OGŁOSZENIE – PROŚBA O MODLITWĘ I POMOC

Proszę o zdrowie dla ks. Adama Skwarczyńskiego opiekuna naszej strony, o zdrowie i siły  w trudnych chwilach dla  osoby Tobie Panie wiadomej. Proszę też o dar rozumu i poznania prawdy dla pewnych osób które zbyt mocno są zaślepione aby dotarło do ich zatwardziałych serc słowo mówione przez bliźniego. (Admin Kazimierz)

II Przez całkowity przypadek dowiedzieliśmy się, że Pani Dorota23 potrzebuje pomocy. Wklejamy komentarze dot. Pani Doroty i dziś prosimy o modlitwę za nią a Panią Dorotę o maila z danymi. Po sprawdzeniu, że historia jest prawdziwa, zrobimy wszystko co w naszej mocy, by pomóc.

1) z 16 marca:
proszę o wsparcie modlitewne bo moja dusza tego bardzo potrzebuje . Prosze pomóżcie jestem w beznadziejnej sytuacji nie wiem co robić prosze pomóżcie

2) z 18 marca:
Dziękuje za każdą modlitwe tak wszystko zaufałam Panu i wiem że on poprowadzi to wszystko

3) z 18 marca Admini:
Kochana Doroto, nie znamy Twych problemów i znać ich nie musimy ale muszą być naprawdę ważne skoro dostajemy informację, że prosisz o modlitwę gdzie indziej, ktoś podaje Ci do nas link, a ten jest usuwany jako “konkurencyjny”. Przecież człowiek potrzebujący pomocy ma prawo wszędzie prosić wsparcia z Nieba! Chcesz to napisz maila najutrzenka2012@gmail.com a my maila przekażemy Księdzu Adamowi. Łącz się duchowo podczas Apelu Jasnogórskiego Ksiądz Adam udziela wtedy błogosławieństwa. Zresztą Czytelnicy tej strony co wieczór otrzymują błogosławieństwo tak wielu księży że nie sposób ich wymienić. Jednak Twoją prośbę o modlitwę przekażemy dziś osobiście ks. Adamowi.

4) obecna odpowiedź, która siedziała w spamie:
Dziękuje ci jutrzenko że zauważyłaś moją prośbe bo ja jestem w tym wszystkim tylko z moim synkiem . Wszyscy się odsuneli od nas , wszyscy się boją mojej teściowej która obmyśla tylko jak mnie zniszczyć jak mnie doprowadzić do tego bo jedynym jej marzeniem za to że nie byłam uległa jej , było to żebym się powiesiła tam skąd pochodze by nie narobić im tutaj problemów gdzie mieszkam . Zniszczyła moje małżeństwo i moją rodzine . Robiłam wszystko żeby ratować ten dom i tą rodzine wpadłam w straszne długi pracowałam ponad siły podupadłam na zdrowiu i już teraz nie mam nawet siły z łóżka wstawać jestem na zwolnieniu lekarskim czekam na wyniki bo nie wiem jakie będą ale to tylko w rękach Pana Boga . Do 1 kwietnia mam uregulować zaległości za komorne banki dopominają się spłat rat a ja nie mam z czego i nie wiem co dalej nie mam grosza na chleb . Są dni że nie mamy nawet co jeść z moim 12letnim synkiem który mnie cały czas wspiera i podnosi na duchu modli się ze mną by nam Bóg Ojciec pomógł w tej naszej niedoli , gdzie wszyscy nas odrzucili

Całość wpisów tu:

Czytelników proszę o modlitwę za Ks. Adama i za Adminkę (atakowanych dziś niemiłosiernie chorobami i atakami) oraz proszę o modlitwę za Panią Dorotę a panią proszę o napisanie do nas maila z danymi.
Niech Bóg błogosławi i prowadzi. Na ile możemy na tyle pomożemy – po to jesteśmy. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „OGŁOSZENIE – PROŚBA O MODLITWĘ I POMOC

 1. Eva k pisze:

  Ogarniam Was wszystkich juz teraz modlitwa na rozancu do naszej Kochanej Mateczki. Prosze Ojca naszego o opieke nad Wami.

 2. Agape pisze:

  Ojcze Niebieski

  Wejrzyj na moje serce
  Pragnę Ci je ofiarować więc uczyń je takim żeby podobało się Tobie

  Pomóż mi stanąć w prawdzie przed Tobą
  Skrusz zatwardziałość mego serca
  Ukaż mi moje przewiny
  Ukaż mi mój brak miłości
  Ukaż mi belkę w moim oku
  Abym widziała Twoją Naturę w moim bracie
  Pomóż mi widzieć go lepszego niż ja myślę o sobie
  Zło jest w świecie, bo wciąż jest w moim sercu

  Kościół, Twój Dom to ja i mój brat, ten najbardziej przeze mnie odrzucony
  Co ja mogę zrobić żeby był piękniejszy

  Tak, daj mi pokorę, oczyszczaj moje serce
  Pragnienie pojednania niech pali mnie
  Bo bez niego mój dar dla Ciebie nie podoba się Tobie

  Pragnę żyć Twoją Miłością
  Pragnę walczyć o Twoje Królestwo- miłością
  Nie po swojemu, ale po Twojemu
  Miłością, która nie dzieli, nie ocenia
  Ale zbiera i jednoczy, która
  ….cierpliwa jest
  łaskawa jest
  nie zazdrości
  nie szuka poklasku
  nie unosi się pychą..
  nie szuka swego
  nie unosi się gniewem
  nie pamięta złego..
  wszystko znosi
  wszystkiemu wierzy
  we wszystkim pokłada nadzieję
  wszystko przetrzyma…

  Amen.

 3. Małgorzata Z pisze:

  Znam adminkę tej strony ” W obronie wiary i tradycji ” a ataki na nią to „podziękowanie piekła” za to co robi dla naszej Ojczyzny , dla katastrofy smolenskiej oraz dla Kościoła.
  Rób moja droga to co umiesz najlepiej na chwałę Pana Jezusa Chrystusa i nie przejmuj się tymi atakami.
  Możemy tylko modlić się za te osoby ,które Ciebie tak atakują .
  Z Panem Bogiem.
  Alleluja i do przodu

  • wobroniewiary pisze:

   Dziękujemy Małgosiu!
   Polecamy na takie ataki 5 kamieni MB z Medjugoria! I milczenie. Pewien rodzaj demonów wygania się postem i milczeniem a jak Admin dziecka jeszcze raz poprosi Adminkę w mailu o przetłumaczenie mu czegoś na blog…to znów mu to zrobi i znów anonimowo aby mu nie psuć oglądalności. W Niebie jej podziękują – szkoła ks. Adama 😉

   Najświętsza Matka daje nam sposób, jak zwalczać szatana przy pomocy pięciu wymierzanych na niego “kamieni”:

   1) codzienna Eucharystia, (nie zawsze mogę wyjść z domu, powodów 1000, nawet złamany palec, ale jest RM i jak coś – uczestnictwo duchowe)

   2) codzienne odmawianie całego różańca,

   3) czytanie fragmentu Pisma Świętego,

   4) częsta spowiedź i

   5) post (np. o chlebie i wodzie w środy i piątki).

 4. Małgorzata Z pisze:

  Oszczercy’ – Mówiący Źle o Innych

  W Nowym Testamencie istnieją dwa słowa o znaczeniu ‚oszczerca, potwarca’. Najbardziej popularne jest słowo ‚kategeros’, składające się ze słowa ‚kata’ – oznaczajacego: nizej; nisko – i ‚agerio’ – oznaczającego: gromadzić się. W kontekście te dwa słowa oznaczają: „być przeciwko komuś we wspólnocie” lub „przypisywać komuś coś we wspólnocie”.

  Innym słowem jest ‚diabolos’, które składa się z ‚dia’ – co oznacza: przez – i ‚ballo’ – oznaczającego: rzucać). Z tych słów składa się wyrażenie: „ranić lub krzywdzić ludzi przez rzucanie na nich oszczerstw”. W 1 TYMOTEUSZA 3:11 to słowo tłumaczone jest jako: „obgadujacy, oszczerca”. Za każdym razem, gdy Nowy Testament opisuje szatana, używa dokładnie tego słowa, łatwo można zauważyć powiązanie! Oryginalnie słowo „oszczerca” oznacza: „przypisywać lub mówić źle o kimś we wspólnocie”.

  Dotyczy to sposobu wyrażania się chrześcijan i używania przez nich krytycznych lub oszczerczych słów (JAKUBA 3:5-10). Powoduje to podziały wśród chrześcijan, którzy jeżeli pozostaliby w jedności w wierze, byliby w stanie przeciwstawić się dużo groźniejszym, duchowym atakom wroga. Co jest jeszcze gorsze to tworzenie negatywnego i niszczącego obrazu wspólnoty, która reprezentuje nasz własny system pomocy i wsparcia.

  Jezus opisał ten krytycyzm i oskarżenia jako „próżne i zmarnowane słowa” (np. słowa, które nie zostaly użyte po to, by w miłości i łasce służyć słuchaczowi) i powiedział, że ludzie zdadzą sprawę z każdego próżnie wypowiedzianego słowa w Dniu Sądu! MATEUSZA 12:34-37 wskazuje na fakt, że te słowa pochodzą z serca szatana, a my jesteśmy usprawiedliwieni przez słowa, które wypowiadamy lub przez nie przeklęci.

  UŻYCIE TYCH SŁÓW JEST TAK GROŹNE JAK POPEŁNIANIE ‚MNIEJSZYCH’ GRZECHÓW!

  JEZUS SŁUCHA WSZYSTKIEGO I ŻĄDA ROZLICZENIA SIĘ Z TEGO!

  http://www.cai.org/pl/studia-biblijne/oszczercy-mówiący-źle-o-innych

 5. m. pisze:

  Proszę o modlitwę o nawrócenie kobiety zajmującej się zarobkowo okultyzmem, magią i satanizmem. Proszę o uwolnienie jej z sideł szatana. Proszę o modlitwę uwolnienia za jej klientów, zleceniodawców oraz za mnie i ofiary, które krzywdzi. Proszę o Boże łaski, błogosławieństwo, radość i zadośćuczynienie skrzywdzonym ofiarom. Bóg zapłać

 6. Nowak Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Elfrydy Tomiczek,Krzysztofa Walas oraz Barbary,Przemysława Nowak.Proszę o błogosławieństwo dla nas.Proszę także o modlitwę w intencji Danuty Nowak która zajmuje się tarotem i wyrzekła się swojego syna, proszę dlaniej o Bożą Łaskę oraz Błogosławieństwo.Bóg zapłać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s