Orędzie z Ontario, piątek 2 marca 2012. USUŃCIE Z MOJEJ DROGI WSZELKIE PRZESZKODY

Moje Dzieci
JA JESTEM. Jam Jest Alfa i Omega. Ja Jestem, Wielki Jestem, woła teraz do was.
Otwórzcie swoje serca. Otwórzcie nie stawiając żadnych warunków. Z radością powitajcie Mnie w swoim życiu. Poddajcie się. Oddajcie się całkowicie, gdyż zanim tego nie uczynicie, nie będę w stanie was przemieniać. Nie przeciwdziałajcie Mi. Dajcie Mi pozwolenie. Dajcie Mi zgodę, bym was przemieniał. Naprawdę chcę was przekształcić w Stworzenia Mojej Doskonałości.
Będę działał etapami, szanując was. Zacznę od tego, co jest najbardziej pilne i z czasem was udoskonalę. Moje Maleństwa, mam względem was plany. Mam zamiar wykorzystać was, abyście wzruszali serca dla Mojej Chwały.
Jeśli Mi odmówicie, w jaki sposób będę mógł kiedykolwiek dotrzeć do tych wszystkich, których mam na Swojej miłosnej liście?

Przyjmijcie proszę Moje Zaproszenie do zmiany. Otwórzcie dzisiaj swoje serca.
Usuńcie z Mojej Drogi wszelkie przeszkody. Usuńcie wszystko to, co oddziela was ode Mnie. Jest to dla waszego własnego dobra. Jeśli pragniecie wzrastać w świętości, to jest to konieczne. Rozważcie Moje Słowa. Rozpoznajcie te przeszkody, o których mówię. Z radością się ich pozbądźcie. Nie wątpcie Mojemu Głównemu Planowi. Stworzyłem was z niczego. Z pewnością więc, mogę was na nowo stworzyć. Jeśli Mnie poprosicie, mogę na nowo ukształtować w waszym ciele każdą komórkę. Jeśli Mi tylko na to pozwolicie, potrafię uczynić dla was wspaniałe rzeczy. Ufajcie, że przeszłe wydarzenia, przez które cierpieliście, wkrótce otworzą wam drogę/możliwościJeśli nauczycie się w swoim życiu rozpoznawać ich wartość, powiodą one was ku zadowoleniu, szczęściu i świętości.
Radujcie się. Radujcie się we Mnie.
Zostawiam wam Mój Pocałunek Pokoju.
Shalom

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Orędzie z Ontario, piątek 2 marca 2012. USUŃCIE Z MOJEJ DROGI WSZELKIE PRZESZKODY

  1. katarzyna połomska pisze:

    Panie Jezu,jak mam usunąć przeszkodę/mam trudności w przyjęciu miłości Bożej\,skoro nie wiem,gdzie ona tkwi.Proszę,pomóż mi nauczyć się przyjmować Twą miłość,dobroć i uwierzyć,że mnie kochasz tak samo,jak innych.Ja od Ciebie już nie odstąpię,chcę tylko umieć przyjmować i dalej rozdawać Twą MIŁOŚĆ szulamitka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s