Ks. T. Kiersztyn i ks. St. Małkowski – kilka słów o intronizacji i o fałszywych prorokach

Módlmy się za tych biednych ludzi, którzy tak zajadle krytykują nie tylko samą ideę intronizacji ale i kapłanów zajmujących się dziełem intronizacji. Szkoda, że wśród krytykantów jest wielu fałszywych proroków i „niby zwolenników”.

Polecamy do poczytania: 19.08.11, ks. Malkowski komentuje – ks. Natanek i intronizacja oraz Teologia intronizacji Jezusa Krola w nauczaniu Kosciola a także artykuł o księdzu Tadeuszu Kiersztynie „KAPŁAN przed plutonem egzekucyjnym” – rozalia.krakow.pl

Polecamy stronę www.intronizacja.pl i prosimy o modlitwę za wymienionych kapłanów w wyniku ohydnej szatańskiej nagonki na nich zwłaszcza ze strony osób rozbijających jedność Kościoła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Ks. T. Kiersztyn i ks. St. Małkowski – kilka słów o intronizacji i o fałszywych prorokach

 1. E. Janovsky pisze:

  Kochani rodacy w kraju i na wygnaniu trzeba duzo modlitwy za ksiedza Kiersztyna i za intronizacje. Nasza rodaczka pani Kordas po prostu oszalala. Teraz krytykuje ksiedza Tadeusza. Boze ratuj
  Ona pisze
  Panie Jezu – pragnę zapytać Ciebie Królu mój, dlaczego ks.Tadeusz Kiersztyn mnie krytykuje i oczernia publicznie w swojej ostatniej książce? Czyżby miał rację?
  Tylko osoba ogarnięta Duchem Świętym i chcąca być ogarnięta
  potrafi Mnie usłyszeć. To widzicie teraz, ile ludzi nawet nie chce Mnie usłyszeć. Jestem smutny, że między tymi, którzy nie chcą Mnie słyszeć są kapłani Kościoła katolickiego.
  A kapłan Tadeusz Kiersztyn?
  Wybacz dziecko – nie będę publicznie wypowiadał się o kapłanie, który tak kiedyś odważnie walczył o Mnie.
  Teraz zamiast dalej walczyć o Mnie wszelkimi dostępnymu sposbami, to walczy z wiernymi jemu podobnymi.
  Widzisz dziecko – to dlatego przychodzę do niewiast częściej niż do mężczyzn, bo kobiety patrzą sercem na sprawy duchowe a mężczyźni częściej patrzą rozumem,
  a rozumem nie obejmie się spraw tak zwanych sercowych. Te osoby, które prześladują innych pod różnymi pozorami nie należą do Mnie, chociaż myślą, że dobrze wykonują swoją pracę.
  Krytyka, którą stosuje kapłan Tadeusz Kiersztyn obróci się przeciwko niemu, bo kapłan nie może krytykować bliźniego.DLACZEGO KAPŁAN TADEUSZ KIERSZTYN NIE CHCE BYĆ EGZORCYSTĄ?
  Niech zapyta samego siebie. ŻADEN KAPŁAN NIE MOŻE BAĆ SIĘ BYĆ EGZORCYSTĄ, BO ON REPREZENTUJE MNIE I MUSI MIEĆ CZYSTE MYŚLI, MOWĘ I CZYNY.
  Wielu, niestety służy dwom bogom.
  SMUTNE TO PANIE:((((((

  • benka pisze:

   To jest rzeczywście smutne.
   Trudno nawet komentować

   • wobroniewiary pisze:

    To prawda, lepiej się pomodlić, tym bardziej, że Pan Jezus raczej poglądów nie zmienia a ten „Pan Jezus” w marcu 2010 roku śpiewał w nieco innej tonacji 🙂

    „Panie Jezu – ponieważ powiedziałeś już wiele o Bożych kapłanach , bardzo Cię proszą Twoi wierni abyś powiedział słowo pocieszenia do ks. Tadeusza Kiersztyna a także ci wierni chcieliby wiedzieć jaka jest prawda.

    Pan: „Mój umiłowany kapłan Tadeusz, broni Mojej czci i godności. Jest Moim dobrym pasterzem i to, że założył stronę internetową dla Mojej służebnicy Rozalii, która patronuje temu dziełu- ma Moje wielkie uznanie. Niech nie zraża się niepowodzeniami i uwagami ludzkimi, tylko niech wykonuje pracę dla Mnie jak do tej pory. To święty kapłan a im więcej „nacisków” z zewnątrz, tym bardziej będzie owocne jego „dzieło” na chwałę Moją. Tak mu dopomóż Bóg. Ostatnie czasy dla szatana powodują, że zły duch miesza ”

    No cóż, la donna mobile (qual piuma al vento)…

   • Intronizacja pisze:

    Widać „Pan Jezus” Pani Kordas za bardzo się nie orientuje, bo ksiądz Tadeusz Kiersztyn zrobił dużo wiecej niż założenie strony internetowej…

 2. Intronizacja pisze:

  http://gloria.tv/?media=265215

  NOWOŚĆ!!!

  Polecamy rewelacyjne opracowanie tematu Intronizacji Jezusa Króla Polski w ramach jubileuszowego Biuletynu Ruchu Obrony Rzeczypospolitej „Samorządna Polska”. To kolejne wydanie liczące 240 stron formatu A4, w tym 32 strony w kolorze, którego cena wynosi tylko 10 zł., zawiera wiele interesujących treści. Między innymi szeroką korespondencję z Hierarchią Kościoła katolickiego, wiele relacji z historycznych wydarzeń dotyczących Intronizacji Jezusa Króla Polski oraz szereg bardzo ciekawych artykułów w tym samym temacie. Dla wielu ludzi Biuletyn ten może stać się przewodnikiem po duchowych drogach historii Dzieła Intronizacji Jezusa Króla Polski!!!

  Zamówienia telefonicznie: 12 285 60 98

  Mail: biuro@intronizacja.pl

 3. Intronizacja pisze:

  http://gloria.tv/?media=266987

  Filmik promujący Akcję POMÓŻMY NASZYM KAPŁANOM! Chodzi o to, aby wysłać do wszystkich księży proboszczów w Polsce broszurkę Czas Zwodzenia! I tym samym pomóc im zrozumieć zasadność Dzieła Intronizacji

  http://www.intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=305:pomozmykaplanom&catid=37:aaa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s