Wiosna Kościoła – ANTY-APOSTOŁOWIE NASZYCH CZASÓW – cz. III. Zwodziciele i heretycy

APOSTOŁOWIE CZASÓW OSTATECZNYCH – ZWODZICIELE NASZYCH CZASÓW część III

Niech nie dziwi nas fakt, że skoro Niebo wybiera sobie apostołów czasów ostatecznych (nie muszą oni przecież żyć w jednym miejscu i w jednej chwili razem), to pojawienie się anty-apostołów jest szczególnym znakiem czasu.
Diabeł poprzez fałszywe orędzia i fałszywych proroków, ma za swój cel, by obalić, wykpić, ośmieszyć apostołów czasów ostatecznych. Zauważmy, jak wiele zmasowanych ataków było na Jana Pawła II, ile przykrości i upokorzeń doświadcza obecnie Benedykt XVI, w jaki sposób ośmieszani i dyskryminowani są kapłani maryjni, oddani Bogu i Kościołowi! Szczególnie podkreślę słowo „Kościołowi” – oni nie mają łatwo, ale nie buntują się, ponieważ walka nie oznacza opuszczenie szeregów armii i wycofanie się, nawet gdy armia chwilowo przegrywa, lecz pozostanie w szeregu do końca. Kiedy znamy ostateczny charakter bitwy – zwycięstwo – to przecież opuszczenie, choćby rozczłonkowanej armii, jest szaleństwem i zdradą!
Szatan ma swoją dobrze opracowaną strategię. Tak manipuluje prawdą, aby można było uwierzyć w jego mistyfikację i odciągnąć od prawdziwych, nadprzyrodzonych objawień. Udaje mu się osiągnąć cel poprzez szerzenie sensacji i to czasami w środowiska mocno zaangażowanych religijnie i pobożnościowo. W ten sposób dotykane są najbardziej grupy zaangażowane w ewangelizację. Jako przykład można przytoczyć środowiska głoszące Intronizację, które powołują się co prawda na Rozalię, ale nie wczytują się w źródło, czyli w oryginał, tworząc swoje zafałszowane formy kultu, głosząc niejednokrotnie herezje. W ten sposób powodują zupełnie wypaczony obraz, o czym pisał ks. T. Kiersztyn. Poprzez takie działania szatanowi udaje się zrobić „pośmiewisko” z bardzo ważnej i istotnej sprawy dla naszej ojczyzny. Zatem śmiało – w rzeczywistym rozumieniu pola i ducha walki – takie osoby można nazwać anty-apostołami czasów ostatecznych.
Bardzo skutecznym środkiem dla anty-apostołów stał się Internet. Szybkość przekazywania informacji jest natychmiastowa. W jednej sekundzie rozchodzą się wiadomości po całym świecie. Kolejnym przykładem anty-świadectwa są orędzia „ostrzeżenie”. Proszę zauważyć, jak środowiska rozpowszechniające te „orędzia”, są wręcz znerwicowane w jak najszybszym przekazaniu kolejnego „orędzia”. Zostały zwiedzione „natychmiastowością”, bo czas jest bliski a „ostrzeżenie” ma nadejść już tu i teraz. Dla apostołów czasów ostatecznych wystarczy stwierdzenie ewangeliczne: „Bądźcie gotowi!”, „Oto chwila jest bliska”, „Oto czas nadszedł”. Nerwowość anty-apostołów wynika z …szatańskiego poczucia chwili, bo wie, że niewiele czasu mu pozostało. Bóg ostrzega ludzkość w każdym czasie. Szczególnie teraz posyła Matkę Najświętszą (XIX i XX w). Maryja robi to w sposób macierzyński – jak najbardziej naglący! Anty-apostołowie wpadają w panikę, a prawdziwi apostołowie zwierają szyki i przygotowują się jeszcze bardziej duchowo do stoczenia bitwy.
Schemat działania tych środowisk jest taki sam, ponieważ diabeł nie potrafi wymyślić nic nowego, dlatego powtarza te metody, które okazywały się w jego strategii skuteczne. Chce zdyskredytować lub ośmieszyć objawienia w Garabandal, odsunąć od Ewangelii, co można nazwać anty-ewangelizacją. Jego celem jest oszukać ludzi i wmówić, jaki to Kościół Katolicki jest niedobry, zakłamany i fałszywy. Poprzez fałszywy ekumenizm wprowadza już pojęcie jednego kościoła, opartego tylko na wierze, ale już nie na dyscyplinie i posłuszeństwie. I na to daje się złapać wielu wierzących rozczarowanych próbą Kościoła, który został poddany w tym czasie. A zatem to nie mogą być apostołowie czasów ostatecznych, którzy opluwają swoją Świętą Matkę! Stąd wynika obietnica Raju na ziemi (ciepłe przytulne mieszkanka, zielona trawa itd.) To jest anty-świadectwo, w które wciąga się coraz więcej anty-apostołów, letnich i nie znających rzeczywistości prawdziwej i zdecydowanej walki.
Pojawienie się fałszywych proroków, anty-apostołów czasów ostatecznych jest zawarte w zamyśle Bożym, o czym Jezus – Wcielone Słowo Boże – mówił, kiedy charakteryzował czas poprzedzający Jego Przyjście. To czas, w którym nawet wybrani zostaną zwiedzeni!
Charakterystyczną cechą w „orędziach” fałszywych wizjonerów jest pojawianie się treści prawdziwej i fałszywej. Ta druga jest takim „wabikiem” na sekundę. Zasada, na której się opierają jest jak hak, który kryje swoją przynętę. Co chociażby widać po „orędziach” irlandzkich, gdzie stosuje się kontrargument w postaci: „Jak to możliwe, aby diabeł wzywał do Różańca i odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego?” A to właśnie może być takim wabikiem, bo przecież zorientowany Czytelnik zrozumie, że priorytetem i celem tychże „orędzi” nie jest wezwanie do modlitwy różańcowej, lecz do odmawiania modlitw krucjaty i bezwzględne zaakceptowanie podyktowanych słów rzekomego Pana Jezusa, które zostały nazwane Księgą z Kells lub Księgą Prawdy. Ponieważ zadaniem diabła jest zwieść wybranych, zatem musi posunąć się w jeszcze bardziej wysublimowany sposób, by odciągnąć wierzących od Prawdy. Jest nawet wstanie „wezwać” do modlitwy, ale w taki sposób, by narzucić zupełnie inny sposób modlenia się, to znaczy uzależnić od litery, a nie od ducha. Apostołowie czasów ostatecznych wiedzą, że bronią i tarczą jest modlitwa, ale orężem jest przede wszystkim moc ducha. Diabeł zatem w pierwszym etapie zwodzenia może posłużyć się całkowitą prawdą, by w ostateczności tak osłabić „pancerz wiary” i zadać śmiertelny cios.
Istotą wiary jest świadomość – także świadomość walki! Szatanowi bardzo zależy, aby doprowadzić do duchowego „zmęczenia”, dlatego posługuje się anty-apostołami, którzy nie tylko rozpowszechniają fałszywe orędzia, ale przyczyniają się do odwrócenia uwagi od prawdziwej Nauki Pana Jezusa na rzecz wiary w pseudo-orędziami. Pamiętajmy, ze naszym schronieniem i pewną obroną jest Niepokalane Serce Maryi.
Wynika to z faktu, że w Apokalipsie ukazana jest Maryja jako Niewiasta obleczona w słońce i, co potwierdza wielu mistyków, ten czas należy do Niej, gdyż Chrystus pragnie doprowadzić do jedności całe stworzenie w Jej Niepokalanym Sercu.
Apostołowie czasów ostatecznych z pewnością będą bronić dobrego Imienia Maryi, wynagradzać Niepokalanemu Sercu poprzez Nabożeństwo objawione w Fatimie. Przede wszystkim będą stawać w obronie Eucharystii, którą jest źródłem i centrum.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „Wiosna Kościoła – ANTY-APOSTOŁOWIE NASZYCH CZASÓW – cz. III. Zwodziciele i heretycy

 1. Radosław pisze:

  Panie Przebacz bo szerzyłem herezje odwiedzając i Rozpowszechniając Orędzia Ostrzeżenie
  Pragnę Najcięższy Czyściec za to co uczyniłem Jezu !

  • Bardzo cieszymy się Pana świadectwem i wspólnie z Panem dziękujemy Bogu za to otwarcie oczu na fałsz i Prawdę. Czyściec może Pana ominąć jeśli będzie Pan szedł drogą codziennego krzyża Ksiądz Adam Skwarczyński, który tę drogę Panu wyjaśnia w książce „W szkole Krzyża” pobłogosławi dziś Panu przy Apelu Jasnogórskim

   Admini i ksiądz Adam Skwarczyński

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Radosławie, jesteś wielki – tylko bohater jest w stanie przyznac się do błędu, tchórz nigdy by tego nie zrobił.
   Bóg zapłać Wiośnie Kościoła.

  • joaneczka pisze:

   Radoslawie – trzeba wielkiej odwagi by sie przyznac!!! Chwala Panu za Twoje swiadectwo:-)!!!! Ale moj drogi, nie idz do czyscca, nies swoj krzyz i pojdziesz do Nieba:-). niech Bog ci blogoslawi:-)

   TYLKO JEZUS JEST PANEM

 2. maria pisze:

  Przepraszam bo odwiedzałam strony dzieckonmp.wordpress i przekazywałam niektóre ostrzeżenia znajomym, sądząc, że czynię dobrze i że apostołuję. To naprawdę nie do rozpoznania dla zwykłego człowieka, że nie jest to dobre. Sądziłam że apostołuję zgodnie z Wolą Bożą.Czy wszystko z tej w/w strony jest nie dobre i nie wchodzić na nią? Proszę o przebaczenie i modlitwę. Maria. Króluj nam Chryste.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie nam odpowiadać. Bo są treści dobre i są złe. Zwróciłam się z tym do Księdza Adama, bo Wiosna Kościoła wyjechał.
   Ksiądz Adam Skwarczyński powiedział, że odpowiedzi udzieli -czekajmy cierpliwie.
   W międzyczasie niech każdy podejmuje decyzje we własnym sumieniu!

  • Tadeusz z Podkarpacia pisze:

   Szanowna Pani Mario
   Każdy człowiek ma wolną wolę i może robić co chce. Katolik i antykatolik. Wierzący i ateista. Apostoł i antyapostoł. Jeden wejdzie poczyta i pokręci głową z politowaniem a drugi uwierzy tym bredniom i wpadnie w sieci zwodzenia. Ja wchodzę aczkolwiek coraz rzadziej i tylko po odmówieniu modlitwy egzorcyzmowej i po pokropieniu komputera wodą egzorcyzmowaną. Musze wiedzieć przed czym przestrzegać moich znajomych również w realu.

   Jeśli Pani chce się sama przekonać niech Pani spróbuje napisać komentarz, że ta orędzia Mery to antyorędzia. Najpierw poproszą panią o przemyślenie a potem zaczną wyzywać aż zbanują i nie zamieszczą żadnego komentarza

  • Agata pisze:

   po przeczytaniu tego wpisu przyszlo mi na mysl:
   „unikajcie tego co ma chocby pozor zla” ale wiadomo – glos decydujacy ma tu Kaplan

 3. Malina pisze:

  No właśnie, wchodzić czy nie wchodzić. Bo wejść, poczytać pośmiać się tak ale jak się zło przyczepi na stałe? Zresztą nie zawsze jest do śmiechu. Tyle zła, wyzwisk i różnych „komplemętów” dla księży czy osób mających inne zdanie.

 4. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Jeszcze jedno żem zapomniał.

  Wiosna Kościoła pisze o totalnym pomieszaniu i wymieszaniu dobra ze złem
  Mnie zaintrygowała postać serducha 333.
  Jak można zamieścić obrazek Matki Bożej Kębelskiej z Kościoła Katolickiego a promować i polecać stronę dzieciątkojezus na blogspocie, celowo pisze z małej litery, bo to nie jest Nasze Dzieciątko Jezus, które z kolei promuje stronę Mieczysławy Kordas i jej słynne wyznania z piekła rodem w którym widzi znanych błogosławionych a nawet Świętych Papieży.
  Wąwolnica to druga Częstochowa a chyba każdy już wie co Kordas wypisuje o Paulinach, o Krucjacie i w ogóle o Kapłanach Katolickich.

  Serducho to tylko zaciemniony umysł, który nie chce słuchać księdza egzorcysty jeszcze dla swoich niecnych poczynań potrafi dołączyć logo z kościoła, w którym ten egzorcysty posługuje. Przecież dobre kłamstwo musi mieć 95% prawdy.
  Ja stronę dziecka czytam bo mam przy sobie dobrego księdza, który zna księdza Pęzioła i z taką ochroną mogę więcej .
  Osobom nieumiejącym rozpoznawać dobra i zła radzę wiać jak najdalej. Ale to tylko moja osobista sugestia.
  Są strony z Medziugorje np. http://medziugorje.blogspot.com/
  Są strony wielu księży .
  Admini podają je z prawej strony
  Decyzja należy do Pani

 5. Diakon pisze:

  +Maryja

  Każdy młody człowiek przygotowujący się ze świadomością do kapłaństwa służebnego odpowie, żeby nie wchodzić na żadne strony, które w jakikolwiek sposób promują katastroficzną wizję świata ze wszystkimi sensacjami. Szukajcie wpierw tego, co jest w górze, a nie na ziemi.
  Rozważając Misję i rolę Matki Bożej w dzisiejszym świecie, każdy z nas powinien zrozumieć, że Maryja prowadzi nas do Jezusa, i z Nim powinniśmy szukać zjednoczenia.
  Dzisiaj potrzeba światu odkrycia na nowo Ewangelii, a nie odliczacie godzin do katastrof.
  Osobiście uważam, że najlepszym przygotowaniem na zapowiadane wydarzenia, jest postawa Ucznia słuchającego, pokornego i gotowego. Czy przygotowaniem na duchowe wydarzenia, ma być sadzenie ogórków w ogródkach? Czy raczej coraz głębsze poznawanie Pana Jezusa w Ewangelii?
  Mówiąc językiem młodzieżowym, odpowiem, że strony takie jak geniusz, dziecko i tym podobne, mają wirusa i zainfekowany dysk twardy, dlatego nie należy tam wchodzić, aby się nie zarazić.
  Już chyba najwyższy czas, aby każdy z nas określił swoją duchowość i pobożność w jednym kierunku, bo nie można czytać i przyjmować wszystkiego, co ktoś nam powie, czy napisze.
  Dzisiaj Katolicy muszą być zdecydowani, bo na tym polega prawdziwe świadectwo, aby nie należeć do Kefasa, Apollosa, lecz do Chrystusa.

 6. M Magdalena pisze:

  Rzadko piszę.
  Czytam
  Dam swoje świadectwo.
  Ja rok temu a dzisiaj.

  Rok temu szłam do kościoła na nogach z waty. Serce biło jak szalone. Ksiądz coś mówi, ludzie siedzą słuchają go a ja patrzę na nich jak przez mgłę współczując im bo nie wiedzą na jakim świecie żyją, co się zaraz może stać. Jednym uchem słucham księdza a drugim nasłuchuję czy coś nie huknie, czy to nie już itd.
  Ja współczułam tym ludziom, że nie czytają takich mądrych rzeczy jak ja, że nie wiedzą, co się dzieje dookoła a oni dobrze wiedzą. Ksiądz też wie. Ksiądz często powtarza to samo zdanie, które tu często pisze babcia, że Pan niedługo przyjdzie i zrobi porządek. Może i babcia go słucha. To duży kościół, duże miasto. Odważyłam się na rozmowę z tym księdzem. On wie, jakie czasy idą, zna książki księdza Skwarczyńskiego. Zna internet. Czyta niezależną, Nasz Dziennik. Czyta orędzia o Ostrzeżeniu ale nie irlandzkie. Przeczytał kilka i wie jakie spustoszenie sieją w głowach. Czta tylko te, które
  i „religijne” katolickie i „katolickie” Nie walczy z nimi tak mocno jak w tutaj ale wie czym grozi ich czytanie. W kazaniach mówi jasno i wyraźnie o zagrożeniach duchowych. Każe dawać świadectwo Prawdzie niczym św. Jan Chrzciciel.
  W epoce totalnego pomieszania pojęć, dobra i zła mówi że tylko mocne przylgnięcie do Kścioła uratuje nas. Mówi, że czas wakacji to czas łowienia ludzi do sekt. A diabeł jest tak przemyślny, że tworzy sekty już w samym kościele.
  Bóg jest miłością. Gdzie brak miłości wzajemnej brak Boga a bez Boga nie idzie się do Nieba.
  Ja już wybrałam co i gdzie chcę czytać. Z pewnymi stronami zerwałam na dobre jak alkoholik z wódką a narkoman z narkotykami. Takie samo uzależnienie a nawet gorsze bo wydaje się że „boże”
  Każdy niech wybiera sam pyta swego spowiednika i swego sumienia.

  • joaneczka pisze:

   @M Magdalena to skarb znac takiego ksiedza w poblizu:-). Rozne sa postawy ksiezy. Jest wiele obojetnosci na list ks.Adama nad czym bardzo ubolewam. Moj dawny kierownik duchowy, z ktorym spotkalam sie w moich rodzinnych stronach tez ma oczy szeroko otwarte i wie co piszczy w trawie…
   TERAZ JEST CZAS BY OPOWIEDZIEC SIE ZA JEZUSEM LUB DEMOMEN I JEGO WSPOLPRACOWNIKAMI.
   WYBIERAM JEZUSA!!!!!!!!!

   TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!!

 7. ks. Adam Skwarczyński pisze:

  Stając przed Bogiem z głębokim poczuciem kapłańskiej odpowiedzialności za
  każde słowo bardzo wszystkich proszę, opierając się na coraz bardziej dramatycznych świadectwach ludzi oszukanych i zranionych, o nieotwieranie strony „dzieckonmp”.
  Użyte na niej wabiki w postaci nazwy strony, obrazu Matki Bożej, orędzi Medziugorskich – najwyraźniej służą szatanowi do zwodzenia ludzi,natrafiających tam na teksty fałszywych „proroków”. Czytają je z ciekawości i nieświadomie karmią się trucizną w nich zawartą.Jeżeli już sami, mimo ostrzeżeń, zechcą się narażać, to ich sprawa, ale NIECH PRZYNAJMNIEJ NIE SŁUŻĄ SZATANOWI ZA NARZĘDZIE!
  NIECH JEGO KŁAMSTW ORAZ PIEKIELNEGO JADU NIE ROZSZERZAJĄ WŚRÓD SWOICH
  ZNAJOMYCH!
  3 lipca 2012.
  ks. Adam Skwarczyński

  • joaneczka pisze:

   Dziekuje ks.Adamowi za ta zdecydowana odpowiedz!!!! Kochani, ja juz od bardzo bardzo dawna nie korzystam z tej strony i radze innym to samo robic!!!! Od tamtej pory jestem szczesliwa i spokojna:-). Ze zlem sie nie dyskutuje,z wszelkimi pokusami proawdzacymi do zlego tez nie!!!! Po co sie narazac, zamaczac chocby palca. TO JEST BAGNO!!!!!

   TYLKO JEZUS JEST PANEM!

   • Sebro pisze:

    Ja podobnie. Odkąd „na stałe” przerzuciłem się na tę strone tam nawet nie zaglądam. Wywaliłem z zakładek, by ślad nie pozostał na komputerze.

 8. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  Drodzy Admini
  Ja jeszcze wszedłem na stronę dziecka i przeczytałem że pani Admin tym razem tutaj podaje się za Radosława i kłamie, że on się nawrócił. Po przeczytaniu ogłoszenia ks. Adama i ja nie będę tam wchodzić a skupię się tylko na dobrych treściach., nie wiem muszę to jeszcze omówić z moim księdzem. Bo czasami warto wiedzieć co w trawie piszczy chociaż ciekawość to pierwszy stopień do piekła
  W wolnym czasie słucham kazań księdza Piotra i modlę się za Niego aby mu cofnęli suspensę. Lepsze to niż ciągłe użeranie się z tymi którzy nawet i we mnie zobaczą któregoś z was

  • wobroniewiary pisze:

   Mowa tutaj o innym Radosławie
   To Pan, który napisał nam wczoraj maila o napojach energetyzujących „Devil”
   Jego nazwisko jest na literę S a nie Cz..
   Pisał u nas tylko dwa razy, w kwietniu, że jest na 8mym dniu nowenny przed zostaniem dusza ofiarą i wczoraj.
   Jego mail nie ma w nazwie imienia ale słowo odnowa.
   Jak dziecko nas czyta to niech poszuka może pisał i u niego.
   Nas te insynuacje nie interesują.
   Adminka „była już księdzem Adamem, księdzem Małkowskim a nawet Adamem Człowiekiem”.
   Była każdym, będzie każdym
   Mamy księdza Opiekuna, Jego słuchamy i choć komentarz księdza Adama nadaje się na główny wpis nie dajemy go bo nie prowadzimy wojny. Prawdę piszesz, że każdy ma wolną wolę.

   Admini

 9. Joasia pisze:

  z szatanem sie nie dyskutuje ! Szatanowi mowi sie PRECZ !!! Wynocha do czelusci i nigdy z tamtad nie wychodz !. W imie Jezusa Chrystusa PRECZ I WON !.
  Trzeba modlic sie za te osoby i dusze ktore zlemu niestety udalo sie zwiesc. Trzeba sie modlic za ich nowe oswiecenie.
  Mnie osobiscie brakuje czasu zeby zglebic wszystkie modlitwy, informacje i ciekawostki podawane na tej stronie a co dopiero wchodzenie na inne gdzie ludzie haniebnie wypowiadaja sie na temat Kosciola i bluznia przeciwko Bogu samemu !
  Szkoda czasu, energii i oczu do czytania takich stron.

  Lepiej ten czas i energie spozytkowac na MODLITWE czy prace we winnicy Pana. Ile duszek czysciowych mozna w ten sposob uwolnic.? oh, ile mozna by uwolnic ?

  I jeszcze taka mysl ( z Pisma Sw) przyszla mi dla Pani admin i wszystkich tu:
  JEZELI BOG Z NAMI TO KTO PRZECIWKO NAM ???

  Z Panem Bogiem siostry i bracia

  • wobroniewiary pisze:

   Pani Admin przeczyta Twoją myśl dopiero w następny wtorek lub w środę Od rana wypoczywa z dzieckiem w miejscu z dala od telefonów i komputera. Zalecenie lekarskie z powodów silnych problemów z krążeniem a wszyscy chcemy, by wróciła i dalej tworzyła tę stronę

   Kazimierz

  • joaneczka pisze:

   Moja kochana, madra imienniczko:-), pieknie piszesz:-). Masz bardzo podobne podejscie do mojego. Ja tez ledwo nadazam nad tresciami tu zawartymi, ktore mnie bardzo bardzo ubogacaja!!! Nie potrzebuje wiecej, to wystarczy. Mam rodzine, male dzieci. Ja sie przygotowuje zyjac w obecnosci Jezusa, czytajac Pismo Sw. i staram sie byc pelna milosci w czym laska boza mnie wspiera bo sama jestem slaba.

   TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

   • Joasia pisze:

    Witaj Joaneczko, Ja Cie mocno sciskam i caluje. Sami mozemy czuc sie slabi i sami niewiele mozemy ale z Chrystusem mozemy wszystko. Pozwolmy mu tylko dzialac. Ja pisze co mi serce dyktuje a ono pochodzi od Pana. To on nas powolal/ ulepij z gniny i dal kazdemu taki a nie inny talent i kazdego wedlug tego co mu dal kiedys rozliczy. Powinnismy byc wdzieczni za wielki DAR WIARY ktorym zostalismy obdarzeni ale to tez wielka odpowiedzialnosc bo nie mozemy stawiac tego pod korcem zeby tylko nam swiecilo, musimy isc i umacniac/rozswietlac innym – bardziej bladzacym.
    Maryja w Medjugorie mowila: Pamietajcie moje drogie dzieci ze Ja z moim Synem JESTESMY ZAWSZE BLISKO WAS. W trudnych chwilach pamietajcie ze my jestesmy tuz obok.
    Pamietaj Kochanie o tym.
    Ja tez bardzo lubie: Tomasz a Kempis: O nasladowaniu Chrystusa, :-))))
    Chwala Panu !

 10. Diakon pisze:

  +Maryja

  Bądźcie dojrzali. Szatanowi trzeba się dać od czasu do czasu wykrzyczeć. Pamiętajcie, że niektóre rzeczy są zasłonięte przed diabłem i dlatego szuka prowokacji, aby się inni z wszystkiego zaczęli tłumaczyć. Bóg zna serca i to On jest Sędzią. Dlatego najważniejszy i najistotniejszy jest spokój własnego sumienia przed Panem Bogiem.
  Zaczepki ludzkie nie powinny nikogo ruszać. Przyjmijmy postawę Pana Jezusa, który nigdy nikomu się nie tłumaczył z tego, co powiedział, ani z tego dlaczego tak uczynił, a nie inaczej.
  Im więcej oszczerstw ze strony ludzi, tym większe będzie błogosławieństwo Boże.
  W ogóle tamta, czy inne strony nie powinny nikogo „wzruszać”. To zapewne chciał także przekazać Ks. Adam, który pewnie nie jedno oszczerstwo w życiu przeżył.
  Milczenie wprawia szatana w jeszcze większą wściekłość i dlatego jestem spokojny, że ci którzy dzisiaj z premedytacją oczerniają, insynuują, za niedługo będą biegać do protetyków, bo im zęby się pościerają ze złości.
  Wiara i oddanie Bogu ma być jak pancerz! My mamy być rycerzami, a nie giermkami. Inni niech sobie będą Don Kichotami. Rycerz mówi: „Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę”

  Ci, którzy są małostkowi, będą podnosić głowę – ale honoru nie mają. I tego przykładem, są ci, którzy rzucają oszczerstwa i manipulują. Są po prostu tchórzami.

 11. brygadzista pisze:

  życzę im, żeby też mieli kapłana, aby zabronił im wchodzić na tę stronę! 🙂

 12. brygadzista pisze:

  z tym giermkiem to się Diakonowi udało. brawo. Tak to niestety przypomina. Czy mam być posłuszny Bogu (Kościołowi) czy ludziom? Jeśli mój rozum wskazuje, że jakieś orędzie nie pochodzi od Boga, jest wręcz szkodliwe dla mojej wiary i pełnego zaufania Bogu, to mam latać jak giermek i lizać ostrogi! Godności, więcej chrześcijańskiej godności, a nie płaszczenia się i podlizywania! Brak odwagi w przyznaniu się do Chrystusa i Jego Kościoła jest tym elementem, który osłabia Kościół, a zatem lizusostwo jest anty-świadectwem. Przecież tacy, ludzie, którzy nie mają honoru (ich metodą jest tylko ośmieszanie), dokonują „samo-aborcji.”

 13. brygadzista pisze:

  biblijne pokolenie Chama pogardliwie odnosi się do kapłanów, ale jak już oni coś powiedzą to następuje święte oburzenie, że brak miłości, pycha taaa….
  Ufam, że to pokolenie znajdzie kapłana, który im tutaj zabroni zaglądać. Najlepiej jakby był rzymsko-katolicki.

 14. BARBARA MARIA pisze:

  KOCHANI!
  PAMIĘTAJCIE ,ŻE Z KAŻDEGO ZŁA PAN BÓG MOŻE WYPROWADZIĆ DOBRO!
  JA NA WASZĄ STRONĘ TRAFIŁAM DZIĘKI STRONIE DZIECKA.
  KOCHAM WAS !!!!!

  • Joasia pisze:

   Masz absulutna racje: Z kazdego zla Pan Bog moze wyprowadzic dobro !. Dlatego nigdy nie powinnismy oceniac innych, ewentualnie tylko ich zachowanie. Pan Bog moze nawet z wielkich grzesznikow wyprowadzic uosobienie swietosci. Oni moga wejsc do Krolestwa Bozego przed nami, tak jak moga przed nami wejsc nierzadnice i zlodzieje. To znaczy zakladajac oczywiscie ta optymistyczna wersje ze: my tez tam wejdziemy, 🙂 🙂 🙂

   Z Panem Bogiem

 15. joaneczka pisze:

  No to juz zeby byc szczera do konca to musze powiedziec, ze tez wlasnie na tamtej stronie dziecka pierwszy raz przeczytalam o ks.Adamie i dostatalam numer do p.Helenki. Na szczescie trafilam na Ewe i jestem tutaj:-)

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

  • Yoko pisze:

   A ja dzięki tej stronie już niczego nie szukam i nawet tutaj nie zawsze mogę znaleźć to co wcześniej czytałam, oglądałam.Pomóżcie mi znaleźć film, który zaczęłam oglądać i nie skończyłam.Dziewczyna zatrzymuje auta na drodze i kilka osób nie chce jej ze sobą wziąć a dalej nie wiem co… ale kilka osób pisało, że film jest jest dobry.

 16. Diakon pisze:

  +Maryja

  Jeśli pragniecie, aby Wasz trud, praca i poświęcenie przynosiły owoce, musicie włączyć się w dzieło Nowej Ewangelizacji. Nie bać się krytyki, nie patrzeć na oszczerstwa ludzkie. Sekty zamykają się w swoich kręgach i dyskutują i dyskutują. To sekty przecież nie dopuszczają tych, którzy mają odmienny pogląd. Tam wszystko musi być podporządkowane guru i jednej linii. Zostawcie te wszystkie „geniuszowe dzieci”, bo one mają przewlekłą infekcję grypową.
  Wypłyńcie na głębię i wraz z Kościołem dajcie świadectwo Ewangelii. Niech codziennym mottem będzie rozważanie tego fragmentu Pierwszego Listu do Tymoteusza i już się zrobi lepiej na serduszku.

  Tych rzeczy nauczaj i do nich zachęcaj! Jeśli ktoś naucza inaczej i nie trzyma się zdrowych słów Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz nauki zgodnej z pobożnością, jest nadęty, niczego nie pojmuje, lecz choruje na dociekania i słowne utarczki. Z nich rodzą się: zawiść, sprzeczka, bluźnierstwa, złośliwe podejrzenia, ciągłe spory ludzi o wypaczonym umyśle i którym brak prawdy – ludzi, którzy uważają, że pobożność jest źródłem zysku. Wielkim zaś zyskiem jest pobożność wraz z poprzestawaniem na tym, co wystarczy. Nic bowiem nie przynieśliśmy na ten świat; nic też nie możemy [z niego] wynieść. Mając natomiast żywność i odzienie, i dach nad głową, bądźmy z tego zadowoleni! A ci, którzy chcą się bogacić, wpadają w pokusę i w zasadzkę oraz w liczne nierozumne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie. Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami. Ty natomiast, o człowiecze Boży, uciekaj od tego rodzaju rzeczy, a podążaj za sprawiedliwością, pobożnością, wiarą, miłością, wytrwałością, łagodnością! Walcz w dobrych zawodach o wiarę, zdobądź życie wieczne: do niego zostałeś powołany i [o nim] złożyłeś dobre wyznanie wobec wielu świadków (1 Tm 6,2c-12).
  ZATEM WALCZCIE W DOBRYCH ZAWODACH O WIARĘ! Nie przejmujcie się tymi, ktorzy są chorzy
  „na dociekania i słowne utarczki.”

  Zastrzegam sobie prawo kopiowania mojego komentarza, no chyba, że w ramach ewangelizacji zostałby przekopiowany na strony sekt, to z przyjemnością.

  • brygadzista pisze:

   szkoda czasu na czcze gadanie i podjudzanie. Należy głosić Chrystusa-Króla, dawać świadectwo o Jego Królestwie tu i teraz a nie myśleć o raju na ziemi. Z pewnością i duch Palikota jest potrzebny, aby przyniósł opamiętanie.
   Bardzo dobry fragment z Ewangelii o tych, którzy są chorzy na „dociekania i słowne utarczki”. Co to będzie, jak argumentów braknie?
   Życie duchowe nie dzieli się przecież na dwa blogi, lecz jest o wiele bogatsze. Chorzy niech paplają a zdrowi niech świadczą o Prawdzie.

 17. joaneczka pisze:

  @diakon ja mam wlasnie takie leki i obawy przed osmieszeniem. Modle sie o wykorzenienie tego ale na razie z marnym efektem. Jeszcze nie umarlam dla tego swiata, jeszcze potrzebuje swiatla i formacji i mocnego powiewu Ducha.sw. Dla mnie to jeszcze bardzo trudne.

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!

 18. joaneczka pisze:

  Dla tych. ktorzy nie wiedza a czytaja ta strone to zachecam do obejrzenia BLOGOSLAWIENSTWA PAPIEZA DLA KS.ADAMA I KS.STANISLAWA na samej gorze przy ich nazwiskach. To nie ma rangi imprimatur ale jest to na pewno wyroznienie:-). Warto wiedziec o tym po prostu a ksieza sa skromni i nie chwala sie. To ja chwale za nich;-).

  POZDRAWIAM WSZYSTKICH

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!!!

 19. Wojtas13 pisze:

  Dzisiaj usunąłem ikonę :dziecko ; chociaż przez nią trafiłem na tę stronę
  JEZUS JEST PANEM!!!!!

 20. brygadzista pisze:

  W Orędziu z 2 lipca z Ontario Pan Jezus mówi: „Pragnę aby wszystkie Moje dzieci znalazły się ze Mną w Niebie.”
  Czy chcemy wypełnić pragnienie Serca Bożego? Z pewnością tak! Jakże to słodkie pragnienie!
  To Serce Boże objawiło się Kościołowi, abyśmy mogli czerpać ze skarbca Kościoła.

 21. Magdalena-Zofia pisze:

  Z kim współpracuje p. Kordas Mieczysława ?:
  Ta Pani twierdzi, że to powiedział Pan Jezus do Adama:
  „(…) Nie absorbuj swoimi pomysłami, nie zawsze dobrymi Mieczysławy, bo czasami zachowujesz się jak niezdarne dziecko a także nadużywasz Mojej cierpliwości. (…)”

  Odpowiedź p. Kordas:
  „Dziękuję Ci Panie Jezu za słowo dla Adama. On jest dorosły i powinien modlić się o Dary Ducha Świętego, bo jak do tej pory, to ciągle pyta o błahostki a wiesz, że nie mam na to czasu, bo są poważne tematy do poruszania (…)”
  – To są kpiny z Boga !!!

  Prawdziwe Słowa z Listu do Efezjan:
  „Cierpliwość w stosunku do Boga wyraża się przez przyjmowanie Jego woli, a w stosunku do bliźnich, gdy postępując w sposób godny naszego powołania, jakim zostaliście wezwani, z całą pokorą, cichością i cierpliwością znosimy siebie nawzajem w miłości (Ef 4,1n).

 22. Magdalena-Zofia pisze:

  M. Kordas:
  „JA OTRZYMAŁAM TĘ NADZWYCZAJNĄ ŁASKĘ I POZNAŁAM CAŁĄ TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ I”

  – Św. Tomasz z Akwinu, Suma Teologiczna, O Trójcu Przenajświętszej, Cz. III, O Bogu, London, s. 66-71:
  „Niemożliwe jest dojść do poznania Trójcy Osób Boskich rozumem przyrodzonym”

  „Ten przeto, kto sili się rozumem przyrodzonym udowodnić Trójcę Osób, w dwojaki sposób występuje przeciw Wierze: pierwsze, przeciw godności samej Wiary dotyczącej właśnie spraw niewidzialnych, które przekraczają siły rozumu ludzkiego; po tej myśli idą też wypowiedzi Apostoła: „Wiara… jest dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy” i „Głosimy mądrość między doskonałymi, ale nie mądrość tego świata, ani władców tego świata… lecz głosimy tajemnicę mądrości Bożej, mądrość ukrytą”. /46/ Drugie, godzi w tak pożyteczne wysiłki pociągania innych do Wiary. Przytaczając bowiem dla udowodnienia Wiary nie przekonywujące argumenty, naraża ją tym samym na pośmiewisko ze strony niewierzących; wyrabia przecież w nich przekonanie, że my opieramy się na tych właśnie dowodach i z powodu nich właśnie wierzymy.
  – Przytoczę, raz jeszcze:
  „Przytaczając bowiem dla udowodnienia Wiary nie przekonywujące argumenty, naraża ją tym samym na pośmiewisko (…)”

 23. Pingback: OSTRZEŻENIE przed „orędziami” Marii z Irlandii (ks. A.S.) | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s