewangeliadlanas.wordpress.com/ gdzie są codziennie zamieszczane czytania z Pisma Świętego bo to najważniejsze i największe Objawienie przez wielkie O

   Trzymajmy się 5 kamieni Matki Bożej z Medziugorje a nie pobłądzimy (ani mądrzejsi ani mniej inteligentni bo każdy może pobłądzić)
   A tak w ogóle to nie dzielimy na mądrzejszych i mniej tylko na prostaczków (chwała Panu, że i my do nich należymy) oraz na prostaków

   5 kamieni:

   Pięć kamieni z Medziugorja to pięć przesłań Matki Bożej Królowej Pokoju, zawartych w orędziach, w których Gospa wzywa nas nawrócenia i walki ze złem. Poprzez swoje orędzia Matka Boża pokazuje nam pięć rodzajów broni, którymi możemy pokonać szatana. Są to – przez wieloletnią tradycję Kościoła wypróbowane już – metody walki z demonem. Są nimi:

   – Modlitwa
   – Spowiedź
   – Eucharystia
   – Post
   – Biblia

   http://www.medjugorje.org.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=44&Itemid=65

   NO I SŁUCHAJMY KSIĘŻY A NIE SAMOZWAŃCZYCH OPISYWACZY „ORĘDZI” BO ONI NIBY WIEDZĄ!

  • brygadzista pisze:

   @Magdo, nie chodzi przecież o inteligencję w sensie ogromnej wiedzy, bo wiedza na nic się zda, jesli ktoś nie będzie miał daru rozumu.Rozum jest darem od Pana Boga, ale są ludzie, którzy tego daru zupełnie nie uzywają. Demaskuje to wspaniale ks. Małkowski

 7. Magda pisze:

  ja to rozumiem, ponieważ zdaję sobie sprawę, że nie można wszystkiego łapać, jak leci, a pojawiają się coraz to nowi, żądni sensacji, którzy mówią o coraz to nowych ostrzeżeniach, orędziach. Ja się sama przekonałam w kościele, jak pewna pani chciała mi sprzedać jakąś pieczęć Boga Ojca, która ma mnie zaprowadzić do nowego raju. Powiedziałam, żeby lepiej poszła do kościoła i się pomodliła, to ona mi powiedziała, że nie przeżyję, że sprzeciwiam się Woli Bożej. Przyznam szczerze, że obleciał mnie trochę strach. Zapytałam skąd ona to wszystko wie, wtedy odpowiedziała, że z internetu. Zaglądałam i znalazłam kilka stron, aż wpadłam na Waszą i czytałam komentarze, zupełnie inne niż na tamtych stronach.
  Jest coś jednak w tym, że ludzie zaczynają odczuwać strach, no bo przecież, kto nie martwi się o rodzinę i jej przyszłość?
  Widzę w tym metodę diabła, który chce ośmieszyć wezwanie Matki Bożej z Fatimy, ktorą w rodzinie szczególnie czcimy. Dwa lata temu byłam z mężem i dziećmi na pielgrzymce…niezapomniane chwile podczas procesji światła wieczorem. Teraz podczas procesji w kościele zawsze wracam do tamtych chwil. Matka Bożą zapowiedziała Tryumf Jej Niepokalanego Serca. To jest ogromna nadzieja. Nie zapominam również o jej wezwaniu do modlitwy i pokuty i staram się moje życie w tym duchu prowadzić, nie zaniedbując męża, ani rodziny. Uważam, że otrzymaliśmy wspaniały podarunek od Matki Bożej, gdyż wieczorem odmawiamy wspólnie Apel Jasnogórski i Różaniec. Mój mąż stwierdził, że nie chce się modlić do telewizora ani do radia, więc modlimy się przed naszą figurką przywiezioną właśnie z Fatimy. Muszę jednak przyznać, że słowa tej kobiety przed kościołem trochę brzmią jak echo, bo martwię się, co będzie dalej.

  • wobroniewiary pisze:

   Magdo powtarzaj sobie że „Bóg jest Miłością” a nie szantażystą!!!
   Będzie dobrze. Ukryjcie się w Niepokalanym Sercu Maryi. To najlepsza nasza ucieczka – codziennie odmawiać jakikolwiek akt oddania się, chociażby „Totus Tuus lub Tota Tua” te krótkie słowa „Cały Twój, Cała Twoja”
   Ale jest coś znacznie ważniejszego co napisałaś.
   Czy znajdziesz w sobie tyle odwagi by ujawnić się jak nie tu na forum to chociażby w mailu do księdza Adama Skwarczyńskiego przez naszą pocztę – jutrzenka2012@gmail.com i podać w jakiej parafii pod którym kościołem SPRZEDAJĄ (!!!) te pieczęcie czy „orędzia”?
   Wiemy, że w Wąwolnicy tak, ale gdzie jeszcze, bo jak widać proceder nabiera rozmachu
   To już jest coś więcej niż jakaś głupota, wiara lub niewiara w jakieś herezje.
   Prosimy o to również z drugiego powodu:
   Połowa wielbicieli Mery jak zwykle napisze, że to Adminka wymyśliła nowy nick a sprawa jest naprawdę poważna bo chcemy zainteresować tym ponownie ks Jana Pęzioła oraz aby księża egzorcyści na corocznym zjeździe na Jasnej Górze zajęli się tym problemem

   Admini

   • Magda pisze:

    admini@ uważam, że nie ma potrzeby ujawniania moich danych, ani parafii, ponieważ ten proceder nie miał miejsca u mnie w parafii, lecz u teściowej. Gdyby tak było, to z pewnością, któryś z naszych księży by ją przegonił na cztery wiatry. Nie sądzę, żeby ta pani sprzedawała to „hurtowo” – z resztą sama nie wiem. Dla mnie to i tak dziwna sprawa z tymi pieczęciami. Nawet nie chcę się w to zagłębiać.
    Ale jeśli są jakieś centra rozpowszechniania tego typu rzeczy, to jest to niepokojące i niebezpieczne. Wystarczy kliknąć w google: „Pieczęć Boga Żywego”, a pokazuje się kilka źródeł: thewarning…gloriatv, dzieciątko-jezus, dziecko.nmp, ostrzeżenie, paruzja itd Uważam, że te strony nie mają nic wspólnego z Kościołem katolickim, a są tylko zwodzeniem propagującym strach pod przykrywkami orędzi, czy objawień Matki Bożej.

    • Magda pisze:

     żeby nie było nieporozumień. ja sprawdzałam informacje w internecie o tej pieczęci i znalazłam w googlach same pochwały i instrukcje jak ją przyjąć. Natomiast na tej stronie znalazłam krytyczne nastawienie. Stąd mój komentarz, co z tymi niewykształconymi? Wiara jest poważną rzeczą, gdyż w skrajnych przypadkach prowadzi do fanatyzmu religijnego, a takich ludzi nie brakuje. Z pewnością brak podstawowej wiedzy o Kościele powoduje, że ci ludzie wypaczają swoją wiarę a martwi mnie, że ich brak rozumowania chcą przenieść na inne osoby.
     Ich powinniśmy objąć także troską, a nie tylko współczuciem ze względu na ich słabość.
     Pozdrawiam i dziękuję za poświęcony mi czas.

 8. Tuptusia pisze:

  Od 7-go do 15-go lipca możemy odmówić nowennę przed świętem Matki Bożej Szkaplerznej

  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ

  Dzień pierwszy – Przywdzianie czystej szaty

  Czytamy w księdze Zachariasza, że człowiek stojący przed aniołem miał szaty brudne. I zwrócił się anioł do tych, którzy stali przed nim: „Zdejmijcie z niego brudne szaty!” Do niego zaś rzekł: Patrz – zdejmuję z ciebie twoją winę i przyodziewam cię szatą wspaniałą (Za 3, 4).

  Rozważanie:

  Bóg powołuje człowieka z głębi jego niegodności, zagubienia, smutku, rozczarowań. Powołuje go w sytuacjach, w których czuje się on szczególnie upokorzony, przegrany, spychany przez życie. Logika miłosierdzia ciągle nas zadziwia – Bóg ma upodobanie, by wygrywać przegrane sprawy. Maryja przychodzi z darem szkaplerza świętego do nas, ludzi, którzy znają gorycz porażki, do ludzi, którzy noszą na sobie brudne ubranie wewnętrznego bałaganu, winy, grzechu. Dzięki miłości Maryi możemy przeżyć cud zdjęcia ciężaru przeszłości. Miłosierny Bóg rękami Maryi okrywa naszą przeszłość i przyobleka szatą łaski. Trzeba nam powracać do tajemnicy pojednania. Powierzmy w ręce Maryi nasz los.

  Modlitwa:

  Przebacz nam, Panie, nasze grzechy i w Twoim miłosierdziu rozerwij kajdany, które czynią nas niewolnikami naszych win i odbierają radość życia, a naucz nas wolności właściwej dzieciom Boga. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

  źródło: http://www.laudate.pl

 9. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  wszedłem na glorię tv i oniemiałem. Tę „pieczęć” promuje sam założyciel glorii.
  Autor -gloria.24
  Każdemu normalnemu katolikowi zalecam usunięcie tam konta

  gloria24 › Płeć:
  mężczyzna
  Z nami od:
  2010-12-01 10:13:48
  Ostatnio widziany (a):
  2012-07-07 14:13:44
  Kraj: Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii
  Język: polski

  I wszystko jasne – Anglia i język polski. Polak potrafi!

 10. Szymcio pisze:

  Zgadzam się z tym, że w sposób „naturalny” Bóg nie jest naszym ojcem jak nasi ziemscy ojcowie. Zgoda na to, że przez człowieczeństwo Chrystusa – Boga i Człowieka, On stał się naszym bratem, a my jednocześnie przybranymi dziećmi Bożymi. Ale czy przez sam akt stworzenia Bóg nie jest już naszym ojcem??? Wydaje mi się, że i ten wymiar ojcostwa jest ważny. Niie wiem czy mam rację ale tak mi się wydaje.

  • Radosław pisze:

   Oczywiście, że jest naszym Ojcem. „Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.” Mat. 23:9

  • wobroniewiary pisze:

   @ Radosław (nie ten. który napisał, że odprawił Nowennę i został Duszą-Ofiarą i przeprasza Boga za rozpowszechnianie „orędzi” Mery ale Radosław ze strony, przed którą ks. Adam przestrzega!

   Owszem Bóg jest naszym Ojcem ale nie naturalnym!
   Ci co chcą zrównać Syna Człowieczego z ludźmi zapominają, że my to istoty stworzone a Jezus- to Syn Jednorodzony
   Nie sposób znać cytaty, trzeba wiedzieć kiedy ich użyć.
   Niech twoja mowa będzie tak-tak nie-nie.
   Wg ciebie Mery daje po herezjach równo czy nie?
   Dosyć owijania w bawełnę!
   Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek – tak się nie da.

   • Radosław pisze:

    Gdyby napisane było, że jest Ojcem biologicznym to byłaby herezja, ale „natural” ma wiele znaczeń. Chodzi o to, że jest naszym Stwórcą.

    • wobroniewiary pisze:

     Rozmywanie, rozmywanie, rozmywanie
     „natural” „ma wiele znaczeń”
     TAK TAK – NIE NIE
     Nie ma innej drogi, nie może być wieloznaczności!

    • Styrlitz pisze:

     @Radosław a co wg. Ciebie św. Paweł miał na myśli mówiąc „Choćbyście mieli dziesiątki tysięcy wychowawców w Chrystusie, nie macie wielu ojców; ja to właśnie przez Ewangelię zrodziłem was w Chrystusie Jezusie” (1 Kor 4,15)?

     polecam tekst: http://www.awronka.nazwa.pl/bazya/ojcostwo.htm

    • Wczoraj zadałam konkretne pytanie przy tym wpisie
     @ Radosław (nie ten. który napisał, że odprawił Nowennę i został Duszą-Ofiarą i przeprasza Boga za rozpowszechnianie “orędzi” Mery ale Radosław ze strony, przed którą ks. Adam przestrzega!

     Owszem Bóg jest naszym Ojcem ale nie naturalnym!
     Ci co chcą zrównać Syna Człowieczego z ludźmi zapominają, że my to istoty stworzone a Jezus- to Syn Jednorodzony
     Nie sposób znać cytaty, trzeba wiedzieć kiedy ich użyć.
     Niech twoja mowa będzie tak-tak nie-nie.

     Wg ciebie Mery daje po herezjach równo czy nie?
     Dosyć owijania w bawełnę!
     Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek – tak się nie da.

     I dopóki jasno nie odpowiesz, dopóty nie będą pojawiać się Twoje wpisy na stronie trzymającej się nauki Kościoła Katolickiego
     To nie czas i nie pora na zabawę w kotka i myszkę

     Anioł Ave i Matka Boża mówią do Adama-Człowieka (a te objawienia mają zgodę na rozpowszechnianie przez ks. abpa Dzięgę więc są jak najbardziej na I-ym miejscu godne uwagi w Polsce) – teraz jest czas oddzielania Światłości od ciemności.

    • sowa pisze:

     To na tamtej stronie przed którą przestrzega ksiądz Adam Skwarczyński pisano, że Adam-Człowiek to psychiczny człowiek umiejący sterować i wymyślać bo ma inteligencję. Nie pisał tego szary zagubiony czytelnik ale właściciel strony wraz z żoną więc brawo dla ks. Adama który zakazuje tam wchodzić. Tylko dlaczego stamtąd przychodzą z niejasnymi intencjami? Aby nakręcać dyskusje?
     Bo co innego przyjść napisać „rzeczywiście nie miałem racji” i odcinam się od ludzi którzy kpili z Adama Człowieka którego Kościół Katolicki w Polsce popiera a co innego przyjść i rozmydlać jak pisze Admin.

     Za brygadzistą.”kończ Radosław, wstydu oszczędź”

    • wobroniewiary pisze:

     Nie bronimy nikomu pisać tutaj. o ile przestrzega się regulaminu, nie manipuluje, nie opluwa wizjonerów i nie posądza każdego o agenturę lub o choroby psychiczne a nawet o zdolności okultystyczne.
     Ta strona broni wiary a nie grzebie w bagnie.
     Ave Maria!

    • brygadzista pisze:

     To, że Bóg jest naszym Stwórcą pisała w tym fragmencie MBM, więc dwa razy miała powtórzyć to samo?
     Radku, powiedz, masz naturalnego ojca?

    • brygadzista pisze:

     no więc wymień te znaczenia, a może ktoś ustali, które będzie pasowało?
     Żenujący jesteś Radosławie

 11. brygadzista pisze:

  Ależ oczywiście, że Bóg jest naszym Ojcem (modlimy się przecież Ojcze nas), ale tutaj chodzi o to, że nie jest naszym ojcem w porządku naturalnym, lecz nadprzyrodzonym.

  • Styrlitz pisze:

   Ten „zabieg” ze strony dziecka ma na celu po prostu ośmieszanie wiary chrześcijańskiej po przez jej wykrzywienie tak jak to miało miejsce z Matką Bożą małżonką Ducha Świętego. Będą się zasłaniać niby poprawnością tłumaczenia z jęz. angielskiego ale to jest celowe działanie. Podobnie też Jehowi twierdzą że nie należy nikogo nazywać ojcem co się głównie tyczy ojców kościoła. Oni też mają jednego „naturalnego” ojca. Jednak Bóg jest naszym Ojcem a my jego przybranymi dziećmi w Jezusie Chrystusie.Właśnie na mocy chrztu który otrzymaliśmy zostaliśmy dziećmi bożymi. Teraz tylko pozostaje do wyjaśnienia kim jest ten naturalny ojciec wg. MBM. czyżby „ojciec kłamstwa”?.

   • Radosław pisze:

    A dzieci nieochrzone nie mają prawa zwracać się do Boga w niebie, nazywając go Ojcem? Bóg nas stworzył, już przez ten sam akt stworzenia, jesteśmy Jego dziećmi (stworzeniami).

    • brygadzista pisze:

     @Radosław a w jaki sposób jest Bóg Ojciec naszym ojcem naturalnym? Kończ waść i wstydu oszczędź!

    • brygadzista pisze:

     To według ciebie, Ojciec je spłodził w porządku naturalnym?

    • brygadzista pisze:

     Ojciec Niebieski miało być

   • Radosław pisze:

    Jeszcze słowa Pana Jezusa do Vassuli:

    „Ja jestem twoim Ojcem Niebieskim, który cię kocha. Nie nazywaj ‚ojcem’ nikogo innego oprócz Mnie, który jestem twoim Stwórcą. Ucz się ode Mnie. Vassulo, czyż nie powiedziałem, że Ja zawsze jestem wśród was? Jestem Miłością. Doprowadź do Miłości Moją trzodę, abym mógł ją ocalić. Zmniejsz pogaństwo, każ zrodzić się miłości. Pomagaj Moim dzieciom, dając im ten sam pokarm, który Ja tobie dałem.”

    • wobroniewiary pisze:

     Tym razem herezje Mery są tak oczywiste i jasne że nie trzeba specjalnych wyjaśnień i cytatów aby je dostrzec nawet po pobieżnym czytaniu, zastanawiające jest to że ich czytelnicy tak mocno im wierzą że nie dopuszczają do siebie żadnych słów krytyki tychże „orędzi” uznając je za ataki.

    • joaneczka pisze:

     Podpisuje sie pod adminka i jeszcze wykrzyknik!!!!! Radoslaw, Ty wiesz dobrze o jakie ojcostwo chodzi wiec odpusc sobie te cytaty.

     TYLKO JEZUS JEST PANEM!

    • wobroniewiary pisze:

     To akurat pisał Admin 🙂
     Ale ja też się z Nim zgadzam
     Ewa 😉

 12. Diakon pisze:

  +Maryja
  Whatever happens in the world children you mustknow that God the Most High is in command. – “Dzieci, cokolwiek dzieje się na świecie, musiciewiedzieć, że Bóg Najwyższy dowodzi „
  Diabeł zaczyna odkrywać swojekarty. Powyższe zdanie jest nieprecyzyjne, ponieważ może sugerować, że „BógNajwyższy” dowodzi także siłami zła – co jest oczywiście bzdurą! Apokalipsamówi wyraźnie, że bestii pierwszej i drugiej „dano władzę”, to znaczy, żedzieje się to za przyzwoleniem Bożym. Diabeł może tylko tyle, na ile Bóg muzezwoli. Dlatego Pan Jezus mówi, że dni zostaną skrócone, bo nikt by się nieostał w czasie wielkiego ucisku..
  Człowiek nazywał Boga Bogiem Najwyższym, ale jest proroctwo Izajasza, które mówi: „Jakżeto spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty,który podbijałeś narody? Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcachpółnocy. Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego” (Iż14,12-14). Sam diabeł mówi, że będzie się starał uczynić podobnym do Najwyższego!! To powinno wzbudzić czujność u Czytelników tych „orędzi”.
  Kolejny przykład z Dziejów Apostolskich opisuje egzorcyzm nad opętaną kobietą:” Wszabat wyszliśmy za bramę nad rzekę, gdzie – jak sądziliśmy – było miejscemodlitwy. I usiadłszy rozmawialiśmy z kobietami, które się zeszły.Przysłuchiwała się nam też pewna „bojąca się Boga” kobieta z miastaTiatyry imieniem Lidia, która sprzedawała purpurę. Pan otworzył jej serce, także uważnie słuchała słów Pawła. Kiedy została ochrzczona razem ze swym domem,poprosiła nas: Jeżeli uważacie mnie za wierną Panu – powiedziała – toprzyjdźcie do mego domu i zamieszkajcie w nim! I wymogła to na nas. Kiedyśmyszli na miejsce modlitwy, zabiegła nam drogę jakaś niewolnica, opętana przezducha, który wróżył. Przynosiła ona duży dochód swym panom. Ona to, biegnąc za Pawłemi za nami wołała: Ci ludzie są sługami Boga Najwyższego, oni wam głoszą drogę zbawienia. Czyniła to przez wiele dni, aż Paweł mając dość tego, odwrócił się ipowiedział do ducha: Rozkazuję ci w imię Jezusa Chrystusa, abyś z niej wyszedł.I w tejże chwili wyszedł.” (Dz. 16, 13-18). Kobieta, jak ją nazywa autor,bojąca się Boga” jak widać była opętana przez złego ducha. I dopiero wezwanieImienia Jezus spowodowało, że opuścił ją zły duch.
  Jak widać potrzeba roztropności w używaniu imienia „Boga Najwyższego”. Tłumaczy to świętyPaweł w Liście do Hebrajczyków: „Albowiem gdy Bóg Abrahamowi uczynił obietnicęnie mając nikogo większego, na kogo mógłby przysiąc, przysiągł na samegosiebie,” (Hbr 6,13)
  Prawdziwi Katolicy nie powinni mieć kłopotu ze wzywaniem Imienia Bożego, gdyż dobrzewiedzą, że „nie ma w żadnym innym [Imieniu] zbawienia, gdyż nie dano ludziompod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni.”(Dz 4,12)
  Diabeł jest sprytny jak „syn jutrzenki”……

 13. Admin pisze:

  Z najnowszego tekstu MBM:
  „Wielu narodom musi być dana Księga Prawdy, tak aby mogły przygotować się do Mojego Powtórnego Przyjścia.”Co to jest „Księga Prawdy”?
  ja znam jedną, jest Nią Pismo Święte po co musi więc być dana jakaś inna „Księga Prawdy” ?
  czy ta „Księga Prawdy” to Pismo Święte? czy jakiś wymysł MBM?
  Radosławie czytając Twoje komentarze widzę że popierasz „orędzia” MBM proszę o odpowiedź czy popierasz też „Księgę Prawdy” księga z Kells?
  List do Galatów 1:6-9
  6 Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. 7 Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. 8 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówię: Gdyby wam kto głosił Ewangelię różną od tej, którą [od nas] otrzymaliście – niech będzie przeklęty!

 14. APEL pisze:

  Zapraszam wszystkich pragnących bronić wiary na Gazetawyborcza.pl forum religia, gdzie dałem wątek: „Wszystko jest prawdziwe w Kościele katolickim” apel1943. Tam jest zorganizowana szajka, która napada na dających świadectwo wiary. Ich zadanie polega na przeganianiu katolików. Na 300 wątków 175 założył oszołom z radia maryja!!
  Zapraszam do pomocy. Nie dyskutujcie tylko na naszych forach, bo zdrowi nie potrzebują lekarza…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s