Kawiarenka 19 marca

Wychodząc na przeciw potrzebom Czytelników otwieramy dział „Kawiarenka”, w którym możemy rozmawiać o wszystkim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kawiarenka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Kawiarenka 19 marca

 1. sowa pisze:

  No to bomba.
  Pani Mieczysława Kordas pisze na dwóch stronach. Jedna lepsza od drugiej. Tak nikt się nie gapnie kto jest kto i co jest prawdą a co fałszem. Na obydwu ciekawe treści
  Pierwsza strona: http://www.echo…org marzec [edycja Adminów]
  a druga to: http://www.echo…info/ [edycja Adminów] z tymi herezjami
  Do Krysi z Gdańska ” Nie powiem – ” gwiazdo morza „, bo ten tytuł należy do waszej Matki – Królowej Polski, ale powiem ” Boży duchu nadmorski „,
  Czy człowiek może być duchem bożym? nieważne czy nadmorskim czy wyżynnym
  Niech ktoś mądry mi to wyjaśni. Adminie zapytaj Księdza bo ciekawość pożera mnie

 2. wobroniewiary pisze:

  Odpowiemy tyle, ks. Adam złapał się za głowę. Może inni kapłani się wypowiedzą tym razem. Jutro postaramy się zamieścić wypowiedzi innych kapłanów na ten temat. Czas zwodzenia w pełni, więc trzeba sobie pomagać, aby nie zbłądzić i pozostać w Kościele Katolickim a nie owcą pasącą samą siebie i innych w przepaść pociągającą.

 3. sowa pisze:

  Witam wszystkich serdecznie. Zgadzam się, że za każde słowo i czyn odpowiemy. Za każde kłamstwo i za każde złamanie każdego przykazania. Jak widać nie tylko 8-ego ale i 5-tego „nie kradnij”.
  Do tego mamy grzechy cudze.
  3. Zezwalać na grzech cudzy.
  6. Milczeć, gdy ktoś grzeszy.
  Ja tam piszę do dziecka, ale wpadam do spamu.

 4. krzysztofn pisze:

  Ks. Małkowski o p. Kordas

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/03/19/ks-stanislaw-malkowski-komentuje-wypowiedz-mieczyslawy-kordas

  ” Ta durna baba , która w grudniu organizowała pomoc dla ubogich [ szczególnie dla anty-promyczka , Basi ], teraz przebrała się za księdza naśladuje jego głos i jeszcze ma śmiałość wypowiadać się o pani Kordas – promyczku wstyd

 5. OŚWIADCZENIE ADMINISTRACJI
  W związku z rozszalałą nagonką na Panią Admin i na nasz blog prosimy bardzo o niewklejanie u nas tego co piszą o nas i przeciwko nam na innych blogach – dokładnie na jednym.
  Wiemy już że posądzono nas o fabrykowanie dowodów do sądu, do którego się w ogóle nie wybieramy, bo zamieściliśmy wpis osoby o nicku Copyright, która przestrzegała przed łamaniem praw autorskich i zamieszczaniem fragmentów książek bez zezwolenia lub cudzych wpisów bez linkowania czyli upomnienie w duchu V przykazania „nie kradnij”. Mamy kierownika duchowego, i On decyduje co możemy a czego nie. Tu nie ma samowoli i wolnej amerykanki w duchu nienawiści i dokopania komukolwiek..
  Nie chcąc mieć nic wspólnego z wojną wpis i dyskusję na ten temat też usuwamy i prosimy aby ring czy poligon został tam, gdzie mu dobrze. Nasza strona ma inny cel.
  Od tej pory wpisy zawierające jakikolwiek odnośnik czy wspomnienie o wrogach naszej strony będziemy usuwać a atakujących otaczać modlitwą.

  Prosimy o otoczenie modlitwą Pani Adminki która przez kilka dni nie będzie prowadzić tej strony – posłuszna Bogu i kierownikowi duchowemu (poza nagraniami z osobami duchownymi). Swoje cierpienia i modlitwy ofiarujemy przez te dni za Kapłanów i za naszych wrogów oraz aby pani Dorota23 znalazła pomoc!

 6. Eva k pisze:

  Tesknie za tym spokojem, ktory byl jeszcze miesiac temu, kiedy za sprawa Ojca naszego odkrylam ten blog. Jest mi przykro, z powodu braku zgody miedzy ludzmi, a przecierz wszyscy jestesmy dziecmi Bozymi, Polakami, bracmi i siostrami i powinnismy sobie nawzajem pomagac i trzymac sie razem. Przykro mi i ciezko z tego powodu. Modle sie za wszystkich, abysmy mogli zyc w zgodzie i pokoju. TAK NAM DOPOMOZ BOG.

 7. Starszy Jerzy pisze:

  Dzisiaj uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Marii Panny. U mnie w parafii odpust, rano liturgia godzin, potem całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona wieczorną skromną sumą z odpustem dla parafian. Imieniny obchodzi nasz Papież, a na obu blogach wzajemne oskarzenia.
  Kochani, nie wystarczy mówić, że się modlimy za nieprzyjaciół. My się mamy modlić (a nie mówić) i czynić wszystko, co tylko możemy, byśmy sami stali się się przyjaciółmi dla naszych dzisiejszych nieprzyjaciół. To jedyna droga wiodąca do POJEDNANIA. Powyższe to owoc nie objawień, nie ostrzeżeń ale dzisiejszej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s